facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.03.2021

AP 21 Kraków
:
Unia II Tarnów
20.03.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
KS Chełmek
20.03.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Hutnik Kraków
21.03.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja Nowy Sącz
21.03.2021
10:00

2. kolejka 27.03.2021

Unia II Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
27.03.2021
00:00
Hutnik Kraków
:
Okocimski Brzesko
27.03.2021
00:00
KS Chełmek
:
MOSiR Bochnia
27.03.2021
00:00
AP 21 Kraków
:
Tarnovia Tarnów
27.03.2021
00:00

3. kolejka 03.04.2021

Tarnovia Tarnów
:
Unia II Tarnów
03.04.2021
00:00
MOSiR Bochnia
:
AP 21 Kraków
03.04.2021
00:00
Okocimski Brzesko
:
KS Chełmek
03.04.2021
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
04.04.2021
11:00

4. kolejka 10.04.2021

Unia II Tarnów
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
00:00
Tarnovia Tarnów
:
MOSiR Bochnia
10.04.2021
00:00
KS Chełmek
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
00:00
AP 21 Kraków
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
00:00

5. kolejka 17.04.2021

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
00:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
00:00
Hutnik Kraków
:
KS Chełmek
17.04.2021
00:00

6. kolejka 24.04.2021

Unia II Tarnów
:
KS Chełmek
24.04.2021
00:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
24.04.2021
00:00
MOSiR Bochnia
:
Okocimski Brzesko
24.04.2021
00:00
AP 21 Kraków
:
Hutnik Kraków
24.04.2021
00:00

7. kolejka 01.05.2021

Okocimski Brzesko
:
Unia II Tarnów
01.05.2021
00:00
KS Chełmek
:
AP 21 Kraków
01.05.2021
00:00
Hutnik Kraków
:
Tarnovia Tarnów
01.05.2021
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
MOSiR Bochnia
02.05.2021
11:00

8. kolejka 08.05.2021

Unia II Tarnów
:
AP 21 Kraków
08.05.2021
00:00
KS Chełmek
:
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
00:00
Hutnik Kraków
:
MOSiR Bochnia
08.05.2021
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
09.05.2021
11:00

9. kolejka 15.05.2021

Okocimski Brzesko
:
Hutnik Kraków
15.05.2021
00:00
Tarnovia Tarnów
:
AP 21 Kraków
15.05.2021
00:00
MOSiR Bochnia
:
KS Chełmek
15.05.2021
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia II Tarnów
16.05.2021
11:00

10. kolejka 22.05.2021

Unia II Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
22.05.2021
00:00
KS Chełmek
:
Okocimski Brzesko
22.05.2021
00:00
AP 21 Kraków
:
MOSiR Bochnia
22.05.2021
00:00
Hutnik Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
22.05.2021
00:00

11. kolejka 29.05.2021

Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
29.05.2021
00:00
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
29.05.2021
00:00
Hutnik Kraków
:
Unia II Tarnów
29.05.2021
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
KS Chełmek
30.05.2021
12:00

12. kolejka 02.06.2021

Unia II Tarnów
:
MOSiR Bochnia
02.06.2021
00:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
02.06.2021
00:00
KS Chełmek
:
Hutnik Kraków
02.06.2021
00:00
AP 21 Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
02.06.2021
00:00

13. kolejka 05.06.2021

Okocimski Brzesko
:
MOSiR Bochnia
05.06.2021
00:00
KS Chełmek
:
Unia II Tarnów
05.06.2021
00:00
Hutnik Kraków
:
AP 21 Kraków
05.06.2021
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2021
11:00

14. kolejka 13.06.2021

Unia II Tarnów
:
Okocimski Brzesko
13.06.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Hutnik Kraków
13.06.2021
10:00
MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
13.06.2021
10:00
AP 21 Kraków
:
KS Chełmek
13.06.2021
10:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

5. kolejka 17.04.2021

17.04.2021
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
00:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
00:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
00:00
Hutnik Kraków
:
KS Chełmek

4. kolejka 10.04.2021

10.04.2021
00:00
Unia II Tarnów
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
00:00
Tarnovia Tarnów
:
MOSiR Bochnia
10.04.2021
00:00
KS Chełmek
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
00:00
AP 21 Kraków
:
Okocimski Brzesko

6. kolejka 24.04.2021

24.04.2021
00:00
Unia II Tarnów
:
KS Chełmek
24.04.2021
00:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
24.04.2021
00:00
MOSiR Bochnia
:
Okocimski Brzesko
24.04.2021
00:00
AP 21 Kraków
:
Hutnik Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
11.04.2021
12:40
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
11.04.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Korona II Kielce
1:0
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
4:2
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
4:3
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny