facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 27.04.2021

Podgórze Kraków
7:1
AP Wisła Czarny Dunajec
27.04.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Górnik Tarnów
28.04.2021
16:00
Glinik Gorlice
2:0
SMS Oświęcim
29.04.2021
16:30
Unia Tarnów
5:2
Hutnik II Kraków
16.06.2021
18:00

2. kolejka 05.05.2021

AP Wisła Czarny Dunajec
3:3
Górnik Tarnów
05.05.2021
18:30
Hutnik II Kraków
4:1
Tarnovia Tarnów
05.05.2021
16:15
SMS Oświęcim
2:1
Unia Tarnów
05.05.2021
14:00
Podgórze Kraków
1:4
Glinik Gorlice
05.05.2021
14:30

3. kolejka 19.05.2021

Górnik Tarnów
1:1
Hutnik II Kraków
18.05.2021
18:00
Glinik Gorlice
3:3
AP Wisła Czarny Dunajec
19.05.2021
18:30
Unia Tarnów
5:0
Podgórze Kraków
19.05.2021
15:15
Tarnovia Tarnów
8:3
SMS Oświęcim
19.05.2021
15:00

4. kolejka 08.06.2021

AP Wisła Czarny Dunajec
1:3
Hutnik II Kraków
08.06.2021
18:00
Glinik Gorlice
1:3
Unia Tarnów
08.06.2021
18:30
Podgórze Kraków
3:0
Tarnovia Tarnów
09.06.2021
14:30
SMS Oświęcim
4:1
Górnik Tarnów
09.06.2021
14:00

5. kolejka 20.06.2021

Tarnovia Tarnów
6:0
Glinik Gorlice
17.06.2021
18:00
Unia Tarnów
3:0 v.o.
AP Wisła Czarny Dunajec
20.06.2021
00:00
odwołany, goście zapowiedzieli, że nie przyjadą na zawody.
SMS Oświęcim
6:1
Hutnik II Kraków
20.06.2021
10:00
Górnik Tarnów
10:1
Podgórze Kraków
20.06.2021
10:00

6. kolejka 24.04.2021

Unia Tarnów
2:2
Tarnovia Tarnów
24.04.2021
12:00
Glinik Gorlice
4:4
Górnik Tarnów
24.04.2021
10:00
AP Wisła Czarny Dunajec
3:3
SMS Oświęcim
24.04.2021
10:00
Podgórze Kraków
1:4
Hutnik II Kraków
25.04.2021
11:00

7. kolejka 01.05.2021

Górnik Tarnów
3:0
Unia Tarnów
01.05.2021
11:00
Tarnovia Tarnów
1:0
AP Wisła Czarny Dunajec
02.05.2021
10:00
Hutnik II Kraków
7:1
Glinik Gorlice
02.05.2021
12:00
SMS Oświęcim
0:3
Podgórze Kraków
02.05.2021
11:00

8. kolejka 08.05.2021

Górnik Tarnów
0:3
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
11:30
SMS Oświęcim
2:0
Glinik Gorlice
08.05.2021
16:00
Hutnik II Kraków
0:1
Unia Tarnów
09.05.2021
12:00
AP Wisła Czarny Dunajec
2:1
Podgórze Kraków
09.05.2021
10:00

9. kolejka 15.05.2021

Glinik Gorlice
4:0
Podgórze Kraków
15.05.2021
10:00
Górnik Tarnów
5:2
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
12:00
Unia Tarnów
1:0
SMS Oświęcim
16.05.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
0:3
Hutnik II Kraków
16.05.2021
10:00

10. kolejka 22.05.2021

Podgórze Kraków
0:4
Unia Tarnów
22.05.2021
14:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:1
Glinik Gorlice
22.05.2021
10:00
SMS Oświęcim
2:2
Tarnovia Tarnów
22.05.2021
16:00
Hutnik II Kraków
5:1
Górnik Tarnów
23.05.2021
12:00

11. kolejka 29.05.2021

Unia Tarnów
7:0
Glinik Gorlice
29.05.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
3:2
Podgórze Kraków
30.05.2021
13:00
Hutnik II Kraków
1:0
AP Wisła Czarny Dunajec
30.05.2021
12:00
Górnik Tarnów
4:3
SMS Oświęcim
30.05.2021
12:00

12. kolejka 02.06.2021

Podgórze Kraków
2:5
Górnik Tarnów
02.06.2021
14:30
Glinik Gorlice
2:1
Tarnovia Tarnów
02.06.2021
16:00
AP Wisła Czarny Dunajec
2:3
Unia Tarnów
02.06.2021
18:00
SMS Oświęcim
0:2
Hutnik II Kraków
02.06.2021
14:00

13. kolejka 05.06.2021

Tarnovia Tarnów
0:0
Unia Tarnów
05.06.2021
10:00
Górnik Tarnów
4:2
Glinik Gorlice
05.06.2021
12:00
Hutnik II Kraków
0:2
Podgórze Kraków
06.06.2021
12:00
SMS Oświęcim
3:1
AP Wisła Czarny Dunajec
06.06.2021
10:00

14. kolejka 12.06.2021

Podgórze Kraków
1:3
SMS Oświęcim
12.06.2021
14:00
Unia Tarnów
2:2
Górnik Tarnów
12.06.2021
12:00
Glinik Gorlice
1:3
Hutnik II Kraków
12.06.2021
10:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:3
Tarnovia Tarnów
13.06.2021
10:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 12.06.2021

12.06.2021
14:00
Podgórze Kraków
1:3
SMS Oświęcim
12.06.2021
12:00
Unia Tarnów
2:2
Górnik Tarnów
12.06.2021
10:00
Glinik Gorlice
1:3
Hutnik II Kraków
13.06.2021
10:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:3
Tarnovia Tarnów

14. kolejka 12.06.2021

12.06.2021
14:00
Podgórze Kraków
1:3
SMS Oświęcim
12.06.2021
12:00
Unia Tarnów
2:2
Górnik Tarnów
12.06.2021
10:00
Glinik Gorlice
1:3
Hutnik II Kraków
13.06.2021
10:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:3
Tarnovia Tarnów

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny