facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.12.2020

Hutnik Kraków
11:4
Opatkowianka Opatkowice
11.12.2020
19:30
Cracovia Kraków
Dąbski Kraków
11.12.2020
19:30
Wisła Kraków
8:2
Wieczysta Kraków
11.12.2020
20:30
Prokocim Kraków
10:2
Wanda Kraków
11.12.2020
20:30
Strzelcy Kraków
5:9
Grębałowianka Kraków
11.12.2020
21:30
Clepardia Kraków
3:7
Orzeł Piaski Wielkie
11.12.2020
21:30

2. kolejka 18.12.2020

Strzelcy Kraków
2:7
Wieczysta Kraków
18.12.2020
19:30
Opatkowianka Opatkowice
6:9
Cracovia Kraków
18.12.2020
19:30
Prokocim Kraków
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
18.12.2020
20:30
Wisła Kraków
3:0
Dąbski Kraków
18.12.2020
20:30
Hutnik Kraków
Wanda Kraków
18.12.2020
21:30
Clepardia Kraków
1:8
Grębałowianka Kraków
18.12.2020
21:30

3. kolejka 15.01.2021

Prokocim Kraków
5:1
Clepardia Kraków
15.01.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
2:5
Wisła Kraków
15.01.2021
20:30
Cracovia Kraków
12:9
Wanda Kraków
12.03.2021
19:30
Strzelcy Kraków
3:10
Dąbski Kraków
12.03.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
8:2
Wieczysta Kraków
12.03.2021
21:30
Hutnik Kraków
7:8
Orzeł Piaski Wielkie
12.03.2021
21:30

4. kolejka 22.01.2021

Clepardia Kraków
1:8
Opatkowianka Opatkowice
22.01.2021
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Wanda Kraków
22.01.2021
19:30
Wieczysta Kraków
5:12
Hutnik Kraków
22.01.2021
20:30
Wisła Kraków
8:2
Grębałowianka Kraków
22.01.2021
20:30
Cracovia Kraków
9:5
Strzelcy Kraków
22.01.2021
21:30
Dąbski Kraków
4:3
Prokocim Kraków
22.01.2021
21:30

5. kolejka 23.04.2021

Clepardia Kraków
1:8
Cracovia Kraków
23.04.2021
19:30
Prokocim Kraków
8:11
Hutnik Kraków
23.04.2021
19:30
Wanda Kraków
5:6
Strzelcy Kraków
23.04.2021
20:30
Wisła Kraków
9:3
Orzeł Piaski Wielkie
23.04.2021
20:30
Dąbski Kraków
5:4
Grębałowianka Kraków
23.04.2021
21:30
Wieczysta Kraków
5:3
Opatkowianka Opatkowice
23.04.2021
21:30

6. kolejka 30.04.2021

Opatkowianka Opatkowice
6:5
Prokocim Kraków
30.04.2021
19:30
Strzelcy Kraków
4:19
Wisła Kraków
30.04.2021
19:30
Clepardia Kraków
5:0
Wanda Kraków
30.04.2021
20:30
walkower, Wanda wycofała się z rozgrywek
Grębałowianka Kraków
3:2
Orzeł Piaski Wielkie
30.04.2021
20:30
Wieczysta Kraków
6:6
Cracovia Kraków
30.04.2021
21:30
Dąbski Kraków
1:5
Hutnik Kraków
30.04.2021
21:30

7. kolejka 07.05.2021

Wisła Kraków
15:2
Clepardia Kraków
07.05.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
2:3
Dąbski Kraków
07.05.2021
19:30
Cracovia Kraków
5:9
Prokocim Kraków
07.05.2021
20:30
Hutnik Kraków
13:6
Grębałowianka Kraków
07.05.2021
20:30
Wanda Kraków
0:5
Wieczysta Kraków
07.05.2021
21:30
walkower, Wanda wycofała się z rozgrywek
Orzeł Piaski Wielkie
7:7
Strzelcy Kraków
07.05.2021
21:30

8. kolejka 14.05.2021

Hutnik Kraków
5:0
Clepardia Kraków
14.05.2021
19:30
walkower, Clepardia nie przystąpiła do meczu
Dąbski Kraków
9:5
Wieczysta Kraków
14.05.2021
19:30
Wanda Kraków
0:5
Wisła Kraków
14.05.2021
20:30
walkower, Wanda wycofała się z rozgrywek
Opatkowianka Opatkowice
4:6
Strzelcy Kraków
14.05.2021
20:30
Cracovia Kraków
9:5
Orzeł Piaski Wielkie
14.05.2021
21:30
Grębałowianka Kraków
3:9
Prokocim Kraków
14.05.2021
21:30

9. kolejka 21.05.2021

Dąbski Kraków
5:0
Wanda Kraków
21.05.2021
19:30
walkower, Wanda wycofała się z rozgrywek
Wisła Kraków
11:8
Prokocim Kraków
21.05.2021
19:30
Wieczysta Kraków
4:10
Orzeł Piaski Wielkie
21.05.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
0:5
Grębałowianka Kraków
21.05.2021
20:30
walkower
Cracovia Kraków
6:10
Hutnik Kraków
21.05.2021
21:30
Strzelcy Kraków
5:6
Clepardia Kraków
21.05.2021
21:30

10. kolejka 28.05.2021

Strzelcy Kraków
6:10
Hutnik Kraków
28.05.2021
19:30
Wisła Kraków
6:4
Cracovia Kraków
28.05.2021
19:30
Grębałowianka Kraków
5:0
Wanda Kraków
28.05.2021
20:30
walkower, Wanda wycofała się z rozgrywek
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Opatkowianka Opatkowice
28.05.2021
20:30
Dąbski Kraków
1:9
Clepardia Kraków
28.05.2021
21:30
Wieczysta Kraków
1:6
Prokocim Kraków
28.05.2021
21:30

11. kolejka 11.06.2021

Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
11.06.2021
19:30
Cracovia Kraków
12:6
Grębałowianka Kraków
11.06.2021
19:30
Hutnik Kraków
5:5
Wisła Kraków
11.06.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:4
Dąbski Kraków
11.06.2021
20:30
Prokocim Kraków
:
Strzelcy Kraków
11.06.2021
21:30
Opatkowianka Opatkowice
5:0
Wanda Kraków
11.06.2021
21:30
walkower, Wanda wycofała się z rozgrywek

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 11.06.2021

11.06.2021
19:30
Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
11.06.2021
19:30
Cracovia Kraków
12:6
Grębałowianka Kraków
11.06.2021
20:30
Hutnik Kraków
5:5
Wisła Kraków
11.06.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:4
Dąbski Kraków
11.06.2021
21:30
Prokocim Kraków
:
Strzelcy Kraków
11.06.2021
21:30
Opatkowianka Opatkowice
5:0
Wanda Kraków

11. kolejka 11.06.2021

11.06.2021
19:30
Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
11.06.2021
19:30
Cracovia Kraków
12:6
Grębałowianka Kraków
11.06.2021
20:30
Hutnik Kraków
5:5
Wisła Kraków
11.06.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:4
Dąbski Kraków
11.06.2021
21:30
Prokocim Kraków
:
Strzelcy Kraków
11.06.2021
21:30
Opatkowianka Opatkowice
5:0
Wanda Kraków

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny