facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
BARAŻE O AWANS DO I LIGI:
18.04.2021: AZS UEK Kraków - Eurobus Przemyśl 4:3 
25.04.2021: Eurobus Przemyśl - AZS UEK Kraków -:-
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.11.2020

Błyskawica Wyciąże
1:9
Spartak Wielkanoc
21.11.2020
17:00
BSF Busko Zdrój
7:0
Sparta Spytkowice
21.11.2020
18:00
Patroni Nowy Targ
1:5
AZS UEK Kraków
22.11.2020
20:00

2. kolejka 28.11.2020

Błyskawica Wyciąże
1:18
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

3. kolejka 19.12.2020

BSF Busko Zdrój
5:3
Patroni Nowy Targ
19.12.2020
18:00
Sparta Spytkowice
13:4
Błyskawica Wyciąże
19.12.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
3:10
AZS UEK Kraków
19.12.2020
17:00

4. kolejka 24.02.2021

Spartak Wielkanoc
2:10
BSF Busko Zdrój
26.01.2021
20:00
AZS UEK Kraków
Błyskawica Wyciąże
10.02.2021
20:15
Patroni Nowy Targ
14:4
Sparta Spytkowice
21.02.2021
14:00

5. kolejka 25.02.2021

BSF Busko Zdrój
1:9
AZS UEK Kraków
21.01.2021
19:30
Sparta Spytkowice
0:3
Spartak Wielkanoc
26.02.2021
20:30
Błyskawica Wyciąże
2:20
Patroni Nowy Targ
27.02.2021
19:00

6. kolejka 23.01.2021

AZS UEK Kraków
Patroni Nowy Targ
23.01.2021
18:00
Sparta Spytkowice
0:5
BSF Busko Zdrój
23.01.2021
00:00
Spartak Wielkanoc
5:0
Błyskawica Wyciąże
07.03.2021
15:00

7. kolejka 30.01.2021

Spartak Wielkanoc
Patroni Nowy Targ
23.01.2021
14:00
BSF Busko Zdrój
21:4
Błyskawica Wyciąże
06.02.2021
18:00
Sparta Spytkowice
0:5
AZS UEK Kraków
27.02.2021
19:30

8. kolejka 13.02.2021

Błyskawica Wyciąże
7:7
Sparta Spytkowice
13.02.2021
20:30
Patroni Nowy Targ
1:2
BSF Busko Zdrój
13.02.2021
18:00
AZS UEK Kraków
Spartak Wielkanoc
14.02.2021
20:00

9. kolejka 06.02.2021

BSF Busko Zdrój
2:2
Spartak Wielkanoc
30.01.2021
18:00
Sparta Spytkowice
1:5
Patroni Nowy Targ
06.02.2021
19:00
Błyskawica Wyciąże
1:29
AZS UEK Kraków
18.02.2021
18:00

10. kolejka 20.02.2021

AZS UEK Kraków
BSF Busko Zdrój
21.02.2021
18:00
Spartak Wielkanoc
5:0
Sparta Spytkowice
07.03.2021
20:00
Patroni Nowy Targ
5:0
Błyskawica Wyciąże
13.03.2021
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

10. kolejka 20.02.2021

21.02.2021
18:00
AZS UEK Kraków
BSF Busko Zdrój
07.03.2021
20:00
Spartak Wielkanoc
5:0
Sparta Spytkowice
13.03.2021
18:00
Patroni Nowy Targ
5:0
Błyskawica Wyciąże

10. kolejka 20.02.2021

21.02.2021
18:00
AZS UEK Kraków
BSF Busko Zdrój
07.03.2021
20:00
Spartak Wielkanoc
5:0
Sparta Spytkowice
13.03.2021
18:00
Patroni Nowy Targ
5:0
Błyskawica Wyciąże

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
:
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny