facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 07.11.2020

Wierzbowianka Wierzbno
2:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
07.11.2020
13:00
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
19.12.2020
17:00
AZS UP Wanda Kraków
:
AZS UJ Kraków
20.12.2020
16:00

2. kolejka 14.11.2020

Wierzbowianka Wierzbno
3:4
AZS UP Wanda Kraków
14.11.2020
13:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
2:8
Rekord Bielsko Biała
15.11.2020
18:00
AZS UJ Kraków
Rolnik Głogówek
15.11.2020
18:00

3. kolejka 21.11.2020

Rekord Bielsko Biała
7:2
AZS UJ Kraków
21.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:1
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.11.2020
14:00
Rolnik Głogówek
:
Wierzbowianka Wierzbno
08.12.2020
16:30

4. kolejka 28.11.2020

Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00

5. kolejka 12.12.2020

AZS UJ Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
12.12.2020
 
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UP Wanda Kraków
12.12.2020
 
Rolnik Głogówek
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
12.12.2020
 

6. kolejka 16.01.2021

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.01.2021
 
Rekord Bielsko Biała
:
Rolnik Głogówek
16.01.2021
 
AZS UJ Kraków
:
AZS UP Wanda Kraków
16.01.2021
 

7. kolejka 23.01.2021

AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.01.2021
 
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
23.01.2021
 
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
23.01.2021
 

8. kolejka 06.02.2021

AZS UJ Kraków
:
Rekord Bielsko Biała
06.02.2021
 
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UP Wanda Kraków
06.02.2021
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Rolnik Głogówek
06.02.2021
 

9. kolejka 13.02.2021

Rekord Bielsko Biała
:
Wierzbowianka Wierzbno
13.02.2021
 
AZS UJ Kraków
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
13.02.2021
 
Rolnik Głogówek
:
AZS UP Wanda Kraków
13.02.2021
 

10. kolejka 20.02.2021

Wierzbowianka Wierzbno
:
AZS UJ Kraków
20.02.2021
 
AZS UP Wanda Kraków
:
Rekord Bielsko Biała
20.02.2021
 
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
Rolnik Głogówek
20.02.2021
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

5. kolejka 12.12.2020

12.12.2020
 
AZS UJ Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
12.12.2020
 
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UP Wanda Kraków
12.12.2020
 
Rolnik Głogówek
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki

4. kolejka 28.11.2020

28.11.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
18:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
AZS UJ Kraków
29.11.2020
16:00
AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek

6. kolejka 16.01.2021

16.01.2021
 
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.01.2021
 
Rekord Bielsko Biała
:
Rolnik Głogówek
16.01.2021
 
AZS UJ Kraków
:
AZS UP Wanda Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Cracovia Kraków
1:1
Wisła Kraków
04.12.2020
20:30
Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
05.12.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Warta Poznań
05.12.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Lechia Gdańsk
05.12.2020
20:00
Lech Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
06.12.2020
17:30
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
06.12.2020
15:00
Pogoń Szczecin
:
Stal Mielec
07.12.2020
18:00
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
07.12.2020
20:30

Fortuna I liga

GKS Tychy
2:1
Widzew Łódź
03.12.2020
18:00
Arka Gdynia
1:0
Korona Kielce
03.12.2020
12:00
Miedź Legnica
2:2
Stomil Olsztyn
04.12.2020
17:40
Chrobry Głogów
:
Resovia Rzeszów
05.12.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
ŁKS Łódź
05.12.2020
12:40
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
05.12.2020
12:30
Radomiak Radom
:
Arka Gdynia
06.12.2020
12:40
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
06.12.2020
12:30
Górnik Łęczna
:
Zagłębie Sosnowiec
06.12.2020
16:00
GKS Tychy
:
Odra Opole
06.12.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Korona Kielce
07.12.2020
19:10

II liga

Błękitni Stargard
:
Skra Częstochowa
05.12.2020
13:00
Hutnik Kraków
:
Stal Rzeszów
05.12.2020
14:00
Olimpia Elbląg
:
Garbarnia Kraków
05.12.2020
12:00
Znicz Pruszków
:
Śląsk II Wrocław
05.12.2020
12:00
Górnik Polkowice
:
Motor Lublin
05.12.2020
14:00
Pogoń Siedlce
:
Wigry Suwałki
05.12.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
:
KKS 1925 Kalisz
06.12.2020
18:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
06.12.2020
18:45
Lech II Poznań
:
Bytovia Bytów
06.12.2020
13:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
05.12.2020
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Leśnik Gorenice
:
LOT Balice
05.12.2020
12:00
Przebój Wolbrom
:
KS Olkusz
05.12.2020
12:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
:
Śląsk Wrocław
05.12.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Sośnica Gliwice
05.12.2020
18:00
BSF Bochnia
:
Gwiazda Ruda Śląska
05.12.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
:
Kamionka Mikołów
05.12.2020
 
Profisport Wrocław
:
Unia Tarnów
06.12.2020
14:00
Górnik Polkowice
:
Stal Mielec
06.12.2020
16:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Tychy
06.12.2020
17:00