facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
ĆWIERĆFINAŁY (6 i 13.03.2021)
Rolnik Głogówek - AZS UAM Poznań 2:1 i 0:1
AZS UG Gdańsk - Rekord Bielsko Biała 2:4 i 1:7
Unifreeze Górzno - AZS UJ Kraków 5:5 i 3:1
AZS UEK Słomniczanka - AZS AWF Warszawa 3:1 i 5:1

FINAL FOUR:
Półfinał: Rekord Bielsko Biała - AZS UAM Poznań 1:3
Półfinał: AZS UEK Słomniczanka - Unifreeze Górzno 7:2
Mecz o III miejsce: Rekord Bielsko Biała - Unifreeze Górzno 5:2
Finał: AZS UEK Słomniczanka - AZS UAM Poznań 1:9
 
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 07.11.2020

Wierzbowianka Wierzbno
2:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
07.11.2020
13:00
Rolnik Głogówek
3:7
Rekord Bielsko Biała
19.12.2020
17:00
AZS UP Wanda Kraków
1:4
AZS UJ Kraków
20.12.2020
16:00

2. kolejka 14.11.2020

Wierzbowianka Wierzbno
3:4
AZS UP Wanda Kraków
14.11.2020
13:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
2:8
Rekord Bielsko Biała
15.11.2020
18:00
AZS UJ Kraków
Rolnik Głogówek
15.11.2020
18:00

3. kolejka 21.11.2020

Rekord Bielsko Biała
7:2
AZS UJ Kraków
21.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:1
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.11.2020
14:00
Rolnik Głogówek
8:5
Wierzbowianka Wierzbno
08.12.2020
16:30

4. kolejka 28.11.2020

Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00

5. kolejka 12.12.2020

Rolnik Głogówek
2:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
12.12.2020
15:00
AZS UJ Kraków
Wierzbowianka Wierzbno
13.12.2020
19:30
Rekord Bielsko Biała
15:1
AZS UP Wanda Kraków
13.12.2020
17:00

6. kolejka 16.01.2021

Rekord Bielsko Biała
10:1
Rolnik Głogówek
20.01.2021
19:30
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
Wierzbowianka Wierzbno
17.02.2021
19:00
AZS UJ Kraków
AZS UP Wanda Kraków
17.02.2021
20:30

7. kolejka 23.01.2021

AZS UP Wanda Kraków
Wierzbowianka Wierzbno
24.01.2021
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:1
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
24.01.2021
18:00
Rolnik Głogówek
4:8
AZS UJ Kraków
24.01.2021
16:30

8. kolejka 06.02.2021

AZS UJ Kraków
Rekord Bielsko Biała
06.02.2021
19:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
AZS UP Wanda Kraków
07.02.2021
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:4
Rolnik Głogówek
10.02.2021
18:30

9. kolejka 13.02.2021

Rekord Bielsko Biała
7:3
Wierzbowianka Wierzbno
13.02.2021
17:00
AZS UJ Kraków
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
14.02.2021
16:30
Rolnik Głogówek
3:0
AZS UP Wanda Kraków
14.02.2021
16:30

10. kolejka 20.02.2021

Wierzbowianka Wierzbno
3:4
AZS UJ Kraków
21.02.2021
17:00
AZS UP Wanda Kraków
1:15
Rekord Bielsko Biała
21.02.2021
16:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
Rolnik Głogówek
21.02.2021
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:1
Górnik Łęczna
30.07.2021
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Lech Poznań
30.07.2021
20:30
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
31.07.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Wisła Kraków
31.07.2021
17:30
Radomiak Radom
:
Legia Warszawa
31.07.2021
20:00
Warta Poznań
:
Pogoń Szczecin
01.08.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
01.08.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Raków Częstochowa
01.08.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Płock
02.08.2021
18:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:4
Miedź Legnica
30.07.2021
18:00
Korona Kielce
2:0
Skra Częstochowa
30.07.2021
20:00
GKS Tychy
1:1
ŁKS Łódź
30.07.2021
20:30
GKS Katowice
:
Resovia Rzeszów
31.07.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Puszcza Niepołomice
31.07.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Zagłębie Sosnowiec
31.07.2021
20:30
Widzew Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
01.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
01.08.2021
15:00
Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
01.08.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
1:1
Pogoń Siedlce
30.07.2021
19:20
Radunia Stężyca
:
Lech II Poznań
31.07.2021
17:00
Znicz Pruszków
:
Motor Lublin
31.07.2021
17:00
Wisła Puławy
:
GKS Bełchatów
31.07.2021
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Olimpia Elbląg
31.07.2021
18:00
Sokół Ostróda
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31.07.2021
18:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
31.07.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
:
Hutnik Kraków
01.08.2021
12:00
Wigry Suwałki
:
Chojniczanka Chojnice
02.08.2021
18:00