facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga futsalu (południe)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.09.2020

Unia Tarnów
2:2
Futsal Nowiny
17.09.2020
20:30
Stal Mielec
9:7
Profisport Wrocław
19.09.2020
20:00
Heiro Rzeszów
5:7
Górnik Polkowice
20.09.2020
14:00
Gwiazda Ruda Śląska
6:5
AZS UMCS Lublin
20.09.2020
16:00
Sośnica Gliwice
5:1
BSF Bochnia
20.09.2020
17:00
Kamionka Mikołów
2:5
GKS Tychy
20.09.2020
17:00

2. kolejka 26.09.2020

Futsal Nowiny
6:4
Stal Mielec
26.09.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
1:0
Sośnica Gliwice
27.09.2020
14:00
GKS Tychy
2:4
Górnik Polkowice
27.09.2020
16:00
Profisport Wrocław
3:6
Heiro Rzeszów
27.09.2020
17:00
Kamionka Mikołów
4:5
Gwiazda Ruda Śląska
27.09.2020
17:00
BSF Bochnia
Unia Tarnów
27.09.2020
17:00

3. kolejka 03.10.2020

Sośnica Gliwice
2:4
Kamionka Mikołów
03.10.2020
19:00
Stal Mielec
4:7
BSF Bochnia
03.10.2020
19:30
Górnik Polkowice
4:1
Profisport Wrocław
04.10.2020
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
3:7
GKS Tychy
04.10.2020
16:00
Heiro Rzeszów
7:4
Futsal Nowiny
04.10.2020
17:00
Unia Tarnów
4:2
AZS UMCS Lublin
04.10.2020
19:00

4. kolejka 10.10.2020

Futsal Nowiny
3:6
Górnik Polkowice
10.10.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
8:3
Stal Mielec
11.10.2020
18:00
GKS Tychy
7:3
Profisport Wrocław
11.10.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
3:12
Sośnica Gliwice
11.10.2020
16:00
Kamionka Mikołów
5:5
Unia Tarnów
11.10.2020
18:00
BSF Bochnia
Heiro Rzeszów
11.10.2020
17:00

5. kolejka 17.10.2020

Stal Mielec
5:6
Kamionka Mikołów
17.10.2020
19:30
Unia Tarnów
6:4
Gwiazda Ruda Śląska
17.10.2020
20:00
Profisport Wrocław
0:9
Futsal Nowiny
18.10.2020
13:00
Górnik Polkowice
6:2
BSF Bochnia
18.10.2020
16:00
Heiro Rzeszów
5:5
AZS UMCS Lublin
18.10.2020
17:00
Sośnica Gliwice
6:2
GKS Tychy
18.10.2020
17:00

6. kolejka 24.10.2020

AZS UMCS Lublin
3:5
Górnik Polkowice
24.10.2020
20:00
GKS Tychy
2:4
Futsal Nowiny
24.10.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
17:6
Stal Mielec
25.10.2020
16:00
Kamionka Mikołów
3:4
Heiro Rzeszów
25.10.2020
17:00
BSF Bochnia
Profisport Wrocław
25.10.2020
17:00
Sośnica Gliwice
3:3
Unia Tarnów
25.10.2020
17:00

7. kolejka 07.11.2020

Futsal Nowiny
4:4
BSF Bochnia
06.11.2020
20:00
Unia Tarnów
8:5
GKS Tychy
07.11.2020
19:00
Stal Mielec
5:9
Sośnica Gliwice
07.11.2020
19:30
AZS UMCS Lublin
5:3
Profisport Wrocław
08.11.2020
14:00
Górnik Polkowice
5:3
Kamionka Mikołów
08.11.2020
16:00
Heiro Rzeszów
4:2
Gwiazda Ruda Śląska
08.11.2020
19:00

8. kolejka 14.11.2020

Unia Tarnów
7:2
Stal Mielec
14.11.2020
19:00
Gwiazda Ruda Śląska
3:4
Górnik Polkowice
14.11.2020
18:00
AZS UMCS Lublin
1:1
Futsal Nowiny
15.11.2020
15:00
GKS Tychy
5:2
BSF Bochnia
15.11.2020
18:00
Kamionka Mikołów
5:1
Profisport Wrocław
15.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
6:2
Heiro Rzeszów
15.11.2020
17:00

9. kolejka 21.11.2020

BSF Bochnia
AZS UMCS Lublin
21.11.2020
17:00
Stal Mielec
8:3
GKS Tychy
21.11.2020
19:30
Futsal Nowiny
0:0
Kamionka Mikołów
22.11.2020
15:30
Górnik Polkowice
4:4
Sośnica Gliwice
22.11.2020
17:00
Unia Tarnów
5:7
Heiro Rzeszów
22.11.2020
17:00
Profisport Wrocław
1:3
Gwiazda Ruda Śląska
22.11.2020
18:00

10. kolejka 28.11.2020

Unia Tarnów
1:4
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
3:10
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
3:4
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
4:6
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
11:2
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

11. kolejka 05.12.2020

BSF Bochnia
4:4
Gwiazda Ruda Śląska
05.12.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
3:2
Kamionka Mikołów
05.12.2020
13:30
Heiro Rzeszów
2:2
GKS Tychy
05.12.2020
18:45
Futsal Nowiny
4:1
Sośnica Gliwice
06.12.2020
17:00
Profisport Wrocław
2:4
Unia Tarnów
06.12.2020
16:00
Górnik Polkowice
9:0
Stal Mielec
06.12.2020
16:00

12. kolejka 12.12.2020

Futsal Nowiny
6:3
Unia Tarnów
12.12.2020
20:00
Profisport Wrocław
8:3
Stal Mielec
12.12.2020
18:00
Górnik Polkowice
5:7
Heiro Rzeszów
12.12.2020
17:00
AZS UMCS Lublin
3:1
Gwiazda Ruda Śląska
13.12.2020
17:00
GKS Tychy
2:2
Kamionka Mikołów
13.12.2020
18:00
BSF Bochnia
Sośnica Gliwice
13.12.2020
17:00

13. kolejka 16.01.2021

Górnik Polkowice
:
GKS Tychy
16.01.2021
 
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
16.01.2021
 
Stal Mielec
:
Futsal Nowiny
16.01.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Kamionka Mikołów
16.01.2021
 
Heiro Rzeszów
:
Profisport Wrocław
17.01.2021
17:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
17.01.2021
17:00

14. kolejka 30.01.2021

Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
30.01.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
Unia Tarnów
30.01.2021
 
Futsal Nowiny
:
Heiro Rzeszów
30.01.2021
 
GKS Tychy
:
Gwiazda Ruda Śląska
30.01.2021
 
BSF Bochnia
:
Stal Mielec
30.01.2021
 
Profisport Wrocław
:
Górnik Polkowice
30.01.2021
 

15. kolejka 06.02.2021

Górnik Polkowice
:
Futsal Nowiny
06.02.2021
 
Unia Tarnów
:
Kamionka Mikołów
06.02.2021
 
Stal Mielec
:
AZS UMCS Lublin
06.02.2021
 
Heiro Rzeszów
:
BSF Bochnia
06.02.2021
 
Profisport Wrocław
:
GKS Tychy
06.02.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Gwiazda Ruda Śląska
07.02.2021
17:00

16. kolejka 13.02.2021

Kamionka Mikołów
:
Stal Mielec
13.02.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Unia Tarnów
13.02.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
Heiro Rzeszów
13.02.2021
 
Futsal Nowiny
:
Profisport Wrocław
13.02.2021
 
GKS Tychy
:
Sośnica Gliwice
13.02.2021
 
BSF Bochnia
:
Górnik Polkowice
13.02.2021
 

17. kolejka 20.02.2021

Górnik Polkowice
:
AZS UMCS Lublin
20.02.2021
 
Unia Tarnów
:
Sośnica Gliwice
20.02.2021
 
Stal Mielec
:
Gwiazda Ruda Śląska
20.02.2021
 
Heiro Rzeszów
:
Kamionka Mikołów
20.02.2021
 
Futsal Nowiny
:
GKS Tychy
20.02.2021
 
Profisport Wrocław
:
BSF Bochnia
20.02.2021
 

18. kolejka 06.03.2021

Kamionka Mikołów
:
Górnik Polkowice
06.03.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Heiro Rzeszów
06.03.2021
 
GKS Tychy
:
Unia Tarnów
06.03.2021
 
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
06.03.2021
 
Profisport Wrocław
:
AZS UMCS Lublin
06.03.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Stal Mielec
07.03.2021
17:00

19. kolejka 13.03.2021

Górnik Polkowice
:
Gwiazda Ruda Śląska
13.03.2021
 
Stal Mielec
:
Unia Tarnów
13.03.2021
 
Heiro Rzeszów
:
Sośnica Gliwice
13.03.2021
 
Futsal Nowiny
:
AZS UMCS Lublin
13.03.2021
 
BSF Bochnia
:
GKS Tychy
13.03.2021
 
Profisport Wrocław
:
Kamionka Mikołów
13.03.2021
 

20. kolejka 20.03.2021

Unia Tarnów
:
Heiro Rzeszów
20.03.2021
 
Kamionka Mikołów
:
Futsal Nowiny
20.03.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Profisport Wrocław
20.03.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
BSF Bochnia
20.03.2021
 
GKS Tychy
:
Stal Mielec
20.03.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Górnik Polkowice
21.03.2021
17:00

21. kolejka 27.03.2021

Górnik Polkowice
:
Unia Tarnów
27.03.2021
 
Heiro Rzeszów
:
Stal Mielec
27.03.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
GKS Tychy
27.03.2021
 
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
27.03.2021
 
BSF Bochnia
:
Kamionka Mikołów
27.03.2021
 
Profisport Wrocław
:
Sośnica Gliwice
27.03.2021
 

22. kolejka 10.04.2021

Unia Tarnów
:
Profisport Wrocław
10.04.2021
 
Stal Mielec
:
Górnik Polkowice
10.04.2021
 
Kamionka Mikołów
:
AZS UMCS Lublin
10.04.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
BSF Bochnia
10.04.2021
 
GKS Tychy
:
Heiro Rzeszów
10.04.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

13. kolejka 16.01.2021

16.01.2021
 
Górnik Polkowice
:
GKS Tychy
16.01.2021
 
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
16.01.2021
 
Stal Mielec
:
Futsal Nowiny
16.01.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Kamionka Mikołów
17.01.2021
17:00
Heiro Rzeszów
:
Profisport Wrocław
17.01.2021
17:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UMCS Lublin

12. kolejka 12.12.2020

12.12.2020
20:00
Futsal Nowiny
6:3
Unia Tarnów
12.12.2020
18:00
Profisport Wrocław
8:3
Stal Mielec
12.12.2020
17:00
Górnik Polkowice
5:7
Heiro Rzeszów
13.12.2020
17:00
AZS UMCS Lublin
3:1
Gwiazda Ruda Śląska
13.12.2020
18:00
GKS Tychy
2:2
Kamionka Mikołów
13.12.2020
17:00
BSF Bochnia
Sośnica Gliwice

14. kolejka 30.01.2021

30.01.2021
 
Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
30.01.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
Unia Tarnów
30.01.2021
 
Futsal Nowiny
:
Heiro Rzeszów
30.01.2021
 
GKS Tychy
:
Gwiazda Ruda Śląska
30.01.2021
 
BSF Bochnia
:
Stal Mielec
30.01.2021
 
Profisport Wrocław
:
Górnik Polkowice

Wiadomości ligowe


I liga futsalu (południe)

Górnik Polkowice
:
GKS Tychy
16.01.2021
 
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
16.01.2021
 
Stal Mielec
:
Futsal Nowiny
16.01.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Kamionka Mikołów
16.01.2021
 
Heiro Rzeszów
:
Profisport Wrocław
17.01.2021
17:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
17.01.2021
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.01.2021
 
Rekord Bielsko Biała
:
Rolnik Głogówek
16.01.2021
 
AZS UJ Kraków
:
AZS UP Wanda Kraków
16.01.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Clepardia Kraków
15.01.2021
19:30
Cracovia Kraków
:
Wanda Kraków
15.01.2021
19:30
Strzelcy
:
Dąbski
15.01.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Wisła Kraków
15.01.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
15.01.2021
21:30
Hutnik Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
15.01.2021
21:30