facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 28.08.2020

Tyniec Kraków
10:0
Victoria Kobierzyn
11.09.2020
18:00
Wanda Kraków
1:2
Borek Kraków
18.09.2020
17:30
Strzelcy Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
23.09.2020
17:30
Krakus Swoszowice
1:3
Clepardia Kraków
25.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
5:3
Prądniczanka Kraków
26.10.2020
18:30

2. kolejka 31.08.2020

Victoria Kobierzyn
1:4
Prądniczanka Kraków
31.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
31.08.2020
18:00
Clepardia Kraków
1:3
Wanda Kraków
31.08.2020
18:00
Tyniec Kraków
3:3
Wieczysta Kraków
31.08.2020
18:00
Borek Kraków
2:5
Strzelcy Kraków
31.08.2020
19:00

3. kolejka 07.09.2020

Wieczysta Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
07.09.2020
18:00
Krakus Swoszowice
2:1
Strzelcy Kraków
07.09.2020
18:00
Wanda Kraków
6:1
Victoria Kobierzyn
07.09.2020
18:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Tyniec Kraków
07.09.2020
18:30
Borek Kraków
0:4
Clepardia Kraków
16.11.2020
19:00

4. kolejka 14.09.2020

Tyniec Kraków
4:2
Krakus Swoszowice
14.09.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
Borek Kraków
14.09.2020
18:00
Clepardia Kraków
5:1
Victoria Kobierzyn
14.09.2020
18:00
Strzelcy Kraków
2:2
Wanda Kraków
14.09.2020
19:00
Wieczysta Kraków
1:6
Prądniczanka Kraków
09.10.2020
20:00

5. kolejka 21.09.2020

Strzelcy Kraków
0:3 v.o.
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
0:13
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
2:0
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

6. kolejka 28.09.2020

Zwierzyniecki Kraków
4:2
Strzelcy Kraków
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
1:4
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
4:2
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:1
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

7. kolejka 05.10.2020

Strzelcy Kraków
3:0
Victoria Kobierzyn
05.10.2020
17:30
Wanda Kraków
1:4
Tyniec Kraków
05.10.2020
17:00
Clepardia Kraków
1:4
Zwierzyniecki Kraków
05.10.2020
17:00
Borek Kraków
3:2
Prądniczanka Kraków
05.10.2020
19:00
Krakus Swoszowice
3:0
Wieczysta Kraków
23.10.2020
00:00

8. kolejka 12.10.2020

Tyniec Kraków
9:3
Strzelcy Kraków
12.10.2020
16:45
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
12.10.2020
16:45
Krakus Swoszowice
0:3 v.o.
Borek Kraków
12.10.2020
16:45
Victoria Kobierzyn
0:3 v.o.
Zwierzyniecki Kraków
12.10.2020
16:45
Prądniczanka Kraków
2:1
Clepardia Kraków
12.10.2020
18:30

9. kolejka 19.10.2020

Zwierzyniecki Kraków
2:5
Tyniec Kraków
19.10.2020
18:30
Wanda Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
19.10.2020
16:30
Victoria Kobierzyn
0:3 v.o.
Borek Kraków
19.10.2020
16:30
brak gospodarzy (obecni sędziowie i goście)
Prądniczanka Kraków
5:0
Strzelcy Kraków
19.10.2020
18:30
Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
23.11.2020
20:00
sztuczne boisko ul.Koletek w Krakowie

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 19.10.2020

19.10.2020
18:30
Zwierzyniecki Kraków
2:5
Tyniec Kraków
19.10.2020
16:30
Wanda Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
19.10.2020
16:30
Victoria Kobierzyn
0:3 v.o.
Borek Kraków
19.10.2020
18:30
Prądniczanka Kraków
5:0
Strzelcy Kraków
23.11.2020
20:00
Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków

9. kolejka 19.10.2020

19.10.2020
18:30
Zwierzyniecki Kraków
2:5
Tyniec Kraków
19.10.2020
16:30
Wanda Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
19.10.2020
16:30
Victoria Kobierzyn
0:3 v.o.
Borek Kraków
19.10.2020
18:30
Prądniczanka Kraków
5:0
Strzelcy Kraków
23.11.2020
20:00
Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Stal Mielec
21.11.2020
17:30
Warta Poznań
2:1
Wisła Kraków
21.11.2020
20:00
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
22.11.2020
17:30
Lech Poznań
3:3
Raków Częstochowa
22.11.2020
12:30
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
23.11.2020
20:30
Piast Gliwice
:
Lechia Gdańsk
23.11.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Lubin
24.11.2020
18:00

Fortuna I liga

GKS Tychy
0:2
Miedź Legnica
21.11.2020
17:00
Stomil Olsztyn
0:1
GKS Jastrzębie
21.11.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:1
Korona Kielce
21.11.2020
17:00
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Chrobry Głogów
21.11.2020
17:00
Resovia Rzeszów
1:2
Arka Gdynia
21.11.2020
12:00
Odra Opole
1:1
Górnik Łęczna
22.11.2020
12:40
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Radomiak Radom
22.11.2020
12:40
ŁKS Łódź
4:4
Puszcza Niepołomice
22.11.2020
12:40
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.11.2020
12:30

II liga

Chojniczanka Chojnice
2:1
Stal Rzeszów
21.11.2020
16:00
KKS 1925 Kalisz
2:0
Lech II Poznań
21.11.2020
18:00
Błękitni Stargard
2:3
Znicz Pruszków
22.11.2020
13:00
Wigry Suwałki
1:2
GKS Katowice
22.11.2020
15:00
Motor Lublin
3:0
Hutnik Kraków
22.11.2020
19:00
Bytovia Bytów
1:0
Sokół Ostróda
22.11.2020
14:00
Skra Częstochowa
4:0
Olimpia Grudziądz
22.11.2020
13:00
Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
22.11.2020
12:00
Śląsk II Wrocław
0:0
Górnik Polkowice
22.11.2020
12:00

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
1:3
Stal Kraśnik
21.11.2020
11:00
Podlasie Biała Podlaska
1:2
Sokół Sieniawa
21.11.2020
12:00
Hetman Zamość
1:3
Wisła Sandomierz
21.11.2020
12:00
Avia Świdnik
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
21.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
4:2
Siarka Tarnobrzeg
21.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Wisła Puławy
21.11.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
2:1
Podhale Nowy Targ
21.11.2020
13:00
Korona II Kielce
2:4
KS Wiązownica
21.11.2020
12:00
Wisłoka Dębica
1:1
Lewart Lubartów
21.11.2020
13:00
ŁKS Łagów
0:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
22.11.2020
13:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
25.11.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
25.11.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
25.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
25.11.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
4:1
LKS Rajsko
21.11.2020
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
0:0
Wierchy Rabka Zdrój
21.11.2020
12:00
Poprad Muszyna
3:1
Watra Białka Tatrzańska
21.11.2020
11:30
Metal Tarnów
4:0
Rylovia Rylowa
21.11.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0 v.o.
Barciczanka Barcice
21.11.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
0:3
Sokół Słopnice
21.11.2020
13:00
Poprad Rytro
0:3
Skalnik Kamionka Wielka
21.11.2020
13:00
Limanovia Limanowa
4:0
Tarnovia Tarnów
21.11.2020
13:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
5:3
LOT Balice
21.11.2020
11:00
Bolesław Bukowno
1:1
Orzeł Iwanowice
21.11.2020
13:00
Orzeł Bębło
5:0
Przebój Wolbrom
21.11.2020
13:00
Pogoń Miechów
1:0
Spójnia Osiek
21.11.2020
13:00
TS Węgrzce
7:0
KS Olkusz
22.11.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
5:3
Zatorzanka Zator
21.11.2020
13:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
21.11.2020
 
przełożony

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Szynwałd
22.11.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Raba Książnice
1:1
Błyskawica Proszówki
21.11.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
3:0
Olimpia B.
21.11.2020
13:00
Sokół Borzęcin Górny
1:3
Poręba Spytkowska
21.11.2020
13:00
Sokół Maszkienice
0:1
Arkadia Olszyny
22.11.2020
13:00
Naprzód Sobolów
6:0
Orzeł Dębno
22.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
:
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Zagórzany
2:2
Dunajec Nowy Sącz
21.11.2020
13:00
LKS Łużna
1:5
Zyndram
22.11.2020
12:00

Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:1
Gwiazda Brzegi
21.11.2020
12:30
Zryw Szarów
:
Czarnochowice
22.11.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
4:0
Centuria Chechło
22.11.2020
13:00
Dłubnia Trzyciąż
1:6
Legion Bydlin
22.11.2020
13:00
Wielmożanka Wielmoża
2:0
Strażak Przybysławice
22.11.2020
11:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:9
UKS Dulowa
21.11.2020
13:00
SPRiN Regulice
1:7
Wolanka Wola Filipowska
22.11.2020
13:00

Klasa B (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
0:6
Kmita II Zabierzów
22.11.2020
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Gwarek Zabrze
2:2
Górnik Zabrze
21.11.2020
12:00
Hutnik Kraków
1:3
Legia Warszawa
21.11.2020
12:00
Wisła Kraków
2:0
Escola Varsovia Warszawa
21.11.2020
12:15
Arka G.
1:3
Cracovia Kraków
22.11.2020
11:00
Korona
2:1
SMS Łódź
22.11.2020
12:00
Lech Poznań
1:1
Lechia
22.11.2020
12:00
Zagłębie Lubin
0:0
Pogoń Szczecin
22.11.2020
12:15

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
1:2
KKP Bydgoszcz
22.11.2020
12:00
Górnik Łęczna
4:3
Olimpia Szczecin
22.11.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
4:0
Ślęza Wrocław
22.11.2020
14:00

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
23.11.2020
20:00
sztuczne boisko ul.Koletek w Krakowie

I liga futsalu (południe)

BSF Bochnia
2:3
AZS UMCS Lublin
21.11.2020
17:00
Stal Mielec
8:3
GKS Tychy
21.11.2020
19:30
Futsal Nowiny
:
Kamionka Mikołów
22.11.2020
15:30
Górnik Polkowice
:
Sośnica Gliwice
22.11.2020
17:00
Heiro Rzeszów
:
Unia Tarnów
22.11.2020
17:00
Profisport Wrocław
:
Gwiazda Ruda Śląska
22.11.2020
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Rekord Bielsko Biała
7:2
AZS UJ Kraków
21.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:1
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.11.2020
14:00