facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 28.08.2020

Tyniec Kraków
10:0
Victoria Kobierzyn
11.09.2020
18:00
Wanda Kraków
1:2
Borek Kraków
18.09.2020
17:30
Strzelcy Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
23.09.2020
17:30
Krakus Swoszowice
1:3
Clepardia Kraków
25.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
5:3
Prądniczanka Kraków
26.10.2020
18:30

2. kolejka 31.08.2020

Victoria Kobierzyn
1:4
Prądniczanka Kraków
31.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
31.08.2020
18:00
Clepardia Kraków
1:3
Wanda Kraków
31.08.2020
18:00
Tyniec Kraków
3:3
Wieczysta Kraków
31.08.2020
18:00
Borek Kraków
2:5
Strzelcy Kraków
31.08.2020
19:00

3. kolejka 07.09.2020

Wieczysta Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
07.09.2020
18:00
Krakus Swoszowice
2:1
Strzelcy Kraków
07.09.2020
18:00
Wanda Kraków
6:1
Victoria Kobierzyn
07.09.2020
18:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Tyniec Kraków
07.09.2020
18:30
Borek Kraków
0:4
Clepardia Kraków
16.11.2020
19:00

4. kolejka 14.09.2020

Tyniec Kraków
4:2
Krakus Swoszowice
14.09.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
Borek Kraków
14.09.2020
18:00
Clepardia Kraków
5:1
Victoria Kobierzyn
14.09.2020
18:00
Strzelcy Kraków
2:2
Wanda Kraków
14.09.2020
19:00
Wieczysta Kraków
1:6
Prądniczanka Kraków
09.10.2020
20:00

5. kolejka 21.09.2020

Strzelcy Kraków
0:3 v.o.
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
0:13
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
2:0
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

6. kolejka 28.09.2020

Zwierzyniecki Kraków
4:2
Strzelcy Kraków
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
1:4
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
4:2
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:1
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

7. kolejka 05.10.2020

Strzelcy Kraków
3:0
Victoria Kobierzyn
05.10.2020
17:30
Wanda Kraków
1:4
Tyniec Kraków
05.10.2020
17:00
Clepardia Kraków
1:4
Zwierzyniecki Kraków
05.10.2020
17:00
Borek Kraków
3:2
Prądniczanka Kraków
05.10.2020
19:00
Krakus Swoszowice
3:0
Wieczysta Kraków
23.10.2020
00:00

8. kolejka 12.10.2020

Tyniec Kraków
9:3
Strzelcy Kraków
12.10.2020
16:45
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
12.10.2020
16:45
Krakus Swoszowice
0:3 v.o.
Borek Kraków
12.10.2020
16:45
Victoria Kobierzyn
0:3 v.o.
Zwierzyniecki Kraków
12.10.2020
16:45
Prądniczanka Kraków
2:1
Clepardia Kraków
12.10.2020
18:30

9. kolejka 19.10.2020

Zwierzyniecki Kraków
2:5
Tyniec Kraków
19.10.2020
18:30
Wanda Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
19.10.2020
16:30
Victoria Kobierzyn
0:3 v.o.
Borek Kraków
19.10.2020
16:30
brak gospodarzy (obecni sędziowie i goście)
Prądniczanka Kraków
5:0
Strzelcy Kraków
19.10.2020
18:30
Wieczysta Kraków
4:5
Clepardia Kraków
23.11.2020
20:00
sztuczne boisko ul.Koletek w Krakowie

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 19.10.2020

19.10.2020
18:30
Zwierzyniecki Kraków
2:5
Tyniec Kraków
19.10.2020
16:30
Wanda Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
19.10.2020
16:30
Victoria Kobierzyn
0:3 v.o.
Borek Kraków
19.10.2020
18:30
Prądniczanka Kraków
5:0
Strzelcy Kraków
23.11.2020
20:00
Wieczysta Kraków
4:5
Clepardia Kraków

9. kolejka 19.10.2020

19.10.2020
18:30
Zwierzyniecki Kraków
2:5
Tyniec Kraków
19.10.2020
16:30
Wanda Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
19.10.2020
16:30
Victoria Kobierzyn
0:3 v.o.
Borek Kraków
19.10.2020
18:30
Prądniczanka Kraków
5:0
Strzelcy Kraków
23.11.2020
20:00
Wieczysta Kraków
4:5
Clepardia Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:1
Górnik Łęczna
30.07.2021
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Lech Poznań
30.07.2021
20:30
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
31.07.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Wisła Kraków
31.07.2021
17:30
Radomiak Radom
:
Legia Warszawa
31.07.2021
20:00
Warta Poznań
:
Pogoń Szczecin
01.08.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
01.08.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Raków Częstochowa
01.08.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Płock
02.08.2021
18:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:4
Miedź Legnica
30.07.2021
18:00
Korona Kielce
2:0
Skra Częstochowa
30.07.2021
20:00
GKS Tychy
1:1
ŁKS Łódź
30.07.2021
20:30
GKS Katowice
:
Resovia Rzeszów
31.07.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Puszcza Niepołomice
31.07.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Zagłębie Sosnowiec
31.07.2021
20:30
Widzew Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
01.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
01.08.2021
15:00
Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
01.08.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
1:1
Pogoń Siedlce
30.07.2021
19:20
Radunia Stężyca
:
Lech II Poznań
31.07.2021
17:00
Znicz Pruszków
:
Motor Lublin
31.07.2021
17:00
Wisła Puławy
:
GKS Bełchatów
31.07.2021
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Olimpia Elbląg
31.07.2021
18:00
Sokół Ostróda
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31.07.2021
18:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
31.07.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
:
Hutnik Kraków
01.08.2021
12:00
Wigry Suwałki
:
Chojniczanka Chojnice
02.08.2021
18:00