facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 28.08.2020

Armatura Kraków
:
Hutnik Kraków
 
 
Prokocim Kraków
Grębałowianka Kraków
28.08.2020
18:00
Wisła Kraków
4:0
Opatkowianka Opatkowice
11.09.2020
18:00
Dąbski Kraków
0:3
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Cracovia Kraków
22.10.2020
20:30

2. kolejka 31.08.2020

Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
 
 
Dąbski Kraków
Armatura Kraków
31.08.2020
18:00
Opatkowianka Opatkowice
5:2
Prokocim Kraków
31.08.2020
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
Wisła Kraków
31.08.2020
18:00
Grębałowianka Kraków
Garbarnia Kraków
31.08.2020
18:00

3. kolejka 07.09.2020

Hutnik Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
 
 
Prokocim Kraków
Dąbski Kraków
07.09.2020
18:00
Cracovia Kraków
3:1
Opatkowianka Opatkowice
07.09.2020
18:00
Garbarnia Kraków
2:2
Armatura Kraków
07.09.2020
19:00
Grębałowianka Kraków
:
Wisła Kraków
06.11.2020
12:00

4. kolejka 14.09.2020

Dąbski Kraków
Hutnik Kraków
14.09.2020
18:00
Opatkowianka Opatkowice
3:2
Garbarnia Kraków
14.09.2020
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Prokocim Kraków
14.09.2020
18:00
Armatura Kraków
0:5
Grębałowianka Kraków
14.09.2020
18:00
Wisła Kraków
1:1
Cracovia Kraków
14.09.2020
20:00

5. kolejka 21.09.2020

Dąbski Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
0:1
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
2:1
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30

6. kolejka 28.09.2020

Prokocim Kraków
0:4
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Opatkowianka Opatkowice
1:3
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
0:5
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
6:1
Dąbski Kraków
28.09.2020
19:00

7. kolejka 05.10.2020

Dąbski Kraków
:
Wisła Kraków
05.10.2020
17:00
Prokocim Kraków
2:5
Armatura Kraków
05.10.2020
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:3
Opatkowianka Opatkowice
05.10.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
5:2
Cracovia Kraków
05.10.2020
17:00
Garbarnia Kraków
4:2
Hutnik Kraków
05.10.2020
19:30

8. kolejka 12.10.2020

Opatkowianka Opatkowice
:
Dąbski Kraków
12.10.2020
16:45
Armatura Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
12.10.2020
16:45
Garbarnia Kraków
0:3
Cracovia Kraków
12.10.2020
19:30
Prokocim Kraków
2:7
Wisła Kraków
16.10.2020
20:00
Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
26.10.2020
21:00

9. kolejka 19.10.2020

Armatura Kraków
2:4
Opatkowianka Opatkowice
19.10.2020
16:30
Grębałowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
19.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Cracovia Kraków
5:4
Prokocim Kraków
19.10.2020
19:00
Hutnik Kraków
5:5
Wisła Kraków
19.10.2020
21:00
Garbarnia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
19.10.2020
19:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 19.10.2020

19.10.2020
16:30
Armatura Kraków
2:4
Opatkowianka Opatkowice
19.10.2020
 
Grębałowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
19.10.2020
19:00
Cracovia Kraków
5:4
Prokocim Kraków
19.10.2020
21:00
Hutnik Kraków
5:5
Wisła Kraków
19.10.2020
19:30
Garbarnia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie

9. kolejka 19.10.2020

19.10.2020
16:30
Armatura Kraków
2:4
Opatkowianka Opatkowice
19.10.2020
 
Grębałowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
19.10.2020
19:00
Cracovia Kraków
5:4
Prokocim Kraków
19.10.2020
21:00
Hutnik Kraków
5:5
Wisła Kraków
19.10.2020
19:30
Garbarnia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:1
Górnik Łęczna
30.07.2021
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Lech Poznań
30.07.2021
20:30
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
31.07.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Wisła Kraków
31.07.2021
17:30
Radomiak Radom
:
Legia Warszawa
31.07.2021
20:00
Warta Poznań
:
Pogoń Szczecin
01.08.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
01.08.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Raków Częstochowa
01.08.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Płock
02.08.2021
18:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:4
Miedź Legnica
30.07.2021
18:00
Korona Kielce
2:0
Skra Częstochowa
30.07.2021
20:00
GKS Tychy
1:1
ŁKS Łódź
30.07.2021
20:30
GKS Katowice
:
Resovia Rzeszów
31.07.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Puszcza Niepołomice
31.07.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Zagłębie Sosnowiec
31.07.2021
20:30
Widzew Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
01.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
01.08.2021
15:00
Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
01.08.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
1:1
Pogoń Siedlce
30.07.2021
19:20
Radunia Stężyca
:
Lech II Poznań
31.07.2021
17:00
Znicz Pruszków
:
Motor Lublin
31.07.2021
17:00
Wisła Puławy
:
GKS Bełchatów
31.07.2021
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Olimpia Elbląg
31.07.2021
18:00
Sokół Ostróda
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31.07.2021
18:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
31.07.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
:
Hutnik Kraków
01.08.2021
12:00
Wigry Suwałki
:
Chojniczanka Chojnice
02.08.2021
18:00