facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorek U-17

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 05.09.2020

UKS Staszkówka Jelna
1:2
Resovia Rzeszów
05.09.2020
12:00
Unia Opole
1:3
Ślęza Wrocław
05.09.2020
17:30
ROW Rybnik
0:7
UKS SMS Łódź
06.09.2020
12:00
SWD Wodzisław
2:2
Górnik Łęczna
06.09.2020
16:00
Bronowianka Kraków
9:1
KKS Zabrze
06.09.2020
16:00

2. kolejka 12.09.2020

Bronowianka Kraków
0:4
SWD Wodzisław
12.09.2020
16:00
Ślęza Wrocław
3:1
UKS Staszkówka Jelna
12.09.2020
17:00
UKS SMS Łódź
31:0
Unia Opole
13.09.2020
12:30
KKS Zabrze
2:4
Resovia Rzeszów
13.09.2020
13:00
Górnik Łęczna
7:0
ROW Rybnik
16.09.2020
12:00

3. kolejka 26.09.2020

SWD Wodzisław
:
KKS Zabrze
26.09.2020
12:00
Unia Opole
:
Górnik Łęczna
26.09.2020
14:00
UKS Staszkówka Jelna
:
UKS SMS Łódź
26.09.2020
00:00
ROW Rybnik
:
Bronowianka Kraków
26.09.2020
00:00
Resovia Rzeszów
:
Ślęza Wrocław
27.09.2020
13:00

4. kolejka 03.10.2020

Bronowianka Kraków
:
Unia Opole
03.10.2020
11:00
KKS Zabrze
:
Ślęza Wrocław
03.10.2020
12:00
UKS SMS Łódź
:
Resovia Rzeszów
03.10.2020
12:30
Górnik Łęczna
:
UKS Staszkówka Jelna
04.10.2020
16:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
04.10.2020
16:00

5. kolejka 17.10.2020

Unia Opole
:
SWD Wodzisław
17.10.2020
13:00
Ślęza Wrocław
:
UKS SMS Łódź
17.10.2020
17:30
Resovia Rzeszów
:
Górnik Łęczna
17.10.2020
00:00
UKS Staszkówka Jelna
:
Bronowianka Kraków
17.10.2020
00:00
ROW Rybnik
:
KKS Zabrze
17.10.2020
00:00

6. kolejka 24.10.2020

KKS Zabrze
:
UKS SMS Łódź
24.10.2020
12:00
SWD Wodzisław
:
UKS Staszkówka Jelna
24.10.2020
16:00
Bronowianka Kraków
:
Resovia Rzeszów
24.10.2020
00:00
Górnik Łęczna
:
Ślęza Wrocław
24.10.2020
00:00
ROW Rybnik
:
Unia Opole
24.10.2020
00:00

7. kolejka 31.10.2020

UKS SMS Łódź
:
Górnik Łęczna
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
:
Bronowianka Kraków
31.10.2020
18:00
Unia Opole
:
KKS Zabrze
31.10.2020
00:00
Resovia Rzeszów
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
00:00
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
31.10.2020
00:00

8. kolejka 07.11.2020

Unia Opole
:
UKS Staszkówka Jelna
07.11.2020
13:00
Bronowianka Kraków
:
UKS SMS Łódź
07.11.2020
00:00
KKS Zabrze
:
Górnik Łęczna
07.11.2020
00:00
ROW Rybnik
:
Resovia Rzeszów
07.11.2020
00:00
SWD Wodzisław
:
Ślęza Wrocław
08.11.2020
15:00

9. kolejka 14.11.2020

UKS SMS Łódź
:
SWD Wodzisław
14.11.2020
13:30
Ślęza Wrocław
:
ROW Rybnik
14.11.2020
16:00
Górnik Łęczna
:
Bronowianka Kraków
14.11.2020
00:00
Resovia Rzeszów
:
Unia Opole
14.11.2020
00:00
UKS Staszkówka Jelna
:
KKS Zabrze
14.11.2020
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

3. kolejka 26.09.2020

26.09.2020
12:00
SWD Wodzisław
:
KKS Zabrze
26.09.2020
14:00
Unia Opole
:
Górnik Łęczna
26.09.2020
00:00
UKS Staszkówka Jelna
:
UKS SMS Łódź
26.09.2020
00:00
ROW Rybnik
:
Bronowianka Kraków
27.09.2020
13:00
Resovia Rzeszów
:
Ślęza Wrocław

2. kolejka 12.09.2020

12.09.2020
16:00
Bronowianka Kraków
0:4
SWD Wodzisław
12.09.2020
17:00
Ślęza Wrocław
3:1
UKS Staszkówka Jelna
13.09.2020
12:30
UKS SMS Łódź
31:0
Unia Opole
13.09.2020
13:00
KKS Zabrze
2:4
Resovia Rzeszów
16.09.2020
12:00
Górnik Łęczna
7:0
ROW Rybnik

4. kolejka 03.10.2020

03.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Unia Opole
03.10.2020
12:00
KKS Zabrze
:
Ślęza Wrocław
03.10.2020
12:30
UKS SMS Łódź
:
Resovia Rzeszów
04.10.2020
16:00
Górnik Łęczna
:
UKS Staszkówka Jelna
04.10.2020
16:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik

Wiadomości ligowe


Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
20.09.2020
15:00
Lech Poznań
1:0
Warta Poznań
20.09.2020
17:30
Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Korona Kielce
0:2
Górnik Łęczna
20.09.2020
12:40

II liga

Śląsk II Wrocław
0:3
KKS 1925 Kalisz
20.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
3:2
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00
Sokół Sieniawa
0:0
KS Wiązownica
20.09.2020
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Wisła Sandomierz
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

LKS Jawiszowice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
20.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
14:1
Poprad Rytro
20.09.2020
11:00
GKS Drwinia
1:3
Limanovia Limanowa
20.09.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Lubań Maniowy
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
0:0
Skalnik Kamionka Wielka
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
1:1
LOT Balice
20.09.2020
15:00
Piliczanka Pilica
0:3
Pogoń Miechów
20.09.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
3:0
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:30
Hutnik II Kraków
7:0
Grębałowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Dąbski Kraków
:
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
2:1
Victoria Jaworzno
20.09.2020
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.09.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Ładna
0:2
LUKS Skrzyszów
20.09.2020
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:2
GLKS Gromnik
20.09.2020
16:00
LKS Rzuchowa
2:2
LKS Szynwałd
20.09.2020
16:00
Polan Żabno
3:4
Tuchovia Tuchów
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Naprzód Sobolów
4:2
Błyskawica Proszówki
20.09.2020
14:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Hart Tęgoborze
2:2
LKS Łużna
20.09.2020
13:00
ULKS Korzenna
1:0
Zyndram
20.09.2020
11:00
Kolejarz Stróże
10:3
LKS Uście Gorlickie
20.09.2020
15:00
LKS Zagórzany
3:1
Grybovia Grybów
20.09.2020
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Wierchy Pasierbiec
4:2
Laskovia
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.09.2020
12:30
Płomień Kościelec
0:3
Szreniawa Koszyce
20.09.2020
16:00
Strażak Goszcza
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.09.2020
16:00
Bibiczanka Bibice
2:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków II)

MKS Skała 2004
4:1
Wisła Czernichów
20.09.2020
16:00
JKS Zelków
0:3
Świt Krzeszowice
20.09.2020
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Gwiazda Brzegi
4:4
Piast Łapanów
20.09.2020
16:00
Czarni Staniątki
8:1
Piłkarz Podłęże
20.09.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
UKS Sygneczów
20.09.2020
14:00
Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.09.2020
16:30

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
1:2
Górki Myślenice
20.09.2020
11:00
Rokita Kornatka
2:2
Topór Tenczyn
20.09.2020
14:00
Lubomir Wiśniowa
2:3
Zielonka Wrząsowice
20.09.2020
15:00
Iskra Brzączowice
3:1
Gościbia Sułkowice
20.09.2020
16:00
Karpaty Siepraw
3:1
Clavia Świątniki Górne
20.09.2020
17:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
4:2
Laskowianka Laski
20.09.2020
11:30
Legion Bydlin
1:3
Unia Jaroszowiec
20.09.2020
16:00
Przebój Wolbrom
2:1
Spartak Charsznica
20.09.2020
16:00
Sokół Gołaczewy
2:8
Promień Przeginia
20.09.2020
16:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Dłubnia Trzyciąż
20.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:6
Wisła Jankowice
20.09.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
0:2
Start Kamień
20.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
2:1
Wolanka Wola Filipowska
20.09.2020
16:00
SPRiN Regulice
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
20.09.2020
16:00
Promyk Bolęcin
5:4
MKS Alwernia
20.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków I)

Agricola Klimontów
4:4
Olimpia Czaple Wielkie
20.09.2020
11:00
Sparta Skrzeszowice
0:1
Juvenia Prandocin
20.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź II
5:0
Milenium Radziemice
20.09.2020
16:00
Polonia Wilczkowice
0:0
LKS Polanowice
20.09.2020
16:00
Novi Narama
5:3
Kosynierzy Łuczyce
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków II)

Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
20.09.2020
17:00
Kmita II Zabierzów
1:0
Potok Więckowice
20.09.2020
16:00
Orzeł II Bębło
2:1
Płomień Jerzmanowice
20.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
5:1
Bronowicki Kraków
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków III)

Grom Kraków
6:0
Universum Kraków
20.09.2020
14:00
Dragoons Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2020
14:00
Kaszowianka II Kaszów
2:1
Albertus Kraków
20.09.2020
16:00
Rybitwy Kraków
1:1
Wawel Kraków
20.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
5:2
Błękitni Czułówek
20.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sparta Przeginia Duchowna
20.09.2020
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
0:3
Wiarusy II
20.09.2020
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:5
Batory Wola Batorska
20.09.2020
15:00
Gryf Wiatowice
1:6
Górnik II Wieliczka
20.09.2020
17:00

Klasa B (Myślenice)

Orzeł Nowa Wieś
4:0
Radwan Skomielna Czarna
20.09.2020
15:00
Jawor Jawornik
0:3
Cyrhla Krzczonów
20.09.2020
15:00
Iskra Głogoczów
8:0
Dukla Bysina
20.09.2020
15:30
Raba II Dobczyce
0:1
Cisy Harbutowice
20.09.2020
16:00
LKS Trzebunia
2:1
Szczebel Lubień
20.09.2020
17:00
Grodzisko Raciechowice
5:1
Górki II Myślenice
20.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Trzy Buki Wierzchowisko
1:5
Hetman Dłużec
20.09.2020
11:00
Pilica II Wierbka
5:4
Victoria Smroków
20.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Stare Bukowno
20.09.2020
11:00
Orzeł K.
4:3
Piliczanka II Pilica
20.09.2020
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Start II Brzezie
0:3
Złomex II Branice
20.09.2020
16:00
Czarnochowice II
1:4
Contra II
20.09.2020
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Hutnik Kraków
0:4
Jagiellonia
20.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Lechia
20.09.2020
12:15
Zagłębie Lubin
3:0
Śląsk Wrocław
20.09.2020
12:15
Górnik Zabrze
2:0
Lech Poznań
20.09.2020
12:00
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
23.09.2020
10:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
3:0
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00
Beskid Andrychów
2:0
Górnik Wieliczka
20.09.2020
11:00
Okocimski Brzesko
5:2
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia Kraków
6:0
Podgórze Kraków
20.09.2020
10:00
Glinik Gorlice
0:2
Profi Zielonki
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
1:0
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
2:1
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
2:1
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
13:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2020
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
4:0
Sandecja
20.09.2020
17:00
Cracovia Kraków
1:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
1:0
Limanovia Limanowa
20.09.2020
11:00

II liga kobiet (wschód)

Włókniarz Białystok
1:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.09.2020
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:9
Respekt Myślenice
20.09.2020
15:30
Widok Lublin
:
KS Raszyn
22.09.2020
19:00

III liga kobiet, gr.4

DAP Dębica
2:0
Starówka Nowy Sącz
20.09.2020
16:00
Izolator Boguchwała
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
20.09.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
2:4
Naprzód Sobolów
20.09.2020
17:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
3:4
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Tempo Białka
0:0
Burza Roczyny
20.09.2020
16:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
0:1
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
0:13
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
2:0
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00