facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorek U-17

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 05.09.2020

UKS Staszkówka Jelna
1:2
Resovia Rzeszów
05.09.2020
12:00
Unia Opole
1:3
Ślęza Wrocław
05.09.2020
17:30
ROW Rybnik
0:7
UKS SMS Łódź
06.09.2020
12:00
SWD Wodzisław
2:2
Górnik Łęczna
06.09.2020
16:00
Bronowianka Kraków
9:1
KKS Zabrze
06.09.2020
16:00

2. kolejka 12.09.2020

Bronowianka Kraków
0:4
SWD Wodzisław
12.09.2020
16:00
Ślęza Wrocław
3:1
UKS Staszkówka Jelna
12.09.2020
17:00
UKS SMS Łódź
31:0
Unia Opole
13.09.2020
12:30
KKS Zabrze
2:4
Resovia Rzeszów
13.09.2020
13:00
Górnik Łęczna
7:0
ROW Rybnik
16.09.2020
12:00

3. kolejka 26.09.2020

SWD Wodzisław
14:0
KKS Zabrze
26.09.2020
12:00
Unia Opole
0:5
Górnik Łęczna
26.09.2020
14:00
ROW Rybnik
0:7
Bronowianka Kraków
27.09.2020
15:00
Resovia Rzeszów
2:0
Ślęza Wrocław
07.10.2020
14:00
UKS Staszkówka Jelna
1:11
UKS SMS Łódź
14.10.2020
15:00

4. kolejka 03.10.2020

UKS SMS Łódź
8:0
Resovia Rzeszów
30.09.2020
16:00
Bronowianka Kraków
6:1
Unia Opole
03.10.2020
11:00
KKS Zabrze
0:6
Ślęza Wrocław
03.10.2020
12:00
SWD Wodzisław
5:1
ROW Rybnik
03.10.2020
18:00
Górnik Łęczna
8:1
UKS Staszkówka Jelna
04.10.2020
15:00

5. kolejka 17.10.2020

Unia Opole
1:6
SWD Wodzisław
17.10.2020
13:00
ROW Rybnik
4:0
KKS Zabrze
18.10.2020
15:00
Ślęza Wrocław
1:0
UKS SMS Łódź
28.10.2020
17:30
Resovia Rzeszów
1:3
Górnik Łęczna
10.11.2020
14:30
UKS Staszkówka Jelna
9:2
Bronowianka Kraków
12.11.2020
12:00

6. kolejka 24.10.2020

KKS Zabrze
0:10
UKS SMS Łódź
24.10.2020
12:00
Górnik Łęczna
1:0
Ślęza Wrocław
24.10.2020
11:00
SWD Wodzisław
2:0
UKS Staszkówka Jelna
25.10.2020
14:00
Bronowianka Kraków
6:2
Resovia Rzeszów
25.10.2020
14:00
ROW Rybnik
1:1
Unia Opole
25.10.2020
12:00

7. kolejka 31.10.2020

Resovia Rzeszów
2:2
SWD Wodzisław
28.10.2020
14:00
UKS SMS Łódź
1:2
Górnik Łęczna
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
2:3
Bronowianka Kraków
31.10.2020
17:30
Unia Opole
4:3
KKS Zabrze
31.10.2020
15:00
UKS Staszkówka Jelna
6:1
ROW Rybnik
31.10.2020
12:00

8. kolejka 07.11.2020

Unia Opole
1:3
UKS Staszkówka Jelna
07.11.2020
13:00
Bronowianka Kraków
1:2
UKS SMS Łódź
08.11.2020
13:30
KKS Zabrze
1:12
Górnik Łęczna
08.11.2020
11:00
ROW Rybnik
0:4
Resovia Rzeszów
08.11.2020
12:00
SWD Wodzisław
4:0
Ślęza Wrocław
22.11.2020
14:00

9. kolejka 14.11.2020

UKS SMS Łódź
2:1
SWD Wodzisław
14.11.2020
13:30
Ślęza Wrocław
3:0
ROW Rybnik
14.11.2020
17:00
Resovia Rzeszów
5:2
Unia Opole
14.11.2020
13:00
Górnik Łęczna
4:3
Bronowianka Kraków
15.11.2020
09:00
UKS Staszkówka Jelna
11:1
KKS Zabrze
15.11.2020
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 14.11.2020

14.11.2020
13:30
UKS SMS Łódź
2:1
SWD Wodzisław
14.11.2020
17:00
Ślęza Wrocław
3:0
ROW Rybnik
14.11.2020
13:00
Resovia Rzeszów
5:2
Unia Opole
15.11.2020
09:00
Górnik Łęczna
4:3
Bronowianka Kraków
15.11.2020
12:00
UKS Staszkówka Jelna
11:1
KKS Zabrze

9. kolejka 14.11.2020

14.11.2020
13:30
UKS SMS Łódź
2:1
SWD Wodzisław
14.11.2020
17:00
Ślęza Wrocław
3:0
ROW Rybnik
14.11.2020
13:00
Resovia Rzeszów
5:2
Unia Opole
15.11.2020
09:00
Górnik Łęczna
4:3
Bronowianka Kraków
15.11.2020
12:00
UKS Staszkówka Jelna
11:1
KKS Zabrze

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Stal Mielec
:
Wisła Płock
04.03.2021
18:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
:
Śląsk Wrocław
05.03.2021
12:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Hutnik Kraków
05.03.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
05.03.2021
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Wanda Kraków
05.03.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Opatkowianka Opatkowice
05.03.2021
20:30
Dąbski
:
Clepardia Kraków
05.03.2021
21:30
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
05.03.2021
21:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny