facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga małopolska kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.08.2020

FSA Kraków
8:5
Uran Łukowica
29.08.2020
 
Górnik Wieliczka
2:0
Tempo Białka
29.08.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
1:5
Bronowianka Kraków
29.08.2020
 
Burza Roczyny
0:1
Olimpia Osieczany
29.08.2020
 
Victoria Zalas
2:6
Prądniczanka II Kraków
31.08.2020
17:00

2. kolejka 05.09.2020

Victoria Zalas
2:9
Pogorzanka Pogorzyce
05.09.2020
 
Tempo Białka
3:4
Prądniczanka II Kraków
05.09.2020
 
FSA Kraków
3:0
Górnik Wieliczka
05.09.2020
 
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Burza Roczyny
06.09.2020
13:30
brak gości
Uran Łukowica
1:5
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00

3. kolejka 12.09.2020

Prądniczanka II Kraków
5:1
FSA Kraków
12.09.2020
15:00
Burza Roczyny
1:3
Victoria Zalas
12.09.2020
16:00
Górnik Wieliczka
3:2
Uran Łukowica
13.09.2020
15:30
Pogorzanka Pogorzyce
1:0
Tempo Białka
13.09.2020
11:00
Olimpia Osieczany
3:1
Bronowianka Kraków
13.09.2020
16:00

4. kolejka 19.09.2020

Victoria Zalas
1:2
Olimpia Osieczany
19.09.2020
16:00
FSA Kraków
4:1
Pogorzanka Pogorzyce
19.09.2020
11:00
Górnik Wieliczka
0:3
Prądniczanka II Kraków
19.09.2020
13:00
Uran Łukowica
3:4
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Tempo Białka
0:0
Burza Roczyny
20.09.2020
16:00

5. kolejka 26.09.2020

Prądniczanka II Kraków
9:1
Uran Łukowica
26.09.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
2:1
Górnik Wieliczka
26.09.2020
 
Burza Roczyny
1:4
FSA Kraków
26.09.2020
 
Olimpia Osieczany
2:0
Tempo Białka
26.09.2020
 
Victoria Zalas
0:11
Bronowianka Kraków
26.09.2020
 

6. kolejka 03.10.2020

FSA Kraków
3:3
Olimpia Osieczany
03.10.2020
 
Górnik Wieliczka
6:1
Burza Roczyny
03.10.2020
 
Tempo Białka
2:7
Bronowianka Kraków
04.10.2020
17:00
Uran Łukowica
5:1
Victoria Zalas
08.11.2020
11:00
Prądniczanka II Kraków
2:1
Pogorzanka Pogorzyce
15.11.2020
15:00

7. kolejka 10.10.2020

Victoria Zalas
2:6
Tempo Białka
10.10.2020
15:30
Pogorzanka Pogorzyce
3:0 v.o.
Uran Łukowica
11.10.2020
13:00
brak gości
Olimpia Osieczany
2:2
Górnik Wieliczka
11.10.2020
15:00
Bronowianka Kraków
1:4
FSA Kraków
11.10.2020
16:00
Burza Roczyny
0:5
Prądniczanka II Kraków
07.11.2020
13:00

8. kolejka 17.10.2020

FSA Kraków
10:1
Victoria Zalas
17.10.2020
 
Górnik Wieliczka
2:6
Bronowianka Kraków
17.10.2020
 
Prądniczanka II Kraków
3:3
Olimpia Osieczany
17.10.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
2:0
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00
Uran Łukowica
1:1
Tempo Białka
15.11.2020
13:30

9. kolejka 24.10.2020

Burza Roczyny
1:5
Uran Łukowica
24.10.2020
 
Olimpia Osieczany
0:2
Pogorzanka Pogorzyce
24.10.2020
 
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Prądniczanka II Kraków
24.10.2020
 
Victoria Zalas
2:5
Górnik Wieliczka
24.10.2020
 
Tempo Białka
0:5
FSA Kraków
24.10.2020
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 24.10.2020

24.10.2020
 
Burza Roczyny
1:5
Uran Łukowica
24.10.2020
 
Olimpia Osieczany
0:2
Pogorzanka Pogorzyce
24.10.2020
 
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Prądniczanka II Kraków
24.10.2020
 
Victoria Zalas
2:5
Górnik Wieliczka
24.10.2020
 
Tempo Białka
0:5
FSA Kraków

9. kolejka 24.10.2020

24.10.2020
 
Burza Roczyny
1:5
Uran Łukowica
24.10.2020
 
Olimpia Osieczany
0:2
Pogorzanka Pogorzyce
24.10.2020
 
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Prądniczanka II Kraków
24.10.2020
 
Victoria Zalas
2:5
Górnik Wieliczka
24.10.2020
 
Tempo Białka
0:5
FSA Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:1
Pogoń Szczecin
28.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
2:4
Zagłębie Lubin
28.02.2021
15:00
Wisła Płock
1:3
Wisła Kraków
28.02.2021
12:30
Stal Mielec
:
Wisła Płock
04.03.2021
18:00

Fortuna I liga

Korona Kielce
2:2
Chrobry Głogów
28.02.2021
12:40

II liga

Górnik Polkowice
2:2
Chojniczanka Chojnice
28.02.2021
20:00
Błękitni Stargard
1:1
Śląsk II Wrocław
28.02.2021
13:00

III liga, gr. 4

Avia Świdnik
1:1
Cracovia II Kraków
28.02.2021
13:00
Jutrzenka Giebułtów
0:3
ŁKS Łagów
28.02.2021
14:30
Chełmianka Chełm
3:0
Wisła Sandomierz
28.02.2021
12:00

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
0:7
Sośnica Gliwice
28.02.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny