facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga małopolska kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.08.2020

FSA Kraków
8:5
Uran Łukowica
29.08.2020
 
Górnik Wieliczka
2:0
Tempo Białka
29.08.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
1:5
Bronowianka Kraków
29.08.2020
 
Burza Roczyny
0:1
Olimpia Osieczany
29.08.2020
 
Victoria Zalas
2:6
Prądniczanka II Kraków
31.08.2020
17:00

2. kolejka 05.09.2020

Victoria Zalas
2:9
Pogorzanka Pogorzyce
05.09.2020
 
Tempo Białka
3:4
Prądniczanka II Kraków
05.09.2020
 
FSA Kraków
3:0
Górnik Wieliczka
05.09.2020
 
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Burza Roczyny
06.09.2020
13:30
brak gości
Uran Łukowica
1:5
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00

3. kolejka 12.09.2020

Prądniczanka II Kraków
5:1
FSA Kraków
12.09.2020
15:00
Burza Roczyny
1:3
Victoria Zalas
12.09.2020
16:00
Górnik Wieliczka
3:2
Uran Łukowica
13.09.2020
15:30
Pogorzanka Pogorzyce
1:0
Tempo Białka
13.09.2020
11:00
Olimpia Osieczany
3:1
Bronowianka Kraków
13.09.2020
16:00

4. kolejka 19.09.2020

Victoria Zalas
1:2
Olimpia Osieczany
19.09.2020
16:00
FSA Kraków
4:1
Pogorzanka Pogorzyce
19.09.2020
11:00
Górnik Wieliczka
0:3
Prądniczanka II Kraków
19.09.2020
13:00
Uran Łukowica
3:4
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Tempo Białka
0:0
Burza Roczyny
20.09.2020
16:00

5. kolejka 26.09.2020

Prądniczanka II Kraków
9:1
Uran Łukowica
26.09.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
2:1
Górnik Wieliczka
26.09.2020
 
Burza Roczyny
1:4
FSA Kraków
26.09.2020
 
Olimpia Osieczany
2:0
Tempo Białka
26.09.2020
 
Victoria Zalas
0:11
Bronowianka Kraków
26.09.2020
 

6. kolejka 03.10.2020

FSA Kraków
3:3
Olimpia Osieczany
03.10.2020
 
Górnik Wieliczka
6:1
Burza Roczyny
03.10.2020
 
Tempo Białka
2:7
Bronowianka Kraków
04.10.2020
17:00
Uran Łukowica
5:1
Victoria Zalas
08.11.2020
11:00
Prądniczanka II Kraków
2:1
Pogorzanka Pogorzyce
15.11.2020
15:00

7. kolejka 10.10.2020

Victoria Zalas
2:6
Tempo Białka
10.10.2020
15:30
Pogorzanka Pogorzyce
3:0 v.o.
Uran Łukowica
11.10.2020
13:00
brak gości
Olimpia Osieczany
2:2
Górnik Wieliczka
11.10.2020
15:00
Bronowianka Kraków
1:4
FSA Kraków
11.10.2020
16:00
Burza Roczyny
0:5
Prądniczanka II Kraków
07.11.2020
13:00

8. kolejka 17.10.2020

FSA Kraków
10:1
Victoria Zalas
17.10.2020
 
Górnik Wieliczka
2:6
Bronowianka Kraków
17.10.2020
 
Prądniczanka II Kraków
3:3
Olimpia Osieczany
17.10.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
2:0
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00
Uran Łukowica
1:1
Tempo Białka
15.11.2020
13:30

9. kolejka 24.10.2020

Burza Roczyny
1:5
Uran Łukowica
24.10.2020
 
Olimpia Osieczany
0:2
Pogorzanka Pogorzyce
24.10.2020
 
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Prądniczanka II Kraków
24.10.2020
 
Victoria Zalas
2:5
Górnik Wieliczka
24.10.2020
 
Tempo Białka
0:5
FSA Kraków
24.10.2020
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 24.10.2020

24.10.2020
 
Burza Roczyny
1:5
Uran Łukowica
24.10.2020
 
Olimpia Osieczany
0:2
Pogorzanka Pogorzyce
24.10.2020
 
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Prądniczanka II Kraków
24.10.2020
 
Victoria Zalas
2:5
Górnik Wieliczka
24.10.2020
 
Tempo Białka
0:5
FSA Kraków

9. kolejka 24.10.2020

24.10.2020
 
Burza Roczyny
1:5
Uran Łukowica
24.10.2020
 
Olimpia Osieczany
0:2
Pogorzanka Pogorzyce
24.10.2020
 
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Prądniczanka II Kraków
24.10.2020
 
Victoria Zalas
2:5
Górnik Wieliczka
24.10.2020
 
Tempo Białka
0:5
FSA Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Stal Mielec
21.11.2020
17:30
Warta Poznań
2:1
Wisła Kraków
21.11.2020
20:00
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
22.11.2020
17:30
Lech Poznań
3:3
Raków Częstochowa
22.11.2020
12:30
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
23.11.2020
20:30
Piast Gliwice
:
Lechia Gdańsk
23.11.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Lubin
24.11.2020
18:00

Fortuna I liga

GKS Tychy
0:2
Miedź Legnica
21.11.2020
17:00
Stomil Olsztyn
0:1
GKS Jastrzębie
21.11.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:1
Korona Kielce
21.11.2020
17:00
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Chrobry Głogów
21.11.2020
17:00
Resovia Rzeszów
1:2
Arka Gdynia
21.11.2020
12:00
Odra Opole
1:1
Górnik Łęczna
22.11.2020
12:40
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Radomiak Radom
22.11.2020
12:40
ŁKS Łódź
4:4
Puszcza Niepołomice
22.11.2020
12:40
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.11.2020
12:30

II liga

Chojniczanka Chojnice
2:1
Stal Rzeszów
21.11.2020
16:00
KKS 1925 Kalisz
2:0
Lech II Poznań
21.11.2020
18:00
Błękitni Stargard
2:3
Znicz Pruszków
22.11.2020
13:00
Wigry Suwałki
1:2
GKS Katowice
22.11.2020
15:00
Motor Lublin
3:0
Hutnik Kraków
22.11.2020
19:00
Bytovia Bytów
1:0
Sokół Ostróda
22.11.2020
14:00
Skra Częstochowa
4:0
Olimpia Grudziądz
22.11.2020
13:00
Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
22.11.2020
12:00
Śląsk II Wrocław
0:0
Górnik Polkowice
22.11.2020
12:00

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
1:3
Stal Kraśnik
21.11.2020
11:00
Podlasie Biała Podlaska
1:2
Sokół Sieniawa
21.11.2020
12:00
Hetman Zamość
1:3
Wisła Sandomierz
21.11.2020
12:00
Avia Świdnik
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
21.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
4:2
Siarka Tarnobrzeg
21.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Wisła Puławy
21.11.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
2:1
Podhale Nowy Targ
21.11.2020
13:00
Korona II Kielce
2:4
KS Wiązownica
21.11.2020
12:00
Wisłoka Dębica
1:1
Lewart Lubartów
21.11.2020
13:00
ŁKS Łagów
0:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
22.11.2020
13:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
25.11.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
25.11.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
25.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
25.11.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
4:1
LKS Rajsko
21.11.2020
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
0:0
Wierchy Rabka Zdrój
21.11.2020
12:00
Poprad Muszyna
3:1
Watra Białka Tatrzańska
21.11.2020
11:30
Metal Tarnów
4:0
Rylovia Rylowa
21.11.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0 v.o.
Barciczanka Barcice
21.11.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
0:3
Sokół Słopnice
21.11.2020
13:00
Poprad Rytro
0:3
Skalnik Kamionka Wielka
21.11.2020
13:00
Limanovia Limanowa
4:0
Tarnovia Tarnów
21.11.2020
13:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
5:3
LOT Balice
21.11.2020
11:00
Bolesław Bukowno
1:1
Orzeł Iwanowice
21.11.2020
13:00
Orzeł Bębło
5:0
Przebój Wolbrom
21.11.2020
13:00
Pogoń Miechów
1:0
Spójnia Osiek
21.11.2020
13:00
TS Węgrzce
7:0
KS Olkusz
22.11.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
5:3
Zatorzanka Zator
21.11.2020
13:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
21.11.2020
 
przełożony

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Szynwałd
22.11.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Raba Książnice
1:1
Błyskawica Proszówki
21.11.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
3:0
Olimpia B.
21.11.2020
13:00
Sokół Borzęcin Górny
1:3
Poręba Spytkowska
21.11.2020
13:00
Sokół Maszkienice
0:1
Arkadia Olszyny
22.11.2020
13:00
Naprzód Sobolów
6:0
Orzeł Dębno
22.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
:
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Zagórzany
2:2
Dunajec Nowy Sącz
21.11.2020
13:00
LKS Łużna
1:5
Zyndram
22.11.2020
12:00

Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:1
Gwiazda Brzegi
21.11.2020
12:30
Zryw Szarów
:
Czarnochowice
22.11.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
4:0
Centuria Chechło
22.11.2020
13:00
Dłubnia Trzyciąż
1:6
Legion Bydlin
22.11.2020
13:00
Wielmożanka Wielmoża
2:0
Strażak Przybysławice
22.11.2020
11:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:9
UKS Dulowa
21.11.2020
13:00
SPRiN Regulice
1:7
Wolanka Wola Filipowska
22.11.2020
13:00

Klasa B (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
0:6
Kmita II Zabierzów
22.11.2020
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Gwarek Zabrze
2:2
Górnik Zabrze
21.11.2020
12:00
Hutnik Kraków
1:3
Legia Warszawa
21.11.2020
12:00
Wisła Kraków
2:0
Escola Varsovia Warszawa
21.11.2020
12:15
Arka G.
1:3
Cracovia Kraków
22.11.2020
11:00
Korona
2:1
SMS Łódź
22.11.2020
12:00
Lech Poznań
1:1
Lechia
22.11.2020
12:00
Zagłębie Lubin
0:0
Pogoń Szczecin
22.11.2020
12:15

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
1:2
KKP Bydgoszcz
22.11.2020
12:00
Górnik Łęczna
4:3
Olimpia Szczecin
22.11.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
4:0
Ślęza Wrocław
22.11.2020
14:00

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
23.11.2020
20:00
sztuczne boisko ul.Koletek w Krakowie

I liga futsalu (południe)

BSF Bochnia
2:3
AZS UMCS Lublin
21.11.2020
17:00
Stal Mielec
8:3
GKS Tychy
21.11.2020
19:30
Futsal Nowiny
:
Kamionka Mikołów
22.11.2020
15:30
Górnik Polkowice
:
Sośnica Gliwice
22.11.2020
17:00
Heiro Rzeszów
:
Unia Tarnów
22.11.2020
17:00
Profisport Wrocław
:
Gwiazda Ruda Śląska
22.11.2020
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Rekord Bielsko Biała
7:2
AZS UJ Kraków
21.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:1
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.11.2020
14:00