facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga kobiet, gr.4

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2020

Unia Lublin
3:2
Starówka Nowy Sącz
22.08.2020
14:00
Podgórze Kraków
5:1
Puszcza Niepołomice
22.08.2020
11:00
Izolator Boguchwała
3:3
Tarnovia II Tarnów
22.08.2020
 
DAP Dębica
2:1
Iskra Brzezinka
23.08.2020
17:30
Hetman Włoszczowa
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Iskra Krzemień
1:5
Naprzód Sobolów
07.11.2020
13:00

2. kolejka 29.08.2020

Starówka Nowy Sącz
1:1
Tarnovia II Tarnów
29.08.2020
16:30
Puszcza Niepołomice
3:1
Izolator Boguchwała
29.08.2020
15:00
Naprzód Sobolów
0:2
Podgórze Kraków
29.08.2020
 
Iskra Brzezinka
6:1
Iskra Krzemień
29.08.2020
 
Unia Lublin
10:0
Hetman Włoszczowa
29.08.2020
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
3:0
DAP Dębica
30.08.2020
11:00

3. kolejka 05.09.2020

Iskra Krzemień
1:3
Dąb Zabierzów Bocheński
05.09.2020
17:00
Podgórze Kraków
3:0
Iskra Brzezinka
05.09.2020
14:00
Tarnovia II Tarnów
1:3
Puszcza Niepołomice
05.09.2020
13:00
Hetman Włoszczowa
0:1
Starówka Nowy Sącz
06.09.2020
15:00
DAP Dębica
3:2
Unia Lublin
06.09.2020
17:00
Izolator Boguchwała
0:2
Naprzód Sobolów
06.09.2020
11:00

4. kolejka 12.09.2020

Starówka Nowy Sącz
0:0
Puszcza Niepołomice
12.09.2020
16:00
Naprzód Sobolów
5:2
Tarnovia II Tarnów
12.09.2020
12:00
Unia Lublin
7:0
Iskra Krzemień
12.09.2020
11:00
Iskra Brzezinka
1:3
Izolator Boguchwała
13.09.2020
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:3
Podgórze Kraków
13.09.2020
11:00
Hetman Włoszczowa
3:1
DAP Dębica
13.09.2020
12:00

5. kolejka 19.09.2020

Iskra Krzemień
2:2
Hetman Włoszczowa
19.09.2020
16:30
Podgórze Kraków
2:2
Unia Lublin
19.09.2020
14:00
Tarnovia II Tarnów
8:0
Iskra Brzezinka
19.09.2020
 
DAP Dębica
2:0
Starówka Nowy Sącz
20.09.2020
16:00
Izolator Boguchwała
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
20.09.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
2:4
Naprzód Sobolów
20.09.2020
17:00

6. kolejka 26.09.2020

Starówka Nowy Sącz
0:2
Naprzód Sobolów
26.09.2020
15:00
Iskra Brzezinka
3:3
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
 
Hetman Włoszczowa
0:2
Podgórze Kraków
26.09.2020
 
DAP Dębica
4:3
Iskra Krzemień
26.09.2020
 
Dąb Zabierzów Bocheński
5:0
Tarnovia II Tarnów
27.09.2020
11:00
Unia Lublin
5:0
Izolator Boguchwała
27.09.2020
13:30

7. kolejka 03.10.2020

Podgórze Kraków
4:0
DAP Dębica
03.10.2020
11:00
Izolator Boguchwała
7:0
Hetman Włoszczowa
03.10.2020
11:00
Tarnovia II Tarnów
0:1
Unia Lublin
03.10.2020
12:00
Naprzód Sobolów
0:3
Iskra Brzezinka
03.10.2020
 
Iskra Krzemień
1:1
Starówka Nowy Sącz
04.10.2020
13:30
Puszcza Niepołomice
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
04.10.2020
16:00

8. kolejka 10.10.2020

Starówka Nowy Sącz
1:1
Iskra Brzezinka
10.10.2020
14:30
Unia Lublin
5:0
Puszcza Niepołomice
10.10.2020
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
5:4
Naprzód Sobolów
11.10.2020
11:00
Hetman Włoszczowa
2:5
Tarnovia II Tarnów
11.10.2020
11:00
DAP Dębica
0:2
Izolator Boguchwała
11.10.2020
14:30
Iskra Krzemień
2:4
Podgórze Kraków
11.10.2020
15:00

9. kolejka 17.10.2020

Podgórze Kraków
2:0
Starówka Nowy Sącz
17.10.2020
11:00
Izolator Boguchwała
1:0
Iskra Krzemień
18.10.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
1:1
Hetman Włoszczowa
18.10.2020
16:00
Iskra Brzezinka
1:2
Dąb Zabierzów Bocheński
18.10.2020
 
DAP Dębica
0:3
Tarnovia II Tarnów
20.10.2020
15:45
Naprzód Sobolów
0:2
Unia Lublin
14.11.2020
13:00

10. kolejka 24.10.2020

Starówka Nowy Sącz
2:3
Dąb Zabierzów Bocheński
24.10.2020
14:00
Unia Lublin
0:1
Iskra Brzezinka
24.10.2020
16:00
Hetman Włoszczowa
0:0
Naprzód Sobolów
24.10.2020
 
DAP Dębica
1:0
Puszcza Niepołomice
24.10.2020
 
Podgórze Kraków
3:1
Izolator Boguchwała
24.10.2020
14:00
Iskra Krzemień
1:4
Tarnovia II Tarnów
25.10.2020
13:00

11. kolejka 31.10.2020

Izolator Boguchwała
2:1
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II Tarnów
1:5
Podgórze Kraków
31.10.2020
13:30
Naprzód Sobolów
3:1
DAP Dębica
31.10.2020
12:00
Iskra Brzezinka
5:0
Hetman Włoszczowa
08.11.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
0:1
Iskra Krzemień
14.11.2020
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Unia Lublin
28.03.2021
13:00

12. kolejka 10.04.2021

Starówka Nowy Sącz
:
Unia Lublin
 
 
Puszcza Niepołomice
:
Podgórze Kraków
 
 
Tarnovia II Tarnów
:
Izolator Boguchwała
 
 
Iskra Brzezinka
:
DAP Dębica
 
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Hetman Włoszczowa
 
 
Naprzód Sobolów
:
Iskra Krzemień
 
 

13. kolejka

Tarnovia II Tarnów
:
Starówka Nowy Sącz
 
 
Izolator Boguchwała
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Podgórze Kraków
:
Naprzód Sobolów
 
 
Iskra Krzemień
:
Iskra Brzezinka
 
 
Hetman Włoszczowa
:
Unia Lublin
 
 
DAP Dębica
:
Dąb Zabierzów Bocheński
 
 

14. kolejka

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Iskra Krzemień
 
 
Iskra Brzezinka
:
Podgórze Kraków
 
 
Puszcza Niepołomice
:
Tarnovia II Tarnów
 
 
Starówka Nowy Sącz
:
Hetman Włoszczowa
 
 
Unia Lublin
:
DAP Dębica
 
 
Naprzód Sobolów
:
Izolator Boguchwała
 
 

15. kolejka

Puszcza Niepołomice
:
Starówka Nowy Sącz
 
 
Tarnovia II Tarnów
:
Naprzód Sobolów
 
 
Iskra Krzemień
:
Unia Lublin
 
 
Izolator Boguchwała
:
Iskra Brzezinka
 
 
Podgórze Kraków
:
Dąb Zabierzów Bocheński
 
 
DAP Dębica
:
Hetman Włoszczowa
 
 

16. kolejka

Hetman Włoszczowa
:
Iskra Krzemień
 
 
Unia Lublin
:
Podgórze Kraków
 
 
Iskra Brzezinka
:
Tarnovia II Tarnów
 
 
Starówka Nowy Sącz
:
DAP Dębica
 
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Izolator Boguchwała
 
 
Naprzód Sobolów
:
Puszcza Niepołomice
 
 

17. kolejka

Naprzód Sobolów
:
Starówka Nowy Sącz
 
 
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Brzezinka
 
 
Podgórze Kraków
:
Hetman Włoszczowa
 
 
Iskra Krzemień
:
DAP Dębica
 
 
Tarnovia II Tarnów
:
Dąb Zabierzów Bocheński
 
 
Izolator Boguchwała
:
Unia Lublin
 
 

18. kolejka

DAP Dębica
:
Podgórze Kraków
 
 
Hetman Włoszczowa
:
Izolator Boguchwała
 
 
Unia Lublin
:
Tarnovia II Tarnów
 
 
Iskra Brzezinka
:
Naprzód Sobolów
 
 
Starówka Nowy Sącz
:
Iskra Krzemień
 
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Puszcza Niepołomice
 
 

19. kolejka

Iskra Brzezinka
:
Starówka Nowy Sącz
 
 
Puszcza Niepołomice
:
Unia Lublin
 
 
Naprzód Sobolów
:
Dąb Zabierzów Bocheński
 
 
Tarnovia II Tarnów
:
Hetman Włoszczowa
 
 
Izolator Boguchwała
:
DAP Dębica
 
 
Podgórze Kraków
:
Iskra Krzemień
 
 

20. kolejka

Starówka Nowy Sącz
:
Podgórze Kraków
 
 
Iskra Krzemień
:
Izolator Boguchwała
 
 
Hetman Włoszczowa
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Iskra Brzezinka
 
 
Tarnovia II Tarnów
:
DAP Dębica
 
 
Unia Lublin
:
Naprzód Sobolów
 
 

21. kolejka

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Starówka Nowy Sącz
 
 
Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
 
 
Naprzód Sobolów
:
Hetman Włoszczowa
 
 
Puszcza Niepołomice
:
DAP Dębica
 
 
Izolator Boguchwała
:
Podgórze Kraków
 
 
Tarnovia II Tarnów
:
Iskra Krzemień
 
 

22. kolejka

Starówka Nowy Sącz
:
Izolator Boguchwała
 
 
Podgórze Kraków
:
Tarnovia II Tarnów
 
 
DAP Dębica
:
Naprzód Sobolów
 
 
Hetman Włoszczowa
:
Iskra Brzezinka
 
 
Iskra Krzemień
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Unia Lublin
:
Dąb Zabierzów Bocheński
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka

 
 
Starówka Nowy Sącz
:
Izolator Boguchwała
 
 
Podgórze Kraków
:
Tarnovia II Tarnów
 
 
DAP Dębica
:
Naprzód Sobolów
 
 
Hetman Włoszczowa
:
Iskra Brzezinka
 
 
Iskra Krzemień
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Unia Lublin
:
Dąb Zabierzów Bocheński

22. kolejka

 
 
Starówka Nowy Sącz
:
Izolator Boguchwała
 
 
Podgórze Kraków
:
Tarnovia II Tarnów
 
 
DAP Dębica
:
Naprzód Sobolów
 
 
Hetman Włoszczowa
:
Iskra Brzezinka
 
 
Iskra Krzemień
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Unia Lublin
:
Dąb Zabierzów Bocheński

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
16.04.2021
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Pogoń Szczecin
16.04.2021
18:00
Wisła Kraków
:
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:4
Radomiak Radom
14.04.2021
13:00
GKS Jastrzębie
:
Miedź Legnica
16.04.2021
17:40
ŁKS Łódź
:
Arka Gdynia
16.04.2021
17:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
:
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
Górnik Łęczna
:
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
:
Korona Kielce
18.04.2021
12:40

II liga

Lech II Poznań
2:5
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
0:1
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
6:0
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
4:1
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
2:1
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
Przełożone
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
 
Przełożone
Bytovia Bytów
2:3
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
 
Przełożone
Skra Częstochowa
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
:
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
:
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Przełożone
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Przełożone
Orlęta Radzyń Podlaski
2:6
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
1:2
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Przełożone
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
2:1
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00
Przełożone
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
:
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
:
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Stal Rz.
17.04.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
:
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
:
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
:
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
:
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
:
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
:
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
:
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
:
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
:
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
:
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
:
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny