facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga kobiet, gr.4

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2020

Unia Lublin
3:2
Starówka Nowy Sącz
22.08.2020
14:00
Podgórze Kraków
5:1
Puszcza Niepołomice
22.08.2020
11:00
Izolator Boguchwała
3:3
Tarnovia II Tarnów
22.08.2020
 
DAP Dębica
2:1
Iskra Brzezinka
23.08.2020
17:30
Hetman Włoszczowa
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Iskra Krzemień
1:5
Naprzód Sobolów
07.11.2020
13:00

2. kolejka 29.08.2020

Starówka Nowy Sącz
1:1
Tarnovia II Tarnów
29.08.2020
16:30
Puszcza Niepołomice
3:1
Izolator Boguchwała
29.08.2020
15:00
Naprzód Sobolów
0:2
Podgórze Kraków
29.08.2020
 
Iskra Brzezinka
6:1
Iskra Krzemień
29.08.2020
 
Unia Lublin
10:0
Hetman Włoszczowa
29.08.2020
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
3:0
DAP Dębica
30.08.2020
11:00

3. kolejka 05.09.2020

Iskra Krzemień
1:3
Dąb Zabierzów Bocheński
05.09.2020
17:00
Podgórze Kraków
3:0
Iskra Brzezinka
05.09.2020
14:00
Tarnovia II Tarnów
1:3
Puszcza Niepołomice
05.09.2020
13:00
Hetman Włoszczowa
0:1
Starówka Nowy Sącz
06.09.2020
15:00
DAP Dębica
3:2
Unia Lublin
06.09.2020
17:00
Izolator Boguchwała
0:2
Naprzód Sobolów
06.09.2020
11:00

4. kolejka 12.09.2020

Starówka Nowy Sącz
0:0
Puszcza Niepołomice
12.09.2020
16:00
Naprzód Sobolów
5:2
Tarnovia II Tarnów
12.09.2020
12:00
Unia Lublin
7:0
Iskra Krzemień
12.09.2020
11:00
Iskra Brzezinka
1:3
Izolator Boguchwała
13.09.2020
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:3
Podgórze Kraków
13.09.2020
11:00
Hetman Włoszczowa
3:1
DAP Dębica
13.09.2020
12:00

5. kolejka 19.09.2020

Iskra Krzemień
2:2
Hetman Włoszczowa
19.09.2020
16:30
Podgórze Kraków
2:2
Unia Lublin
19.09.2020
14:00
Tarnovia II Tarnów
8:0
Iskra Brzezinka
19.09.2020
 
DAP Dębica
2:0
Starówka Nowy Sącz
20.09.2020
16:00
Izolator Boguchwała
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
20.09.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
2:4
Naprzód Sobolów
20.09.2020
17:00

6. kolejka 26.09.2020

Starówka Nowy Sącz
0:2
Naprzód Sobolów
26.09.2020
15:00
Iskra Brzezinka
3:3
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
 
Hetman Włoszczowa
0:2
Podgórze Kraków
26.09.2020
 
DAP Dębica
4:3
Iskra Krzemień
26.09.2020
 
Dąb Zabierzów Bocheński
5:0
Tarnovia II Tarnów
27.09.2020
11:00
Unia Lublin
5:0
Izolator Boguchwała
27.09.2020
13:30

7. kolejka 03.10.2020

Podgórze Kraków
4:0
DAP Dębica
03.10.2020
11:00
Izolator Boguchwała
7:0
Hetman Włoszczowa
03.10.2020
11:00
Tarnovia II Tarnów
0:1
Unia Lublin
03.10.2020
12:00
Naprzód Sobolów
0:3
Iskra Brzezinka
03.10.2020
 
Iskra Krzemień
1:1
Starówka Nowy Sącz
04.10.2020
13:30
Puszcza Niepołomice
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
04.10.2020
16:00

8. kolejka 10.10.2020

Starówka Nowy Sącz
1:1
Iskra Brzezinka
10.10.2020
14:30
Unia Lublin
5:0
Puszcza Niepołomice
10.10.2020
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
5:4
Naprzód Sobolów
11.10.2020
11:00
Hetman Włoszczowa
2:5
Tarnovia II Tarnów
11.10.2020
11:00
DAP Dębica
0:2
Izolator Boguchwała
11.10.2020
14:30
Iskra Krzemień
2:4
Podgórze Kraków
11.10.2020
15:00

9. kolejka 17.10.2020

Podgórze Kraków
2:0
Starówka Nowy Sącz
17.10.2020
11:00
Izolator Boguchwała
1:0
Iskra Krzemień
18.10.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
1:1
Hetman Włoszczowa
18.10.2020
16:00
Iskra Brzezinka
1:2
Dąb Zabierzów Bocheński
18.10.2020
 
DAP Dębica
0:3
Tarnovia II Tarnów
20.10.2020
15:45
Naprzód Sobolów
0:2
Unia Lublin
14.11.2020
13:00

10. kolejka 24.10.2020

Starówka Nowy Sącz
2:3
Dąb Zabierzów Bocheński
24.10.2020
14:00
Unia Lublin
0:1
Iskra Brzezinka
24.10.2020
16:00
Hetman Włoszczowa
0:0
Naprzód Sobolów
24.10.2020
 
DAP Dębica
1:0
Puszcza Niepołomice
24.10.2020
 
Podgórze Kraków
3:1
Izolator Boguchwała
24.10.2020
14:00
Iskra Krzemień
1:4
Tarnovia II Tarnów
25.10.2020
13:00

11. kolejka 31.10.2020

Izolator Boguchwała
2:1
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II Tarnów
1:5
Podgórze Kraków
31.10.2020
13:30
Naprzód Sobolów
3:1
DAP Dębica
31.10.2020
12:00
Iskra Brzezinka
5:0
Hetman Włoszczowa
08.11.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
0:1
Iskra Krzemień
14.11.2020
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Unia Lublin
28.03.2021
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 31.10.2020

31.10.2020
11:00
Izolator Boguchwała
2:1
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
13:30
Tarnovia II Tarnów
1:5
Podgórze Kraków
31.10.2020
12:00
Naprzód Sobolów
3:1
DAP Dębica
08.11.2020
11:00
Iskra Brzezinka
5:0
Hetman Włoszczowa
14.11.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
0:1
Iskra Krzemień
28.03.2021
13:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Unia Lublin

11. kolejka 31.10.2020

31.10.2020
11:00
Izolator Boguchwała
2:1
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
13:30
Tarnovia II Tarnów
1:5
Podgórze Kraków
31.10.2020
12:00
Naprzód Sobolów
3:1
DAP Dębica
08.11.2020
11:00
Iskra Brzezinka
5:0
Hetman Włoszczowa
14.11.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
0:1
Iskra Krzemień
28.03.2021
13:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Unia Lublin

Wiadomości ligowe


I liga futsalu (południe)

Górnik Polkowice
:
GKS Tychy
16.01.2021
 
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
16.01.2021
 
Stal Mielec
:
Futsal Nowiny
16.01.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Kamionka Mikołów
16.01.2021
 
Heiro Rzeszów
:
Profisport Wrocław
17.01.2021
17:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
17.01.2021
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.01.2021
 
Rekord Bielsko Biała
:
Rolnik Głogówek
16.01.2021
 
AZS UJ Kraków
:
AZS UP Wanda Kraków
16.01.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Clepardia Kraków
15.01.2021
19:30
Cracovia Kraków
:
Wanda Kraków
15.01.2021
19:30
Strzelcy
:
Dąbski
15.01.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Wisła Kraków
15.01.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
15.01.2021
21:30
Hutnik Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
15.01.2021
21:30