facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga kobiet (południe)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2020

Praga Warszawa
0:2
SWD Wodzisław
15.08.2020
12:00
Pogoń Tczew
2:4
Resovia Rzeszów
15.08.2020
14:30
Polonia Środa Wielkopolska
0:3
UKS SMS II Łódź
15.08.2020
15:00
Stomil Olsztyn
3:1
Piastovia Piastów
16.08.2020
12:30
Rekord Bielsko Biała
3:1
Czwórka Radom
16.08.2020
15:30
UKS Staszkówka Jelna
0:7
Tarnovia Tarnów
16.08.2020
16:00

2. kolejka 22.08.2020

UKS SMS II Łódź
3:1
UKS Staszkówka Jelna
22.08.2020
12:00
Rekord Bielsko Biała
6:0
Stomil Olsztyn
22.08.2020
12:00
Czwórka Radom
0:3
SWD Wodzisław
22.08.2020
12:30
Resovia Rzeszów
1:0
Polonia Środa Wielkopolska
22.08.2020
14:00
Tarnovia Tarnów
6:0
Praga Warszawa
23.08.2020
12:00
Piastovia Piastów
0:0
Pogoń Tczew
23.08.2020
17:00

3. kolejka 29.08.2020

UKS SMS II Łódź
10:1
Praga Warszawa
29.08.2020
12:00
Pogoń Tczew
1:1
Rekord Bielsko Biała
29.08.2020
12:00
SWD Wodzisław
2:2
Tarnovia Tarnów
29.08.2020
14:00
Polonia Środa Wielkopolska
4:0
Piastovia Piastów
30.08.2020
12:00
Stomil Olsztyn
0:4
Czwórka Radom
30.08.2020
14:30
UKS Staszkówka Jelna
5:3
Resovia Rzeszów
30.08.2020
16:00

4. kolejka 05.09.2020

UKS SMS II Łódź
3:1
SWD Wodzisław
05.09.2020
15:00
Stomil Olsztyn
1:0
Pogoń Tczew
05.09.2020
15:30
Czwórka Radom
2:2
Tarnovia Tarnów
05.09.2020
14:00
Rekord Bielsko Biała
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
05.09.2020
13:30
Resovia Rzeszów
1:1
Praga Warszawa
06.09.2020
12:00
Piastovia Piastów
0:6
UKS Staszkówka Jelna
06.09.2020
16:30

5. kolejka 12.09.2020

Tarnovia Tarnów
2:2
UKS SMS II Łódź
12.09.2020
12:00
Praga Warszawa
2:2
Piastovia Piastów
12.09.2020
12:00
Pogoń Tczew
1:1
Czwórka Radom
12.09.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
1:2
Stomil Olsztyn
12.09.2020
14:00
UKS Staszkówka Jelna
1:3
Rekord Bielsko Biała
13.09.2020
16:00
SWD Wodzisław
1:1
Resovia Rzeszów
17.09.2020
15:00

6. kolejka 26.09.2020

Pogoń Tczew
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
26.09.2020
12:00
Czwórka Radom
0:1
UKS SMS II Łódź
26.09.2020
12:00
Rekord Bielsko Biała
4:0
Praga Warszawa
26.09.2020
13:30
Stomil Olsztyn
1:1
UKS Staszkówka Jelna
27.09.2020
16:00
Resovia Rzeszów
2:2
Tarnovia Tarnów
27.09.2020
16:00
Piastovia Piastów
1:2
SWD Wodzisław
27.09.2020
15:00

7. kolejka 03.10.2020

Praga Warszawa
1:3
Stomil Olsztyn
03.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
0:1
Czwórka Radom
03.10.2020
14:00
UKS Staszkówka Jelna
2:2
Pogoń Tczew
03.10.2020
13:00
SWD Wodzisław
2:1
Rekord Bielsko Biała
04.10.2020
16:00
UKS SMS II Łódź
2:1
Resovia Rzeszów
04.10.2020
12:00
Tarnovia Tarnów
7:2
Piastovia Piastów
04.10.2020
12:00

8. kolejka 10.10.2020

Polonia Środa Wielkopolska
2:1
UKS Staszkówka Jelna
10.10.2020
14:00
Czwórka Radom
2:2
Resovia Rzeszów
10.10.2020
12:00
Stomil Olsztyn
3:2
SWD Wodzisław
11.10.2020
12:30
Rekord Bielsko Biała
3:4
Tarnovia Tarnów
11.10.2020
14:00
Pogoń Tczew
2:0
Praga Warszawa
11.10.2020
12:00
Piastovia Piastów
1:3
UKS SMS II Łódź
11.10.2020
15:00

9. kolejka 17.10.2020

Praga Warszawa
0:1
Polonia Środa Wielkopolska
17.10.2020
12:00
SWD Wodzisław
2:4
Pogoń Tczew
17.10.2020
12:00
UKS SMS II Łódź
5:0
Rekord Bielsko Biała
17.10.2020
15:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Stomil Olsztyn
18.10.2020
15:00
UKS Staszkówka Jelna
1:4
Czwórka Radom
27.10.2020
13:30
Resovia Rzeszów
4:2
Piastovia Piastów
15.11.2020
14:00

10. kolejka 31.10.2020

Pogoń Tczew
3:1
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
SWD Wodzisław
31.10.2020
14:00
Stomil Olsztyn
2:0
UKS SMS II Łódź
31.10.2020
16:00
Czwórka Radom
3:0
Piastovia Piastów
31.10.2020
12:00
UKS Staszkówka Jelna
6:1
Praga Warszawa
31.10.2020
14:30
Rekord Bielsko Biała
5:1
Resovia Rzeszów
31.10.2020
15:00

11. kolejka 07.11.2020

Tarnovia Tarnów
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
07.11.2020
12:00
Praga Warszawa
1:4
Czwórka Radom
07.11.2020
12:00
Resovia Rzeszów
1:3
Stomil Olsztyn
07.11.2020
12:00
SWD Wodzisław
3:2
UKS Staszkówka Jelna
08.11.2020
12:00
UKS SMS II Łódź
1:1
Pogoń Tczew
08.11.2020
12:00
Piastovia Piastów
0:12
Rekord Bielsko Biała
24.11.2020
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 07.11.2020

07.11.2020
12:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
07.11.2020
12:00
Praga Warszawa
1:4
Czwórka Radom
07.11.2020
12:00
Resovia Rzeszów
1:3
Stomil Olsztyn
08.11.2020
12:00
SWD Wodzisław
3:2
UKS Staszkówka Jelna
08.11.2020
12:00
UKS SMS II Łódź
1:1
Pogoń Tczew
24.11.2020
18:00
Piastovia Piastów
0:12
Rekord Bielsko Biała

11. kolejka 07.11.2020

07.11.2020
12:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
07.11.2020
12:00
Praga Warszawa
1:4
Czwórka Radom
07.11.2020
12:00
Resovia Rzeszów
1:3
Stomil Olsztyn
08.11.2020
12:00
SWD Wodzisław
3:2
UKS Staszkówka Jelna
08.11.2020
12:00
UKS SMS II Łódź
1:1
Pogoń Tczew
24.11.2020
18:00
Piastovia Piastów
0:12
Rekord Bielsko Biała

Wiadomości ligowe


I liga futsalu (południe)

Górnik Polkowice
:
GKS Tychy
16.01.2021
 
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
16.01.2021
 
Stal Mielec
:
Futsal Nowiny
16.01.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Kamionka Mikołów
16.01.2021
 
Heiro Rzeszów
:
Profisport Wrocław
17.01.2021
17:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
17.01.2021
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.01.2021
 
Rekord Bielsko Biała
:
Rolnik Głogówek
16.01.2021
 
AZS UJ Kraków
:
AZS UP Wanda Kraków
16.01.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Clepardia Kraków
15.01.2021
19:30
Cracovia Kraków
:
Wanda Kraków
15.01.2021
19:30
Strzelcy
:
Dąbski
15.01.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Wisła Kraków
15.01.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
15.01.2021
21:30
Hutnik Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
15.01.2021
21:30