facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga kobiet (południe)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2020

Praga Warszawa
0:2
SWD Wodzisław
15.08.2020
12:00
Pogoń Tczew
2:4
Resovia Rzeszów
15.08.2020
14:30
Polonia Środa Wielkopolska
0:3
UKS SMS II Łódź
15.08.2020
15:00
Stomil Olsztyn
3:1
Piastovia Piastów
16.08.2020
12:30
Rekord Bielsko Biała
3:1
Czwórka Radom
16.08.2020
15:30
UKS Staszkówka Jelna
0:7
Tarnovia Tarnów
16.08.2020
16:00

2. kolejka 22.08.2020

UKS SMS II Łódź
3:1
UKS Staszkówka Jelna
22.08.2020
12:00
Rekord Bielsko Biała
6:0
Stomil Olsztyn
22.08.2020
12:00
Czwórka Radom
0:3
SWD Wodzisław
22.08.2020
12:30
Resovia Rzeszów
1:0
Polonia Środa Wielkopolska
22.08.2020
14:00
Tarnovia Tarnów
6:0
Praga Warszawa
23.08.2020
12:00
Piastovia Piastów
0:0
Pogoń Tczew
23.08.2020
17:00

3. kolejka 29.08.2020

UKS SMS II Łódź
10:1
Praga Warszawa
29.08.2020
12:00
Pogoń Tczew
1:1
Rekord Bielsko Biała
29.08.2020
12:00
SWD Wodzisław
2:2
Tarnovia Tarnów
29.08.2020
14:00
Polonia Środa Wielkopolska
4:0
Piastovia Piastów
30.08.2020
12:00
Stomil Olsztyn
0:4
Czwórka Radom
30.08.2020
14:30
UKS Staszkówka Jelna
5:3
Resovia Rzeszów
30.08.2020
16:00

4. kolejka 05.09.2020

UKS SMS II Łódź
3:1
SWD Wodzisław
05.09.2020
15:00
Stomil Olsztyn
1:0
Pogoń Tczew
05.09.2020
15:30
Czwórka Radom
2:2
Tarnovia Tarnów
05.09.2020
14:00
Rekord Bielsko Biała
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
05.09.2020
13:30
Resovia Rzeszów
1:1
Praga Warszawa
06.09.2020
12:00
Piastovia Piastów
0:6
UKS Staszkówka Jelna
06.09.2020
16:30

5. kolejka 12.09.2020

Tarnovia Tarnów
2:2
UKS SMS II Łódź
12.09.2020
12:00
Praga Warszawa
2:2
Piastovia Piastów
12.09.2020
12:00
Pogoń Tczew
1:1
Czwórka Radom
12.09.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
1:2
Stomil Olsztyn
12.09.2020
14:00
UKS Staszkówka Jelna
1:3
Rekord Bielsko Biała
13.09.2020
16:00
SWD Wodzisław
1:1
Resovia Rzeszów
17.09.2020
15:00

6. kolejka 26.09.2020

Pogoń Tczew
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
26.09.2020
12:00
Czwórka Radom
0:1
UKS SMS II Łódź
26.09.2020
12:00
Rekord Bielsko Biała
4:0
Praga Warszawa
26.09.2020
13:30
Stomil Olsztyn
1:1
UKS Staszkówka Jelna
27.09.2020
16:00
Resovia Rzeszów
2:2
Tarnovia Tarnów
27.09.2020
16:00
Piastovia Piastów
1:2
SWD Wodzisław
27.09.2020
15:00

7. kolejka 03.10.2020

Praga Warszawa
1:3
Stomil Olsztyn
03.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
0:1
Czwórka Radom
03.10.2020
14:00
UKS Staszkówka Jelna
2:2
Pogoń Tczew
03.10.2020
13:00
SWD Wodzisław
2:1
Rekord Bielsko Biała
04.10.2020
16:00
UKS SMS II Łódź
2:1
Resovia Rzeszów
04.10.2020
12:00
Tarnovia Tarnów
7:2
Piastovia Piastów
04.10.2020
12:00

8. kolejka 10.10.2020

Polonia Środa Wielkopolska
2:1
UKS Staszkówka Jelna
10.10.2020
14:00
Czwórka Radom
2:2
Resovia Rzeszów
10.10.2020
12:00
Stomil Olsztyn
3:2
SWD Wodzisław
11.10.2020
12:30
Rekord Bielsko Biała
3:4
Tarnovia Tarnów
11.10.2020
14:00
Pogoń Tczew
2:0
Praga Warszawa
11.10.2020
12:00
Piastovia Piastów
1:3
UKS SMS II Łódź
11.10.2020
15:00

9. kolejka 17.10.2020

Praga Warszawa
0:1
Polonia Środa Wielkopolska
17.10.2020
12:00
SWD Wodzisław
2:4
Pogoń Tczew
17.10.2020
12:00
UKS SMS II Łódź
5:0
Rekord Bielsko Biała
17.10.2020
15:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Stomil Olsztyn
18.10.2020
15:00
UKS Staszkówka Jelna
1:4
Czwórka Radom
27.10.2020
13:30
Resovia Rzeszów
4:2
Piastovia Piastów
15.11.2020
14:00

10. kolejka 31.10.2020

Pogoń Tczew
3:1
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
SWD Wodzisław
31.10.2020
14:00
Stomil Olsztyn
2:0
UKS SMS II Łódź
31.10.2020
16:00
Czwórka Radom
3:0
Piastovia Piastów
31.10.2020
12:00
UKS Staszkówka Jelna
6:1
Praga Warszawa
31.10.2020
14:30
Rekord Bielsko Biała
5:1
Resovia Rzeszów
31.10.2020
15:00

11. kolejka 07.11.2020

Tarnovia Tarnów
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
07.11.2020
12:00
Praga Warszawa
1:4
Czwórka Radom
07.11.2020
12:00
Resovia Rzeszów
1:3
Stomil Olsztyn
07.11.2020
12:00
SWD Wodzisław
3:2
UKS Staszkówka Jelna
08.11.2020
12:00
UKS SMS II Łódź
1:1
Pogoń Tczew
08.11.2020
12:00
Piastovia Piastów
0:12
Rekord Bielsko Biała
24.11.2020
18:00

12. kolejka 06.03.2021

SWD Wodzisław
4:1
Praga Warszawa
06.03.2021
12:00
Resovia Rzeszów
4:2
Pogoń Tczew
06.03.2021
12:00
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Stomil Olsztyn
06.03.2021
 
UKS SMS II Łódź
6:0
Polonia Środa Wielkopolska
07.03.2021
14:30
Czwórka Radom
0:1
Rekord Bielsko Biała
07.03.2021
13:00
Tarnovia Tarnów
8:2
UKS Staszkówka Jelna
10.03.2021
12:00

13. kolejka 13.03.2021

UKS Staszkówka Jelna
3:0
UKS SMS II Łódź
13.03.2021
15:00
SWD Wodzisław
0:3
Czwórka Radom
13.03.2021
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
2:2
Resovia Rzeszów
13.03.2021
14:00
Praga Warszawa
0:5
Tarnovia Tarnów
13.03.2021
12:00
Pogoń Tczew
3:0 v.o.
Piastovia Piastów
13.03.2021
 
Stomil Olsztyn
0:3
Rekord Bielsko Biała
14.03.2021
12:30

14. kolejka 21.03.2021

Praga Warszawa
0:2
UKS SMS II Łódź
20.03.2021
12:00
Rekord Bielsko Biała
2:0
Pogoń Tczew
20.03.2021
14:45
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Polonia Środa Wielkopolska
20.03.2021
 
Czwórka Radom
1:2
Stomil Olsztyn
20.03.2021
16:00
Tarnovia Tarnów
3:1
SWD Wodzisław
21.03.2021
12:00
Resovia Rzeszów
2:3
UKS Staszkówka Jelna
21.03.2021
12:00

15. kolejka 01.04.2021

SWD Wodzisław
1:3
UKS SMS II Łódź
01.04.2021
12:00
Pogoń Tczew
1:1
Stomil Olsztyn
01.04.2021
12:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Czwórka Radom
01.04.2021
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
1:0
Rekord Bielsko Biała
01.04.2021
16:30
Praga Warszawa
1:5
Resovia Rzeszów
01.04.2021
12:00
UKS Staszkówka Jelna
3:0 v.o.
Piastovia Piastów
01.04.2021
 

16. kolejka 17.04.2021

Resovia Rzeszów
:
SWD Wodzisław
 
 
UKS SMS II Łódź
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
:
Praga Warszawa
17.04.2021
00:00
Czwórka Radom
:
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
:
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
:
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00

17. kolejka 24.04.2021

Polonia Środa Wielkopolska
:
Pogoń Tczew
 
 
Praga Warszawa
:
Rekord Bielsko Biała
 
 
UKS Staszkówka Jelna
:
Stomil Olsztyn
 
 
Tarnovia Tarnów
:
Resovia Rzeszów
 
 
SWD Wodzisław
:
Piastovia Piastów
24.04.2021
00:00
UKS SMS II Łódź
:
Czwórka Radom
25.04.2021
15:00

18. kolejka 01.05.2021

Stomil Olsztyn
:
Praga Warszawa
 
 
Pogoń Tczew
:
UKS Staszkówka Jelna
 
 
Rekord Bielsko Biała
:
SWD Wodzisław
 
 
Resovia Rzeszów
:
UKS SMS II Łódź
 
 
Czwórka Radom
:
Polonia Środa Wielkopolska
01.05.2021
00:00
Piastovia Piastów
:
Tarnovia Tarnów
01.05.2021
00:00

19. kolejka 08.05.2021

UKS Staszkówka Jelna
:
Polonia Środa Wielkopolska
 
 
Resovia Rzeszów
:
Czwórka Radom
 
 
SWD Wodzisław
:
Stomil Olsztyn
 
 
Tarnovia Tarnów
:
Rekord Bielsko Biała
 
 
Praga Warszawa
:
Pogoń Tczew
 
 
UKS SMS II Łódź
:
Piastovia Piastów
09.05.2021
15:00

20. kolejka 15.05.2021

Pogoń Tczew
:
SWD Wodzisław
 
 
Rekord Bielsko Biała
:
UKS SMS II Łódź
 
 
Stomil Olsztyn
:
Tarnovia Tarnów
 
 
Czwórka Radom
:
UKS Staszkówka Jelna
 
 
Piastovia Piastów
:
Resovia Rzeszów
 
 
Polonia Środa Wielkopolska
:
Praga Warszawa
15.05.2021
14:00

21. kolejka 22.05.2021

Tarnovia Tarnów
:
Pogoń Tczew
 
 
UKS SMS II Łódź
:
Stomil Olsztyn
 
 
Praga Warszawa
:
UKS Staszkówka Jelna
 
 
Resovia Rzeszów
:
Rekord Bielsko Biała
 
 
SWD Wodzisław
:
Polonia Środa Wielkopolska
22.05.2021
13:00
Piastovia Piastów
:
Czwórka Radom
22.05.2021
13:00

22. kolejka 29.05.2021

Stomil Olsztyn
:
Resovia Rzeszów
 
 
UKS Staszkówka Jelna
:
SWD Wodzisław
 
 
Pogoń Tczew
:
UKS SMS II Łódź
 
 
Rekord Bielsko Biała
:
Piastovia Piastów
 
 
Polonia Środa Wielkopolska
:
Tarnovia Tarnów
29.05.2021
14:00
Czwórka Radom
:
Praga Warszawa
29.05.2021
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

16. kolejka 17.04.2021

 
 
Resovia Rzeszów
:
SWD Wodzisław
17.04.2021
15:00
UKS SMS II Łódź
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
00:00
Piastovia Piastów
:
Praga Warszawa
17.04.2021
14:00
Czwórka Radom
:
Pogoń Tczew
18.04.2021
12:30
Stomil Olsztyn
:
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
14:00
Rekord Bielsko Biała
:
UKS Staszkówka Jelna

15. kolejka 01.04.2021

01.04.2021
12:00
SWD Wodzisław
1:3
UKS SMS II Łódź
01.04.2021
12:00
Pogoń Tczew
1:1
Stomil Olsztyn
01.04.2021
12:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Czwórka Radom
01.04.2021
16:30
Polonia Środa Wielkopolska
1:0
Rekord Bielsko Biała
01.04.2021
12:00
Praga Warszawa
1:5
Resovia Rzeszów
01.04.2021
 
UKS Staszkówka Jelna
3:0 v.o.
Piastovia Piastów

17. kolejka 24.04.2021

 
 
Polonia Środa Wielkopolska
:
Pogoń Tczew
 
 
Praga Warszawa
:
Rekord Bielsko Biała
 
 
UKS Staszkówka Jelna
:
Stomil Olsztyn
 
 
Tarnovia Tarnów
:
Resovia Rzeszów
24.04.2021
00:00
SWD Wodzisław
:
Piastovia Piastów
25.04.2021
15:00
UKS SMS II Łódź
:
Czwórka Radom

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
16.04.2021
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Pogoń Szczecin
16.04.2021
18:00
Wisła Kraków
:
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:4
Radomiak Radom
14.04.2021
13:00
GKS Jastrzębie
:
Miedź Legnica
16.04.2021
17:40
ŁKS Łódź
:
Arka Gdynia
16.04.2021
17:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
:
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
Górnik Łęczna
:
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
:
Korona Kielce
18.04.2021
12:40

II liga

Lech II Poznań
2:5
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
0:1
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
6:0
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
4:1
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
2:1
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
Przełożone
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
 
Przełożone
Bytovia Bytów
2:3
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
 
Przełożone
Skra Częstochowa
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
:
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
:
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Przełożone
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Przełożone
Orlęta Radzyń Podlaski
2:6
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
1:2
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Przełożone
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
2:1
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00
Przełożone
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
:
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
:
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Stal Rz.
17.04.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
:
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
:
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
:
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
:
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
:
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
:
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
:
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
:
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
:
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
:
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
:
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny