facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraliga Kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Medyk Konin
1:1
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
Czarni Sosnowiec
8:0
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
UKS SMS Łódź
2:0
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
ROW Rybnik
1:2
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15
Rolnik Biedrzychowice
0:6
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
0:1
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00

2. kolejka 15.08.2020

Górnik Łęczna
AZS UJ Kraków
15.08.2020
11:00
Śląsk Wrocław
1:2
UKS SMS Łódź
15.08.2020
12:00
Olimpia Szczecin
0:1
APLG Gdańsk
15.08.2020
17:00
GKS Katowice
3:0
ROW Rybnik
16.08.2020
13:00
Rolnik Biedrzychowice
0:1
Czarni Sosnowiec
16.08.2020
16:00
KKP Bydgoszcz
0:2
Medyk Konin
16.08.2020
16:00

3. kolejka 22.08.2020

Czarni Sosnowiec
1:0
Górnik Łęczna
22.08.2020
11:45
UKS SMS Łódź
5:0
GKS Katowice
22.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
0:0
Rolnik Biedrzychowice
22.08.2020
17:00
ROW Rybnik
1:4
KKP Bydgoszcz
22.08.2020
17:00
Medyk Konin
3:0
Olimpia Szczecin
22.08.2020
12:00
AZS UJ Kraków
Śląsk Wrocław
23.08.2020
15:00

4. kolejka 29.08.2020

KKP Bydgoszcz
0:1
UKS SMS Łódź
29.08.2020
11:45
Czarni Sosnowiec
5:0
APLG Gdańsk
29.08.2020
13:00
Górnik Łęczna
1:1
Śląsk Wrocław
30.08.2020
13:00
GKS Katowice
2:0
AZS UJ Kraków
30.08.2020
13:00
Olimpia Szczecin
2:1
ROW Rybnik
30.08.2020
15:00
Rolnik Biedrzychowice
0:6
Medyk Konin
30.08.2020
16:00

5. kolejka 05.09.2020

UKS SMS Łódź
4:0
Olimpia Szczecin
05.09.2020
12:00
Medyk Konin
1:2
Czarni Sosnowiec
05.09.2020
11:45
AZS UJ Kraków
KKP Bydgoszcz
05.09.2020
12:00
ROW Rybnik
1:1
Rolnik Biedrzychowice
05.09.2020
17:00
Śląsk Wrocław
2:0
GKS Katowice
06.09.2020
12:15
APLG Gdańsk
0:4
Górnik Łęczna
06.09.2020
17:00

6. kolejka 12.09.2020

KKP Bydgoszcz
0:1
Śląsk Wrocław
12.09.2020
12:00
Olimpia Szczecin
1:2
AZS UJ Kraków
12.09.2020
14:00
Rolnik Biedrzychowice
0:2
UKS SMS Łódź
12.09.2020
16:00
Górnik Łęczna
4:1
GKS Katowice
12.09.2020
11:15
Czarni Sosnowiec
5:1
ROW Rybnik
12.09.2020
13:00
APLG Gdańsk
0:3
Medyk Konin
12.09.2020
18:00

7. kolejka 26.09.2020

Śląsk Wrocław
4:3
Olimpia Szczecin
17.09.2020
12:00
pierwotnym terminie (26 września, 12:00) odwołany z powodu zalania boiska
UKS SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
26.09.2020
15:00
Medyk Konin
2:2
Górnik Łęczna
26.09.2020
11:00
AZS UJ Kraków
Rolnik Biedrzychowice
26.09.2020
12:00
GKS Katowice
1:1
KKP Bydgoszcz
27.09.2020
13:00
ROW Rybnik
0:4
APLG Gdańsk
27.09.2020
11:00

8. kolejka 03.10.2020

Olimpia Szczecin
2:2
GKS Katowice
03.10.2020
12:00
Medyk Konin
5:2
ROW Rybnik
03.10.2020
11:00
Górnik Łęczna
4:2
KKP Bydgoszcz
03.10.2020
14:00
APLG Gdańsk
0:4
UKS SMS Łódź
03.10.2020
11:00
Czarni Sosnowiec
6:1
AZS UJ Kraków
04.10.2020
12:15
Rolnik Biedrzychowice
1:3
Śląsk Wrocław
05.12.2020
13:00

9. kolejka 10.10.2020

UKS SMS Łódź
3:2
Medyk Konin
10.10.2020
12:00
Śląsk Wrocław
0:3
Czarni Sosnowiec
10.10.2020
12:00
GKS Katowice
5:0
Rolnik Biedrzychowice
10.10.2020
13:00
AZS UJ Kraków
APLG Gdańsk
10.10.2020
14:00
ROW Rybnik
1:5
Górnik Łęczna
10.10.2020
15:00
KKP Bydgoszcz
0:0
Olimpia Szczecin
11.10.2020
12:00

10. kolejka 31.10.2020

Medyk Konin
2:0
AZS UJ Kraków
31.10.2020
11:00
ROW Rybnik
1:5
UKS SMS Łódź
31.10.2020
14:00
Czarni Sosnowiec
1:1
GKS Katowice
11.11.2020
12:15
APLG Gdańsk
0:1
Śląsk Wrocław
18.11.2020
12:00
Rolnik Biedrzychowice
1:2
KKP Bydgoszcz
22.11.2020
12:00
Górnik Łęczna
4:3
Olimpia Szczecin
22.11.2020
11:00

11. kolejka 07.11.2020

UKS SMS Łódź
1:1
Górnik Łęczna
07.11.2020
12:00
AZS UJ Kraków
ROW Rybnik
07.11.2020
12:00
GKS Katowice
6:3
APLG Gdańsk
08.11.2020
13:00
KKP Bydgoszcz
0:9
Czarni Sosnowiec
08.11.2020
12:00
Śląsk Wrocław
0:3
Medyk Konin
15.11.2020
12:00
Olimpia Szczecin
4:1
Rolnik Biedrzychowice
18.11.2020
12:30

12. kolejka 06.03.2021

GKS Katowice
0:1
Medyk Konin
06.03.2021
13:45
Olimpia Szczecin
0:5
Czarni Sosnowiec
06.03.2021
12:00
AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź
06.03.2021
14:00
Śląsk Wrocław
3:0
ROW Rybnik
07.03.2021
12:00
Górnik Łęczna
8:0
Rolnik Biedrzychowice
07.03.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:2
APLG Gdańsk
07.03.2021
12:15

13. kolejka 13.03.2021

AZS UJ Kraków
Górnik Łęczna
13.03.2021
12:30
UKS SMS Łódź
4:0
Śląsk Wrocław
13.03.2021
11:30
APLG Gdańsk
0:0
Olimpia Szczecin
13.03.2021
13:00
ROW Rybnik
0:7
GKS Katowice
13.03.2021
15:00
Czarni Sosnowiec
9:0
Rolnik Biedrzychowice
13.03.2021
12:00
Medyk Konin
2:0
KKP Bydgoszcz
13.03.2021
11:00

14. kolejka 20.03.2021

GKS Katowice
1:1
UKS SMS Łódź
20.03.2021
13:00
Rolnik Biedrzychowice
0:5
APLG Gdańsk
20.03.2021
11:00
Olimpia Szczecin
4:1
Medyk Konin
20.03.2021
16:00
Górnik Łęczna
0:2
Czarni Sosnowiec
21.03.2021
11:00
KKP Bydgoszcz
1:0
ROW Rybnik
21.03.2021
12:00
Śląsk Wrocław
2:2
AZS UJ Kraków
21.03.2021
12:00

15. kolejka 01.04.2021

UKS SMS Łódź
2:0
KKP Bydgoszcz
01.04.2021
16:00
APLG Gdańsk
0:4
Czarni Sosnowiec
01.04.2021
12:00
Śląsk Wrocław
0:7
Górnik Łęczna
01.04.2021
17:00
AZS UJ Kraków
GKS Katowice
01.04.2021
15:00
ROW Rybnik
1:2
Olimpia Szczecin
01.04.2021
12:00
Medyk Konin
3:0
Rolnik Biedrzychowice
02.04.2021
14:00

16. kolejka 17.04.2021

Olimpia Szczecin
:
UKS SMS Łódź
 
 
Czarni Sosnowiec
:
Medyk Konin
 
 
KKP Bydgoszcz
:
AZS UJ Kraków
 
 
Rolnik Biedrzychowice
:
ROW Rybnik
 
 
Górnik Łęczna
:
APLG Gdańsk
 
 
GKS Katowice
:
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00

17. kolejka

Śląsk Wrocław
:
KKP Bydgoszcz
 
 
AZS UJ Kraków
:
Olimpia Szczecin
 
 
UKS SMS Łódź
:
Rolnik Biedrzychowice
 
 
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
 
 
ROW Rybnik
:
Czarni Sosnowiec
 
 
Medyk Konin
:
APLG Gdańsk
 
 

18. kolejka

Olimpia Szczecin
:
Śląsk Wrocław
 
 
Czarni Sosnowiec
:
UKS SMS Łódź
 
 
Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
 
 
Rolnik Biedrzychowice
:
AZS UJ Kraków
 
 
KKP Bydgoszcz
:
GKS Katowice
 
 
APLG Gdańsk
:
ROW Rybnik
 
 

19. kolejka

GKS Katowice
:
Olimpia Szczecin
 
 
ROW Rybnik
:
Medyk Konin
 
 
KKP Bydgoszcz
:
Górnik Łęczna
 
 
UKS SMS Łódź
:
APLG Gdańsk
 
 
AZS UJ Kraków
:
Czarni Sosnowiec
 
 
Śląsk Wrocław
:
Rolnik Biedrzychowice
 
 

20. kolejka

Medyk Konin
:
UKS SMS Łódź
 
 
Czarni Sosnowiec
:
Śląsk Wrocław
 
 
Rolnik Biedrzychowice
:
GKS Katowice
 
 
APLG Gdańsk
:
AZS UJ Kraków
 
 
Górnik Łęczna
:
ROW Rybnik
 
 
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
 
 

21. kolejka

AZS UJ Kraków
:
Medyk Konin
 
 
UKS SMS Łódź
:
ROW Rybnik
 
 
GKS Katowice
:
Czarni Sosnowiec
 
 
Śląsk Wrocław
:
APLG Gdańsk
 
 
KKP Bydgoszcz
:
Rolnik Biedrzychowice
 
 
Olimpia Szczecin
:
Górnik Łęczna
 
 

22. kolejka

Górnik Łęczna
:
UKS SMS Łódź
 
 
ROW Rybnik
:
AZS UJ Kraków
 
 
APLG Gdańsk
:
GKS Katowice
 
 
Czarni Sosnowiec
:
KKP Bydgoszcz
 
 
Medyk Konin
:
Śląsk Wrocław
 
 
Rolnik Biedrzychowice
:
Olimpia Szczecin
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

16. kolejka 17.04.2021

 
 
Olimpia Szczecin
:
UKS SMS Łódź
 
 
Czarni Sosnowiec
:
Medyk Konin
 
 
KKP Bydgoszcz
:
AZS UJ Kraków
 
 
Rolnik Biedrzychowice
:
ROW Rybnik
 
 
Górnik Łęczna
:
APLG Gdańsk
17.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Śląsk Wrocław

15. kolejka 01.04.2021

01.04.2021
16:00
UKS SMS Łódź
2:0
KKP Bydgoszcz
01.04.2021
12:00
APLG Gdańsk
0:4
Czarni Sosnowiec
01.04.2021
17:00
Śląsk Wrocław
0:7
Górnik Łęczna
01.04.2021
15:00
AZS UJ Kraków
GKS Katowice
01.04.2021
12:00
ROW Rybnik
1:2
Olimpia Szczecin
02.04.2021
14:00
Medyk Konin
3:0
Rolnik Biedrzychowice

17. kolejka

 
 
Śląsk Wrocław
:
KKP Bydgoszcz
 
 
AZS UJ Kraków
:
Olimpia Szczecin
 
 
UKS SMS Łódź
:
Rolnik Biedrzychowice
 
 
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
 
 
ROW Rybnik
:
Czarni Sosnowiec
 
 
Medyk Konin
:
APLG Gdańsk

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
11.04.2021
12:40
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
11.04.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Korona II Kielce
1:0
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
4:2
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
4:3
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny