facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraliga Kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Medyk Konin
1:1
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
Czarni Sosnowiec
8:0
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
UKS SMS Łódź
2:0
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
ROW Rybnik
1:2
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15
Rolnik Biedrzychowice
0:6
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
0:1
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00

2. kolejka 15.08.2020

Górnik Łęczna
AZS UJ Kraków
15.08.2020
11:00
Śląsk Wrocław
1:2
UKS SMS Łódź
15.08.2020
12:00
Olimpia Szczecin
0:1
APLG Gdańsk
15.08.2020
17:00
GKS Katowice
3:0
ROW Rybnik
16.08.2020
13:00
Rolnik Biedrzychowice
0:1
Czarni Sosnowiec
16.08.2020
16:00
KKP Bydgoszcz
0:2
Medyk Konin
16.08.2020
16:00

3. kolejka 22.08.2020

Czarni Sosnowiec
1:0
Górnik Łęczna
22.08.2020
11:45
UKS SMS Łódź
5:0
GKS Katowice
22.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
0:0
Rolnik Biedrzychowice
22.08.2020
17:00
ROW Rybnik
1:4
KKP Bydgoszcz
22.08.2020
17:00
Medyk Konin
3:0
Olimpia Szczecin
22.08.2020
12:00
AZS UJ Kraków
Śląsk Wrocław
23.08.2020
15:00

4. kolejka 29.08.2020

KKP Bydgoszcz
0:1
UKS SMS Łódź
29.08.2020
11:45
Czarni Sosnowiec
5:0
APLG Gdańsk
29.08.2020
13:00
Górnik Łęczna
1:1
Śląsk Wrocław
30.08.2020
13:00
GKS Katowice
2:0
AZS UJ Kraków
30.08.2020
13:00
Olimpia Szczecin
2:1
ROW Rybnik
30.08.2020
15:00
Rolnik Biedrzychowice
0:6
Medyk Konin
30.08.2020
16:00

5. kolejka 05.09.2020

UKS SMS Łódź
4:0
Olimpia Szczecin
05.09.2020
12:00
Medyk Konin
1:2
Czarni Sosnowiec
05.09.2020
11:45
AZS UJ Kraków
KKP Bydgoszcz
05.09.2020
12:00
ROW Rybnik
1:1
Rolnik Biedrzychowice
05.09.2020
17:00
Śląsk Wrocław
2:0
GKS Katowice
06.09.2020
12:15
APLG Gdańsk
0:4
Górnik Łęczna
06.09.2020
17:00

6. kolejka 12.09.2020

KKP Bydgoszcz
0:1
Śląsk Wrocław
12.09.2020
12:00
Olimpia Szczecin
1:2
AZS UJ Kraków
12.09.2020
14:00
Rolnik Biedrzychowice
0:2
UKS SMS Łódź
12.09.2020
16:00
Górnik Łęczna
4:1
GKS Katowice
12.09.2020
11:15
Czarni Sosnowiec
5:1
ROW Rybnik
12.09.2020
13:00
APLG Gdańsk
0:3
Medyk Konin
12.09.2020
18:00

7. kolejka 26.09.2020

Śląsk Wrocław
4:3
Olimpia Szczecin
17.09.2020
12:00
pierwotnym terminie (26 września, 12:00) odwołany z powodu zalania boiska
UKS SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
26.09.2020
15:00
Medyk Konin
2:2
Górnik Łęczna
26.09.2020
11:00
AZS UJ Kraków
Rolnik Biedrzychowice
26.09.2020
12:00
GKS Katowice
1:1
KKP Bydgoszcz
27.09.2020
13:00
ROW Rybnik
0:4
APLG Gdańsk
27.09.2020
11:00

8. kolejka 03.10.2020

Olimpia Szczecin
2:2
GKS Katowice
03.10.2020
12:00
Medyk Konin
5:2
ROW Rybnik
03.10.2020
11:00
Górnik Łęczna
4:2
KKP Bydgoszcz
03.10.2020
14:00
APLG Gdańsk
0:4
UKS SMS Łódź
03.10.2020
11:00
Czarni Sosnowiec
6:1
AZS UJ Kraków
04.10.2020
12:15
Rolnik Biedrzychowice
1:3
Śląsk Wrocław
05.12.2020
13:00

9. kolejka 10.10.2020

UKS SMS Łódź
3:2
Medyk Konin
10.10.2020
12:00
Śląsk Wrocław
0:3
Czarni Sosnowiec
10.10.2020
12:00
GKS Katowice
5:0
Rolnik Biedrzychowice
10.10.2020
13:00
AZS UJ Kraków
APLG Gdańsk
10.10.2020
14:00
ROW Rybnik
1:5
Górnik Łęczna
10.10.2020
15:00
KKP Bydgoszcz
0:0
Olimpia Szczecin
11.10.2020
12:00

10. kolejka 31.10.2020

Medyk Konin
2:0
AZS UJ Kraków
31.10.2020
11:00
ROW Rybnik
1:5
UKS SMS Łódź
31.10.2020
14:00
Czarni Sosnowiec
1:1
GKS Katowice
11.11.2020
12:15
APLG Gdańsk
0:1
Śląsk Wrocław
18.11.2020
12:00
Rolnik Biedrzychowice
1:2
KKP Bydgoszcz
22.11.2020
12:00
Górnik Łęczna
4:3
Olimpia Szczecin
22.11.2020
11:00

11. kolejka 07.11.2020

UKS SMS Łódź
1:1
Górnik Łęczna
07.11.2020
12:00
AZS UJ Kraków
ROW Rybnik
07.11.2020
12:00
GKS Katowice
6:3
APLG Gdańsk
08.11.2020
13:00
KKP Bydgoszcz
0:9
Czarni Sosnowiec
08.11.2020
12:00
Śląsk Wrocław
0:3
Medyk Konin
15.11.2020
12:00
Olimpia Szczecin
4:1
Rolnik Biedrzychowice
18.11.2020
12:30

12. kolejka 06.03.2021

GKS Katowice
0:1
Medyk Konin
06.03.2021
13:45
Olimpia Szczecin
0:5
Czarni Sosnowiec
06.03.2021
12:00
AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź
06.03.2021
14:00
Śląsk Wrocław
3:0
ROW Rybnik
07.03.2021
12:00
Górnik Łęczna
8:0
Rolnik Biedrzychowice
07.03.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:2
APLG Gdańsk
07.03.2021
12:15

13. kolejka 13.03.2021

AZS UJ Kraków
Górnik Łęczna
13.03.2021
12:30
UKS SMS Łódź
4:0
Śląsk Wrocław
13.03.2021
11:30
APLG Gdańsk
0:0
Olimpia Szczecin
13.03.2021
13:00
ROW Rybnik
0:7
GKS Katowice
13.03.2021
15:00
Czarni Sosnowiec
9:0
Rolnik Biedrzychowice
13.03.2021
12:00
Medyk Konin
2:0
KKP Bydgoszcz
13.03.2021
11:00

14. kolejka 20.03.2021

GKS Katowice
1:1
UKS SMS Łódź
20.03.2021
13:00
Rolnik Biedrzychowice
0:5
APLG Gdańsk
20.03.2021
11:00
Olimpia Szczecin
4:1
Medyk Konin
20.03.2021
16:00
Górnik Łęczna
0:2
Czarni Sosnowiec
21.03.2021
11:00
KKP Bydgoszcz
1:0
ROW Rybnik
21.03.2021
12:00
Śląsk Wrocław
2:2
AZS UJ Kraków
21.03.2021
12:00

15. kolejka 01.04.2021

UKS SMS Łódź
2:0
KKP Bydgoszcz
01.04.2021
16:00
APLG Gdańsk
0:4
Czarni Sosnowiec
01.04.2021
12:00
Śląsk Wrocław
0:7
Górnik Łęczna
01.04.2021
17:00
AZS UJ Kraków
GKS Katowice
01.04.2021
15:00
ROW Rybnik
1:2
Olimpia Szczecin
01.04.2021
12:00
Medyk Konin
3:0
Rolnik Biedrzychowice
02.04.2021
14:00

16. kolejka 17.04.2021

Olimpia Szczecin
1:2
UKS SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
1:3
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
2:3
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
2:1
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:5
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
7:0
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

17. kolejka 24.04.2021

Śląsk Wrocław
1:0
KKP Bydgoszcz
24.04.2021
12:00
AZS UJ Kraków
Olimpia Szczecin
24.04.2021
11:00
GKS Katowice
1:6
Górnik Łęczna
24.04.2021
11:00
ROW Rybnik
0:3
Czarni Sosnowiec
24.04.2021
12:00
Medyk Konin
3:0
APLG Gdańsk
24.04.2021
12:00
UKS SMS Łódź
9:0
Rolnik Biedrzychowice
25.04.2021
12:00

18. kolejka 01.05.2021

Olimpia Szczecin
1:0
Śląsk Wrocław
01.05.2021
16:00
Górnik Łęczna
4:2
Medyk Konin
01.05.2021
12:00
Rolnik Biedrzychowice
0:4
AZS UJ Kraków
01.05.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
0:5
GKS Katowice
02.05.2021
12:00
APLG Gdańsk
1:0
ROW Rybnik
02.05.2021
14:00
Czarni Sosnowiec
0:0
UKS SMS Łódź
03.05.2021
11:30

19. kolejka 08.05.2021

GKS Katowice
3:2
Olimpia Szczecin
08.05.2021
13:00
ROW Rybnik
0:4
Medyk Konin
08.05.2021
12:00
KKP Bydgoszcz
0:3
Górnik Łęczna
08.05.2021
11:00
Śląsk Wrocław
3:0
Rolnik Biedrzychowice
08.05.2021
12:00
UKS SMS Łódź
1:0
APLG Gdańsk
09.05.2021
12:00
AZS UJ Kraków
Czarni Sosnowiec
09.05.2021
18:00

20. kolejka 15.05.2021

Medyk Konin
2:3
UKS SMS Łódź
15.05.2021
11:00
Czarni Sosnowiec
4:1
Śląsk Wrocław
15.05.2021
11:00
Olimpia Szczecin
2:0
KKP Bydgoszcz
15.05.2021
16:00
Rolnik Biedrzychowice
2:6
GKS Katowice
16.05.2021
14:00
APLG Gdańsk
0:0
AZS UJ Kraków
16.05.2021
12:00
Górnik Łęczna
4:1
ROW Rybnik
16.05.2021
16:00

21. kolejka 22.05.2021

AZS UJ Kraków
Medyk Konin
22.05.2021
12:00
UKS SMS Łódź
10:0
ROW Rybnik
22.05.2021
12:00
GKS Katowice
0:1
Czarni Sosnowiec
22.05.2021
12:00
Śląsk Wrocław
4:2
APLG Gdańsk
22.05.2021
12:00
KKP Bydgoszcz
1:2
Rolnik Biedrzychowice
22.05.2021
12:00
Olimpia Szczecin
0:2
Górnik Łęczna
22.05.2021
12:00

22. kolejka 29.05.2021

Górnik Łęczna
1:2
UKS SMS Łódź
29.05.2021
11:00
ROW Rybnik
AZS UJ Kraków
29.05.2021
11:00
APLG Gdańsk
0:0
GKS Katowice
29.05.2021
11:00
Czarni Sosnowiec
3:0
KKP Bydgoszcz
29.05.2021
11:00
Medyk Konin
3:1
Śląsk Wrocław
29.05.2021
11:00
Rolnik Biedrzychowice
2:1
Olimpia Szczecin
29.05.2021
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 29.05.2021

29.05.2021
11:00
Górnik Łęczna
1:2
UKS SMS Łódź
29.05.2021
11:00
ROW Rybnik
AZS UJ Kraków
29.05.2021
11:00
APLG Gdańsk
0:0
GKS Katowice
29.05.2021
11:00
Czarni Sosnowiec
3:0
KKP Bydgoszcz
29.05.2021
11:00
Medyk Konin
3:1
Śląsk Wrocław
29.05.2021
11:00
Rolnik Biedrzychowice
2:1
Olimpia Szczecin

22. kolejka 29.05.2021

29.05.2021
11:00
Górnik Łęczna
1:2
UKS SMS Łódź
29.05.2021
11:00
ROW Rybnik
AZS UJ Kraków
29.05.2021
11:00
APLG Gdańsk
0:0
GKS Katowice
29.05.2021
11:00
Czarni Sosnowiec
3:0
KKP Bydgoszcz
29.05.2021
11:00
Medyk Konin
3:1
Śląsk Wrocław
29.05.2021
11:00
Rolnik Biedrzychowice
2:1
Olimpia Szczecin

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny