facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.08.2020

Sandecja II Nowy Sącz
9:1
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00
Tarnovia Tarnów
1:3
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00
Pcimianka Pcim
0:7
Podhale Nowy Targ
20.08.2020
17:00

2. kolejka 14.08.2020

Unia Tarnów
3:4
Tarnovia Tarnów
15.08.2020
15:00
Górnik Wieliczka
2:5
Pcimianka Pcim
16.08.2020
13:00
Okocimski Brzesko
5:2
Sandecja II Nowy Sącz
16.09.2020
17:00

3. kolejka 22.08.2020

Pcimianka Pcim
4:0
Okocimski Brzesko
22.08.2020
17:00
Podhale Nowy Targ
5:0
Górnik Wieliczka
23.08.2020
12:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:3
Unia Tarnów
23.08.2020
10:30

4. kolejka 29.08.2020

Tarnovia Tarnów
4:0
Sandecja II Nowy Sącz
29.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
0:2
Podhale Nowy Targ
30.08.2020
10:00
Unia Tarnów
5:6
Pcimianka Pcim
31.08.2020
13:00

5. kolejka 05.09.2020

Pcimianka Pcim
3:3
Tarnovia Tarnów
06.09.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
4:0
Unia Tarnów
06.09.2020
12:00
Górnik Wieliczka
2:2
Okocimski Brzesko
06.09.2020
13:00

6. kolejka 12.09.2020

Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Pcimianka Pcim
12.09.2020
12:30
Unia Tarnów
3:1
Górnik Wieliczka
12.09.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
0:6
Podhale Nowy Targ
13.09.2020
11:00

7. kolejka 20.09.2020

Okocimski Brzesko
1:0
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.09.2020
12:00

8. kolejka 26.09.2020

Okocimski Brzesko
1:2
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
3:2
Sandecja II Nowy Sącz
27.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:1
Pcimianka Pcim
27.09.2020
12:00

9. kolejka 03.10.2020

Sandecja II Nowy Sącz
0:1
Okocimski Brzesko
03.10.2020
16:30
Tarnovia Tarnów
1:4
Unia Tarnów
04.10.2020
16:00
Pcimianka Pcim
4:1
Górnik Wieliczka
07.10.2020
16:30

10. kolejka 10.10.2020

Unia Tarnów
3:2
Sandecja II Nowy Sącz
10.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
6:1
Pcimianka Pcim
11.10.2020
10:00
Górnik Wieliczka
0:2
Podhale Nowy Targ
11.10.2020
13:00

11. kolejka 17.10.2020

Podhale Nowy Targ
1:2
Okocimski Brzesko
18.10.2020
12:00
Pcimianka Pcim
1:1
Unia Tarnów
20.10.2020
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
1:4
Tarnovia Tarnów
21.10.2020
15:00

12. kolejka 24.10.2020

Unia Tarnów
2:0
Podhale Nowy Targ
24.10.2020
15:00
Tarnovia Tarnów
2:2
Pcimianka Pcim
25.10.2020
09:30
Okocimski Brzesko
4:0
Górnik Wieliczka
25.10.2020
10:00

13. kolejka 31.10.2020

Górnik Wieliczka
0:5
Unia Tarnów
31.10.2020
10:15
Pcimianka Pcim
11:1
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2020
09:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
13:30

14. kolejka 07.11.2020

Sandecja II Nowy Sącz
0:3
Podhale Nowy Targ
07.11.2020
10:00
Unia Tarnów
2:3
Okocimski Brzesko
07.11.2020
14:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Górnik Wieliczka
08.11.2020
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 07.11.2020

07.11.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
0:3
Podhale Nowy Targ
07.11.2020
14:00
Unia Tarnów
2:3
Okocimski Brzesko
08.11.2020
13:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Górnik Wieliczka

14. kolejka 07.11.2020

07.11.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
0:3
Podhale Nowy Targ
07.11.2020
14:00
Unia Tarnów
2:3
Okocimski Brzesko
08.11.2020
13:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Górnik Wieliczka

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny