facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.08.2020

Sandecja II Nowy Sącz
9:1
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00
Tarnovia Tarnów
1:3
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00
Pcimianka Pcim
0:7
Podhale Nowy Targ
20.08.2020
17:00

2. kolejka 14.08.2020

Unia Tarnów
3:4
Tarnovia Tarnów
15.08.2020
15:00
Górnik Wieliczka
2:5
Pcimianka Pcim
16.08.2020
13:00
Okocimski Brzesko
5:2
Sandecja II Nowy Sącz
16.09.2020
17:00

3. kolejka 22.08.2020

Pcimianka Pcim
4:0
Okocimski Brzesko
22.08.2020
17:00
Podhale Nowy Targ
5:0
Górnik Wieliczka
23.08.2020
12:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:3
Unia Tarnów
23.08.2020
10:30

4. kolejka 29.08.2020

Tarnovia Tarnów
4:0
Sandecja II Nowy Sącz
29.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
0:2
Podhale Nowy Targ
30.08.2020
10:00
Unia Tarnów
5:6
Pcimianka Pcim
31.08.2020
13:00

5. kolejka 05.09.2020

Pcimianka Pcim
3:3
Tarnovia Tarnów
06.09.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
4:0
Unia Tarnów
06.09.2020
12:00
Górnik Wieliczka
2:2
Okocimski Brzesko
06.09.2020
13:00

6. kolejka 12.09.2020

Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Pcimianka Pcim
12.09.2020
12:30
Unia Tarnów
3:1
Górnik Wieliczka
12.09.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
0:6
Podhale Nowy Targ
13.09.2020
11:00

7. kolejka 20.09.2020

Okocimski Brzesko
1:0
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.09.2020
12:00

8. kolejka 26.09.2020

Okocimski Brzesko
1:2
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
3:2
Sandecja II Nowy Sącz
27.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:1
Pcimianka Pcim
27.09.2020
12:00

9. kolejka 03.10.2020

Sandecja II Nowy Sącz
0:1
Okocimski Brzesko
03.10.2020
16:30
Tarnovia Tarnów
1:4
Unia Tarnów
04.10.2020
16:00
Pcimianka Pcim
4:1
Górnik Wieliczka
07.10.2020
16:30

10. kolejka 10.10.2020

Unia Tarnów
3:2
Sandecja II Nowy Sącz
10.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
6:1
Pcimianka Pcim
11.10.2020
10:00
Górnik Wieliczka
0:2
Podhale Nowy Targ
11.10.2020
13:00

11. kolejka 17.10.2020

Podhale Nowy Targ
1:2
Okocimski Brzesko
18.10.2020
12:00
Pcimianka Pcim
1:1
Unia Tarnów
20.10.2020
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
1:4
Tarnovia Tarnów
21.10.2020
15:00

12. kolejka 24.10.2020

Unia Tarnów
2:0
Podhale Nowy Targ
24.10.2020
15:00
Tarnovia Tarnów
2:2
Pcimianka Pcim
25.10.2020
09:30
Okocimski Brzesko
4:0
Górnik Wieliczka
25.10.2020
10:00

13. kolejka 31.10.2020

Górnik Wieliczka
0:5
Unia Tarnów
31.10.2020
10:15
Pcimianka Pcim
11:1
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2020
09:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
13:30

14. kolejka 07.11.2020

Sandecja II Nowy Sącz
0:3
Podhale Nowy Targ
07.11.2020
10:00
Unia Tarnów
2:3
Okocimski Brzesko
07.11.2020
14:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Górnik Wieliczka
08.11.2020
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 07.11.2020

07.11.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
0:3
Podhale Nowy Targ
07.11.2020
14:00
Unia Tarnów
2:3
Okocimski Brzesko
08.11.2020
13:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Górnik Wieliczka

14. kolejka 07.11.2020

07.11.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
0:3
Podhale Nowy Targ
07.11.2020
14:00
Unia Tarnów
2:3
Okocimski Brzesko
08.11.2020
13:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Górnik Wieliczka

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
11.04.2021
12:40
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
11.04.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Korona II Kielce
1:0
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
4:2
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
4:3
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny