facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2020

BKS Lublin
5:0
Motor Lublin
15.08.2020
11:00
Wisła Kraków
3:1
Cracovia Kraków
15.08.2020
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:3
KKP Korona Kielce
16.08.2020
11:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Górnik Łęczna
02.09.2020
16:00

2. kolejka 22.08.2020

Cracovia Kraków
1:2
KKP Korona Kielce
22.08.2020
12:30
Wisła Kraków
3:1
Sandecja Nowy Sącz
22.08.2020
13:00
Motor Lublin
1:4
TOP 54 Biała Podlaska
22.08.2020
16:00
Górnik Łęczna
0:1
BKS Lublin
23.08.2020
12:00

3. kolejka 29.08.2020

BKS Lublin
1:4
Wisła Kraków
19.08.2020
11:00
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Cracovia Kraków
29.08.2020
12:00
KKP Korona Kielce
6:0
Motor Lublin
29.08.2020
16:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Górnik Łęczna
30.08.2020
12:00

4. kolejka 05.09.2020

Sandecja Nowy Sącz
0:0
BKS Lublin
05.09.2020
12:00
Wisła Kraków
3:1
TOP 54 Biała Podlaska
05.09.2020
13:00
Cracovia Kraków
2:3
Motor Lublin
05.09.2020
14:00
Górnik Łęczna
1:1
KKP Korona Kielce
05.09.2020
15:00

5. kolejka 12.09.2020

Motor Lublin
3:2
Górnik Łęczna
12.09.2020
13:30
KKP Korona Kielce
1:1
Wisła Kraków
12.09.2020
15:00
BKS Lublin
4:2
Cracovia Kraków
12.09.2020
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:5
Sandecja Nowy Sącz
12.09.2020
11:00

6. kolejka 19.09.2020

Sandecja Nowy Sącz
3:0
KKP Korona Kielce
19.09.2020
11:00
Cracovia Kraków
4:2
Górnik Łęczna
19.09.2020
12:00
Wisła Kraków
3:1
Motor Lublin
19.09.2020
13:00
BKS Lublin
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
19.09.2020
12:00

7. kolejka 26.09.2020

KKP Korona Kielce
2:1
BKS Lublin
26.09.2020
15:00
Motor Lublin
1:1
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
16:00
Górnik Łęczna
0:4
Wisła Kraków
27.09.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:4
Cracovia Kraków
27.09.2020
12:00

8. kolejka 03.10.2020

KKP Korona Kielce
2:1
TOP 54 Biała Podlaska
03.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
1:3
Wisła Kraków
03.10.2020
12:30
Górnik Łęczna
2:4
Sandecja Nowy Sącz
04.10.2020
11:00
Motor Lublin
0:1
BKS Lublin
04.10.2020
12:00

9. kolejka 10.10.2020

Sandecja Nowy Sącz
1:3
Wisła Kraków
10.10.2020
11:00
BKS Lublin
3:2
Górnik Łęczna
10.10.2020
18:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Motor Lublin
10.10.2020
11:00
KKP Korona Kielce
4:1
Cracovia Kraków
21.10.2020
14:00

10. kolejka 17.10.2020

Wisła Kraków
3:0
BKS Lublin
17.10.2020
15:50
Górnik Łęczna
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
18.10.2020
13:00
Cracovia Kraków
1:3
Sandecja Nowy Sącz
18.10.2020
15:30
Motor Lublin
1:3
KKP Korona Kielce
18.10.2020
16:00

11. kolejka 24.10.2020

Motor Lublin
0:3
Cracovia Kraków
24.10.2020
14:30
BKS Lublin
3:1
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2020
12:00
KKP Korona Kielce
2:0
Górnik Łęczna
25.10.2020
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:3
Wisła Kraków
04.11.2020
11:00

12. kolejka 31.10.2020

Wisła Kraków
7:2
KKP Korona Kielce
30.10.2020
16:00
Cracovia Kraków
1:0
BKS Lublin
31.10.2020
15:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
31.10.2020
11:00
Górnik Łęczna
2:1
Motor Lublin
31.10.2020
14:00

13. kolejka 07.11.2020

KKP Korona Kielce
4:2
Sandecja Nowy Sącz
07.11.2020
12:00
Motor Lublin
0:1
Wisła Kraków
07.11.2020
16:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
BKS Lublin
07.11.2020
12:00
Górnik Łęczna
2:2
Cracovia Kraków
08.11.2020
12:00

14. kolejka 14.11.2020

Wisła Kraków
3:1
Górnik Łęczna
14.11.2020
12:00
Cracovia Kraków
2:3
TOP 54 Biała Podlaska
14.11.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Motor Lublin
14.11.2020
11:00
BKS Lublin
3:3
KKP Korona Kielce
14.11.2020
15:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 14.11.2020

14.11.2020
12:00
Wisła Kraków
3:1
Górnik Łęczna
14.11.2020
10:00
Cracovia Kraków
2:3
TOP 54 Biała Podlaska
14.11.2020
11:00
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Motor Lublin
14.11.2020
15:00
BKS Lublin
3:3
KKP Korona Kielce

14. kolejka 14.11.2020

14.11.2020
12:00
Wisła Kraków
3:1
Górnik Łęczna
14.11.2020
10:00
Cracovia Kraków
2:3
TOP 54 Biała Podlaska
14.11.2020
11:00
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Motor Lublin
14.11.2020
15:00
BKS Lublin
3:3
KKP Korona Kielce

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
16.04.2021
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Pogoń Szczecin
16.04.2021
18:00
Wisła Kraków
:
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:4
Radomiak Radom
14.04.2021
13:00
GKS Jastrzębie
:
Miedź Legnica
16.04.2021
17:40
ŁKS Łódź
:
Arka Gdynia
16.04.2021
17:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
:
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
Górnik Łęczna
:
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
:
Korona Kielce
18.04.2021
12:40

II liga

Lech II Poznań
2:5
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
0:1
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
6:0
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
4:1
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
2:1
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
Przełożone
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
 
Przełożone
Bytovia Bytów
2:3
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
 
Przełożone
Skra Częstochowa
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
:
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
:
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Przełożone
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Przełożone
Orlęta Radzyń Podlaski
2:6
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
1:2
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Przełożone
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
2:1
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00
Przełożone
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
:
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
:
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Stal Rz.
17.04.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
:
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
:
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
:
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
:
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
:
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
:
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
:
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
:
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
:
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
:
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
:
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny