facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów U-18

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2020

UKS SMS Łódź
0:0
Zagłębie Lubin
15.08.2020
10:00
Escola Varsovia Warszawa
3:1
Hutnik Kraków
15.08.2020
11:00
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
15.08.2020
11:00
Jagiellonia Białystok
5:0
Arka Gdynia
15.08.2020
12:00
Legia Warszawa
4:1
Górnik Zabrze
15.08.2020
12:00
Cracovia Kraków
Lech Poznań
15.08.2020
12:30
Gwarek Zabrze
0:6
Śląsk Wrocław
16.08.2020
12:00
Lechia Gdańsk
2:1
Korona Kielce
16.08.2020
12:00

2. kolejka 22.08.2020

Legia Warszawa
3:0
Escola Varsovia Warszawa
22.08.2020
12:00
Korona Kielce
4:3
Cracovia Kraków
22.08.2020
12:00
Wisła Kraków
3:1
UKS SMS Łódź
22.08.2020
15:00
Lech Poznań
2:2
Jagiellonia Białystok
23.08.2020
11:00
Arka Gdynia
1:2
Gwarek Zabrze
23.08.2020
11:00
Hutnik Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
23.08.2020
13:00
Górnik Zabrze
0:1
Śląsk Wrocław
23.08.2020
12:15
Zagłębie Lubin
1:0
Lechia Gdańsk
02.09.2020
11:00

3. kolejka 29.08.2020

Escola Varsovia Warszawa
1:3
Górnik Zabrze
29.08.2020
12:00
Śląsk Wrocław
3:0
Arka Gdynia
29.08.2020
12:00
Jagiellonia Białystok
2:4
Korona Kielce
29.08.2020
12:15
UKS SMS Łódź
7:0
Hutnik Kraków
29.08.2020
16:00
Gwarek Zabrze
1:2
Lech Poznań
30.08.2020
12:00
Lechia Gdańsk
0:3
Wisła Kraków
30.08.2020
12:00
Pogoń Szczecin
2:1
Legia Warszawa
09.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
3:0
Zagłębie Lubin
09.09.2020
10:00

4. kolejka 05.09.2020

Wisła Kraków
0:1
Cracovia Kraków
05.09.2020
11:15
Legia Warszawa
1:2
UKS SMS Łódź
05.09.2020
12:00
Korona Kielce
2:2
Gwarek Zabrze
05.09.2020
12:00
Hutnik Kraków
1:0
Lechia Gdańsk
05.09.2020
12:00
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
05.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:2
Pogoń Szczecin
06.09.2020
12:00
Lech Poznań
0:1
Śląsk Wrocław
06.09.2020
12:00
Zagłębie Lubin
3:2
Jagiellonia Białystok
23.09.2020
10:00

5. kolejka 12.09.2020

Pogoń Szczecin
3:2
Górnik Zabrze
12.09.2020
11:00
UKS SMS Łódź
1:0
Escola Varsovia Warszawa
12.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
Hutnik Kraków
12.09.2020
15:00
Śląsk Wrocław
2:1
Korona Kielce
12.09.2020
12:00
Lechia Gdańsk
1:2
Legia Warszawa
13.09.2020
16:15
Gwarek Zabrze
1:2
Zagłębie Lubin
13.09.2020
12:00
Arka Gdynia
5:0
Lech Poznań
23.09.2020
10:30
Jagiellonia Białystok
4:2
Wisła Kraków
30.09.2020
11:00

6. kolejka 19.09.2020

Wisła Kraków
Gwarek Zabrze
19.09.2020
15:00
Legia Warszawa
4:1
Cracovia Kraków
19.09.2020
11:00
Korona Kielce
1:2
Arka Gdynia
19.09.2020
12:00
Pogoń Szczecin
4:2
UKS SMS Łódź
19.09.2020
11:00
Hutnik Kraków
Jagiellonia Białystok
20.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Lechia Gdańsk
20.09.2020
12:15
Zagłębie Lubin
3:0
Śląsk Wrocław
20.09.2020
12:15
Górnik Zabrze
2:0
Lech Poznań
20.09.2020
12:00

7. kolejka 26.09.2020

Arka Gdynia
1:5
Zagłębie Lubin
26.09.2020
12:00
UKS SMS Łódź
0:3
Górnik Zabrze
26.09.2020
11:15
Śląsk Wrocław
2:3
Wisła Kraków
26.09.2020
12:00
Jagiellonia Białystok
1:4
Legia Warszawa
27.09.2020
13:00
Lech Poznań
3:2
Korona Kielce
27.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
3:0
Escola Varsovia Warszawa
27.09.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:1
Hutnik Kraków
27.09.2020
12:00
Lechia Gdańsk
3:1
Pogoń Szczecin
14.10.2020
12:00

8. kolejka 03.10.2020

Legia Warszawa
0:0
Gwarek Zabrze
03.10.2020
11:00
UKS SMS Łódź
2:1
Lechia Gdańsk
03.10.2020
12:00
Hutnik Kraków
Śląsk Wrocław
03.10.2020
12:00
Wisła Kraków
5:2
Arka Gdynia
03.10.2020
11:15
Zagłębie Lubin
2:2
Lech Poznań
04.10.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:1
Jagiellonia Białystok
04.10.2020
12:15
Pogoń Szczecin
2:0
Cracovia Kraków
21.10.2020
12:00
Górnik Zabrze
1:0
Korona Kielce
27.10.2020
14:00

9. kolejka 10.10.2020

Arka Gdynia
7:1
Hutnik Kraków
10.10.2020
11:00
Jagiellonia Białystok
0:1
Pogoń Szczecin
11.10.2020
10:30
Cracovia Kraków
3:1
UKS SMS Łódź
11.10.2020
11:00
Lech Poznań
1:0
Wisła Kraków
11.10.2020
12:15
Gwarek Zabrze
0:0
Escola Varsovia Warszawa
11.10.2020
12:00
Lechia Gdańsk
1:2
Górnik Zabrze
21.10.2020
11:00
Korona Kielce
2:0
Zagłębie Lubin
21.10.2020
11:00
Śląsk Wrocław
5:1
Legia Warszawa
21.10.2020
11:00
przełożony

10. kolejka 17.10.2020

Pogoń Szczecin
1:0
Gwarek Zabrze
17.10.2020
11:00
Wisła Kraków
2:1
Korona Kielce
17.10.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Śląsk Wrocław
17.10.2020
18:00
Górnik Zabrze
1:2
Zagłębie Lubin
18.10.2020
15:00
Lechia Gdańsk
3:3
Cracovia Kraków
18.10.2020
12:00
Legia Warszawa
2:2
Arka Gdynia
04.11.2020
14:00
UKS SMS Łódź
1:1
Jagiellonia Białystok
04.11.2020
12:00
Hutnik Kraków
0:1
Lech Poznań
04.11.2020
12:00

11. kolejka 24.10.2020

Jagiellonia Białystok
4:5
Lechia Gdańsk
24.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Zabrze
24.10.2020
12:30
Śląsk Wrocław
0:5
Pogoń Szczecin
24.10.2020
12:00
Korona Kielce
1:1
Hutnik Kraków
25.10.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:1
UKS SMS Łódź
25.10.2020
12:00
Zagłębie Lubin
2:0
Wisła Kraków
04.11.2020
12:15
Arka Gdynia
3:1
Escola Varsovia Warszawa
18.11.2020
14:00
Lech Poznań
1:0
Legia Warszawa
18.11.2020
11:15

12. kolejka 31.10.2020

UKS SMS Łódź
2:4
Śląsk Wrocław
28.10.2020
13:15
Lechia Gdańsk
8:2
Gwarek Zabrze
29.10.2020
11:00
Legia Warszawa
4:0
Korona Kielce
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
1:0
Jagiellonia Białystok
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
2:3
Wisła Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Szczecin
3:4
Arka Gdynia
31.10.2020
11:00
Hutnik Kraków
0:3
Zagłębie Lubin
31.10.2020
11:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Lech Poznań
11.11.2020
12:00

13. kolejka 07.11.2020

Arka Gdynia
1:3
UKS SMS Łódź
07.11.2020
13:00
Wisła Kraków
1:0
Hutnik Kraków
07.11.2020
11:00
Śląsk Wrocław
2:1
Lechia Gdańsk
07.11.2020
12:00
Jagiellonia Białystok
2:3
Górnik Zabrze
08.11.2020
15:00
Korona Kielce
1:2
Escola Varsovia Warszawa
08.11.2020
12:00
Lech Poznań
7:0
Pogoń Szczecin
08.11.2020
12:15
Zagłębie Lubin
1:1
Legia Warszawa
08.11.2020
11:00
Gwarek Zabrze
3:2
Cracovia Kraków
18.11.2020
12:00

14. kolejka 14.11.2020

UKS SMS Łódź
2:1
Lech Poznań
14.11.2020
11:30
Legia Warszawa
2:2
Wisła Kraków
14.11.2020
11:00
Escola Varsovia Warszawa
5:0
Zagłębie Lubin
14.11.2020
18:00
Pogoń Szczecin
10:1
Korona Kielce
14.11.2020
11:00
Jagiellonia Białystok
3:0
Gwarek Zabrze
15.11.2020
11:00
Górnik Zabrze
4:0
Hutnik Kraków
15.11.2020
12:00
Śląsk Wrocław
0:0
Cracovia Kraków
15.11.2020
11:15
Lechia Gdańsk
0:2
Arka Gdynia
15.11.2020
11:00

15. kolejka 21.11.2020

Gwarek Zabrze
2:2
Górnik Zabrze
21.11.2020
12:00
Hutnik Kraków
1:3
Legia Warszawa
21.11.2020
12:00
Wisła Kraków
2:0
Escola Varsovia Warszawa
21.11.2020
12:15
Arka Gdynia
1:3
Cracovia Kraków
22.11.2020
11:00
Korona Kielce
2:1
UKS SMS Łódź
22.11.2020
12:00
Lech Poznań
1:1
Lechia Gdańsk
22.11.2020
12:00
Zagłębie Lubin
0:0
Pogoń Szczecin
22.11.2020
12:15
Śląsk Wrocław
3:4
Jagiellonia Białystok
12.12.2020
12:30

16. kolejka 28.11.2020

Górnik Zabrze
4:2
Legia Warszawa
 
 
Zagłębie Lubin
3:2
UKS SMS Łódź
28.11.2020
13:00
Hutnik Kraków
2:8
Escola Varsovia Warszawa
28.11.2020
12:00
Wisła Kraków
0:2
Pogoń Szczecin
29.11.2020
12:00
Lech Poznań
3:1
Cracovia Kraków
29.11.2020
12:00
Śląsk Wrocław
1:1
Gwarek Zabrze
29.11.2020
12:15
Korona Kielce
2:2
Lechia Gdańsk
29.11.2020
12:00
Arka Gdynia
2:1
Jagiellonia Białystok
10.03.2021
12:00

17. kolejka 05.12.2020

Escola Varsovia Warszawa
0:2
Legia Warszawa
05.12.2020
12:15
Cracovia Kraków
2:0
Korona Kielce
05.12.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:5
Arka Gdynia
05.12.2020
11:00
Pogoń Szczecin
5:1
Hutnik Kraków
05.12.2020
15:00
Śląsk Wrocław
0:3
Górnik Zabrze
05.12.2020
12:00
Lechia Gdańsk
1:1
Zagłębie Lubin
05.12.2020
12:00
UKS SMS Łódź
0:3
Wisła Kraków
06.12.2020
12:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Lech Poznań
06.12.2020
11:00

18. kolejka 06.03.2021

Arka Gdynia
2:1
Śląsk Wrocław
05.03.2021
12:00
Hutnik Kraków
UKS SMS Łódź
06.03.2021
13:00
Wisła Kraków
Lechia Gdańsk
06.03.2021
12:00
Legia Warszawa
1:3
Pogoń Szczecin
06.03.2021
11:15
Górnik Zabrze
0:2
Escola Varsovia Warszawa
07.03.2021
11:00
Korona Kielce
0:1
Jagiellonia Białystok
07.03.2021
12:00
Lech Poznań
0:1
Gwarek Zabrze
07.03.2021
12:00
Zagłębie Lubin
3:0
Cracovia Kraków
07.03.2021
15:30

19. kolejka 13.03.2021

Cracovia Kraków
Wisła Kraków
13.03.2021
11:15
UKS SMS Łódź
1:2
Legia Warszawa
13.03.2021
15:00
Pogoń Szczecin
2:4
Escola Varsovia Warszawa
13.03.2021
11:00
Śląsk Wrocław
4:0
Lech Poznań
13.03.2021
12:00
Gwarek Zabrze
1:0
Korona Kielce
14.03.2021
12:00
Lechia Gdańsk
3:2
Hutnik Kraków
14.03.2021
11:00
Arka Gdynia
0:0
Górnik Zabrze
14.03.2021
11:00
Jagiellonia Białystok
0:3
Zagłębie Lubin
14.03.2021
12:00

20. kolejka 20.03.2021

Escola Varsovia Warszawa
2:1
UKS SMS Łódź
20.03.2021
12:30
Hutnik Kraków
Cracovia Kraków
20.03.2021
12:00
Legia Warszawa
2:2
Lechia Gdańsk
20.03.2021
12:00
Zagłębie Lubin
4:1
Gwarek Zabrze
20.03.2021
15:30
Lech Poznań
1:3
Arka Gdynia
20.03.2021
15:00
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
20.03.2021
12:00
Górnik Zabrze
1:3
Pogoń Szczecin
21.03.2021
12:00
Korona Kielce
0:0
Śląsk Wrocław
21.03.2021
12:00

21. kolejka 19.05.2021

Gwarek Zabrze
2:5
Wisła Kraków
19.05.2021
11:00
Cracovia Kraków
3:3
Legia Warszawa
19.05.2021
12:00
Arka Gdynia
2:2
Korona Kielce
19.05.2021
11:00
UKS SMS Łódź
2:1
Pogoń Szczecin
19.05.2021
12:00
Jagiellonia Białystok
11:0
Hutnik Kraków
19.05.2021
12:00
Lechia Gdańsk
2:2
Escola Varsovia Warszawa
19.05.2021
15:00
Śląsk Wrocław
4:1
Zagłębie Lubin
19.05.2021
12:15
Lech Poznań
5:0
Górnik Zabrze
19.05.2021
12:00

22. kolejka 22.05.2021

Wisła Kraków
1:3
Śląsk Wrocław
22.05.2021
11:00
Hutnik Kraków
0:2
Gwarek Zabrze
22.05.2021
14:30
Pogoń Szczecin
3:1
Lechia Gdańsk
22.05.2021
12:00
Zagłębie Lubin
3:2
Arka Gdynia
23.05.2021
12:00
Górnik Zabrze
2:0
UKS SMS Łódź
23.05.2021
12:00
Legia Warszawa
3:3
Jagiellonia Białystok
23.05.2021
12:00
Korona Kielce
2:4
Lech Poznań
23.05.2021
12:15
Escola Varsovia Warszawa
2:2
Cracovia Kraków
23.05.2021
12:00

23. kolejka 29.05.2021

Gwarek Zabrze
2:2
Legia Warszawa
29.05.2021
12:00
Lechia Gdańsk
2:2
UKS SMS Łódź
29.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
0:4
Pogoń Szczecin
29.05.2021
12:00
Śląsk Wrocław
2:1
Hutnik Kraków
30.05.2021
12:00
Arka Gdynia
4:4
Wisła Kraków
30.05.2021
11:00
Lech Poznań
0:0
Zagłębie Lubin
30.05.2021
13:00
Jagiellonia Białystok
4:1
Escola Varsovia Warszawa
30.05.2021
13:30
Korona Kielce
0:1
Górnik Zabrze
30.05.2021
12:00

24. kolejka 05.06.2021

Zagłębie Lubin
3:3
Korona Kielce
19.04.2021
11:00
Wisła Kraków
2:1
Lech Poznań
21.04.2021
12:00
Hutnik Kraków
3:2
Arka Gdynia
02.06.2021
16:15
Pogoń Szczecin
3:2
Jagiellonia Białystok
04.06.2021
11:00
UKS SMS Łódź
1:1
Cracovia Kraków
05.06.2021
12:00
Legia Warszawa
2:6
Śląsk Wrocław
05.06.2021
11:15
Escola Varsovia Warszawa
1:6
Gwarek Zabrze
06.06.2021
12:30
Górnik Zabrze
2:0
Lechia Gdańsk
06.06.2021
12:00

25. kolejka 24.04.2021

Śląsk Wrocław
0:2
Escola Varsovia Warszawa
24.04.2021
12:15
Cracovia Kraków
0:2
Lechia Gdańsk
24.04.2021
12:00
Lech Poznań
Hutnik Kraków
24.04.2021
12:00
Gwarek Zabrze
0:1
Pogoń Szczecin
25.04.2021
12:00
Korona Kielce
Wisła Kraków
25.04.2021
12:00
Zagłębie Lubin
5:1
Górnik Zabrze
25.04.2021
12:00
Arka Gdynia
2:4
Legia Warszawa
25.04.2021
17:00
Jagiellonia Białystok
0:0
UKS SMS Łódź
25.04.2021
12:00

26. kolejka 01.05.2021

Pogoń Szczecin
2:2
Śląsk Wrocław
30.04.2021
12:00
Legia Warszawa
2:2
Lech Poznań
30.04.2021
15:15
Lechia Gdańsk
2:3
Jagiellonia Białystok
01.05.2021
12:00
Hutnik Kraków
1:5
Korona Kielce
01.05.2021
12:00
UKS SMS Łódź
1:0
Gwarek Zabrze
01.05.2021
17:15
Wisła Kraków
Zagłębie Lubin
01.05.2021
11:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Arka Gdynia
01.05.2021
13:30
Górnik Zabrze
3:1
Cracovia Kraków
02.05.2021
12:00

27. kolejka 08.05.2021

Wisła Kraków
1:5
Górnik Zabrze
08.05.2021
11:00
Zagłębie Lubin
4:1
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Śląsk Wrocław
0:2
UKS SMS Łódź
09.05.2021
12:00
Gwarek Zabrze
3:2
Lechia Gdańsk
09.05.2021
12:00
Korona Kielce
1:2
Legia Warszawa
09.05.2021
16:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Cracovia Kraków
09.05.2021
12:00
Arka Gdynia
0:2
Pogoń Szczecin
09.05.2021
11:15
Lech Poznań
2:1
Escola Varsovia Warszawa
09.05.2021
12:00

28. kolejka 15.05.2021

UKS SMS Łódź
0:0
Arka Gdynia
15.05.2021
16:00
Hutnik Kraków
0:5
Wisła Kraków
15.05.2021
12:00
Lechia Gdańsk
1:2
Śląsk Wrocław
15.05.2021
12:00
Górnik Zabrze
0:1
Jagiellonia Białystok
15.05.2021
12:15
Pogoń Szczecin
0:0
Lech Poznań
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
4:0
Gwarek Zabrze
15.05.2021
15:30
Escola Varsovia Warszawa
2:2
Korona Kielce
16.05.2021
13:45
Legia Warszawa
2:2
Zagłębie Lubin
16.05.2021
11:00

29. kolejka 12.06.2021

Wisła Kraków
4:1
Legia Warszawa
11.06.2021
11:00
Gwarek Zabrze
5:2
Jagiellonia Białystok
12.06.2021
12:00
Hutnik Kraków
1:0
Górnik Zabrze
12.06.2021
12:00
Cracovia Kraków
1:2
Śląsk Wrocław
12.06.2021
13:00
Lech Poznań
3:1
UKS SMS Łódź
13.06.2021
17:00
Zagłębie Lubin
4:0
Escola Varsovia Warszawa
13.06.2021
12:00
Korona Kielce
1:2
Pogoń Szczecin
13.06.2021
12:00
Arka Gdynia
6:2
Lechia Gdańsk
13.06.2021
15:00

30. kolejka 19.06.2021

Lechia Gdańsk
1:4
Lech Poznań
17.06.2021
11:00
Legia Warszawa
4:0
Hutnik Kraków
19.06.2021
12:00
Pogoń Szczecin
2:0
Zagłębie Lubin
19.06.2021
12:15
Jagiellonia Białystok
1:2
Śląsk Wrocław
19.06.2021
11:00
Górnik Zabrze
0:2
Gwarek Zabrze
20.06.2021
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:1
Wisła Kraków
20.06.2021
12:15
Cracovia Kraków
0:0
Arka Gdynia
20.06.2021
15:00
UKS SMS Łódź
2:1
Korona Kielce
20.06.2021
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 19.06.2021

17.06.2021
11:00
Lechia Gdańsk
1:4
Lech Poznań
19.06.2021
12:00
Legia Warszawa
4:0
Hutnik Kraków
19.06.2021
12:15
Pogoń Szczecin
2:0
Zagłębie Lubin
19.06.2021
11:00
Jagiellonia Białystok
1:2
Śląsk Wrocław
20.06.2021
12:00
Górnik Zabrze
0:2
Gwarek Zabrze
20.06.2021
12:15
Escola Varsovia Warszawa
0:1
Wisła Kraków
20.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
0:0
Arka Gdynia
20.06.2021
12:00
UKS SMS Łódź
2:1
Korona Kielce

30. kolejka 19.06.2021

17.06.2021
11:00
Lechia Gdańsk
1:4
Lech Poznań
19.06.2021
12:00
Legia Warszawa
4:0
Hutnik Kraków
19.06.2021
12:15
Pogoń Szczecin
2:0
Zagłębie Lubin
19.06.2021
11:00
Jagiellonia Białystok
1:2
Śląsk Wrocław
20.06.2021
12:00
Górnik Zabrze
0:2
Gwarek Zabrze
20.06.2021
12:15
Escola Varsovia Warszawa
0:1
Wisła Kraków
20.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
0:0
Arka Gdynia
20.06.2021
12:00
UKS SMS Łódź
2:1
Korona Kielce

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:1
Górnik Łęczna
30.07.2021
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Lech Poznań
30.07.2021
20:30
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
31.07.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Wisła Kraków
31.07.2021
17:30
Radomiak Radom
:
Legia Warszawa
31.07.2021
20:00
Warta Poznań
:
Pogoń Szczecin
01.08.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
01.08.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Raków Częstochowa
01.08.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Płock
02.08.2021
18:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:4
Miedź Legnica
30.07.2021
18:00
Korona Kielce
2:0
Skra Częstochowa
30.07.2021
20:00
GKS Tychy
1:1
ŁKS Łódź
30.07.2021
20:30
GKS Katowice
:
Resovia Rzeszów
31.07.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Puszcza Niepołomice
31.07.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Zagłębie Sosnowiec
31.07.2021
20:30
Widzew Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
01.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
01.08.2021
15:00
Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
01.08.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
1:1
Pogoń Siedlce
30.07.2021
19:20
Radunia Stężyca
:
Lech II Poznań
31.07.2021
17:00
Znicz Pruszków
:
Motor Lublin
31.07.2021
17:00
Wisła Puławy
:
GKS Bełchatów
31.07.2021
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Olimpia Elbląg
31.07.2021
18:00
Sokół Ostróda
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31.07.2021
18:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
31.07.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
:
Hutnik Kraków
01.08.2021
12:00
Wigry Suwałki
:
Chojniczanka Chojnice
02.08.2021
18:00