facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 06.03.2021

Motor Lublin
5:1
Stal Rzeszów
06.03.2021
12:00
Garbarnia Kraków
Resovia Rzeszów
06.03.2021
14:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Orlęta Kielce
07.03.2021
13:00
Korona II Kielce
1:2
Górnik Łęczna
07.03.2021
14:10

2. kolejka 13.03.2021

Orlęta Kielce
0:4
Resovia Rzeszów
13.03.2021
12:00
Stal Rzeszów
4:1
Garbarnia Kraków
14.03.2021
12:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Korona II Kielce
14.03.2021
13:00
Górnik Łęczna
1:2
Motor Lublin
14.03.2021
14:00

3. kolejka 20.03.2021

Resovia Rzeszów
0:2
Stal Rzeszów
20.03.2021
11:00
Motor Lublin
2:0
Sandecja Nowy Sącz
21.03.2021
17:30
Garbarnia Kraków
2:0
Górnik Łęczna
21.03.2021
13:30
Korona II Kielce
1:1
Orlęta Kielce
21.03.2021
14:00

4. kolejka 19.05.2021

Górnik Łęczna
0:4
Resovia Rzeszów
18.05.2021
13:00
Orlęta Kielce
1:2
Stal Rzeszów
19.05.2021
15:00
Korona II Kielce
2:1
Motor Lublin
19.05.2021
17:30
Sandecja Nowy Sącz
4:1
Garbarnia Kraków
19.05.2021
17:00

5. kolejka 29.05.2021

Resovia Rzeszów
1:2
Sandecja Nowy Sącz
29.05.2021
13:00
Motor Lublin
4:0
Orlęta Kielce
29.05.2021
13:00
Stal Rzeszów
4:0
Górnik Łęczna
30.05.2021
12:00
Garbarnia Kraków
2:2
Korona II Kielce
30.05.2021
15:00

6. kolejka 05.06.2021

Motor Lublin
4:1
Garbarnia Kraków
03.06.2021
13:00
Orlęta Kielce
1:7
Górnik Łęczna
05.06.2021
13:00
Sandecja Nowy Sącz
5:2
Stal Rzeszów
05.06.2021
12:00
Korona II Kielce
0:5
Resovia Rzeszów
06.06.2021
16:00

7. kolejka 12.06.2021

Garbarnia Kraków
2:0
Orlęta Kielce
10.06.2021
15:30
Górnik Łęczna
0:5
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
2:1
Korona II Kielce
13.06.2021
14:00
Resovia Rzeszów
3:0
Motor Lublin
13.06.2021
12:00

8. kolejka 24.04.2021

Stal Rzeszów
2:1
Motor Lublin
24.04.2021
14:30
Orlęta Kielce
0:7
Sandecja Nowy Sącz
24.04.2021
13:00
Resovia Rzeszów
3:1
Garbarnia Kraków
25.04.2021
12:30
Górnik Łęczna
2:1
Korona II Kielce
25.04.2021
13:30

9. kolejka 01.05.2021

Motor Lublin
0:2
Górnik Łęczna
01.05.2021
15:30
Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów
02.05.2021
16:00
Korona II Kielce
3:3
Sandecja Nowy Sącz
02.05.2021
12:00
Resovia Rzeszów
6:0
Orlęta Kielce
02.06.2021
12:30

10. kolejka 08.05.2021

Stal Rzeszów
0:1
Resovia Rzeszów
08.05.2021
16:30
Orlęta Kielce
1:0
Korona II Kielce
09.05.2021
13:00
Górnik Łęczna
1:0
Garbarnia Kraków
09.05.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Motor Lublin
09.05.2021
13:00

11. kolejka 15.05.2021

Resovia Rzeszów
2:0
Górnik Łęczna
14.05.2021
12:30
Garbarnia Kraków
1:5
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
12:00
Motor Lublin
1:2
Korona II Kielce
16.05.2021
14:00
Stal Rzeszów
6:1
Orlęta Kielce
16.05.2021
12:30

12. kolejka 22.05.2021

Sandecja Nowy Sącz
0:1
Resovia Rzeszów
22.05.2021
12:00
Orlęta Kielce
4:1
Motor Lublin
23.05.2021
13:00
Górnik Łęczna
2:7
Stal Rzeszów
23.05.2021
12:00
Korona II Kielce
1:0
Garbarnia Kraków
23.05.2021
16:00

13. kolejka 19.06.2021

Garbarnia Kraków
3:0
Motor Lublin
18.06.2021
13:00
Resovia Rzeszów
3:0
Korona II Kielce
19.06.2021
12:00
Górnik Łęczna
:
Orlęta Kielce
19.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
3:0
Sandecja Nowy Sącz
19.06.2021
15:00

14. kolejka 26.06.2021

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00
Orlęta Kielce
:
Garbarnia Kraków
26.06.2021
 
Korona II Kielce
:
Stal Rzeszów
26.06.2021
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Łęczna
26.06.2021
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

14. kolejka 26.06.2021

23.06.2021
15:00
Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
26.06.2021
 
Orlęta Kielce
:
Garbarnia Kraków
26.06.2021
12:00
Korona II Kielce
:
Stal Rzeszów
26.06.2021
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Łęczna

13. kolejka 19.06.2021

18.06.2021
13:00
Garbarnia Kraków
3:0
Motor Lublin
19.06.2021
12:00
Resovia Rzeszów
3:0
Korona II Kielce
19.06.2021
12:00
Górnik Łęczna
:
Orlęta Kielce
19.06.2021
15:00
Stal Rzeszów
3:0
Sandecja Nowy Sącz
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny