facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 05.09.2020

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
12:0
LKS II Czarnochowice
05.09.2020
18:00
UKS Sygneczów II
6:4
Błyskawica Wyciąże
06.09.2020
11:00
Start II Brzezie
3:3
Contra II Sułków
06.09.2020
17:00

2. kolejka 12.09.2020

Błyskawica Wyciąże
3:1
Start II Brzezie
13.09.2020
16:00
Contra II Sułków
2:4
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
13.09.2020
16:00
Złomex II Branice
3:2
UKS Sygneczów II
13.09.2020
17:00

3. kolejka 19.09.2020

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
4:3
Błyskawica Wyciąże
19.09.2020
17:00
Start II Brzezie
0:3
Złomex II Branice
20.09.2020
16:00
LKS II Czarnochowice
1:4
Contra II Sułków
20.09.2020
17:00

4. kolejka 26.09.2020

Błyskawica Wyciąże
7:1
LKS II Czarnochowice
26.09.2020
 
Złomex II Branice
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
26.09.2020
16:00
UKS Sygneczów II
3:0 v.o.
Start II Brzezie
27.09.2020
16:00
brak gości

5. kolejka 03.10.2020

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
7:1
UKS Sygneczów II
03.10.2020
16:00
Contra II Sułków
3:7
Błyskawica Wyciąże
04.10.2020
15:00
LKS II Czarnochowice
0:9
Złomex II Branice
04.10.2020
17:00

6. kolejka 10.10.2020

Złomex II Branice
8:2
Contra II Sułków
10.10.2020
16:00
Start II Brzezie
4:3
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
11.10.2020
16:00
UKS Sygneczów II
6:1
LKS II Czarnochowice
11.10.2020
16:00

7. kolejka 17.10.2020

Błyskawica Wyciąże
4:1
Złomex II Branice
17.10.2020
15:30
Contra II Sułków
4:1
UKS Sygneczów II
18.10.2020
14:00
LKS II Czarnochowice
0:3 v.o.
Start II Brzezie
18.10.2020
15:00
Nie odbył się.

8. kolejka 05.06.2021

LKS II Czarnochowice
2:6
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
05.06.2021
17:00
Błyskawica Wyciąże
1:0
UKS Sygneczów II
05.06.2021
17:00
Contra II Sułków
1:4
Start II Brzezie
06.06.2021
16:00

9. kolejka 24.04.2021

Start II Brzezie
3:1
Błyskawica Wyciąże
24.04.2021
17:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
5:2
Contra II Sułków
25.04.2021
14:00
UKS Sygneczów II
0:2
Złomex II Branice
25.04.2021
17:00

10. kolejka 01.05.2021

Błyskawica Wyciąże
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
01.05.2021
17:00
Złomex II Branice
5:0
Start II Brzezie
02.05.2021
17:00
Contra II Sułków
4:1
LKS II Czarnochowice
02.05.2021
15:00

11. kolejka 08.05.2021

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:3
Złomex II Branice
08.05.2021
18:00
Start II Brzezie
2:3
UKS Sygneczów II
09.05.2021
17:30
LKS II Czarnochowice
2:8
Błyskawica Wyciąże
19.05.2021
17:30

12. kolejka 15.05.2021

UKS Sygneczów II
1:7
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
15.05.2021
18:00
Błyskawica Wyciąże
5:1
Contra II Sułków
16.05.2021
15:30
Złomex II Branice
3:0 v.o.
LKS II Czarnochowice
16.05.2021
17:00

13. kolejka 22.05.2021

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
6:0
Start II Brzezie
22.05.2021
18:00
Contra II Sułków
3:0 v.o.
Złomex II Branice
23.05.2021
16:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Złomexu II
LKS II Czarnochowice
2:1
UKS Sygneczów II
23.05.2021
17:00

14. kolejka 29.05.2021

UKS Sygneczów II
3:2
Contra II Sułków
29.05.2021
17:00
Złomex II Branice
Błyskawica Wyciąże
30.05.2021
 
Start II Brzezie
5:0
LKS II Czarnochowice
30.05.2021
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 29.05.2021

29.05.2021
17:00
UKS Sygneczów II
3:2
Contra II Sułków
30.05.2021
 
Złomex II Branice
Błyskawica Wyciąże
30.05.2021
 
Start II Brzezie
5:0
LKS II Czarnochowice

14. kolejka 29.05.2021

29.05.2021
17:00
UKS Sygneczów II
3:2
Contra II Sułków
30.05.2021
 
Złomex II Branice
Błyskawica Wyciąże
30.05.2021
 
Start II Brzezie
5:0
LKS II Czarnochowice

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny