facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Olkusz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Nidzica Słaboszów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesinnej. Pozostałe spotkania zwerfikowane jako walkower 3:0 dla drużyn przeciwnych.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Strumyk Zarzecze
3:1
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
7:5
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
1:4
Orzeł Kwaśniów
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
0:2
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
0:3
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00
Nie odbył się.

2. kolejka 15.08.2020

Hetman Dłużec
6:1
Nidzica Słaboszów
15.08.2020
16:00
Stare Bukowno
1:0
Pilica II Wierbka
15.08.2020
17:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:9
Strumyk Zarzecze
15.08.2020
16:00
Victoria Smroków
4:1
Cobra Wężerów
16.08.2020
11:00
Orzeł Kwaśniów
6:1
Northstar Miechów
16.08.2020
13:00
Piliczanka II Pilica
4:0
Czapla Czaple Male
16.08.2020
17:00

3. kolejka 22.08.2020

Strumyk Zarzecze
2:1
Orzeł Kwaśniów
22.08.2020
15:00
Northstar Miechów
3:3
Piliczanka II Pilica
22.08.2020
17:00
Pilica II Wierbka
1:0
Trzy Buki Wierzchowisko
23.08.2020
11:00
Czapla Czaple Male
2:3
Hetman Dłużec
23.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
1:4
Stare Bukowno
23.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
2:5
Victoria Smroków
23.08.2020
17:00

4. kolejka 29.08.2020

Piliczanka II Pilica
0:0
Strumyk Zarzecze
29.08.2020
17:00
Stare Bukowno
8:2
Trzy Buki Wierzchowisko
29.08.2020
17:00
Victoria Smroków
2:4
Czapla Czaple Male
29.08.2020
17:00
Orzeł Kwaśniów
4:1
Pilica II Wierbka
30.08.2020
13:00
Cobra Wężerów
5:1
Nidzica Słaboszów
30.08.2020
14:00
Hetman Dłużec
10:1
Northstar Miechów
25.10.2020
12:00

5. kolejka 05.09.2020

Strumyk Zarzecze
2:0
Hetman Dłużec
05.09.2020
17:00
Northstar Miechów
1:2
Victoria Smroków
05.09.2020
17:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:9
Orzeł Kwaśniów
06.09.2020
11:00
Pilica II Wierbka
0:3
Piliczanka II Pilica
06.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
6:1
Cobra Wężerów
06.09.2020
11:00
Nidzica Słaboszów
3:6
Stare Bukowno
06.09.2020
17:00

6. kolejka 12.09.2020

Stare Bukowno
1:1
Orzeł Kwaśniów
12.09.2020
16:30
Victoria Smroków
0:5
Strumyk Zarzecze
13.09.2020
11:00
Hetman Dłużec
5:0
Pilica II Wierbka
13.09.2020
12:00
Cobra Wężerów
2:3
Northstar Miechów
13.09.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
2:4
Czapla Czaple Male
13.09.2020
16:00
Piliczanka II Pilica
8:0
Trzy Buki Wierzchowisko
13.09.2020
16:00

7. kolejka 19.09.2020

Northstar Miechów
7:1
Nidzica Słaboszów
19.09.2020
16:30
Strumyk Zarzecze
4:1
Cobra Wężerów
20.09.2020
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:5
Hetman Dłużec
20.09.2020
11:00
Pilica II Wierbka
5:4
Victoria Smroków
20.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Stare Bukowno
20.09.2020
11:00
Orzeł Kwaśniów
4:3
Piliczanka II Pilica
20.09.2020
13:00
pauzuje.

8. kolejka 26.09.2020

Stare Bukowno
2:1
Piliczanka II Pilica
26.09.2020
16:00
Victoria Smroków
3:0 v.o.
Trzy Buki Wierzchowisko
27.09.2020
11:00
Na boisku 2:6.
Czapla Czaple Male
0:3
Northstar Miechów
27.09.2020
11:00
Hetman Dłużec
2:1
Orzeł Kwaśniów
27.09.2020
12:00
Cobra Wężerów
0:3
Pilica II Wierbka
27.09.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
0:12
Strumyk Zarzecze
27.09.2020
16:00

9. kolejka 03.10.2020

Northstar Miechów
7:1
Stare Bukowno
03.10.2020
15:30
Strumyk Zarzecze
7:1
Czapla Czaple Male
04.10.2020
15:30
Trzy Buki Wierzchowisko
1:2
Cobra Wężerów
04.10.2020
11:00
Pilica II Wierbka
3:0
Nidzica Słaboszów
04.10.2020
11:00
Orzeł Kwaśniów
8:2
Victoria Smroków
04.10.2020
13:00
Piliczanka II Pilica
7:1
Hetman Dłużec
04.10.2020
15:00

10. kolejka 10.10.2020

Northstar Miechów
2:5
Strumyk Zarzecze
10.10.2020
15:00
Stare Bukowno
1:1
Hetman Dłużec
10.10.2020
15:00
Victoria Smroków
1:5
Piliczanka II Pilica
11.10.2020
11:00
Czapla Czaple Male
3:2
Pilica II Wierbka
11.10.2020
11:00
Cobra Wężerów
1:5
Orzeł Kwaśniów
11.10.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
6:5
Trzy Buki Wierzchowisko
11.10.2020
15:00

11. kolejka 17.10.2020

Strumyk Zarzecze
7:2
Stare Bukowno
17.10.2020
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
4:6
Czapla Czaple Male
18.10.2020
11:00
Pilica II Wierbka
1:3
Northstar Miechów
18.10.2020
11:00
Hetman Dłużec
2:0
Victoria Smroków
18.10.2020
12:00
Orzeł Kwaśniów
10:0
Nidzica Słaboszów
18.10.2020
13:00
Piliczanka II Pilica
6:1
Cobra Wężerów
18.10.2020
15:00

12. kolejka 03.06.2021

Pilica II Wierbka
0:1
Strumyk Zarzecze
03.06.2021
13:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:6
Northstar Miechów
03.06.2021
11:00
Orzeł Kwaśniów
1:0
Czapla Czaple Male
03.06.2021
11:00
Stare Bukowno
0:3
Victoria Smroków
03.06.2021
11:00
Hetman Dłużec
10:1
Cobra Wężerów
03.06.2021
11:00
Piliczanka II Pilica
3:0 v.o.
Nidzica Słaboszów
03.06.2021
 

13. kolejka 26.06.2021

Cobra Wężerów
:
Victoria Smroków
 
 
Northstar Miechów
:
Orzeł Kwaśniów
 
 
Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Hetman Dłużec
26.06.2021
 
Pilica II Wierbka
:
Stare Bukowno
26.06.2021
11:00
Strumyk Zarzecze
:
Trzy Buki Wierzchowisko
26.06.2021
13:00
Czapla Czaple Male
:
Piliczanka II Pilica
27.06.2021
11:00

14. kolejka 24.04.2021

Victoria Smroków
3:0
Nidzica Słaboszów
24.04.2021
17:00
Orzeł Kwaśniów
0:0
Strumyk Zarzecze
25.04.2021
15:00
Piliczanka II Pilica
10:3
Northstar Miechów
25.04.2021
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Pilica II Wierbka
25.04.2021
11:00
Hetman Dłużec
4:1
Czapla Czaple Male
25.04.2021
11:00
Stare Bukowno
6:0
Cobra Wężerów
25.04.2021
16:00

15. kolejka 01.05.2021

Strumyk Zarzecze
4:3
Piliczanka II Pilica
01.05.2021
17:00
Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Cobra Wężerów
01.05.2021
 
Northstar Miechów
1:3
Hetman Dłużec
01.05.2021
18:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:4
Stare Bukowno
02.05.2021
11:00
Czapla Czaple Male
0:5
Victoria Smroków
02.05.2021
11:00
Pilica II Wierbka
1:3
Orzeł Kwaśniów
02.05.2021
11:00

16. kolejka 08.05.2021

Victoria Smroków
4:4
Northstar Miechów
08.05.2021
17:00
Stare Bukowno
3:0
Nidzica Słaboszów
08.05.2021
16:30
Hetman Dłużec
1:2
Strumyk Zarzecze
09.05.2021
11:00
Orzeł Kwaśniów
5:1
Trzy Buki Wierzchowisko
09.05.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
2:1
Pilica II Wierbka
09.05.2021
11:00
Cobra Wężerów
1:3
Czapla Czaple Male
09.05.2021
14:00

17. kolejka 15.05.2021

Strumyk Zarzecze
6:1
Victoria Smroków
15.05.2021
17:00
Northstar Miechów
Cobra Wężerów
15.05.2021
18:00
Orzeł Kwaśniów
1:0
Stare Bukowno
16.05.2021
13:00
Pilica II Wierbka
3:3
Hetman Dłużec
16.05.2021
11:00
Czapla Czaple Male
3:0
Nidzica Słaboszów
16.05.2021
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:8
Piliczanka II Pilica
16.05.2021
11:00

18. kolejka 22.05.2021

Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Northstar Miechów
22.05.2021
 
Stare Bukowno
1:4
Czapla Czaple Male
22.05.2021
17:00
Cobra Wężerów
2:8
Strumyk Zarzecze
23.05.2021
14:00
Hetman Dłużec
6:0
Trzy Buki Wierzchowisko
23.05.2021
15:00
Victoria Smroków
2:3
Pilica II Wierbka
23.05.2021
17:00
Piliczanka II Pilica
1:1
Orzeł Kwaśniów
23.05.2021
15:00
pauzuje.

19. kolejka 29.05.2021

Pilica II Wierbka
:
Cobra Wężerów
 
 
Northstar Miechów
6:0
Czapla Czaple Male
29.05.2021
18:00
Strumyk Zarzecze
3:0 v.o.
Nidzica Słaboszów
29.05.2021
17:00
Piliczanka II Pilica
3:0
Stare Bukowno
30.05.2021
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:13
Victoria Smroków
30.05.2021
11:00
Orzeł Kwaśniów
2:1
Hetman Dłużec
30.05.2021
13:00

20. kolejka 05.06.2021

Stare Bukowno
3:0 v.o.
Northstar Miechów
05.06.2021
17:00
Goście nie dojechali
Cobra Wężerów
3:0 v.o.
Trzy Buki Wierzchowisko
05.06.2021
 
Goście nie dojechali
Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Pilica II Wierbka
05.06.2021
 
Czapla Czaple Male
2:2
Strumyk Zarzecze
06.06.2021
11:00
Victoria Smroków
4:3
Orzeł Kwaśniów
06.06.2021
11:00
Hetman Dłużec
2:3
Piliczanka II Pilica
06.06.2021
16:00

21. kolejka 12.06.2021

Strumyk Zarzecze
3:0 v.o.
Northstar Miechów
12.06.2021
17:00
Goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz.
Hetman Dłużec
3:0
Stare Bukowno
12.06.2021
16:00
Pilica II Wierbka
2:0
Czapla Czaple Male
12.06.2021
16:00
Piliczanka II Pilica
5:0
Victoria Smroków
13.06.2021
16:00
Orzeł Kwaśniów
12:0
Cobra Wężerów
13.06.2021
13:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:0 v.o.
Nidzica Słaboszów
13.06.2021
11:00

22. kolejka 19.06.2021

Stare Bukowno
2:5
Strumyk Zarzecze
20.06.2021
17:00
Czapla Czaple Male
6:1
Trzy Buki Wierzchowisko
20.06.2021
11:00
Northstar Miechów
1:3
Pilica II Wierbka
20.06.2021
17:00
Victoria Smroków
3:4
Hetman Dłużec
20.06.2021
11:00
Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Orzeł Kwaśniów
20.06.2021
17:00
Cobra Wężerów
1:3
Piliczanka II Pilica
20.06.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

13. kolejka 26.06.2021

 
 
Cobra Wężerów
:
Victoria Smroków
 
 
Northstar Miechów
:
Orzeł Kwaśniów
26.06.2021
 
Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Hetman Dłużec
26.06.2021
11:00
Pilica II Wierbka
:
Stare Bukowno
26.06.2021
13:00
Strumyk Zarzecze
:
Trzy Buki Wierzchowisko
27.06.2021
11:00
Czapla Czaple Male
:
Piliczanka II Pilica

12. kolejka 03.06.2021

03.06.2021
13:00
Pilica II Wierbka
0:1
Strumyk Zarzecze
03.06.2021
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:6
Northstar Miechów
03.06.2021
11:00
Orzeł Kwaśniów
1:0
Czapla Czaple Male
03.06.2021
11:00
Stare Bukowno
0:3
Victoria Smroków
03.06.2021
11:00
Hetman Dłużec
10:1
Cobra Wężerów
03.06.2021
 
Piliczanka II Pilica
3:0 v.o.
Nidzica Słaboszów

14. kolejka 24.04.2021

24.04.2021
17:00
Victoria Smroków
3:0
Nidzica Słaboszów
25.04.2021
15:00
Orzeł Kwaśniów
0:0
Strumyk Zarzecze
25.04.2021
15:00
Piliczanka II Pilica
10:3
Northstar Miechów
25.04.2021
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Pilica II Wierbka
25.04.2021
11:00
Hetman Dłużec
4:1
Czapla Czaple Male
25.04.2021
16:00
Stare Bukowno
6:0
Cobra Wężerów

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny