facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Myślenice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Raba II Dobczyce wycofała się z rozgrywek po 21 kolejce.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Raba II Dobczyce
4:1
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
2:2
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
0:1
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
1:3
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00
Wicher Stróża
5:2
Cisy Harbutowice
19.08.2020
18:00

2. kolejka 15.08.2020

Cyrhla Krzczonów
2:1
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00
Dukla Bysina
1:12
Raba II Dobczyce
15.08.2020
16:00
Wicher Stróża
2:4
Szczebel Lubień
15.08.2020
17:00
Iskra Głogoczów
5:0
Karpaty II Siepraw
16.08.2020
15:30
Cisy Harbutowice
5:2
Jawor Jawornik
16.08.2020
16:00
Górki II Myślenice
0:12
Orzeł Nowa Wieś
16.08.2020
16:00
Grodzisko Raciechowice
3:6
LKS Trzebunia
16.08.2020
17:30

3. kolejka 22.08.2020

Karpaty II Siepraw
2:1
Grodzisko Raciechowice
22.08.2020
16:00
Szczebel Lubień
4:1
Cisy Harbutowice
22.08.2020
17:00
Radwan Skomielna Czarna
1:5
Wicher Stróża
23.08.2020
14:00
Jawor Jawornik
0:4
Iskra Głogoczów
23.08.2020
15:00
Orzeł Nowa Wieś
Dukla Bysina
23.08.2020
16:00
Raba II Dobczyce
2:2
Cyrhla Krzczonów
23.08.2020
16:00
LKS Trzebunia
2:0
Górki II Myślenice
23.08.2020
15:00

4. kolejka 29.08.2020

Szczebel Lubień
4:2
Radwan Skomielna Czarna
29.08.2020
16:30
Wicher Stróża
2:2
Raba II Dobczyce
29.08.2020
17:00
Górki II Myślenice
2:5
Karpaty II Siepraw
30.08.2020
16:00
Cisy Harbutowice
1:3
Iskra Głogoczów
30.08.2020
16:00
Dukla Bysina
1:3
LKS Trzebunia
30.08.2020
17:00
Cyrhla Krzczonów
1:2
Orzeł Nowa Wieś
30.08.2020
17:00
Grodzisko Raciechowice
5:6
Jawor Jawornik
30.08.2020
17:30

5. kolejka 05.09.2020

Orzeł Nowa Wieś
2:1
Wicher Stróża
05.09.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
2:5
Cisy Harbutowice
06.09.2020
17:00
Jawor Jawornik
3:0
Górki II Myślenice
06.09.2020
15:00
Iskra Głogoczów
3:2
Grodzisko Raciechowice
06.09.2020
15:30
Raba II Dobczyce
3:1
Szczebel Lubień
06.09.2020
16:00
Karpaty II Siepraw
6:4
Dukla Bysina
06.09.2020
17:00
LKS Trzebunia
5:0
Cyrhla Krzczonów
06.09.2020
17:00

6. kolejka 12.09.2020

Szczebel Lubień
0:4
Orzeł Nowa Wieś
12.09.2020
16:00
Cyrhla Krzczonów
7:0
Karpaty II Siepraw
12.09.2020
16:00
Dukla Bysina
1:5
Jawor Jawornik
12.09.2020
17:00
Wicher Stróża
1:0
LKS Trzebunia
12.09.2020
17:00
Radwan Skomielna Czarna
7:5
Raba II Dobczyce
13.09.2020
14:00
Górki II Myślenice
1:5
Iskra Głogoczów
13.09.2020
16:00
Cisy Harbutowice
0:0
Grodzisko Raciechowice
13.09.2020
16:00

7. kolejka 19.09.2020

Karpaty II Siepraw
2:5
Wicher Stróża
19.09.2020
16:00
Orzeł Nowa Wieś
Radwan Skomielna Czarna
20.09.2020
15:00
Jawor Jawornik
0:3
Cyrhla Krzczonów
20.09.2020
15:00
Iskra Głogoczów
8:0
Dukla Bysina
20.09.2020
15:30
Raba II Dobczyce
0:1
Cisy Harbutowice
20.09.2020
16:00
LKS Trzebunia
2:1
Szczebel Lubień
20.09.2020
17:00
Grodzisko Raciechowice
5:1
Górki II Myślenice
20.09.2020
17:00

8. kolejka 26.09.2020

Radwan Skomielna Czarna
1:6
LKS Trzebunia
26.09.2020
16:00
Cyrhla Krzczonów
1:4
Iskra Głogoczów
26.09.2020
16:00
Raba II Dobczyce
0:3 v.o.
Orzeł Nowa Wieś
26.09.2020
16:00
Nie odbył się.
Wicher Stróża
2:2
Jawor Jawornik
26.09.2020
17:00
Szczebel Lubień
0:0
Karpaty II Siepraw
27.09.2020
16:00
Cisy Harbutowice
1:0
Górki II Myślenice
27.09.2020
17:00
Dukla Bysina
1:10
Grodzisko Raciechowice
27.09.2020
17:00

9. kolejka 03.10.2020

LKS Trzebunia
7:1
Raba II Dobczyce
03.10.2020
15:00
Jawor Jawornik
3:1
Szczebel Lubień
04.10.2020
15:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Cisy Harbutowice
04.10.2020
15:00
Górki II Myślenice
0:1
Dukla Bysina
04.10.2020
15:00
Iskra Głogoczów
2:0
Wicher Stróża
04.10.2020
15:30
Karpaty II Siepraw
4:2
Radwan Skomielna Czarna
04.10.2020
16:00
Grodzisko Raciechowice
4:0
Cyrhla Krzczonów
04.10.2020
16:00

10. kolejka 10.10.2020

Szczebel Lubień
5:3
Iskra Głogoczów
10.10.2020
15:00
Wicher Stróża
1:1
Grodzisko Raciechowice
10.10.2020
16:00
Raba II Dobczyce
1:3
Karpaty II Siepraw
10.10.2020
16:00
Radwan Skomielna Czarna
1:1
Jawor Jawornik
10.10.2020
16:00
Orzeł Nowa Wieś
2:1
LKS Trzebunia
11.10.2020
15:00
Cisy Harbutowice
5:0
Dukla Bysina
11.10.2020
16:00
Cyrhla Krzczonów
2:0
Górki II Myślenice
07.11.2020
14:00

11. kolejka 17.10.2020

LKS Trzebunia
3:2
Cisy Harbutowice
17.10.2020
16:00
Jawor Jawornik
4:4
Raba II Dobczyce
18.10.2020
15:00
Dukla Bysina
0:7
Cyrhla Krzczonów
18.10.2020
15:00
Górki II Myślenice
1:4
Wicher Stróża
18.10.2020
15:00
Iskra Głogoczów
10:1
Radwan Skomielna Czarna
18.10.2020
15:30
Karpaty II Siepraw
1:3
Orzeł Nowa Wieś
18.10.2020
13:00
Grodzisko Raciechowice
3:2
Szczebel Lubień
07.11.2020
14:00
w pierwotnym terminie (17 października, 16:00) odwołany

12. kolejka 24.10.2020

Szczebel Lubień
Górki II Myślenice
24.10.2020
15:00
Raba II Dobczyce
0:3 v.o.
Iskra Głogoczów
24.10.2020
15:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w Rabie II, na boisku 2:1
Radwan Skomielna Czarna
8:2
Grodzisko Raciechowice
24.10.2020
16:00
Wicher Stróża
2:2
Dukla Bysina
24.10.2020
16:00
Orzeł Nowa Wieś
4:1
Jawor Jawornik
25.10.2020
15:00
LKS Trzebunia
6:1
Karpaty II Siepraw
25.10.2020
14:00
Cisy Harbutowice
3:4
Cyrhla Krzczonów
25.10.2020
15:00

13. kolejka 31.10.2020

Grodzisko Raciechowice
3:2
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
3:0 v.o.
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Na boisku 0:3.
Karpaty II Siepraw
2:2
Cisy Harbutowice
31.10.2020
11:00
Dukla Bysina
3:2
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
4:2
Wicher Stróża
31.10.2020
14:00
Iskra Głogoczów
1:1
Orzeł Nowa Wieś
06.11.2020
20:00
Jawor Jawornik
1:0
LKS Trzebunia
07.11.2020
14:00

14. kolejka 13.05.2021

Górki II Myślenice
6:0
Raba II Dobczyce
13.05.2021
18:00
Dukla Bysina
4:5
Radwan Skomielna Czarna
13.05.2021
18:00
Grodzisko Raciechowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
13.05.2021
18:00
Jawor Jawornik
4:3
Karpaty II Siepraw
13.05.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
1:2
Szczebel Lubień
13.05.2021
18:00
Iskra Głogoczów
2:0
LKS Trzebunia
13.05.2021
18:00
Cisy Harbutowice
1:2
Wicher Stróża
13.05.2021
18:00

15. kolejka 03.06.2021

Raba II Dobczyce
0:3 v.o.
Dukla Bysina
02.06.2021
18:00
Szczebel Lubień
1:0
Wicher Stróża
02.06.2021
18:30
Radwan Skomielna Czarna
3:1
Cyrhla Krzczonów
03.06.2021
15:00
Karpaty II Siepraw
1:2
Iskra Głogoczów
03.06.2021
17:00
Jawor Jawornik
0:3
Cisy Harbutowice
03.06.2021
17:00
Orzeł Nowa Wieś
6:0
Górki II Myślenice
03.06.2021
17:00
LKS Trzebunia
6:3
Grodzisko Raciechowice
03.06.2021
17:00

16. kolejka 16.06.2021

Grodzisko Raciechowice
4:1
Karpaty II Siepraw
16.06.2021
18:00
Cisy Harbutowice
4:2
Szczebel Lubień
16.06.2021
18:00
Wicher Stróża
6:2
Radwan Skomielna Czarna
16.06.2021
18:00
Iskra Głogoczów
5:0
Jawor Jawornik
16.06.2021
18:00
Dukla Bysina
1:6
Orzeł Nowa Wieś
16.06.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
16.06.2021
18:00
Górki II Myślenice
3:6
LKS Trzebunia
16.06.2021
18:00

17. kolejka 27.06.2021

Radwan Skomielna Czarna
:
Szczebel Lubień
27.06.2021
17:00
Raba II Dobczyce
0:3 v.o.
Wicher Stróża
27.06.2021
17:00
Karpaty II Siepraw
:
Górki II Myślenice
27.06.2021
17:00
Iskra Głogoczów
:
Cisy Harbutowice
27.06.2021
17:00
LKS Trzebunia
:
Dukla Bysina
27.06.2021
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Cyrhla Krzczonów
27.06.2021
17:00
Jawor Jawornik
:
Grodzisko Raciechowice
27.06.2021
17:00

18. kolejka 24.04.2021

Wicher Stróża
1:8
Orzeł Nowa Wieś
24.04.2021
17:00
Górki II Myślenice
0:1
Jawor Jawornik
24.04.2021
14:00
Szczebel Lubień
2:3
Raba II Dobczyce
24.04.2021
17:00
Dukla Bysina
1:2
Karpaty II Siepraw
24.04.2021
15:30
Cisy Harbutowice
5:2
Radwan Skomielna Czarna
25.04.2021
14:00
Grodzisko Raciechowice
1:4
Iskra Głogoczów
25.04.2021
15:00
Cyrhla Krzczonów
1:2
LKS Trzebunia
25.04.2021
15:00

19. kolejka 01.05.2021

Orzeł Nowa Wieś
5:1
Szczebel Lubień
01.05.2021
18:00
Karpaty II Siepraw
1:1
Cyrhla Krzczonów
01.05.2021
17:00
Jawor Jawornik
2:2
Dukla Bysina
02.05.2021
16:00
LKS Trzebunia
3:1
Wicher Stróża
02.05.2021
17:00
Iskra Głogoczów
2:1
Górki II Myślenice
02.05.2021
15:00
Grodzisko Raciechowice
2:2
Cisy Harbutowice
02.05.2021
15:00
Raba II Dobczyce
5:3
Radwan Skomielna Czarna
03.05.2021
17:00

20. kolejka 08.05.2021

Wicher Stróża
4:0
Karpaty II Siepraw
08.05.2021
17:00
Radwan Skomielna Czarna
1:3
Orzeł Nowa Wieś
08.05.2021
16:00
Cisy Harbutowice
0:1
Raba II Dobczyce
08.05.2021
17:00
Szczebel Lubień
0:2
LKS Trzebunia
08.05.2021
17:00
Cyrhla Krzczonów
1:0
Jawor Jawornik
09.05.2021
15:00
Dukla Bysina
0:5
Iskra Głogoczów
09.05.2021
15:00
Górki II Myślenice
1:1
Grodzisko Raciechowice
09.05.2021
16:00

21. kolejka 15.05.2021

Karpaty II Siepraw
0:3
Szczebel Lubień
15.05.2021
17:30
LKS Trzebunia
4:1
Radwan Skomielna Czarna
16.05.2021
11:00
Iskra Głogoczów
5:1
Cyrhla Krzczonów
16.05.2021
15:00
Orzeł Nowa Wieś
8:1
Raba II Dobczyce
16.05.2021
17:00
Jawor Jawornik
1:4
Wicher Stróża
16.05.2021
16:00
Górki II Myślenice
1:3
Cisy Harbutowice
16.05.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
2:0
Dukla Bysina
16.05.2021
15:00

22. kolejka 22.05.2021

Raba II Dobczyce
0:3 v.o.
LKS Trzebunia
22.05.2021
17:00
Szczebel Lubień
6:0
Jawor Jawornik
22.05.2021
17:00
Cisy Harbutowice
2:3
Orzeł Nowa Wieś
22.05.2021
17:00
Wicher Stróża
2:5
Iskra Głogoczów
22.05.2021
17:00
Dukla Bysina
1:1
Górki II Myślenice
23.05.2021
16:00
Radwan Skomielna Czarna
5:6
Karpaty II Siepraw
23.05.2021
14:00
Cyrhla Krzczonów
1:2
Grodzisko Raciechowice
23.05.2021
15:00

23. kolejka 29.05.2021

Karpaty II Siepraw
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
29.05.2021
17:30
Dukla Bysina
1:6
Cisy Harbutowice
29.05.2021
17:00
Iskra Głogoczów
7:0
Szczebel Lubień
30.05.2021
17:30
Grodzisko Raciechowice
3:2
Wicher Stróża
30.05.2021
15:00
Jawor Jawornik
11:2
Radwan Skomielna Czarna
30.05.2021
16:00
LKS Trzebunia
2:3
Orzeł Nowa Wieś
30.05.2021
11:00
Górki II Myślenice
4:3
Cyrhla Krzczonów
30.05.2021
16:00

24. kolejka 05.06.2021

Cisy Harbutowice
1:2
LKS Trzebunia
05.06.2021
17:00
Raba II Dobczyce
0:3 v.o.
Jawor Jawornik
05.06.2021
17:00
Wicher Stróża
6:0
Górki II Myślenice
05.06.2021
17:00
Radwan Skomielna Czarna
2:4
Iskra Głogoczów
05.06.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Karpaty II Siepraw
05.06.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
2:1
Dukla Bysina
06.06.2021
15:00
Szczebel Lubień
1:6
Grodzisko Raciechowice
06.06.2021
15:00

25. kolejka 12.06.2021

Górki II Myślenice
1:3
Szczebel Lubień
13.06.2021
16:00
Iskra Głogoczów
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
13.06.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
2:3
Radwan Skomielna Czarna
13.06.2021
15:00
Dukla Bysina
3:3
Wicher Stróża
13.06.2021
15:00
Jawor Jawornik
0:1
Orzeł Nowa Wieś
13.06.2021
16:00
Karpaty II Siepraw
4:4
LKS Trzebunia
13.06.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
4:1
Cisy Harbutowice
13.06.2021
15:00

26. kolejka 19.06.2021

Raba II Dobczyce
0:3 v.o.
Grodzisko Raciechowice
19.06.2021
17:00
Radwan Skomielna Czarna
1:5
Górki II Myślenice
20.06.2021
17:00
Cisy Harbutowice
2:3
Karpaty II Siepraw
20.06.2021
17:00
Szczebel Lubień
:
Dukla Bysina
20.06.2021
17:00
Wicher Stróża
2:2
Cyrhla Krzczonów
20.06.2021
17:00
Orzeł Nowa Wieś
2:0
Iskra Głogoczów
20.06.2021
17:00
LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

17. kolejka 27.06.2021

27.06.2021
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Szczebel Lubień
27.06.2021
17:00
Raba II Dobczyce
0:3 v.o.
Wicher Stróża
27.06.2021
17:00
Karpaty II Siepraw
:
Górki II Myślenice
27.06.2021
17:00
Iskra Głogoczów
:
Cisy Harbutowice
27.06.2021
17:00
LKS Trzebunia
:
Dukla Bysina
27.06.2021
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Cyrhla Krzczonów
27.06.2021
17:00
Jawor Jawornik
:
Grodzisko Raciechowice

16. kolejka 16.06.2021

16.06.2021
18:00
Grodzisko Raciechowice
4:1
Karpaty II Siepraw
16.06.2021
18:00
Cisy Harbutowice
4:2
Szczebel Lubień
16.06.2021
18:00
Wicher Stróża
6:2
Radwan Skomielna Czarna
16.06.2021
18:00
Iskra Głogoczów
5:0
Jawor Jawornik
16.06.2021
18:00
Dukla Bysina
1:6
Orzeł Nowa Wieś
16.06.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
16.06.2021
18:00
Górki II Myślenice
3:6
LKS Trzebunia

18. kolejka 24.04.2021

24.04.2021
17:00
Wicher Stróża
1:8
Orzeł Nowa Wieś
24.04.2021
14:00
Górki II Myślenice
0:1
Jawor Jawornik
24.04.2021
17:00
Szczebel Lubień
2:3
Raba II Dobczyce
24.04.2021
15:30
Dukla Bysina
1:2
Karpaty II Siepraw
25.04.2021
14:00
Cisy Harbutowice
5:2
Radwan Skomielna Czarna
25.04.2021
15:00
Grodzisko Raciechowice
1:4
Iskra Głogoczów
25.04.2021
15:00
Cyrhla Krzczonów
1:2
LKS Trzebunia

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny