facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Wiarusy II Igołomia
:
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka Lednica Grn
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

2. kolejka 15.08.2020

Wilga Instalbud Golkowice
:
Wieliczanka Wieliczka
15.08.2020
17:00
Gryf Wiatowice
:
Start Brzezie
15.08.2020
17:00
Gdovia II Gdów
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.08.2020
00:00
Górnik II Wieliczka
:
Tęcza Słomiróg
15.08.2020
00:00
Ledniczanka Lednica Grn
:
Promień Zakrzowiec
16.08.2020
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wiarusy II Igołomia
16.08.2020
17:00
Batory Wola Batorska
:
Naprzód Ochmanów
16.08.2020
18:00

3. kolejka 22.08.2020

Wiarusy II Igołomia
:
Wilga Instalbud Golkowice
22.08.2020
17:00
Start Brzezie
:
Górnik II Wieliczka
22.08.2020
17:00
Promień Zakrzowiec
:
Gryf Wiatowice
22.08.2020
17:30
Wieliczanka Wieliczka
:
Batory Wola Batorska
22.08.2020
17:30
Naprzód Ochmanów
:
Ledniczanka Lednica Grn
22.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Dąb Zabierzów Bocheński
23.08.2020
15:00
Tęcza Słomiróg
:
Gdovia II Gdów
23.08.2020
17:00

4. kolejka 29.08.2020

Batory Wola Batorska
:
Ledniczanka Lednica Grn
29.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Wiarusy II Igołomia
29.08.2020
17:00
Gdovia II Gdów
:
Start Brzezie
29.08.2020
00:00
Górnik II Wieliczka
:
Promień Zakrzowiec
29.08.2020
00:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
30.08.2020
16:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Tęcza Słomiróg
30.08.2020
17:00
Gryf Wiatowice
:
Naprzód Ochmanów
30.08.2020
18:00

5. kolejka 05.09.2020

Promień Zakrzowiec
:
Gdovia II Gdów
05.09.2020
16:30
Naprzód Ochmanów
:
Górnik II Wieliczka
05.09.2020
17:00
Start Brzezie
:
Dąb Zabierzów Bocheński
05.09.2020
17:00
Ledniczanka Lednica Grn
:
Gryf Wiatowice
05.09.2020
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Wieliczanka Wieliczka
06.09.2020
15:00
Tęcza Słomiróg
:
Wilga Instalbud Golkowice
06.09.2020
16:00
Wiarusy II Igołomia
:
Batory Wola Batorska
06.09.2020
16:00

6. kolejka 12.09.2020

Batory Wola Batorska
:
Gryf Wiatowice
12.09.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Tęcza Słomiróg
12.09.2020
17:00
Gdovia II Gdów
:
Naprzód Ochmanów
12.09.2020
00:00
Górnik II Wieliczka
:
Ledniczanka Lednica Grn
12.09.2020
00:00
Wiarusy II Igołomia
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
13.09.2020
14:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Promień Zakrzowiec
13.09.2020
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Start Brzezie
13.09.2020
16:00

7. kolejka 19.09.2020

Start Brzezie
:
Wieliczanka Wieliczka
19.09.2020
16:00
Promień Zakrzowiec
:
Wilga Instalbud Golkowice
19.09.2020
16:00
Ledniczanka Lednica Grn
:
Gdovia II Gdów
19.09.2020
17:00
Naprzód Ochmanów
:
Dąb Zabierzów Bocheński
19.09.2020
17:00
Tęcza Słomiróg
:
Wiarusy II Igołomia
20.09.2020
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Batory Wola Batorska
20.09.2020
15:00
Gryf Wiatowice
:
Górnik II Wieliczka
20.09.2020
18:00

8. kolejka 26.09.2020

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Tęcza Słomiróg
26.09.2020
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Promień Zakrzowiec
26.09.2020
16:30
Batory Wola Batorska
:
Górnik II Wieliczka
26.09.2020
17:00
Gdovia II Gdów
:
Gryf Wiatowice
26.09.2020
00:00
Wiarusy II Igołomia
:
Start Brzezie
27.09.2020
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Naprzód Ochmanów
27.09.2020
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Ledniczanka Lednica Grn
27.09.2020
17:00

9. kolejka 03.10.2020

Promień Zakrzowiec
:
Wiarusy II Igołomia
03.10.2020
15:30
Naprzód Ochmanów
:
Wieliczanka Wieliczka
03.10.2020
16:00
Start Brzezie
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
03.10.2020
16:00
Górnik II Wieliczka
:
Gdovia II Gdów
03.10.2020
00:00
Ledniczanka Lednica Grn
:
Wilga Instalbud Golkowice
04.10.2020
16:00
Gryf Wiatowice
:
Dąb Zabierzów Bocheński
04.10.2020
17:00
Tęcza Słomiróg
:
Batory Wola Batorska
04.10.2020
17:00

10. kolejka 10.10.2020

Wiarusy II Igołomia
:
Naprzód Ochmanów
10.10.2020
15:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Ledniczanka Lednica Grn
10.10.2020
16:00
Batory Wola Batorska
:
Gdovia II Gdów
10.10.2020
17:00
Tęcza Słomiróg
:
Start Brzezie
11.10.2020
14:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Promień Zakrzowiec
11.10.2020
14:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Górnik II Wieliczka
11.10.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Gryf Wiatowice
11.10.2020
15:30

11. kolejka 17.10.2020

Promień Zakrzowiec
:
Tęcza Słomiróg
17.10.2020
13:00
Ledniczanka Lednica Grn
:
Wiarusy II Igołomia
17.10.2020
15:00
Naprzód Ochmanów
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
17.10.2020
16:00
Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
17.10.2020
16:00
Górnik II Wieliczka
:
Wilga Instalbud Golkowice
17.10.2020
00:00
Gdovia II Gdów
:
Dąb Zabierzów Bocheński
17.10.2020
00:00
Gryf Wiatowice
:
Wieliczanka Wieliczka
18.10.2020
17:00

12. kolejka 24.10.2020

Batory Wola Batorska
:
Dąb Zabierzów Bocheński
24.10.2020
13:00
Start Brzezie
:
Promień Zakrzowiec
24.10.2020
15:00
Wiarusy II Igołomia
:
Gryf Wiatowice
24.10.2020
15:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Górnik II Wieliczka
24.10.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Gdovia II Gdów
24.10.2020
15:30
Tęcza Słomiróg
:
Naprzód Ochmanów
25.10.2020
14:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Ledniczanka Lednica Grn
25.10.2020
14:00

13. kolejka 31.10.2020

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
31.10.2020
14:00
Promień Zakrzowiec
:
Batory Wola Batorska
31.10.2020
14:30
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
31.10.2020
15:00
Gryf Wiatowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
31.10.2020
17:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II Igołomia
31.10.2020
00:00
Gdovia II Gdów
:
Wieliczanka Wieliczka
31.10.2020
00:00
Ledniczanka Lednica Grn
:
Tęcza Słomiróg
31.10.2020
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

1. kolejka 08.08.2020

08.08.2020
11:00
Wiarusy II Igołomia
:
Gdovia II Gdów
08.08.2020
17:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka Lednica Grn
08.08.2020
17:30
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
18:00
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
09.08.2020
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
Brak zaplanowanych spotkań.

2. kolejka 15.08.2020

15.08.2020
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Wieliczanka Wieliczka
15.08.2020
17:00
Gryf Wiatowice
:
Start Brzezie
15.08.2020
00:00
Gdovia II Gdów
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.08.2020
00:00
Górnik II Wieliczka
:
Tęcza Słomiróg
16.08.2020
16:00
Ledniczanka Lednica Grn
:
Promień Zakrzowiec
16.08.2020
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wiarusy II Igołomia
16.08.2020
18:00
Batory Wola Batorska
:
Naprzód Ochmanów

Wiadomości ligowe


Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00