facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Promień Zakrzowiec wycofał się po rundzie jesiennej.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Wiarusy II Igołomia
4:2
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
5:0
Ledniczanka Lednica Grn
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
0:5
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
5:4
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:3
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:4
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

2. kolejka 15.08.2020

Wilga Instalbud Golkowice
4:0
Wieliczanka Wieliczka
15.08.2020
17:00
Gryf Wiatowice
Start Brzezie
15.08.2020
17:00
Gdovia II Gdów
2:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.08.2020
16:30
Górnik II Wieliczka
3:4
Tęcza Słomiróg
15.08.2020
16:30
Ledniczanka Lednica Grn
3:1
Promień Zakrzowiec
16.08.2020
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:1
Wiarusy II Igołomia
16.08.2020
17:00
Batory Wola Batorska
4:0
Naprzód Ochmanów
16.08.2020
18:00

3. kolejka 22.08.2020

Wiarusy II Igołomia
5:0
Wilga Instalbud Golkowice
22.08.2020
17:00
Start Brzezie
4:0
Górnik II Wieliczka
22.08.2020
17:00
Promień Zakrzowiec
0:6
Gryf Wiatowice
22.08.2020
17:30
Naprzód Ochmanów
3:1
Ledniczanka Lednica Grn
22.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:0
Dąb Zabierzów Bocheński
22.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
2:2
Batory Wola Batorska
23.08.2020
17:30
Tęcza Słomiróg
2:1
Gdovia II Gdów
23.08.2020
17:00

4. kolejka 29.08.2020

Batory Wola Batorska
8:2
Ledniczanka Lednica Grn
29.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:0
Wiarusy II Igołomia
29.08.2020
17:00
Gdovia II Gdów
0:3
Start Brzezie
29.08.2020
16:30
Górnik II Wieliczka
2:2
Promień Zakrzowiec
30.08.2020
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:2
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
30.08.2020
16:30
Dąb Zabierzów Bocheński
0:1
Tęcza Słomiróg
30.08.2020
17:00
Gryf Wiatowice
4:3
Naprzód Ochmanów
30.08.2020
18:00

5. kolejka 05.09.2020

Promień Zakrzowiec
2:3
Gdovia II Gdów
05.09.2020
16:30
Naprzód Ochmanów
4:0
Górnik II Wieliczka
05.09.2020
17:00
Start Brzezie
5:0
Dąb Zabierzów Bocheński
05.09.2020
17:00
Ledniczanka Lednica Grn
3:0 v.o.
Gryf Wiatowice
05.09.2020
17:00
Walkower. Występ nieuprawionego zawodnika w drużynie Gryfu. Na boisku 2:4
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:3
Wieliczanka Wieliczka
06.09.2020
15:00
Tęcza Słomiróg
0:3
Wilga Instalbud Golkowice
06.09.2020
16:00
Wiarusy II Igołomia
2:3
Batory Wola Batorska
06.09.2020
16:00

6. kolejka 12.09.2020

Batory Wola Batorska
8:0
Gryf Wiatowice
12.09.2020
17:00
Walkower 8:0 dla gospodarzy. Na boisku 8:1
Wieliczanka Wieliczka
3:1
Tęcza Słomiróg
12.09.2020
17:00
Gdovia II Gdów
1:2
Naprzód Ochmanów
12.09.2020
16:30
Górnik II Wieliczka
3:3
Ledniczanka Lednica Grn
13.09.2020
18:00
Wiarusy II Igołomia
5:5
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
13.09.2020
14:00
Dąb Zabierzów Bocheński
7:0
Promień Zakrzowiec
13.09.2020
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Start Brzezie
13.09.2020
16:00

7. kolejka 19.09.2020

Start Brzezie
2:3
Wieliczanka Wieliczka
19.09.2020
16:00
Promień Zakrzowiec
0:7
Wilga Instalbud Golkowice
19.09.2020
16:00
Ledniczanka Lednica Grn
4:1
Gdovia II Gdów
19.09.2020
17:00
Naprzód Ochmanów
3:2
Dąb Zabierzów Bocheński
19.09.2020
17:00
Tęcza Słomiróg
0:3
Wiarusy II Igołomia
20.09.2020
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:5
Batory Wola Batorska
20.09.2020
15:00
Gryf Wiatowice
1:6
Górnik II Wieliczka
20.09.2020
17:00

8. kolejka 26.09.2020

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:1
Tęcza Słomiróg
26.09.2020
16:00
Wieliczanka Wieliczka
5:1
Promień Zakrzowiec
26.09.2020
16:30
Batory Wola Batorska
4:1
Górnik II Wieliczka
26.09.2020
17:00
Gdovia II Gdów
3:1
Gryf Wiatowice
26.09.2020
15:00
Wiarusy II Igołomia
4:4
Start Brzezie
27.09.2020
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:0
Naprzód Ochmanów
27.09.2020
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:2
Ledniczanka Lednica Grn
13.03.2021
19:00

9. kolejka 03.10.2020

Promień Zakrzowiec
1:8
Wiarusy II Igołomia
03.10.2020
15:30
Naprzód Ochmanów
0:2
Wieliczanka Wieliczka
03.10.2020
16:00
Start Brzezie
3:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
03.10.2020
16:00
Górnik II Wieliczka
3:6
Gdovia II Gdów
03.10.2020
19:00
Ledniczanka Lednica Grn
1:5
Wilga Instalbud Golkowice
04.10.2020
16:00
Gryf Wiatowice
4:1
Dąb Zabierzów Bocheński
04.10.2020
16:00
Tęcza Słomiróg
0:4
Batory Wola Batorska
04.10.2020
16:00

10. kolejka 10.10.2020

Wiarusy II Igołomia
3:1
Naprzód Ochmanów
10.10.2020
15:00
Wieliczanka Wieliczka
1:2
Ledniczanka Lednica Grn
10.10.2020
15:00
Batory Wola Batorska
1:1
Gdovia II Gdów
10.10.2020
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
3:0
Górnik II Wieliczka
10.10.2020
09:30
Tęcza Słomiróg
1:3
Start Brzezie
11.10.2020
14:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
6:1
Promień Zakrzowiec
11.10.2020
14:30
Wilga Instalbud Golkowice
3:2
Gryf Wiatowice
11.10.2020
15:30

11. kolejka 17.10.2020

Ledniczanka Lednica Grn
3:9
Wiarusy II Igołomia
17.10.2020
17:30
Naprzód Ochmanów
1:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
17.10.2020
15:00
Start Brzezie
2:1
Batory Wola Batorska
17.10.2020
15:00
Gdovia II Gdów
0:3 v.o.
Dąb Zabierzów Bocheński
17.10.2020
16:30
Na boisku 3:1
Górnik II Wieliczka
4:3
Wilga Instalbud Golkowice
18.10.2020
18:00
Promień Zakrzowiec
2:3
Tęcza Słomiróg
07.11.2020
13:30
Gryf Wiatowice
3:4
Wieliczanka Wieliczka
08.11.2020
14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany

12. kolejka 24.10.2020

Batory Wola Batorska
3:1
Dąb Zabierzów Bocheński
24.10.2020
13:00
Start Brzezie
9:2
Promień Zakrzowiec
24.10.2020
15:00
Wiarusy II Igołomia
3:1
Gryf Wiatowice
24.10.2020
15:00
Wieliczanka Wieliczka
1:2
Górnik II Wieliczka
24.10.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Gdovia II Gdów
24.10.2020
15:00
Tęcza Słomiróg
1:5
Naprzód Ochmanów
25.10.2020
14:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:4
Ledniczanka Lednica Grn
25.10.2020
14:00

13. kolejka 31.10.2020

Dąb Zabierzów Bocheński
1:2
Wilga Instalbud Golkowice
31.10.2020
14:00
Promień Zakrzowiec
0:7
Batory Wola Batorska
31.10.2020
14:00
Naprzód Ochmanów
0:2
Start Brzezie
31.10.2020
14:00
Gryf Wiatowice
4:4
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
31.10.2020
14:00
Górnik II Wieliczka
4:1
Wiarusy II Igołomia
31.10.2020
15:30
Gdovia II Gdów
2:5
Wieliczanka Wieliczka
31.10.2020
14:00
Ledniczanka Lednica Grn
4:6
Tęcza Słomiróg
31.10.2020
10:30

14. kolejka 12.05.2021

Naprzód Ochmanów
3:0
Promień Zakrzowiec
20.03.2021
16:00
Gdovia II Gdów
2:4
Wiarusy II Igołomia
12.05.2021
18:00
Ledniczanka Lednica Grn
2:5
Start Brzezie
12.05.2021
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Wieliczanka Wieliczka
12.05.2021
18:00
Gryf Wiatowice
2:5
Tęcza Słomiróg
12.05.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
0:3 v.o.
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
12.05.2021
18:00
Batory Wola Batorska
3:2
Wilga Instalbud Golkowice
12.05.2021
18:00

15. kolejka 02.06.2021

Promień Zakrzowiec
0:3
Ledniczanka Lednica Grn
27.03.2021
15:00
Start Brzezie
3:0 v.o.
Gryf Wiatowice
02.06.2021
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:5
Gdovia II Gdów
02.06.2021
18:00
Tęcza Słomiróg
3:1
Górnik II Wieliczka
02.06.2021
18:00
Wiarusy II Igołomia
8:0
Dąb Zabierzów Bocheński
02.06.2021
18:00
Naprzód Ochmanów
3:2
Batory Wola Batorska
02.06.2021
18:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
Wilga Instalbud Golkowice
03.06.2021
17:00

16. kolejka 16.06.2021

Gryf Wiatowice
3:0
Promień Zakrzowiec
04.04.2021
16:30
Górnik II Wieliczka
1:4
Start Brzezie
15.06.2021
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:6
Wiarusy II Igołomia
16.06.2021
18:00
Ledniczanka Lednica Grn
2:4
Naprzód Ochmanów
16.06.2021
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
16.06.2021
18:30
Batory Wola Batorska
4:2
Wieliczanka Wieliczka
16.06.2021
18:00
Gdovia II Gdów
2:1
Tęcza Słomiróg
16.06.2021
18:00

17. kolejka 19.06.2021

Promień Zakrzowiec
0:3
Górnik II Wieliczka
10.04.2021
16:00
Ledniczanka Lednica Grn
0:3 v.o.
Batory Wola Batorska
19.06.2021
18:00
Gospodarze zrezygnowali z meczu.
Start Brzezie
0:0
Gdovia II Gdów
19.06.2021
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Gryf Wiatowice
19.06.2021
18:00
Wiarusy II Igołomia
7:2
Wieliczanka Wieliczka
20.06.2021
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:0
Wilga Instalbud Golkowice
20.06.2021
17:00
Tęcza Słomiróg
3:4
Dąb Zabierzów Bocheński
20.06.2021
16:00

18. kolejka 26.06.2021

Gdovia II Gdów
3:0
Promień Zakrzowiec
17.04.2021
17:00
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
26.06.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Start Brzezie
26.06.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka Lednica Grn
26.06.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
26.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Tęcza Słomiróg
26.06.2021
16:00
Batory Wola Batorska
:
Wiarusy II Igołomia
26.06.2021
15:00

19. kolejka 24.04.2021

Naprzód Ochmanów
0:4
Gdovia II Gdów
24.04.2021
17:00
Promień Zakrzowiec
0:3
Dąb Zabierzów Bocheński
24.04.2021
16:00
Start Brzezie
1:2
Wilga Instalbud Golkowice
24.04.2021
17:00
Gryf Wiatowice
2:6
Batory Wola Batorska
25.04.2021
17:00
Tęcza Słomiróg
3:4
Wieliczanka Wieliczka
25.04.2021
16:00
Ledniczanka Lednica Grn
1:2
Górnik II Wieliczka
25.04.2021
17:30
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:3
Wiarusy II Igołomia
25.04.2021
16:00

20. kolejka 01.05.2021

Wieliczanka Wieliczka
1:2
Start Brzezie
01.05.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:0
Promień Zakrzowiec
01.05.2021
17:00
Gdovia II Gdów
2:0
Ledniczanka Lednica Grn
01.05.2021
13:30
Wiarusy II Igołomia
4:3
Tęcza Słomiróg
01.05.2021
14:30
Batory Wola Batorska
6:2
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
01.05.2021
15:00
Górnik II Wieliczka
6:4
Gryf Wiatowice
01.05.2021
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

21. kolejka 08.05.2021

Tęcza Słomiróg
1:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
08.05.2021
17:30
Promień Zakrzowiec
0:3
Wieliczanka Wieliczka
08.05.2021
17:30
Start Brzezie
3:2
Wiarusy II Igołomia
08.05.2021
15:00
Naprzód Ochmanów
2:1
Wilga Instalbud Golkowice
08.05.2021
17:30
Ledniczanka Lednica Grn
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
08.05.2021
17:00
Górnik II Wieliczka
2:5
Batory Wola Batorska
09.05.2021
15:30
Gryf Wiatowice
1:3
Gdovia II Gdów
09.05.2021
17:30

22. kolejka 15.05.2021

Wiarusy II Igołomia
3:0 v.o.
Promień Zakrzowiec
15.05.2021
 
Gdovia II Gdów
3:0 v.o.
Górnik II Wieliczka
15.05.2021
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
2:1
Ledniczanka Lednica Grn
15.05.2021
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Tęcza Słomiróg
15.05.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
2:4
Naprzód Ochmanów
16.05.2021
17:30
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:4
Start Brzezie
16.05.2021
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:1
Gryf Wiatowice
16.05.2021
16:00

23. kolejka 22.05.2021

Naprzód Ochmanów
1:4
Wiarusy II Igołomia
22.05.2021
18:00
Gdovia II Gdów
1:0
Batory Wola Batorska
22.05.2021
18:00
Start Brzezie
3:1
Tęcza Słomiróg
22.05.2021
15:00
Promień Zakrzowiec
0:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
22.05.2021
18:00
Ledniczanka Lednica Grn
2:4
Wieliczanka Wieliczka
23.05.2021
16:30
Górnik II Wieliczka
1:2
Dąb Zabierzów Bocheński
23.05.2021
16:00
Gryf Wiatowice
2:6
Wilga Instalbud Golkowice
23.05.2021
18:00

24. kolejka 29.05.2021

Batory Wola Batorska
2:3
Start Brzezie
29.05.2021
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:0
Gdovia II Gdów
29.05.2021
16:00
Tęcza Słomiróg
3:0 v.o.
Promień Zakrzowiec
29.05.2021
17:30
Wieliczanka Wieliczka
8:2
Gryf Wiatowice
29.05.2021
18:00
Wiarusy II Igołomia
9:0
Ledniczanka Lednica Grn
30.05.2021
16:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
4:3
Naprzód Ochmanów
30.05.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
5:2
Górnik II Wieliczka
30.05.2021
17:30

25. kolejka 05.06.2021

Promień Zakrzowiec
0:3 v.o.
Start Brzezie
05.06.2021
18:00
Naprzód Ochmanów
6:0
Tęcza Słomiróg
05.06.2021
18:00
Ledniczanka Lednica Grn
3:2
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
05.06.2021
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
2:1
Batory Wola Batorska
06.06.2021
16:00
Gryf Wiatowice
0:4
Wiarusy II Igołomia
06.06.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
1:3
Wieliczanka Wieliczka
06.06.2021
15:30
Gdovia II Gdów
0:4
Wilga Instalbud Golkowice
09.06.2021
18:30

26. kolejka 12.06.2021

Batory Wola Batorska
3:0 v.o.
Promień Zakrzowiec
12.06.2021
17:00
Start Brzezie
1:0
Naprzód Ochmanów
12.06.2021
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
7:2
Gryf Wiatowice
12.06.2021
15:30
Wiarusy II Igołomia
3:1
Górnik II Wieliczka
12.06.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
3:0 v.o.
Gdovia II Gdów
12.06.2021
17:00
Tęcza Słomiróg
9:0
Ledniczanka Lednica Grn
12.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:0
Dąb Zabierzów Bocheński
13.06.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

18. kolejka 26.06.2021

17.04.2021
17:00
Gdovia II Gdów
3:0
Promień Zakrzowiec
26.06.2021
15:00
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
26.06.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Start Brzezie
26.06.2021
17:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka Lednica Grn
26.06.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
26.06.2021
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Tęcza Słomiróg
26.06.2021
15:00
Batory Wola Batorska
:
Wiarusy II Igołomia

17. kolejka 19.06.2021

10.04.2021
16:00
Promień Zakrzowiec
0:3
Górnik II Wieliczka
19.06.2021
18:00
Ledniczanka Lednica Grn
0:3 v.o.
Batory Wola Batorska
19.06.2021
18:00
Start Brzezie
0:0
Gdovia II Gdów
19.06.2021
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Gryf Wiatowice
20.06.2021
18:00
Wiarusy II Igołomia
7:2
Wieliczanka Wieliczka
20.06.2021
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:0
Wilga Instalbud Golkowice
20.06.2021
16:00
Tęcza Słomiróg
3:4
Dąb Zabierzów Bocheński

19. kolejka 24.04.2021

24.04.2021
17:00
Naprzód Ochmanów
0:4
Gdovia II Gdów
24.04.2021
16:00
Promień Zakrzowiec
0:3
Dąb Zabierzów Bocheński
24.04.2021
17:00
Start Brzezie
1:2
Wilga Instalbud Golkowice
25.04.2021
17:00
Gryf Wiatowice
2:6
Batory Wola Batorska
25.04.2021
16:00
Tęcza Słomiróg
3:4
Wieliczanka Wieliczka
25.04.2021
17:30
Ledniczanka Lednica Grn
1:2
Górnik II Wieliczka
25.04.2021
16:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:3
Wiarusy II Igołomia

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny