facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem sezonu, z rozgrywek wycofał się Piast Skawina.
W dniu 11.05.2021 z rozgrywek wycofała się Skawinka II. Pozostałe mecze weryfikowano jako walkowery na korzyść rywali.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2020

Sankowia Sanka
3:1
Gwiazda Ściejowice
22.08.2020
17:00
Nadwiślan Rusocice
5:1
Tyniec Kraków
23.08.2020
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:1
Lotnik II Kryspinów
23.08.2020
11:00
Skawinka II Skawina
0:3
Radziszowianka II
23.08.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:2
Borkowianka Borek Sz.
23.08.2020
17:00
Błękitni Czułówek pauzuje.

2. kolejka 29.08.2020

Tyniec Kraków
1:2
Sankowia Sanka
29.08.2020
11:00
Lotnik II Kryspinów
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
29.08.2020
17:00
Na boisku 3:4. Występ nieuprawionego zawodnika w zespole Skawinki
Błękitni Czułówek
0:2
Gwiazda Ściejowice
29.08.2020
17:00
Radziszowianka II
3:0
Trzebol Wielkie Drogi
30.08.2020
16:00
Borkowianka Borek Sz.
1:5
Nadwiślan Rusocice
30.08.2020
17:00
Sparta Przeginia Duchowna pauzuje.

3. kolejka 05.09.2020

Gwiazda Ściejowice
5:1
Tyniec Kraków
05.09.2020
17:00
Sankowia Sanka
4:1
Borkowianka Borek Sz.
05.09.2020
17:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Radziszowianka II
05.09.2020
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
3:1
Błękitni Czułówek
06.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
6:1
Lotnik II Kryspinów
06.09.2020
17:00
Skawinka II Skawina pauzuje.

4. kolejka 12.09.2020

Sparta Przeginia Duchowna
3:4
Skawinka II Skawina
13.09.2020
11:00
Błękitni Czułówek
1:3
Tyniec Kraków
13.09.2020
16:30
Lotnik II Kryspinów
0:2
Nadwiślan Rusocice
13.09.2020
12:00
Borkowianka Borek Sz.
1:2
Gwiazda Ściejowice
13.09.2020
16:00
Radziszowianka II
3:0
Sankowia Sanka
13.09.2020
16:00
Trzebol Wielkie Drogi pauzuje.

5. kolejka 19.09.2020

Tyniec Kraków
4:2
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Radziszowianka II
19.09.2020
16:00
Sankowia Sanka
7:0
Lotnik II Kryspinów
19.09.2020
16:00
Skawinka II Skawina
5:2
Błękitni Czułówek
20.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
20.09.2020
16:00
Nadwiślan Rusocice pauzuje.

6. kolejka 26.09.2020

Radziszowianka II
1:1
Tyniec Kraków
26.09.2020
16:00
Lotnik II Kryspinów
1:5
Gwiazda Ściejowice
26.09.2020
16:30
Sparta Przeginia Duchowna
1:6
Nadwiślan Rusocice
27.09.2020
14:00
Błękitni Czułówek
5:4
Borkowianka Borek Sz.
27.09.2020
16:30
Skawinka II Skawina
2:3
Trzebol Wielkie Drogi
27.09.2020
16:30
Sankowia Sanka pauzuje.

7. kolejka 03.10.2020

Tyniec Kraków
10:1
Lotnik II Kryspinów
03.10.2020
11:00
Borkowianka Borek Sz.
1:5
Radziszowianka II
03.10.2020
15:30
Sankowia Sanka
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
03.10.2020
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
4:2
Błękitni Czułówek
04.10.2020
16:00
Nadwiślan Rusocice
3:2
Skawinka II Skawina
04.10.2020
16:00
Gwiazda Ściejowice pauzuje.

8. kolejka 10.10.2020

Skawinka II Skawina
0:1
Sankowia Sanka
10.10.2020
16:00
Błękitni Czułówek
0:3
Radziszowianka II
10.10.2020
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
0:7
Gwiazda Ściejowice
11.10.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:2
Nadwiślan Rusocice
11.10.2020
15:00
Lotnik II Kryspinów
1:4
Borkowianka Borek Sz.
11.10.2020
12:00
Tyniec Kraków pauzuje.

9. kolejka 17.10.2020

Tyniec Kraków
10:1
Sparta Przeginia Duchowna
17.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
2:1
Skawinka II Skawina
17.10.2020
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
0:1
Sankowia Sanka
17.10.2020
15:30
Nadwiślan Rusocice
3:0
Błękitni Czułówek
18.10.2020
15:30
Radziszowianka II
7:0
Lotnik II Kryspinów
11.11.2020
11:00
Borkowianka Borek Sz. pauzuje.

10. kolejka 24.10.2020

Sparta Przeginia Duchowna
2:3
Borkowianka Borek Sz.
25.10.2020
11:00
Błękitni Czułówek
3:4
Lotnik II Kryspinów
25.10.2020
14:30
Trzebol Wielkie Drogi
2:3
Gwiazda Ściejowice
25.10.2020
11:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Sankowia Sanka
25.10.2020
14:00
Skawinka II Skawina
2:4
Tyniec Kraków
25.10.2020
11:00
Radziszowianka II pauzuje.

11. kolejka 07.11.2020

Borkowianka Borek Sz.
2:5
Skawinka II Skawina
31.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
3:0
Nadwiślan Rusocice
31.10.2020
14:00
Sankowia Sanka
8:6
Błękitni Czułówek
31.10.2020
13:30
Radziszowianka II
3:0
Sparta Przeginia Duchowna
07.11.2020
13:00
Tyniec Kraków
5:1
Trzebol Wielkie Drogi
07.11.2020
11:30
Lotnik II Kryspinów pauzuje.

12. kolejka 02.06.2021

Radziszowianka II
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
 
 
Tyniec Kraków
5:1
Nadwiślan Rusocice
02.06.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:5
Sparta Przeginia Duchowna
02.06.2021
17:00
Borkowianka Borek Sz.
1:0
Trzebol Wielkie Drogi
02.06.2021
18:00
Gwiazda Ściejowice
3:2
Sankowia Sanka
03.06.2021
16:00
Błękitni Czułówek pauzuje.

13. kolejka 19.06.2021

Sankowia Sanka
5:2
Tyniec Kraków
19.06.2021
12:00
Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Lotnik II Kryspinów
19.06.2021
 
Gwiazda Ściejowice
2:3
Błękitni Czułówek
19.06.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:0
Radziszowianka II
20.06.2021
17:00
Nadwiślan Rusocice
3:0 v.o.
Borkowianka Borek Sz.
20.06.2021
16:00
Goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz.
Sparta Przeginia Duchowna pauzuje.

14. kolejka 24.04.2021

Tyniec Kraków
10:0
Gwiazda Ściejowice
24.04.2021
15:00
Borkowianka Borek Sz.
2:3
Sankowia Sanka
25.04.2021
17:00
Radziszowianka II
2:1
Nadwiślan Rusocice
25.04.2021
14:00
Błękitni Czułówek
0:2
Sparta Przeginia Duchowna
25.04.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
25.04.2021
12:00
Skawinka II Skawina pauzuje.

15. kolejka 01.05.2021

Tyniec Kraków
8:2
Błękitni Czułówek
01.05.2021
11:30
Gwiazda Ściejowice
1:3
Borkowianka Borek Sz.
01.05.2021
16:00
Sankowia Sanka
4:1
Radziszowianka II
01.05.2021
17:00
Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Sparta Przeginia Duchowna
02.05.2021
16:00
Sakwinka II wycofała się z rozgrywek.
Nadwiślan Rusocice
3:0
Lotnik II Kryspinów
02.05.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi pauzuje.

16. kolejka 08.05.2021

Radziszowianka II
3:1
Gwiazda Ściejowice
08.05.2021
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Tyniec Kraków
09.05.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:3
Sankowia Sanka
09.05.2021
12:00
Błękitni Czułówek
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
09.05.2021
17:00
Skawinka II Skawina wycfoła się z rozgrywek.
Sparta Przeginia Duchowna
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
09.05.2021
11:00
Nadwiślan Rusocice pauzuje.

17. kolejka 15.05.2021

Gwiazda Ściejowice
3:1
Lotnik II Kryspinów
15.05.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
15.05.2021
17:00
Tyniec Kraków
0:2
Radziszowianka II
16.05.2021
17:00
Nadwiślan Rusocice
1:0
Sparta Przeginia Duchowna
16.05.2021
16:00
Borkowianka Borek Sz.
10:2
Błękitni Czułówek
16.05.2021
17:00
Sankowia Sanka pauzuje.

18. kolejka 22.05.2021

Radziszowianka II
6:1
Borkowianka Borek Sz.
22.05.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
0:1
Tyniec Kraków
23.05.2021
12:00
Sparta Przeginia Duchowna
0:10
Sankowia Sanka
23.05.2021
11:00
Błękitni Czułówek
4:6
Trzebol Wielkie Drogi
23.05.2021
17:00
Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Nadwiślan Rusocice
23.05.2021
16:00
Gwiazda Ściejowice pauzuje.

19. kolejka 29.05.2021

Sankowia Sanka
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
29.05.2021
17:00
Gwiazda Ściejowice
2:1
Sparta Przeginia Duchowna
29.05.2021
17:00
Radziszowianka II
7:3
Błękitni Czułówek
30.05.2021
14:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Trzebol Wielkie Drogi
30.05.2021
17:00
Borkowianka Borek Sz.
3:1
Lotnik II Kryspinów
30.05.2021
17:00
Tyniec Kraków pauzuje.

20. kolejka 05.06.2021

Sankowia Sanka
3:3
Trzebol Wielkie Drogi
05.06.2021
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
0:3 v.o.
Tyniec Kraków
06.06.2021
15:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Sparty
Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Gwiazda Ściejowice
06.06.2021
16:00
Błękitni Czułówek
3:5
Nadwiślan Rusocice
06.06.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:3
Radziszowianka II
06.06.2021
12:00
Borkowianka Borek Sz. pauzuje.

21. kolejka 12.06.2021

Gwiazda Ściejowice
2:2
Trzebol Wielkie Drogi
12.06.2021
17:00
Sankowia Sanka
6:4
Nadwiślan Rusocice
12.06.2021
17:00
Tyniec Kraków
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
12.06.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
13.06.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Błękitni Czułówek
13.06.2021
18:30
Radziszowianka II pauzuje.

22. kolejka 26.06.2021

Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Borkowianka Borek Sz.
26.06.2021
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
26.06.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
26.06.2021
17:00
Błękitni Czułówek
:
Sankowia Sanka
27.06.2021
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Radziszowianka II
27.06.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

22. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
 
Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Borkowianka Borek Sz.
26.06.2021
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
26.06.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
27.06.2021
17:00
Błękitni Czułówek
:
Sankowia Sanka
27.06.2021
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Radziszowianka II
Lotnik II Kryspinów pauzuje.

21. kolejka 12.06.2021

12.06.2021
17:00
Gwiazda Ściejowice
2:2
Trzebol Wielkie Drogi
12.06.2021
17:00
Sankowia Sanka
6:4
Nadwiślan Rusocice
12.06.2021
 
Tyniec Kraków
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
13.06.2021
17:00
Borkowianka Borek Sz.
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
13.06.2021
18:30
Lotnik II Kryspinów
1:0
Błękitni Czułówek
Radziszowianka II pauzuje.
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny