facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem sezonu, z rozgrywek wycofał się Piast Skawina.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2020

Sankowia Sanka
3:1
Gwiazda Ściejowice
22.08.2020
17:00
Nadwiślan Rusocice
5:1
Tyniec Kraków
23.08.2020
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:1
Lotnik II Kryspinów
23.08.2020
11:00
Skawinka II Skawina
0:3
Radziszowianka II
23.08.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:2
Borkowianka Borek Sz.
23.08.2020
17:00
Błękitni Czułówek pauzuje.

2. kolejka 29.08.2020

Tyniec Kraków
1:2
Sankowia Sanka
29.08.2020
11:00
Lotnik II Kryspinów
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
29.08.2020
17:00
Na boisku 3:4. Występ nieuprawionego zawodnika w zespole Skawinki
Błękitni Czułówek
0:2
Gwiazda Ściejowice
29.08.2020
17:00
Radziszowianka II
3:0
Trzebol Wielkie Drogi
30.08.2020
16:00
Borkowianka Borek Sz.
1:5
Nadwiślan Rusocice
30.08.2020
17:00
Sparta Przeginia Duchowna pauzuje.

3. kolejka 05.09.2020

Gwiazda Ściejowice
5:1
Tyniec Kraków
05.09.2020
17:00
Sankowia Sanka
4:1
Borkowianka Borek Sz.
05.09.2020
17:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Radziszowianka II
05.09.2020
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
3:1
Błękitni Czułówek
06.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
6:1
Lotnik II Kryspinów
06.09.2020
17:00
Skawinka II Skawina pauzuje.

4. kolejka 12.09.2020

Sparta Przeginia Duchowna
3:4
Skawinka II Skawina
13.09.2020
11:00
Błękitni Czułówek
1:3
Tyniec Kraków
13.09.2020
16:30
Lotnik II Kryspinów
0:2
Nadwiślan Rusocice
13.09.2020
12:00
Borkowianka Borek Sz.
1:2
Gwiazda Ściejowice
13.09.2020
16:00
Radziszowianka II
3:0
Sankowia Sanka
13.09.2020
16:00
Trzebol Wielkie Drogi pauzuje.

5. kolejka 19.09.2020

Tyniec Kraków
4:2
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Radziszowianka II
19.09.2020
16:00
Sankowia Sanka
7:0
Lotnik II Kryspinów
19.09.2020
16:00
Skawinka II Skawina
5:2
Błękitni Czułówek
20.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
20.09.2020
16:00
Nadwiślan Rusocice pauzuje.

6. kolejka 26.09.2020

Radziszowianka II
1:1
Tyniec Kraków
26.09.2020
16:00
Lotnik II Kryspinów
1:5
Gwiazda Ściejowice
26.09.2020
16:30
Sparta Przeginia Duchowna
1:6
Nadwiślan Rusocice
27.09.2020
14:00
Błękitni Czułówek
5:4
Borkowianka Borek Sz.
27.09.2020
16:30
Skawinka II Skawina
2:3
Trzebol Wielkie Drogi
27.09.2020
16:30
Sankowia Sanka pauzuje.

7. kolejka 03.10.2020

Tyniec Kraków
10:1
Lotnik II Kryspinów
03.10.2020
11:00
Borkowianka Borek Sz.
1:5
Radziszowianka II
03.10.2020
15:30
Sankowia Sanka
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
03.10.2020
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
4:2
Błękitni Czułówek
04.10.2020
16:00
Nadwiślan Rusocice
3:2
Skawinka II Skawina
04.10.2020
16:00
Gwiazda Ściejowice pauzuje.

8. kolejka 10.10.2020

Skawinka II Skawina
0:1
Sankowia Sanka
10.10.2020
16:00
Błękitni Czułówek
0:3
Radziszowianka II
10.10.2020
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
0:7
Gwiazda Ściejowice
11.10.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:2
Nadwiślan Rusocice
11.10.2020
15:00
Lotnik II Kryspinów
1:4
Borkowianka Borek Sz.
11.10.2020
12:00
Tyniec Kraków pauzuje.

9. kolejka 17.10.2020

Tyniec Kraków
10:1
Sparta Przeginia Duchowna
17.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
2:1
Skawinka II Skawina
17.10.2020
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
0:1
Sankowia Sanka
17.10.2020
15:30
Nadwiślan Rusocice
3:0
Błękitni Czułówek
18.10.2020
15:30
Radziszowianka II
7:0
Lotnik II Kryspinów
11.11.2020
11:00
Borkowianka Borek Sz. pauzuje.

10. kolejka 24.10.2020

Sparta Przeginia Duchowna
2:3
Borkowianka Borek Sz.
25.10.2020
11:00
Błękitni Czułówek
3:4
Lotnik II Kryspinów
25.10.2020
14:30
Trzebol Wielkie Drogi
2:3
Gwiazda Ściejowice
25.10.2020
11:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Sankowia Sanka
25.10.2020
14:00
Skawinka II Skawina
2:4
Tyniec Kraków
25.10.2020
11:00
Radziszowianka II pauzuje.

11. kolejka 07.11.2020

Borkowianka Borek Sz.
2:5
Skawinka II Skawina
31.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
3:0
Nadwiślan Rusocice
31.10.2020
14:00
Sankowia Sanka
8:6
Błękitni Czułówek
31.10.2020
13:30
Radziszowianka II
3:0
Sparta Przeginia Duchowna
07.11.2020
13:00
Tyniec Kraków
5:1
Trzebol Wielkie Drogi
07.11.2020
11:30
Lotnik II Kryspinów pauzuje.

12. kolejka 10.04.2021

Gwiazda Ściejowice
:
Sankowia Sanka
10.04.2021
16:00
Tyniec Kraków
:
Nadwiślan Rusocice
10.04.2021
00:00
Lotnik II Kryspinów
:
Sparta Przeginia Duchowna
10.04.2021
00:00
Radziszowianka II
:
Skawinka II Skawina
10.04.2021
00:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Trzebol Wielkie Drogi
10.04.2021
00:00
Błękitni Czułówek pauzuje.

13. kolejka

Sankowia Sanka
:
Tyniec Kraków
 
 
Skawinka II Skawina
:
Lotnik II Kryspinów
 
 
Gwiazda Ściejowice
:
Błękitni Czułówek
 
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Radziszowianka II
 
 
Nadwiślan Rusocice
:
Borkowianka Borek Sz.
 
 
Sparta Przeginia Duchowna pauzuje.

14. kolejka

Tyniec Kraków
:
Gwiazda Ściejowice
 
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Sankowia Sanka
 
 
Radziszowianka II
:
Nadwiślan Rusocice
 
 
Błękitni Czułówek
:
Sparta Przeginia Duchowna
 
 
Lotnik II Kryspinów
:
Trzebol Wielkie Drogi
 
 
Skawinka II Skawina pauzuje.

15. kolejka

Skawinka II Skawina
:
Sparta Przeginia Duchowna
 
 
Tyniec Kraków
:
Błękitni Czułówek
 
 
Nadwiślan Rusocice
:
Lotnik II Kryspinów
 
 
Gwiazda Ściejowice
:
Borkowianka Borek Sz.
 
 
Sankowia Sanka
:
Radziszowianka II
 
 
Trzebol Wielkie Drogi pauzuje.

16. kolejka

Borkowianka Borek Sz.
:
Tyniec Kraków
 
 
Radziszowianka II
:
Gwiazda Ściejowice
 
 
Lotnik II Kryspinów
:
Sankowia Sanka
 
 
Błękitni Czułówek
:
Skawinka II Skawina
 
 
Sparta Przeginia Duchowna
:
Trzebol Wielkie Drogi
 
 
Nadwiślan Rusocice pauzuje.

17. kolejka

Tyniec Kraków
:
Radziszowianka II
 
 
Gwiazda Ściejowice
:
Lotnik II Kryspinów
 
 
Nadwiślan Rusocice
:
Sparta Przeginia Duchowna
 
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
 
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Skawinka II Skawina
 
 
Sankowia Sanka pauzuje.

18. kolejka

Lotnik II Kryspinów
:
Tyniec Kraków
 
 
Radziszowianka II
:
Borkowianka Borek Sz.
 
 
Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
 
 
Błękitni Czułówek
:
Trzebol Wielkie Drogi
 
 
Skawinka II Skawina
:
Nadwiślan Rusocice
 
 
Gwiazda Ściejowice pauzuje.

19. kolejka

Sankowia Sanka
:
Skawinka II Skawina
 
 
Radziszowianka II
:
Błękitni Czułówek
 
 
Gwiazda Ściejowice
:
Sparta Przeginia Duchowna
 
 
Nadwiślan Rusocice
:
Trzebol Wielkie Drogi
 
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Lotnik II Kryspinów
 
 
Tyniec Kraków pauzuje.

20. kolejka

Sparta Przeginia Duchowna
:
Tyniec Kraków
 
 
Skawinka II Skawina
:
Gwiazda Ściejowice
 
 
Sankowia Sanka
:
Trzebol Wielkie Drogi
 
 
Błękitni Czułówek
:
Nadwiślan Rusocice
 
 
Lotnik II Kryspinów
:
Radziszowianka II
 
 
Borkowianka Borek Sz. pauzuje.

21. kolejka

Borkowianka Borek Sz.
:
Sparta Przeginia Duchowna
 
 
Lotnik II Kryspinów
:
Błękitni Czułówek
 
 
Gwiazda Ściejowice
:
Trzebol Wielkie Drogi
 
 
Sankowia Sanka
:
Nadwiślan Rusocice
 
 
Tyniec Kraków
:
Skawinka II Skawina
 
 
Radziszowianka II pauzuje.

22. kolejka

Skawinka II Skawina
:
Borkowianka Borek Sz.
 
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
 
 
Błękitni Czułówek
:
Sankowia Sanka
 
 
Sparta Przeginia Duchowna
:
Radziszowianka II
 
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
 
 
Lotnik II Kryspinów pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka

 
 
Skawinka II Skawina
:
Borkowianka Borek Sz.
 
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
 
 
Błękitni Czułówek
:
Sankowia Sanka
 
 
Sparta Przeginia Duchowna
:
Radziszowianka II
 
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
Lotnik II Kryspinów pauzuje.

22. kolejka

 
 
Skawinka II Skawina
:
Borkowianka Borek Sz.
 
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
 
 
Błękitni Czułówek
:
Sankowia Sanka
 
 
Sparta Przeginia Duchowna
:
Radziszowianka II
 
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
Lotnik II Kryspinów pauzuje.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
11.04.2021
12:40
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
11.04.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Korona II Kielce
1:0
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
4:2
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
4:3
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny