facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2020

Płomień Jerzmanowice
7:0
Bronowicki Kraków
22.08.2020
11:00
Maszycanka II Maszyce
1:8
Iskra Radwanowice
22.08.2020
17:30
Górzanka Nawojowa Góra
2:4
Niegoszowianka
23.08.2020
17:00
Orzeł II Bębło
1:3
Potok Więckowice
23.08.2020
17:00
Topór Aleksandrowice
1:3
Kmita II Zabierzów
11.11.2020
13:00

2. kolejka 29.08.2020

Fitball Szklary
3:7
Płomień Jerzmanowice
29.08.2020
17:00
Bronowicki Kraków
0:0
Górzanka Nawojowa Góra
29.08.2020
17:00
Potok Więckowice
Topór Aleksandrowice
29.08.2020
14:00
Kmita II Zabierzów
7:0
Maszycanka II Maszyce
30.08.2020
14:00
Niegoszowianka
0:3
Orzeł II Bębło
30.08.2020
17:00

3. kolejka 05.09.2020

Iskra Radwanowice
2:4
Kmita II Zabierzów
05.09.2020
17:00
Topór Aleksandrowice
3:3
Niegoszowianka
05.09.2020
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
4:4
Fitball Szklary
06.09.2020
17:00
Orzeł II Bębło
5:5
Bronowicki Kraków
06.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
Potok Więckowice
06.09.2020
17:00

4. kolejka 12.09.2020

Bronowicki Kraków
3:0 v.o.
Topór Aleksandrowice
12.09.2020
16:00
Występ nieuprawionego zawodnika w zespole gości. Na boisku 0:2
Fitball Szklary
2:10
Orzeł II Bębło
12.09.2020
14:00
Potok Więckowice
2:1
Iskra Radwanowice
12.09.2020
17:00
Niegoszowianka
6:1
Maszycanka II Maszyce
12.09.2020
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Górzanka Nawojowa Góra
13.09.2020
16:30

5. kolejka 19.09.2020

Topór Aleksandrowice
2:1
Fitball Szklary
19.09.2020
17:00
Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
20.09.2020
17:00
Kmita II Zabierzów
Potok Więckowice
20.09.2020
16:00
Orzeł II Bębło
2:1
Płomień Jerzmanowice
20.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
5:1
Bronowicki Kraków
20.09.2020
17:00

6. kolejka 26.09.2020

Bronowicki Kraków
6:2
Iskra Radwanowice
26.09.2020
16:00
Płomień Jerzmanowice
3:2
Topór Aleksandrowice
26.09.2020
16:00
Niegoszowianka
2:2
Kmita II Zabierzów
26.09.2020
16:30
Fitball Szklary
5:2
Maszycanka II Maszyce
27.09.2020
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:7
Orzeł II Bębło
27.09.2020
16:00

7. kolejka 03.10.2020

Topór Aleksandrowice
7:3
Górzanka Nawojowa Góra
03.10.2020
16:30
Potok Więckowice
5:0
Niegoszowianka
03.10.2020
15:00
Kmita II Zabierzów
9:0
Bronowicki Kraków
03.10.2020
16:30
Maszycanka II Maszyce
1:9
Płomień Jerzmanowice
04.10.2020
13:00
Iskra Radwanowice
3:2
Fitball Szklary
04.10.2020
16:30

8. kolejka 10.10.2020

Fitball Szklary
2:3
Kmita II Zabierzów
10.10.2020
16:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Iskra Radwanowice
10.10.2020
15:30
Orzeł II Bębło
5:3
Topór Aleksandrowice
11.10.2020
15:00
Bronowicki Kraków
3:1
Potok Więckowice
11.11.2020
12:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:5
Maszycanka II Maszyce
11.11.2020
14:00

9. kolejka 17.10.2020

Potok Więckowice
3:0 v.o.
Fitball Szklary
17.10.2020
15:00
brak gości
Kmita II Zabierzów
3:1
Płomień Jerzmanowice
17.10.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
0:12
Orzeł II Bębło
15.11.2020
14:00
Iskra Radwanowice
5:0
Górzanka Nawojowa Góra
15.11.2020
13:30
Niegoszowianka
2:0
Bronowicki Kraków
15.11.2020
11:00

10. kolejka 24.10.2020

Fitball Szklary
1:3
Niegoszowianka
24.10.2020
13:00
Topór Aleksandrowice
6:2
Maszycanka II Maszyce
24.10.2020
15:00
Płomień Jerzmanowice
3:3
Potok Więckowice
24.10.2020
12:00
Orzeł II Bębło
4:2
Iskra Radwanowice
25.10.2020
14:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:6
Kmita II Zabierzów
22.11.2020
13:00

11. kolejka 07.11.2020

Bronowicki Kraków
5:2
Fitball Szklary
07.11.2020
13:00
Iskra Radwanowice
1:1
Topór Aleksandrowice
07.11.2020
14:00
Niegoszowianka
1:9
Płomień Jerzmanowice
07.11.2020
14:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Orzeł II Bębło
08.11.2020
14:00
Potok Więckowice
8:1
Górzanka Nawojowa Góra
28.11.2020
13:00

12. kolejka 02.06.2021

Iskra Radwanowice
:
Maszycanka II Maszyce
01.06.2021
18:00
Kmita II Zabierzów
8:1
Topór Aleksandrowice
01.06.2021
18:00
Bronowicki Kraków
3:2
Płomień Jerzmanowice
02.06.2021
18:30
Niegoszowianka
2:0
Górzanka Nawojowa Góra
02.06.2021
18:00
Potok Więckowice
Orzeł II Bębło
03.06.2021
12:00

13. kolejka 19.06.2021

Płomień Jerzmanowice
5:0
Fitball Szklary
19.06.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
Potok Więckowice
19.06.2021
17:00
Maszycanka II Maszyce
:
Kmita II Zabierzów
19.06.2021
17:30
Górzanka Nawojowa Góra
3:1
Bronowicki Kraków
20.06.2021
18:00
Orzeł II Bębło
5:2
Niegoszowianka
20.06.2021
18:00

14. kolejka 24.04.2021

Niegoszowianka
5:0
Topór Aleksandrowice
24.04.2021
17:00
Fitball Szklary
2:4
Górzanka Nawojowa Góra
24.04.2021
14:00
Bronowicki Kraków
2:3
Orzeł II Bębło
24.04.2021
16:00
Potok Więckowice
6:1
Maszycanka II Maszyce
24.04.2021
17:00
Kmita II Zabierzów
2:2
Iskra Radwanowice
25.04.2021
17:00

15. kolejka 01.05.2021

Topór Aleksandrowice
0:5
Bronowicki Kraków
01.05.2021
17:00
Iskra Radwanowice
3:5
Potok Więckowice
01.05.2021
17:00
Maszycanka II Maszyce
5:2
Niegoszowianka
02.05.2021
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:13
Płomień Jerzmanowice
02.05.2021
17:00
Orzeł II Bębło
6:0
Fitball Szklary
03.05.2021
17:00

16. kolejka 08.05.2021

Fitball Szklary
0:3
Topór Aleksandrowice
08.05.2021
17:00
Niegoszowianka
0:2
Iskra Radwanowice
08.05.2021
17:00
Potok Więckowice
1:0
Kmita II Zabierzów
08.05.2021
14:00
Płomień Jerzmanowice
1:2
Orzeł II Bębło
08.05.2021
16:30
Bronowicki Kraków
2:1
Maszycanka II Maszyce
08.05.2021
16:00

17. kolejka 15.05.2021

Iskra Radwanowice
6:1
Bronowicki Kraków
15.05.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
0:10
Płomień Jerzmanowice
15.05.2021
17:00
Kmita II Zabierzów
3:0
Niegoszowianka
15.05.2021
17:30
Maszycanka II Maszyce
0:4
Fitball Szklary
16.05.2021
16:00
Orzeł II Bębło
8:0
Górzanka Nawojowa Góra
16.05.2021
17:00

18. kolejka 22.05.2021

Niegoszowianka
3:5
Potok Więckowice
22.05.2021
17:00
Bronowicki Kraków
1:2
Kmita II Zabierzów
22.05.2021
17:00
Fitball Szklary
2:1
Iskra Radwanowice
22.05.2021
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
3:1
Topór Aleksandrowice
23.05.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
7:1
Maszycanka II Maszyce
23.05.2021
17:00

19. kolejka 29.05.2021

Iskra Radwanowice
2:3
Płomień Jerzmanowice
29.05.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
2:7
Orzeł II Bębło
29.05.2021
17:00
Potok Więckowice
6:3
Bronowicki Kraków
29.05.2021
17:00
Kmita II Zabierzów
0:0
Fitball Szklary
30.05.2021
11:00
Maszycanka II Maszyce
1:6
Górzanka Nawojowa Góra
30.05.2021
16:00

20. kolejka 05.06.2021

Fitball Szklary
Potok Więckowice
05.06.2021
17:30
Orzeł II Bębło
10:1
Maszycanka II Maszyce
05.06.2021
17:00
Bronowicki Kraków
0:9
Niegoszowianka
05.06.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
7:1
Kmita II Zabierzów
06.06.2021
14:00
Górzanka Nawojowa Góra
6:1
Iskra Radwanowice
06.06.2021
17:00

21. kolejka 12.06.2021

Potok Więckowice
Płomień Jerzmanowice
12.06.2021
17:00
Iskra Radwanowice
1:1
Orzeł II Bębło
12.06.2021
12:00
Niegoszowianka
1:4
Fitball Szklary
13.06.2021
17:00
Maszycanka II Maszyce
2:10
Topór Aleksandrowice
13.06.2021
16:00
Kmita II Zabierzów
5:0
Górzanka Nawojowa Góra
13.06.2021
11:00

22. kolejka 26.06.2021

Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
26.06.2021
17:00
Fitball Szklary
:
Bronowicki Kraków
27.06.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
:
Niegoszowianka
27.06.2021
17:00
Orzeł II Bębło
:
Kmita II Zabierzów
27.06.2021
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Potok Więckowice
27.06.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

22. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
27.06.2021
17:00
Fitball Szklary
:
Bronowicki Kraków
27.06.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
:
Niegoszowianka
27.06.2021
17:00
Orzeł II Bębło
:
Kmita II Zabierzów
27.06.2021
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Potok Więckowice

21. kolejka 12.06.2021

12.06.2021
17:00
Potok Więckowice
Płomień Jerzmanowice
12.06.2021
12:00
Iskra Radwanowice
1:1
Orzeł II Bębło
13.06.2021
17:00
Niegoszowianka
1:4
Fitball Szklary
13.06.2021
16:00
Maszycanka II Maszyce
2:10
Topór Aleksandrowice
13.06.2021
11:00
Kmita II Zabierzów
5:0
Górzanka Nawojowa Góra
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny