facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2020

Płomień Jerzmanowice
7:0
Bronowicki Kraków
22.08.2020
11:00
Maszycanka II Maszyce
1:8
Iskra Radwanowice
22.08.2020
17:30
Górzanka Nawojowa Góra
2:4
Niegoszowianka
23.08.2020
17:00
Orzeł II Bębło
1:3
Potok Więckowice
23.08.2020
17:00
Topór Aleksandrowice
1:3
Kmita II Zabierzów
11.11.2020
13:00

2. kolejka 29.08.2020

Fitball Szklary
3:7
Płomień Jerzmanowice
29.08.2020
17:00
Bronowicki Kraków
0:0
Górzanka Nawojowa Góra
29.08.2020
17:00
Potok Więckowice
Topór Aleksandrowice
29.08.2020
14:00
Kmita II Zabierzów
7:0
Maszycanka II Maszyce
30.08.2020
14:00
Niegoszowianka
0:3
Orzeł II Bębło
30.08.2020
17:00

3. kolejka 05.09.2020

Iskra Radwanowice
2:4
Kmita II Zabierzów
05.09.2020
17:00
Topór Aleksandrowice
3:3
Niegoszowianka
05.09.2020
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
4:4
Fitball Szklary
06.09.2020
17:00
Orzeł II Bębło
5:5
Bronowicki Kraków
06.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
Potok Więckowice
06.09.2020
17:00

4. kolejka 12.09.2020

Bronowicki Kraków
3:0 v.o.
Topór Aleksandrowice
12.09.2020
16:00
Występ nieuprawionego zawodnika w zespole gości. Na boisku 0:2
Fitball Szklary
2:10
Orzeł II Bębło
12.09.2020
14:00
Potok Więckowice
2:1
Iskra Radwanowice
12.09.2020
17:00
Niegoszowianka
6:1
Maszycanka II Maszyce
12.09.2020
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Górzanka Nawojowa Góra
13.09.2020
16:30

5. kolejka 19.09.2020

Topór Aleksandrowice
2:1
Fitball Szklary
19.09.2020
17:00
Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
20.09.2020
17:00
Kmita II Zabierzów
Potok Więckowice
20.09.2020
16:00
Orzeł II Bębło
2:1
Płomień Jerzmanowice
20.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
5:1
Bronowicki Kraków
20.09.2020
17:00

6. kolejka 26.09.2020

Bronowicki Kraków
6:2
Iskra Radwanowice
26.09.2020
16:00
Płomień Jerzmanowice
3:2
Topór Aleksandrowice
26.09.2020
16:00
Niegoszowianka
2:2
Kmita II Zabierzów
26.09.2020
16:30
Fitball Szklary
5:2
Maszycanka II Maszyce
27.09.2020
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:7
Orzeł II Bębło
27.09.2020
16:00

7. kolejka 03.10.2020

Topór Aleksandrowice
7:3
Górzanka Nawojowa Góra
03.10.2020
16:30
Potok Więckowice
5:0
Niegoszowianka
03.10.2020
15:00
Kmita II Zabierzów
9:0
Bronowicki Kraków
03.10.2020
16:30
Maszycanka II Maszyce
1:9
Płomień Jerzmanowice
04.10.2020
13:00
Iskra Radwanowice
3:2
Fitball Szklary
04.10.2020
16:30

8. kolejka 10.10.2020

Fitball Szklary
2:3
Kmita II Zabierzów
10.10.2020
16:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Iskra Radwanowice
10.10.2020
15:30
Orzeł II Bębło
5:3
Topór Aleksandrowice
11.10.2020
15:00
Bronowicki Kraków
3:1
Potok Więckowice
11.11.2020
12:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:5
Maszycanka II Maszyce
11.11.2020
14:00

9. kolejka 17.10.2020

Potok Więckowice
3:0 v.o.
Fitball Szklary
17.10.2020
15:00
brak gości
Kmita II Zabierzów
3:1
Płomień Jerzmanowice
17.10.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
0:12
Orzeł II Bębło
15.11.2020
14:00
Iskra Radwanowice
5:0
Górzanka Nawojowa Góra
15.11.2020
13:30
Niegoszowianka
2:0
Bronowicki Kraków
15.11.2020
11:00

10. kolejka 24.10.2020

Fitball Szklary
1:3
Niegoszowianka
24.10.2020
13:00
Topór Aleksandrowice
6:2
Maszycanka II Maszyce
24.10.2020
15:00
Płomień Jerzmanowice
3:3
Potok Więckowice
24.10.2020
12:00
Orzeł II Bębło
4:2
Iskra Radwanowice
25.10.2020
14:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:6
Kmita II Zabierzów
22.11.2020
13:00

11. kolejka 07.11.2020

Bronowicki Kraków
5:2
Fitball Szklary
07.11.2020
13:00
Iskra Radwanowice
1:1
Topór Aleksandrowice
07.11.2020
14:00
Niegoszowianka
1:9
Płomień Jerzmanowice
07.11.2020
14:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Orzeł II Bębło
08.11.2020
14:00
Potok Więckowice
8:1
Górzanka Nawojowa Góra
28.11.2020
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 07.11.2020

07.11.2020
13:00
Bronowicki Kraków
5:2
Fitball Szklary
07.11.2020
14:00
Iskra Radwanowice
1:1
Topór Aleksandrowice
07.11.2020
14:00
Niegoszowianka
1:9
Płomień Jerzmanowice
08.11.2020
14:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Orzeł II Bębło
28.11.2020
13:00
Potok Więckowice
8:1
Górzanka Nawojowa Góra

11. kolejka 07.11.2020

07.11.2020
13:00
Bronowicki Kraków
5:2
Fitball Szklary
07.11.2020
14:00
Iskra Radwanowice
1:1
Topór Aleksandrowice
07.11.2020
14:00
Niegoszowianka
1:9
Płomień Jerzmanowice
08.11.2020
14:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Orzeł II Bębło
28.11.2020
13:00
Potok Więckowice
8:1
Górzanka Nawojowa Góra

Wiadomości ligowe


I liga futsalu (południe)

Górnik Polkowice
:
GKS Tychy
16.01.2021
 
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
16.01.2021
 
Stal Mielec
:
Futsal Nowiny
16.01.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Kamionka Mikołów
16.01.2021
 
Heiro Rzeszów
:
Profisport Wrocław
17.01.2021
17:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
17.01.2021
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.01.2021
 
Rekord Bielsko Biała
:
Rolnik Głogówek
16.01.2021
 
AZS UJ Kraków
:
AZS UP Wanda Kraków
16.01.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Clepardia Kraków
15.01.2021
19:30
Cracovia Kraków
:
Wanda Kraków
15.01.2021
19:30
Strzelcy
:
Dąbski
15.01.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Wisła Kraków
15.01.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
15.01.2021
21:30
Hutnik Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
15.01.2021
21:30