facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2020

Agricola Klimontów
6:0
LKS Niedźwiedź II
22.08.2020
17:00
Sparta Skrzeszowice
3:0
Zawisza Sulechów
22.08.2020
17:00
LKS Polanowice
4:0
Olimpia Czaple Wielkie
22.08.2020
17:00
Polonia Wilczkowice
4:2
Trątnowianka Trątnowice
23.08.2020
17:00
Juvenia Prandocin
8:1
Kosynierzy Łuczyce
23.08.2020
17:00
Novi Narama
4:0
Milenium Radziemice
23.08.2020
18:00

2. kolejka 29.08.2020

Zawisza Sulechów
Agricola Klimontów
29.08.2020
17:00
Milenium Radziemice
1:9
Polonia Wilczkowice
30.08.2020
15:00
Kosynierzy Łuczyce
5:3
LKS Niedźwiedź II
30.08.2020
16:00
Trątnowianka Trątnowice
4:5
Sparta Skrzeszowice
30.08.2020
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:5
Novi Narama
30.08.2020
16:00
Juvenia Prandocin
4:0
LKS Polanowice
30.08.2020
17:00

3. kolejka 06.09.2020

Agricola Klimontów
3:0 v.o.
Trątnowianka Trątnowice
06.09.2020
11:00
Goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LKS Polanowice
2:2
Kosynierzy Łuczyce
06.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź II
6:2
Zawisza Sulechów
06.09.2020
16:00
Sparta Skrzeszowice
9:0
Milenium Radziemice
06.09.2020
17:00
Novi Narama
1:3
Juvenia Prandocin
06.09.2020
17:00
Polonia Wilczkowice
2:0
Olimpia Czaple Wielkie
06.09.2020
17:00

4. kolejka 12.09.2020

Kosynierzy Łuczyce
1:3
Zawisza Sulechów
12.09.2020
16:00
Trątnowianka Trątnowice
3:0 v.o.
LKS Niedźwiedź II
13.09.2020
12:00
Występ nieuprawionego zawodnika w drużnie gości. Na boisku 2:6
Milenium Radziemice
1:3
Agricola Klimontów
13.09.2020
15:00
Juvenia Prandocin
4:4
Polonia Wilczkowice
13.09.2020
16:00
LKS Polanowice
6:1
Novi Narama
13.09.2020
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:8
Sparta Skrzeszowice
13.09.2020
17:00

5. kolejka 19.09.2020

Zawisza Sulechów
7:2
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2020
16:00
Agricola Klimontów
4:4
Olimpia Czaple Wielkie
20.09.2020
11:00
Sparta Skrzeszowice
0:1
Juvenia Prandocin
20.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź II
5:0
Milenium Radziemice
20.09.2020
16:00
Polonia Wilczkowice
0:0
LKS Polanowice
20.09.2020
16:00
Novi Narama
5:3
Kosynierzy Łuczyce
20.09.2020
17:00

6. kolejka 26.09.2020

Kosynierzy Łuczyce
3:7
Trątnowianka Trątnowice
26.09.2020
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:3
LKS Niedźwiedź II
26.09.2020
16:00
Milenium Radziemice
1:5
Zawisza Sulechów
27.09.2020
12:00
Juvenia Prandocin
7:0
Agricola Klimontów
27.09.2020
16:00
LKS Polanowice
1:0
Sparta Skrzeszowice
27.09.2020
15:00
Novi Narama
2:4
Polonia Wilczkowice
27.09.2020
16:30

7. kolejka 03.10.2020

Zawisza Sulechów
4:2
Olimpia Czaple Wielkie
03.10.2020
15:00
Agricola Klimontów
0:5
LKS Polanowice
04.10.2020
11:00
Trątnowianka Trątnowice
4:1
Milenium Radziemice
04.10.2020
12:00
LKS Niedźwiedź II
Juvenia Prandocin
04.10.2020
14:00
Sparta Skrzeszowice
1:0
Novi Narama
04.10.2020
16:00
Polonia Wilczkowice
4:2
Kosynierzy Łuczyce
04.10.2020
16:00

8. kolejka 10.10.2020

LKS Polanowice
3:0 v.o.
LKS Niedźwiedź II
10.10.2020
15:00
przerwany w 15 minucie przy stanie 2:0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Kosynierzy Łuczyce
9:1
Milenium Radziemice
11.10.2020
15:00
Juvenia Prandocin
1:3
Zawisza Sulechów
11.10.2020
15:00
Polonia Wilczkowice
1:0
Sparta Skrzeszowice
11.10.2020
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:7
Trątnowianka Trątnowice
11.10.2020
15:00
Novi Narama
3:0
Agricola Klimontów
11.10.2020
16:00

9. kolejka 17.10.2020

Zawisza Sulechów
0:2
LKS Polanowice
17.10.2020
15:00
Agricola Klimontów
3:5
Polonia Wilczkowice
18.10.2020
11:00
Milenium Radziemice
2:3
Olimpia Czaple Wielkie
18.10.2020
12:00
LKS Niedźwiedź II
4:5
Novi Narama
18.10.2020
14:00
Trątnowianka Trątnowice
0:3
Juvenia Prandocin
18.10.2020
16:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
Kosynierzy Łuczyce
11.11.2020
14:00

10. kolejka 24.10.2020

Kosynierzy Łuczyce
3:2
Olimpia Czaple Wielkie
24.10.2020
15:00
Novi Narama
3:4
Zawisza Sulechów
24.10.2020
14:30
Juvenia Prandocin
1:0
Milenium Radziemice
25.10.2020
13:00
Sparta Skrzeszowice
4:3
Agricola Klimontów
25.10.2020
14:00
Polonia Wilczkowice
1:2
LKS Niedźwiedź II
25.10.2020
14:30
LKS Polanowice
2:2
Trątnowianka Trątnowice
11.11.2020
14:00

11. kolejka 07.11.2020

Olimpia Czaple Wielkie
0:2
Juvenia Prandocin
07.11.2020
13:00
LKS Niedźwiedź II
Sparta Skrzeszowice
07.11.2020
13:30
Trątnowianka Trątnowice
3:0
Novi Narama
07.11.2020
14:00
Agricola Klimontów
5:2
Kosynierzy Łuczyce
08.11.2020
11:00
Milenium Radziemice
0:7
LKS Polanowice
08.11.2020
12:00
Zawisza Sulechów
2:3
Polonia Wilczkowice
14.11.2020
14:00

12. kolejka 02.06.2021

LKS Niedźwiedź II
3:2
Agricola Klimontów
02.06.2021
17:30
Zawisza Sulechów
3:1
Sparta Skrzeszowice
02.06.2021
18:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:9
LKS Polanowice
02.06.2021
18:00
Kosynierzy Łuczyce
0:5
Juvenia Prandocin
02.06.2021
18:00
Trątnowianka Trątnowice
2:4
Polonia Wilczkowice
03.06.2021
18:00
Milenium Radziemice
0:1
Novi Narama
03.06.2021
18:00

13. kolejka 19.06.2021

Agricola Klimontów
2:1
Zawisza Sulechów
19.06.2021
17:00
LKS Niedźwiedź II
6:1
Kosynierzy Łuczyce
19.06.2021
17:00
Novi Narama
2:0
Olimpia Czaple Wielkie
19.06.2021
18:00
Polonia Wilczkowice
8:2
Milenium Radziemice
20.06.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
2:1
Trątnowianka Trątnowice
20.06.2021
16:00
LKS Polanowice
Juvenia Prandocin
20.06.2021
17:00

14. kolejka 24.04.2021

Kosynierzy Łuczyce
1:3
LKS Polanowice
24.04.2021
16:00
Zawisza Sulechów
2:3
LKS Niedźwiedź II
24.04.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
3:1
Agricola Klimontów
25.04.2021
14:00
Milenium Radziemice
2:4
Sparta Skrzeszowice
25.04.2021
12:00
Juvenia Prandocin
3:0
Novi Narama
25.04.2021
13:00
Olimpia Czaple Wielkie
0:9
Polonia Wilczkowice
25.04.2021
16:00

15. kolejka 01.05.2021

Zawisza Sulechów
3:0
Kosynierzy Łuczyce
01.05.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
4:2
Trątnowianka Trątnowice
01.05.2021
14:00
Agricola Klimontów
3:3
Milenium Radziemice
02.05.2021
11:00
Polonia Wilczkowice
1:2
Juvenia Prandocin
02.05.2021
15:00
Novi Narama
4:3
LKS Polanowice
02.05.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
8:0
Olimpia Czaple Wielkie
02.05.2021
16:00

16. kolejka 08.05.2021

Kosynierzy Łuczyce
1:7
Novi Narama
08.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
3:6
Zawisza Sulechów
09.05.2021
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
0:2
Agricola Klimontów
09.05.2021
17:00
Juvenia Prandocin
0:3 v.o.
Sparta Skrzeszowice
09.05.2021
16:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Juvenii, na boisku 1:1
Milenium Radziemice
1:2
LKS Niedźwiedź II
09.05.2021
12:00
LKS Polanowice
0:1
Polonia Wilczkowice
09.05.2021
11:00

17. kolejka 15.05.2021

Zawisza Sulechów
5:2
Milenium Radziemice
15.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
4:1
Kosynierzy Łuczyce
16.05.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
4:0
Olimpia Czaple Wielkie
16.05.2021
14:00
Agricola Klimontów
1:3
Juvenia Prandocin
16.05.2021
11:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
LKS Polanowice
16.05.2021
16:00
Polonia Wilczkowice
4:5
Novi Narama
16.05.2021
15:00

18. kolejka 22.05.2021

Kosynierzy Łuczyce
1:7
Polonia Wilczkowice
22.05.2021
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:2
Zawisza Sulechów
23.05.2021
16:00
LKS Polanowice
3:1
Agricola Klimontów
23.05.2021
15:00
Milenium Radziemice
0:3
Trątnowianka Trątnowice
23.05.2021
12:00
Juvenia Prandocin
2:3
LKS Niedźwiedź II
23.05.2021
11:00
Novi Narama
4:2
Sparta Skrzeszowice
23.05.2021
17:00

19. kolejka 29.05.2021

Zawisza Sulechów
2:7
Juvenia Prandocin
29.05.2021
17:00
LKS Niedźwiedź II
3:2
LKS Polanowice
30.05.2021
14:00
Milenium Radziemice
0:0
Kosynierzy Łuczyce
30.05.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
4:0
Polonia Wilczkowice
30.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
3:1
Olimpia Czaple Wielkie
30.05.2021
12:00
Agricola Klimontów
5:2
Novi Narama
30.05.2021
11:00

20. kolejka 05.06.2021

Novi Narama
2:2
LKS Niedźwiedź II
05.06.2021
17:00
Kosynierzy Łuczyce
1:1
Sparta Skrzeszowice
05.06.2021
16:00
LKS Polanowice
1:1
Zawisza Sulechów
06.06.2021
15:00
Polonia Wilczkowice
2:2
Agricola Klimontów
06.06.2021
17:00
Olimpia Czaple Wielkie
3:3
Milenium Radziemice
06.06.2021
15:30
Juvenia Prandocin
7:0
Trątnowianka Trątnowice
06.06.2021
17:00

21. kolejka 12.06.2021

Zawisza Sulechów
4:1
Novi Narama
12.06.2021
17:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:3
Kosynierzy Łuczyce
13.06.2021
15:30
Milenium Radziemice
0:5
Juvenia Prandocin
13.06.2021
12:00
Agricola Klimontów
3:0
Sparta Skrzeszowice
13.06.2021
11:00
LKS Niedźwiedź II
1:0
Polonia Wilczkowice
13.06.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
1:1
LKS Polanowice
13.06.2021
12:00

22. kolejka 26.06.2021

Juvenia Prandocin
:
Olimpia Czaple Wielkie
26.06.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Niedźwiedź II
26.06.2021
17:00
Novi Narama
:
Trątnowianka Trątnowice
26.06.2021
17:00
Kosynierzy Łuczyce
:
Agricola Klimontów
26.06.2021
17:00
LKS Polanowice
:
Milenium Radziemice
26.06.2021
17:00
Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów
26.06.2021
15:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

22. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
17:00
Juvenia Prandocin
:
Olimpia Czaple Wielkie
26.06.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Niedźwiedź II
26.06.2021
17:00
Novi Narama
:
Trątnowianka Trątnowice
26.06.2021
17:00
Kosynierzy Łuczyce
:
Agricola Klimontów
26.06.2021
17:00
LKS Polanowice
:
Milenium Radziemice
26.06.2021
15:00
Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów

21. kolejka 12.06.2021

12.06.2021
17:00
Zawisza Sulechów
4:1
Novi Narama
13.06.2021
15:30
Olimpia Czaple Wielkie
2:3
Kosynierzy Łuczyce
13.06.2021
12:00
Milenium Radziemice
0:5
Juvenia Prandocin
13.06.2021
11:00
Agricola Klimontów
3:0
Sparta Skrzeszowice
13.06.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
1:0
Polonia Wilczkowice
13.06.2021
12:00
Trątnowianka Trątnowice
1:1
LKS Polanowice
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny