facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
1:3
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
1:4
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
1:2
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
4:2
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

2. kolejka 15.08.2020

Start Kamień
Wisła Jankowice
15.08.2020
16:00
MKS Alwernia
2:4
Unia Kwaczała
15.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
6:1
Wisełka Rozkochów
16.08.2020
11:00
Zagórzanka Zagórze
6:0
Wolanka Wola Filipowska
16.08.2020
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
6:0
Victoria Zalas
16.08.2020
17:00
SPRiN Regulice
0:1
Tęcza Tenczynek
16.08.2020
17:00
Promyk Bolęcin
0:1
UKS Dulowa
16.08.2020
17:00

3. kolejka 22.08.2020

Wisełka Rozkochów
0:5
Start Kamień
22.08.2020
16:00
UKS Dulowa
1:5
MKS Alwernia
22.08.2020
17:00
Wisła Jankowice
3:0
Zagórzanka Zagórze
22.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
5:2
Promyk Bolęcin
22.08.2020
17:00
Błyskawica Myślachowice
7:1
SPRiN Regulice
23.08.2020
16:00
Victoria Zalas
0:9
Fablok Chrzanów
23.08.2020
11:00
Unia Kwaczała
2:1
Ciężkowianka Jaworzno
23.08.2020
17:00

4. kolejka 29.08.2020

Zagórzanka Zagórze
4:1
Wisełka Rozkochów
29.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
2:1
Wisła Jankowice
29.08.2020
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
6:1
UKS Dulowa
29.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
1:1
Unia Kwaczała
29.08.2020
17:00
MKS Alwernia
1:2
Tęcza Tenczynek
30.08.2020
17:00
Promyk Bolęcin
0:8
Błyskawica Myślachowice
30.08.2020
17:00
Start Kamień
Victoria Zalas
09.09.2020
17:00

5. kolejka 05.09.2020

Tęcza Tenczynek
1:4
Ciężkowianka Jaworzno
05.09.2020
16:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Wolanka Wola Filipowska
05.09.2020
16:00
Victoria Zalas
1:4
Zagórzanka Zagórze
06.09.2020
11:00
SPRiN Regulice
4:2
Promyk Bolęcin
06.09.2020
16:00
Fablok Chrzanów
7:1
UKS Dulowa
06.09.2020
16:00
Błyskawica Myślachowice
6:2
MKS Alwernia
06.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
1:3
Start Kamień
06.09.2020
16:00

6. kolejka 12.09.2020

Fablok Chrzanów
Tęcza Tenczynek
12.09.2020
11:00
MKS Alwernia
2:4
SPRiN Regulice
12.09.2020
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
1:3
Błyskawica Myślachowice
12.09.2020
16:00
Start Kamień
UKS Dulowa
12.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
1:2
Unia Kwaczała
12.09.2020
16:30
Wisła Jankowice
4:1
Wisełka Rozkochów
12.09.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
7:1
Victoria Zalas
13.09.2020
17:00

7. kolejka 19.09.2020

UKS Dulowa
2:3
Zagórzanka Zagórze
19.09.2020
16:00
Błyskawica Myślachowice
4:6
Fablok Chrzanów
19.09.2020
16:00
Victoria Zalas
1:6
Wisła Jankowice
20.09.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
0:2
Start Kamień
20.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
2:1
Wolanka Wola Filipowska
20.09.2020
16:00
SPRiN Regulice
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
20.09.2020
16:00
Promyk Bolęcin
5:4
MKS Alwernia
20.09.2020
16:30

8. kolejka 26.09.2020

Ciężkowianka Jaworzno
8:1
Promyk Bolęcin
26.09.2020
16:00
Wolanka Wola Filipowska
6:3
UKS Dulowa
26.09.2020
16:00
Wisła Jankowice
1:2
Unia Kwaczała
27.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
0:2
Tęcza Tenczynek
27.09.2020
16:00
Start Kamień
Błyskawica Myślachowice
07.11.2020
13:00
Fablok Chrzanów
10:0
SPRiN Regulice
14.11.2020
13:00
Wisełka Rozkochów
2:1
Victoria Zalas
14.11.2020
13:00

9. kolejka 03.10.2020

Wisła Jankowice
6:0
UKS Dulowa
03.10.2020
15:00
Błyskawica Myślachowice
2:2
Zagórzanka Zagórze
03.10.2020
15:00
MKS Alwernia
2:6
Ciężkowianka Jaworzno
03.10.2020
15:00
Tęcza Tenczynek
0:0
Wolanka Wola Filipowska
04.10.2020
15:00
Unia Kwaczała
6:0
Wisełka Rozkochów
04.10.2020
15:00
SPRiN Regulice
0:1
Start Kamień
04.10.2020
15:00
Promyk Bolęcin
2:3
Fablok Chrzanów
04.10.2020
15:30

10. kolejka 10.10.2020

Wisełka Rozkochów
0:3
UKS Dulowa
10.10.2020
15:00
Fablok Chrzanów
7:0
MKS Alwernia
10.10.2020
15:00
Zagórzanka Zagórze
2:3
SPRiN Regulice
10.10.2020
15:30
Wisła Jankowice
0:3
Tęcza Tenczynek
10.10.2020
15:30
Start Kamień
Promyk Bolęcin
10.10.2020
15:30
Victoria Zalas
0:8
Unia Kwaczała
11.10.2020
11:00
Wolanka Wola Filipowska
2:8
Błyskawica Myślachowice
11.10.2020
15:00

11. kolejka 17.10.2020

Tęcza Tenczynek
1:2
Wisełka Rozkochów
17.10.2020
15:00
Start Kamień
3:0
MKS Alwernia
17.10.2020
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:0
Fablok Chrzanów
17.10.2020
11:00
Promyk Bolęcin
3:5
Zagórzanka Zagórze
18.10.2020
15:00
Błyskawica Myślachowice
2:0
Wisła Jankowice
14.11.2020
13:30
Victoria Zalas
1:9
UKS Dulowa
21.11.2020
13:00
SPRiN Regulice
1:7
Wolanka Wola Filipowska
22.11.2020
13:00

12. kolejka 24.10.2020

Wisełka Rozkochów
0:9
Błyskawica Myślachowice
24.10.2020
14:00
Wisła Jankowice
1:0
SPRiN Regulice
24.10.2020
14:30
Zagórzanka Zagórze
4:3
MKS Alwernia
24.10.2020
15:00
Unia Kwaczała
2:1
UKS Dulowa
24.10.2020
15:00
Wolanka Wola Filipowska
3:1
Promyk Bolęcin
24.10.2020
15:00
Start Kamień
Ciężkowianka Jaworzno
24.10.2020
15:00
Victoria Zalas
2:12
Tęcza Tenczynek
25.10.2020
11:00

13. kolejka 31.10.2020

SPRiN Regulice
2:1
Wisełka Rozkochów
27.09.2020
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
1:3
Start Kamień
31.10.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
2:3
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
3:7
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
5:0
Victoria Zalas
31.10.2020
14:00
Promyk Bolęcin
0:3
Wisła Jankowice
31.10.2020
14:00

14. kolejka 07.11.2020

Unia Kwaczała
1:2
Błyskawica Myślachowice
17.10.2020
15:00
UKS Dulowa
1:6
Tęcza Tenczynek
07.11.2020
13:00
Zagórzanka Zagórze
0:4
Fablok Chrzanów
07.11.2020
13:15
Wisła Jankowice
8:0
MKS Alwernia
07.11.2020
13:00
Wisełka Rozkochów
1:5
Promyk Bolęcin
07.11.2020
13:00
Wolanka Wola Filipowska
3:3
Ciężkowianka Jaworzno
07.11.2020
13:30
Victoria Zalas
1:4
SPRiN Regulice
08.11.2020
11:00

15. kolejka 11.11.2020

Fablok Chrzanów
8:1
Wolanka Wola Filipowska
11.11.2020
11:00
Start Kamień
Zagórzanka Zagórze
11.11.2020
13:00
Błyskawica Myślachowice
4:1
UKS Dulowa
11.11.2020
13:30
MKS Alwernia
1:2
Wisełka Rozkochów
11.11.2020
13:00
SPRiN Regulice
1:1
Unia Kwaczała
11.11.2020
13:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:3
Wisła Jankowice
11.11.2020
13:00
Promyk Bolęcin
6:1
Victoria Zalas
11.11.2020
13:30

16. kolejka 03.05.2021

Fablok Chrzanów
Wisła Jankowice
03.05.2021
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:0
Wisełka Rozkochów
03.05.2021
16:00
Błyskawica Myślachowice
0:2
Tęcza Tenczynek
03.05.2021
17:00
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
03.05.2021
17:00
MKS Alwernia
0:0
Victoria Zalas
03.05.2021
17:00
SPRiN Regulice
2:1
UKS Dulowa
03.05.2021
17:00
Promyk Bolęcin
0:4
Unia Kwaczała
03.05.2021
17:00

17. kolejka 12.05.2021

Wisła Jankowice
3:0
Start Kamień
12.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
2:0
MKS Alwernia
12.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
0:3
Fablok Chrzanów
12.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
2:1
Zagórzanka Zagórze
12.05.2021
17:30
Victoria Zalas
0:6
Ciężkowianka Jaworzno
12.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
1:0
SPRiN Regulice
12.05.2021
17:30
UKS Dulowa
2:6
Promyk Bolęcin
12.05.2021
17:30

18. kolejka 02.06.2021

Start Kamień
3:0 v.o.
Wisełka Rozkochów
02.06.2021
18:00
Goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
UKS Dulowa
0:1
MKS Alwernia
02.06.2021
18:00
Zagórzanka Zagórze
1:3
Wisła Jankowice
02.06.2021
18:00
Promyk Bolęcin
1:1
Tęcza Tenczynek
02.06.2021
18:00
SPRiN Regulice
0:5
Błyskawica Myślachowice
02.06.2021
18:00
Fablok Chrzanów
3:0 v.o.
Victoria Zalas
02.06.2021
18:00
Goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Ciężkowianka Jaworzno
4:2
Unia Kwaczała
02.06.2021
18:00

19. kolejka 16.06.2021

Wisełka Rozkochów
2:3
Zagórzanka Zagórze
16.06.2021
18:00
Wisła Jankowice
3:0
Wolanka Wola Filipowska
16.06.2021
18:00
UKS Dulowa
1:5
Ciężkowianka Jaworzno
16.06.2021
18:00
Unia Kwaczała
0:3 v.o.
Fablok Chrzanów
16.06.2021
18:00
Tęcza Tenczynek
2:0
MKS Alwernia
16.06.2021
18:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Promyk Bolęcin
16.06.2021
18:00
Victoria Zalas
2:7
Start Kamień
16.06.2021
18:00

20. kolejka 19.06.2021

Ciężkowianka Jaworzno
2:3
Tęcza Tenczynek
19.06.2021
17:00
Wolanka Wola Filipowska
4:0
Wisełka Rozkochów
19.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
6:0
Victoria Zalas
19.06.2021
17:00
Promyk Bolęcin
3:2
SPRiN Regulice
19.06.2021
17:00
MKS Alwernia
0:3
Błyskawica Myślachowice
19.06.2021
17:00
Start Kamień
3:0 v.o.
Unia Kwaczała
19.06.2021
14:00
goście nie zebrali składu na mecz
UKS Dulowa
0:3 v.o.
Fablok Chrzanów
30.06.2021
23:00
gospodarze zrezygnowali z meczu.

21. kolejka 24.04.2021

Tęcza Tenczynek
Fablok Chrzanów
24.04.2021
17:00
Błyskawica Myślachowice
2:5
Ciężkowianka Jaworzno
24.04.2021
17:00
UKS Dulowa
Start Kamień
24.04.2021
16:30
Wisełka Rozkochów
1:3
Wisła Jankowice
24.04.2021
17:00
SPRiN Regulice
4:1
MKS Alwernia
25.04.2021
17:00
Unia Kwaczała
3:2
Zagórzanka Zagórze
25.04.2021
17:00
Victoria Zalas
1:9
Wolanka Wola Filipowska
25.04.2021
17:00

22. kolejka 01.05.2021

Zagórzanka Zagórze
7:2
UKS Dulowa
01.05.2021
15:00
Fablok Chrzanów
Błyskawica Myślachowice
01.05.2021
15:00
Wisła Jankowice
3:0
Victoria Zalas
01.05.2021
15:00
Start Kamień
Tęcza Tenczynek
01.05.2021
15:00
Wolanka Wola Filipowska
3:0
Unia Kwaczała
01.05.2021
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
5:1
SPRiN Regulice
01.05.2021
15:00
MKS Alwernia
4:1
Promyk Bolęcin
01.05.2021
15:00

23. kolejka 08.05.2021

UKS Dulowa
0:6
Wolanka Wola Filipowska
08.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
1:2
Wisła Jankowice
08.05.2021
17:30
Błyskawica Myślachowice
2:0
Start Kamień
08.05.2021
17:30
Promyk Bolęcin
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
09.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
1:1
Zagórzanka Zagórze
09.05.2021
17:30
SPRiN Regulice
1:2
Fablok Chrzanów
09.05.2021
17:30
Victoria Zalas
3:1
Wisełka Rozkochów
09.05.2021
17:30

24. kolejka 15.05.2021

UKS Dulowa
2:2
Wisła Jankowice
15.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
2:1
Tęcza Tenczynek
15.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
2:4
Unia Kwaczała
15.05.2021
17:30
Start Kamień
SPRiN Regulice
15.05.2021
17:30
Fablok Chrzanów
Promyk Bolęcin
15.05.2021
17:30
Zagórzanka Zagórze
3:4
Błyskawica Myślachowice
16.05.2021
17:30
Ciężkowianka Jaworzno
3:0 v.o.
MKS Alwernia
16.05.2021
17:30
Goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz.

25. kolejka 19.05.2021

UKS Dulowa
2:0
Wisełka Rozkochów
19.05.2021
17:30
MKS Alwernia
1:3
Fablok Chrzanów
19.05.2021
17:30
SPRiN Regulice
2:4
Zagórzanka Zagórze
19.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
2:1
Wisła Jankowice
19.05.2021
17:30
Promyk Bolęcin
0:4
Start Kamień
19.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
3:0 v.o.
Victoria Zalas
19.05.2021
17:00
Błyskawica Myślachowice
3:1
Wolanka Wola Filipowska
19.05.2021
17:30

26. kolejka 22.05.2021

Wisełka Rozkochów
0:4
Tęcza Tenczynek
22.05.2021
17:30
Fablok Chrzanów
2:0
Ciężkowianka Jaworzno
22.05.2021
17:30
Zagórzanka Zagórze
1:0
Promyk Bolęcin
22.05.2021
17:30
Wisła Jankowice
2:1
Błyskawica Myślachowice
22.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
2:1
SPRiN Regulice
22.05.2021
17:30
MKS Alwernia
0:7
Start Kamień
23.05.2021
17:30
UKS Dulowa
4:0
Victoria Zalas
23.05.2021
17:30

27. kolejka 29.05.2021

MKS Alwernia
1:4
Zagórzanka Zagórze
29.05.2021
18:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Start Kamień
29.05.2021
11:00
Tęcza Tenczynek
12:0
Victoria Zalas
29.05.2021
18:00
Błyskawica Myślachowice
10:1
Wisełka Rozkochów
30.05.2021
18:00
SPRiN Regulice
2:2
Wisła Jankowice
30.05.2021
18:00
UKS Dulowa
3:1
Unia Kwaczała
30.05.2021
18:00
Promyk Bolęcin
3:2
Wolanka Wola Filipowska
30.05.2021
18:00

28. kolejka 05.06.2021

Wisełka Rozkochów
2:5
SPRiN Regulice
05.06.2021
18:00
Start Kamień
Fablok Chrzanów
05.06.2021
14:00
przerwany w 83 minucie przy stanie 2:6 z powodu bójki kibiców gości, zweryfikowano jako wynik końcowy
Unia Kwaczała
3:1
Tęcza Tenczynek
05.06.2021
18:00
Wolanka Wola Filipowska
3:0
MKS Alwernia
05.06.2021
18:00
Wisła Jankowice
2:2
Promyk Bolęcin
05.06.2021
18:00
Zagórzanka Zagórze
2:5
Ciężkowianka Jaworzno
06.06.2021
18:00
Victoria Zalas
2:5
Błyskawica Myślachowice
06.06.2021
18:00

29. kolejka 12.06.2021

Tęcza Tenczynek
3:1
UKS Dulowa
12.06.2021
18:00
Fablok Chrzanów
5:2
Zagórzanka Zagórze
12.06.2021
18:00
MKS Alwernia
0:3
Wisła Jankowice
12.06.2021
18:00
Ciężkowianka Jaworzno
6:0
Wolanka Wola Filipowska
12.06.2021
11:00
Błyskawica Myślachowice
8:2
Unia Kwaczała
13.06.2021
17:00
Promyk Bolęcin
1:4
Wisełka Rozkochów
13.06.2021
18:00
SPRiN Regulice
4:1
Victoria Zalas
13.06.2021
18:00

30. kolejka 26.06.2021

Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
26.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
26.06.2021
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
26.06.2021
17:00
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
26.06.2021
17:00
Unia Kwaczała
:
SPRiN Regulice
26.06.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.06.2021
17:00
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
26.06.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

30. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
26.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
26.06.2021
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
26.06.2021
17:00
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
26.06.2021
17:00
Unia Kwaczała
:
SPRiN Regulice
26.06.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.06.2021
17:00
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin

29. kolejka 12.06.2021

12.06.2021
18:00
Tęcza Tenczynek
3:1
UKS Dulowa
12.06.2021
18:00
Fablok Chrzanów
5:2
Zagórzanka Zagórze
12.06.2021
18:00
MKS Alwernia
0:3
Wisła Jankowice
12.06.2021
11:00
Ciężkowianka Jaworzno
6:0
Wolanka Wola Filipowska
13.06.2021
17:00
Błyskawica Myślachowice
8:2
Unia Kwaczała
13.06.2021
18:00
Promyk Bolęcin
1:4
Wisełka Rozkochów
13.06.2021
18:00
SPRiN Regulice
4:1
Victoria Zalas
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny