facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Olkusz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.07.2020

Pilica Wierbka
4:0
Laskowianka Laski
25.07.2020
11:00
Promień Przeginia
0:0
Błysk Zederman
25.07.2020
11:00
Dłubnia Trzyciąż
2:1
Spartak Charsznica
25.07.2020
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Przebój Wolbrom
25.07.2020
18:00
Sokół Gołaczewy
0:3
Wielmożanka Wielmoża
26.07.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
0:4
Centuria Chechło
26.07.2020
17:00
Strażak Przybysławice
8:0
Unia Jaroszowiec
26.07.2020
17:00
Prądnik Sułoszowa
1:1
Legion Bydlin
26.07.2020
17:00

2. kolejka 01.08.2020

Olimpia Łobzów
5:0
Dłubnia Trzyciąż
01.08.2020
11:00
Centuria Chechło
0:0
Prądnik Sułoszowa
01.08.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
0:5
Promień Przeginia
01.08.2020
17:00
Wielmożanka Wielmoża
3:5
Błyskawica Kolbark
02.08.2020
11:30
Błysk Zederman
1:1
Pilica Wierbka
02.08.2020
16:00
Spartak Charsznica
0:4
Strażak Przybysławice
02.08.2020
16:00
Laskowianka Laski
4:2
Sokół Gołaczewy
02.08.2020
17:00
Legion Bydlin
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
02.08.2020
17:00

3. kolejka 08.08.2020

Pilica Wierbka
7:3
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30
Promień Przeginia
3:0
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
1:3
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
3:1
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
2:3
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
3:3
Laskowianka Laski
09.08.2020
17:00

4. kolejka 15.08.2020

Centuria Chechło
7:1
Przebój Wolbrom
15.08.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
9:0
Sokół Gołaczewy
15.08.2020
17:00
Olimpia Łobzów
1:2
Promień Przeginia
15.08.2020
17:00
Spartak Charsznica
3:5
Pilica Wierbka
16.08.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
2:0
Trzy Korony Żarnowiec
16.08.2020
11:30
Laskowianka Laski
0:0
Prądnik Sułoszowa
16.08.2020
16:00
Dłubnia Trzyciąż
1:1
Strażak Przybysławice
16.08.2020
16:00
Błysk Zederman
4:1
Błyskawica Kolbark
16.08.2020
17:00

5. kolejka 22.08.2020

Pilica Wierbka
4:2
Olimpia Łobzów
22.08.2020
11:00
Promień Przeginia
4:1
Dłubnia Trzyciąż
22.08.2020
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
3:0
Laskowianka Laski
23.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
3:2
Spartak Charsznica
23.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
2:1
Wielmożanka Wielmoża
23.08.2020
17:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Błysk Zederman
23.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
0:4
Unia Jaroszowiec
23.08.2020
17:00
Legion Bydlin
1:2
Centuria Chechło
23.08.2020
17:00

6. kolejka 29.08.2020

Olimpia Łobzów
3:0
Sokół Gołaczewy
29.08.2020
17:00
Laskowianka Laski
0:3
Przebój Wolbrom
29.08.2020
15:30
Spartak Charsznica
2:2
Błyskawica Kolbark
30.08.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
1:3
Legion Bydlin
30.08.2020
11:30
Błysk Zederman
1:1
Trzy Korony Żarnowiec
30.08.2020
15:30
Dłubnia Trzyciąż
2:3
Pilica Wierbka
30.08.2020
16:00
Unia Jaroszowiec
1:3
Prądnik Sułoszowa
30.08.2020
14:00
Strażak Przybysławice
0:2
Promień Przeginia
30.08.2020
17:00

7. kolejka 05.09.2020

Trzy Korony Żarnowiec
4:0
Unia Jaroszowiec
05.09.2020
17:00
Pilica Wierbka
2:1
Strażak Przybysławice
05.09.2020
17:00
Centuria Chechło
3:1
Wielmożanka Wielmoża
06.09.2020
16:00
Błyskawica Kolbark
1:3
Olimpia Łobzów
06.09.2020
16:00
Legion Bydlin
5:0
Laskowianka Laski
06.09.2020
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:2
Spartak Charsznica
06.09.2020
17:00
Przebój Wolbrom
2:0
Błysk Zederman
06.09.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
2:5
Dłubnia Trzyciąż
06.09.2020
17:00

8. kolejka 12.09.2020

Błysk Zederman
2:5
Legion Bydlin
12.09.2020
16:00
Olimpia Łobzów
0:3 v.o.
Prądnik Sułoszowa
12.09.2020
16:30
Na boisku 4:0.
Laskowianka Laski
5:4
Centuria Chechło
12.09.2020
16:00
Unia Jaroszowiec
1:1
Przebój Wolbrom
12.09.2020
16:00
Spartak Charsznica
4:0
Trzy Korony Żarnowiec
13.09.2020
11:00
Promień Przeginia
5:0
Pilica Wierbka
13.09.2020
16:00
Dłubnia Trzyciąż
5:1
Błyskawica Kolbark
13.09.2020
16:00
Strażak Przybysławice
6:1
Sokół Gołaczewy
13.09.2020
16:30

9. kolejka 19.09.2020

Centuria Chechło
2:1
Błysk Zederman
19.09.2020
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:0
Olimpia Łobzów
19.09.2020
16:00
Błyskawica Kolbark
2:2
Strażak Przybysławice
19.09.2020
14:00
Wielmożanka Wielmoża
4:2
Laskowianka Laski
20.09.2020
11:30
Legion Bydlin
1:3
Unia Jaroszowiec
20.09.2020
16:00
Przebój Wolbrom
2:1
Spartak Charsznica
20.09.2020
16:00
Sokół Gołaczewy
2:8
Promień Przeginia
20.09.2020
16:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Dłubnia Trzyciąż
20.09.2020
16:00

10. kolejka 26.09.2020

Promień Przeginia
3:2
Błyskawica Kolbark
26.09.2020
11:00
Pilica Wierbka
5:2
Sokół Gołaczewy
26.09.2020
11:00
Olimpia Łobzów
3:0
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Błysk Zederman
3:0
Wielmożanka Wielmoża
26.09.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
1:1
Centuria Chechło
26.09.2020
16:00
Spartak Charsznica
6:0
Legion Bydlin
27.09.2020
11:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Trzy Korony Żarnowiec
27.09.2020
16:00
Strażak Przybysławice
2:3
Prądnik Sułoszowa
27.09.2020
16:00

11. kolejka 03.10.2020

Błyskawica Kolbark
1:3
Pilica Wierbka
03.10.2020
15:30
Legion Bydlin
2:0
Olimpia Łobzów
04.10.2020
15:30
Prądnik Sułoszowa
4:7
Promień Przeginia
04.10.2020
15:30
Laskowianka Laski
1:4
Błysk Zederman
04.10.2020
15:30
Centuria Chechło
1:3
Spartak Charsznica
11.11.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
5:1
Unia Jaroszowiec
11.11.2020
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:0
Strażak Przybysławice
11.11.2020
13:00
Przebój Wolbrom
3:0
Dłubnia Trzyciąż
11.11.2020
11:00

12. kolejka 10.10.2020

Pilica Wierbka
2:2
Prądnik Sułoszowa
10.10.2020
11:00
Promień Przeginia
3:2
Trzy Korony Żarnowiec
11.10.2020
11:00
Spartak Charsznica
2:1
Wielmożanka Wielmoża
11.10.2020
11:00
Strażak Przybysławice
0:1
Przebój Wolbrom
11.10.2020
15:00
Unia Jaroszowiec
3:0
Laskowianka Laski
11.10.2020
15:00
Sokół Gołaczewy
3:3
Błyskawica Kolbark
11.10.2020
15:00
Olimpia Łobzów
4:0
Centuria Chechło
22.11.2020
13:00
Dłubnia Trzyciąż
1:6
Legion Bydlin
22.11.2020
13:00

13. kolejka 17.10.2020

Przebój Wolbrom
0:1
Promień Przeginia
17.10.2020
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Pilica Wierbka
17.10.2020
15:00
Błysk Zederman
3:6
Unia Jaroszowiec
18.10.2020
11:00
Centuria Chechło
10:0
Dłubnia Trzyciąż
18.10.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
1:5
Olimpia Łobzów
18.10.2020
11:30
Legion Bydlin
4:2
Strażak Przybysławice
18.10.2020
15:00
Laskowianka Laski
1:6
Spartak Charsznica
18.10.2020
15:00
Prądnik Sułoszowa
8:0
Sokół Gołaczewy
11.11.2020
13:00

14. kolejka 24.10.2020

Pilica Wierbka
1:2
Przebój Wolbrom
24.10.2020
14:30
Olimpia Łobzów
13:1
Laskowianka Laski
24.10.2020
14:30
Błyskawica Kolbark
0:1
Prądnik Sułoszowa
24.10.2020
14:30
Spartak Charsznica
2:1
Błysk Zederman
25.10.2020
11:00
Sokół Gołaczewy
1:2
Trzy Korony Żarnowiec
25.10.2020
14:00
Strażak Przybysławice
5:0
Centuria Chechło
25.10.2020
14:30
Dłubnia Trzyciąż
1:4
Wielmożanka Wielmoża
25.10.2020
14:30
Promień Przeginia
2:3
Legion Bydlin
11.11.2020
11:00

15. kolejka 31.10.2020

Przebój Wolbrom
8:1
Sokół Gołaczewy
31.10.2020
12:00
Błysk Zederman
2:3
Olimpia Łobzów
31.10.2020
11:00
Laskowianka Laski
3:0 v.o.
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2020
14:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Trzy Korony Żarnowiec
8:0
Błyskawica Kolbark
31.10.2020
14:00
Legion Bydlin
5:1
Pilica Wierbka
31.10.2020
14:30
Unia Jaroszowiec
2:5
Spartak Charsznica
31.10.2020
14:30
Wielmożanka Wielmoża
2:0
Strażak Przybysławice
22.11.2020
11:30
Centuria Chechło
0:3
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

16. kolejka 07.11.2020

Pilica Wierbka
4:1
Centuria Chechło
07.11.2020
13:30
Olimpia Łobzów
10:0
Unia Jaroszowiec
07.11.2020
13:30
Błyskawica Kolbark
3:3
Przebój Wolbrom
07.11.2020
13:30
Prądnik Sułoszowa
1:1
Trzy Korony Żarnowiec
08.11.2020
11:00
Sokół Gołaczewy
3:5
Legion Bydlin
08.11.2020
13:00
Strażak Przybysławice
4:0
Laskowianka Laski
08.11.2020
13:30
Promień Przeginia
6:1
Wielmożanka Wielmoża
08.11.2020
13:30
Dłubnia Trzyciąż
1:3
Błysk Zederman
08.11.2020
13:30

17. kolejka 14.11.2020

Centuria Chechło
4:2
Sokół Gołaczewy
14.11.2020
11:00
Błysk Zederman
1:3
Strażak Przybysławice
14.11.2020
13:30
Spartak Charsznica
2:0
Olimpia Łobzów
15.11.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
0:2
Pilica Wierbka
15.11.2020
11:30
Legion Bydlin
1:1
Błyskawica Kolbark
15.11.2020
13:00
Przebój Wolbrom
2:3
Prądnik Sułoszowa
15.11.2020
13:30
Laskowianka Laski
1:7
Promień Przeginia
15.11.2020
13:30
Unia Jaroszowiec
12:2
Dłubnia Trzyciąż
15.11.2020
13:30

18. kolejka 13.03.2021

Laskowianka Laski
1:4
Pilica Wierbka
13.03.2021
15:00
Błysk Zederman
3:5
Promień Przeginia
13.03.2021
15:00
Przebój Wolbrom
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
13.03.2021
15:00
Centuria Chechło
0:1
Błyskawica Kolbark
13.03.2021
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Strażak Przybysławice
13.03.2021
15:00
Spartak Charsznica
2:0
Dłubnia Trzyciąż
14.03.2021
11:00
Wielmożanka Wielmoża
11:0
Sokół Gołaczewy
14.03.2021
11:30
Legion Bydlin
1:0
Prądnik Sułoszowa
14.03.2021
15:00

19. kolejka

Dłubnia Trzyciąż
:
Olimpia Łobzów
 
 
Prądnik Sułoszowa
:
Centuria Chechło
 
 
Promień Przeginia
:
Unia Jaroszowiec
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Wielmożanka Wielmoża
 
 
Pilica Wierbka
:
Błysk Zederman
 
 
Strażak Przybysławice
:
Spartak Charsznica
 
 
Sokół Gołaczewy
:
Laskowianka Laski
 
 
Trzy Korony Żarnowiec
:
Legion Bydlin
 
 

20. kolejka

Unia Jaroszowiec
:
Pilica Wierbka
 
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Prądnik Sułoszowa
 
 
Centuria Chechło
:
Trzy Korony Żarnowiec
 
 
Spartak Charsznica
:
Promień Przeginia
 
 
Legion Bydlin
:
Przebój Wolbrom
 
 
Olimpia Łobzów
:
Strażak Przybysławice
 
 
Błysk Zederman
:
Sokół Gołaczewy
 
 
Laskowianka Laski
:
Błyskawica Kolbark
 
 

21. kolejka

Przebój Wolbrom
:
Centuria Chechło
 
 
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
 
 
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
 
 
Pilica Wierbka
:
Spartak Charsznica
 
 
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
 
 
Prądnik Sułoszowa
:
Laskowianka Laski
 
 
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
 
 

22. kolejka

Olimpia Łobzów
:
Pilica Wierbka
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Promień Przeginia
 
 
Laskowianka Laski
:
Trzy Korony Żarnowiec
 
 
Spartak Charsznica
:
Sokół Gołaczewy
 
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Przebój Wolbrom
 
 
Błysk Zederman
:
Prądnik Sułoszowa
 
 
Unia Jaroszowiec
:
Błyskawica Kolbark
 
 
Centuria Chechło
:
Legion Bydlin
 
 

23. kolejka

Sokół Gołaczewy
:
Olimpia Łobzów
 
 
Przebój Wolbrom
:
Laskowianka Laski
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Spartak Charsznica
 
 
Legion Bydlin
:
Wielmożanka Wielmoża
 
 
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błysk Zederman
 
 
Pilica Wierbka
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 
Prądnik Sułoszowa
:
Unia Jaroszowiec
 
 
Promień Przeginia
:
Strażak Przybysławice
 
 

24. kolejka

Unia Jaroszowiec
:
Trzy Korony Żarnowiec
 
 
Strażak Przybysławice
:
Pilica Wierbka
 
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Centuria Chechło
 
 
Olimpia Łobzów
:
Błyskawica Kolbark
 
 
Laskowianka Laski
:
Legion Bydlin
 
 
Spartak Charsznica
:
Prądnik Sułoszowa
 
 
Błysk Zederman
:
Przebój Wolbrom
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Sokół Gołaczewy
 
 

25. kolejka

Legion Bydlin
:
Błysk Zederman
 
 
Prądnik Sułoszowa
:
Olimpia Łobzów
 
 
Centuria Chechło
:
Laskowianka Laski
 
 
Przebój Wolbrom
:
Unia Jaroszowiec
 
 
Trzy Korony Żarnowiec
:
Spartak Charsznica
 
 
Pilica Wierbka
:
Promień Przeginia
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 
Sokół Gołaczewy
:
Strażak Przybysławice
 
 

26. kolejka

Błysk Zederman
:
Centuria Chechło
 
 
Olimpia Łobzów
:
Trzy Korony Żarnowiec
 
 
Strażak Przybysławice
:
Błyskawica Kolbark
 
 
Laskowianka Laski
:
Wielmożanka Wielmoża
 
 
Unia Jaroszowiec
:
Legion Bydlin
 
 
Spartak Charsznica
:
Przebój Wolbrom
 
 
Promień Przeginia
:
Sokół Gołaczewy
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Prądnik Sułoszowa
 
 

27. kolejka

Błyskawica Kolbark
:
Promień Przeginia
 
 
Sokół Gołaczewy
:
Pilica Wierbka
 
 
Przebój Wolbrom
:
Olimpia Łobzów
 
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Błysk Zederman
 
 
Centuria Chechło
:
Unia Jaroszowiec
 
 
Legion Bydlin
:
Spartak Charsznica
 
 
Trzy Korony Żarnowiec
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 
Prądnik Sułoszowa
:
Strażak Przybysławice
 
 

28. kolejka

Pilica Wierbka
:
Błyskawica Kolbark
 
 
Olimpia Łobzów
:
Legion Bydlin
 
 
Promień Przeginia
:
Prądnik Sułoszowa
 
 
Błysk Zederman
:
Laskowianka Laski
 
 
Spartak Charsznica
:
Centuria Chechło
 
 
Unia Jaroszowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
 
 
Strażak Przybysławice
:
Trzy Korony Żarnowiec
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Przebój Wolbrom
 
 

29. kolejka

Prądnik Sułoszowa
:
Pilica Wierbka
 
 
Trzy Korony Żarnowiec
:
Promień Przeginia
 
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Spartak Charsznica
 
 
Przebój Wolbrom
:
Strażak Przybysławice
 
 
Laskowianka Laski
:
Unia Jaroszowiec
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Sokół Gołaczewy
 
 
Centuria Chechło
:
Olimpia Łobzów
 
 
Legion Bydlin
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 

30. kolejka

Promień Przeginia
:
Przebój Wolbrom
 
 
Pilica Wierbka
:
Trzy Korony Żarnowiec
 
 
Unia Jaroszowiec
:
Błysk Zederman
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Centuria Chechło
 
 
Olimpia Łobzów
:
Wielmożanka Wielmoża
 
 
Strażak Przybysławice
:
Legion Bydlin
 
 
Spartak Charsznica
:
Laskowianka Laski
 
 
Sokół Gołaczewy
:
Prądnik Sułoszowa
 
 

31. kolejka

Przebój Wolbrom
:
Pilica Wierbka
 
 
Laskowianka Laski
:
Olimpia Łobzów
 
 
Prądnik Sułoszowa
:
Błyskawica Kolbark
 
 
Błysk Zederman
:
Spartak Charsznica
 
 
Trzy Korony Żarnowiec
:
Sokół Gołaczewy
 
 
Centuria Chechło
:
Strażak Przybysławice
 
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 
Legion Bydlin
:
Promień Przeginia
 
 

32. kolejka

Sokół Gołaczewy
:
Przebój Wolbrom
 
 
Olimpia Łobzów
:
Błysk Zederman
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Laskowianka Laski
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Trzy Korony Żarnowiec
 
 
Pilica Wierbka
:
Legion Bydlin
 
 
Spartak Charsznica
:
Unia Jaroszowiec
 
 
Strażak Przybysławice
:
Wielmożanka Wielmoża
 
 
Promień Przeginia
:
Centuria Chechło
 
 

33. kolejka

Centuria Chechło
:
Pilica Wierbka
 
 
Unia Jaroszowiec
:
Olimpia Łobzów
 
 
Przebój Wolbrom
:
Błyskawica Kolbark
 
 
Trzy Korony Żarnowiec
:
Prądnik Sułoszowa
 
 
Legion Bydlin
:
Sokół Gołaczewy
 
 
Laskowianka Laski
:
Strażak Przybysławice
 
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Promień Przeginia
 
 
Błysk Zederman
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 

34. kolejka

Sokół Gołaczewy
:
Centuria Chechło
 
 
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
 
 
Olimpia Łobzów
:
Spartak Charsznica
 
 
Pilica Wierbka
:
Wielmożanka Wielmoża
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Legion Bydlin
 
 
Prądnik Sułoszowa
:
Przebój Wolbrom
 
 
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Unia Jaroszowiec
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka

 
 
Sokół Gołaczewy
:
Centuria Chechło
 
 
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
 
 
Olimpia Łobzów
:
Spartak Charsznica
 
 
Pilica Wierbka
:
Wielmożanka Wielmoża
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Legion Bydlin
 
 
Prądnik Sułoszowa
:
Przebój Wolbrom
 
 
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Unia Jaroszowiec

34. kolejka

 
 
Sokół Gołaczewy
:
Centuria Chechło
 
 
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
 
 
Olimpia Łobzów
:
Spartak Charsznica
 
 
Pilica Wierbka
:
Wielmożanka Wielmoża
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Legion Bydlin
 
 
Prądnik Sułoszowa
:
Przebój Wolbrom
 
 
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Unia Jaroszowiec

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
10.04.2021
20:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
10.04.2021
18:00
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
10.04.2021
15:00
Wisła Kraków
1:2
Raków Częstochowa
10.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
10.04.2021
17:30
Zagłębie Lubin
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
10.04.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Zagłębie Sosnowiec
10.04.2021
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
ŁKS Łódź
10.04.2021
15:00
Korona Kielce
1:0
GKS Tychy
10.04.2021
17:00
GKS Bełchatów
2:3
Stomil Olsztyn
10.04.2021
16:00
Widzew Łódź
0:0
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
GKS Jastrzębie
1:1
Górnik Łęczna
10.04.2021
16:00
Arka Gdynia
:
Odra Opole
11.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Hutnik Kraków
0:0
Olimpia Elbląg
10.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Chojniczanka Chojnice
10.04.2021
15:00
Błękitni Stargard
3:1
Sokół Ostróda
10.04.2021
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
Górnik Polkowice
10.04.2021
16:00
Olimpia Grudziądz
1:3
Lech II Poznań
10.04.2021
20:15
Skra Częstochowa
3:4
Stal Rzeszów
10.04.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Motor Lublin
10.04.2021
18:00
Śląsk II Wrocław
:
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
 
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Podlasie Biała Podlaska
10.04.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Avia Świdnik
10.04.2021
16:00
Hetman Zamość
0:1
Cracovia II Kraków
10.04.2021
13:00
Chełmianka Chełm
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
10.04.2021
16:00
Lewart Lubartów
0:2
Wisła Puławy
10.04.2021
16:00
Podhale Nowy Targ
3:1
KS Wiązownica
10.04.2021
16:00
Wisła Sandomierz
1:0
Stal Kraśnik
10.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
2:1
Sokół Sieniawa
10.04.2021
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
ŁKS Łagów
10.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
 
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
10.04.2021
16:00
LKS Śledziejowice
:
Puszcza II
10.04.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
10.04.2021
 
Beskid Andrychów
:
Clepardia Kraków
10.04.2021
 
MKS Trzebinia
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
10.04.2021
 
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
10.04.2021
 
Pcimianka Pcim
:
KS Chełmek
10.04.2021
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Sokół Słopnice
10.04.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Skalnik Kamionka Wielka
10.04.2021
16:00
Okocimski Brzesko
:
Rylovia Rylowa
10.04.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
10.04.2021
16:00
Metal Tarnów
:
Lubań Maniowy
10.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Watra Białka Tatrzańska
10.04.2021
16:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Wierchy Rabka Zdrój
10.04.2021
16:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
10.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
:
Agricola Klimontów
10.04.2021
 
Zawisza Sulechów
:
Sparta Skrzeszowice
10.04.2021
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Polonia Wilczkowice
10.04.2021
 
Kosynierzy Łuczyce
:
Juvenia Prandocin
10.04.2021
 
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
10.04.2021
 
Iskra Radwanowice
:
Maszycanka II Maszyce
10.04.2021
 
Niegoszowianka
:
Górzanka Nawojowa Góra
10.04.2021
 
Potok Więckowice
:
Orzeł II Bębło
10.04.2021
 
Kmita II Zabierzów
:
Topór Aleksandrowice
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Kaszowianka II Kaszów
:
Wieczysta II
10.04.2021
 
Albertus Kraków
:
Victoria Kraków
10.04.2021
 
Universum Kraków
:
Dragoons Kraków
10.04.2021
 
Grom Kraków
:
Rybitwy Kraków
10.04.2021
 
Wawel Kraków
:
Pychowianka Kraków
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
:
Sankowia Sanka
10.04.2021
16:00
Tyniec Kraków
:
Nadwiślan Rusocice
10.04.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Sparta Przeginia Duchowna
10.04.2021
 
Radziszowianka II
:
Skawinka II Skawina
10.04.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Trzebol Wielkie Drogi
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Olkusz)

Pilica II Wierbka
:
Strumyk Zarzecze
10.04.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Northstar Miechów
10.04.2021
 
Stare Bukowno
:
Victoria Smroków
10.04.2021
 
Hetman Dłużec
:
Cobra Wężerów
10.04.2021
 
Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Orlęta K.
:
Górnik Łęczna
10.04.2021
 
Korona II
:
Resovia Rzeszów
10.04.2021
 
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Stal Rz.
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
10.04.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
10.04.2021
12:05
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
12:00
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Wisła Kraków
:
Hetman Z.
10.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
10.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Profi Zielonki
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik II Kraków
10.04.2021
13:00
Podgórze Kraków
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
 
Glinik Gorlice
:
Unia Tarnów
10.04.2021
 
SMS Oświęcim
:
Górnik Tarnów
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
10:00
Wisła II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
10.04.2021
 
Respect Szalowa
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
MOSiR Bochnia
10.04.2021
 
Chełmek
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
AP 21 Kraków
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
 
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
13:00
Kalwarianka
:
Cracovia II Kraków
10.04.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła II K.
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
10.04.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sparta Daleszyce
:
Prądniczanka Kraków
10.04.2021
12:00
Wanda Nowa Huta
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
10.04.2021
16:30
Widok Lublin
:
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
:
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
:
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Profisport Wrocław
10.04.2021
 
Stal Mielec
:
Górnik Polkowice
10.04.2021
 
Kamionka Mikołów
:
AZS UMCS Lublin
10.04.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
BSF Bochnia
10.04.2021
 
GKS Tychy
:
Heiro Rzeszów
10.04.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny