facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Myślenice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 01.08.2020

LKS Rudnik
Karpaty Siepraw
01.08.2020
15:00
Zielonka Wrząsowice
6:2
Beskid Tokarnia
01.08.2020
17:00
Staw Polanka
3:0 v.o.
Gościbia Sułkowice
01.08.2020
17:00
brak gości
Sęp Droginia
1:1
Iskra Brzączowice
01.08.2020
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Lubomir Wiśniowa
02.08.2020
14:00
Skalnik Trzemeśnia
3:5
Hejnał Krzyszkowice
02.08.2020
17:00
Topór Tenczyn
2:4
Clavia Świątniki Górne
02.08.2020
17:00
Sokół Borzęta
Górki Myślenice
02.08.2020
18:00

2. kolejka 08.08.2020

Hejnał Krzyszkowice
4:0
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
5:1
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00
Zielonka Wrząsowice
1:2
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
2:4
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
0:1
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

3. kolejka 15.08.2020

Sęp Droginia
Górki Myślenice
12.08.2020
18:00
Staw Polanka
0:2
Zielonka Wrząsowice
15.08.2020
17:00
Lubomir Wiśniowa
Karpaty Siepraw
15.08.2020
17:00
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Gościbia Sułkowice
15.08.2020
17:00
LKS Rudnik
1:0
Hejnał Krzyszkowice
15.08.2020
17:30
Topór Tenczyn
5:1
Beskid Tokarnia
15.08.2020
18:00
Rokita Kornatka
4:2
Iskra Brzączowice
16.08.2020
18:00
Sokół Borzęta
Clavia Świątniki Górne
16.08.2020
18:00

4. kolejka 22.08.2020

Zielonka Wrząsowice
4:1
Sokół Borzęta
22.08.2020
17:00
Gościbia Sułkowice
1:0
Sęp Droginia
22.08.2020
18:00
Clavia Świątniki Górne
2:2
Skalnik Trzemeśnia
22.08.2020
14:00
Iskra Brzączowice
2:1
Lubomir Wiśniowa
22.08.2020
18:00
Beskid Tokarnia
Karpaty Siepraw
23.08.2020
16:00
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Rokita Kornatka
23.08.2020
16:00
Górki Myślenice
LKS Rudnik
23.08.2020
17:00
Topór Tenczyn
1:0
Staw Polanka
23.08.2020
17:30

5. kolejka 26.08.2020

Karpaty Siepraw
3:0
Iskra Brzączowice
26.08.2020
18:00
Skalnik Trzemeśnia
5:1
Zielonka Wrząsowice
26.08.2020
18:00
Sęp Droginia
0:2
Clavia Świątniki Górne
26.08.2020
18:00
Lubomir Wiśniowa
0:2
Hejnał Krzyszkowice
26.08.2020
18:00
Rokita Kornatka
Górki Myślenice
26.08.2020
18:00
Staw Polanka
3:4
Beskid Tokarnia
26.08.2020
18:00
Sokół Borzęta
0:3
Topór Tenczyn
26.08.2020
18:00
LKS Rudnik
2:1
Gościbia Sułkowice
26.08.2020
18:00

6. kolejka 29.08.2020

Gościbia Sułkowice
0:2
Rokita Kornatka
29.08.2020
17:00
Górki Myślenice
3:0
Lubomir Wiśniowa
29.08.2020
17:00
Staw Polanka
2:2
Sokół Borzęta
29.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
1:3
LKS Rudnik
29.08.2020
17:30
Zielonka Wrząsowice
1:1
Sęp Droginia
30.08.2020
17:00
Hejnał Krzyszkowice
2:4
Karpaty Siepraw
30.08.2020
11:00
Beskid Tokarnia
2:4
Iskra Brzączowice
30.08.2020
16:00
Topór Tenczyn
3:1
Skalnik Trzemeśnia
30.08.2020
17:30

7. kolejka 05.09.2020

Iskra Brzączowice
1:1
Hejnał Krzyszkowice
02.09.2020
17:00
Sęp Droginia
2:2
Topór Tenczyn
05.09.2020
17:00
Karpaty Siepraw
Górki Myślenice
05.09.2020
17:00
LKS Rudnik
1:1
Zielonka Wrząsowice
05.09.2020
17:00
Sokół Borzęta
6:0
Beskid Tokarnia
05.09.2020
17:00
Rokita Kornatka
2:4
Clavia Świątniki Górne
06.09.2020
14:00
Lubomir Wiśniowa
1:3
Gościbia Sułkowice
06.09.2020
15:00
Skalnik Trzemeśnia
0:0
Staw Polanka
16.09.2020
17:00

8. kolejka 12.09.2020

Staw Polanka
4:0
Sęp Droginia
12.09.2020
16:30
Topór Tenczyn
0:7
LKS Rudnik
12.09.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
5:1
Lubomir Wiśniowa
12.09.2020
11:00
Górki Myślenice
2:3
Iskra Brzączowice
12.09.2020
17:00
Sokół Borzęta
3:2
Skalnik Trzemeśnia
12.09.2020
17:00
Gościbia Sułkowice
3:0
Karpaty Siepraw
12.09.2020
17:00
Zielonka Wrząsowice
1:3
Rokita Kornatka
13.09.2020
17:00
Beskid Tokarnia
4:0
Hejnał Krzyszkowice
13.09.2020
15:00

9. kolejka 19.09.2020

Skalnik Trzemeśnia
2:7
Beskid Tokarnia
19.09.2020
16:30
Sęp Droginia
1:2
Sokół Borzęta
19.09.2020
16:30
LKS Rudnik
4:1
Staw Polanka
19.09.2020
16:30
Hejnał Krzyszkowice
Górki Myślenice
20.09.2020
11:00
Rokita Kornatka
2:2
Topór Tenczyn
20.09.2020
14:00
Lubomir Wiśniowa
2:3
Zielonka Wrząsowice
20.09.2020
15:00
Iskra Brzączowice
3:1
Gościbia Sułkowice
20.09.2020
16:00
Karpaty Siepraw
Clavia Świątniki Górne
20.09.2020
17:00

10. kolejka 26.09.2020

Sokół Borzęta
2:1
LKS Rudnik
26.09.2020
16:00
Clavia Świątniki Górne
4:2
Iskra Brzączowice
26.09.2020
16:00
Zielonka Wrząsowice
3:4
Karpaty Siepraw
26.09.2020
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Sęp Droginia
26.09.2020
16:00
Topór Tenczyn
3:2
Lubomir Wiśniowa
26.09.2020
17:00
Gościbia Sułkowice
2:4
Hejnał Krzyszkowice
26.09.2020
16:00
Staw Polanka
2:2
Rokita Kornatka
27.09.2020
16:00
Beskid Tokarnia
Górki Myślenice
27.09.2020
14:00

11. kolejka 03.10.2020

Górki Myślenice
Gościbia Sułkowice
03.10.2020
16:00
Sęp Droginia
1:4
Beskid Tokarnia
03.10.2020
16:00
LKS Rudnik
1:1
Skalnik Trzemeśnia
03.10.2020
16:00
Karpaty Siepraw
3:2
Topór Tenczyn
03.10.2020
16:30
Hejnał Krzyszkowice
Clavia Świątniki Górne
03.10.2020
16:00
Rokita Kornatka
2:4
Sokół Borzęta
04.10.2020
14:00
Lubomir Wiśniowa
4:2
Staw Polanka
04.10.2020
15:00
Iskra Brzączowice
2:2
Zielonka Wrząsowice
04.10.2020
16:00

12. kolejka 10.10.2020

Staw Polanka
1:3
Karpaty Siepraw
10.10.2020
14:30
Zielonka Wrząsowice
1:3
Hejnał Krzyszkowice
10.10.2020
16:00
Sokół Borzęta
2:1
Lubomir Wiśniowa
10.10.2020
16:00
Sęp Droginia
2:0
LKS Rudnik
11.10.2020
15:00
Topór Tenczyn
1:1
Iskra Brzączowice
11.10.2020
16:00
Skalnik Trzemeśnia
6:3
Rokita Kornatka
07.11.2020
14:00
Beskid Tokarnia
2:4
Gościbia Sułkowice
08.11.2020
13:30
Clavia Świątniki Górne
0:3
Górki Myślenice
11.11.2020
18:00

13. kolejka 17.10.2020

Gościbia Sułkowice
Clavia Świątniki Górne
17.10.2020
14:00
Karpaty Siepraw
1:3
Sokół Borzęta
17.10.2020
17:00
LKS Rudnik
5:2
Beskid Tokarnia
17.10.2020
14:30
Iskra Brzączowice
2:1
Staw Polanka
18.10.2020
15:00
Hejnał Krzyszkowice
1:3
Topór Tenczyn
07.11.2020
14:00
Rokita Kornatka
1:1
Sęp Droginia
13.11.2020
20:00
Lubomir Wiśniowa
3:3
Skalnik Trzemeśnia
13.11.2020
20:00
Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

14. kolejka 24.10.2020

Skalnik Trzemeśnia
Karpaty Siepraw
24.10.2020
15:00
Zielonka Wrząsowice
2:4
Gościbia Sułkowice
24.10.2020
15:00
Staw Polanka
Hejnał Krzyszkowice
24.10.2020
15:00
LKS Rudnik
0:1
Rokita Kornatka
24.10.2020
15:30
Sęp Droginia
0:1
Lubomir Wiśniowa
25.10.2020
14:00
Beskid Tokarnia
1:7
Clavia Świątniki Górne
25.10.2020
14:00
Sokół Borzęta
1:2
Iskra Brzączowice
25.10.2020
15:00
Topór Tenczyn
Górki Myślenice
25.10.2020
15:00

15. kolejka 31.10.2020

Clavia Świątniki Górne
1:5
Zielonka Wrząsowice
31.10.2020
18:00
Rokita Kornatka
4:1
Beskid Tokarnia
31.10.2020
14:00
Górki Myślenice
Staw Polanka
31.10.2020
15:00
Iskra Brzączowice
0:4
Skalnik Trzemeśnia
31.10.2020
14:30
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Sokół Borzęta
31.10.2020
14:30
Lubomir Wiśniowa
1:4
LKS Rudnik
31.10.2020
14:30
Gościbia Sułkowice
3:0
Topór Tenczyn
31.10.2020
14:00
Karpaty Siepraw
3:0
Sęp Droginia
16.11.2020
19:00

16. kolejka 12.05.2021

Karpaty Siepraw
3:1
LKS Rudnik
03.05.2021
17:00
Beskid Tokarnia
4:1
Zielonka Wrząsowice
12.05.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
2:3
Staw Polanka
12.05.2021
18:00
Iskra Brzączowice
3:2
Sęp Droginia
12.05.2021
18:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Rokita Kornatka
12.05.2021
18:00
Hejnał Krzyszkowice
4:0
Skalnik Trzemeśnia
12.05.2021
18:00
Górki Myślenice
1:2
Sokół Borzęta
12.05.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
3:2
Topór Tenczyn
13.05.2021
18:00

17. kolejka 19.05.2021

Sęp Droginia
1:7
Hejnał Krzyszkowice
19.05.2021
18:00
Rokita Kornatka
1:2
Karpaty Siepraw
19.05.2021
18:00
Staw Polanka
1:5
Clavia Świątniki Górne
19.05.2021
18:00
Sokół Borzęta
1:3
Gościbia Sułkowice
19.05.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
5:4
Górki Myślenice
19.05.2021
18:00
Topór Tenczyn
3:1
Zielonka Wrząsowice
19.05.2021
18:00
Lubomir Wiśniowa
3:0
Beskid Tokarnia
19.05.2021
18:00
LKS Rudnik
5:1
Iskra Brzączowice
19.05.2021
18:00

18. kolejka 09.06.2021

Karpaty Siepraw
Lubomir Wiśniowa
08.06.2021
18:00
Górki Myślenice
5:0
Sęp Droginia
09.06.2021
18:00
Zielonka Wrząsowice
2:1
Staw Polanka
09.06.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
4:1
Skalnik Trzemeśnia
09.06.2021
18:00
Hejnał Krzyszkowice
3:1
LKS Rudnik
09.06.2021
18:00
Beskid Tokarnia
3:4
Topór Tenczyn
09.06.2021
18:00
Iskra Brzączowice
2:4
Rokita Kornatka
09.06.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
1:1
Sokół Borzęta
10.06.2021
18:00

19. kolejka 23.06.2021

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

20. kolejka 26.06.2021

Iskra Brzączowice
:
Karpaty Siepraw
26.06.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Skalnik Trzemeśnia
26.06.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Sęp Droginia
26.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Lubomir Wiśniowa
26.06.2021
17:00
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
26.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Staw Polanka
26.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
:
Sokół Borzęta
26.06.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
:
LKS Rudnik
26.06.2021
17:00

21. kolejka 24.04.2021

Rokita Kornatka
2:3
Gościbia Sułkowice
24.04.2021
17:00
Sokół Borzęta
1:2
Staw Polanka
24.04.2021
16:00
LKS Rudnik
Clavia Świątniki Górne
24.04.2021
17:30
Sęp Droginia
1:2
Zielonka Wrząsowice
24.04.2021
17:00
Karpaty Siepraw
Hejnał Krzyszkowice
24.04.2021
17:30
Iskra Brzączowice
3:0 v.o.
Beskid Tokarnia
24.04.2021
18:00
walkower, na boisku 2:3
Skalnik Trzemeśnia
5:2
Topór Tenczyn
24.04.2021
16:00
Lubomir Wiśniowa
2:2
Górki Myślenice
25.04.2021
16:00

22. kolejka 01.05.2021

Clavia Świątniki Górne
3:0
Rokita Kornatka
30.04.2021
18:00
Hejnał Krzyszkowice
2:0
Iskra Brzączowice
01.05.2021
16:00
Górki Myślenice
Karpaty Siepraw
01.05.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
LKS Rudnik
01.05.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
1:2
Lubomir Wiśniowa
01.05.2021
16:30
Staw Polanka
4:2
Skalnik Trzemeśnia
01.05.2021
16:00
Topór Tenczyn
4:0
Sęp Droginia
02.05.2021
15:30
Beskid Tokarnia
5:2
Sokół Borzęta
02.05.2021
16:00

23. kolejka 08.05.2021

Sęp Droginia
0:1
Staw Polanka
08.05.2021
17:00
Lubomir Wiśniowa
0:1
Clavia Świątniki Górne
08.05.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:1
Górki Myślenice
08.05.2021
17:30
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Sokół Borzęta
08.05.2021
16:00
Karpaty Siepraw
Gościbia Sułkowice
08.05.2021
17:30
Rokita Kornatka
2:1
Zielonka Wrząsowice
08.05.2021
18:00
LKS Rudnik
0:1
Topór Tenczyn
09.05.2021
15:30
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Beskid Tokarnia
09.05.2021
11:00

24. kolejka 15.05.2021

Sokół Borzęta
3:2
Sęp Droginia
15.05.2021
17:30
Staw Polanka
2:1
LKS Rudnik
15.05.2021
16:00
Górki Myślenice
1:1
Hejnał Krzyszkowice
15.05.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:1
Lubomir Wiśniowa
15.05.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
2:1
Iskra Brzączowice
15.05.2021
17:00
Beskid Tokarnia
2:1
Skalnik Trzemeśnia
16.05.2021
17:30
Topór Tenczyn
3:1
Rokita Kornatka
16.05.2021
10:00
Clavia Świątniki Górne
Karpaty Siepraw
16.05.2021
18:00

25. kolejka 22.05.2021

Karpaty Siepraw
5:2
Zielonka Wrząsowice
22.05.2021
18:00
Sęp Droginia
0:2
Skalnik Trzemeśnia
22.05.2021
17:00
Rokita Kornatka
2:3
Staw Polanka
22.05.2021
18:00
Górki Myślenice
0:1
Beskid Tokarnia
22.05.2021
17:00
LKS Rudnik
1:3
Sokół Borzęta
23.05.2021
11:00
Iskra Brzączowice
3:3
Clavia Świątniki Górne
23.05.2021
18:00
Lubomir Wiśniowa
3:4
Topór Tenczyn
23.05.2021
15:00
Hejnał Krzyszkowice
Gościbia Sułkowice
23.05.2021
17:00

26. kolejka 29.05.2021

Gościbia Sułkowice
4:1
Górki Myślenice
29.05.2021
17:00
Skalnik Trzemeśnia
1:0
LKS Rudnik
29.05.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
2:0
Hejnał Krzyszkowice
29.05.2021
17:30
Sokół Borzęta
3:3
Rokita Kornatka
29.05.2021
18:00
Staw Polanka
2:2
Lubomir Wiśniowa
29.05.2021
16:00
Zielonka Wrząsowice
0:0
Iskra Brzączowice
29.05.2021
17:00
Beskid Tokarnia
4:2
Sęp Droginia
30.05.2021
18:00
Topór Tenczyn
1:7
Karpaty Siepraw
30.05.2021
18:00

27. kolejka 02.06.2021

Karpaty Siepraw
1:0
Staw Polanka
02.06.2021
18:00
Hejnał Krzyszkowice
0:1
Zielonka Wrząsowice
02.06.2021
18:00
Lubomir Wiśniowa
6:0
Sokół Borzęta
02.06.2021
18:00
LKS Rudnik
2:0
Sęp Droginia
02.06.2021
18:00
Iskra Brzączowice
2:6
Topór Tenczyn
02.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
3:5
Skalnik Trzemeśnia
02.06.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
2:3
Beskid Tokarnia
02.06.2021
18:00
Górki Myślenice
1:4
Clavia Świątniki Górne
02.06.2021
18:00

28. kolejka 05.06.2021

Sokół Borzęta
2:4
Karpaty Siepraw
05.06.2021
18:00
Staw Polanka
5:1
Iskra Brzączowice
05.06.2021
16:00
Sęp Droginia
0:2
Rokita Kornatka
05.06.2021
17:30
Skalnik Trzemeśnia
2:1
Lubomir Wiśniowa
05.06.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Gościbia Sułkowice
06.06.2021
11:00
Beskid Tokarnia
1:3
LKS Rudnik
06.06.2021
18:00
Topór Tenczyn
3:1
Hejnał Krzyszkowice
06.06.2021
18:00
Zielonka Wrząsowice
3:3
Górki Myślenice
06.06.2021
17:00

29. kolejka 12.06.2021

Karpaty Siepraw
2:0
Skalnik Trzemeśnia
12.06.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Zielonka Wrząsowice
12.06.2021
17:00
Rokita Kornatka
3:2
LKS Rudnik
12.06.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
4:3
Beskid Tokarnia
12.06.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:7
Sokół Borzęta
12.06.2021
18:00
Górki Myślenice
1:2
Topór Tenczyn
12.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Staw Polanka
13.06.2021
11:00
Lubomir Wiśniowa
4:0
Sęp Droginia
13.06.2021
15:00

30. kolejka 19.06.2021

LKS Rudnik
1:5
Lubomir Wiśniowa
18.06.2021
18:30
Zielonka Wrząsowice
0:0
Clavia Świątniki Górne
19.06.2021
17:00
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Iskra Brzączowice
19.06.2021
17:00
Sokół Borzęta
0:3
Hejnał Krzyszkowice
19.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
2:1
Gościbia Sułkowice
19.06.2021
17:00
Sęp Droginia
0:6
Karpaty Siepraw
19.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
2:2
Rokita Kornatka
20.06.2021
16:00
Staw Polanka
1:2
Górki Myślenice
20.06.2021
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

19. kolejka 23.06.2021

22.06.2021
18:30
Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:00
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:30
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:00
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
23.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
24.06.2021
19:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
18:30
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice

18. kolejka 09.06.2021

08.06.2021
18:00
Karpaty Siepraw
Lubomir Wiśniowa
09.06.2021
18:00
Górki Myślenice
5:0
Sęp Droginia
09.06.2021
18:00
Zielonka Wrząsowice
2:1
Staw Polanka
09.06.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
4:1
Skalnik Trzemeśnia
09.06.2021
18:00
Hejnał Krzyszkowice
3:1
LKS Rudnik
09.06.2021
18:00
Beskid Tokarnia
3:4
Topór Tenczyn
09.06.2021
18:00
Iskra Brzączowice
2:4
Rokita Kornatka
10.06.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
1:1
Sokół Borzęta

20. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
17:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty Siepraw
26.06.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Skalnik Trzemeśnia
26.06.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Sęp Droginia
26.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Lubomir Wiśniowa
26.06.2021
17:00
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
26.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Staw Polanka
26.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
:
Sokół Borzęta
26.06.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
:
LKS Rudnik

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny