facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Sokół Chorągwica
0:2
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
Rożnowa
1:2
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
6:0
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
3:1
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00
Zryw Szarów
Contra Sułków
19.08.2020
18:00
UKS Sygneczów
3:3
Czarnochowice
11.11.2020
13:00

2. kolejka 15.08.2020

Contra Sułków
0:4
Piłkarz Podłęże
15.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
2:4
Zryw Szarów
15.08.2020
17:00
Czarnochowice
7:1
Strażak Kokotów
15.08.2020
17:00
Czarni Staniątki
2:1
Wolni Kłaj
15.08.2020
18:00
Iskra Zakrzów
3:1
UKS Sygneczów
15.08.2020
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
Sokół Chorągwica
16.08.2020
14:00
Gwiazda Brzegi
2:3
Wilga Koźmice Wielkie
16.08.2020
17:00
Piast Łapanów
6:1
Rożnowa
16.08.2020
18:00

3. kolejka 22.08.2020

UKS Sygneczów
3:1
Gwiazda Brzegi
22.08.2020
17:00
Contra Sułków
2:1
Zieloni Niegowić
22.08.2020
17:00
Rożnowa
3:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
22.08.2020
17:00
Strażak Kokotów
0:4
Iskra Zakrzów
22.08.2020
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:0
Czarni Staniątki
23.08.2020
16:00
Wolni Kłaj
2:1
Zryw Szarów
23.08.2020
17:00
Sokół Chorągwica
1:5
Czarnochowice
23.08.2020
17:00
Piłkarz Podłęże
0:2
Piast Łapanów
23.08.2020
18:00

4. kolejka 26.08.2020

Zieloni Niegowić
1:4
Wolni Kłaj
26.08.2020
17:00
Czarni Staniątki
1:3
UKS Sygneczów
26.08.2020
18:00
Czarnochowice
5:1
Rożnowa
26.08.2020
18:00
Gwiazda Brzegi
Strażak Kokotów
26.08.2020
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
6:0
Piłkarz Podłęże
26.08.2020
18:00
Contra Sułków
4:3
Piast Łapanów
26.08.2020
18:00
Zryw Szarów
5:3
Wilga Koźmice Wielkie
26.08.2020
17:30
Iskra Zakrzów
1:0
Sokół Chorągwica
02.09.2020
17:30

5. kolejka 29.08.2020

Sokół Chorągwica
6:1
Gwiazda Brzegi
29.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
Zryw Szarów
29.08.2020
17:00
Strażak Kokotów
3:2
Czarni Staniątki
29.08.2020
17:00
Rożnowa
2:5
Iskra Zakrzów
30.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
5:0
Zieloni Niegowić
30.08.2020
16:00
Wolni Kłaj
2:0
Contra Sułków
30.08.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
1:3
Czarnochowice
30.08.2020
17:00
Piast Łapanów
3:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
30.08.2020
18:00

6. kolejka 05.09.2020

Zieloni Niegowić
2:1
UKS Sygneczów
05.09.2020
17:00
Contra Sułków
1:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
05.09.2020
17:00
Czarnochowice
4:1
Piast Łapanów
05.09.2020
17:00
Czarni Staniątki
3:0
Sokół Chorągwica
05.09.2020
17:30
Zryw Szarów
1:1
Strażak Kokotów
05.09.2020
16:00
Iskra Zakrzów
Piłkarz Podłęże
05.09.2020
15:00
Gwiazda Brzegi
7:3
Rożnowa
06.09.2020
16:00
Wolni Kłaj
3:2
Wilga Koźmice Wielkie
06.09.2020
16:30

7. kolejka 12.09.2020

Rożnowa
5:6
Czarni Staniątki
12.09.2020
16:00
UKS Sygneczów
1:1
Wolni Kłaj
12.09.2020
16:30
Piast Łapanów
Iskra Zakrzów
12.09.2020
17:00
Sokół Chorągwica
Zryw Szarów
12.09.2020
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Czarnochowice
13.09.2020
14:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:0
Contra Sułków
13.09.2020
16:00
Strażak Kokotów
4:0
Zieloni Niegowić
13.09.2020
17:00
Piłkarz Podłęże
1:5
Gwiazda Brzegi
13.09.2020
17:00

8. kolejka 19.09.2020

Contra Sułków
2:5
Czarnochowice
19.09.2020
16:00
Zieloni Niegowić
2:0
Sokół Chorągwica
19.09.2020
16:30
Iskra Zakrzów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.09.2020
17:00
Zryw Szarów
2:0
Rożnowa
19.09.2020
16:00
Gwiazda Brzegi
4:4
Piast Łapanów
20.09.2020
16:00
Czarni Staniątki
8:1
Piłkarz Podłęże
20.09.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
UKS Sygneczów
20.09.2020
14:00
Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.09.2020
16:30

9. kolejka 26.09.2020

UKS Sygneczów
1:2
Contra Sułków
26.09.2020
13:30
Rożnowa
4:6
Zieloni Niegowić
26.09.2020
16:00
Sokół Chorągwica
5:3
Wolni Kłaj
26.09.2020
16:30
Czarnochowice
0:1
Iskra Zakrzów
26.09.2020
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Gwiazda Brzegi
27.09.2020
13:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Strażak Kokotów
27.09.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Zryw Szarów
27.09.2020
16:30
Piast Łapanów
2:0
Czarni Staniątki
27.09.2020
16:00

10. kolejka 03.10.2020

Wolni Kłaj
8:3
Rożnowa
03.10.2020
14:00
Contra Sułków
0:3
Iskra Zakrzów
03.10.2020
15:00
UKS Sygneczów
2:3
Strażak Kokotów
03.10.2020
13:00
Zieloni Niegowić
3:2
Piłkarz Podłęże
03.10.2020
16:00
Czarni Staniątki
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
03.10.2020
16:00
Zryw Szarów
1:0
Piast Łapanów
03.10.2020
16:00
Gwiazda Brzegi
0:4
Czarnochowice
04.10.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:3
Sokół Chorągwica
04.10.2020
16:00

11. kolejka 10.10.2020

Rożnowa
3:2
Wilga Koźmice Wielkie
10.10.2020
15:00
Sokół Chorągwica
3:1
UKS Sygneczów
10.10.2020
15:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Zryw Szarów
11.10.2020
11:00
Strażak Kokotów
3:1
Contra Sułków
11.10.2020
15:00
Piast Łapanów
4:1
Zieloni Niegowić
11.10.2020
15:30
Piłkarz Podłęże
0:1
Wolni Kłaj
11.10.2020
15:30
Iskra Zakrzów
2:1
Gwiazda Brzegi
21.11.2020
12:30
Czarnochowice
:
Czarni Staniątki
31.03.2021
17:00

12. kolejka 17.10.2020

UKS Sygneczów
5:3
Rożnowa
17.10.2020
15:00
Zieloni Niegowić
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
17.10.2020
15:00
Strażak Kokotów
2:3
Sokół Chorągwica
18.10.2020
15:00
Wolni Kłaj
3:1
Piast Łapanów
18.10.2020
13:30
Wilga Koźmice Wielkie
2:2
Piłkarz Podłęże
18.10.2020
15:00
Czarni Staniątki
Iskra Zakrzów
11.11.2020
12:30
Contra Sułków
1:8
Gwiazda Brzegi
14.11.2020
13:00
Zryw Szarów
1:2
Czarnochowice
13.03.2021
17:00

13. kolejka 24.10.2020

Iskra Zakrzów
2:2
Zryw Szarów
24.10.2020
15:00
Rożnowa
1:3
Strażak Kokotów
24.10.2020
15:00
Sokół Chorągwica
5:1
Contra Sułków
24.10.2020
15:00
Czarnochowice
4:1
Zieloni Niegowić
24.10.2020
16:00
Piast Łapanów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2020
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Wolni Kłaj
25.10.2020
11:00
Piłkarz Podłęże
4:2
UKS Sygneczów
25.10.2020
14:30
Gwiazda Brzegi
3:2
Czarni Staniątki
25.10.2020
15:00

14. kolejka 31.10.2020

Strażak Kokotów
1:1
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
2:1
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
3:2
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
1:3
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
3:2
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:5
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
11:00
Zryw Szarów
3:2
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
14:00
Zieloni Niegowić
0:1
Iskra Zakrzów
14.11.2020
13:30

15. kolejka 07.11.2020

Gwiazda Brzegi
3:0
Zieloni Niegowić
07.11.2020
14:00
Rożnowa
3:2
Contra Sułków
07.11.2020
14:00
Iskra Zakrzów
3:2
Wolni Kłaj
07.11.2020
14:00
Czarnochowice
3:2
Wilga Koźmice Wielkie
07.11.2020
16:00
Piast Łapanów
2:2
Strażak Kokotów
07.11.2020
13:00
Czarni Staniątki
2:3
Zryw Szarów
08.11.2020
13:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
UKS Sygneczów
08.11.2020
14:00
Piłkarz Podłęże
5:1
Sokół Chorągwica
08.11.2020
14:00

16. kolejka 20.03.2021

Piast Łapanów
:
Sokół Chorągwica
20.03.2021
15:30
Iskra Zakrzów
:
Wilga Koźmice Wielkie
20.03.2021
11:00
Gwiazda Brzegi
:
Wolni Kłaj
20.03.2021
16:00
Czarni Staniątki
:
Zieloni Niegowić
20.03.2021
16:00
Contra Sułków
:
Zryw Szarów
20.03.2021
15:30
Czarnochowice
:
UKS Sygneczów
20.03.2021
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Rożnowa
21.03.2021
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Strażak Kokotów
21.03.2021
11:00

17. kolejka

Piłkarz Podłęże
:
Contra Sułków
 
 
Zryw Szarów
:
Zieloni Niegowić
 
 
Strażak Kokotów
:
Czarnochowice
 
 
Wolni Kłaj
:
Czarni Staniątki
 
 
UKS Sygneczów
:
Iskra Zakrzów
 
 
Sokół Chorągwica
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Rożnowa
:
Piast Łapanów
 
 

18. kolejka

Gwiazda Brzegi
:
UKS Sygneczów
 
 
Zieloni Niegowić
:
Contra Sułków
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Rożnowa
 
 
Iskra Zakrzów
:
Strażak Kokotów
 
 
Czarni Staniątki
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
Zryw Szarów
:
Wolni Kłaj
 
 
Czarnochowice
:
Sokół Chorągwica
 
 
Piast Łapanów
:
Piłkarz Podłęże
 
 

19. kolejka

Wolni Kłaj
:
Zieloni Niegowić
 
 
UKS Sygneczów
:
Czarni Staniątki
 
 
Rożnowa
:
Czarnochowice
 
 
Strażak Kokotów
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Piłkarz Podłęże
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Piast Łapanów
:
Contra Sułków
 
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zryw Szarów
 
 
Sokół Chorągwica
:
Iskra Zakrzów
 
 

20. kolejka

Gwiazda Brzegi
:
Sokół Chorągwica
 
 
Zryw Szarów
:
UKS Sygneczów
 
 
Czarni Staniątki
:
Strażak Kokotów
 
 
Iskra Zakrzów
:
Rożnowa
 
 
Zieloni Niegowić
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
Contra Sułków
:
Wolni Kłaj
 
 
Czarnochowice
:
Piłkarz Podłęże
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Piast Łapanów
 
 

21. kolejka

UKS Sygneczów
:
Zieloni Niegowić
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Contra Sułków
 
 
Piast Łapanów
:
Czarnochowice
 
 
Sokół Chorągwica
:
Czarni Staniątki
 
 
Strażak Kokotów
:
Zryw Szarów
 
 
Piłkarz Podłęże
:
Iskra Zakrzów
 
 
Rożnowa
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Wolni Kłaj
 
 

22. kolejka

Czarni Staniątki
:
Rożnowa
 
 
Wolni Kłaj
:
UKS Sygneczów
 
 
Iskra Zakrzów
:
Piast Łapanów
 
 
Zryw Szarów
:
Sokół Chorągwica
 
 
Czarnochowice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Contra Sułków
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
Zieloni Niegowić
:
Strażak Kokotów
 
 
Gwiazda Brzegi
:
Piłkarz Podłęże
 
 

23. kolejka

Czarnochowice
:
Contra Sułków
 
 
Sokół Chorągwica
:
Zieloni Niegowić
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Iskra Zakrzów
 
 
Rożnowa
:
Zryw Szarów
 
 
Piast Łapanów
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Piłkarz Podłęże
:
Czarni Staniątki
 
 
UKS Sygneczów
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
Strażak Kokotów
:
Wolni Kłaj
 
 

24. kolejka

Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
 
 
Zieloni Niegowić
:
Rożnowa
 
 
Wolni Kłaj
:
Sokół Chorągwica
 
 
Iskra Zakrzów
:
Czarnochowice
 
 
Gwiazda Brzegi
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
Zryw Szarów
:
Piłkarz Podłęże
 
 
Czarni Staniątki
:
Piast Łapanów
 
 

25. kolejka

Rożnowa
:
Wolni Kłaj
 
 
Iskra Zakrzów
:
Contra Sułków
 
 
Strażak Kokotów
:
UKS Sygneczów
 
 
Piłkarz Podłęże
:
Zieloni Niegowić
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Czarni Staniątki
 
 
Piast Łapanów
:
Zryw Szarów
 
 
Czarnochowice
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Sokół Chorągwica
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 

26. kolejka

Wilga Koźmice Wielkie
:
Rożnowa
 
 
UKS Sygneczów
:
Sokół Chorągwica
 
 
Zryw Szarów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Contra Sułków
:
Strażak Kokotów
 
 
Zieloni Niegowić
:
Piast Łapanów
 
 
Wolni Kłaj
:
Piłkarz Podłęże
 
 
Gwiazda Brzegi
:
Iskra Zakrzów
 
 
Czarni Staniątki
:
Czarnochowice
 
 

27. kolejka

Rożnowa
:
UKS Sygneczów
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Zieloni Niegowić
 
 
Sokół Chorągwica
:
Strażak Kokotów
 
 
Piast Łapanów
:
Wolni Kłaj
 
 
Piłkarz Podłęże
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
Iskra Zakrzów
:
Czarni Staniątki
 
 
Gwiazda Brzegi
:
Contra Sułków
 
 
Czarnochowice
:
Zryw Szarów
 
 

28. kolejka

Zryw Szarów
:
Iskra Zakrzów
 
 
Strażak Kokotów
:
Rożnowa
 
 
Contra Sułków
:
Sokół Chorągwica
 
 
Zieloni Niegowić
:
Czarnochowice
 
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Piast Łapanów
 
 
Wolni Kłaj
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
UKS Sygneczów
:
Piłkarz Podłęże
 
 
Czarni Staniątki
:
Gwiazda Brzegi
 
 

29. kolejka

Piłkarz Podłęże
:
Strażak Kokotów
 
 
Czarnochowice
:
Wolni Kłaj
 
 
Piast Łapanów
:
UKS Sygneczów
 
 
Czarni Staniątki
:
Contra Sułków
 
 
Rożnowa
:
Sokół Chorągwica
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
Gwiazda Brzegi
:
Zryw Szarów
 
 
Iskra Zakrzów
:
Zieloni Niegowić
 
 

30. kolejka

Zieloni Niegowić
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Contra Sułków
:
Rożnowa
 
 
Wolni Kłaj
:
Iskra Zakrzów
 
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Czarnochowice
 
 
Strażak Kokotów
:
Piast Łapanów
 
 
Zryw Szarów
:
Czarni Staniątki
 
 
UKS Sygneczów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Sokół Chorągwica
:
Piłkarz Podłęże
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka

 
 
Zieloni Niegowić
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Contra Sułków
:
Rożnowa
 
 
Wolni Kłaj
:
Iskra Zakrzów
 
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Czarnochowice
 
 
Strażak Kokotów
:
Piast Łapanów
 
 
Zryw Szarów
:
Czarni Staniątki
 
 
UKS Sygneczów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Sokół Chorągwica
:
Piłkarz Podłęże

30. kolejka

 
 
Zieloni Niegowić
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Contra Sułków
:
Rożnowa
 
 
Wolni Kłaj
:
Iskra Zakrzów
 
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Czarnochowice
 
 
Strażak Kokotów
:
Piast Łapanów
 
 
Zryw Szarów
:
Czarni Staniątki
 
 
UKS Sygneczów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Sokół Chorągwica
:
Piłkarz Podłęże

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
10.04.2021
20:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
10.04.2021
18:00
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
10.04.2021
15:00
Wisła Kraków
1:2
Raków Częstochowa
10.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
10.04.2021
17:30
Zagłębie Lubin
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
10.04.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Zagłębie Sosnowiec
10.04.2021
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
ŁKS Łódź
10.04.2021
15:00
Korona Kielce
1:0
GKS Tychy
10.04.2021
17:00
GKS Bełchatów
2:3
Stomil Olsztyn
10.04.2021
16:00
Widzew Łódź
0:0
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
GKS Jastrzębie
1:1
Górnik Łęczna
10.04.2021
16:00
Arka Gdynia
:
Odra Opole
11.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Hutnik Kraków
0:0
Olimpia Elbląg
10.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Chojniczanka Chojnice
10.04.2021
15:00
Błękitni Stargard
3:1
Sokół Ostróda
10.04.2021
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
Górnik Polkowice
10.04.2021
16:00
Olimpia Grudziądz
1:3
Lech II Poznań
10.04.2021
20:15
Skra Częstochowa
3:4
Stal Rzeszów
10.04.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Motor Lublin
10.04.2021
18:00
Śląsk II Wrocław
:
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
 
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Podlasie Biała Podlaska
10.04.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Avia Świdnik
10.04.2021
16:00
Hetman Zamość
0:1
Cracovia II Kraków
10.04.2021
13:00
Chełmianka Chełm
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
10.04.2021
16:00
Lewart Lubartów
0:2
Wisła Puławy
10.04.2021
16:00
Podhale Nowy Targ
3:1
KS Wiązownica
10.04.2021
16:00
Wisła Sandomierz
1:0
Stal Kraśnik
10.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
2:1
Sokół Sieniawa
10.04.2021
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
ŁKS Łagów
10.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
 
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
10.04.2021
16:00
LKS Śledziejowice
:
Puszcza II
10.04.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
10.04.2021
 
Beskid Andrychów
:
Clepardia Kraków
10.04.2021
 
MKS Trzebinia
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
10.04.2021
 
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
10.04.2021
 
Pcimianka Pcim
:
KS Chełmek
10.04.2021
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Sokół Słopnice
10.04.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Skalnik Kamionka Wielka
10.04.2021
16:00
Okocimski Brzesko
:
Rylovia Rylowa
10.04.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
10.04.2021
16:00
Metal Tarnów
:
Lubań Maniowy
10.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Watra Białka Tatrzańska
10.04.2021
16:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Wierchy Rabka Zdrój
10.04.2021
16:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
10.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
:
Agricola Klimontów
10.04.2021
 
Zawisza Sulechów
:
Sparta Skrzeszowice
10.04.2021
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Polonia Wilczkowice
10.04.2021
 
Kosynierzy Łuczyce
:
Juvenia Prandocin
10.04.2021
 
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
10.04.2021
 
Iskra Radwanowice
:
Maszycanka II Maszyce
10.04.2021
 
Niegoszowianka
:
Górzanka Nawojowa Góra
10.04.2021
 
Potok Więckowice
:
Orzeł II Bębło
10.04.2021
 
Kmita II Zabierzów
:
Topór Aleksandrowice
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Kaszowianka II Kaszów
:
Wieczysta II
10.04.2021
 
Albertus Kraków
:
Victoria Kraków
10.04.2021
 
Universum Kraków
:
Dragoons Kraków
10.04.2021
 
Grom Kraków
:
Rybitwy Kraków
10.04.2021
 
Wawel Kraków
:
Pychowianka Kraków
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
:
Sankowia Sanka
10.04.2021
16:00
Tyniec Kraków
:
Nadwiślan Rusocice
10.04.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Sparta Przeginia Duchowna
10.04.2021
 
Radziszowianka II
:
Skawinka II Skawina
10.04.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Trzebol Wielkie Drogi
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Olkusz)

Pilica II Wierbka
:
Strumyk Zarzecze
10.04.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Northstar Miechów
10.04.2021
 
Stare Bukowno
:
Victoria Smroków
10.04.2021
 
Hetman Dłużec
:
Cobra Wężerów
10.04.2021
 
Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Orlęta K.
:
Górnik Łęczna
10.04.2021
 
Korona II
:
Resovia Rzeszów
10.04.2021
 
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Stal Rz.
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
10.04.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
10.04.2021
12:05
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
12:00
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Wisła Kraków
:
Hetman Z.
10.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
10.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Profi Zielonki
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik II Kraków
10.04.2021
13:00
Podgórze Kraków
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
 
Glinik Gorlice
:
Unia Tarnów
10.04.2021
 
SMS Oświęcim
:
Górnik Tarnów
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
10:00
Wisła II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
10.04.2021
 
Respect Szalowa
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
MOSiR Bochnia
10.04.2021
 
Chełmek
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
AP 21 Kraków
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
 
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
13:00
Kalwarianka
:
Cracovia II Kraków
10.04.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła II K.
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
10.04.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sparta Daleszyce
:
Prądniczanka Kraków
10.04.2021
12:00
Wanda Nowa Huta
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
10.04.2021
16:30
Widok Lublin
:
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
:
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
:
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Profisport Wrocław
10.04.2021
 
Stal Mielec
:
Górnik Polkowice
10.04.2021
 
Kamionka Mikołów
:
AZS UMCS Lublin
10.04.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
BSF Bochnia
10.04.2021
 
GKS Tychy
:
Heiro Rzeszów
10.04.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny