facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Wanda Nowa Huta
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
7:4
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
2:4
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
1:4
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
1:1
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00

2. kolejka 12.08.2020

Krakus Swoszowice
3:0
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
18:00
Gajowianka Gaj
1:2
Pogoń Skotniki
12.08.2020
18:00
Tramwaj Kraków
4:1
Strzelcy Kraków
12.08.2020
18:00
Bieżanowianka Kraków
3:1
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:2
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
3:0
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00
Bratniak Kraków
1:1
Podgórze Kraków
14.11.2020
19:00
Iskra Krzęcin pauzuje.

3. kolejka 15.08.2020

Iskra Krzęcin
3:1
Cedronka Wola Radziszowska
15.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
2:3
Bieżanowianka Kraków
15.08.2020
17:30
Rzozovia Rzozów
3:5
Gajowianka Gaj
16.08.2020
16:00
Płomień Kostrze
1:3
Krakus Swoszowice
16.08.2020
16:30
Fairant Kraków
0:2
Podgórze Kraków
16.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
Kabel Kraków
16.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
1:2
Tramwaj Kraków
16.09.2020
18:30

4. kolejka 22.08.2020

Wanda Nowa Huta
7:0
Płomień Kostrze
22.08.2020
11:00
Krakus Swoszowice
3:1
Strzelcy Kraków
22.08.2020
17:00
Gajowianka Gaj
1:1
Iskra Krzęcin
22.08.2020
17:00
Podgórze Kraków
1:3
Pogoń Skotniki
22.08.2020
17:00
Bieżanowianka Kraków
2:2
Bratniak Kraków
22.08.2020
17:30
Kabel Kraków
0:1
Rzozovia Rzozów
23.08.2020
18:00
Tramwaj Kraków
5:2
Fairant Kraków
14.11.2020
14:00

5. kolejka 29.08.2020

Iskra Krzęcin
1:3
Kabel Kraków
29.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
1:1
Krakus Swoszowice
29.08.2020
17:00
Rzozovia Rzozów
2:2
Podgórze Kraków
29.08.2020
17:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:4
Gajowianka Gaj
30.08.2020
11:00
Strzelcy Kraków
4:1
Wanda Nowa Huta
30.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
0:1
Tramwaj Kraków
30.08.2020
17:00
Fairant Kraków
1:6
Bieżanowianka Kraków
11.11.2020
14:00

6. kolejka 05.09.2020

Podgórze Kraków
2:5
Iskra Krzęcin
05.09.2020
11:00
Wanda Nowa Huta
3:0
Bratniak Kraków
05.09.2020
11:00
Płomień Kostrze
5:2
Strzelcy Kraków
05.09.2020
15:00
Krakus Swoszowice
2:0
Fairant Kraków
05.09.2020
17:00
Pogoń Skotniki
7:3
Bieżanowianka Kraków
05.09.2020
17:00
Tramwaj Kraków
3:3
Rzozovia Rzozów
06.09.2020
17:00
Kabel Kraków
4:5
Cedronka Wola Radziszowska
06.09.2020
17:00

7. kolejka 12.09.2020

Iskra Krzęcin
3:1
Tramwaj Kraków
12.09.2020
16:00
Rzozovia Rzozów
Bieżanowianka Kraków
12.09.2020
16:30
Gajowianka Gaj
Kabel Kraków
12.09.2020
16:30
Pogoń Skotniki
2:2
Krakus Swoszowice
12.09.2020
17:00
Cedronka Wola Radziszowska
7:1
Podgórze Kraków
12.09.2020
17:00
Bratniak Kraków
3:2
Płomień Kostrze
13.09.2020
13:30
Fairant Kraków
2:4
Wanda Nowa Huta
13.09.2020
13:00

8. kolejka 19.09.2020

Wanda Nowa Huta
0:1
Pogoń Skotniki
19.09.2020
11:00
Podgórze Kraków
1:2
Gajowianka Gaj
19.09.2020
11:00
Tramwaj Kraków
4:1
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2020
12:00
Płomień Kostrze
1:2
Fairant Kraków
19.09.2020
15:00
Bieżanowianka Kraków
0:0
Iskra Krzęcin
19.09.2020
16:30
Krakus Swoszowice
0:1
Rzozovia Rzozów
19.09.2020
17:00
Strzelcy Kraków
1:1
Bratniak Kraków
11.11.2020
13:30

9. kolejka 26.09.2020

Gajowianka Gaj
2:2
Tramwaj Kraków
26.09.2020
16:00
Iskra Krzęcin
1:1
Krakus Swoszowice
26.09.2020
16:00
Rzozovia Rzozów
3:1
Wanda Nowa Huta
26.09.2020
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:2
Bieżanowianka Kraków
26.09.2020
11:00
Pogoń Skotniki
3:1
Płomień Kostrze
27.09.2020
16:00
Fairant Kraków
0:3
Strzelcy Kraków
27.09.2020
16:00
Kabel Kraków
Podgórze Kraków
27.09.2020
16:30

10. kolejka 03.10.2020

Wanda Nowa Huta
0:5
Iskra Krzęcin
03.10.2020
11:00
Płomień Kostrze
3:3
Rzozovia Rzozów
03.10.2020
15:00
Tramwaj Kraków
3:2
Kabel Kraków
03.10.2020
15:30
Bieżanowianka Kraków
8:3
Gajowianka Gaj
03.10.2020
16:00
Krakus Swoszowice
2:2
Cedronka Wola Radziszowska
03.10.2020
16:30
Strzelcy Kraków
0:2
Pogoń Skotniki
03.10.2020
16:30
Bratniak Kraków
1:3
Fairant Kraków
04.10.2020
14:00

11. kolejka 10.10.2020

Podgórze Kraków
Tramwaj Kraków
10.10.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
9:1
Strzelcy Kraków
10.10.2020
15:30
Iskra Krzęcin
6:3
Płomień Kostrze
10.10.2020
15:30
Gajowianka Gaj
3:2
Krakus Swoszowice
10.10.2020
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:1
Wanda Nowa Huta
11.10.2020
15:30
Pogoń Skotniki
2:3
Bratniak Kraków
11.10.2020
15:00
Kabel Kraków
3:0
Bieżanowianka Kraków
11.10.2020
16:00

12. kolejka 17.10.2020

Wanda Nowa Huta
4:5
Gajowianka Gaj
17.10.2020
11:00
Fairant Kraków
1:6
Pogoń Skotniki
17.10.2020
15:00
Bieżanowianka Kraków
2:1
Podgórze Kraków
17.10.2020
14:00
Strzelcy Kraków
1:1
Iskra Krzęcin
17.10.2020
16:00
Bratniak Kraków
1:1
Rzozovia Rzozów
18.10.2020
15:00
Krakus Swoszowice
1:2
Kabel Kraków
14.11.2020
14:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:1
Płomień Kostrze
14.11.2020
13:00

13. kolejka 24.10.2020

Podgórze Kraków
0:4
Krakus Swoszowice
24.10.2020
11:00
Tramwaj Kraków
1:3
Bieżanowianka Kraków
24.10.2020
11:00
Iskra Krzęcin
1:3
Bratniak Kraków
24.10.2020
15:00
Gajowianka Gaj
4:0
Płomień Kostrze
24.10.2020
15:00
Rzozovia Rzozów
1:1
Fairant Kraków
24.10.2020
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
7:1
Strzelcy Kraków
24.10.2020
15:00
Kabel Kraków
6:1
Wanda Nowa Huta
25.10.2020
11:00

14. kolejka 31.10.2020

Wanda Nowa Huta
2:0
Podgórze Kraków
31.10.2020
14:00
Fairant Kraków
0:7
Iskra Krzęcin
31.10.2020
13:00
Kabel Kraków
3:0
Płomień Kostrze
31.10.2020
11:00
Pogoń Skotniki
9:1
Rzozovia Rzozów
31.10.2020
14:30
Krakus Swoszowice
2:1
Tramwaj Kraków
31.10.2020
14:30
Gajowianka Gaj
4:4
Strzelcy Kraków
31.10.2020
14:30
Bratniak Kraków
5:4
Cedronka Wola Radziszowska
31.10.2020
14:00

15. kolejka 07.11.2020

Tramwaj Kraków
2:1
Wanda Nowa Huta
07.11.2020
11:00
Gajowianka Gaj
1:0
Bratniak Kraków
07.11.2020
15:30
Bieżanowianka Kraków
2:0
Krakus Swoszowice
07.11.2020
14:00
Iskra Krzęcin
2:7
Pogoń Skotniki
07.11.2020
14:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:0
Fairant Kraków
07.11.2020
10:00
Podgórze Kraków
1:1
Płomień Kostrze
08.11.2020
13:00
Kabel Kraków
4:4
Strzelcy Kraków
08.11.2020
14:00

16. kolejka 19.05.2021

Bieżanowianka Kraków
2:5
Wanda Nowa Huta
19.05.2021
18:00
Iskra Krzęcin
3:1
Rzozovia Rzozów
19.05.2021
18:00
Tramwaj Kraków
4:1
Płomień Kostrze
19.05.2021
20:00
Podgórze Kraków
4:2
Strzelcy Kraków
19.05.2021
17:00
Kabel Kraków
3:0
Bratniak Kraków
19.05.2021
18:00
Gajowianka Gaj
5:1
Fairant Kraków
19.05.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:4
Pogoń Skotniki
16.06.2021
18:00

17. kolejka 19.06.2021

Wanda Nowa Huta
6:2
Krakus Swoszowice
19.06.2021
11:00
Pogoń Skotniki
10:0
Gajowianka Gaj
19.06.2021
18:00
Płomień Kostrze
0:5
Bieżanowianka Kraków
19.06.2021
18:00
Rzozovia Rzozów
1:7
Cedronka Wola Radziszowska
19.06.2021
17:00
Fairant Kraków
0:4
Kabel Kraków
19.06.2021
17:00
Podgórze Kraków
1:0
Bratniak Kraków
19.06.2021
17:00
Strzelcy Kraków
2:0
Tramwaj Kraków
20.06.2021
18:00
Iskra Krzęcin pauzuje.

18. kolejka 08.06.2021

Bieżanowianka Kraków
1:2
Strzelcy Kraków
09.06.2021
18:30
Gajowianka Gaj
1:0
Rzozovia Rzozów
09.06.2021
18:00
Podgórze Kraków
5:1
Fairant Kraków
09.06.2021
17:00
Kabel Kraków
Pogoń Skotniki
09.06.2021
18:45
Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Iskra Krzęcin
10.06.2021
18:30
Krakus Swoszowice
3:2
Płomień Kostrze
10.06.2021
18:00
Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

19. kolejka 05.05.2021

Strzelcy Kraków
0:4
Krakus Swoszowice
05.05.2021
18:00
Pogoń Skotniki
Podgórze Kraków
05.05.2021
17:00
Rzozovia Rzozów
Kabel Kraków
05.05.2021
18:00
Płomień Kostrze
1:3
Wanda Nowa Huta
06.05.2021
18:15
Iskra Krzęcin
1:0
Gajowianka Gaj
06.05.2021
18:00
Fairant Kraków
1:1
Tramwaj Kraków
06.05.2021
17:30
Bratniak Kraków
1:0
Bieżanowianka Kraków
26.05.2021
18:30

20. kolejka 12.05.2021

Kabel Kraków
2:0
Iskra Krzęcin
11.05.2021
18:00
Bieżanowianka Kraków
0:1
Fairant Kraków
12.05.2021
18:00
Podgórze Kraków
8:1
Rzozovia Rzozów
13.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
0:4
Cedronka Wola Radziszowska
13.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
4:0
Strzelcy Kraków
13.05.2021
17:00
Tramwaj Kraków
1:4
Pogoń Skotniki
26.05.2021
20:00
Krakus Swoszowice
0:0
Bratniak Kraków
16.06.2021
18:00

21. kolejka 24.04.2021

Iskra Krzęcin
3:2
Podgórze Kraków
24.04.2021
17:00
Bratniak Kraków
4:1
Wanda Nowa Huta
24.04.2021
19:00
Bieżanowianka Kraków
Pogoń Skotniki
24.04.2021
17:30
Rzozovia Rzozów
0:4
Tramwaj Kraków
24.04.2021
17:00
Cedronka Wola Radziszowska
Kabel Kraków
24.04.2021
17:00
Strzelcy Kraków
2:2
Płomień Kostrze
25.04.2021
17:00
Fairant Kraków
2:0
Krakus Swoszowice
25.04.2021
12:00

22. kolejka 01.05.2021

Tramwaj Kraków
2:1
Iskra Krzęcin
01.05.2021
16:00
Bieżanowianka Kraków
Rzozovia Rzozów
01.05.2021
18:00
Kabel Kraków
Gajowianka Gaj
01.05.2021
11:00
Krakus Swoszowice
Pogoń Skotniki
01.05.2021
11:00
Podgórze Kraków
0:2
Cedronka Wola Radziszowska
01.05.2021
17:00
Płomień Kostrze
2:2
Bratniak Kraków
01.05.2021
17:00
Wanda Nowa Huta
2:2
Fairant Kraków
01.05.2021
15:00

23. kolejka 08.05.2021

Pogoń Skotniki
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
5:1
Podgórze Kraków
08.05.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:1
Tramwaj Kraków
09.05.2021
17:00
Fairant Kraków
2:6
Płomień Kostrze
09.05.2021
13:00
Iskra Krzęcin
1:3
Bieżanowianka Kraków
09.05.2021
16:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Krakus Swoszowice
09.05.2021
17:30
Bratniak Kraków
0:6
Strzelcy Kraków
09.05.2021
16:00

24. kolejka 15.05.2021

Tramwaj Kraków
2:3
Gajowianka Gaj
15.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
8:0
Rzozovia Rzozów
15.05.2021
11:00
Bieżanowianka Kraków
2:1
Cedronka Wola Radziszowska
15.05.2021
18:00
Płomień Kostrze
Pogoń Skotniki
15.05.2021
17:00
Krakus Swoszowice
3:0
Iskra Krzęcin
16.05.2021
17:00
Strzelcy Kraków
2:1
Fairant Kraków
16.05.2021
18:00
Podgórze Kraków
1:1
Kabel Kraków
16.05.2021
11:00

25. kolejka 22.05.2021

Iskra Krzęcin
3:1
Wanda Nowa Huta
22.05.2021
15:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Płomień Kostrze
22.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
1:3
Bieżanowianka Kraków
22.05.2021
18:00
Kabel Kraków
5:0
Tramwaj Kraków
23.05.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:1
Krakus Swoszowice
23.05.2021
17:00
Pogoń Skotniki
3:0
Strzelcy Kraków
23.05.2021
17:30
Fairant Kraków
6:2
Bratniak Kraków
23.05.2021
13:00

26. kolejka 29.05.2021

Płomień Kostrze
1:2
Iskra Krzęcin
29.05.2021
17:00
Wanda Nowa Huta
3:3
Cedronka Wola Radziszowska
29.05.2021
11:00
Bieżanowianka Kraków
0:2
Kabel Kraków
29.05.2021
18:00
Tramwaj Kraków
0:2
Podgórze Kraków
30.05.2021
15:00
Strzelcy Kraków
3:1
Rzozovia Rzozów
30.05.2021
18:00
Krakus Swoszowice
1:3
Gajowianka Gaj
30.05.2021
17:00
Bratniak Kraków
0:7
Pogoń Skotniki
30.05.2021
19:00

27. kolejka 02.06.2021

Płomień Kostrze
2:5
Cedronka Wola Radziszowska
01.06.2021
18:30
Gajowianka Gaj
4:0
Wanda Nowa Huta
02.06.2021
18:00
Pogoń Skotniki
Fairant Kraków
02.06.2021
17:00
Podgórze Kraków
3:1
Bieżanowianka Kraków
02.06.2021
17:00
Iskra Krzęcin
5:0
Strzelcy Kraków
02.06.2021
18:15
Rzozovia Rzozów
2:1
Bratniak Kraków
02.06.2021
18:00
Kabel Kraków
2:1
Krakus Swoszowice
02.06.2021
18:00

28. kolejka 05.06.2021

Płomień Kostrze
3:5
Gajowianka Gaj
05.06.2021
17:00
Wanda Nowa Huta
Kabel Kraków
05.06.2021
11:00
Krakus Swoszowice
2:3
Podgórze Kraków
06.06.2021
17:00
Bratniak Kraków
1:0
Iskra Krzęcin
06.06.2021
19:00
Fairant Kraków
4:1
Rzozovia Rzozów
06.06.2021
15:00
Strzelcy Kraków
3:0
Cedronka Wola Radziszowska
06.06.2021
18:00
Bieżanowianka Kraków
1:1
Tramwaj Kraków
15.06.2021
18:00

29. kolejka 12.06.2021

Podgórze Kraków
5:1
Wanda Nowa Huta
12.06.2021
17:00
Płomień Kostrze
1:4
Kabel Kraków
12.06.2021
18:00
Rzozovia Rzozów
3:6
Pogoń Skotniki
12.06.2021
17:00
Iskra Krzęcin
1:0
Fairant Kraków
13.06.2021
16:00
Tramwaj Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
13.06.2021
17:00
Strzelcy Kraków
4:1
Gajowianka Gaj
13.06.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
2:0
Bratniak Kraków
13.06.2021
17:00

30. kolejka 26.06.2021

Wanda Nowa Huta
4:1
Tramwaj Kraków
26.06.2021
11:00
Bratniak Kraków
0:0
Gajowianka Gaj
26.06.2021
11:00
Krakus Swoszowice
1:3
Bieżanowianka Kraków
26.06.2021
17:00
Pogoń Skotniki
3:2
Iskra Krzęcin
26.06.2021
17:00
Fairant Kraków
0:7
Cedronka Wola Radziszowska
26.06.2021
12:00
Płomień Kostrze
0:4
Podgórze Kraków
26.06.2021
18:30
Strzelcy Kraków
1:2
Kabel Kraków
27.06.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
11:00
Wanda Nowa Huta
4:1
Tramwaj Kraków
26.06.2021
11:00
Bratniak Kraków
0:0
Gajowianka Gaj
26.06.2021
17:00
Krakus Swoszowice
1:3
Bieżanowianka Kraków
26.06.2021
17:00
Pogoń Skotniki
3:2
Iskra Krzęcin
26.06.2021
12:00
Fairant Kraków
0:7
Cedronka Wola Radziszowska
26.06.2021
18:30
Płomień Kostrze
0:4
Podgórze Kraków
27.06.2021
17:00
Strzelcy Kraków
1:2
Kabel Kraków

30. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
11:00
Wanda Nowa Huta
4:1
Tramwaj Kraków
26.06.2021
11:00
Bratniak Kraków
0:0
Gajowianka Gaj
26.06.2021
17:00
Krakus Swoszowice
1:3
Bieżanowianka Kraków
26.06.2021
17:00
Pogoń Skotniki
3:2
Iskra Krzęcin
26.06.2021
12:00
Fairant Kraków
0:7
Cedronka Wola Radziszowska
26.06.2021
18:30
Płomień Kostrze
0:4
Podgórze Kraków
27.06.2021
17:00
Strzelcy Kraków
1:2
Kabel Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
3:1
Górnik Łęczna
19.09.2021
17:30
Stal Mielec
0:3
Raków Częstochowa
19.09.2021
12:30
Górnik Zabrze
1:0
Warta Poznań
19.09.2021
15:00

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
2:2
Chrobry Głogów
19.09.2021
18:00
Odra Opole
2:0
Stomil Olsztyn
19.09.2021
15:00
GKS Tychy
1:1
Widzew Łódź
19.09.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
GKS Katowice
20.09.2021
20:30
Skra Częstochowa
:
Arka Gdynia
20.09.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Siedlce
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.09.2021
14:00
Hutnik Kraków
1:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2021
16:00
Radunia Stężyca
3:0
Olimpia Elbląg
19.09.2021
15:00

III liga, gr. 4

Wisła Sandomierz
1:3
Cracovia II Kraków
19.09.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
ŁKS Łagów
19.09.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
21.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
4:2
Dalin Myślenice
19.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
1:3
Kolejarz Stróże
19.09.2021
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
0:5
Bolesław Bukowno
19.09.2021
16:00
Orzeł Bębło
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Pogoń Skotniki
0:4
Orlęta Rudawa
19.09.2021
16:30
Bronowianka Kraków
3:5
Świt Krzeszowice
19.09.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
2:1
Skawinka Skawina
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Orzeł Myślenice
19.09.2021
16:00
Wiarusy Igołomia
1:4
Puszcza II
19.09.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Orzeł Dębno
:
Korona N.
19.09.2021
15:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
19.09.2021
 
Odwołany.
Sokół Maszkienice
2:1
Sokół Borzęcin Górny
19.09.2021
16:00
Rylovia Rylowa
7:3
Strażak Mokrzyska
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Unia II Tarnów
10:0
LUKS Zalipie
19.09.2021
11:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
GLKS Gromnik
19.09.2021
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Tuchovia Tuchów
19.09.2021
16:00
Wisła Szczucin
:
Unia II Tarnów
22.09.2021
16:00
Polan Żabno
:
Dunajec Zbylitowska Góra
22.09.2021
16:00
LKS Szynwałd
:
Olimpia Wojnicz
22.09.2021
16:00
LKS Ładna
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.09.2021
16:00
GLKS Gromnik
:
Zorza Zaczarnie
22.09.2021
16:00
LKS Rzuchowa
:
Pogórze
22.09.2021
16:00
LUKS Zalipie
:
Rzepiennik Strzyżewski
22.09.2021
16:00
Tuchovia Tuchów
:
LUKS Skrzyszów
22.09.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Łosoś Łososina Dolna
1:3
Poprad Rytro
19.09.2021
13:00
LKS Zagórzany
2:0
LKS Kobylanka
19.09.2021
16:00
Zyndram
1:5
Barciczanka Barcice
19.09.2021
16:00
Hart Tęgoborze
0:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:0
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2021
16:00
Wierchy Pasierbiec
0:2
Wiatr Ludźmierz
19.09.2021
13:30
Granit Czarna Góra
2:2
Krokus
19.09.2021
14:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
22.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
3:1
Słomniczanka II Słomniki
19.09.2021
16:00
Błękitni II Modlnica
3:2
Galicja Raciborowice
19.09.2021
17:00
Płomień Kościelec
0:4
Szreniawa Koszyce
19.09.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
MKS Skała 2004
19.09.2021
17:00
Juvenia Prandocin
0:4
Orzeł Iwanowice
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2021
16:30
Lotnik Kryspinów
:
Tęcza Piekary
21.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Bratniak Kraków
1:1
Podgórze Kraków
19.09.2021
18:00
Krakus Swoszowice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.09.2021
11:00
Kabel Kraków
8:2
Wanda Nowa Huta
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Sokół Chorągwica
2:6
Piast Łapanów
19.09.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
1:7
Czarni Staniątki
19.09.2021
16:00
Wolni Kłaj
0:0
Błękitni Bodzanów
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Pasternik Ochojno
3:0
Iskra Głogoczów
19.09.2021
10:30
Iskra Brzączowice
2:5
Topór Tenczyn
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój II Wolbrom
2:0
Olimpia Łobzów
19.09.2021
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Spartak Charsznica
19.09.2021
11:00
Centuria Chechło
2:5
Legion Bydlin
19.09.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Pogoń Miechów
19.09.2021
16:00
Strażak Przybysławice
2:2
Piliczanka II Pilica
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

SPRiN Regulice
1:4
Promyk Bolęcin
19.09.2021
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
Unia Kwaczała
19.09.2021
11:00
Górnik Siercza
:
Victoria Zalas
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Sparta Skrzeszowice
1:4
Zawisza Sulechów
19.09.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
6:5
Victoria Smroków
19.09.2021
14:00
LKS Polanowice
2:2
Polonia Wilczkowice
19.09.2021
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:1
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
5:2
Orzeł II Bębło
19.09.2021
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:0
Fitball Szklary
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Victoria Kraków
4:0
Universum Kraków
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Kaszowianka II Kaszów
0:6
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
4:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
19.09.2021
15:00
Złomex II Branice
8:2
Contra Sułków
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Jordan Sum II Zakliczyn
1:10
Cisy Harbutowice
19.09.2021
14:00
Górki II Myślenice
2:2
Grodzisko Raciechowice
19.09.2021
16:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Szczebel Lubień
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

KS PKM II Olkusz
:
Hetman Dłużec
19.09.2021
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Czapla Czaple Male
19.09.2021
11:00
Pilica Wierbka
2:2
Spartak Wielkanoc
19.09.2021
11:00
Orzeł K.
4:1
Dłubnia Trzyciąż
19.09.2021
13:00
Stare Bukowno
1:1
Słowik Olkusz
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Batory II Wola Batorska
0:1
Ledniczanka
19.09.2021
16:00
Start II Brzezie
2:0
Błyskawica II Wyciąże
19.09.2021
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
2:0
Arka G.
19.09.2021
12:00
Stal Rzeszów
1:3
Polonia Warszawa
19.09.2021
12:00
Górnik Zabrze
4:1
SMS Łódź
19.09.2021
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Górnik Wieliczka
0:1
Pcimianka Pcim
19.09.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Hutnik Kraków
19.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Orzeł Myślenice
21.09.2021
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia Tarnów
2:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Podhale Nowy Targ
19.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
22.09.2021
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Hutnik Kraków
4:1
Unia Tarnów
19.09.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia II Tarnów
1:5
AS Progres Kraków
19.09.2021
13:30
Limanovia
3:2
Unia Oświęcim
19.09.2021
16:30
Górnik Tarnów
:
Kalwarianka
21.09.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2021
16:50
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
15:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
21.09.2021
17:00
Hutnik
:
AS Progres Kraków
22.09.2021
18:00

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
18:30

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Sobolów
19.09.2021
 
przełożony
Puszcza Niepołomice
1:1
Tarnovia II
19.09.2021
16:30
Iskra Brzezinka
2:1
Starówka Nowy Sącz
19.09.2021
11:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Cracovia Kraków
20.09.2021
17:00
Prokocim Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2021
17:00
Armatura Kraków
3:8
Dąbski
20.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
5:3
Grębałowianka Kraków
20.09.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.09.2021
17:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
6:3
Clepardia Kraków
20.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
20.09.2021
18:30
Wanda Kraków
3:6
Strzelcy
20.09.2021
17:00
Krakus Swoszowice
0:4
Tyniec Kraków
20.09.2021
17:00
Borek Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
20.09.2021
19:00