facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Lotnik Kryspinów
4:0
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
4:3
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
3:1
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
3:1
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
2:1
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
1:2
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00

2. kolejka 12.08.2020

Tęcza Piekary
6:2
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
0:1
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
6:0
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
2:3
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
1:2
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
2:5
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00
Wisła Rząska
Wisła Czernichów
26.08.2020
17:30
Maszycanka Maszyce pauzuje.

3. kolejka 15.08.2020

Lotnik Kryspinów
4:1
Dragon Szczyglice
15.08.2020
16:00
Maszycanka Maszyce
9:0
Sokół Rybna
15.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
1:1
Tęcza Piekary
15.08.2020
18:00
Iskra Czułów
0:1
Wisła Jeziorzany
15.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
2:2
Liszczanka Liszki
16.08.2020
17:00
Świt Krzeszowice
12:1
Wisła Rząska
16.08.2020
17:30
Sportowiec Modlniczka
2:1
Strażak Rączna
16.08.2020
18:00

4. kolejka 22.08.2020

Dragon Szczyglice
5:1
Wisła Czernichów
22.08.2020
15:00
JKS Zelków
2:0
MKS Skała 2004
22.08.2020
17:00
Wisła Rząska
2:1
Sportowiec Modlniczka
22.08.2020
18:00
Tęcza Piekary
0:3
Iskra Czułów
23.08.2020
16:00
Strażak Rączna
0:6
Maszycanka Maszyce
23.08.2020
17:00
Wisła Jeziorzany
1:1
Lotnik Kryspinów
23.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
2:5
Świt Krzeszowice
09.09.2020
17:00

5. kolejka 29.08.2020

Świt Krzeszowice
6:1
Dragon Szczyglice
29.08.2020
16:30
Sokół Rybna
3:2
Strażak Rączna
29.08.2020
17:00
Iskra Czułów
0:4
JKS Zelków
29.08.2020
17:30
Lotnik Kryspinów
2:0
Tęcza Piekary
30.08.2020
16:00
Wisła Czernichów
0:6
Wisła Jeziorzany
30.08.2020
16:30
Maszycanka Maszyce
4:0
Wisła Rząska
30.08.2020
16:30
Sportowiec Modlniczka
2:2
Liszczanka Liszki
30.08.2020
17:00

6. kolejka 05.09.2020

Wisła Jeziorzany
3:3
Świt Krzeszowice
05.09.2020
16:00
Liszczanka Liszki
1:1
Maszycanka Maszyce
05.09.2020
16:00
Wisła Rząska
2:1
Sokół Rybna
05.09.2020
17:00
Dragon Szczyglice
2:0
Sportowiec Modlniczka
05.09.2020
15:00
MKS Skała 2004
2:2
Iskra Czułów
05.09.2020
17:30
Tęcza Piekary
7:0
Wisła Czernichów
06.09.2020
16:00
JKS Zelków
Lotnik Kryspinów
06.09.2020
17:00

7. kolejka 12.09.2020

Lotnik Kryspinów
0:1
MKS Skała 2004
12.09.2020
16:00
Świt Krzeszowice
2:2
Tęcza Piekary
12.09.2020
16:00
Maszycanka Maszyce
5:2
Dragon Szczyglice
12.09.2020
17:00
Sokół Rybna
1:5
Liszczanka Liszki
12.09.2020
17:00
Wisła Czernichów
2:3
JKS Zelków
13.09.2020
16:00
Strażak Rączna
3:0
Wisła Rząska
13.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
Wisła Jeziorzany
13.09.2020
17:00

8. kolejka 19.09.2020

Dragon Szczyglice
5:2
Sokół Rybna
19.09.2020
15:00
Wisła Jeziorzany
3:0
Maszycanka Maszyce
19.09.2020
16:00
Iskra Czułów
3:1
Lotnik Kryspinów
19.09.2020
16:00
Liszczanka Liszki
4:0
Strażak Rączna
19.09.2020
16:00
Tęcza Piekary
3:1
Sportowiec Modlniczka
19.09.2020
16:00
MKS Skała 2004
4:1
Wisła Czernichów
20.09.2020
16:00
JKS Zelków
Świt Krzeszowice
20.09.2020
16:00

9. kolejka 26.09.2020

Świt Krzeszowice
5:1
MKS Skała 2004
26.09.2020
15:30
Sokół Rybna
1:3
Wisła Jeziorzany
26.09.2020
16:00
Wisła Rząska
0:1
Liszczanka Liszki
26.09.2020
16:30
Strażak Rączna
1:1
Dragon Szczyglice
26.09.2020
16:00
Wisła Czernichów
1:2
Iskra Czułów
27.09.2020
15:00
Maszycanka Maszyce
4:0
Tęcza Piekary
27.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
2:2
JKS Zelków
27.09.2020
16:00

10. kolejka 03.10.2020

Lotnik Kryspinów
5:0
Wisła Czernichów
03.10.2020
15:00
Dragon Szczyglice
3:2
Wisła Rząska
03.10.2020
15:00
Wisła Jeziorzany
7:1
Strażak Rączna
03.10.2020
16:00
Iskra Czułów
0:1
Świt Krzeszowice
03.10.2020
16:00
Tęcza Piekary
5:0
Sokół Rybna
04.10.2020
15:00
MKS Skała 2004
2:1
Sportowiec Modlniczka
04.10.2020
16:30
JKS Zelków
Maszycanka Maszyce
04.10.2020
16:00

11. kolejka 10.10.2020

Wisła Rząska
0:2
Wisła Jeziorzany
10.10.2020
15:30
Sokół Rybna
2:3
JKS Zelków
10.10.2020
16:00
Liszczanka Liszki
5:2
Dragon Szczyglice
10.10.2020
16:00
Strażak Rączna
2:5
Tęcza Piekary
11.10.2020
15:00
MKS Skała 2004
Maszycanka Maszyce
11.10.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
6:2
Iskra Czułów
11.10.2020
16:00
Świt Krzeszowice
2:1
Lotnik Kryspinów
11.11.2020
13:00

12. kolejka 17.10.2020

JKS Zelków
10:3
Strażak Rączna
17.10.2020
15:00
Wisła Jeziorzany
1:0
Liszczanka Liszki
18.10.2020
12:00
Wisła Czernichów
3:9
Świt Krzeszowice
18.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
7:1
Wisła Rząska
18.10.2020
15:00
Lotnik Kryspinów
1:2
Sportowiec Modlniczka
14.11.2020
13:00
MKS Skała 2004
2:0
Sokół Rybna
14.11.2020
14:00
Iskra Czułów
1:1
Maszycanka Maszyce
15.11.2020
14:00

13. kolejka 24.10.2020

Dragon Szczyglice
2:3
Wisła Jeziorzany
24.10.2020
14:00
Maszycanka Maszyce
3:2
Lotnik Kryspinów
24.10.2020
15:00
Wisła Rząska
1:5
JKS Zelków
24.10.2020
15:00
Sokół Rybna
0:4
Iskra Czułów
24.10.2020
15:00
Liszczanka Liszki
2:0
Tęcza Piekary
24.10.2020
11:00
Strażak Rączna
1:5
MKS Skała 2004
25.10.2020
14:00
Sportowiec Modlniczka
6:1
Wisła Czernichów
25.10.2020
14:30

14. kolejka 31.10.2020

Wisła Czernichów
1:2
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
5:1
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
5:1
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
4:1
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
5:0
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
3:0 v.o.
Strażak Rączna
31.10.2020
11:00
Brak gości
JKS Zelków
1:1
Liszczanka Liszki
11.11.2020
11:00

15. kolejka 07.11.2020

Wisła Rząska
1:2
Iskra Czułów
07.11.2020
14:00
Sokół Rybna
2:0
Wisła Czernichów
07.11.2020
14:00
Dragon Szczyglice
0:2
JKS Zelków
07.11.2020
14:00
Maszycanka Maszyce
2:9
Świt Krzeszowice
07.11.2020
14:00
Wisła Jeziorzany
4:2
Tęcza Piekary
07.11.2020
14:00
Liszczanka Liszki
1:1
MKS Skała 2004
08.11.2020
12:00
Strażak Rączna
0:4
Lotnik Kryspinów
08.11.2020
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 07.11.2020

07.11.2020
14:00
Wisła Rząska
1:2
Iskra Czułów
07.11.2020
14:00
Sokół Rybna
2:0
Wisła Czernichów
07.11.2020
14:00
Dragon Szczyglice
0:2
JKS Zelków
07.11.2020
14:00
Maszycanka Maszyce
2:9
Świt Krzeszowice
07.11.2020
14:00
Wisła Jeziorzany
4:2
Tęcza Piekary
08.11.2020
12:00
Liszczanka Liszki
1:1
MKS Skała 2004
08.11.2020
13:00
Strażak Rączna
0:4
Lotnik Kryspinów

15. kolejka 07.11.2020

07.11.2020
14:00
Wisła Rząska
1:2
Iskra Czułów
07.11.2020
14:00
Sokół Rybna
2:0
Wisła Czernichów
07.11.2020
14:00
Dragon Szczyglice
0:2
JKS Zelków
07.11.2020
14:00
Maszycanka Maszyce
2:9
Świt Krzeszowice
07.11.2020
14:00
Wisła Jeziorzany
4:2
Tęcza Piekary
08.11.2020
12:00
Liszczanka Liszki
1:1
MKS Skała 2004
08.11.2020
13:00
Strażak Rączna
0:4
Lotnik Kryspinów

Wiadomości ligowe


II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

BSF Busko Zdrój
1:9
AZS UEK Kraków
21.01.2021
19:30
Spartak Wielkanoc
:
Błyskawica Wyciąże
23.01.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Patroni Nowy Targ
23.01.2021
18:00
Sparta Spytkowice
:
BSF Busko Zdrój
23.01.2021
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.01.2021
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
24.01.2021
18:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
24.01.2021
16:30

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
22.01.2021
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wanda Kraków
22.01.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Hutnik Kraków
22.01.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Grębałowianka Kraków
22.01.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Strzelcy
22.01.2021
21:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
22.01.2021
21:30