facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
:
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00

2. kolejka 12.08.2020

Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
:
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
:
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00
Wisła Rząska
:
Wisła Czernichów
26.08.2020
17:30
Maszycanka Maszyce pauzuje.

3. kolejka 15.08.2020

Lotnik Kryspinów
:
Dragon Szczyglice
15.08.2020
16:00
Maszycanka Maszyce
:
Sokół Rybna
15.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Tęcza Piekary
15.08.2020
18:00
Iskra Czułów
:
Wisła Jeziorzany
15.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Liszczanka Liszki
16.08.2020
17:00
Świt Krzeszowice
:
Wisła Rząska
16.08.2020
17:30
Sportowiec Modlniczka
:
Strażak Rączna
16.08.2020
18:00

4. kolejka 22.08.2020

Dragon Szczyglice
:
Wisła Czernichów
22.08.2020
15:00
Liszczanka Liszki
:
Świt Krzeszowice
22.08.2020
16:00
JKS Zelków
:
MKS Skała 2004
22.08.2020
17:00
Wisła Rząska
:
Sportowiec Modlniczka
22.08.2020
18:00
Tęcza Piekary
:
Iskra Czułów
23.08.2020
16:00
Strażak Rączna
:
Maszycanka Maszyce
23.08.2020
17:00
Wisła Jeziorzany
:
Lotnik Kryspinów
23.08.2020
18:00

5. kolejka 29.08.2020

Świt Krzeszowice
:
Dragon Szczyglice
29.08.2020
16:30
Sokół Rybna
:
Strażak Rączna
29.08.2020
17:00
Iskra Czułów
:
JKS Zelków
29.08.2020
17:30
Lotnik Kryspinów
:
Tęcza Piekary
30.08.2020
16:00
Wisła Czernichów
:
Wisła Jeziorzany
30.08.2020
16:30
Maszycanka Maszyce
:
Wisła Rząska
30.08.2020
16:30
Sportowiec Modlniczka
:
Liszczanka Liszki
30.08.2020
17:00

6. kolejka 05.09.2020

Wisła Jeziorzany
:
Świt Krzeszowice
05.09.2020
16:00
Liszczanka Liszki
:
Maszycanka Maszyce
05.09.2020
16:00
Wisła Rząska
:
Sokół Rybna
05.09.2020
17:00
Dragon Szczyglice
:
Sportowiec Modlniczka
06.09.2020
15:00
Tęcza Piekary
:
Wisła Czernichów
06.09.2020
16:00
MKS Skała 2004
:
Iskra Czułów
06.09.2020
17:00
JKS Zelków
:
Lotnik Kryspinów
06.09.2020
17:00

7. kolejka 12.09.2020

Lotnik Kryspinów
:
MKS Skała 2004
12.09.2020
16:00
Świt Krzeszowice
:
Tęcza Piekary
12.09.2020
16:00
Maszycanka Maszyce
:
Dragon Szczyglice
12.09.2020
17:00
Sokół Rybna
:
Liszczanka Liszki
12.09.2020
17:00
Wisła Czernichów
:
JKS Zelków
13.09.2020
16:00
Strażak Rączna
:
Wisła Rząska
13.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
Wisła Jeziorzany
13.09.2020
17:00

8. kolejka 19.09.2020

Dragon Szczyglice
:
Sokół Rybna
19.09.2020
15:00
Wisła Jeziorzany
:
Maszycanka Maszyce
19.09.2020
16:00
Iskra Czułów
:
Lotnik Kryspinów
19.09.2020
16:00
Liszczanka Liszki
:
Strażak Rączna
19.09.2020
16:00
Tęcza Piekary
:
Sportowiec Modlniczka
20.09.2020
15:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Czernichów
20.09.2020
16:00
JKS Zelków
:
Świt Krzeszowice
20.09.2020
16:00

9. kolejka 26.09.2020

Świt Krzeszowice
:
MKS Skała 2004
26.09.2020
15:30
Sokół Rybna
:
Wisła Jeziorzany
26.09.2020
16:00
Wisła Rząska
:
Liszczanka Liszki
26.09.2020
16:30
Wisła Czernichów
:
Iskra Czułów
27.09.2020
15:00
Maszycanka Maszyce
:
Tęcza Piekary
27.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
27.09.2020
16:00
Strażak Rączna
:
Dragon Szczyglice
27.09.2020
16:00

10. kolejka 03.10.2020

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Czernichów
03.10.2020
15:00
Dragon Szczyglice
:
Wisła Rząska
03.10.2020
15:00
Wisła Jeziorzany
:
Strażak Rączna
03.10.2020
16:00
Iskra Czułów
:
Świt Krzeszowice
03.10.2020
16:00
Tęcza Piekary
:
Sokół Rybna
04.10.2020
15:00
MKS Skała 2004
:
Sportowiec Modlniczka
04.10.2020
16:30
JKS Zelków
:
Maszycanka Maszyce
04.10.2020
17:00

11. kolejka 10.10.2020

Świt Krzeszowice
:
Lotnik Kryspinów
10.10.2020
15:30
Wisła Rząska
:
Wisła Jeziorzany
10.10.2020
15:30
Sokół Rybna
:
JKS Zelków
10.10.2020
16:00
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
10.10.2020
16:00
Strażak Rączna
:
Tęcza Piekary
11.10.2020
15:00
MKS Skała 2004
:
Maszycanka Maszyce
11.10.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
Iskra Czułów
11.10.2020
16:00

12. kolejka 17.10.2020

Lotnik Kryspinów
:
Sportowiec Modlniczka
17.10.2020
15:00
JKS Zelków
:
Strażak Rączna
17.10.2020
16:00
Wisła Jeziorzany
:
Liszczanka Liszki
18.10.2020
12:00
Iskra Czułów
:
Maszycanka Maszyce
18.10.2020
14:00
Wisła Czernichów
:
Świt Krzeszowice
18.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
:
Wisła Rząska
18.10.2020
15:00
MKS Skała 2004
:
Sokół Rybna
18.10.2020
16:00

13. kolejka 24.10.2020

Dragon Szczyglice
:
Wisła Jeziorzany
24.10.2020
14:00
Maszycanka Maszyce
:
Lotnik Kryspinów
24.10.2020
15:00
Wisła Rząska
:
JKS Zelków
24.10.2020
15:00
Sokół Rybna
:
Iskra Czułów
24.10.2020
15:00
Liszczanka Liszki
:
Tęcza Piekary
24.10.2020
15:30
Strażak Rączna
:
MKS Skała 2004
25.10.2020
14:00
Sportowiec Modlniczka
:
Wisła Czernichów
25.10.2020
14:30

14. kolejka 31.10.2020

Wisła Czernichów
:
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
:
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
:
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
:
Strażak Rączna
31.10.2020
14:30

15. kolejka 07.11.2020

Liszczanka Liszki
:
MKS Skała 2004
07.11.2020
12:00
Wisła Rząska
:
Iskra Czułów
07.11.2020
14:00
Strażak Rączna
:
Lotnik Kryspinów
07.11.2020
14:00
Sokół Rybna
:
Wisła Czernichów
07.11.2020
14:00
Dragon Szczyglice
:
JKS Zelków
07.11.2020
14:00
Maszycanka Maszyce
:
Świt Krzeszowice
07.11.2020
14:00
Wisła Jeziorzany
:
Tęcza Piekary
08.11.2020
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

1. kolejka 08.08.2020

08.08.2020
11:00
Lotnik Kryspinów
:
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Dragon Szczyglice
08.08.2020
18:00
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
09.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
Brak zaplanowanych spotkań.

2. kolejka 12.08.2020

12.08.2020
17:00
Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
12.08.2020
17:30
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Strażak Rączna
12.08.2020
18:00
Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
:
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
:
Sportowiec Modlniczka
26.08.2020
17:30
Wisła Rząska
:
Wisła Czernichów
Maszycanka Maszyce pauzuje.

Wiadomości ligowe


Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00