facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Wierzbowianka Wierzbno wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Pozostałe mecze zweryfikowane jako walkower 3:0 dla drużyn przeciwnych.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Bibiczanka Bibice
2:0
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
1:1
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
6:1
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
8:2
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
1:1
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00

2. kolejka 12.08.2020

Prądniczanka II Kraków
1:1
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
1:1
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
0:1
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
3:2
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00
Szreniawa Koszyce pauzuje.

3. kolejka 15.08.2020

Spartak Wielkanoc
Prądniczanka II Kraków
15.08.2020
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:7
Galicja Raciborowice
15.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
Michałowianka Michałowice
15.08.2020
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:3
Partyzant Dojazdów
16.08.2020
15:00
Słomniczanka II Słomniki
5:0
Płomień Kościelec
16.08.2020
16:00
Szreniawa Koszyce
6:1
Wierzbowianka Wierzbno
16.08.2020
17:00
Bibiczanka Bibice
2:4
Ekler Baranówka
16.08.2020
18:00

4. kolejka 22.08.2020

Partyzant Dojazdów
4:0
Czarni 03 Grzegorzowice
22.08.2020
16:00
Ekler Baranówka
0:3
Słomniczanka II Słomniki
22.08.2020
17:00
Michałowianka Michałowice
1:3
Szreniawa Koszyce
23.08.2020
17:00
Strażak Goszcza
0:7
Bibiczanka Bibice
23.08.2020
17:00
Płomień Kościelec
Spartak Wielkanoc
23.08.2020
17:00
Galicja Raciborowice
Błękitni II Modlnica
23.08.2020
17:30
Prądniczanka II Kraków
1:4
Jastrzębiec Książ Wielki
23.08.2020
18:00

5. kolejka 29.08.2020

Spartak Wielkanoc
Ekler Baranówka
29.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
3:2
Strażak Goszcza
29.08.2020
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
6:3
Prądniczanka II Kraków
29.08.2020
17:00
Błękitni II Modlnica
Partyzant Dojazdów
30.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:2
Michałowianka Michałowice
30.08.2020
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
3:1
Płomień Kościelec
30.08.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
0:0
Galicja Raciborowice
30.08.2020
17:00

6. kolejka 05.09.2020

Partyzant Dojazdów
Szreniawa Koszyce
05.09.2020
16:00
Płomień Kościelec
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
05.09.2020
16:00
Ekler Baranówka
1:3
Jastrzębiec Książ Wielki
05.09.2020
17:00
Prądniczanka II Kraków
Błękitni II Modlnica
06.09.2020
15:00
Bibiczanka Bibice
4:0
Słomniczanka II Słomniki
06.09.2020
16:00
Strażak Goszcza
0:2
Spartak Wielkanoc
06.09.2020
16:00
Galicja Raciborowice
Wierzbowianka Wierzbno
06.09.2020
17:00

7. kolejka 12.09.2020

Czarni 03 Grzegorzowice
Ekler Baranówka
12.09.2020
17:00
Michałowianka Michałowice
3:2
Galicja Raciborowice
12.09.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
Partyzant Dojazdów
13.09.2020
17:00
Błękitni II Modlnica
Płomień Kościelec
13.09.2020
16:30
Jastrzębiec Książ Wielki
8:0
Strażak Goszcza
13.09.2020
15:00
Spartak Wielkanoc
Bibiczanka Bibice
13.09.2020
16:00
Szreniawa Koszyce
4:3
Prądniczanka II Kraków
13.09.2020
15:00

8. kolejka 19.09.2020

Partyzant Dojazdów
3:1
Michałowianka Michałowice
19.09.2020
15:00
Ekler Baranówka
4:0
Błękitni II Modlnica
19.09.2020
17:00
Słomniczanka II Słomniki
Spartak Wielkanoc
19.09.2020
16:30
Prądniczanka II Kraków
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
20.09.2020
12:30
Na boisku 1:1. Występ w zespole gości nieuprawnionego zawodnika.
Płomień Kościelec
0:3
Szreniawa Koszyce
20.09.2020
16:00
Strażak Goszcza
Czarni 03 Grzegorzowice
20.09.2020
16:00
Bibiczanka Bibice
2:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.09.2020
16:00

9. kolejka 26.09.2020

Michałowianka Michałowice
1:0
Prądniczanka II Kraków
26.09.2020
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
1:1
Bibiczanka Bibice
26.09.2020
16:30
Wierzbowianka Wierzbno
0:1
Płomień Kościelec
26.09.2020
13:00
Błękitni II Modlnica
Strażak Goszcza
27.09.2020
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:2
Słomniczanka II Słomniki
27.09.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
1:1
Ekler Baranówka
27.09.2020
15:00
Galicja Raciborowice
Partyzant Dojazdów
27.09.2020
16:30

10. kolejka 03.10.2020

Ekler Baranówka
7:1
Wierzbowianka Wierzbno
03.10.2020
16:30
Bibiczanka Bibice
1:1
Błękitni II Modlnica
03.10.2020
16:00
Strażak Goszcza
0:5
Szreniawa Koszyce
03.10.2020
11:00
Prądniczanka II Kraków
1:7
Galicja Raciborowice
04.10.2020
11:30
Słomniczanka II Słomniki
6:2
Czarni 03 Grzegorzowice
04.10.2020
15:00
Płomień Kościelec
4:0
Michałowianka Michałowice
04.10.2020
15:00
Spartak Wielkanoc
2:8
Jastrzębiec Książ Wielki
04.10.2020
15:00

11. kolejka 10.10.2020

Michałowianka Michałowice
1:2
Ekler Baranówka
10.10.2020
15:00
Galicja Raciborowice
0:2
Płomień Kościelec
10.10.2020
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:5
Strażak Goszcza
11.10.2020
15:00
Błękitni II Modlnica
Słomniczanka II Słomniki
11.10.2020
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:3
Spartak Wielkanoc
11.10.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
0:1
Bibiczanka Bibice
11.10.2020
15:00
Partyzant Dojazdów
3:2
Prądniczanka II Kraków
11.11.2020
14:00

12. kolejka 17.10.2020

Spartak Wielkanoc
Błękitni II Modlnica
17.10.2020
15:00
Strażak Goszcza
3:4
Michałowianka Michałowice
18.10.2020
15:00
Płomień Kościelec
Partyzant Dojazdów
18.10.2020
15:00
Bibiczanka Bibice
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
18.10.2020
15:00
przerwany w 7 minucie z powodu zdekompletowania drużyny Wierzbowianki
Jastrzębiec Książ Wielki
12:1
Czarni 03 Grzegorzowice
18.10.2020
15:00
Ekler Baranówka
3:1
Galicja Raciborowice
11.11.2020
11:00
Słomniczanka II Słomniki
1:1
Szreniawa Koszyce
14.11.2020
14:00

13. kolejka 24.10.2020

Partyzant Dojazdów
Ekler Baranówka
24.10.2020
14:00
Michałowianka Michałowice
1:0
Bibiczanka Bibice
24.10.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:2
Słomniczanka II Słomniki
24.10.2020
15:00
Błękitni II Modlnica
Jastrzębiec Książ Wielki
25.10.2020
14:30
Prądniczanka II Kraków
1:1
Płomień Kościelec
25.10.2020
11:00
Galicja Raciborowice
Strażak Goszcza
25.10.2020
14:30
Szreniawa Koszyce
Spartak Wielkanoc
25.10.2020
15:00

14. kolejka 31.10.2020

Bibiczanka Bibice
2:1
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
Strażak Goszcza
2:2
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
11:00
Jastrzębiec Książ Wielki
1:3
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
Słomniczanka II Słomniki
3:7
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
Ekler Baranówka
8:2
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
Spartak Wielkanoc
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
14:30
Czarni 03 Grzegorzowice
Błękitni II Modlnica
31.10.2020
14:00

15. kolejka 07.11.2020

Michałowianka Michałowice
7:2
Spartak Wielkanoc
07.11.2020
14:00
Płomień Kościelec
0:3
Ekler Baranówka
07.11.2020
14:00
Galicja Raciborowice
2:4
Słomniczanka II Słomniki
07.11.2020
14:00
Szreniawa Koszyce
3:1
Czarni 03 Grzegorzowice
07.11.2020
13:30
Prądniczanka II Kraków
4:1
Strażak Goszcza
08.11.2020
18:00
Partyzant Dojazdów
Bibiczanka Bibice
14.11.2020
13:00
Jastrzębiec Książ Wielki
9:1
Wierzbowianka Wierzbno
15.11.2020
13:30

16. kolejka 05.05.2021

Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Czarni 03 Grzegorzowice
 
 
Prądniczanka II Kraków
1:1
Bibiczanka Bibice
05.05.2021
19:30
Partyzant Dojazdów
Słomniczanka II Słomniki
05.05.2021
17:00
Michałowianka Michałowice
0:5
Jastrzębiec Książ Wielki
05.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
2:0
Strażak Goszcza
05.05.2021
17:00
Galicja Raciborowice
Spartak Wielkanoc
05.05.2021
18:00
Szreniawa Koszyce
Błękitni II Modlnica
05.05.2021
17:00

17. kolejka 19.06.2021

Słomniczanka II Słomniki
2:2
Prądniczanka II Kraków
19.06.2021
17:00
Błękitni II Modlnica
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
19.06.2021
 
Spartak Wielkanoc
1:3
Partyzant Dojazdów
19.06.2021
17:00
Strażak Goszcza
0:8
Ekler Baranówka
19.06.2021
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
1:0
Michałowianka Michałowice
19.06.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
1:2
Galicja Raciborowice
19.06.2021
17:00
Bibiczanka Bibice
3:1
Płomień Kościelec
20.06.2021
17:00
Szreniawa Koszyce pauzuje.

18. kolejka 08.06.2021

Prądniczanka II Kraków
6:1
Spartak Wielkanoc
09.06.2021
17:00
Galicja Raciborowice
3:2
Czarni 03 Grzegorzowice
09.06.2021
18:00
Michałowianka Michałowice
Błękitni II Modlnica
09.06.2021
18:00
Partyzant Dojazdów
3:4
Jastrzębiec Książ Wielki
09.06.2021
17:00
Płomień Kościelec
2:0
Słomniczanka II Słomniki
09.06.2021
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Szreniawa Koszyce
09.06.2021
 
Ekler Baranówka
1:3
Bibiczanka Bibice
09.06.2021
18:00

19. kolejka 20.05.2021

Jastrzębiec Książ Wielki
6:0
Prądniczanka II Kraków
18.05.2021
18:00
Szreniawa Koszyce
Michałowianka Michałowice
19.05.2021
18:00
Czarni 03 Grzegorzowice
0:3
Partyzant Dojazdów
20.05.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
0:4
Ekler Baranówka
20.05.2021
18:00
Bibiczanka Bibice
3:0
Strażak Goszcza
20.05.2021
18:00
Spartak Wielkanoc
2:0
Płomień Kościelec
20.05.2021
17:00
Błękitni II Modlnica
Galicja Raciborowice
20.05.2021
18:30

20. kolejka 12.05.2021

Ekler Baranówka
3:0
Spartak Wielkanoc
12.05.2021
18:00
Prądniczanka II Kraków
4:0
Czarni 03 Grzegorzowice
12.05.2021
19:30
Partyzant Dojazdów
Błękitni II Modlnica
12.05.2021
17:00
Michałowianka Michałowice
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
12.05.2021
 
Galicja Raciborowice
Szreniawa Koszyce
12.05.2021
18:00
Strażak Goszcza
2:4
Słomniczanka II Słomniki
13.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
2:4
Jastrzębiec Książ Wielki
13.05.2021
18:00

21. kolejka 24.04.2021

Jastrzębiec Książ Wielki
1:1
Ekler Baranówka
24.04.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
1:1
Bibiczanka Bibice
24.04.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Galicja Raciborowice
24.04.2021
 
Szreniawa Koszyce
Partyzant Dojazdów
25.04.2021
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:1
Płomień Kościelec
25.04.2021
17:00
Błękitni II Modlnica
1:0
Prądniczanka II Kraków
25.04.2021
17:00
Spartak Wielkanoc
Strażak Goszcza
25.04.2021
16:00

22. kolejka 01.05.2021

Partyzant Dojazdów
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
 
 
Ekler Baranówka
Czarni 03 Grzegorzowice
01.05.2021
17:00
Galicja Raciborowice
4:3
Michałowianka Michałowice
01.05.2021
17:00
Płomień Kościelec
0:1
Błękitni II Modlnica
01.05.2021
17:00
Strażak Goszcza
1:7
Jastrzębiec Książ Wielki
01.05.2021
17:00
Bibiczanka Bibice
Spartak Wielkanoc
01.05.2021
11:00
Prądniczanka II Kraków
2:2
Szreniawa Koszyce
02.05.2021
19:00

23. kolejka 08.05.2021

Michałowianka Michałowice
0:1
Partyzant Dojazdów
08.05.2021
17:00
Błękitni II Modlnica
Ekler Baranówka
08.05.2021
17:00
Spartak Wielkanoc
3:3
Słomniczanka II Słomniki
09.05.2021
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Prądniczanka II Kraków
09.05.2021
 
Szreniawa Koszyce
2:0
Płomień Kościelec
09.05.2021
17:30
Czarni 03 Grzegorzowice
5:1
Strażak Goszcza
09.05.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
Bibiczanka Bibice
09.05.2021
17:00

24. kolejka 15.05.2021

Płomień Kościelec
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
15.05.2021
 
Strażak Goszcza
2:1
Błękitni II Modlnica
15.05.2021
17:00
Ekler Baranówka
Szreniawa Koszyce
15.05.2021
17:00
Partyzant Dojazdów
3:1
Galicja Raciborowice
15.05.2021
16:00
Prądniczanka II Kraków
3:1
Michałowianka Michałowice
16.05.2021
16:00
Bibiczanka Bibice
5:2
Czarni 03 Grzegorzowice
16.05.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
0:5
Jastrzębiec Książ Wielki
16.05.2021
17:00

25. kolejka 22.05.2021

Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Ekler Baranówka
22.05.2021
 
Błękitni II Modlnica
Bibiczanka Bibice
22.05.2021
18:00
Galicja Raciborowice
1:3
Prądniczanka II Kraków
22.05.2021
18:00
Michałowianka Michałowice
2:2
Płomień Kościelec
22.05.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
3:0
Spartak Wielkanoc
22.05.2021
17:00
Szreniawa Koszyce
5:1
Strażak Goszcza
23.05.2021
17:30
Czarni 03 Grzegorzowice
1:3
Słomniczanka II Słomniki
23.05.2021
17:00

26. kolejka 29.05.2021

Strażak Goszcza
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
29.05.2021
 
Słomniczanka II Słomniki
5:1
Błękitni II Modlnica
29.05.2021
17:00
Ekler Baranówka
Michałowianka Michałowice
30.05.2021
17:00
Płomień Kościelec
3:5
Galicja Raciborowice
30.05.2021
17:00
Spartak Wielkanoc
Czarni 03 Grzegorzowice
30.05.2021
16:00
Bibiczanka Bibice
Szreniawa Koszyce
30.05.2021
17:00
Prądniczanka II Kraków
3:2
Partyzant Dojazdów
30.05.2021
16:00

27. kolejka 02.06.2021

Michałowianka Michałowice
10:1
Strażak Goszcza
02.06.2021
18:00
Partyzant Dojazdów
1:2
Płomień Kościelec
02.06.2021
17:30
Czarni 03 Grzegorzowice
1:4
Jastrzębiec Książ Wielki
02.06.2021
17:00
Galicja Raciborowice
Ekler Baranówka
02.06.2021
18:00
Błękitni II Modlnica
Spartak Wielkanoc
03.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Bibiczanka Bibice
03.06.2021
 
Szreniawa Koszyce
4:0
Słomniczanka II Słomniki
16.06.2021
18:30

28. kolejka 05.06.2021

Słomniczanka II Słomniki
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
05.06.2021
 
Płomień Kościelec
1:1
Prądniczanka II Kraków
05.06.2021
17:00
Ekler Baranówka
Partyzant Dojazdów
06.06.2021
17:00
Bibiczanka Bibice
2:2
Michałowianka Michałowice
06.06.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
Błękitni II Modlnica
06.06.2021
17:00
Strażak Goszcza
0:8
Galicja Raciborowice
06.06.2021
17:00
Spartak Wielkanoc
Szreniawa Koszyce
06.06.2021
16:00

29. kolejka 12.06.2021

Galicja Raciborowice
1:6
Bibiczanka Bibice
12.06.2021
18:00
Partyzant Dojazdów
12:2
Strażak Goszcza
12.06.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
0:2
Słomniczanka II Słomniki
12.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Spartak Wielkanoc
12.06.2021
 
Szreniawa Koszyce
Jastrzębiec Książ Wielki
13.06.2021
18:00
Prądniczanka II Kraków
5:1
Ekler Baranówka
13.06.2021
18:00
Błękitni II Modlnica
Czarni 03 Grzegorzowice
13.06.2021
18:00

30. kolejka 26.06.2021

Spartak Wielkanoc
:
Michałowianka Michałowice
26.06.2021
17:00
Ekler Baranówka
:
Płomień Kościelec
26.06.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Galicja Raciborowice
26.06.2021
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Szreniawa Koszyce
26.06.2021
17:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
26.06.2021
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Partyzant Dojazdów
26.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Jastrzębiec Książ Wielki
26.06.2021
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

30. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
17:00
Spartak Wielkanoc
:
Michałowianka Michałowice
26.06.2021
17:00
Ekler Baranówka
:
Płomień Kościelec
26.06.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Galicja Raciborowice
26.06.2021
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Szreniawa Koszyce
26.06.2021
17:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
26.06.2021
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Partyzant Dojazdów
26.06.2021
 
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Jastrzębiec Książ Wielki

29. kolejka 12.06.2021

12.06.2021
18:00
Galicja Raciborowice
1:6
Bibiczanka Bibice
12.06.2021
16:00
Partyzant Dojazdów
12:2
Strażak Goszcza
12.06.2021
17:00
Michałowianka Michałowice
0:2
Słomniczanka II Słomniki
12.06.2021
 
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Spartak Wielkanoc
13.06.2021
18:00
Szreniawa Koszyce
Jastrzębiec Książ Wielki
13.06.2021
18:00
Prądniczanka II Kraków
5:1
Ekler Baranówka
13.06.2021
18:00
Błękitni II Modlnica
Czarni 03 Grzegorzowice
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny