facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 01.08.2020

Zalesianka
2:1
Wiatr Ludźmierz
01.08.2020
17:00
Turbacz Mszana Dolna
1:4
Huragan Waksmund
01.08.2020
17:30
LKS Szaflary
4:1
Laskovia Laskowa
01.08.2020
17:30
Jarmuta Szczawnica
3:3
Wierchy Pasierbiec
01.08.2020
17:30
Czarni Czarny Dunajec
4:3
Granit Czarna Góra
02.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Jordan Jordanów
02.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:1
Krokus
02.08.2020
16:00

2. kolejka 08.08.2020

Jarmuta Szczawnica
4:1
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
5:0
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Laskovia Laskowa
1:4
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Krokus
0:1
Czarni Czarny Dunajec
09.08.2020
15:00
Huragan Waksmund
2:3
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
1:1
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
5:1
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

3. kolejka 15.08.2020

Zalesianka
4:1
Wierchy Pasierbiec
15.08.2020
16:00
Czarni Czarny Dunajec
1:2
Jordan Jordanów
15.08.2020
17:30
Turbacz Mszana Dolna
1:3
Jarmuta Szczawnica
15.08.2020
17:30
LKS Szaflary
4:3
Wiatr Ludźmierz
15.08.2020
17:30
Granit Czarna Góra
2:1
Krokus
16.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
3:2
Huragan Waksmund
16.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:0
Laskovia Laskowa
16.08.2020
17:30

4. kolejka 22.08.2020

Zalesianka
2:0
Turbacz Mszana Dolna
22.08.2020
15:30
Jarmuta Szczawnica
3:2
LKS Szaflary
22.08.2020
17:00
Laskovia Laskowa
0:1
Czarni Czarny Dunajec
22.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
1:1
Babia Góra Lipnica Wielka
22.08.2020
17:00
Wierchy Pasierbiec
3:1
Krokus
23.08.2020
17:00
Jordan Jordanów
1:2
Granit Czarna Góra
23.08.2020
17:00
Huragan Waksmund
3:2
AKS Ujanowice
23.08.2020
17:00

5. kolejka 29.08.2020

AKS Ujanowice
1:4
Wiatr Ludźmierz
29.08.2020
17:00
Turbacz Mszana Dolna
3:2
Wierchy Pasierbiec
29.08.2020
13:30
Czarni Czarny Dunajec
1:1
Huragan Waksmund
29.08.2020
17:00
Krokus
4:3
Jordan Jordanów
29.08.2020
17:00
LKS Szaflary
1:1
Zalesianka
30.08.2020
16:00
Granit Czarna Góra
6:1
Laskovia Laskowa
30.08.2020
14:00
Babia Góra Lipnica Wielka
2:8
Jarmuta Szczawnica
30.08.2020
14:00

6. kolejka 05.09.2020

Zalesianka
5:1
Babia Góra Lipnica Wielka
05.09.2020
15:30
LKS Szaflary
1:0
Turbacz Mszana Dolna
05.09.2020
17:00
Laskovia Laskowa
2:4
Krokus
05.09.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
3:1
Czarni Czarny Dunajec
05.09.2020
16:30
Huragan Waksmund
5:2
Granit Czarna Góra
06.09.2020
17:00
Jordan Jordanów
0:3
Wierchy Pasierbiec
06.09.2020
17:00
Jarmuta Szczawnica
3:3
AKS Ujanowice
06.09.2020
17:00

7. kolejka 12.09.2020

LKS Szaflary
5:0
Wierchy Pasierbiec
12.09.2020
16:30
Krokus
Huragan Waksmund
12.09.2020
16:30
AKS Ujanowice
2:1
Zalesianka
12.09.2020
16:30
Babia Góra Lipnica Wielka
3:3
Turbacz Mszana Dolna
13.09.2020
14:30
Jordan Jordanów
3:0
Laskovia Laskowa
13.09.2020
16:30
Granit Czarna Góra
1:4
Wiatr Ludźmierz
13.09.2020
16:30
Czarni Czarny Dunajec
0:2
Jarmuta Szczawnica
13.09.2020
16:30

8. kolejka 19.09.2020

Zalesianka
1:0
Czarni Czarny Dunajec
19.09.2020
15:00
Jarmuta Szczawnica
8:2
Granit Czarna Góra
19.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
2:0
Turbacz Mszana Dolna
19.09.2020
16:00
Wiatr Ludźmierz
5:2
Krokus
19.09.2020
16:00
LKS Szaflary
7:2
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2020
16:00
Huragan Waksmund
5:1
Jordan Jordanów
19.09.2020
16:00
Wierchy Pasierbiec
4:2
Laskovia Laskowa
20.09.2020
16:00

9. kolejka 26.09.2020

Krokus
1:7
Jarmuta Szczawnica
26.09.2020
16:00
Laskovia Laskowa
0:2
Huragan Waksmund
26.09.2020
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
1:3
Wierchy Pasierbiec
27.09.2020
14:30
Czarni Czarny Dunajec
1:0
Turbacz Mszana Dolna
27.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
2:3
LKS Szaflary
27.09.2020
16:00
Jordan Jordanów
2:4
Wiatr Ludźmierz
27.09.2020
16:00
Granit Czarna Góra
2:1
Zalesianka
27.09.2020
16:00

10. kolejka 03.10.2020

Zalesianka
9:0
Krokus
03.10.2020
14:00
Jarmuta Szczawnica
8:0
Jordan Jordanów
03.10.2020
15:30
Turbacz Mszana Dolna
8:0
Granit Czarna Góra
03.10.2020
15:30
Wiatr Ludźmierz
5:1
Laskovia Laskowa
03.10.2020
15:30
LKS Szaflary
6:1
Czarni Czarny Dunajec
03.10.2020
15:30
Babia Góra Lipnica Wielka
3:0
AKS Ujanowice
04.10.2020
14:30
Huragan Waksmund
3:2
Wierchy Pasierbiec
04.10.2020
15:30

11. kolejka 10.10.2020

Laskovia Laskowa
1:10
Jarmuta Szczawnica
10.10.2020
15:00
Krokus
3:1
Turbacz Mszana Dolna
10.10.2020
15:00
Huragan Waksmund
1:2
Wiatr Ludźmierz
10.10.2020
15:30
Jordan Jordanów
4:2
Zalesianka
11.10.2020
15:00
Czarni Czarny Dunajec
1:2
Babia Góra Lipnica Wielka
11.10.2020
15:00
AKS Ujanowice
7:3
Wierchy Pasierbiec
11.10.2020
15:00
Granit Czarna Góra
1:0
LKS Szaflary
11.10.2020
15:00

12. kolejka 17.10.2020

Zalesianka
3:1
Laskovia Laskowa
17.10.2020
14:00
Turbacz Mszana Dolna
0:0
Jordan Jordanów
17.10.2020
15:00
Jarmuta Szczawnica
4:1
Huragan Waksmund
17.10.2020
15:00
LKS Szaflary
5:2
Krokus
18.10.2020
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
3:0
Granit Czarna Góra
18.10.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:8
Czarni Czarny Dunajec
18.10.2020
15:00
Wierchy Pasierbiec
3:1
Wiatr Ludźmierz
18.10.2020
15:00

13. kolejka 24.10.2020

Krokus
1:1
Babia Góra Lipnica Wielka
24.10.2020
15:00
Laskovia Laskowa
1:6
Turbacz Mszana Dolna
24.10.2020
15:00
Wiatr Ludźmierz
5:5
Jarmuta Szczawnica
24.10.2020
15:00
Huragan Waksmund
4:3
Zalesianka
25.10.2020
14:00
Czarni Czarny Dunajec
2:0
Wierchy Pasierbiec
25.10.2020
14:00
Granit Czarna Góra
2:2
AKS Ujanowice
25.10.2020
14:00
Jordan Jordanów
0:2
LKS Szaflary
25.10.2020
14:00

14. kolejka 27.03.2021

Wiatr Ludźmierz
:
Zalesianka
27.03.2021
15:30
Laskovia Laskowa
:
LKS Szaflary
27.03.2021
15:30
Krokus
:
AKS Ujanowice
27.03.2021
15:30
Huragan Waksmund
:
Turbacz Mszana Dolna
28.03.2021
16:30
Wierchy Pasierbiec
:
Jarmuta Szczawnica
28.03.2021
16:30
Granit Czarna Góra
:
Czarni Czarny Dunajec
28.03.2021
16:30
Jordan Jordanów
:
Babia Góra Lipnica Wielka
28.03.2021
16:30

15. kolejka

Zalesianka
:
Jarmuta Szczawnica
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Laskovia Laskowa
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
Krokus
 
 
LKS Szaflary
:
Huragan Waksmund
 
 
AKS Ujanowice
:
Jordan Jordanów
 
 
Granit Czarna Góra
:
Wierchy Pasierbiec
 
 

16. kolejka

Wierchy Pasierbiec
:
Zalesianka
 
 
Jordan Jordanów
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
Jarmuta Szczawnica
:
Turbacz Mszana Dolna
 
 
Wiatr Ludźmierz
:
LKS Szaflary
 
 
Krokus
:
Granit Czarna Góra
 
 
Huragan Waksmund
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 
Laskovia Laskowa
:
AKS Ujanowice
 
 

17. kolejka

Turbacz Mszana Dolna
:
Zalesianka
 
 
LKS Szaflary
:
Jarmuta Szczawnica
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
Laskovia Laskowa
 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Krokus
:
Wierchy Pasierbiec
 
 
Granit Czarna Góra
:
Jordan Jordanów
 
 
AKS Ujanowice
:
Huragan Waksmund
 
 

18. kolejka

Wiatr Ludźmierz
:
AKS Ujanowice
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Turbacz Mszana Dolna
 
 
Huragan Waksmund
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
Jordan Jordanów
:
Krokus
 
 
Zalesianka
:
LKS Szaflary
 
 
Laskovia Laskowa
:
Granit Czarna Góra
 
 
Jarmuta Szczawnica
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 

19. kolejka

Babia Góra Lipnica Wielka
:
Zalesianka
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
LKS Szaflary
 
 
Krokus
:
Laskovia Laskowa
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Granit Czarna Góra
:
Huragan Waksmund
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Jordan Jordanów
 
 
AKS Ujanowice
:
Jarmuta Szczawnica
 
 

20. kolejka

Wierchy Pasierbiec
:
LKS Szaflary
 
 
Huragan Waksmund
:
Krokus
 
 
Zalesianka
:
AKS Ujanowice
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 
Laskovia Laskowa
:
Jordan Jordanów
 
 
Wiatr Ludźmierz
:
Granit Czarna Góra
 
 
Jarmuta Szczawnica
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 

21. kolejka

Czarni Czarny Dunajec
:
Zalesianka
 
 
Granit Czarna Góra
:
Jarmuta Szczawnica
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
AKS Ujanowice
 
 
Krokus
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
 
 
Jordan Jordanów
:
Huragan Waksmund
 
 
Laskovia Laskowa
:
Wierchy Pasierbiec
 
 

22. kolejka

Jarmuta Szczawnica
:
Krokus
 
 
Huragan Waksmund
:
Laskovia Laskowa
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
LKS Szaflary
:
AKS Ujanowice
 
 
Wiatr Ludźmierz
:
Jordan Jordanów
 
 
Zalesianka
:
Granit Czarna Góra
 
 

23. kolejka

Krokus
:
Zalesianka
 
 
Jordan Jordanów
:
Jarmuta Szczawnica
 
 
Granit Czarna Góra
:
Turbacz Mszana Dolna
 
 
Laskovia Laskowa
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
LKS Szaflary
 
 
AKS Ujanowice
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Huragan Waksmund
 
 

24. kolejka

Jarmuta Szczawnica
:
Laskovia Laskowa
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Krokus
 
 
Wiatr Ludźmierz
:
Huragan Waksmund
 
 
Zalesianka
:
Jordan Jordanów
 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
AKS Ujanowice
 
 
LKS Szaflary
:
Granit Czarna Góra
 
 

25. kolejka

Laskovia Laskowa
:
Zalesianka
 
 
Jordan Jordanów
:
Turbacz Mszana Dolna
 
 
Huragan Waksmund
:
Jarmuta Szczawnica
 
 
Krokus
:
LKS Szaflary
 
 
Granit Czarna Góra
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
AKS Ujanowice
 
 
Wiatr Ludźmierz
:
Wierchy Pasierbiec
 
 

26. kolejka

Babia Góra Lipnica Wielka
:
Krokus
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Laskovia Laskowa
 
 
Jarmuta Szczawnica
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
AKS Ujanowice
:
Granit Czarna Góra
 
 
LKS Szaflary
:
Jordan Jordanów
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka

 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Krokus
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Laskovia Laskowa
 
 
Jarmuta Szczawnica
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
AKS Ujanowice
:
Granit Czarna Góra
 
 
LKS Szaflary
:
Jordan Jordanów

26. kolejka

 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Krokus
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Laskovia Laskowa
 
 
Jarmuta Szczawnica
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
AKS Ujanowice
:
Granit Czarna Góra
 
 
LKS Szaflary
:
Jordan Jordanów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
10.04.2021
20:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
10.04.2021
18:00
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
10.04.2021
15:00
Wisła Kraków
1:2
Raków Częstochowa
10.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
10.04.2021
17:30
Zagłębie Lubin
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
10.04.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Zagłębie Sosnowiec
10.04.2021
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
ŁKS Łódź
10.04.2021
15:00
Korona Kielce
1:0
GKS Tychy
10.04.2021
17:00
GKS Bełchatów
2:3
Stomil Olsztyn
10.04.2021
16:00
Widzew Łódź
0:0
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
GKS Jastrzębie
1:1
Górnik Łęczna
10.04.2021
16:00
Arka Gdynia
:
Odra Opole
11.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Hutnik Kraków
0:0
Olimpia Elbląg
10.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Chojniczanka Chojnice
10.04.2021
15:00
Błękitni Stargard
3:1
Sokół Ostróda
10.04.2021
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
Górnik Polkowice
10.04.2021
16:00
Olimpia Grudziądz
1:3
Lech II Poznań
10.04.2021
20:15
Skra Częstochowa
3:4
Stal Rzeszów
10.04.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Motor Lublin
10.04.2021
18:00
Śląsk II Wrocław
:
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
 
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Podlasie Biała Podlaska
10.04.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Avia Świdnik
10.04.2021
16:00
Hetman Zamość
0:1
Cracovia II Kraków
10.04.2021
13:00
Chełmianka Chełm
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
10.04.2021
16:00
Lewart Lubartów
0:2
Wisła Puławy
10.04.2021
16:00
Podhale Nowy Targ
3:1
KS Wiązownica
10.04.2021
16:00
Wisła Sandomierz
1:0
Stal Kraśnik
10.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
2:1
Sokół Sieniawa
10.04.2021
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
ŁKS Łagów
10.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
 
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
10.04.2021
16:00
LKS Śledziejowice
:
Puszcza II
10.04.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
10.04.2021
 
Beskid Andrychów
:
Clepardia Kraków
10.04.2021
 
MKS Trzebinia
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
10.04.2021
 
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
10.04.2021
 
Pcimianka Pcim
:
KS Chełmek
10.04.2021
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Sokół Słopnice
10.04.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Skalnik Kamionka Wielka
10.04.2021
16:00
Okocimski Brzesko
:
Rylovia Rylowa
10.04.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
10.04.2021
16:00
Metal Tarnów
:
Lubań Maniowy
10.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Watra Białka Tatrzańska
10.04.2021
16:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Wierchy Rabka Zdrój
10.04.2021
16:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
10.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
:
Agricola Klimontów
10.04.2021
 
Zawisza Sulechów
:
Sparta Skrzeszowice
10.04.2021
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Polonia Wilczkowice
10.04.2021
 
Kosynierzy Łuczyce
:
Juvenia Prandocin
10.04.2021
 
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
10.04.2021
 
Iskra Radwanowice
:
Maszycanka II Maszyce
10.04.2021
 
Niegoszowianka
:
Górzanka Nawojowa Góra
10.04.2021
 
Potok Więckowice
:
Orzeł II Bębło
10.04.2021
 
Kmita II Zabierzów
:
Topór Aleksandrowice
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Kaszowianka II Kaszów
:
Wieczysta II
10.04.2021
 
Albertus Kraków
:
Victoria Kraków
10.04.2021
 
Universum Kraków
:
Dragoons Kraków
10.04.2021
 
Grom Kraków
:
Rybitwy Kraków
10.04.2021
 
Wawel Kraków
:
Pychowianka Kraków
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
:
Sankowia Sanka
10.04.2021
16:00
Tyniec Kraków
:
Nadwiślan Rusocice
10.04.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Sparta Przeginia Duchowna
10.04.2021
 
Radziszowianka II
:
Skawinka II Skawina
10.04.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Trzebol Wielkie Drogi
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Olkusz)

Pilica II Wierbka
:
Strumyk Zarzecze
10.04.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Northstar Miechów
10.04.2021
 
Stare Bukowno
:
Victoria Smroków
10.04.2021
 
Hetman Dłużec
:
Cobra Wężerów
10.04.2021
 
Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Orlęta K.
:
Górnik Łęczna
10.04.2021
 
Korona II
:
Resovia Rzeszów
10.04.2021
 
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Stal Rz.
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
10.04.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
10.04.2021
12:05
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
12:00
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Wisła Kraków
:
Hetman Z.
10.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
10.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Profi Zielonki
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik II Kraków
10.04.2021
13:00
Podgórze Kraków
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
 
Glinik Gorlice
:
Unia Tarnów
10.04.2021
 
SMS Oświęcim
:
Górnik Tarnów
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
10:00
Wisła II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
10.04.2021
 
Respect Szalowa
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
MOSiR Bochnia
10.04.2021
 
Chełmek
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
AP 21 Kraków
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
 
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
13:00
Kalwarianka
:
Cracovia II Kraków
10.04.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła II K.
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
10.04.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sparta Daleszyce
:
Prądniczanka Kraków
10.04.2021
12:00
Wanda Nowa Huta
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
10.04.2021
16:30
Widok Lublin
:
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
:
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
:
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Profisport Wrocław
10.04.2021
 
Stal Mielec
:
Górnik Polkowice
10.04.2021
 
Kamionka Mikołów
:
AZS UMCS Lublin
10.04.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
BSF Bochnia
10.04.2021
 
GKS Tychy
:
Heiro Rzeszów
10.04.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny