facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Orzeł Wojnarowa przed rozpoczęciem sezonu wycofał się z rozgrywek.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Podhalanin Biecz
3:1
Zawisza Rożnów
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
3:1
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
4:0
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
7:3
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Kobylanka
6:3
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
7:0
Zyndram Łącko
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
2:2
ULKS Korzenna
09.08.2020
14:00
LKS Zagórzany pauzuje.

2. kolejka 15.08.2020

Helena Nowy Sącz
1:4
Podhalanin Biecz
15.08.2020
16:00
LKS Łużna
2:4
Gród Podegrodzie
15.08.2020
17:00
LKS Uście Gorlickie
1:3
Kobylanka
15.08.2020
17:30
Grybovia Grybów
0:6
Łosoś Łososina Dolna
16.08.2020
11:00
Zawisza Rożnów
1:3
Dunajec Nowy Sącz
16.08.2020
11:00
Zyndram Łącko
1:2
Hart Tęgoborze
16.08.2020
17:00
Kolejarz Stróże
2:1
Sokół Stary Sącz
16.08.2020
17:00
ULKS Korzenna pauzuje.

3. kolejka 22.08.2020

Gród Podegrodzie
2:0
LKS Zagórzany
22.08.2020
17:00
Kobylanka
1:1
Zyndram Łącko
22.08.2020
17:00
Hart Tęgoborze
9:1
Grybovia Grybów
22.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
6:1
Helena Nowy Sącz
22.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
1:1
LKS Uście Gorlickie
23.08.2020
11:00
Łosoś Łososina Dolna
4:0
Zawisza Rożnów
23.08.2020
16:00
Podhalanin Biecz
2:2
LKS Łużna
23.08.2020
17:00
Kolejarz Stróże pauzuje.

4. kolejka 26.08.2020

Podhalanin Biecz
2:5
Dunajec Nowy Sącz
26.08.2020
17:00
LKS Łużna
0:4
LKS Zagórzany
26.08.2020
17:00
ULKS Korzenna
0:3
Gród Podegrodzie
26.08.2020
17:00
Helena Nowy Sącz
0:3
Łosoś Łososina Dolna
26.08.2020
17:00
Zyndram Łącko
1:3
Sokół Stary Sącz
26.08.2020
17:30
Grybovia Grybów
1:4
Kobylanka
26.08.2020
17:00
Zawisza Rożnów
0:0
Hart Tęgoborze
26.08.2020
17:00
LKS Uście Gorlickie pauzuje.

5. kolejka 29.08.2020

Gród Podegrodzie
4:0
Kolejarz Stróże
29.08.2020
17:00
Kobylanka
3:0
Zawisza Rożnów
29.08.2020
17:00
Hart Tęgoborze
2:0
Helena Nowy Sącz
29.08.2020
17:30
Sokół Stary Sącz
0:3 v.o.
Grybovia Grybów
29.08.2020
17:00
Na boisku 4:1.
Łosoś Łososina Dolna
8:0
Podhalanin Biecz
30.08.2020
17:00
LKS Zagórzany
2:0
ULKS Korzenna
30.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
LKS Łużna
14.11.2020
12:00
Zyndram Łącko pauzuje.

6. kolejka 02.09.2020

Podhalanin Biecz
5:3
Hart Tęgoborze
02.09.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
3:1
Łosoś Łososina Dolna
02.09.2020
17:00
Kolejarz Stróże
1:2
LKS Zagórzany
02.09.2020
17:00
LKS Łużna
2:1
ULKS Korzenna
02.09.2020
17:00
LKS Uście Gorlickie
0:1
Gród Podegrodzie
02.09.2020
17:00
Helena Nowy Sącz
2:1
Kobylanka
02.09.2020
17:00
Zawisza Rożnów
2:1
Sokół Stary Sącz
02.09.2020
17:00
Grybovia Grybów pauzuje.

7. kolejka 05.09.2020

Kobylanka
4:0
Podhalanin Biecz
05.09.2020
16:30
Gród Podegrodzie
2:3
Zyndram Łącko
05.09.2020
16:30
Hart Tęgoborze
1:2
Dunajec Nowy Sącz
05.09.2020
17:00
LKS Zagórzany
3:0
LKS Uście Gorlickie
05.09.2020
17:00
ULKS Korzenna
1:5
Kolejarz Stróże
06.09.2020
11:00
Łosoś Łososina Dolna
2:0
LKS Łużna
06.09.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
4:1
Helena Nowy Sącz
06.09.2020
17:00
Zawisza Rożnów pauzuje.

8. kolejka 12.09.2020

LKS Uście Gorlickie
3:0
ULKS Korzenna
12.09.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
4:1
Kobylanka
12.09.2020
17:00
Grybovia Grybów
2:1
Gród Podegrodzie
13.09.2020
11:00
LKS Łużna
0:5
Kolejarz Stróże
13.09.2020
15:00
Podhalanin Biecz
1:5
Sokół Stary Sącz
13.09.2020
16:00
Zyndram Łącko
1:1
LKS Zagórzany
13.09.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
1:2
Hart Tęgoborze
11.10.2020
15:00
Helena Nowy Sącz pauzuje.

9. kolejka 19.09.2020

Gród Podegrodzie
5:2
Zawisza Rożnów
19.09.2020
16:30
Kobylanka
2:3
Łosoś Łososina Dolna
19.09.2020
16:30
Sokół Stary Sącz
0:2
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2020
16:30
Hart Tęgoborze
2:2
LKS Łużna
20.09.2020
13:00
ULKS Korzenna
1:0
Zyndram Łącko
20.09.2020
11:00
Kolejarz Stróże
10:3
LKS Uście Gorlickie
20.09.2020
15:00
LKS Zagórzany
3:1
Grybovia Grybów
20.09.2020
16:30
Podhalanin Biecz pauzuje.

10. kolejka 26.09.2020

Helena Nowy Sącz
0:3
Gród Podegrodzie
26.09.2020
15:00
LKS Łużna
1:1
LKS Uście Gorlickie
26.09.2020
16:00
Grybovia Grybów
2:1
ULKS Korzenna
27.09.2020
11:00
Zawisza Rożnów
0:1
LKS Zagórzany
27.09.2020
11:00
Hart Tęgoborze
1:3
Kobylanka
27.09.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
3:2
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:00
Zyndram Łącko
1:4
Kolejarz Stróże
27.09.2020
16:00
Dunajec Nowy Sącz pauzuje.

11. kolejka 03.10.2020

Kobylanka
1:1
LKS Łużna
03.10.2020
16:00
Gród Podegrodzie
2:1
Podhalanin Biecz
03.10.2020
16:00
LKS Uście Gorlickie
1:1
Zyndram Łącko
03.10.2020
16:00
Sokół Stary Sącz
1:2
Hart Tęgoborze
04.10.2020
13:00
ULKS Korzenna
1:2
Zawisza Rożnów
04.10.2020
12:00
LKS Zagórzany
4:3
Helena Nowy Sącz
04.10.2020
13:00
Kolejarz Stróże
1:1
Grybovia Grybów
04.10.2020
15:00
Łosoś Łososina Dolna pauzuje.

12. kolejka 10.10.2020

Helena Nowy Sącz
2:1
ULKS Korzenna
10.10.2020
15:00
Dunajec Nowy Sącz
2:2
Gród Podegrodzie
10.10.2020
16:00
Grybovia Grybów
1:4
LKS Uście Gorlickie
10.10.2020
16:00
Zawisza Rożnów
0:7
Kolejarz Stróże
11.10.2020
11:00
Podhalanin Biecz
1:2
LKS Zagórzany
11.10.2020
15:00
Kobylanka
2:0
Sokół Stary Sącz
24.10.2020
15:00
LKS Łużna
:
Zyndram Łącko
15.11.2020
12:00
przełożony
Hart Tęgoborze pauzuje.

13. kolejka 17.10.2020

LKS Uście Gorlickie
:
Zawisza Rożnów
17.10.2020
15:30
odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Stary Sącz
2:3
LKS Łużna
18.10.2020
11:00
ULKS Korzenna
2:1
Podhalanin Biecz
18.10.2020
11:00
Kolejarz Stróże
6:3
Helena Nowy Sącz
18.10.2020
15:00
Gród Podegrodzie
1:1
Łosoś Łososina Dolna
18.10.2020
15:30
Zyndram Łącko
3:2
Grybovia Grybów
18.10.2020
15:30
LKS Zagórzany
:
Dunajec Nowy Sącz
18.10.2020
15:30
odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kobylanka pauzuje.

14. kolejka 24.10.2020

Helena Nowy Sącz
4:1
LKS Uście Gorlickie
24.10.2020
14:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
ULKS Korzenna
24.10.2020
15:00
Podhalanin Biecz
0:3
Kolejarz Stróże
24.10.2020
15:30
LKS Łużna
4:2
Grybovia Grybów
25.10.2020
12:00
Hart Tęgoborze
:
Gród Podegrodzie
25.10.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
1:0
LKS Zagórzany
25.10.2020
14:30
Zawisza Rożnów
1:3
Zyndram Łącko
25.10.2020
15:30
Sokół Stary Sącz pauzuje.

15. kolejka 31.10.2020

Grybovia Grybów
:
Zawisza Rożnów
31.10.2020
11:00
LKS Zagórzany
:
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
:
Kobylanka
31.10.2020
14:00
Zyndram Łącko
:
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
:
Podhalanin Biecz
31.10.2020
14:00
LKS Łużna pauzuje.

16. kolejka 07.11.2020

Helena Nowy Sącz
:
Grybovia Grybów
07.11.2020
13:00
Kobylanka
:
LKS Zagórzany
07.11.2020
14:00
Dunajec Nowy Sącz
:
LKS Uście Gorlickie
07.11.2020
14:00
Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
08.11.2020
11:00
Podhalanin Biecz
:
Zyndram Łącko
08.11.2020
13:00
Hart Tęgoborze
:
ULKS Korzenna
08.11.2020
14:00
LKS Łużna
:
Zawisza Rożnów
08.11.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Kolejarz Stróże
08.11.2020
14:00

17. kolejka 11.11.2020

Grybovia Grybów
:
Podhalanin Biecz
11.11.2020
11:00
Zawisza Rożnów
:
Helena Nowy Sącz
11.11.2020
11:00
ULKS Korzenna
:
Kobylanka
11.11.2020
12:00
LKS Uście Gorlickie
:
Łosoś Łososina Dolna
11.11.2020
13:00
Kolejarz Stróże
:
Hart Tęgoborze
11.11.2020
13:00
Zyndram Łącko
:
Dunajec Nowy Sącz
11.11.2020
13:30
LKS Zagórzany
:
Sokół Stary Sącz
11.11.2020
13:30
Gród Podegrodzie pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

15. kolejka 31.10.2020

31.10.2020
11:00
Grybovia Grybów
:
Zawisza Rożnów
31.10.2020
14:00
LKS Zagórzany
:
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
:
Kobylanka
31.10.2020
14:00
Zyndram Łącko
:
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
:
Podhalanin Biecz
LKS Łużna pauzuje.

14. kolejka 24.10.2020

24.10.2020
14:00
Helena Nowy Sącz
4:1
LKS Uście Gorlickie
24.10.2020
15:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
ULKS Korzenna
24.10.2020
15:30
Podhalanin Biecz
0:3
Kolejarz Stróże
25.10.2020
12:00
LKS Łużna
4:2
Grybovia Grybów
25.10.2020
14:00
Hart Tęgoborze
:
Gród Podegrodzie
25.10.2020
14:30
Łosoś Łososina Dolna
1:0
LKS Zagórzany
25.10.2020
15:30
Zawisza Rożnów
1:3
Zyndram Łącko
Sokół Stary Sącz pauzuje.

16. kolejka 07.11.2020

07.11.2020
13:00
Helena Nowy Sącz
:
Grybovia Grybów
07.11.2020
14:00
Kobylanka
:
LKS Zagórzany
07.11.2020
14:00
Dunajec Nowy Sącz
:
LKS Uście Gorlickie
08.11.2020
11:00
Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
08.11.2020
13:00
Podhalanin Biecz
:
Zyndram Łącko
08.11.2020
14:00
Hart Tęgoborze
:
ULKS Korzenna
08.11.2020
14:00
LKS Łużna
:
Zawisza Rożnów
08.11.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Kolejarz Stróże

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00

Fortuna I liga

Radomiak Radom
2:2
GKS Tychy
28.10.2020
13:00
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
2:3
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
.
GKS Katowice
:
Błękitni Stargard
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (17 października, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Lewart Lubartów
31.10.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
11:00
Avia Świdnik
:
Stal Kraśnik
31.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
31.10.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
31.10.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
31.10.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
31.10.2020
17:00
Korona II Kielce
:
Wisłoka Dębica
31.10.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
31.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II
31.10.2020
14:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
31.10.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Proszowianka Proszowice
31.10.2020
14:00
KS Chełmek
:
Garbarnia II Kraków
31.10.2020
14:00
LKS Rajsko
:
Wiślanie Jaśkowice
31.10.2020
11:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
31.10.2020
11:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
11:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Orkan Szczyrzyc
31.10.2020
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Lubań Maniowy
31.10.2020
13:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
31.10.2020
14:00
Sokół Słopnice
:
Unia Tarnów
31.10.2020
13:00
Rylovia Rylowa
:
Poprad Rytro
31.10.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
31.10.2020
13:00
Barciczanka Barcice
:
Glinik Gorlice
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
GKS Drwinia
31.10.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
:
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
:
Przebój Wolbrom
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Przemsza Klucze
:
TS Węgrzce
31.10.2020
14:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
:
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
:
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
:
Dąbski Kraków
31.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
:
Skawinka Skawina
31.10.2020
15:45
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
:
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
14:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
31.10.2020
13:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Złomex Branice
31.10.2020
15:00
Pasternik Ochojno
:
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
15:00
Orzeł Myślenice
:
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiarusy Igołomia
31.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Zgoda Byczyna
31.10.2020
13:30
Brzezina Osiek
:
Sokół Przytkowice
31.10.2020
12:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Tempo Białka
31.10.2020
13:30
LKS Gorzów
:
Halniak Maków Podhalański
31.10.2020
14:00
Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
31.10.2020
14:00
Victoria Jaworzno
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
31.10.2020
14:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
31.10.2020
14:00
LKS Żarki
:
Hejnał Kęty
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tuchovia Tuchów
31.10.2020
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
31.10.2020
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szynwałd
31.10.2020
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Zorza Zaczarnie
31.10.2020
11:00
LKS Rzuchowa
:
Polan Żabno
31.10.2020
14:00
LKS Ładna
:
Olimpia Wojnicz
31.10.2020
13:00
Ikar Odporyszów
:
Unia Niedomice
31.10.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Orzeł Dębno
:
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia B.
31.10.2020
14:00
Sokół Maszkienice
:
Arkadia Olszyny
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
:
Wola Radłowska
31.10.2020
11:00
Poręba Spytkowska
:
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
Zawisza R.
31.10.2020
11:00
LKS Zagórzany
:
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
:
LKSKobylankaKobylanka
31.10.2020
14:00
Zyndram
:
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
:
Podhalanin Biecz
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
13:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
Ekler Baranówka
:
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
14:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Błękitni II Modlnica
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
:
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
:
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
:
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
:
Strażak Rączna
31.10.2020
11:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
14:00
Fairant Kraków
:
Iskra Krzęcin
31.10.2020
13:00
Płomień Kostrze
:
Kabel Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Skotniki
:
Rzozovia Rzozów
31.10.2020
14:30
Krakus Swoszowice
:
Tramwaj Kraków
31.10.2020
14:30
Gajowianka Gaj
:
Strzelcy Kraków
31.10.2020
14:30
Bratniak Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
31.10.2020
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
:
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
:
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
:
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
:
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
:
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
11:00
Zieloni Niegowić
:
Iskra Zakrzów
31.10.2020
15:00
Zryw Szarów
:
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
14:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
:
Zielonka Wrząsowice
31.10.2020
18:00
Rokita Kornatka
:
Beskid Tokarnia
31.10.2020
14:00
Górki Myślenice
:
Staw Polanka
31.10.2020
15:00
Iskra Brzączowice
:
Skalnik Trzemeśnia
31.10.2020
14:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Sokół Borzęta
31.10.2020
14:30
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
31.10.2020
14:30
Gościbia Sułkowice
:
Topór Tenczyn
31.10.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
:
Sokół Gołaczewy
31.10.2020
12:00
Błysk Zederman
:
Olimpia Łobzów
31.10.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Laskowianka Laski
:
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2020
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błyskawica Kolbark
31.10.2020
14:00
Legion Bydlin
:
Pilica Wierbka
31.10.2020
14:30
Unia Jaroszowiec
:
Spartak Charsznica
31.10.2020
14:30
Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
:
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
31.10.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
:
Victoria Zalas
31.10.2020
11:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
31.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Borkowianka Borek Sz.
:
Skawinka II Skawina
31.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
31.10.2020
14:00
Sankowia Sanka
:
Błękitni Czułówek
31.10.2020
13:30

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
31.10.2020
14:00
Promień Zakrzowiec
:
Batory Wola Batorska
31.10.2020
14:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
31.10.2020
14:00
Gryf Wiatowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
31.10.2020
14:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
31.10.2020
15:30
Gdovia II Gdów
:
Wieliczanka Wieliczka
31.10.2020
14:00
Ledniczanka
:
Tęcza Słomiróg
31.10.2020
10:30

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
:
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
:
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
:
Cisy Harbutowice
31.10.2020
11:00
Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
:
Wicher Stróża
31.10.2020
14:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
2:4
Śląsk Wrocław
28.10.2020
13:15
Lechia
8:2
Gwarek Zabrze
29.10.2020
11:00
Legia Warszawa
:
Korona
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
31.10.2020
11:00
Hutnik Kraków
:
Zagłębie Lubin
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Korona Kielce
4:1
Stal Mielec
28.10.2020
13:00
Cracovia Kraków
4:1
Karpaty Krosno
28.10.2020
13:00
Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
31.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
31.10.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Wisła Kraków
:
KKP Korona
30.10.2020
16:00
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
31.10.2020
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
31.10.2020
11:00
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
31.10.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
:
Sokół Stary Sącz
28.10.2020
14:00
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
30.10.2020
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
09:30
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.10.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
31.10.2020
13:00
Pcimianka Pcim
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
14:30
Unia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
31.10.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Wieliczka
01.11.2020
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
31.10.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
31.10.2020
13:00
Glinik Gorlice
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:15
Pcimianka
:
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
13:30

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
29.10.2020
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
31.10.2020
15:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
28.10.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00
Kalwarianka
:
Sandecja
31.10.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AS Progres Kraków
31.10.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
31.10.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
28.10.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
11:00
Fablok Chrzanów
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
AZS UJ Kraków
31.10.2020
12:00
Rolnik Biedrzychowice
:
KKP Bydgoszcz
31.10.2020
11:00
Górnik Łęczna
:
Olimpia Szczecin
31.10.2020
 
przełożony
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
31.10.2020
15:30
APLG Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
15:30
ROW Rybnik
:
SMS Łódź
31.10.2020
14:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
14:00
Stomil Olsztyn
:
UKS SMS II Łódź
31.10.2020
16:00
Czwórka Radom
:
Piastovia Piastów
31.10.2020
12:00
UKS Staszkówka Jelna
:
Praga Warszawa
31.10.2020
14:30
Rekord Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
31.10.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Widok Lublin
31.10.2020
12:00
Loczki Wyszków
:
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
KS Raszyn
31.10.2020
14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
14:00
Sparta Daleszyce
:
AZS UW Warszawa
31.10.2020
16:00
KSP Kielce
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020
14:00

III liga kobiet, gr.4

Hetman Włoszczowa
:
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
13:30
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Krzemień
31.10.2020
11:00
Naprzód Sobolów
:
DAP Dębica
31.10.2020
12:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

Resovia Rzeszów
2:2
SWD Wodzisław
28.10.2020
14:00
SMS Łódź
:
Górnik Ł.
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
:
Bronowianka Kraków
31.10.2020
17:30
Unia Opole
:
Zabrze
31.10.2020
15:00
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
31.10.2020
12:00