facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Sokół Borzęcin Górny
3:3
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
0:2
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
0:1
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia Bucze
4:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
0:0
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
5:2
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

2. kolejka 15.08.2020

Olimpia Bucze
2:5
Błyskawica Proszówki
15.08.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Orzeł Dębno
15.08.2020
17:00
Strażak Mokrzyska
Radłovia Radłów
15.08.2020
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
4:3
Naprzód Sobolów
16.08.2020
17:00
Raba Książnice
2:2
Poręba Spytkowska
16.08.2020
17:00
Sokół Maszkienice
Wola Radłowska
16.08.2020
18:00
Olimpia Kąty
1:1
Sokół Borzęcin Górny
11.11.2020
13:00

3. kolejka 22.08.2020

Wola Radłowska
2:1
Arkadia Olszyny
22.08.2020
17:00
Sokół Borzęcin Górny
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
22.08.2020
17:00
Błyskawica Proszówki
2:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
22.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
3:0
Olimpia Kąty
22.08.2020
17:30
Naprzód Sobolów
1:1
Strażak Mokrzyska
23.08.2020
13:00
Orzeł Dębno
2:3
Raba Książnice
23.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
6:2
Sokół Maszkienice
23.08.2020
17:30

4. kolejka 29.08.2020

Strażak Mokrzyska
1:1
Sokół Borzęcin Górny
28.08.2020
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:4
Poręba Spytkowska
29.08.2020
17:00
Sokół Maszkienice
1:1
Naprzód Sobolów
29.08.2020
17:00
Arkadia Olszyny
1:2
Radłovia Radłów
29.08.2020
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:1
Raba Książnice
29.08.2020
17:00
Olimpia Bucze
0:1
Wola Radłowska
29.08.2020
13:00
Olimpia Kąty
2:1
Orzeł Dębno
30.08.2020
17:00

5. kolejka 05.09.2020

Raba Książnice
2:4
Olimpia Kąty
05.09.2020
17:00
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Sokół Maszkienice
05.09.2020
17:00
Poręba Spytkowska
2:3
Strażak Mokrzyska
05.09.2020
17:00
Wola Radłowska
0:3
Błyskawica Proszówki
05.09.2020
17:00
Orzeł Dębno
1:5
Jadowniczanka Jadowniki
06.09.2020
17:00
Naprzód Sobolów
2:0
Arkadia Olszyny
06.09.2020
15:00
Radłovia Radłów
4:4
Olimpia Bucze
06.09.2020
17:00

6. kolejka 11.09.2020

Strażak Mokrzyska
3:0
Orzeł Dębno
11.09.2020
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:1
Olimpia Kąty
12.09.2020
17:00
Błyskawica Proszówki
1:3
Radłovia Radłów
12.09.2020
17:00
Olimpia Bucze
1:5
Naprzód Sobolów
13.09.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
5:2
Raba Książnice
13.09.2020
16:00
Sokół Maszkienice
Poręba Spytkowska
13.09.2020
17:00
Arkadia Olszyny
4:0
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00

7. kolejka 19.09.2020

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Olimpia Bucze
19.09.2020
16:00
Wola Radłowska
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
19.09.2020
16:00
Poręba Spytkowska
3:2
Arkadia Olszyny
19.09.2020
17:00
Orzeł Dębno
5:0
Sokół Maszkienice
19.09.2020
17:00
Raba Książnice
Strażak Mokrzyska
19.09.2020
16:00
Naprzód Sobolów
4:2
Błyskawica Proszówki
20.09.2020
14:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.09.2020
16:00

8. kolejka 26.09.2020

Błyskawica Proszówki
3:0
Sokół Borzęcin Górny
26.09.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
26.09.2020
16:00
Wola Radłowska
4:5
Radłovia Radłów
26.09.2020
16:00
Arkadia Olszyny
1:3
Orzeł Dębno
27.09.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
3:2
Olimpia Kąty
27.09.2020
15:00
Sokół Maszkienice
4:3
Raba Książnice
27.09.2020
16:00
Olimpia Bucze
3:3
Poręba Spytkowska
27.09.2020
16:00

9. kolejka 03.10.2020

Orzeł Dębno
4:0
Olimpia Bucze
03.10.2020
11:00
Poręba Spytkowska
2:5
Błyskawica Proszówki
03.10.2020
16:00
Radłovia Radłów
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
03.10.2020
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:2
Strażak Mokrzyska
03.10.2020
16:00
Raba Książnice
5:1
Arkadia Olszyny
04.10.2020
16:00
Naprzód Sobolów
6:0
Wola Radłowska
04.10.2020
14:00
Olimpia Kąty
3:4
Sokół Maszkienice
04.10.2020
14:00

10. kolejka 10.10.2020

Sokół Maszkienice
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
06.08.2020
18:30
Wola Radłowska
0:0
Sokół Borzęcin Górny
10.10.2020
15:00
Błyskawica Proszówki
5:1
Orzeł Dębno
10.10.2020
16:00
Radłovia Radłów
0:0
Naprzód Sobolów
10.10.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:2
Strażak Mokrzyska
10.10.2020
16:00
Arkadia Olszyny
1:2
Olimpia Kąty
11.10.2020
13:00
Olimpia Bucze
3:1
Raba Książnice
11.10.2020
15:00

11. kolejka 17.10.2020

Sokół Borzęcin Górny
1:0
Radłovia Radłów
17.10.2020
15:00
Poręba Spytkowska
2:0
Wola Radłowska
17.10.2020
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:3
Arkadia Olszyny
17.10.2020
15:00
Strażak Mokrzyska
Sokół Maszkienice
17.10.2020
15:00
Olimpia Kąty
0:1
Olimpia Bucze
18.10.2020
14:00
Naprzód Sobolów
1:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
18.10.2020
14:00
Raba Książnice
1:1
Błyskawica Proszówki
21.11.2020
13:00

12. kolejka 24.10.2020

Wola Radłowska
1:2
Orzeł Dębno
24.10.2020
15:00
Błyskawica Proszówki
3:0
Olimpia Kąty
24.10.2020
13:00
Naprzód Sobolów
4:1
Sokół Borzęcin Górny
25.10.2020
13:00
Arkadia Olszyny
0:2
Strażak Mokrzyska
25.10.2020
13:30
Radłovia Radłów
2:0
Poręba Spytkowska
25.10.2020
14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:3
Sokół Maszkienice
11.11.2020
13:00
Olimpia Bucze
3:2
Jadowniczanka Jadowniki
11.11.2020
13:00

13. kolejka 31.10.2020

Orzeł Dębno
1:1
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
1:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Poręba Spytkowska
4:1
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
5:3
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
6:1
Wola Radłowska
11.11.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
3:0
Olimpia Bucze
21.11.2020
13:00
Sokół Maszkienice
0:1
Arkadia Olszyny
22.11.2020
13:00

14. kolejka 07.11.2020

Radłovia Radłów
5:2
Raba Książnice
07.11.2020
13:00
Wola Radłowska
6:0
Olimpia Kąty
07.11.2020
13:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Arkadia Olszyny
07.11.2020
13:00
Olimpia Bucze
4:4
Sokół Maszkienice
08.11.2020
13:00
Sokół Borzęcin Górny
1:3
Poręba Spytkowska
21.11.2020
13:00
Naprzód Sobolów
6:0
Orzeł Dębno
22.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
2:1
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30

15. kolejka 14.11.2020

Jadowniczanka Jadowniki
5:3
Wola Radłowska
14.11.2020
13:00
Orzeł Dębno
1:2
Sokół Borzęcin Górny
14.11.2020
13:00
Poręba Spytkowska
2:4
Szreniawa Nowy Wiśnicz
14.11.2020
13:00
Sokół Maszkienice
2:3
Błyskawica Proszówki
14.11.2020
13:30
Raba Książnice
Naprzód Sobolów
15.11.2020
13:00
Olimpia Kąty
3:4
Radłovia Radłów
15.11.2020
13:00
Arkadia Olszyny
1:1
Olimpia Bucze
15.11.2020
13:00

16. kolejka 20.03.2021

Strażak Mokrzyska
:
Wola Radłowska
20.03.2021
14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Olimpia Bucze
20.03.2021
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
:
Radłovia Radłów
20.03.2021
14:30
Raba Książnice
:
Sokół Borzęcin Górny
21.03.2021
15:00
Orzeł Dębno
:
Poręba Spytkowska
21.03.2021
15:45
Olimpia Kąty
:
Naprzód Sobolów
21.03.2021
15:00
Arkadia Olszyny
:
Błyskawica Proszówki
21.03.2021
15:30

17. kolejka

Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Bucze
 
 
Orzeł Dębno
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
 
 
Radłovia Radłów
:
Strażak Mokrzyska
 
 
Naprzód Sobolów
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Poręba Spytkowska
:
Raba Książnice
 
 
Wola Radłowska
:
Sokół Maszkienice
 
 
Sokół Borzęcin Górny
:
Olimpia Kąty
 
 

18. kolejka

Arkadia Olszyny
:
Wola Radłowska
 
 
Jadowniczanka Jadowniki
:
Sokół Borzęcin Górny
 
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Błyskawica Proszówki
 
 
Olimpia Kąty
:
Poręba Spytkowska
 
 
Strażak Mokrzyska
:
Naprzód Sobolów
 
 
Raba Książnice
:
Orzeł Dębno
 
 
Sokół Maszkienice
:
Radłovia Radłów
 
 

19. kolejka

Sokół Borzęcin Górny
:
Strażak Mokrzyska
 
 
Poręba Spytkowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Naprzód Sobolów
:
Sokół Maszkienice
 
 
Radłovia Radłów
:
Arkadia Olszyny
 
 
Raba Książnice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
 
 
Wola Radłowska
:
Olimpia Bucze
 
 
Orzeł Dębno
:
Olimpia Kąty
 
 

20. kolejka

Olimpia Kąty
:
Raba Książnice
 
 
Sokół Maszkienice
:
Sokół Borzęcin Górny
 
 
Strażak Mokrzyska
:
Poręba Spytkowska
 
 
Błyskawica Proszówki
:
Wola Radłowska
 
 
Jadowniczanka Jadowniki
:
Orzeł Dębno
 
 
Arkadia Olszyny
:
Naprzód Sobolów
 
 
Olimpia Bucze
:
Radłovia Radłów
 
 

21. kolejka

Orzeł Dębno
:
Strażak Mokrzyska
 
 
Olimpia Kąty
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
 
 
Radłovia Radłów
:
Błyskawica Proszówki
 
 
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Bucze
 
 
Raba Książnice
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Poręba Spytkowska
:
Sokół Maszkienice
 
 
Sokół Borzęcin Górny
:
Arkadia Olszyny
 
 

22. kolejka

Olimpia Bucze
:
Sokół Borzęcin Górny
 
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Wola Radłowska
 
 
Arkadia Olszyny
:
Poręba Spytkowska
 
 
Sokół Maszkienice
:
Orzeł Dębno
 
 
Strażak Mokrzyska
:
Raba Książnice
 
 
Błyskawica Proszówki
:
Naprzód Sobolów
 
 
Jadowniczanka Jadowniki
:
Olimpia Kąty
 
 

23. kolejka

Sokół Borzęcin Górny
:
Błyskawica Proszówki
 
 
Jadowniczanka Jadowniki
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
 
 
Radłovia Radłów
:
Wola Radłowska
 
 
Orzeł Dębno
:
Arkadia Olszyny
 
 
Olimpia Kąty
:
Strażak Mokrzyska
 
 
Raba Książnice
:
Sokół Maszkienice
 
 
Poręba Spytkowska
:
Olimpia Bucze
 
 

24. kolejka

Olimpia Bucze
:
Orzeł Dębno
 
 
Błyskawica Proszówki
:
Poręba Spytkowska
 
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Radłovia Radłów
 
 
Strażak Mokrzyska
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Arkadia Olszyny
:
Raba Książnice
 
 
Wola Radłowska
:
Naprzód Sobolów
 
 
Sokół Maszkienice
:
Olimpia Kąty
 
 

25. kolejka

Jadowniczanka Jadowniki
:
Sokół Maszkienice
 
 
Sokół Borzęcin Górny
:
Wola Radłowska
 
 
Orzeł Dębno
:
Błyskawica Proszówki
 
 
Naprzód Sobolów
:
Radłovia Radłów
 
 
Strażak Mokrzyska
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
 
 
Olimpia Kąty
:
Arkadia Olszyny
 
 
Raba Książnice
:
Olimpia Bucze
 
 

26. kolejka

Radłovia Radłów
:
Sokół Borzęcin Górny
 
 
Wola Radłowska
:
Poręba Spytkowska
 
 
Arkadia Olszyny
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Sokół Maszkienice
:
Strażak Mokrzyska
 
 
Olimpia Bucze
:
Olimpia Kąty
 
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Naprzód Sobolów
 
 
Błyskawica Proszówki
:
Raba Książnice
 
 

27. kolejka

Orzeł Dębno
:
Wola Radłowska
 
 
Olimpia Kąty
:
Błyskawica Proszówki
 
 
Sokół Borzęcin Górny
:
Naprzód Sobolów
 
 
Strażak Mokrzyska
:
Arkadia Olszyny
 
 
Poręba Spytkowska
:
Radłovia Radłów
 
 
Sokół Maszkienice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
 
 
Jadowniczanka Jadowniki
:
Olimpia Bucze
 
 

28. kolejka

Radłovia Radłów
:
Orzeł Dębno
 
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Sokół Borzęcin Górny
 
 
Naprzód Sobolów
:
Poręba Spytkowska
 
 
Błyskawica Proszówki
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Wola Radłowska
:
Raba Książnice
 
 
Olimpia Bucze
:
Strażak Mokrzyska
 
 
Arkadia Olszyny
:
Sokół Maszkienice
 
 

29. kolejka

Raba Książnice
:
Radłovia Radłów
 
 
Olimpia Kąty
:
Wola Radłowska
 
 
Arkadia Olszyny
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
 
 
Sokół Maszkienice
:
Olimpia Bucze
 
 
Poręba Spytkowska
:
Sokół Borzęcin Górny
 
 
Orzeł Dębno
:
Naprzód Sobolów
 
 
Strażak Mokrzyska
:
Błyskawica Proszówki
 
 

30. kolejka

Wola Radłowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
 
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
 
 
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Maszkienice
 
 
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
 
 
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
 
 
Olimpia Bucze
:
Arkadia Olszyny
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka

 
 
Wola Radłowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
 
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
 
 
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Maszkienice
 
 
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
 
 
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
 
 
Olimpia Bucze
:
Arkadia Olszyny

30. kolejka

 
 
Wola Radłowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
 
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
 
 
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Maszkienice
 
 
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
 
 
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
 
 
Olimpia Bucze
:
Arkadia Olszyny

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
16.04.2021
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Pogoń Szczecin
16.04.2021
18:00
Wisła Kraków
:
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:4
Radomiak Radom
14.04.2021
13:00
GKS Jastrzębie
:
Miedź Legnica
16.04.2021
17:40
ŁKS Łódź
:
Arka Gdynia
16.04.2021
17:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
:
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
Górnik Łęczna
:
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
:
Korona Kielce
18.04.2021
12:40

II liga

Lech II Poznań
2:5
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
0:1
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
6:0
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
4:1
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
2:1
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
Przełożone
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
 
Przełożone
Bytovia Bytów
2:3
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
 
Przełożone
Skra Częstochowa
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
:
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
:
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Przełożone
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Przełożone
Orlęta Radzyń Podlaski
2:6
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
1:2
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Przełożone
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
2:1
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00
Przełożone
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
:
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
:
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Stal Rz.
17.04.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
:
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
:
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
:
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
:
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
:
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
:
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
:
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
:
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
:
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
:
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
:
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny