facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Sokół Borzęcin Górny
3:3
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
0:2
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
0:1
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia Bucze
4:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
0:0
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
5:2
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

2. kolejka 15.08.2020

Olimpia Bucze
2:5
Błyskawica Proszówki
15.08.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Orzeł Dębno
15.08.2020
17:00
Strażak Mokrzyska
Radłovia Radłów
15.08.2020
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
4:3
Naprzód Sobolów
16.08.2020
17:00
Raba Książnice
2:2
Poręba Spytkowska
16.08.2020
17:00
Sokół Maszkienice
Wola Radłowska
16.08.2020
18:00
Olimpia Kąty
1:1
Sokół Borzęcin Górny
11.11.2020
13:00

3. kolejka 22.08.2020

Wola Radłowska
2:1
Arkadia Olszyny
22.08.2020
17:00
Sokół Borzęcin Górny
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
22.08.2020
17:00
Błyskawica Proszówki
2:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
22.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
3:0
Olimpia Kąty
22.08.2020
17:30
Naprzód Sobolów
1:1
Strażak Mokrzyska
23.08.2020
13:00
Orzeł Dębno
2:3
Raba Książnice
23.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
6:2
Sokół Maszkienice
23.08.2020
17:30

4. kolejka 29.08.2020

Strażak Mokrzyska
1:1
Sokół Borzęcin Górny
28.08.2020
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:4
Poręba Spytkowska
29.08.2020
17:00
Sokół Maszkienice
1:1
Naprzód Sobolów
29.08.2020
17:00
Arkadia Olszyny
1:2
Radłovia Radłów
29.08.2020
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:1
Raba Książnice
29.08.2020
17:00
Olimpia Bucze
0:1
Wola Radłowska
29.08.2020
13:00
Olimpia Kąty
2:1
Orzeł Dębno
30.08.2020
17:00

5. kolejka 05.09.2020

Raba Książnice
2:4
Olimpia Kąty
05.09.2020
17:00
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Sokół Maszkienice
05.09.2020
17:00
Poręba Spytkowska
2:3
Strażak Mokrzyska
05.09.2020
17:00
Wola Radłowska
0:3
Błyskawica Proszówki
05.09.2020
17:00
Orzeł Dębno
1:5
Jadowniczanka Jadowniki
06.09.2020
17:00
Naprzód Sobolów
2:0
Arkadia Olszyny
06.09.2020
15:00
Radłovia Radłów
4:4
Olimpia Bucze
06.09.2020
17:00

6. kolejka 11.09.2020

Strażak Mokrzyska
3:0
Orzeł Dębno
11.09.2020
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:1
Olimpia Kąty
12.09.2020
17:00
Błyskawica Proszówki
1:3
Radłovia Radłów
12.09.2020
17:00
Olimpia Bucze
1:5
Naprzód Sobolów
13.09.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
5:2
Raba Książnice
13.09.2020
16:00
Sokół Maszkienice
Poręba Spytkowska
13.09.2020
17:00
Arkadia Olszyny
4:0
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00

7. kolejka 19.09.2020

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Olimpia Bucze
19.09.2020
16:00
Wola Radłowska
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
19.09.2020
16:00
Poręba Spytkowska
3:2
Arkadia Olszyny
19.09.2020
17:00
Orzeł Dębno
5:0
Sokół Maszkienice
19.09.2020
17:00
Raba Książnice
Strażak Mokrzyska
19.09.2020
16:00
Naprzód Sobolów
4:2
Błyskawica Proszówki
20.09.2020
14:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.09.2020
16:00

8. kolejka 26.09.2020

Błyskawica Proszówki
3:0
Sokół Borzęcin Górny
26.09.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
26.09.2020
16:00
Wola Radłowska
4:5
Radłovia Radłów
26.09.2020
16:00
Arkadia Olszyny
1:3
Orzeł Dębno
27.09.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
3:2
Olimpia Kąty
27.09.2020
15:00
Sokół Maszkienice
4:3
Raba Książnice
27.09.2020
16:00
Olimpia Bucze
3:3
Poręba Spytkowska
27.09.2020
16:00

9. kolejka 03.10.2020

Orzeł Dębno
4:0
Olimpia Bucze
03.10.2020
11:00
Poręba Spytkowska
2:5
Błyskawica Proszówki
03.10.2020
16:00
Radłovia Radłów
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
03.10.2020
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:2
Strażak Mokrzyska
03.10.2020
16:00
Raba Książnice
5:1
Arkadia Olszyny
04.10.2020
16:00
Naprzód Sobolów
6:0
Wola Radłowska
04.10.2020
14:00
Olimpia Kąty
3:4
Sokół Maszkienice
04.10.2020
14:00

10. kolejka 10.10.2020

Sokół Maszkienice
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
06.08.2020
18:30
Wola Radłowska
0:0
Sokół Borzęcin Górny
10.10.2020
15:00
Błyskawica Proszówki
5:1
Orzeł Dębno
10.10.2020
16:00
Radłovia Radłów
0:0
Naprzód Sobolów
10.10.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:2
Strażak Mokrzyska
10.10.2020
16:00
Arkadia Olszyny
1:2
Olimpia Kąty
11.10.2020
13:00
Olimpia Bucze
3:1
Raba Książnice
11.10.2020
15:00

11. kolejka 17.10.2020

Sokół Borzęcin Górny
1:0
Radłovia Radłów
17.10.2020
15:00
Poręba Spytkowska
2:0
Wola Radłowska
17.10.2020
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:3
Arkadia Olszyny
17.10.2020
15:00
Strażak Mokrzyska
Sokół Maszkienice
17.10.2020
15:00
Olimpia Kąty
0:1
Olimpia Bucze
18.10.2020
14:00
Naprzód Sobolów
1:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
18.10.2020
14:00
Raba Książnice
1:1
Błyskawica Proszówki
21.11.2020
13:00

12. kolejka 24.10.2020

Wola Radłowska
1:2
Orzeł Dębno
24.10.2020
15:00
Błyskawica Proszówki
3:0
Olimpia Kąty
24.10.2020
13:00
Naprzód Sobolów
4:1
Sokół Borzęcin Górny
25.10.2020
13:00
Arkadia Olszyny
0:2
Strażak Mokrzyska
25.10.2020
13:30
Radłovia Radłów
2:0
Poręba Spytkowska
25.10.2020
14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:3
Sokół Maszkienice
11.11.2020
13:00
Olimpia Bucze
3:2
Jadowniczanka Jadowniki
11.11.2020
13:00

13. kolejka 31.10.2020

Orzeł Dębno
1:1
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
1:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Poręba Spytkowska
4:1
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
5:3
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
6:1
Wola Radłowska
11.11.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
3:0
Olimpia Bucze
21.11.2020
13:00
Sokół Maszkienice
0:1
Arkadia Olszyny
22.11.2020
13:00

14. kolejka 07.11.2020

Radłovia Radłów
5:2
Raba Książnice
07.11.2020
13:00
Wola Radłowska
6:0
Olimpia Kąty
07.11.2020
13:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Arkadia Olszyny
07.11.2020
13:00
Olimpia Bucze
4:4
Sokół Maszkienice
08.11.2020
13:00
Sokół Borzęcin Górny
1:3
Poręba Spytkowska
21.11.2020
13:00
Naprzód Sobolów
6:0
Orzeł Dębno
22.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
2:1
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30

15. kolejka 14.11.2020

Jadowniczanka Jadowniki
5:3
Wola Radłowska
14.11.2020
13:00
Orzeł Dębno
1:2
Sokół Borzęcin Górny
14.11.2020
13:00
Poręba Spytkowska
2:4
Szreniawa Nowy Wiśnicz
14.11.2020
13:00
Sokół Maszkienice
2:3
Błyskawica Proszówki
14.11.2020
13:30
Raba Książnice
Naprzód Sobolów
15.11.2020
13:00
Olimpia Kąty
3:4
Radłovia Radłów
15.11.2020
13:00
Arkadia Olszyny
1:1
Olimpia Bucze
15.11.2020
13:00

16. kolejka 03.05.2021

Raba Książnice
1:1
Sokół Borzęcin Górny
03.05.2021
14:00
Strażak Mokrzyska
Wola Radłowska
03.05.2021
17:30
Orzeł Dębno
0:1
Poręba Spytkowska
03.05.2021
17:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:1
Olimpia Bucze
03.05.2021
17:30
Olimpia Kąty
2:2
Naprzód Sobolów
03.05.2021
14:00
Arkadia Olszyny
4:2
Błyskawica Proszówki
03.05.2021
17:30
Jadowniczanka Jadowniki
0:2
Radłovia Radłów
03.05.2021
14:00

17. kolejka 25.05.2021

Błyskawica Proszówki
3:3
Olimpia Bucze
25.05.2021
18:30
Orzeł Dębno
0:3
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.05.2021
17:30
Wola Radłowska
1:3
Sokół Maszkienice
25.05.2021
18:00
Radłovia Radłów
0:0
Strażak Mokrzyska
26.05.2021
17:30
Poręba Spytkowska
2:4
Raba Książnice
26.05.2021
17:30
Sokół Borzęcin Górny
3:0
Olimpia Kąty
26.05.2021
17:30
Naprzód Sobolów
1:2
Jadowniczanka Jadowniki
08.06.2021
18:00

18. kolejka 12.05.2021

Jadowniczanka Jadowniki
2:1
Sokół Borzęcin Górny
11.05.2021
17:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz
3:1
Błyskawica Proszówki
11.05.2021
18:00
Sokół Maszkienice
2:2
Radłovia Radłów
11.05.2021
18:00
Arkadia Olszyny
1:2
Wola Radłowska
12.05.2021
17:30
Olimpia Kąty
1:0
Poręba Spytkowska
12.05.2021
17:30
Strażak Mokrzyska
2:2
Naprzód Sobolów
12.05.2021
17:30
Raba Książnice
2:2
Orzeł Dębno
12.05.2021
17:30

19. kolejka 15.06.2021

Sokół Borzęcin Górny
1:0
Strażak Mokrzyska
15.06.2021
18:30
Poręba Spytkowska
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2021
17:30
Naprzód Sobolów
3:1
Sokół Maszkienice
15.06.2021
18:00
Radłovia Radłów
7:2
Arkadia Olszyny
16.06.2021
17:30
Raba Książnice
4:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
16.06.2021
18:30
Wola Radłowska
0:1
Olimpia Bucze
16.06.2021
17:30
Orzeł Dębno
1:0
Olimpia Kąty
16.06.2021
17:30

20. kolejka 19.06.2021

Sokół Maszkienice
3:4
Sokół Borzęcin Górny
19.06.2021
17:00
Strażak Mokrzyska
3:0
Poręba Spytkowska
19.06.2021
18:00
Błyskawica Proszówki
3:0
Wola Radłowska
19.06.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:2
Orzeł Dębno
19.06.2021
16:00
Arkadia Olszyny
10:0
Naprzód Sobolów
19.06.2021
15:00
Olimpia Bucze
0:5
Radłovia Radłów
19.06.2021
18:00
Olimpia Kąty
2:2
Raba Książnice
20.06.2021
17:00

21. kolejka 24.04.2021

Radłovia Radłów
2:2
Błyskawica Proszówki
24.04.2021
17:30
Poręba Spytkowska
Sokół Maszkienice
24.04.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
1:3
Arkadia Olszyny
24.04.2021
16:00
Orzeł Dębno
2:1
Strażak Mokrzyska
25.04.2021
17:00
Olimpia Kąty
0:2
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.04.2021
17:00
Naprzód Sobolów
1:1
Olimpia Bucze
25.04.2021
14:00
Raba Książnice
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
25.04.2021
17:00

22. kolejka 01.05.2021

Olimpia Bucze
0:0
Sokół Borzęcin Górny
01.05.2021
14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
3:0
Wola Radłowska
01.05.2021
14:00
Arkadia Olszyny
1:2
Poręba Spytkowska
01.05.2021
14:00
Sokół Maszkienice
Orzeł Dębno
01.05.2021
14:00
Strażak Mokrzyska
Raba Książnice
01.05.2021
11:00
Błyskawica Proszówki
2:1
Naprzód Sobolów
01.05.2021
11:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:3
Olimpia Kąty
01.05.2021
11:00

23. kolejka 08.05.2021

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Błyskawica Proszówki
08.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:3
Szreniawa Nowy Wiśnicz
08.05.2021
15:00
Radłovia Radłów
3:1
Wola Radłowska
08.05.2021
18:00
Raba Książnice
3:1
Sokół Maszkienice
08.05.2021
17:00
Poręba Spytkowska
3:0
Olimpia Bucze
08.05.2021
17:00
Orzeł Dębno
0:0
Arkadia Olszyny
09.05.2021
17:00
Olimpia Kąty
1:3
Strażak Mokrzyska
09.05.2021
17:00

24. kolejka 15.05.2021

Olimpia Bucze
2:0
Orzeł Dębno
15.05.2021
11:00
Błyskawica Proszówki
5:0
Poręba Spytkowska
15.05.2021
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:1
Radłovia Radłów
15.05.2021
18:00
Strażak Mokrzyska
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
15.05.2021
17:00
Arkadia Olszyny
2:2
Raba Książnice
15.05.2021
15:00
Wola Radłowska
1:1
Naprzód Sobolów
15.05.2021
17:00
Sokół Maszkienice
3:1
Olimpia Kąty
15.05.2021
18:00

25. kolejka 22.05.2021

Jadowniczanka Jadowniki
3:1
Sokół Maszkienice
22.05.2021
16:00
Sokół Borzęcin Górny
0:2
Wola Radłowska
22.05.2021
17:00
Orzeł Dębno
1:3
Błyskawica Proszówki
22.05.2021
18:00
Strażak Mokrzyska
1:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
22.05.2021
17:00
Raba Książnice
3:1
Olimpia Bucze
22.05.2021
17:00
Naprzód Sobolów
0:4
Radłovia Radłów
23.05.2021
14:00
Olimpia Kąty
2:9
Arkadia Olszyny
23.05.2021
17:00

26. kolejka 29.05.2021

Wola Radłowska
:
Poręba Spytkowska
 
 
Radłovia Radłów
3:1
Sokół Borzęcin Górny
29.05.2021
18:00
Arkadia Olszyny
2:0
Jadowniczanka Jadowniki
29.05.2021
16:00
Sokół Maszkienice
1:4
Strażak Mokrzyska
29.05.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
Naprzód Sobolów
29.05.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
2:3
Raba Książnice
29.05.2021
16:00
Olimpia Bucze
2:1
Olimpia Kąty
30.05.2021
17:00

27. kolejka 03.06.2021

Strażak Mokrzyska
5:2
Arkadia Olszyny
02.06.2021
18:00
Orzeł Dębno
1:0
Wola Radłowska
03.06.2021
15:00
Olimpia Kąty
2:3
Błyskawica Proszówki
03.06.2021
15:00
Sokół Borzęcin Górny
1:4
Naprzód Sobolów
03.06.2021
15:00
Poręba Spytkowska
2:2
Radłovia Radłów
03.06.2021
18:00
Sokół Maszkienice
2:3
Szreniawa Nowy Wiśnicz
03.06.2021
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:2
Olimpia Bucze
03.06.2021
14:00

28. kolejka 05.06.2021

Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Sokół Borzęcin Górny
05.06.2021
18:00
Błyskawica Proszówki
3:0
Jadowniczanka Jadowniki
05.06.2021
17:00
Wola Radłowska
2:0
Raba Książnice
05.06.2021
18:00
Olimpia Bucze
1:1
Strażak Mokrzyska
05.06.2021
16:00
Arkadia Olszyny
0:2
Sokół Maszkienice
05.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
8:0
Orzeł Dębno
06.06.2021
18:00
Naprzód Sobolów
3:2
Poręba Spytkowska
06.06.2021
14:00

29. kolejka 12.06.2021

Arkadia Olszyny
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
12.06.2021
16:30
Sokół Maszkienice
3:0
Olimpia Bucze
12.06.2021
18:00
Orzeł Dębno
6:1
Naprzód Sobolów
12.06.2021
15:00
Strażak Mokrzyska
4:1
Błyskawica Proszówki
12.06.2021
11:00
Raba Książnice
4:2
Radłovia Radłów
13.06.2021
17:00
Olimpia Kąty
0:3
Wola Radłowska
13.06.2021
18:00
Poręba Spytkowska
1:1
Sokół Borzęcin Górny
13.06.2021
15:00

30. kolejka 26.06.2021

Wola Radłowska
5:0
Jadowniczanka Jadowniki
26.06.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Orzeł Dębno
26.06.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:2
Poręba Spytkowska
26.06.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
2:6
Sokół Maszkienice
26.06.2021
17:00
Naprzód Sobolów
1:2
Raba Książnice
26.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
4:2
Olimpia Kąty
26.06.2021
17:00
Olimpia Bucze
2:1
Arkadia Olszyny
26.06.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
17:00
Wola Radłowska
5:0
Jadowniczanka Jadowniki
26.06.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Orzeł Dębno
26.06.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:2
Poręba Spytkowska
26.06.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
2:6
Sokół Maszkienice
26.06.2021
17:00
Naprzód Sobolów
1:2
Raba Książnice
26.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
4:2
Olimpia Kąty
26.06.2021
17:00
Olimpia Bucze
2:1
Arkadia Olszyny

30. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
17:00
Wola Radłowska
5:0
Jadowniczanka Jadowniki
26.06.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Orzeł Dębno
26.06.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:2
Poręba Spytkowska
26.06.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
2:6
Sokół Maszkienice
26.06.2021
17:00
Naprzód Sobolów
1:2
Raba Książnice
26.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
4:2
Olimpia Kąty
26.06.2021
17:00
Olimpia Bucze
2:1
Arkadia Olszyny

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:1
Górnik Łęczna
30.07.2021
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Lech Poznań
30.07.2021
20:30
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
31.07.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Wisła Kraków
31.07.2021
17:30
Radomiak Radom
:
Legia Warszawa
31.07.2021
20:00
Warta Poznań
:
Pogoń Szczecin
01.08.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
01.08.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Raków Częstochowa
01.08.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Płock
02.08.2021
18:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:4
Miedź Legnica
30.07.2021
18:00
Korona Kielce
2:0
Skra Częstochowa
30.07.2021
20:00
GKS Tychy
1:1
ŁKS Łódź
30.07.2021
20:30
GKS Katowice
:
Resovia Rzeszów
31.07.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Puszcza Niepołomice
31.07.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Zagłębie Sosnowiec
31.07.2021
20:30
Widzew Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
01.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
01.08.2021
15:00
Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
01.08.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
1:1
Pogoń Siedlce
30.07.2021
19:20
Radunia Stężyca
:
Lech II Poznań
31.07.2021
17:00
Znicz Pruszków
:
Motor Lublin
31.07.2021
17:00
Wisła Puławy
:
GKS Bełchatów
31.07.2021
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Olimpia Elbląg
31.07.2021
18:00
Sokół Ostróda
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31.07.2021
18:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
31.07.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
:
Hutnik Kraków
01.08.2021
12:00
Wigry Suwałki
:
Chojniczanka Chojnice
02.08.2021
18:00