facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 01.08.2020

LKS Rzuchowa
3:2
LKS Ładna
01.08.2020
17:00
Wisła Szczucin
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
01.08.2020
17:00
Unia Niedomice
3:6
Dunajec Zakliczyn
01.08.2020
17:30
Olimpia Wojnicz
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.08.2020
15:00
GLKS Gromnik
4:3
Tuchovia Tuchów
02.08.2020
17:00
Polan Żabno
3:0 v.o.
Ikar Odporyszów
02.08.2020
17:00
Na boisku 2:3
Zorza Zaczarnie
1:1
LUKS Skrzyszów
02.08.2020
17:30
Pogórze Pleśna
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
02.08.2020
18:00

2. kolejka 08.08.2020

LKS Szynwałd
4:0
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
2:1
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:4
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:0
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
4:0
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
2:1
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
4:7
Pogórze Pleśna
09.08.2020
17:00

3. kolejka 15.08.2020

Pogórze Pleśna
4:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.08.2020
11:00
Wisła Szczucin
3:0
GLKS Gromnik
15.08.2020
17:00
Unia Niedomice
0:4
LUKS Skrzyszów
15.08.2020
17:30
Tuchovia Tuchów
1:0
LKS Szynwałd
16.08.2020
11:00
LKS Ładna
2:1
Ciężkowianka Ciężkowice
16.08.2020
17:00
Polan Żabno
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
16.08.2020
17:00
LKS Rzuchowa
3:3
Ikar Odporyszów
16.08.2020
17:00
Olimpia Wojnicz
0:4
Dunajec Zakliczyn
16.08.2020
17:00

4. kolejka 21.08.2020

LUKS Skrzyszów
4:4
Wisła Szczucin
21.08.2020
18:00
Ikar Odporyszów
2:4
LKS Ładna
22.08.2020
17:00
LKS Szynwałd
4:0
Unia Niedomice
22.08.2020
17:00
Zorza Zaczarnie
2:1
Tuchovia Tuchów
22.08.2020
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:2
Pogórze Pleśna
22.08.2020
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
LKS Rzuchowa
22.08.2020
18:00
GLKS Gromnik
2:4
Olimpia Wojnicz
23.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
6:2
Polan Żabno
23.08.2020
17:00

5. kolejka 26.08.2020

LKS Rzuchowa
6:4
Dunajec Zbylitowska Góra
25.08.2020
18:00
Pogórze Pleśna
0:3
Dunajec Zakliczyn
26.08.2020
17:00
LKS Ładna
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.08.2020
17:00
Olimpia Wojnicz
0:2
LUKS Skrzyszów
26.08.2020
18:00
Unia Niedomice
1:1
Zorza Zaczarnie
26.08.2020
17:30
Polan Żabno
4:0
GLKS Gromnik
26.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:3
Ikar Odporyszów
26.08.2020
18:00
Wisła Szczucin
2:0
LKS Szynwałd
26.08.2020
18:00

6. kolejka 29.08.2020

LUKS Skrzyszów
5:2
Polan Żabno
29.08.2020
17:00
Unia Niedomice
2:3
Tuchovia Tuchów
29.08.2020
15:00
LKS Szynwałd
2:0
Olimpia Wojnicz
29.08.2020
13:00
Zorza Zaczarnie
2:0
Wisła Szczucin
29.08.2020
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
29.08.2020
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
LKS Ładna
29.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
3:3
Pogórze Pleśna
30.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
1:0
LKS Rzuchowa
30.08.2020
17:00

7. kolejka 05.09.2020

Ciężkowianka Ciężkowice
3:3
Dunajec Zbylitowska Góra
05.09.2020
17:00
Ikar Odporyszów
3:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
05.09.2020
17:00
LKS Rzuchowa
5:3
GLKS Gromnik
05.09.2020
17:00
Wisła Szczucin
0:3
Tuchovia Tuchów
06.09.2020
17:00
LKS Ładna
2:9
Dunajec Zakliczyn
06.09.2020
16:00
Olimpia Wojnicz
2:3
Zorza Zaczarnie
06.09.2020
17:00
Polan Żabno
0:2
LKS Szynwałd
06.09.2020
17:00
Pogórze Pleśna
1:1
LUKS Skrzyszów
06.09.2020
17:30

8. kolejka 12.09.2020

Dunajec Zbylitowska Góra
6:3
Ikar Odporyszów
12.09.2020
13:30
LKS Szynwałd
2:1
Pogórze Pleśna
12.09.2020
16:30
Zorza Zaczarnie
5:2
Polan Żabno
12.09.2020
17:00
Unia Niedomice
0:2
Wisła Szczucin
12.09.2020
17:00
Olimpia Wojnicz
1:4
Tuchovia Tuchów
13.09.2020
16:00
LUKS Skrzyszów
3:3
LKS Rzuchowa
13.09.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
7:0
Ciężkowianka Ciężkowice
13.09.2020
16:00
GLKS Gromnik
5:2
LKS Ładna
13.09.2020
17:00

9. kolejka 19.09.2020

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:4
Dunajec Zbylitowska Góra
19.09.2020
16:00
Ikar Odporyszów
1:6
Dunajec Zakliczyn
19.09.2020
16:00
Pogórze Pleśna
2:1
Zorza Zaczarnie
19.09.2020
17:00
Olimpia Wojnicz
1:3
Unia Niedomice
19.09.2020
16:00
LKS Ładna
0:2
LUKS Skrzyszów
20.09.2020
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:2
GLKS Gromnik
20.09.2020
16:00
LKS Rzuchowa
2:2
LKS Szynwałd
20.09.2020
16:00
Polan Żabno
3:4
Tuchovia Tuchów
20.09.2020
16:00

10. kolejka 26.09.2020

Zorza Zaczarnie
1:2
LKS Rzuchowa
26.09.2020
16:00
Pogórze Pleśna
2:2
Tuchovia Tuchów
26.09.2020
16:00
LKS Szynwałd
2:1
LKS Ładna
26.09.2020
16:30
LUKS Skrzyszów
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
26.09.2020
16:00
GLKS Gromnik
4:2
Ikar Odporyszów
27.09.2020
14:00
Wisła Szczucin
1:2
Olimpia Wojnicz
27.09.2020
16:00
Unia Niedomice
3:2
Polan Żabno
27.09.2020
16:00
Dunajec Zakliczyn
0:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
11.11.2020
13:00

11. kolejka 03.10.2020

LKS Rzuchowa
2:3
Tuchovia Tuchów
03.10.2020
15:30
Pogórze Pleśna
3:2
Unia Niedomice
03.10.2020
15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:2
GLKS Gromnik
03.10.2020
15:30
Ciężkowianka Ciężkowice
1:0
LKS Szynwałd
03.10.2020
15:30
LKS Ładna
6:1
Zorza Zaczarnie
03.10.2020
15:30
Ikar Odporyszów
2:3
LUKS Skrzyszów
03.10.2020
15:45
Dunajec Zbylitowska Góra
0:3
Dunajec Zakliczyn
04.10.2020
15:30
Polan Żabno
2:3
Wisła Szczucin
04.10.2020
15:30

12. kolejka 10.10.2020

LKS Szynwałd
1:1
Ikar Odporyszów
10.10.2020
15:00
LKS Ładna
3:1
Tuchovia Tuchów
10.10.2020
15:00
Wisła Szczucin
1:0
Pogórze Pleśna
10.10.2020
15:30
Zorza Zaczarnie
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
10.10.2020
15:00
LUKS Skrzyszów
1:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
10.10.2020
15:00
GLKS Gromnik
0:5
Dunajec Zbylitowska Góra
11.10.2020
14:00
Olimpia Wojnicz
4:0
Polan Żabno
11.10.2020
15:00
Unia Niedomice
0:5
LKS Rzuchowa
11.10.2020
15:00

13. kolejka 17.10.2020

Pogórze Pleśna
2:5
Olimpia Wojnicz
17.10.2020
15:30
LKS Ładna
2:1
Unia Niedomice
17.10.2020
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
LUKS Skrzyszów
18.10.2020
15:15
Ciężkowianka Ciężkowice
2:2
Tuchovia Tuchów
18.10.2020
15:00
Wisła Szczucin
6:2
LKS Rzuchowa
18.10.2020
15:00
Dunajec Zakliczyn
3:2
GLKS Gromnik
18.10.2020
15:00
Ikar Odporyszów
0:4
Zorza Zaczarnie
18.10.2020
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:3
LKS Szynwałd
22.11.2020
13:00

14. kolejka 24.10.2020

LKS Szynwałd
4:3
Dunajec Zbylitowska Góra
24.10.2020
11:00
Ikar Odporyszów
1:3
Tuchovia Tuchów
24.10.2020
14:00
Wisła Szczucin
3:2
LKS Ładna
24.10.2020
15:00
Zorza Zaczarnie
2:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
24.10.2020
15:00
LUKS Skrzyszów
2:3
Dunajec Zakliczyn
24.10.2020
15:00
Olimpia Wojnicz
1:4
LKS Rzuchowa
25.10.2020
14:00
Unia Niedomice
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
25.10.2020
14:00
Polan Żabno
2:6
Pogórze Pleśna
25.10.2020
15:00

15. kolejka 31.10.2020

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
6:5
Tuchovia Tuchów
31.10.2020
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:4
Wisła Szczucin
31.10.2020
14:00
Dunajec Zakliczyn
4:1
LKS Szynwałd
31.10.2020
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:2
Zorza Zaczarnie
31.10.2020
11:00
LKS Rzuchowa
2:1
Polan Żabno
31.10.2020
14:00
LKS Ładna
5:4
Olimpia Wojnicz
31.10.2020
13:00
Ikar Odporyszów
5:2
Unia Niedomice
31.10.2020
13:00
GLKS Gromnik
6:2
LUKS Skrzyszów
11.11.2020
11:00

16. kolejka 07.11.2020

LKS Szynwałd
5:0
GLKS Gromnik
07.11.2020
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:1
Tuchovia Tuchów
07.11.2020
13:00
Unia Niedomice
0:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
07.11.2020
13:00
Dunajec Zakliczyn
5:1
Zorza Zaczarnie
07.11.2020
13:00
Pogórze Pleśna
1:4
LKS Rzuchowa
07.11.2020
14:00
Wisła Szczucin
4:2
Ikar Odporyszów
08.11.2020
13:00
Polan Żabno
2:4
LKS Ładna
08.11.2020
13:00
Olimpia Wojnicz
7:2
Ciężkowianka Ciężkowice
08.11.2020
13:00

17. kolejka 14.11.2020

GLKS Gromnik
2:2
Zorza Zaczarnie
14.11.2020
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:3
Polan Żabno
14.11.2020
13:00
LUKS Skrzyszów
0:0
LKS Szynwałd
14.11.2020
13:00
Ikar Odporyszów
0:2
Olimpia Wojnicz
14.11.2020
13:00
LKS Ładna
1:6
Pogórze Pleśna
14.11.2020
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
Unia Niedomice
15.11.2020
11:30
Dunajec Zakliczyn
5:1
Tuchovia Tuchów
15.11.2020
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:2
Wisła Szczucin
15.11.2020
13:00

18. kolejka 13.03.2021

Tuchovia Tuchów
0:2
GLKS Gromnik
13.03.2021
13:00
Ikar Odporyszów
3:1
Polan Żabno
13.03.2021
15:00
LUKS Skrzyszów
1:0
Zorza Zaczarnie
13.03.2021
15:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:6
Pogórze Pleśna
13.03.2021
14:00
LKS Ładna
7:3
LKS Rzuchowa
14.03.2021
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:1
Wisła Szczucin
14.03.2021
13:00
Dunajec Zakliczyn
7:0
Unia Niedomice
14.03.2021
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
Olimpia Wojnicz
14.03.2021
15:00

19. kolejka 02.06.2021

Zorza Zaczarnie
2:2
LKS Szynwałd
02.06.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
2:6
LUKS Skrzyszów
02.06.2021
18:00
Polan Żabno
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.06.2021
18:00
LKS Rzuchowa
1:7
Ciężkowianka Ciężkowice
02.06.2021
18:00
Unia Niedomice
0:5
GLKS Gromnik
02.06.2021
18:00
Wisła Szczucin
0:2
Dunajec Zakliczyn
02.06.2021
18:00
Pogórze Pleśna
2:1
Ikar Odporyszów
02.06.2021
18:00
Olimpia Wojnicz
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
03.06.2021
14:00

20. kolejka 03.05.2021

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:3
Pogórze Pleśna
03.05.2021
17:00
GLKS Gromnik
6:2
Wisła Szczucin
03.05.2021
17:30
LUKS Skrzyszów
5:2
Unia Niedomice
03.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
3:2
Tuchovia Tuchów
03.05.2021
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:2
LKS Ładna
03.05.2021
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
8:6
Polan Żabno
03.05.2021
17:00
Ikar Odporyszów
0:3
LKS Rzuchowa
03.05.2021
17:00
Dunajec Zakliczyn
8:3
Olimpia Wojnicz
05.05.2021
17:30

21. kolejka 09.06.2021

Wisła Szczucin
1:0
LUKS Skrzyszów
09.06.2021
18:00
LKS Ładna
6:3
Ikar Odporyszów
09.06.2021
18:00
Unia Niedomice
1:3
LKS Szynwałd
09.06.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
1:1
Zorza Zaczarnie
09.06.2021
18:00
Pogórze Pleśna
1:3
Dunajec Zbylitowska Góra
09.06.2021
18:00
LKS Rzuchowa
0:5
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
09.06.2021
18:00
Olimpia Wojnicz
1:1
GLKS Gromnik
09.06.2021
18:00
Polan Żabno
2:3
Dunajec Zakliczyn
09.06.2021
18:00

22. kolejka 16.06.2021

Dunajec Zbylitowska Góra
3:1
LKS Rzuchowa
16.06.2021
18:00
Dunajec Zakliczyn
3:0
Pogórze Pleśna
16.06.2021
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
16.06.2021
18:00
LUKS Skrzyszów
5:2
Olimpia Wojnicz
16.06.2021
18:00
Zorza Zaczarnie
3:0
Unia Niedomice
16.06.2021
18:00
GLKS Gromnik
2:4
Polan Żabno
16.06.2021
18:00
Ikar Odporyszów
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
16.06.2021
18:00
LKS Szynwałd
5:0
Wisła Szczucin
16.06.2021
18:00

23. kolejka 26.06.2021

Pogórze Pleśna
:
GLKS Gromnik
 
 
Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
26.06.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Unia Niedomice
26.06.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
:
LKS Szynwałd
26.06.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
26.06.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.06.2021
17:00
LKS Ładna
:
Dunajec Zbylitowska Góra
26.06.2021
17:00
LKS Rzuchowa
:
Dunajec Zakliczyn
26.06.2021
17:00

24. kolejka 24.04.2021

Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
Ciężkowianka Ciężkowice
24.04.2021
12:00
Zorza Zaczarnie
4:1
Olimpia Wojnicz
24.04.2021
16:30
LKS Szynwałd
3:1
Polan Żabno
24.04.2021
16:00
LUKS Skrzyszów
1:0
Pogórze Pleśna
24.04.2021
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
Ikar Odporyszów
25.04.2021
17:00
GLKS Gromnik
3:1
LKS Rzuchowa
25.04.2021
14:00
Tuchovia Tuchów
0:1
Wisła Szczucin
25.04.2021
16:00
Dunajec Zakliczyn
7:3
LKS Ładna
25.04.2021
16:00

25. kolejka 01.05.2021

Pogórze Pleśna
1:0
LKS Szynwałd
30.04.2021
18:00
Polan Żabno
1:1
Zorza Zaczarnie
30.04.2021
18:00
LKS Rzuchowa
2:3
LUKS Skrzyszów
30.04.2021
18:00
Ikar Odporyszów
3:1
Dunajec Zbylitowska Góra
01.05.2021
15:00
Wisła Szczucin
7:1
Unia Niedomice
01.05.2021
15:00
Tuchovia Tuchów
2:1
Olimpia Wojnicz
01.05.2021
15:30
Ciężkowianka Ciężkowice
2:5
Dunajec Zakliczyn
01.05.2021
15:00
LKS Ładna
0:3
GLKS Gromnik
01.05.2021
13:00

26. kolejka 12.05.2021

Dunajec Zakliczyn
3:2
Ikar Odporyszów
12.05.2021
17:30
Zorza Zaczarnie
4:2
Pogórze Pleśna
12.05.2021
17:30
Unia Niedomice
0:3
Olimpia Wojnicz
12.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
7:4
LKS Ładna
12.05.2021
17:30
GLKS Gromnik
2:1
Ciężkowianka Ciężkowice
12.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
4:0
LKS Rzuchowa
12.05.2021
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.05.2021
17:30
Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

27. kolejka 08.05.2021

Tuchovia Tuchów
1:4
Pogórze Pleśna
08.05.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
LUKS Skrzyszów
08.05.2021
17:00
Polan Żabno
1:0
Unia Niedomice
08.05.2021
18:00
LKS Rzuchowa
3:3
Zorza Zaczarnie
09.05.2021
17:00
LKS Ładna
3:3
LKS Szynwałd
09.05.2021
16:00
Ikar Odporyszów
1:1
GLKS Gromnik
09.05.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
3:4
Wisła Szczucin
09.05.2021
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Dunajec Zakliczyn
09.05.2021
17:00

28. kolejka 15.05.2021

Unia Niedomice
0:5
Pogórze Pleśna
15.05.2021
17:00
LKS Szynwałd
3:2
Ciężkowianka Ciężkowice
15.05.2021
17:00
Zorza Zaczarnie
4:3
LKS Ładna
15.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
4:3
Ikar Odporyszów
15.05.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
3:2
LKS Rzuchowa
16.05.2021
17:00
GLKS Gromnik
1:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.05.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
3:2
Dunajec Zbylitowska Góra
16.05.2021
17:00
Wisła Szczucin
4:1
Polan Żabno
16.05.2021
17:00

29. kolejka 19.05.2021

Tuchovia Tuchów
0:1
LKS Ładna
19.05.2021
18:00
Pogórze Pleśna
1:1
Wisła Szczucin
19.05.2021
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:0
Zorza Zaczarnie
19.05.2021
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:4
LUKS Skrzyszów
19.05.2021
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:5
GLKS Gromnik
19.05.2021
18:15
Polan Żabno
1:2
Olimpia Wojnicz
19.05.2021
18:00
LKS Rzuchowa
3:2
Unia Niedomice
19.05.2021
18:00
Ikar Odporyszów
0:2
LKS Szynwałd
26.05.2021
18:00

30. kolejka 22.05.2021

Unia Niedomice
2:4
LKS Ładna
22.05.2021
17:30
LUKS Skrzyszów
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
22.05.2021
15:30
Tuchovia Tuchów
2:3
Ciężkowianka Ciężkowice
22.05.2021
17:30
LKS Rzuchowa
2:8
Wisła Szczucin
22.05.2021
17:00
Zorza Zaczarnie
2:0
Ikar Odporyszów
22.05.2021
17:00
LKS Szynwałd
1:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.05.2021
17:30
Olimpia Wojnicz
4:1
Pogórze Pleśna
23.05.2021
15:00
GLKS Gromnik
0:2
Dunajec Zakliczyn
23.05.2021
14:00

31. kolejka 29.05.2021

LKS Rzuchowa
1:2
Olimpia Wojnicz
29.05.2021
17:00
Pogórze Pleśna
2:3
Polan Żabno
29.05.2021
15:30
Dunajec Zbylitowska Góra
2:2
LKS Szynwałd
30.05.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
9:3
Ikar Odporyszów
30.05.2021
18:00
LKS Ładna
5:2
Wisła Szczucin
30.05.2021
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:0
Zorza Zaczarnie
30.05.2021
18:00
Dunajec Zakliczyn
2:2
LUKS Skrzyszów
30.05.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:0
Unia Niedomice
30.05.2021
17:00

32. kolejka 05.06.2021

LKS Szynwałd
4:2
Dunajec Zakliczyn
05.06.2021
17:00
Zorza Zaczarnie
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
05.06.2021
17:00
Polan Żabno
5:2
LKS Rzuchowa
05.06.2021
18:00
LUKS Skrzyszów
5:2
GLKS Gromnik
05.06.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
4:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
06.06.2021
18:00
Wisła Szczucin
0:0
Ciężkowianka Ciężkowice
06.06.2021
18:00
Olimpia Wojnicz
2:1
LKS Ładna
06.06.2021
15:00
Unia Niedomice
0:0
Ikar Odporyszów
06.06.2021
17:30

33. kolejka 12.06.2021

LKS Rzuchowa
:
Pogórze Pleśna
 
 
Zorza Zaczarnie
2:1
Dunajec Zakliczyn
12.06.2021
17:00
LKS Ładna
2:3
Polan Żabno
12.06.2021
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:1
Olimpia Wojnicz
12.06.2021
17:00
GLKS Gromnik
1:1
LKS Szynwałd
13.06.2021
14:00
Tuchovia Tuchów
3:2
Dunajec Zbylitowska Góra
13.06.2021
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
5:0
Unia Niedomice
13.06.2021
18:00
Ikar Odporyszów
2:7
Wisła Szczucin
13.06.2021
17:00

34. kolejka 19.06.2021

Zorza Zaczarnie
3:0
GLKS Gromnik
19.06.2021
18:00
Polan Żabno
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
19.06.2021
18:00
Olimpia Wojnicz
3:0 v.o.
Ikar Odporyszów
19.06.2021
18:00
Goście nie dojechali
Pogórze Pleśna
2:1
LKS Ładna
19.06.2021
18:00
Unia Niedomice
0:3
Dunajec Zbylitowska Góra
19.06.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
2:2
Dunajec Zakliczyn
19.06.2021
18:00
LKS Szynwałd
2:2
LUKS Skrzyszów
20.06.2021
11:00
Wisła Szczucin
3:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.06.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

23. kolejka 26.06.2021

 
 
Pogórze Pleśna
:
GLKS Gromnik
26.06.2021
17:00
Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
26.06.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Unia Niedomice
26.06.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
:
LKS Szynwałd
26.06.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
26.06.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.06.2021
17:00
LKS Ładna
:
Dunajec Zbylitowska Góra
26.06.2021
17:00
LKS Rzuchowa
:
Dunajec Zakliczyn

22. kolejka 16.06.2021

16.06.2021
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:1
LKS Rzuchowa
16.06.2021
 
Dunajec Zakliczyn
3:0
Pogórze Pleśna
16.06.2021
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
16.06.2021
18:00
LUKS Skrzyszów
5:2
Olimpia Wojnicz
16.06.2021
18:00
Zorza Zaczarnie
3:0
Unia Niedomice
16.06.2021
18:00
GLKS Gromnik
2:4
Polan Żabno
16.06.2021
18:00
Ikar Odporyszów
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
16.06.2021
18:00
LKS Szynwałd
5:0
Wisła Szczucin

24. kolejka 24.04.2021

24.04.2021
12:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
Ciężkowianka Ciężkowice
24.04.2021
16:30
Zorza Zaczarnie
4:1
Olimpia Wojnicz
24.04.2021
16:00
LKS Szynwałd
3:1
Polan Żabno
24.04.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
1:0
Pogórze Pleśna
25.04.2021
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
Ikar Odporyszów
25.04.2021
14:00
GLKS Gromnik
3:1
LKS Rzuchowa
25.04.2021
16:00
Tuchovia Tuchów
0:1
Wisła Szczucin
25.04.2021
16:00
Dunajec Zakliczyn
7:3
LKS Ładna

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny