facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Zgoda Byczyna
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
4:0
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:2
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
1:2
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
4:0
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:3
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

2. kolejka 15.08.2020

Kalwarianka Kalwaria Z.
Sokół Przytkowice
15.08.2020
17:00
LKS Żarki
0:0
Halniak Maków Podhalański
15.08.2020
17:00
Brzezina Osiek
6:0
Garbarz Zembrzyce
15.08.2020
15:00
Tempo Białka
3:0
Hejnał Kęty
15.08.2020
17:00
Victoria Jaworzno
0:3
Zgoda Byczyna
15.08.2020
17:30
Babia Góra Sucha Beskidzka
7:0
Sosnowianka Stanisław Dln
16.08.2020
16:00
Zatorzanka Zator
0:1
Niwa Nowa Wieś
16.08.2020
17:00
Nadwiślanin Gromiec
2:1
MKS Libiąż
16.08.2020
17:00

3. kolejka 22.08.2020

Niwa Nowa Wieś
2:0
Nadwiślanin Gromiec
22.08.2020
16:00
LKS Gorzów
4:1
Zatorzanka Zator
22.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
0:2
Tempo Białka
22.08.2020
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:3
LKS Żarki
22.08.2020
17:00
MKS Libiąż
0:1
Brzezina Osiek
22.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
23.08.2020
17:00
Zgoda Byczyna
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.08.2020
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
5:4
Victoria Jaworzno
23.08.2020
17:00

4. kolejka 26.08.2020

Kalwarianka Kalwaria Z.
5:1
Sosnowianka Stanisław Dln
26.08.2020
17:00
Brzezina Osiek
0:1
Niwa Nowa Wieś
26.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
1:1
Sokół Przytkowice
26.08.2020
17:00
Nadwiślanin Gromiec
4:0
LKS Gorzów
26.08.2020
17:00
LKS Żarki
2:0
MKS Libiąż
26.08.2020
17:30
Babia Góra Sucha Beskidzka
3:0
Garbarz Zembrzyce
26.08.2020
18:00
Tempo Białka
Zgoda Byczyna
26.08.2020
18:00
Victoria Jaworzno
5:0
Halniak Maków Podhalański
26.08.2020
18:00

5. kolejka 29.08.2020

MKS Libiąż
1:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
29.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:4
Victoria Jaworzno
29.08.2020
16:00
Zatorzanka Zator
1:3
Nadwiślanin Gromiec
29.08.2020
16:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
29.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
0:1
LKS Żarki
29.08.2020
16:00
LKS Gorzów
0:0
Brzezina Osiek
29.08.2020
16:00
Zgoda Byczyna
0:5
Hejnał Kęty
29.08.2020
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:5
Tempo Białka
30.08.2020
17:00

6. kolejka 05.09.2020

Kalwarianka Kalwaria Z.
3:0 v.o.
Garbarz Zembrzyce
05.09.2020
17:00
Na boisku 3:1
Sokół Przytkowice
1:1
Zgoda Byczyna
05.09.2020
11:00
Brzezina Osiek
2:0
Zatorzanka Zator
05.09.2020
16:00
Tempo Białka
2:1
Halniak Maków Podhalański
05.09.2020
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:2
Niwa Nowa Wieś
05.09.2020
17:00
LKS Żarki
3:4
LKS Gorzów
05.09.2020
17:00
Hejnał Kęty
9:0
Sosnowianka Stanisław Dln
05.09.2020
17:00
Victoria Jaworzno
0:3
MKS Libiąż
05.09.2020
17:00

7. kolejka 09.09.2020

Halniak Maków Podhalański
1:2
Hejnał Kęty
09.09.2020
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:6
Tempo Białka
09.09.2020
16:00
Zatorzanka Zator
0:2
LKS Żarki
09.09.2020
16:00
LKS Gorzów
2:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
09.09.2020
16:00
MKS Libiąż
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
09.09.2020
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Brzezina Osiek
09.09.2020
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Sokół Przytkowice
09.09.2020
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:2
Victoria Jaworzno
09.09.2020
17:00

8. kolejka 12.09.2020

Hejnał Kęty
5:0
Garbarz Zembrzyce
12.09.2020
16:00
Zgoda Byczyna
0:1
Sosnowianka Stanisław Dln
12.09.2020
11:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:0
Zatorzanka Zator
12.09.2020
11:00
LKS Żarki
2:4
Nadwiślanin Gromiec
12.09.2020
16:30
Victoria Jaworzno
0:3
LKS Gorzów
12.09.2020
17:00
Sokół Przytkowice
1:1
Halniak Maków Podhalański
12.09.2020
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
Niwa Nowa Wieś
12.09.2020
17:00
Tempo Białka
4:1
MKS Libiąż
13.09.2020
16:00

9. kolejka 19.09.2020

Halniak Maków Podhalański
2:0
Zgoda Byczyna
19.09.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:2
Sokół Przytkowice
19.09.2020
16:00
Brzezina Osiek
0:0
LKS Żarki
19.09.2020
11:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Tempo Białka
19.09.2020
16:00
LKS Gorzów
5:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.09.2020
16:00
MKS Libiąż
0:4
Hejnał Kęty
19.09.2020
16:00
Zatorzanka Zator
2:1
Victoria Jaworzno
20.09.2020
16:00
Nadwiślanin Gromiec
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.09.2020
15:00

10. kolejka 26.09.2020

Kalwarianka Kalwaria Z.
2:3
Zatorzanka Zator
26.09.2020
16:00
Hejnał Kęty
0:1
Niwa Nowa Wieś
26.09.2020
13:00
Zgoda Byczyna
4:1
Garbarz Zembrzyce
26.09.2020
16:00
Tempo Białka
3:0
LKS Gorzów
26.09.2020
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
Brzezina Osiek
26.09.2020
16:00
Victoria Jaworzno
1:2
Nadwiślanin Gromiec
26.09.2020
16:30
Sokół Przytkowice
2:1
MKS Libiąż
27.09.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:4
Halniak Maków Podhalański
27.09.2020
16:00

11. kolejka 03.10.2020

Nadwiślanin Gromiec
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
03.10.2020
15:00
Zatorzanka Zator
0:5
Tempo Białka
03.10.2020
15:00
Brzezina Osiek
1:0
Victoria Jaworzno
03.10.2020
15:00
Garbarz Zembrzyce
4:1
Sosnowianka Stanisław Dln
03.10.2020
15:30
MKS Libiąż
0:1
Zgoda Byczyna
03.10.2020
15:30
Niwa Nowa Wieś
6:1
Sokół Przytkowice
03.10.2020
16:00
LKS Gorzów
2:3
Hejnał Kęty
03.10.2020
16:00
LKS Żarki
2:4
Babia Góra Sucha Beskidzka
03.10.2020
16:00

12. kolejka 10.10.2020

Sokół Przytkowice
2:2
LKS Gorzów
10.10.2020
11:00
Hejnał Kęty
3:1
Zatorzanka Zator
10.10.2020
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:1
Brzezina Osiek
10.10.2020
15:30
Victoria Jaworzno
2:2
LKS Żarki
10.10.2020
15:30
Tempo Białka
2:0
Nadwiślanin Gromiec
11.10.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:4
MKS Libiąż
11.10.2020
15:00
Zgoda Byczyna
0:2
Niwa Nowa Wieś
11.11.2020
13:00
Halniak Maków Podhalański
3:0
Garbarz Zembrzyce
14.11.2020
13:00

13. kolejka 17.10.2020

MKS Libiąż
4:1
Halniak Maków Podhalański
17.10.2020
14:30
Brzezina Osiek
2:0
Tempo Białka
17.10.2020
15:00
LKS Gorzów
1:0
Zgoda Byczyna
17.10.2020
15:00
LKS Żarki
4:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.10.2020
15:30
Niwa Nowa Wieś
4:1
Sosnowianka Stanisław Dln
14.11.2020
13:00
Nadwiślanin Gromiec
0:1
Hejnał Kęty
14.11.2020
13:00
Zatorzanka Zator
1:1
Sokół Przytkowice
15.11.2020
13:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
Victoria Jaworzno
06.03.2021
13:00

14. kolejka 24.10.2020

Halniak Maków Podhalański
1:3
Niwa Nowa Wieś
24.10.2020
14:00
Garbarz Zembrzyce
2:2
MKS Libiąż
24.10.2020
11:00
Sokół Przytkowice
2:1
Nadwiślanin Gromiec
24.10.2020
12:00
Hejnał Kęty
3:3
Brzezina Osiek
24.10.2020
14:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
24.10.2020
11:00
Tempo Białka
2:0
LKS Żarki
24.10.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:3
LKS Gorzów
25.10.2020
14:00
Zgoda Byczyna
5:3
Zatorzanka Zator
21.11.2020
13:00

15. kolejka 31.10.2020

Nadwiślanin Gromiec
3:2
Zgoda Byczyna
31.10.2020
13:30
Brzezina Osiek
0:1
Sokół Przytkowice
31.10.2020
12:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
0:2
Tempo Białka
31.10.2020
13:30
LKS Gorzów
5:0
Halniak Maków Podhalański
31.10.2020
14:00
LKS Żarki
1:2
Hejnał Kęty
31.10.2020
14:00
Niwa Nowa Wieś
3:0 v.o.
Garbarz Zembrzyce
21.11.2020
13:00
Victoria Jaworzno
5:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.03.2021
17:00
Zatorzanka Zator
5:0
Sosnowianka Stanisław Dln
28.04.2021
17:00

16. kolejka 07.11.2020

Hejnał Kęty
4:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
07.11.2020
13:00
Zgoda Byczyna
1:6
Brzezina Osiek
07.11.2020
13:00
Halniak Maków Podhalański
2:1
Zatorzanka Zator
07.11.2020
13:00
Sokół Przytkowice
3:1
LKS Żarki
07.11.2020
13:00
MKS Libiąż
1:3
Niwa Nowa Wieś
07.11.2020
13:30
Sosnowianka Stanisław Dln
0:6
Nadwiślanin Gromiec
08.11.2020
13:00
Garbarz Zembrzyce
1:0
LKS Gorzów
13.03.2021
14:00
Victoria Jaworzno
2:2
Tempo Białka
13.03.2021
17:00

17. kolejka 11.11.2020

Zatorzanka Zator
3:2
Garbarz Zembrzyce
11.11.2020
13:00
Brzezina Osiek
3:0
Sosnowianka Stanisław Dln
11.11.2020
11:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:0
Sokół Przytkowice
11.11.2020
13:00
Nadwiślanin Gromiec
4:0
Halniak Maków Podhalański
11.11.2020
13:00
LKS Gorzów
1:1
MKS Libiąż
11.11.2020
13:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:2
Tempo Białka
11.11.2020
13:30
LKS Żarki
1:2
Zgoda Byczyna
14.11.2020
13:00
Victoria Jaworzno
3:4
Hejnał Kęty
17.03.2021
17:30

18. kolejka 03.05.2021

Babia Góra Sucha Beskidzka
Zgoda Byczyna
03.05.2021
17:00
LKS Gorzów
1:3
Niwa Nowa Wieś
03.05.2021
17:00
Nadwiślanin Gromiec
3:2
Garbarz Zembrzyce
03.05.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
Hejnał Kęty
03.05.2021
17:00
Zatorzanka Zator
1:3
MKS Libiąż
03.05.2021
17:00
Victoria Jaworzno
3:0
Sokół Przytkowice
03.05.2021
11:00
LKS Żarki
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
03.05.2021
17:00
Brzezina Osiek
2:0
Halniak Maków Podhalański
03.05.2021
17:00

19. kolejka 12.05.2021

Sokół Przytkowice
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:1
LKS Żarki
12.05.2021
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:3
Brzezina Osiek
12.05.2021
17:00
Hejnał Kęty
0:1
Tempo Białka
12.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
0:5
Victoria Jaworzno
12.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
5:0
Zatorzanka Zator
12.05.2021
17:00
MKS Libiąż
2:3
Nadwiślanin Gromiec
12.05.2021
17:00

20. kolejka 26.05.2021

Nadwiślanin Gromiec
0:5
Niwa Nowa Wieś
26.05.2021
17:30
Zatorzanka Zator
1:2
LKS Gorzów
26.05.2021
17:30
Tempo Białka
3:0
Sokół Przytkowice
26.05.2021
17:30
LKS Żarki
2:3
Garbarz Zembrzyce
26.05.2021
17:30
Brzezina Osiek
3:3
MKS Libiąż
26.05.2021
17:30
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
Halniak Maków Podhalański
26.05.2021
17:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Zgoda Byczyna
26.05.2021
17:30
Victoria Jaworzno
7:0
Sosnowianka Stanisław Dln
26.05.2021
17:30

21. kolejka 12.06.2021

Sokół Przytkowice
1:4
Hejnał Kęty
11.06.2021
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:9
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
4:1
Brzezina Osiek
12.06.2021
16:00
LKS Gorzów
0:2
Nadwiślanin Gromiec
12.06.2021
12:00
MKS Libiąż
0:1
LKS Żarki
12.06.2021
18:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.06.2021
18:00
Zgoda Byczyna
0:2
Tempo Białka
12.06.2021
18:00
Halniak Maków Podhalański
2:2
Victoria Jaworzno
12.06.2021
18:00

22. kolejka 16.06.2021

Babia Góra Sucha Beskidzka
0:3
MKS Libiąż
16.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
1:3
Garbarz Zembrzyce
16.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
4:0
Zatorzanka Zator
16.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
4:2
Halniak Maków Podhalański
16.06.2021
18:00
LKS Żarki
1:5
Niwa Nowa Wieś
16.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
0:0
LKS Gorzów
16.06.2021
18:00
Hejnał Kęty
4:1
Zgoda Byczyna
16.06.2021
18:00
Tempo Białka
7:0
Sosnowianka Stanisław Dln
16.06.2021
18:00

23. kolejka 19.06.2021

Sosnowianka Stanisław Dln
0:4
Hejnał Kęty
09.06.2021
18:00
Garbarz Zembrzyce
4:5
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.06.2021
18:00
Zgoda Byczyna
2:1
Sokół Przytkowice
19.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
3:2
Brzezina Osiek
19.06.2021
16:00
Halniak Maków Podhalański
0:2
Tempo Białka
19.06.2021
15:30
Niwa Nowa Wieś
6:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
19.06.2021
11:00
LKS Gorzów
1:2
LKS Żarki
19.06.2021
18:00
MKS Libiąż
0:6
Victoria Jaworzno
19.06.2021
18:00

24. kolejka 23.06.2021

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

25. kolejka 24.04.2021

Garbarz Zembrzyce
Hejnał Kęty
24.04.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Zgoda Byczyna
24.04.2021
17:00
Zatorzanka Zator
1:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
24.04.2021
17:00
LKS Gorzów
2:0
Victoria Jaworzno
24.04.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
Sokół Przytkowice
24.04.2021
15:00
Niwa Nowa Wieś
4:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
24.04.2021
16:00
MKS Libiąż
Tempo Białka
24.04.2021
17:00
Nadwiślanin Gromiec
3:0
LKS Żarki
25.04.2021
16:00

26. kolejka 01.05.2021

LKS Żarki
0:2
Brzezina Osiek
29.04.2021
17:00
Zgoda Byczyna
1:0
Halniak Maków Podhalański
01.05.2021
15:00
Sokół Przytkowice
0:2
Garbarz Zembrzyce
01.05.2021
15:00
Tempo Białka
Niwa Nowa Wieś
01.05.2021
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:2
LKS Gorzów
01.05.2021
15:00
Hejnał Kęty
0:0
MKS Libiąż
01.05.2021
11:00
Victoria Jaworzno
2:2
Zatorzanka Zator
01.05.2021
11:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
Nadwiślanin Gromiec
01.05.2021
15:00

27. kolejka 08.05.2021

Zatorzanka Zator
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:1
Hejnał Kęty
08.05.2021
11:00
Garbarz Zembrzyce
0:0
Zgoda Byczyna
08.05.2021
17:00
LKS Gorzów
1:3
Tempo Białka
08.05.2021
17:00
Brzezina Osiek
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.05.2021
17:00
Nadwiślanin Gromiec
1:0
Victoria Jaworzno
08.05.2021
15:00
MKS Libiąż
3:0
Sokół Przytkowice
08.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
5:2
Sosnowianka Stanisław Dln
08.05.2021
11:00

28. kolejka 15.05.2021

Tempo Białka
4:0
Zatorzanka Zator
15.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Garbarz Zembrzyce
15.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
3:2
MKS Libiąż
15.05.2021
17:00
Sokół Przytkowice
1:2
Niwa Nowa Wieś
15.05.2021
16:00
Hejnał Kęty
1:2
LKS Gorzów
15.05.2021
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
LKS Żarki
15.05.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:1
Nadwiślanin Gromiec
16.05.2021
17:00
Victoria Jaworzno
2:1
Brzezina Osiek
16.05.2021
17:00

29. kolejka 22.05.2021

LKS Gorzów
1:1
Sokół Przytkowice
22.05.2021
17:00
Zatorzanka Zator
0:2
Hejnał Kęty
22.05.2021
15:00
Brzezina Osiek
5:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
22.05.2021
13:00
LKS Żarki
1:2
Victoria Jaworzno
22.05.2021
17:00
Nadwiślanin Gromiec
0:5
Tempo Białka
22.05.2021
17:00
MKS Libiąż
10:0
Sosnowianka Stanisław Dln
22.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
5:2
Zgoda Byczyna
22.05.2021
16:00
Garbarz Zembrzyce
3:1
Halniak Maków Podhalański
22.05.2021
17:00

30. kolejka 29.05.2021

Halniak Maków Podhalański
0:1
MKS Libiąż
29.05.2021
17:00
Tempo Białka
3:0
Brzezina Osiek
29.05.2021
16:00
Zgoda Byczyna
1:2
LKS Gorzów
29.05.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
4:2
LKS Żarki
29.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:6
Niwa Nowa Wieś
29.05.2021
17:00
Hejnał Kęty
2:1
Nadwiślanin Gromiec
29.05.2021
15:00
Sokół Przytkowice
3:0
Zatorzanka Zator
29.05.2021
17:00
Victoria Jaworzno
4:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
30.05.2021
17:00

31. kolejka 02.06.2021

Niwa Nowa Wieś
4:1
Halniak Maków Podhalański
02.06.2021
18:00
MKS Libiąż
3:1
Garbarz Zembrzyce
02.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
4:1
Sokół Przytkowice
02.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
3:6
Hejnał Kęty
02.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
02.06.2021
18:00
LKS Żarki
0:1
Tempo Białka
02.06.2021
17:00
LKS Gorzów
9:1
Sosnowianka Stanisław Dln
02.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
3:2
Zgoda Byczyna
02.06.2021
18:00

32. kolejka 05.06.2021

Zgoda Byczyna
1:2
Nadwiślanin Gromiec
05.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
4:2
Brzezina Osiek
05.06.2021
18:00
Tempo Białka
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
05.06.2021
17:00
Hejnał Kęty
2:0
LKS Żarki
05.06.2021
18:00
Garbarz Zembrzyce
2:5
Niwa Nowa Wieś
05.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
Victoria Jaworzno
05.06.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:3
Zatorzanka Zator
05.06.2021
16:00
Halniak Maków Podhalański
2:0
LKS Gorzów
06.06.2021
17:00

33. kolejka 26.06.2021

Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Hejnał Kęty
26.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Zgoda Byczyna
26.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
:
Halniak Maków Podhalański
26.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Sokół Przytkowice
26.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
MKS Libiąż
26.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Sosnowianka Stanisław Dln
26.06.2021
18:00
LKS Gorzów
:
Garbarz Zembrzyce
26.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Victoria Jaworzno
26.06.2021
18:00

34. kolejka 30.06.2021

MKS Libiąż
1:4
LKS Gorzów
19.05.2021
17:30
Garbarz Zembrzyce
:
Zatorzanka Zator
30.06.2021
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Brzezina Osiek
30.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
30.06.2021
18:00
Halniak Maków Podhalański
:
Nadwiślanin Gromiec
30.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
30.06.2021
18:00
Zgoda Byczyna
:
LKS Żarki
30.06.2021
18:00
Hejnał Kęty
:
Victoria Jaworzno
30.06.2021
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

24. kolejka 23.06.2021

23.06.2021
18:00
Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś

23. kolejka 19.06.2021

09.06.2021
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:4
Hejnał Kęty
19.06.2021
18:00
Garbarz Zembrzyce
4:5
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.06.2021
18:00
Zgoda Byczyna
2:1
Sokół Przytkowice
19.06.2021
16:00
Zatorzanka Zator
3:2
Brzezina Osiek
19.06.2021
15:30
Halniak Maków Podhalański
0:2
Tempo Białka
19.06.2021
11:00
Niwa Nowa Wieś
6:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
19.06.2021
18:00
LKS Gorzów
1:2
LKS Żarki
19.06.2021
18:00
MKS Libiąż
0:6
Victoria Jaworzno

25. kolejka 24.04.2021

24.04.2021
17:00
Garbarz Zembrzyce
Hejnał Kęty
24.04.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Zgoda Byczyna
24.04.2021
17:00
Zatorzanka Zator
1:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
24.04.2021
17:00
LKS Gorzów
2:0
Victoria Jaworzno
24.04.2021
15:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
Sokół Przytkowice
24.04.2021
16:00
Niwa Nowa Wieś
4:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
24.04.2021
17:00
MKS Libiąż
Tempo Białka
25.04.2021
16:00
Nadwiślanin Gromiec
3:0
LKS Żarki

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny