facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Wróblowianka Wróblowice
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
4:1
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
3:0
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
6:0
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
3:0
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00

2. kolejka 15.08.2020

Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce
14.08.2020
18:00
Złomex Branice
Wróblowianka Wróblowice
15.08.2020
11:00
Jordan Sum Zakliczyn
0:3
Radziszowianka Radziszów
15.08.2020
17:00
Gdovia Gdów
1:2
Wiarusy Igołomia
15.08.2020
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
0:9
Wiślanka Grabie
15.08.2020
18:00
Błękitni Bodzanów
2:4
Pasternik Ochojno
15.08.2020
18:00
Górnik Wieliczka
2:1
Tempo Rzeszotary
16.08.2020
18:00

3. kolejka 22.08.2020

Tempo Rzeszotary
3:2
Gdovia Gdów
22.08.2020
16:00
Raba Dobczyce
3:0
Jordan Sum Zakliczyn
22.08.2020
17:00
Wróblowianka Wróblowice
4:1
Błękitni Bodzanów
22.08.2020
17:00
Radziszowianka Radziszów
5:1
Górnik Wieliczka
22.08.2020
11:00
Pasternik Ochojno
3:2
Orzeł Myślenice
22.08.2020
18:00
Wiarusy Igołomia
5:1
Dziecanovia Dziekanowice
23.08.2020
17:00
Wiślanka Grabie
3:3
Złomex Branice
09.09.2020
17:00
22 siepnia odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

4. kolejka 29.08.2020

Jordan Sum Zakliczyn
3:2
Pasternik Ochojno
29.08.2020
16:00
Górnik Wieliczka
Raba Dobczyce
29.08.2020
17:00
Wróblowianka Wróblowice
Wiślanka Grabie
29.08.2020
17:00
Gdovia Gdów
1:3
Radziszowianka Radziszów
29.08.2020
17:30
Błękitni Bodzanów
2:3
Orzeł Myślenice
29.08.2020
17:30
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Tempo Rzeszotary
30.08.2020
11:00
Złomex Branice
3:1
Wiarusy Igołomia
30.08.2020
17:00

5. kolejka 05.09.2020

Tempo Rzeszotary
1:1
Złomex Branice
05.09.2020
16:00
Raba Dobczyce
3:0
Gdovia Gdów
05.09.2020
17:00
Radziszowianka Radziszów
8:1
Dziecanovia Dziekanowice
05.09.2020
15:00
Orzeł Myślenice
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
05.09.2020
17:00
Pasternik Ochojno
5:0
Górnik Wieliczka
05.09.2020
11:00
Wiślanka Grabie
10:0
Błękitni Bodzanów
05.09.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
1:7
Wróblowianka Wróblowice
16.09.2020
17:00

6. kolejka 12.09.2020

Złomex Branice
Radziszowianka Radziszów
12.09.2020
13:00
Wróblowianka Wróblowice
5:2
Tempo Rzeszotary
12.09.2020
17:00
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
12.09.2020
17:00
Gdovia Gdów
Pasternik Ochojno
12.09.2020
17:00
Błękitni Bodzanów
4:2
Jordan Sum Zakliczyn
12.09.2020
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce
13.09.2020
17:00
Wiślanka Grabie
Wiarusy Igołomia
13.09.2020
17:00

7. kolejka 19.09.2020

Tempo Rzeszotary
3:0
Wiślanka Grabie
19.09.2020
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:0
Górnik Wieliczka
19.09.2020
11:00
Wiarusy Igołomia
2:3
Błękitni Bodzanów
19.09.2020
16:30
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
19.09.2020
15:00
Raba Dobczyce
Złomex Branice
19.09.2020
17:00
Radziszowianka Radziszów
4:2
Wróblowianka Wróblowice
19.09.2020
11:00
Pasternik Ochojno
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.09.2020
16:00

8. kolejka 26.09.2020

Wiarusy Igołomia
1:4
Tempo Rzeszotary
26.09.2020
16:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Raba Dobczyce
26.09.2020
16:00
Gdovia Gdów
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
26.09.2020
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:4
Orzeł Myślenice
26.09.2020
16:00
Błękitni Bodzanów
5:3
Górnik Wieliczka
26.09.2020
17:00
Wiślanka Grabie
Radziszowianka Radziszów
26.09.2020
16:00
Złomex Branice
1:1
Pasternik Ochojno
27.09.2020
16:00

9. kolejka 03.10.2020

Pasternik Ochojno
1:1
Wróblowianka Wróblowice
03.10.2020
11:00
Górnik Wieliczka
1:1
Gdovia Gdów
03.10.2020
13:00
Raba Dobczyce
2:2
Wiślanka Grabie
03.10.2020
16:00
Radziszowianka Radziszów
3:2
Wiarusy Igołomia
03.10.2020
16:00
Tempo Rzeszotary
4:1
Błękitni Bodzanów
03.10.2020
16:00
Orzeł Myślenice
1:1
Złomex Branice
03.10.2020
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
5:1
Dziecanovia Dziekanowice
14.11.2020
14:00

10. kolejka 10.10.2020

Tempo Rzeszotary
1:4
Radziszowianka Radziszów
10.10.2020
16:00
Wróblowianka Wróblowice
6:3
Orzeł Myślenice
10.10.2020
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Górnik Wieliczka
10.10.2020
16:00
Błękitni Bodzanów
1:2
Gdovia Gdów
11.10.2020
15:00
Wiarusy Igołomia
0:5
Raba Dobczyce
11.10.2020
15:00
Złomex Branice
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
11.10.2020
15:00
Wiślanka Grabie
2:0
Pasternik Ochojno
11.10.2020
15:00

11. kolejka 17.10.2020

Jordan Sum Zakliczyn
6:2
Wróblowianka Wróblowice
17.10.2020
15:00
Górnik Wieliczka
Złomex Branice
17.10.2020
15:00
Gdovia Gdów
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
17.10.2020
15:00
Radziszowianka Radziszów
Błękitni Bodzanów
18.10.2020
15:00
Raba Dobczyce
Tempo Rzeszotary
07.11.2020
11:00
Pasternik Ochojno
1:2
Wiarusy Igołomia
07.11.2020
14:00
Wiślanka Grabie
Orzeł Myślenice
08.11.2020
13:00

12. kolejka 24.10.2020

Tempo Rzeszotary
0:0
Pasternik Ochojno
24.10.2020
15:00
Wróblowianka Wróblowice
6:1
Górnik Wieliczka
24.10.2020
11:00
Błękitni Bodzanów
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2020
15:00
Wiślanka Grabie
3:1
Jordan Sum Zakliczyn
24.10.2020
15:00
Złomex Branice
3:2
Gdovia Gdów
25.10.2020
14:00
Wiarusy Igołomia
Orzeł Myślenice
25.10.2020
14:00
Radziszowianka Radziszów
Raba Dobczyce
11.11.2020
14:00

13. kolejka 31.10.2020

Gdovia Gdów
1:4
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
14:00
Górnik Wieliczka
0:6
Wiślanka Grabie
31.10.2020
13:00
Dziecanovia Dziekanowice
Złomex Branice
31.10.2020
14:00
Pasternik Ochojno
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
14:00
Orzeł Myślenice
2:2
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
5:5
Wiarusy Igołomia
31.10.2020
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 31.10.2020

31.10.2020
14:00
Gdovia Gdów
1:4
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
13:00
Górnik Wieliczka
0:6
Wiślanka Grabie
31.10.2020
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
Złomex Branice
31.10.2020
14:00
Pasternik Ochojno
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
14:00
Orzeł Myślenice
2:2
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
5:5
Wiarusy Igołomia

13. kolejka 31.10.2020

31.10.2020
14:00
Gdovia Gdów
1:4
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
13:00
Górnik Wieliczka
0:6
Wiślanka Grabie
31.10.2020
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
Złomex Branice
31.10.2020
14:00
Pasternik Ochojno
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
14:00
Orzeł Myślenice
2:2
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
5:5
Wiarusy Igołomia

Wiadomości ligowe


II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

BSF Busko Zdrój
1:9
AZS UEK Kraków
21.01.2021
19:30
Spartak Wielkanoc
:
Błyskawica Wyciąże
23.01.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Patroni Nowy Targ
23.01.2021
18:00
Sparta Spytkowice
:
BSF Busko Zdrój
23.01.2021
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.01.2021
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
24.01.2021
18:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
24.01.2021
16:30

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
22.01.2021
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wanda Kraków
22.01.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Hutnik Kraków
22.01.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Grębałowianka Kraków
22.01.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Strzelcy
22.01.2021
21:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
22.01.2021
21:30