facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Prądniczanka Kraków
7:2
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
2:3
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
4:3
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
0:4
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00

2. kolejka 12.08.2020

Dąbski Kraków
3:6
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
4:1
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
1:0
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
3:0
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
3:1
Piast Wołowice
12.08.2020
18:00
Orlęta Rudawa
0:7
Prądniczanka Kraków
26.08.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
0:3
Prokocim Kraków
09.09.2020
17:00

3. kolejka 15.08.2020

Bronowianka Kraków
0:3
Skawinka Skawina
15.08.2020
11:00
Prądniczanka Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
15.08.2020
11:00
Prokocim Kraków
Wieczysta Kraków
15.08.2020
17:30
Kmita Zabierzów
5:0
Borek Kraków
15.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
3:3
Orlęta Rudawa
16.08.2020
17:00
Piast Wołowice
3:4
Dąbski Kraków
16.08.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
Nadwiślan Kraków
16.08.2020
17:00

4. kolejka 22.08.2020

Wieczysta Kraków
7:0
Prądniczanka Kraków
22.08.2020
11:00
Skawinka Skawina
6:0
Grębałowianka Kraków
22.08.2020
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Kaszowianka Kaszów
22.08.2020
17:30
Nadwiślan Kraków
1:3
Piast Wołowice
23.08.2020
17:00
Orlęta Rudawa
4:0
Bronowianka Kraków
09.09.2020
17:30
Dąbski Kraków
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00
Hutnik II Kraków
1:3
Prokocim Kraków
11.11.2020
11:00

5. kolejka 29.08.2020

Prądniczanka Kraków
7:0
Hutnik II Kraków
29.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
7:1
Zwierzyniecki Kraków
29.08.2020
11:00
Borek Kraków
7:1
Dąbski Kraków
29.08.2020
11:00
Kmita Zabierzów
2:0
Nadwiślan Kraków
29.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
Wieczysta Kraków
30.08.2020
14:00
Piast Wołowice
0:3
Skawinka Skawina
30.08.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
5:1
Orlęta Rudawa
30.08.2020
17:00

6. kolejka 05.09.2020

Wieczysta Kraków
Bronowianka Kraków
05.09.2020
11:00
Skawinka Skawina
2:4
Kmita Zabierzów
05.09.2020
15:00
Nadwiślan Kraków
1:2
Borek Kraków
05.09.2020
17:00
Zwierzyniecki Kraków
0:1
Grębałowianka Kraków
05.09.2020
17:00
Prokocim Kraków
1:2
Prądniczanka Kraków
05.09.2020
17:00
Hutnik II Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów
06.09.2020
16:00
Orlęta Rudawa
3:3
Piast Wołowice
06.09.2020
12:00

7. kolejka 12.09.2020

Bronowianka Kraków
Hutnik II Kraków
12.09.2020
11:00
Dąbski Kraków
2:5
Nadwiślan Kraków
12.09.2020
17:00
Borek Kraków
4:2
Skawinka Skawina
12.09.2020
11:00
Kmita Zabierzów
Orlęta Rudawa
12.09.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
Wieczysta Kraków
12.09.2020
16:00
Kaszowianka Kaszów
1:2
Prokocim Kraków
13.09.2020
14:00
Piast Wołowice
1:0
Zwierzyniecki Kraków
13.09.2020
16:00

8. kolejka 19.09.2020

Wieczysta Kraków
Piast Wołowice
19.09.2020
11:00
Skawinka Skawina
2:1
Dąbski Kraków
19.09.2020
16:45
Zwierzyniecki Kraków
0:0
Kmita Zabierzów
19.09.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
Kaszowianka Kaszów
19.09.2020
14:00
Orlęta Rudawa
2:1
Borek Kraków
19.09.2020
16:00
Prokocim Kraków
3:0
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:30
Hutnik II Kraków
Grębałowianka Kraków
20.09.2020
16:00

9. kolejka 26.09.2020

Bronowianka Kraków
3:7
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
11:00
Dąbski Kraków
4:1
Orlęta Rudawa
26.09.2020
16:00
Nadwiślan Kraków
1:3
Skawinka Skawina
26.09.2020
16:45
Borek Kraków
0:2
Zwierzyniecki Kraków
26.09.2020
11:00
Kmita Zabierzów
0:3
Wieczysta Kraków
26.09.2020
16:30
Piast Wołowice
1:5
Hutnik II Kraków
26.09.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Prokocim Kraków
27.09.2020
16:00

10. kolejka 03.10.2020

Wieczysta Kraków
Borek Kraków
03.10.2020
11:00
Prokocim Kraków
Piast Wołowice
03.10.2020
16:00
Zwierzyniecki Kraków
2:2
Dąbski Kraków
03.10.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
6:0
Grębałowianka Kraków
03.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
2:1
Kmita Zabierzów
04.10.2020
16:00
Orlęta Rudawa
Nadwiślan Kraków
04.10.2020
12:00
Kaszowianka Kaszów
6:1
Bronowianka Kraków
04.10.2020
16:15

11. kolejka 10.10.2020

Nadwiślan Kraków
4:2
Zwierzyniecki Kraków
10.10.2020
16:00
Dąbski Kraków
Wieczysta Kraków
10.10.2020
15:30
Skawinka Skawina
7:2
Orlęta Rudawa
10.10.2020
16:00
Kmita Zabierzów
1:0
Prokocim Kraków
10.10.2020
16:00
Borek Kraków
2:3
Hutnik II Kraków
10.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
Kaszowianka Kaszów
11.10.2020
15:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Grębałowianki, na boisku 3:1
Piast Wołowice
1:2
Prądniczanka Kraków
11.11.2020
11:00

12. kolejka 17.10.2020

Wieczysta Kraków
Nadwiślan Kraków
17.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
2:4
Grębałowianka Kraków
17.10.2020
11:00
Zwierzyniecki Kraków
1:4
Skawinka Skawina
17.10.2020
15:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Kmita Zabierzów
17.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
Dąbski Kraków
18.10.2020
15:00
Kaszowianka Kaszów
0:0
Piast Wołowice
18.10.2020
15:00
Prokocim Kraków
4:1
Borek Kraków
14.11.2020
13:30

13. kolejka 24.10.2020

Dąbski Kraków
0:5
Prokocim Kraków
24.10.2020
15:30
Borek Kraków
1:8
Prądniczanka Kraków
24.10.2020
11:00
Kmita Zabierzów
Kaszowianka Kaszów
24.10.2020
15:30
Nadwiślan Kraków
1:1
Hutnik II Kraków
24.10.2020
13:00
Orlęta Rudawa
2:2
Zwierzyniecki Kraków
25.10.2020
14:00
Piast Wołowice
2:2
Bronowianka Kraków
25.10.2020
14:00
Skawinka Skawina
1:12
Wieczysta Kraków
25.10.2020
12:00

14. kolejka 31.10.2020

Wieczysta Kraków
14:0
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
0:1
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
2:3
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
5:3
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
9:3
Dąbski Kraków
31.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
4:5
Skawinka Skawina
31.10.2020
15:45
Prokocim Kraków
1:0
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
14:00

15. kolejka 07.11.2020

Nadwiślan Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
07.11.2020
14:00
Dąbski Kraków
2:1
Kaszowianka Kaszów
07.11.2020
14:00
Zwierzyniecki Kraków
Wieczysta Kraków
07.11.2020
13:30
Borek Kraków
2:1
Bronowianka Kraków
07.11.2020
11:00
Kmita Zabierzów
3:0
Grębałowianka Kraków
07.11.2020
14:00
Orlęta Rudawa
6:4
Hutnik II Kraków
07.11.2020
14:00
Skawinka Skawina
0:2
Prokocim Kraków
08.11.2020
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 07.11.2020

07.11.2020
14:00
Nadwiślan Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
07.11.2020
14:00
Dąbski Kraków
2:1
Kaszowianka Kaszów
07.11.2020
13:30
Zwierzyniecki Kraków
Wieczysta Kraków
07.11.2020
11:00
Borek Kraków
2:1
Bronowianka Kraków
07.11.2020
14:00
Kmita Zabierzów
3:0
Grębałowianka Kraków
07.11.2020
14:00
Orlęta Rudawa
6:4
Hutnik II Kraków
08.11.2020
14:00
Skawinka Skawina
0:2
Prokocim Kraków

15. kolejka 07.11.2020

07.11.2020
14:00
Nadwiślan Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
07.11.2020
14:00
Dąbski Kraków
2:1
Kaszowianka Kaszów
07.11.2020
13:30
Zwierzyniecki Kraków
Wieczysta Kraków
07.11.2020
11:00
Borek Kraków
2:1
Bronowianka Kraków
07.11.2020
14:00
Kmita Zabierzów
3:0
Grębałowianka Kraków
07.11.2020
14:00
Orlęta Rudawa
6:4
Hutnik II Kraków
08.11.2020
14:00
Skawinka Skawina
0:2
Prokocim Kraków

Wiadomości ligowe


II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

BSF Busko Zdrój
1:9
AZS UEK Kraków
21.01.2021
19:30
Spartak Wielkanoc
:
Błyskawica Wyciąże
23.01.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Patroni Nowy Targ
23.01.2021
18:00
Sparta Spytkowice
:
BSF Busko Zdrój
23.01.2021
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.01.2021
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
24.01.2021
18:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
24.01.2021
16:30

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
22.01.2021
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wanda Kraków
22.01.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Hutnik Kraków
22.01.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Grębałowianka Kraków
22.01.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Strzelcy
22.01.2021
21:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
22.01.2021
21:30