facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Prądniczanka Kraków
7:2
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
2:3
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
4:3
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
0:4
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00

2. kolejka 12.08.2020

Dąbski Kraków
3:6
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
4:1
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
1:0
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
3:0
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
3:1
Piast Wołowice
12.08.2020
18:00
Orlęta Rudawa
0:7
Prądniczanka Kraków
26.08.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
0:3
Prokocim Kraków
09.09.2020
17:00

3. kolejka 15.08.2020

Bronowianka Kraków
0:3
Skawinka Skawina
15.08.2020
11:00
Prądniczanka Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
15.08.2020
11:00
Prokocim Kraków
Wieczysta Kraków
15.08.2020
17:30
Kmita Zabierzów
5:0
Borek Kraków
15.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
3:3
Orlęta Rudawa
16.08.2020
17:00
Piast Wołowice
3:4
Dąbski Kraków
16.08.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
Nadwiślan Kraków
16.08.2020
17:00

4. kolejka 22.08.2020

Wieczysta Kraków
7:0
Prądniczanka Kraków
22.08.2020
11:00
Skawinka Skawina
6:0
Grębałowianka Kraków
22.08.2020
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Kaszowianka Kaszów
22.08.2020
17:30
Nadwiślan Kraków
1:3
Piast Wołowice
23.08.2020
17:00
Orlęta Rudawa
4:0
Bronowianka Kraków
09.09.2020
17:30
Dąbski Kraków
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00
Hutnik II Kraków
1:3
Prokocim Kraków
11.11.2020
11:00

5. kolejka 29.08.2020

Prądniczanka Kraków
7:0
Hutnik II Kraków
29.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
7:1
Zwierzyniecki Kraków
29.08.2020
11:00
Borek Kraków
7:1
Dąbski Kraków
29.08.2020
11:00
Kmita Zabierzów
2:0
Nadwiślan Kraków
29.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
Wieczysta Kraków
30.08.2020
14:00
Piast Wołowice
0:3
Skawinka Skawina
30.08.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
5:1
Orlęta Rudawa
30.08.2020
17:00

6. kolejka 05.09.2020

Wieczysta Kraków
Bronowianka Kraków
05.09.2020
11:00
Skawinka Skawina
2:4
Kmita Zabierzów
05.09.2020
15:00
Nadwiślan Kraków
1:2
Borek Kraków
05.09.2020
17:00
Zwierzyniecki Kraków
0:1
Grębałowianka Kraków
05.09.2020
17:00
Prokocim Kraków
1:2
Prądniczanka Kraków
05.09.2020
17:00
Hutnik II Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów
06.09.2020
16:00
Orlęta Rudawa
3:3
Piast Wołowice
06.09.2020
12:00

7. kolejka 12.09.2020

Bronowianka Kraków
Hutnik II Kraków
12.09.2020
11:00
Dąbski Kraków
2:5
Nadwiślan Kraków
12.09.2020
17:00
Borek Kraków
4:2
Skawinka Skawina
12.09.2020
11:00
Kmita Zabierzów
Orlęta Rudawa
12.09.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
Wieczysta Kraków
12.09.2020
16:00
Kaszowianka Kaszów
1:2
Prokocim Kraków
13.09.2020
14:00
Piast Wołowice
1:0
Zwierzyniecki Kraków
13.09.2020
16:00

8. kolejka 19.09.2020

Wieczysta Kraków
Piast Wołowice
19.09.2020
11:00
Skawinka Skawina
2:1
Dąbski Kraków
19.09.2020
16:45
Zwierzyniecki Kraków
0:0
Kmita Zabierzów
19.09.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
Kaszowianka Kaszów
19.09.2020
14:00
Orlęta Rudawa
2:1
Borek Kraków
19.09.2020
16:00
Prokocim Kraków
3:0
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:30
Hutnik II Kraków
Grębałowianka Kraków
20.09.2020
16:00

9. kolejka 26.09.2020

Bronowianka Kraków
3:7
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
11:00
Dąbski Kraków
4:1
Orlęta Rudawa
26.09.2020
16:00
Nadwiślan Kraków
1:3
Skawinka Skawina
26.09.2020
16:45
Borek Kraków
0:2
Zwierzyniecki Kraków
26.09.2020
11:00
Kmita Zabierzów
0:3
Wieczysta Kraków
26.09.2020
16:30
Piast Wołowice
1:5
Hutnik II Kraków
26.09.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Prokocim Kraków
27.09.2020
16:00

10. kolejka 03.10.2020

Wieczysta Kraków
Borek Kraków
03.10.2020
11:00
Prokocim Kraków
Piast Wołowice
03.10.2020
16:00
Zwierzyniecki Kraków
2:2
Dąbski Kraków
03.10.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
6:0
Grębałowianka Kraków
03.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
2:1
Kmita Zabierzów
04.10.2020
16:00
Orlęta Rudawa
Nadwiślan Kraków
04.10.2020
12:00
Kaszowianka Kaszów
6:1
Bronowianka Kraków
04.10.2020
16:15

11. kolejka 10.10.2020

Nadwiślan Kraków
4:2
Zwierzyniecki Kraków
10.10.2020
16:00
Dąbski Kraków
Wieczysta Kraków
10.10.2020
15:30
Skawinka Skawina
7:2
Orlęta Rudawa
10.10.2020
16:00
Kmita Zabierzów
1:0
Prokocim Kraków
10.10.2020
16:00
Borek Kraków
2:3
Hutnik II Kraków
10.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
Kaszowianka Kaszów
11.10.2020
15:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Grębałowianki, na boisku 3:1
Piast Wołowice
1:2
Prądniczanka Kraków
11.11.2020
11:00

12. kolejka 17.10.2020

Wieczysta Kraków
Nadwiślan Kraków
17.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
2:4
Grębałowianka Kraków
17.10.2020
11:00
Zwierzyniecki Kraków
1:4
Skawinka Skawina
17.10.2020
15:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Kmita Zabierzów
17.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
Dąbski Kraków
18.10.2020
15:00
Kaszowianka Kaszów
0:0
Piast Wołowice
18.10.2020
15:00
Prokocim Kraków
4:1
Borek Kraków
14.11.2020
13:30

13. kolejka 24.10.2020

Dąbski Kraków
0:5
Prokocim Kraków
24.10.2020
15:30
Borek Kraków
1:8
Prądniczanka Kraków
24.10.2020
11:00
Kmita Zabierzów
Kaszowianka Kaszów
24.10.2020
15:30
Nadwiślan Kraków
1:1
Hutnik II Kraków
24.10.2020
13:00
Orlęta Rudawa
2:2
Zwierzyniecki Kraków
25.10.2020
14:00
Piast Wołowice
2:2
Bronowianka Kraków
25.10.2020
14:00
Skawinka Skawina
1:12
Wieczysta Kraków
25.10.2020
12:00

14. kolejka 31.10.2020

Wieczysta Kraków
14:0
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
0:1
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
2:3
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
5:3
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
9:3
Dąbski Kraków
31.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
4:5
Skawinka Skawina
31.10.2020
15:45
Prokocim Kraków
1:0
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
14:00

15. kolejka 07.11.2020

Nadwiślan Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
07.11.2020
14:00
Dąbski Kraków
2:1
Kaszowianka Kaszów
07.11.2020
14:00
Zwierzyniecki Kraków
Wieczysta Kraków
07.11.2020
13:30
Borek Kraków
2:1
Bronowianka Kraków
07.11.2020
11:00
Kmita Zabierzów
3:0
Grębałowianka Kraków
07.11.2020
14:00
Orlęta Rudawa
6:4
Hutnik II Kraków
07.11.2020
14:00
Skawinka Skawina
0:2
Prokocim Kraków
08.11.2020
14:00

16. kolejka 20.03.2021

Skawinka Skawina
:
Prądniczanka Kraków
20.03.2021
16:00
Dąbski Kraków
:
Bronowianka Kraków
20.03.2021
15:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Hutnik II Kraków
20.03.2021
15:00
Borek Kraków
:
Grębałowianka Kraków
20.03.2021
15:30
Orlęta Rudawa
:
Prokocim Kraków
20.03.2021
15:00
Nadwiślan Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
20.03.2021
15:00
Kmita Zabierzów
:
Piast Wołowice
20.03.2021
15:00

17. kolejka

Grębałowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
 
 
Kaszowianka Kaszów
:
Skawinka Skawina
 
 
Bronowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
 
 
Hutnik II Kraków
:
Wieczysta Kraków
 
 
Piast Wołowice
:
Borek Kraków
 
 
Prądniczanka Kraków
:
Orlęta Rudawa
 
 
Prokocim Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
 
 

18. kolejka

Skawinka Skawina
:
Bronowianka Kraków
 
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Prądniczanka Kraków
 
 
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
 
 
Borek Kraków
:
Kmita Zabierzów
 
 
Orlęta Rudawa
:
Kaszowianka Kaszów
 
 
Dąbski Kraków
:
Piast Wołowice
 
 
Nadwiślan Kraków
:
Grębałowianka Kraków
 
 

19. kolejka

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
 
 
Grębałowianka Kraków
:
Skawinka Skawina
 
 
Kaszowianka Kaszów
:
Zwierzyniecki Kraków
 
 
Piast Wołowice
:
Nadwiślan Kraków
 
 
Bronowianka Kraków
:
Orlęta Rudawa
 
 
Kmita Zabierzów
:
Dąbski Kraków
 
 
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
 
 

20. kolejka

Hutnik II Kraków
:
Prądniczanka Kraków
 
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Bronowianka Kraków
 
 
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
 
 
Nadwiślan Kraków
:
Kmita Zabierzów
 
 
Wieczysta Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
 
 
Skawinka Skawina
:
Piast Wołowice
 
 
Orlęta Rudawa
:
Grębałowianka Kraków
 
 

21. kolejka

Bronowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
 
 
Kmita Zabierzów
:
Skawinka Skawina
 
 
Borek Kraków
:
Nadwiślan Kraków
 
 
Grębałowianka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
 
 
Prądniczanka Kraków
:
Prokocim Kraków
 
 
Kaszowianka Kaszów
:
Hutnik II Kraków
 
 
Piast Wołowice
:
Orlęta Rudawa
 
 

22. kolejka

Hutnik II Kraków
:
Bronowianka Kraków
 
 
Nadwiślan Kraków
:
Dąbski Kraków
 
 
Skawinka Skawina
:
Borek Kraków
 
 
Orlęta Rudawa
:
Kmita Zabierzów
 
 
Wieczysta Kraków
:
Grębałowianka Kraków
 
 
Prokocim Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
 
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Piast Wołowice
 
 

23. kolejka

Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
 
 
Dąbski Kraków
:
Skawinka Skawina
 
 
Kmita Zabierzów
:
Zwierzyniecki Kraków
 
 
Kaszowianka Kaszów
:
Prądniczanka Kraków
 
 
Borek Kraków
:
Orlęta Rudawa
 
 
Bronowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
 
 
Grębałowianka Kraków
:
Hutnik II Kraków
 
 

24. kolejka

Prądniczanka Kraków
:
Bronowianka Kraków
 
 
Orlęta Rudawa
:
Dąbski Kraków
 
 
Skawinka Skawina
:
Nadwiślan Kraków
 
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Borek Kraków
 
 
Wieczysta Kraków
:
Kmita Zabierzów
 
 
Hutnik II Kraków
:
Piast Wołowice
 
 
Prokocim Kraków
:
Grębałowianka Kraków
 
 

25. kolejka

Borek Kraków
:
Wieczysta Kraków
 
 
Piast Wołowice
:
Prokocim Kraków
 
 
Dąbski Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
 
 
Grębałowianka Kraków
:
Prądniczanka Kraków
 
 
Kmita Zabierzów
:
Hutnik II Kraków
 
 
Nadwiślan Kraków
:
Orlęta Rudawa
 
 
Bronowianka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
 
 

26. kolejka

Zwierzyniecki Kraków
:
Nadwiślan Kraków
 
 
Wieczysta Kraków
:
Dąbski Kraków
 
 
Orlęta Rudawa
:
Skawinka Skawina
 
 
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
 
 
Hutnik II Kraków
:
Borek Kraków
 
 
Kaszowianka Kaszów
:
Grębałowianka Kraków
 
 
Prądniczanka Kraków
:
Piast Wołowice
 
 

27. kolejka

Nadwiślan Kraków
:
Wieczysta Kraków
 
 
Grębałowianka Kraków
:
Bronowianka Kraków
 
 
Skawinka Skawina
:
Zwierzyniecki Kraków
 
 
Kmita Zabierzów
:
Prądniczanka Kraków
 
 
Dąbski Kraków
:
Hutnik II Kraków
 
 
Piast Wołowice
:
Kaszowianka Kaszów
 
 
Borek Kraków
:
Prokocim Kraków
 
 

28. kolejka

Prokocim Kraków
:
Dąbski Kraków
 
 
Prądniczanka Kraków
:
Borek Kraków
 
 
Kaszowianka Kaszów
:
Kmita Zabierzów
 
 
Hutnik II Kraków
:
Nadwiślan Kraków
 
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Orlęta Rudawa
 
 
Bronowianka Kraków
:
Piast Wołowice
 
 
Wieczysta Kraków
:
Skawinka Skawina
 
 

29. kolejka

Orlęta Rudawa
:
Wieczysta Kraków
 
 
Kmita Zabierzów
:
Bronowianka Kraków
 
 
Piast Wołowice
:
Grębałowianka Kraków
 
 
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
 
 
Dąbski Kraków
:
Prądniczanka Kraków
 
 
Skawinka Skawina
:
Hutnik II Kraków
 
 
Nadwiślan Kraków
:
Prokocim Kraków
 
 

30. kolejka

Prądniczanka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
 
 
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
 
 
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
 
 
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
 
 
Grębałowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
 
 
Hutnik II Kraków
:
Orlęta Rudawa
 
 
Prokocim Kraków
:
Skawinka Skawina
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka

 
 
Prądniczanka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
 
 
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
 
 
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
 
 
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
 
 
Grębałowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
 
 
Hutnik II Kraków
:
Orlęta Rudawa
 
 
Prokocim Kraków
:
Skawinka Skawina

30. kolejka

 
 
Prądniczanka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
 
 
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
 
 
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
 
 
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
 
 
Grębałowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
 
 
Hutnik II Kraków
:
Orlęta Rudawa
 
 
Prokocim Kraków
:
Skawinka Skawina

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
10.04.2021
20:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
10.04.2021
18:00
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
10.04.2021
15:00
Wisła Kraków
1:2
Raków Częstochowa
10.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
10.04.2021
17:30
Zagłębie Lubin
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
10.04.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Zagłębie Sosnowiec
10.04.2021
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
ŁKS Łódź
10.04.2021
15:00
Korona Kielce
1:0
GKS Tychy
10.04.2021
17:00
GKS Bełchatów
2:3
Stomil Olsztyn
10.04.2021
16:00
Widzew Łódź
0:0
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
GKS Jastrzębie
1:1
Górnik Łęczna
10.04.2021
16:00
Arka Gdynia
:
Odra Opole
11.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Hutnik Kraków
0:0
Olimpia Elbląg
10.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Chojniczanka Chojnice
10.04.2021
15:00
Błękitni Stargard
3:1
Sokół Ostróda
10.04.2021
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
Górnik Polkowice
10.04.2021
16:00
Olimpia Grudziądz
1:3
Lech II Poznań
10.04.2021
20:15
Skra Częstochowa
3:4
Stal Rzeszów
10.04.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Motor Lublin
10.04.2021
18:00
Śląsk II Wrocław
:
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
 
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Podlasie Biała Podlaska
10.04.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Avia Świdnik
10.04.2021
16:00
Hetman Zamość
0:1
Cracovia II Kraków
10.04.2021
13:00
Chełmianka Chełm
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
10.04.2021
16:00
Lewart Lubartów
0:2
Wisła Puławy
10.04.2021
16:00
Podhale Nowy Targ
3:1
KS Wiązownica
10.04.2021
16:00
Wisła Sandomierz
1:0
Stal Kraśnik
10.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
2:1
Sokół Sieniawa
10.04.2021
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
ŁKS Łagów
10.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
 
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
10.04.2021
16:00
LKS Śledziejowice
:
Puszcza II
10.04.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
10.04.2021
 
Beskid Andrychów
:
Clepardia Kraków
10.04.2021
 
MKS Trzebinia
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
10.04.2021
 
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
10.04.2021
 
Pcimianka Pcim
:
KS Chełmek
10.04.2021
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Sokół Słopnice
10.04.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Skalnik Kamionka Wielka
10.04.2021
16:00
Okocimski Brzesko
:
Rylovia Rylowa
10.04.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
10.04.2021
16:00
Metal Tarnów
:
Lubań Maniowy
10.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Watra Białka Tatrzańska
10.04.2021
16:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Wierchy Rabka Zdrój
10.04.2021
16:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
10.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
:
Agricola Klimontów
10.04.2021
 
Zawisza Sulechów
:
Sparta Skrzeszowice
10.04.2021
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Polonia Wilczkowice
10.04.2021
 
Kosynierzy Łuczyce
:
Juvenia Prandocin
10.04.2021
 
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
10.04.2021
 
Iskra Radwanowice
:
Maszycanka II Maszyce
10.04.2021
 
Niegoszowianka
:
Górzanka Nawojowa Góra
10.04.2021
 
Potok Więckowice
:
Orzeł II Bębło
10.04.2021
 
Kmita II Zabierzów
:
Topór Aleksandrowice
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Kaszowianka II Kaszów
:
Wieczysta II
10.04.2021
 
Albertus Kraków
:
Victoria Kraków
10.04.2021
 
Universum Kraków
:
Dragoons Kraków
10.04.2021
 
Grom Kraków
:
Rybitwy Kraków
10.04.2021
 
Wawel Kraków
:
Pychowianka Kraków
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
:
Sankowia Sanka
10.04.2021
16:00
Tyniec Kraków
:
Nadwiślan Rusocice
10.04.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Sparta Przeginia Duchowna
10.04.2021
 
Radziszowianka II
:
Skawinka II Skawina
10.04.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Trzebol Wielkie Drogi
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Olkusz)

Pilica II Wierbka
:
Strumyk Zarzecze
10.04.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Northstar Miechów
10.04.2021
 
Stare Bukowno
:
Victoria Smroków
10.04.2021
 
Hetman Dłużec
:
Cobra Wężerów
10.04.2021
 
Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Orlęta K.
:
Górnik Łęczna
10.04.2021
 
Korona II
:
Resovia Rzeszów
10.04.2021
 
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Stal Rz.
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
10.04.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
10.04.2021
12:05
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
12:00
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Wisła Kraków
:
Hetman Z.
10.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
10.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Profi Zielonki
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik II Kraków
10.04.2021
13:00
Podgórze Kraków
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
 
Glinik Gorlice
:
Unia Tarnów
10.04.2021
 
SMS Oświęcim
:
Górnik Tarnów
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
10:00
Wisła II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
10.04.2021
 
Respect Szalowa
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
MOSiR Bochnia
10.04.2021
 
Chełmek
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
AP 21 Kraków
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
 
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
13:00
Kalwarianka
:
Cracovia II Kraków
10.04.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła II K.
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
10.04.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sparta Daleszyce
:
Prądniczanka Kraków
10.04.2021
12:00
Wanda Nowa Huta
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
10.04.2021
16:30
Widok Lublin
:
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
:
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
:
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Profisport Wrocław
10.04.2021
 
Stal Mielec
:
Górnik Polkowice
10.04.2021
 
Kamionka Mikołów
:
AZS UMCS Lublin
10.04.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
BSF Bochnia
10.04.2021
 
GKS Tychy
:
Heiro Rzeszów
10.04.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny