facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Pogoń Miechów
2:1
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
0:1
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
2:0
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
2:0
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
3:1
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

2. kolejka 15.08.2020

Zieleńczanka Zielonki
Piliczanka Pilica
15.08.2020
11:00
Spójnia Osiek
2:2
Przebój Wolbrom
15.08.2020
11:00
Leśnik Gorenice
1:3
Bolesław Bukowno
15.08.2020
17:30
Przemsza Klucze
0:0
Orzeł Bębło
15.08.2020
17:00
LOT Balice
0:5
TS Węgrzce
16.08.2020
17:00
LKS Niedźwiedź
Pogoń Miechów
16.08.2020
17:00
Orzeł Iwanowice
Błękitni Modlnica
16.08.2020
17:00

3. kolejka 22.08.2020

TS Węgrzce
LKS Niedźwiedź
22.08.2020
15:00
Przebój Wolbrom
2:1
Zieleńczanka Zielonki
22.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
2:1
Orzeł Iwanowice
22.08.2020
17:00
Pogoń Miechów
5:4
Leśnik Gorenice
22.08.2020
17:00
Przemsza Klucze
6:1
KS Olkusz
22.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
Spójnia Osiek
22.08.2020
11:00
Piliczanka Pilica
1:0
LOT Balice
23.08.2020
17:00

4. kolejka 29.08.2020

Zieleńczanka Zielonki
Błękitni Modlnica
29.08.2020
16:30
Leśnik Gorenice
0:6
TS Węgrzce
29.08.2020
17:30
LOT Balice
1:2
Przebój Wolbrom
29.08.2020
17:00
Bolesław Bukowno
1:0
Pogoń Miechów
29.08.2020
17:00
LKS Niedźwiedź
Piliczanka Pilica
30.08.2020
16:00
Spójnia Osiek
1:0
Orzeł Bębło
30.08.2020
17:00
Orzeł Iwanowice
5:2
KS Olkusz
11.11.2020
13:00

5. kolejka 05.09.2020

TS Węgrzce
1:0
Bolesław Bukowno
05.09.2020
11:00
Przebój Wolbrom
2:1
LKS Niedźwiedź
05.09.2020
16:00
Orzeł Bębło
3:0
Zieleńczanka Zielonki
05.09.2020
16:30
Spójnia Osiek
2:0
KS Olkusz
05.09.2020
17:00
Błękitni Modlnica
LOT Balice
05.09.2020
16:30
Piliczanka Pilica
3:0
Leśnik Gorenice
06.09.2020
11:00
Przemsza Klucze
4:1
Orzeł Iwanowice
16.09.2020
17:00

6. kolejka 12.09.2020

Zieleńczanka Zielonki
1:0
KS Olkusz
12.09.2020
16:00
Leśnik Gorenice
0:2
Przebój Wolbrom
12.09.2020
11:00
LKS Niedźwiedź
Błękitni Modlnica
12.09.2020
16:00
LOT Balice
0:3
Orzeł Bębło
12.09.2020
16:00
Pogoń Miechów
0:4
TS Węgrzce
12.09.2020
16:00
Spójnia Osiek
1:1
Przemsza Klucze
12.09.2020
16:00
Bolesław Bukowno
2:0
Piliczanka Pilica
12.09.2020
16:00

7. kolejka 19.09.2020

Przebój Wolbrom
2:1
Bolesław Bukowno
19.09.2020
16:00
Orzeł Bębło
LKS Niedźwiedź
19.09.2020
16:00
Orzeł Iwanowice
2:2
Spójnia Osiek
19.09.2020
16:00
Przemsza Klucze
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2020
16:00
Błękitni Modlnica
Leśnik Gorenice
19.09.2020
17:00
KS Olkusz
1:1
LOT Balice
20.09.2020
15:00
Piliczanka Pilica
0:3
Pogoń Miechów
20.09.2020
11:00

8. kolejka 26.09.2020

TS Węgrzce
Piliczanka Pilica
26.09.2020
11:00
Leśnik Gorenice
3:4
Orzeł Bębło
26.09.2020
16:30
LKS Niedźwiedź
KS Olkusz
26.09.2020
16:00
Pogoń Miechów
3:1
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Zieleńczanka Zielonki
Orzeł Iwanowice
26.09.2020
16:00
LOT Balice
0:4
Przemsza Klucze
26.09.2020
16:00
Bolesław Bukowno
Błękitni Modlnica
26.09.2020
16:00

9. kolejka 03.10.2020

Przebój Wolbrom
1:2
TS Węgrzce
03.10.2020
15:00
Orzeł Bębło
3:2
Bolesław Bukowno
03.10.2020
16:00
Spójnia Osiek
2:2
Zieleńczanka Zielonki
03.10.2020
16:00
Orzeł Iwanowice
3:3
LOT Balice
03.10.2020
16:00
Przemsza Klucze
2:1
LKS Niedźwiedź
03.10.2020
14:00
Błękitni Modlnica
Pogoń Miechów
03.10.2020
16:00
Leśnik Gorenice
0:1
KS Olkusz
03.10.2020
11:00

10. kolejka 10.10.2020

TS Węgrzce
2:3
Błękitni Modlnica
10.10.2020
11:00
Leśnik Gorenice
0:7
Przemsza Klucze
10.10.2020
15:00
LKS Niedźwiedź
2:2
Orzeł Iwanowice
10.10.2020
15:00
Bolesław Bukowno
5:2
KS Olkusz
10.10.2020
15:30
Piliczanka Pilica
0:3
Przebój Wolbrom
10.10.2020
15:30
LOT Balice
1:6
Spójnia Osiek
11.10.2020
15:00
Pogoń Miechów
Orzeł Bębło
11.11.2020
13:00

11. kolejka 17.10.2020

Orzeł Iwanowice
4:1
Leśnik Gorenice
17.10.2020
14:00
LKS Niedźwiedź
Spójnia Osiek
17.10.2020
15:00
Orzeł Bębło
1:4
TS Węgrzce
17.10.2020
13:00
Pogoń Miechów
3:1
KS Olkusz
17.10.2020
15:00
Przemsza Klucze
Bolesław Bukowno
17.10.2020
15:00
Błękitni Modlnica
Piliczanka Pilica
11.11.2020
13:30
Zieleńczanka Zielonki
5:3
LOT Balice
21.11.2020
11:00

12. kolejka 24.10.2020

Leśnik Gorenice
0:3
Spójnia Osiek
24.10.2020
15:00
Pogoń Miechów
0:1
Przemsza Klucze
24.10.2020
15:00
LKS Niedźwiedź
Zieleńczanka Zielonki
24.10.2020
15:00
Przebój Wolbrom
Błękitni Modlnica
24.10.2020
15:00
Piliczanka Pilica
Orzeł Bębło
25.10.2020
11:00
Bolesław Bukowno
1:1
Orzeł Iwanowice
21.11.2020
13:00
TS Węgrzce
7:0
KS Olkusz
22.11.2020
15:00

13. kolejka 31.10.2020

Orzeł Iwanowice
4:0
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Spójnia Osiek
2:1
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Przemsza Klucze
0:2
TS Węgrzce
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
Przebój Wolbrom
21.11.2020
13:00
Zieleńczanka Zielonki
7:1
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
0:0
KS Olkusz
13.12.2020
11:00

14. kolejka 07.11.2020

TS Węgrzce
Orzeł Iwanowice
07.11.2020
16:30
Błękitni Modlnica
Orzeł Bębło
07.11.2020
13:30
Bolesław Bukowno
4:0
Zieleńczanka Zielonki
07.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
1:2
Przemsza Klucze
08.11.2020
11:00
Pogoń Miechów
1:0
Spójnia Osiek
21.11.2020
13:00
Leśnik Gorenice
1:7
LOT Balice
05.12.2020
12:00
Przebój Wolbrom
2:2
KS Olkusz
05.12.2020
12:00

15. kolejka 14.11.2020

Orzeł Iwanowice
2:2
Piliczanka Pilica
14.11.2020
11:00
LOT Balice
2:0
Bolesław Bukowno
14.11.2020
13:00
Spójnia Osiek
1:1
TS Węgrzce
14.11.2020
13:30
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Pogoń Miechów
14.11.2020
14:00
LKS Niedźwiedź
Leśnik Gorenice
14.11.2020
13:30
Przemsza Klucze
0:1
Przebój Wolbrom
14.11.2020
13:00
KS Olkusz
Błękitni Modlnica
14.11.2020
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 14.11.2020

14.11.2020
11:00
Orzeł Iwanowice
2:2
Piliczanka Pilica
14.11.2020
13:00
LOT Balice
2:0
Bolesław Bukowno
14.11.2020
13:30
Spójnia Osiek
1:1
TS Węgrzce
14.11.2020
14:00
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Pogoń Miechów
14.11.2020
13:30
LKS Niedźwiedź
Leśnik Gorenice
14.11.2020
13:00
Przemsza Klucze
0:1
Przebój Wolbrom
14.11.2020
13:00
KS Olkusz
Błękitni Modlnica

15. kolejka 14.11.2020

14.11.2020
11:00
Orzeł Iwanowice
2:2
Piliczanka Pilica
14.11.2020
13:00
LOT Balice
2:0
Bolesław Bukowno
14.11.2020
13:30
Spójnia Osiek
1:1
TS Węgrzce
14.11.2020
14:00
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Pogoń Miechów
14.11.2020
13:30
LKS Niedźwiedź
Leśnik Gorenice
14.11.2020
13:00
Przemsza Klucze
0:1
Przebój Wolbrom
14.11.2020
13:00
KS Olkusz
Błękitni Modlnica

Wiadomości ligowe


II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

BSF Busko Zdrój
1:9
AZS UEK Kraków
21.01.2021
19:30
Spartak Wielkanoc
:
Błyskawica Wyciąże
23.01.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Patroni Nowy Targ
23.01.2021
18:00
Sparta Spytkowice
:
BSF Busko Zdrój
23.01.2021
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.01.2021
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
24.01.2021
18:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
24.01.2021
16:30

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
22.01.2021
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wanda Kraków
22.01.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Hutnik Kraków
22.01.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Grębałowianka Kraków
22.01.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Strzelcy
22.01.2021
21:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
22.01.2021
21:30