facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Pogoń Miechów
:
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
:
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
:
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
:
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

2. kolejka 15.08.2020

Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
15.08.2020
11:00
Spójnia Osiek
:
Przebój Wolbrom
15.08.2020
17:00
LOT Balice
:
TS Węgrzce
15.08.2020
17:00
Leśnik Gorenice
:
Bolesław Bukowno
15.08.2020
17:30
Przemsza Klucze
:
Orzeł Bębło
15.08.2020
 
LKS Niedźwiedź
:
Pogoń Miechów
16.08.2020
17:00
Orzeł Iwanowice
:
Błękitni Modlnica
16.08.2020
17:00

3. kolejka 22.08.2020

TS Węgrzce
:
LKS Niedźwiedź
22.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
:
Zieleńczanka Zielonki
22.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
:
Orzeł Iwanowice
22.08.2020
17:00
Pogoń Miechów
:
Leśnik Gorenice
22.08.2020
17:00
KS Olkusz
:
Przemsza Klucze
22.08.2020
 
Błękitni Modlnica
:
Spójnia Osiek
22.08.2020
 
Piliczanka Pilica
:
LOT Balice
23.08.2020
11:00

4. kolejka 29.08.2020

Zieleńczanka Zielonki
:
Błękitni Modlnica
29.08.2020
16:30
Leśnik Gorenice
:
TS Węgrzce
29.08.2020
17:00
Orzeł Iwanowice
:
KS Olkusz
29.08.2020
17:00
LOT Balice
:
Przebój Wolbrom
29.08.2020
17:00
Bolesław Bukowno
:
Pogoń Miechów
29.08.2020
 
LKS Niedźwiedź
:
Piliczanka Pilica
30.08.2020
16:00
Spójnia Osiek
:
Orzeł Bębło
30.08.2020
17:00

5. kolejka 05.09.2020

TS Węgrzce
:
Bolesław Bukowno
05.09.2020
11:00
Przebój Wolbrom
:
LKS Niedźwiedź
05.09.2020
16:00
Orzeł Bębło
:
Zieleńczanka Zielonki
05.09.2020
16:30
KS Olkusz
:
Spójnia Osiek
05.09.2020
 
Błękitni Modlnica
:
LOT Balice
05.09.2020
 
Przemsza Klucze
:
Orzeł Iwanowice
05.09.2020
 
Piliczanka Pilica
:
Leśnik Gorenice
06.09.2020
11:00

6. kolejka 12.09.2020

Zieleńczanka Zielonki
:
KS Olkusz
12.09.2020
16:00
Leśnik Gorenice
:
Przebój Wolbrom
12.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź
:
Błękitni Modlnica
12.09.2020
16:00
LOT Balice
:
Orzeł Bębło
12.09.2020
16:00
Pogoń Miechów
:
TS Węgrzce
12.09.2020
16:00
Spójnia Osiek
:
Przemsza Klucze
12.09.2020
16:00
Bolesław Bukowno
:
Piliczanka Pilica
12.09.2020
 

7. kolejka 19.09.2020

Przebój Wolbrom
:
Bolesław Bukowno
19.09.2020
16:00
Orzeł Bębło
:
LKS Niedźwiedź
19.09.2020
16:00
Orzeł Iwanowice
:
Spójnia Osiek
19.09.2020
16:00
KS Olkusz
:
LOT Balice
19.09.2020
 
Przemsza Klucze
:
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2020
 
Błękitni Modlnica
:
Leśnik Gorenice
19.09.2020
 
Piliczanka Pilica
:
Pogoń Miechów
20.09.2020
11:00

8. kolejka 26.09.2020

TS Węgrzce
:
Piliczanka Pilica
26.09.2020
11:00
Leśnik Gorenice
:
Orzeł Bębło
26.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
26.09.2020
16:00
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Orzeł Iwanowice
26.09.2020
16:00
LOT Balice
:
Przemsza Klucze
26.09.2020
16:00
Bolesław Bukowno
:
Błękitni Modlnica
26.09.2020
 

9. kolejka 03.10.2020

Przebój Wolbrom
:
TS Węgrzce
03.10.2020
15:00
Orzeł Bębło
:
Bolesław Bukowno
03.10.2020
16:00
Spójnia Osiek
:
Zieleńczanka Zielonki
03.10.2020
16:00
Orzeł Iwanowice
:
LOT Balice
03.10.2020
16:00
Przemsza Klucze
:
LKS Niedźwiedź
03.10.2020
 
Błękitni Modlnica
:
Pogoń Miechów
03.10.2020
 
KS Olkusz
:
Leśnik Gorenice
03.10.2020
 

10. kolejka 10.10.2020

TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
10.10.2020
11:00
Leśnik Gorenice
:
Przemsza Klucze
10.10.2020
15:00
LKS Niedźwiedź
:
Orzeł Iwanowice
10.10.2020
15:00
Pogoń Miechów
:
Orzeł Bębło
10.10.2020
15:00
LOT Balice
:
Spójnia Osiek
10.10.2020
15:00
Bolesław Bukowno
:
KS Olkusz
10.10.2020
 
Piliczanka Pilica
:
Przebój Wolbrom
11.10.2020
11:00

11. kolejka 17.10.2020

Orzeł Iwanowice
:
Leśnik Gorenice
17.10.2020
14:00
Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
17.10.2020
15:00
Spójnia Osiek
:
LKS Niedźwiedź
17.10.2020
15:00
Orzeł Bębło
:
TS Węgrzce
17.10.2020
15:00
KS Olkusz
:
Pogoń Miechów
17.10.2020
 
Błękitni Modlnica
:
Piliczanka Pilica
17.10.2020
 
Przemsza Klucze
:
Bolesław Bukowno
17.10.2020
 

12. kolejka 24.10.2020

TS Węgrzce
:
KS Olkusz
24.10.2020
11:00
Leśnik Gorenice
:
Spójnia Osiek
24.10.2020
14:00
Pogoń Miechów
:
Przemsza Klucze
24.10.2020
15:00
LKS Niedźwiedź
:
Zieleńczanka Zielonki
24.10.2020
15:00
Przebój Wolbrom
:
Błękitni Modlnica
24.10.2020
15:00
Bolesław Bukowno
:
Orzeł Iwanowice
24.10.2020
 
Piliczanka Pilica
:
Orzeł Bębło
25.10.2020
11:00

13. kolejka 31.10.2020

Orzeł Iwanowice
:
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
31.10.2020
11:00
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
:
Przebój Wolbrom
31.10.2020
14:00
Przemsza Klucze
:
TS Węgrzce
31.10.2020
 
KS Olkusz
:
Piliczanka Pilica
31.10.2020
 

14. kolejka 07.11.2020

TS Węgrzce
:
Orzeł Iwanowice
07.11.2020
11:00
Leśnik Gorenice
:
LOT Balice
07.11.2020
13:30
Pogoń Miechów
:
Spójnia Osiek
07.11.2020
13:30
Przebój Wolbrom
:
KS Olkusz
07.11.2020
13:30
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Bębło
07.11.2020
 
Bolesław Bukowno
:
Zieleńczanka Zielonki
07.11.2020
 
Piliczanka Pilica
:
Przemsza Klucze
08.11.2020
11:00

15. kolejka 14.11.2020

Orzeł Iwanowice
:
Piliczanka Pilica
14.11.2020
11:00
LOT Balice
:
Bolesław Bukowno
14.11.2020
13:00
Spójnia Osiek
:
TS Węgrzce
14.11.2020
13:30
Zieleńczanka Zielonki
:
Pogoń Miechów
14.11.2020
13:30
LKS Niedźwiedź
:
Leśnik Gorenice
14.11.2020
13:30
Przemsza Klucze
:
Przebój Wolbrom
14.11.2020
 
KS Olkusz
:
Błękitni Modlnica
14.11.2020
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

1. kolejka 08.08.2020

08.08.2020
17:00
Pogoń Miechów
:
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
:
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:30
Błękitni Modlnica
:
Przemsza Klucze
09.08.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
09.08.2020
17:30
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
18:00
TS Węgrzce
:
Zieleńczanka Zielonki
Brak zaplanowanych spotkań.

2. kolejka 15.08.2020

15.08.2020
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
15.08.2020
17:00
Spójnia Osiek
:
Przebój Wolbrom
15.08.2020
17:00
LOT Balice
:
TS Węgrzce
15.08.2020
17:30
Leśnik Gorenice
:
Bolesław Bukowno
15.08.2020
 
Przemsza Klucze
:
Orzeł Bębło
16.08.2020
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Pogoń Miechów
16.08.2020
17:00
Orzeł Iwanowice
:
Błękitni Modlnica

Wiadomości ligowe


Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00