facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga, gr. 4

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 01.08.2020

Cracovia II Kraków
Avia Świdnik
01.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Podlasie Biała Podlaska
01.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
3:1
KSZO Ostrowiec Św.
01.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Wisłoka Dębica
01.08.2020
17:00
Wisła Puławy
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
01.08.2020
18:00
ŁKS Łagów
Jutrzenka Giebułtów
02.08.2020
16:00
Stal Kraśnik
1:2
Korona II Kielce
02.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
Podhale Nowy Targ
02.08.2020
17:00
KS Wiązownica
3:0
Hetman Zamość
02.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Chełmianka Chełm
02.08.2020
17:00

2. kolejka 08.08.2020

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
:
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Lewart Lubartów
:
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
:
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
:
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

3. kolejka 12.08.2020

Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Avia Świdnik
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
:
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
:
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
KS Wiązownica
:
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
12.08.2020
 
Cracovia II Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
 

4. kolejka 15.08.2020

Jutrzenka Giebułtów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
15.08.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Wisła Puławy
15.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Cracovia II Kraków
15.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Avia Świdnik
15.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Wisła Sandomierz
15.08.2020
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
15.08.2020
17:30
Wisłoka Dębica
:
Stal Kraśnik
15.08.2020
17:30
Chełmianka Chełm
:
ŁKS Łagów
16.08.2020
15:30
Korona II Kielce
:
Sokół Sieniawa
16.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
:
KS Wiązownica
16.08.2020
17:00

5. kolejka 22.08.2020

Stal Kraśnik
:
Lewart Lubartów
22.08.2020
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KSZO Ostrowiec Św.
22.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Korona II Kielce
22.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
:
Podhale Nowy Targ
22.08.2020
17:00
Wisła Puławy
:
Chełmianka Chełm
22.08.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Jutrzenka Giebułtów
22.08.2020
 
Avia Świdnik
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
22.08.2020
 
ŁKS Łagów
:
Wisłoka Dębica
23.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Hetman Zamość
23.08.2020
17:00
KS Wiązownica
:
Siarka Tarnobrzeg
23.08.2020
17:00

6. kolejka 26.08.2020

Jutrzenka Giebułtów
:
Avia Świdnik
26.08.2020
16:30
Lewart Lubartów
:
ŁKS Łagów
26.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Wisła Puławy
26.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
:
KS Wiązownica
26.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
:
Sokół Sieniawa
26.08.2020
17:00
Hetman Zamość
:
Orlęta Radzyń Podlaski
26.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Podlasie Biała Podlaska
26.08.2020
17:00
Podhale Nowy Targ
:
KSZO Ostrowiec Św.
26.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Stal Kraśnik
26.08.2020
17:00
Korona II Kielce
:
Cracovia II Kraków
26.08.2020
00:00

7. kolejka 29.08.2020

Podlasie Biała Podlaska
:
Jutrzenka Giebułtów
29.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
29.08.2020
17:00
Avia Świdnik
:
Korona II Kielce
29.08.2020
 
Wisła Puławy
:
Lewart Lubartów
29.08.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Hetman Zamość
29.08.2020
 
Stal Kraśnik
:
Wisła Sandomierz
30.08.2020
16:00
KS Wiązownica
:
Podhale Nowy Targ
30.08.2020
16:00
ŁKS Łagów
:
Siarka Tarnobrzeg
30.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Wisłoka Dębica
30.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Chełmianka Chełm
30.08.2020
17:00

8. kolejka 05.09.2020

Jutrzenka Giebułtów
:
KSZO Ostrowiec Św.
05.09.2020
12:00
Lewart Lubartów
:
Sokół Sieniawa
05.09.2020
16:00
Chełmianka Chełm
:
Cracovia II Kraków
05.09.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Orlęta Radzyń Podlaski
05.09.2020
16:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Wisła Puławy
05.09.2020
17:00
Korona II Kielce
:
Podlasie Biała Podlaska
05.09.2020
 
KS Wiązownica
:
Stal Kraśnik
06.09.2020
16:00
Hetman Zamość
:
Avia Świdnik
06.09.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
06.09.2020
17:00
Wisła Sandomierz
:
ŁKS Łagów
06.09.2020
17:00

9. kolejka 12.09.2020

Stal Kraśnik
:
Podhale Nowy Targ
12.09.2020
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Hetman Zamość
12.09.2020
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Lewart Lubartów
12.09.2020
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Jutrzenka Giebułtów
12.09.2020
17:00
Wisła Puławy
:
Wisła Sandomierz
12.09.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Wisłoka Dębica
12.09.2020
 
Avia Świdnik
:
Chełmianka Chełm
12.09.2020
 
KSZO Ostrowiec Św.
:
Korona II Kielce
12.09.2020
 
ŁKS Łagów
:
KS Wiązownica
13.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
:
Siarka Tarnobrzeg
13.09.2020
16:00

10. kolejka 19.09.2020

Hetman Zamość
:
KSZO Ostrowiec Św.
19.09.2020
14:00
Stal Kraśnik
:
ŁKS Łagów
19.09.2020
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
19.09.2020
16:00
Lewart Lubartów
:
Cracovia II Kraków
19.09.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
:
Jutrzenka Giebułtów
19.09.2020
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Orlęta Radzyń Podlaski
19.09.2020
16:00
Korona II Kielce
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
19.09.2020
 
Wisłoka Dębica
:
Avia Świdnik
20.09.2020
16:00
Wisła Sandomierz
:
Sokół Sieniawa
20.09.2020
16:00
KS Wiązownica
:
Wisła Puławy
20.09.2020
16:00

11. kolejka 26.09.2020

Jutrzenka Giebułtów
:
Korona II Kielce
26.09.2020
12:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisłoka Dębica
26.09.2020
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
26.09.2020
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hetman Zamość
26.09.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Chełmianka Chełm
26.09.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Siarka Tarnobrzeg
26.09.2020
 
Avia Świdnik
:
Lewart Lubartów
26.09.2020
 
Wisła Puławy
:
Stal Kraśnik
26.09.2020
 
ŁKS Łagów
:
Podhale Nowy Targ
27.09.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
KS Wiązownica
27.09.2020
15:00

12. kolejka 03.10.2020

Hetman Zamość
:
Jutrzenka Giebułtów
03.10.2020
14:00
Lewart Lubartów
:
Podlasie Biała Podlaska
03.10.2020
15:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
03.10.2020
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Korona II Kielce
03.10.2020
15:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Avia Świdnik
03.10.2020
16:00
Chełmianka Chełm
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
04.10.2020
15:00
KS Wiązownica
:
Orlęta Radzyń Podlaski
04.10.2020
15:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Puławy
04.10.2020
15:00
Wisłoka Dębica
:
KSZO Ostrowiec Św.
04.10.2020
15:30
Wisła Sandomierz
:
Cracovia II Kraków
04.10.2020
16:00

13. kolejka 10.10.2020

Jutrzenka Giebułtów
:
Chełmianka Chełm
10.10.2020
12:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Siarka Tarnobrzeg
10.10.2020
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Kraśnik
10.10.2020
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisłoka Dębica
10.10.2020
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Lewart Lubartów
10.10.2020
 
Cracovia II Kraków
:
KS Wiązownica
10.10.2020
 
Avia Świdnik
:
Wisła Sandomierz
10.10.2020
 
Korona II Kielce
:
Hetman Zamość
10.10.2020
 
Wisła Puławy
:
Podhale Nowy Targ
10.10.2020
 
Sokół Sieniawa
:
ŁKS Łagów
11.10.2020
14:00

14. kolejka 17.10.2020

Stal Kraśnik
:
Cracovia II Kraków
17.10.2020
14:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
17.10.2020
15:00
Lewart Lubartów
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
17.10.2020
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Hetman Zamość
17.10.2020
15:00
Wisłoka Dębica
:
Jutrzenka Giebułtów
17.10.2020
15:00
Siarka Tarnobrzeg
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.10.2020
16:00
Wisła Puławy
:
Sokół Sieniawa
17.10.2020
 
ŁKS Łagów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.10.2020
14:00
KS Wiązownica
:
Avia Świdnik
18.10.2020
14:30
Wisła Sandomierz
:
Podlasie Biała Podlaska
18.10.2020
15:00

15. kolejka 24.10.2020

Jutrzenka Giebułtów
:
Lewart Lubartów
24.10.2020
12:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
24.10.2020
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Puławy
24.10.2020
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
24.10.2020
14:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
24.10.2020
14:00
Korona II Kielce
:
Wisłoka Dębica
24.10.2020
 
Cracovia II Kraków
:
ŁKS Łagów
24.10.2020
 
Avia Świdnik
:
Stal Kraśnik
24.10.2020
 
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisła Sandomierz
24.10.2020
 
Sokół Sieniawa
:
Podhale Nowy Targ
25.10.2020
14:00

16. kolejka 31.10.2020

Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
31.10.2020
12:00
Lewart Lubartów
:
Korona II Kielce
31.10.2020
13:00
Sokół Sieniawa
:
Orlęta Radzyń Podlaski
31.10.2020
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
14:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Jutrzenka Giebułtów
31.10.2020
16:00
Wisła Puławy
:
Cracovia II Kraków
31.10.2020
 
ŁKS Łagów
:
Avia Świdnik
01.11.2020
13:00
Wisła Sandomierz
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
01.11.2020
13:00
KS Wiązownica
:
KSZO Ostrowiec Św.
01.11.2020
14:00
Wisłoka Dębica
:
Hetman Zamość
01.11.2020
14:00

17. kolejka 07.11.2020

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Sandomierz
07.11.2020
12:00
Podlasie Biała Podlaska
:
ŁKS Łagów
07.11.2020
13:00
Hetman Zamość
:
Lewart Lubartów
07.11.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
07.11.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KS Wiązownica
07.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Wisłoka Dębica
07.11.2020
13:00
Korona II Kielce
:
Siarka Tarnobrzeg
07.11.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
07.11.2020
 
Avia Świdnik
:
Wisła Puławy
07.11.2020
 
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
07.11.2020
 

18. kolejka 11.11.2020

Stal Kraśnik
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
11.11.2020
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisłoka Dębica
11.11.2020
13:00
Wisła Sandomierz
:
Korona II Kielce
11.11.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Cracovia II Kraków
11.11.2020
13:00
KS Wiązownica
:
Jutrzenka Giebułtów
11.11.2020
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Hetman Zamość
11.11.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Avia Świdnik
11.11.2020
 
ŁKS Łagów
:
KSZO Ostrowiec Św.
11.11.2020
 
Lewart Lubartów
:
Chełmianka Chełm
11.11.2020
 
Wisła Puławy
:
Podlasie Biała Podlaska
11.11.2020
 

19. kolejka 14.11.2020

Jutrzenka Giebułtów
:
Stal Kraśnik
14.11.2020
12:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Sokół Sieniawa
14.11.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
ŁKS Łagów
14.11.2020
13:00
Hetman Zamość
:
Wisła Sandomierz
14.11.2020
13:00
Avia Świdnik
:
Orlęta Radzyń Podlaski
14.11.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Podhale Nowy Targ
14.11.2020
 
Korona II Kielce
:
KS Wiązownica
14.11.2020
 
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisła Puławy
14.11.2020
 
Wisłoka Dębica
:
Lewart Lubartów
15.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Siarka Tarnobrzeg
15.11.2020
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

2. kolejka 08.08.2020

08.08.2020
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
08.08.2020
12:00
Korona II Kielce
:
ŁKS Łagów
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
:
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
:
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
:
KS Wiązownica
08.08.2020
17:30
Wisłoka Dębica
:
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik

1. kolejka 01.08.2020

01.08.2020
17:00
Cracovia II Kraków
Avia Świdnik
01.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Podlasie Biała Podlaska
01.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
3:1
KSZO Ostrowiec Św.
01.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Wisłoka Dębica
01.08.2020
18:00
Wisła Puławy
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
02.08.2020
16:00
ŁKS Łagów
Jutrzenka Giebułtów
02.08.2020
16:00
Stal Kraśnik
1:2
Korona II Kielce
02.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
Podhale Nowy Targ
02.08.2020
17:00
KS Wiązownica
3:0
Hetman Zamość
02.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Chełmianka Chełm

3. kolejka 12.08.2020

12.08.2020
16:00
Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Avia Świdnik
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
:
Hetman Zamość
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
:
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
KS Wiązownica
:
Wisłoka Dębica
12.08.2020
 
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
12.08.2020
 
Cracovia II Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.

Wiadomości ligowe


Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00