facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Pogoń Siedlce została ukarana odjęciem 3 punktów za niedozwolone wspomaganie farmakologiczne zawodników w sezonie 2019/20.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 28.08.2020

Sokół Ostróda
2:0
Lech II Poznań
28.08.2020
16:00
Wigry Suwałki
2:1
Olimpia Elbląg
28.08.2020
18:00
Chojniczanka Chojnice
4:2
Pogoń Siedlce
28.08.2020
19:30
Stal Rzeszów
2:1
Górnik Polkowice
29.08.2020
15:00
KKS 1925 Kalisz
2:0
Błękitni Stargard
29.08.2020
17:00
Bytovia Bytów
2:0
Olimpia Grudziądz
29.08.2020
19:46
Motor Lublin
1:2
Znicz Pruszków
29.08.2020
19:50
Śląsk II Wrocław
0:1
Skra Częstochowa
30.08.2020
12:00
Hutnik Kraków
GKS Katowice
30.08.2020
13:30

2. kolejka 04.09.2020

Znicz Pruszków
1:1
Bytovia Bytów
04.09.2020
18:00
Lech II Poznań
6:3
Hutnik Kraków
05.09.2020
12:00
Błękitni Stargard
1:0
Wigry Suwałki
05.09.2020
13:00
Pogoń Siedlce
0:2
Stal Rzeszów
05.09.2020
15:00
Olimpia Grudziądz
1:3
Chojniczanka Chojnice
05.09.2020
16:30
Olimpia Elbląg
1:3
Motor Lublin
05.09.2020
17:00
Skra Częstochowa
1:0
KKS 1925 Kalisz
05.09.2020
17:00
Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław
05.09.2020
17:00
Górnik Polkowice
3:0
Sokół Ostróda
05.09.2020
18:00

3. kolejka 11.09.2020

Wigry Suwałki
2:1
Skra Częstochowa
11.09.2020
17:00
Stal Rzeszów
0:1
Olimpia Grudziądz
12.09.2020
15:00
Chojniczanka Chojnice
2:0
Znicz Pruszków
12.09.2020
17:00
Bytovia Bytów
1:0
Olimpia Elbląg
12.09.2020
18:00
KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków
12.09.2020
18:00
Sokół Ostróda
0:1
Pogoń Siedlce
12.09.2020
18:00
Motor Lublin
2:2
Błękitni Stargard
12.09.2020
18:00
GKS Katowice
3:1
Lech II Poznań
13.09.2020
19:00
Górnik Polkowice
Hutnik Kraków
13.09.2020
13:00

4. kolejka 19.09.2020

Błękitni Stargard
1:4
Bytovia Bytów
19.09.2020
15:00
Znicz Pruszków
0:2
Stal Rzeszów
19.09.2020
15:30
Skra Częstochowa
1:1
Motor Lublin
19.09.2020
16:00
Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków
19.09.2020
19:00
Olimpia Elbląg
0:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2020
17:00
Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki
19.09.2020
16:00
Górnik Polkowice
0:2
GKS Katowice
19.09.2020
18:15
Olimpia Grudziądz
0:4
Sokół Ostróda
19.09.2020
18:00
Śląsk II Wrocław
0:3
KKS 1925 Kalisz
20.09.2020
12:00

5. kolejka 25.09.2020

Wigry Suwałki
2:0
Śląsk II Wrocław
25.09.2020
17:15
Motor Lublin
1:1
Garbarnia Kraków
25.09.2020
19:30
Stal Rzeszów
0:0
Olimpia Elbląg
25.09.2020
16:00
Hutnik Kraków
2:2
Olimpia Grudziądz
25.09.2020
15:30
Chojniczanka Chojnice
2:0
Błękitni Stargard
26.09.2020
17:00
GKS Katowice
2:2
Pogoń Siedlce
26.09.2020
18:00
Bytovia Bytów
0:1
Skra Częstochowa
26.09.2020
18:00
Sokół Ostróda
2:0
Znicz Pruszków
26.09.2020
18:00
Lech II Poznań
1:3
Górnik Polkowice
26.09.2020
13:00

6. kolejka 30.09.2020

Olimpia Elbląg
3:3
Sokół Ostróda
29.09.2020
20:30
Znicz Pruszków
1:0
Hutnik Kraków
29.09.2020
19:00
Skra Częstochowa
1:0
Chojniczanka Chojnice
30.09.2020
15:30
Pogoń Siedlce
4:2
Lech II Poznań
30.09.2020
18:00
Błękitni Stargard
0:5
Stal Rzeszów
30.09.2020
16:00
Olimpia Grudziądz
1:3
GKS Katowice
30.09.2020
18:00
KKS 1925 Kalisz
0:3
Wigry Suwałki
30.09.2020
18:00
Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów
30.09.2020
15:00
Śląsk II Wrocław
1:1
Motor Lublin
30.09.2020
12:00

7. kolejka 03.10.2020

Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków
03.10.2020
18:00
GKS Katowice
1:1
Znicz Pruszków
03.10.2020
19:00
Chojniczanka Chojnice
3:1
Garbarnia Kraków
03.10.2020
17:00
Sokół Ostróda
0:2
Błękitni Stargard
03.10.2020
18:00
Bytovia Bytów
2:2
Śląsk II Wrocław
03.10.2020
18:00
Górnik Polkowice
4:2
Pogoń Siedlce
03.10.2020
16:00
Lech II Poznań
1:2
Olimpia Grudziądz
04.10.2020
12:00
Stal Rzeszów
3:2
Skra Częstochowa
04.10.2020
15:00
Motor Lublin
0:3
KKS 1925 Kalisz
04.10.2020
17:00

8. kolejka 09.10.2020

Znicz Pruszków
2:1
Lech II Poznań
09.10.2020
19:00
Wigry Suwałki
1:0
Motor Lublin
10.10.2020
18:00
Śląsk II Wrocław
2:0
Chojniczanka Chojnice
10.10.2020
12:00
Błękitni Stargard
1:0
Hutnik Kraków
10.10.2020
15:00
Skra Częstochowa
3:0
Sokół Ostróda
10.10.2020
15:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Górnik Polkowice
10.10.2020
18:00
Olimpia Elbląg
1:2
GKS Katowice
10.10.2020
17:00
KKS 1925 Kalisz
2:1
Bytovia Bytów
10.10.2020
18:15
Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów
10.10.2020
14:00

9. kolejka 17.10.2020

Chojniczanka Chojnice
3:0
KKS 1925 Kalisz
16.10.2020
19:30
Pogoń Siedlce
0:1
Olimpia Grudziądz
17.10.2020
17:00
Stal Rzeszów
0:3
Śląsk II Wrocław
17.10.2020
15:00
Hutnik Kraków
Skra Częstochowa
17.10.2020
15:00
Górnik Polkowice
4:0
Znicz Pruszków
17.10.2020
16:00
Bytovia Bytów
1:2
Wigry Suwałki
18.10.2020
15:30
Lech II Poznań
2:3
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
GKS Katowice
5:0
Błękitni Stargard
30.10.2020
17:00
Sokół Ostróda
1:1
Garbarnia Kraków
18.11.2020
16:00

10. kolejka 24.10.2020

Skra Częstochowa
1:0
GKS Katowice
24.10.2020
14:15
Znicz Pruszków
1:2
Pogoń Siedlce
24.10.2020
18:00
Olimpia Elbląg
0:3
Górnik Polkowice
24.10.2020
13:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Stal Rzeszów
24.10.2020
18:00
Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków
24.10.2020
13:00
Śląsk II Wrocław
0:2
Sokół Ostróda
25.10.2020
12:00
Wigry Suwałki
0:0
Chojniczanka Chojnice
25.10.2020
19:30
Błękitni Stargard
1:0
Lech II Poznań
18.11.2020
13:00
Motor Lublin
2:1
Bytovia Bytów
18.11.2020
18:00

11. kolejka 04.11.2020

Stal Rzeszów
1:2
Wigry Suwałki
04.11.2020
13:00
Pogoń Siedlce
4:3
Olimpia Elbląg
04.11.2020
13:00
Sokół Ostróda
1:4
KKS 1925 Kalisz
04.11.2020
18:00
GKS Katowice
Garbarnia Kraków
04.11.2020
18:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Motor Lublin
04.11.2020
19:30
Lech II Poznań
1:0
Skra Częstochowa
04.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
2:1
Błękitni Stargard
04.11.2020
16:00
Olimpia Grudziądz
1:1
Znicz Pruszków
10.11.2020
18:00
Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław
11.11.2020
13:00

12. kolejka 07.11.2020

Skra Częstochowa
1:3
Górnik Polkowice
07.11.2020
14:00
Garbarnia Kraków
Lech II Poznań
07.11.2020
13:00
Olimpia Elbląg
3:1
Olimpia Grudziądz
07.11.2020
13:00
KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków
07.11.2020
18:15
Motor Lublin
1:0
Stal Rzeszów
07.11.2020
16:45
Bytovia Bytów
3:2
Chojniczanka Chojnice
08.11.2020
15:00
Błękitni Stargard
1:2
Pogoń Siedlce
08.11.2020
13:00
Wigry Suwałki
1:2
Sokół Ostróda
08.11.2020
15:00
Śląsk II Wrocław
0:3
GKS Katowice
18.11.2020
12:00

13. kolejka 14.11.2020

Stal Rzeszów
3:3
Bytovia Bytów
14.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
2:2
Błękitni Stargard
14.11.2020
18:00
GKS Katowice
4:1
KKS 1925 Kalisz
14.11.2020
13:00
Sokół Ostróda
1:0
Motor Lublin
14.11.2020
18:00
Lech II Poznań
2:1
Śląsk II Wrocław
14.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków
14.11.2020
16:00
Pogoń Siedlce
1:2
Skra Częstochowa
14.11.2020
13:00
Hutnik Kraków
Wigry Suwałki
15.11.2020
13:00
Znicz Pruszków
1:1
Olimpia Elbląg
15.11.2020
12:00

14. kolejka 21.11.2020

Chojniczanka Chojnice
2:1
Stal Rzeszów
21.11.2020
16:00
KKS 1925 Kalisz
2:0
Lech II Poznań
21.11.2020
18:00
Błękitni Stargard
2:3
Znicz Pruszków
22.11.2020
13:00
Wigry Suwałki
1:2
GKS Katowice
22.11.2020
15:00
Motor Lublin
3:0
Hutnik Kraków
22.11.2020
19:00
Bytovia Bytów
1:0
Sokół Ostróda
22.11.2020
14:00
Skra Częstochowa
4:0
Olimpia Grudziądz
22.11.2020
13:00
Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce
22.11.2020
12:00
Śląsk II Wrocław
0:0
Górnik Polkowice
22.11.2020
12:00

15. kolejka 28.11.2020

Znicz Pruszków
0:5
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
3:1
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
3:0
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
4:2
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
1:1
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
2:1
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
1:2
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

16. kolejka 02.12.2020

Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
2:1
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
1:0
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
KKS 1925 Kalisz
0:1
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
0:1
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00
Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków
09.12.2020
12:00
Sokół Ostróda
2:3
Stal Rzeszów
16.12.2020
16:15
Wigry Suwałki
0:1
Górnik Polkowice
31.03.2021
13:00

17. kolejka 05.12.2020

Błękitni Stargard
1:0
Skra Częstochowa
05.12.2020
13:00
Olimpia Elbląg
1:2
Garbarnia Kraków
05.12.2020
12:00
Znicz Pruszków
1:3
Śląsk II Wrocław
05.12.2020
12:00
Górnik Polkowice
1:1
Motor Lublin
05.12.2020
14:00
Pogoń Siedlce
1:2
Wigry Suwałki
05.12.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
0:1
KKS 1925 Kalisz
06.12.2020
18:00
GKS Katowice
1:2
Chojniczanka Chojnice
06.12.2020
18:45
Lech II Poznań
1:1
Bytovia Bytów
06.12.2020
13:00
Hutnik Kraków
Stal Rzeszów
10.03.2021
14:00

18. kolejka 12.12.2020

Motor Lublin
3:3
Pogoń Siedlce
12.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
1:1
Olimpia Grudziądz
12.12.2020
15:00
Chojniczanka Chojnice
3:0
Lech II Poznań
12.12.2020
16:00
Bytovia Bytów
0:2
Górnik Polkowice
12.12.2020
16:00
Sokół Ostróda
3:0
Hutnik Kraków
12.12.2020
18:00
Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard
12.12.2020
12:00
Śląsk II Wrocław
3:1
Olimpia Elbląg
12.12.2020
17:00
Stal Rzeszów
0:1
GKS Katowice
13.12.2020
12:15
KKS 1925 Kalisz
1:0
Znicz Pruszków
13.12.2020
14:00

19. kolejka 27.02.2021

Znicz Pruszków
1:2
Wigry Suwałki
27.02.2021
12:00
Pogoń Siedlce
2:0
Bytovia Bytów
27.02.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Motor Lublin
27.02.2021
14:00
Lech II Poznań
5:1
Stal Rzeszów
27.02.2021
13:00
GKS Katowice
2:1
Sokół Ostróda
27.02.2021
17:00
Olimpia Elbląg
1:0
KKS 1925 Kalisz
27.02.2021
14:00
Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków
27.02.2021
13:00
Górnik Polkowice
2:2
Chojniczanka Chojnice
28.02.2021
20:00
Błękitni Stargard
1:1
Śląsk II Wrocław
28.02.2021
13:00

20. kolejka 06.03.2021

Lech II Poznań
1:1
Sokół Ostróda
06.03.2021
13:00
Olimpia Elbląg
0:0
Wigry Suwałki
06.03.2021
14:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
06.03.2021
13:00
Błękitni Stargard
0:4
KKS 1925 Kalisz
06.03.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
0:0
Bytovia Bytów
06.03.2021
14:00
Znicz Pruszków
0:1
Motor Lublin
06.03.2021
12:00
GKS Katowice
Hutnik Kraków
06.03.2021
17:00
Pogoń Siedlce
0:2
Chojniczanka Chojnice
07.03.2021
20:15
Skra Częstochowa
2:0
Śląsk II Wrocław
07.03.2021
13:00

21. kolejka 13.03.2021

Motor Lublin
1:0
Olimpia Elbląg
11.03.2021
19:30
Wigry Suwałki
0:1
Błękitni Stargard
12.03.2021
17:00
Chojniczanka Chojnice
3:1
Olimpia Grudziądz
12.03.2021
19:30
Bytovia Bytów
2:2
Znicz Pruszków
13.03.2021
16:00
KKS 1925 Kalisz
0:1
Skra Częstochowa
13.03.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków
13.03.2021
13:00
Sokół Ostróda
0:1
Górnik Polkowice
13.03.2021
16:30
Hutnik Kraków
Lech II Poznań
14.03.2021
13:15
Stal Rzeszów
1:5
Pogoń Siedlce
07.04.2021
14:00

22. kolejka 17.03.2021

Skra Częstochowa
3:2
Wigry Suwałki
17.03.2021
15:00
Olimpia Grudziądz
2:1
Stal Rzeszów
17.03.2021
18:00
Znicz Pruszków
0:2
Chojniczanka Chojnice
17.03.2021
15:00
Olimpia Elbląg
0:1
Bytovia Bytów
17.03.2021
14:00
Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz
17.03.2021
13:00
Błękitni Stargard
1:1
Motor Lublin
17.03.2021
14:00
Lech II Poznań
1:2
GKS Katowice
17.03.2021
18:00
Hutnik Kraków
Górnik Polkowice
17.03.2021
14:00
Pogoń Siedlce
2:3
Sokół Ostróda
31.03.2021
16:00

23. kolejka 20.03.2021

Bytovia Bytów
3:1
Błękitni Stargard
20.03.2021
16:00
Sokół Ostróda
0:2
Olimpia Grudziądz
20.03.2021
18:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Śląsk II Wrocław
20.03.2021
16:00
Stal Rzeszów
1:0
Znicz Pruszków
21.03.2021
13:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Olimpia Elbląg
21.03.2021
15:00
Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków
21.03.2021
13:00
GKS Katowice
2:1
Górnik Polkowice
21.03.2021
19:30
Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce
22.03.2021
15:00
Motor Lublin
0:0
Skra Częstochowa
07.04.2021
15:00

24. kolejka 27.03.2021

Śląsk II Wrocław
3:0
Wigry Suwałki
27.03.2021
13:00
Olimpia Elbląg
1:3
Stal Rzeszów
27.03.2021
14:00
Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków
27.03.2021
14:00
Błękitni Stargard
0:2
Chojniczanka Chojnice
27.03.2021
13:00
Znicz Pruszków
2:1
Sokół Ostróda
27.03.2021
15:30
Górnik Polkowice
4:0
Lech II Poznań
27.03.2021
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
GKS Katowice
28.03.2021
16:45
Skra Częstochowa
0:0
Bytovia Bytów
28.03.2021
16:00
Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
21.04.2021
 

25. kolejka 03.04.2021

Stal Rzeszów
2:2
Błękitni Stargard
02.04.2021
13:00
Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków
02.04.2021
14:00
Sokół Ostróda
2:1
Olimpia Elbląg
03.04.2021
12:00
Hutnik Kraków
Znicz Pruszków
03.04.2021
13:00
Chojniczanka Chojnice
1:3
Skra Częstochowa
03.04.2021
12:15
Lech II Poznań
0:2
Pogoń Siedlce
03.04.2021
12:00
GKS Katowice
1:0
Olimpia Grudziądz
03.04.2021
17:00
Wigry Suwałki
2:0
KKS 1925 Kalisz
03.04.2021
18:00
Motor Lublin
2:3
Śląsk II Wrocław
03.04.2021
15:15

26. kolejka 10.04.2021

Znicz Pruszków
1:0
GKS Katowice
08.04.2021
18:00
Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg
10.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice
10.04.2021
15:00
Błękitni Stargard
3:1
Sokół Ostróda
10.04.2021
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
Górnik Polkowice
10.04.2021
16:00
Olimpia Grudziądz
1:3
Lech II Poznań
10.04.2021
20:15
Skra Częstochowa
3:4
Stal Rzeszów
10.04.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Motor Lublin
10.04.2021
18:00
Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00

27. kolejka 14.04.2021

Lech II Poznań
2:5
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
0:1
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
6:0
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
2:1
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
Przełożone
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
 
Przełożone
Bytovia Bytów
2:3
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
 
Przełożone

28. kolejka 17.04.2021

Skra Częstochowa
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
:
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
:
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
20.04.2021
14:15

29. kolejka 24.04.2021

Chojniczanka Chojnice
:
Wigry Suwałki
23.04.2021
19:30
GKS Katowice
:
Skra Częstochowa
24.04.2021
17:00
Pogoń Siedlce
:
Znicz Pruszków
24.04.2021
17:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Elbląg
24.04.2021
00:00
Stal Rzeszów
:
KKS 1925 Kalisz
24.04.2021
00:00
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
24.04.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Śląsk II Wrocław
24.04.2021
18:00
Lech II Poznań
:
Błękitni Stargard
24.04.2021
00:00
Bytovia Bytów
:
Motor Lublin
24.04.2021
18:00

30. kolejka 28.04.2021

Wigry Suwałki
:
Stal Rzeszów
28.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Pogoń Siedlce
28.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
:
Sokół Ostróda
28.04.2021
18:00
Garbarnia Kraków
:
GKS Katowice
28.04.2021
17:00
Motor Lublin
:
Chojniczanka Chojnice
28.04.2021
00:00
Skra Częstochowa
:
Lech II Poznań
28.04.2021
15:00
Błękitni Stargard
:
Górnik Polkowice
28.04.2021
16:00
Znicz Pruszków
:
Olimpia Grudziądz
28.04.2021
00:00
Śląsk II Wrocław
:
Hutnik Kraków
28.04.2021
15:00

31. kolejka 01.05.2021

Górnik Polkowice
:
Skra Częstochowa
01.05.2021
00:00
Lech II Poznań
:
Garbarnia Kraków
01.05.2021
00:00
Olimpia Grudziądz
:
Olimpia Elbląg
01.05.2021
16:00
Hutnik Kraków
:
KKS 1925 Kalisz
01.05.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Motor Lublin
01.05.2021
00:00
Pogoń Siedlce
:
Błękitni Stargard
01.05.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Wigry Suwałki
01.05.2021
18:00
GKS Katowice
:
Śląsk II Wrocław
01.05.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Bytovia Bytów
02.05.2021
17:00

32. kolejka 08.05.2021

Bytovia Bytów
:
Stal Rzeszów
08.05.2021
18:00
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
08.05.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
:
GKS Katowice
08.05.2021
18:00
Motor Lublin
:
Sokół Ostróda
08.05.2021
00:00
Śląsk II Wrocław
:
Lech II Poznań
08.05.2021
00:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Polkowice
08.05.2021
16:00
Skra Częstochowa
:
Pogoń Siedlce
08.05.2021
17:30
Wigry Suwałki
:
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
08.05.2021
15:00

33. kolejka 15.05.2021

Stal Rzeszów
:
Chojniczanka Chojnice
15.05.2021
00:00
Lech II Poznań
:
KKS 1925 Kalisz
15.05.2021
00:00
Znicz Pruszków
:
Błękitni Stargard
15.05.2021
00:00
GKS Katowice
:
Wigry Suwałki
15.05.2021
18:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
15.05.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Bytovia Bytów
15.05.2021
18:00
Olimpia Grudziądz
:
Skra Częstochowa
15.05.2021
17:00
Pogoń Siedlce
:
Garbarnia Kraków
15.05.2021
17:00
Górnik Polkowice
:
Śląsk II Wrocław
15.05.2021
00:00

34. kolejka 19.05.2021

Skra Częstochowa
:
Znicz Pruszków
19.05.2021
16:00
Bytovia Bytów
:
Hutnik Kraków
19.05.2021
18:00
Garbarnia Kraków
:
Olimpia Grudziądz
19.05.2021
17:00
Chojniczanka Chojnice
:
Sokół Ostróda
19.05.2021
19:30
Błękitni Stargard
:
Olimpia Elbląg
19.05.2021
17:00
Wigry Suwałki
:
Lech II Poznań
19.05.2021
16:00
KKS 1925 Kalisz
:
Górnik Polkowice
19.05.2021
18:00
Śląsk II Wrocław
:
Pogoń Siedlce
19.05.2021
16:00
Motor Lublin
:
GKS Katowice
19.05.2021
00:00

35. kolejka 22.05.2021

Górnik Polkowice
:
Wigry Suwałki
22.05.2021
00:00
Olimpia Grudziądz
:
Śląsk II Wrocław
22.05.2021
17:00
Lech II Poznań
:
Motor Lublin
22.05.2021
00:00
Hutnik Kraków
:
Chojniczanka Chojnice
22.05.2021
17:00
Pogoń Siedlce
:
KKS 1925 Kalisz
22.05.2021
17:00
Znicz Pruszków
:
Garbarnia Kraków
22.05.2021
00:00
Stal Rzeszów
:
Sokół Ostróda
22.05.2021
00:00
GKS Katowice
:
Bytovia Bytów
23.05.2021
18:00
Olimpia Elbląg
:
Skra Częstochowa
23.05.2021
15:00

36. kolejka 29.05.2021

Chojniczanka Chojnice
:
GKS Katowice
28.05.2021
19:30
Skra Częstochowa
:
Błękitni Stargard
29.05.2021
17:30
Garbarnia Kraków
:
Olimpia Elbląg
29.05.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Znicz Pruszków
29.05.2021
17:00
Motor Lublin
:
Górnik Polkowice
29.05.2021
00:00
Wigry Suwałki
:
Pogoń Siedlce
29.05.2021
16:00
KKS 1925 Kalisz
:
Olimpia Grudziądz
29.05.2021
18:00
Bytovia Bytów
:
Lech II Poznań
29.05.2021
18:00
Stal Rzeszów
:
Hutnik Kraków
29.05.2021
00:00

37. kolejka 05.06.2021

Pogoń Siedlce
:
Motor Lublin
05.06.2021
00:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
05.06.2021
17:00
Lech II Poznań
:
Chojniczanka Chojnice
05.06.2021
00:00
Górnik Polkowice
:
Bytovia Bytów
05.06.2021
00:00
Hutnik Kraków
:
Sokół Ostróda
05.06.2021
17:00
Błękitni Stargard
:
Garbarnia Kraków
05.06.2021
13:00
Olimpia Elbląg
:
Śląsk II Wrocław
05.06.2021
15:00
GKS Katowice
:
Stal Rzeszów
05.06.2021
18:00
Znicz Pruszków
:
KKS 1925 Kalisz
05.06.2021
00:00

38. kolejka 12.06.2021

Chojniczanka Chojnice
:
Górnik Polkowice
12.06.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Błękitni Stargard
12.06.2021
00:00
Wigry Suwałki
:
Znicz Pruszków
12.06.2021
00:00
Bytovia Bytów
:
Pogoń Siedlce
12.06.2021
18:00
Motor Lublin
:
Olimpia Grudziądz
12.06.2021
00:00
Stal Rzeszów
:
Lech II Poznań
12.06.2021
00:00
Sokół Ostróda
:
GKS Katowice
12.06.2021
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Olimpia Elbląg
12.06.2021
18:00
Garbarnia Kraków
:
Skra Częstochowa
12.06.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

27. kolejka 14.04.2021

14.04.2021
13:00
Lech II Poznań
2:5
Znicz Pruszków
14.04.2021
18:00
Motor Lublin
0:1
Wigry Suwałki
14.04.2021
19:30
Chojniczanka Chojnice
6:0
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
16:30
Hutnik Kraków
Błękitni Stargard
14.04.2021
18:00
Sokół Ostróda
2:1
Skra Częstochowa
14.04.2021
 
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
2:3
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
 
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków

26. kolejka 10.04.2021

08.04.2021
18:00
Znicz Pruszków
1:0
GKS Katowice
10.04.2021
16:00
Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg
10.04.2021
15:00
Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice
10.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
3:1
Sokół Ostróda
10.04.2021
16:00
Pogoń Siedlce
1:2
Górnik Polkowice
10.04.2021
20:15
Olimpia Grudziądz
1:3
Lech II Poznań
10.04.2021
13:00
Skra Częstochowa
3:4
Stal Rzeszów
10.04.2021
18:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Motor Lublin
11.04.2021
13:00
Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów

28. kolejka 17.04.2021

17.04.2021
16:00
Skra Częstochowa
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Lech II Poznań
17.04.2021
15:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Ostróda
18.04.2021
17:50
KKS 1925 Kalisz
:
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Pogoń Siedlce
18.04.2021
13:00
Śląsk II Wrocław
:
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
20.04.2021
14:15
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
16.04.2021
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Pogoń Szczecin
16.04.2021
18:00
Wisła Kraków
:
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:4
Radomiak Radom
14.04.2021
13:00
GKS Jastrzębie
:
Miedź Legnica
16.04.2021
17:40
ŁKS Łódź
:
Arka Gdynia
16.04.2021
17:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
:
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
Górnik Łęczna
:
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
:
Korona Kielce
18.04.2021
12:40

II liga

Lech II Poznań
2:5
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
0:1
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
6:0
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
4:1
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
2:1
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
Przełożone
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
 
Przełożone
Bytovia Bytów
2:3
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
 
Przełożone
Skra Częstochowa
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
:
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
:
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Przełożone
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Przełożone
Orlęta Radzyń Podlaski
2:6
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
1:2
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Przełożone
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
2:1
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00
Przełożone
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
:
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
:
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Stal Rz.
17.04.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
:
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
:
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
:
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
:
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
:
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
:
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
:
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
:
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
:
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
:
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
:
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny