facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

PKO Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.08.2020

Zagłębie Lubin
2:1
Lech Poznań
21.08.2020
18:00
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
22.08.2020
15:00
Śląsk Wrocław
2:0
Piast Gliwice
22.08.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:2
Legia Warszawa
22.08.2020
20:00
Wisła Płock
1:1
Stal Mielec
23.08.2020
12:30
Warta Poznań
0:1
Lechia Gdańsk
23.08.2020
15:00
Górnik Zabrze
4:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.08.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
1:1
Wisła Kraków
24.08.2020
18:00

2. kolejka 28.08.2020

Zagłębie Lubin
1:0
Warta Poznań
28.08.2020
18:00
Stal Mielec
0:2
Górnik Zabrze
28.08.2020
20:30
Lechia Gdańsk
1:3
Raków Częstochowa
29.08.2020
15:00
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław
29.08.2020
17:30
Legia Warszawa
1:2
Jagiellonia Białystok
29.08.2020
20:00
Piast Gliwice
0:1
Pogoń Szczecin
30.08.2020
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Cracovia Kraków
30.08.2020
15:00
Lech Poznań
2:2
Wisła Płock
30.08.2020
17:30

3. kolejka 11.09.2020

Jagiellonia Białystok
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.09.2020
18:00
Wisła Płock
0:1
Legia Warszawa
11.09.2020
20:30
Cracovia Kraków
1:1
Stal Mielec
12.09.2020
15:00
Warta Poznań
0:0
Piast Gliwice
12.09.2020
17:30
Śląsk Wrocław
3:3
Lech Poznań
12.09.2020
20:00
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
13.09.2020
15:00
Górnik Zabrze
3:0
Lechia Gdańsk
13.09.2020
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Zagłębie Lubin
14.09.2020
18:00

4. kolejka 19.09.2020

Wisła Kraków
Wisła Płock
18.09.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:4
Raków Częstochowa
18.09.2020
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Śląsk Wrocław
19.09.2020
17:30
Legia Warszawa
1:3
Górnik Zabrze
19.09.2020
20:00
Lechia Gdańsk
4:2
Stal Mielec
19.09.2020
15:00
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
20.09.2020
15:00
Lech Poznań
1:0
Warta Poznań
20.09.2020
17:30
Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

5. kolejka 26.09.2020

Wisła Płock
1:3
Warta Poznań
25.09.2020
18:00
Górnik Zabrze
0:0
Wisła Kraków
25.09.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Zagłębie Lubin
26.09.2020
20:00
Cracovia Kraków
2:2
Raków Częstochowa
26.09.2020
15:00
Lechia Gdańsk
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.09.2020
17:30
Stal Mielec
3:2
Piast Gliwice
28.09.2020
18:00
Legia Warszawa
2:1
Śląsk Wrocław
21.10.2020
18:00
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
16.12.2020
20:30

6. kolejka 03.10.2020

Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
02.10.2020
20:30
Raków Częstochowa
3:0
Wisła Płock
02.10.2020
18:00
Zagłębie Lubin
2:0
Górnik Zabrze
03.10.2020
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Stal Mielec
03.10.2020
15:00
Piast Gliwice
1:4
Lech Poznań
04.10.2020
17:30
Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00
Warta Poznań
:
Legia Warszawa
02.11.2020
18:00

7. kolejka 17.10.2020

Jagiellonia Białystok
2:1
Lech Poznań
17.10.2020
20:00
Cracovia Kraków
1:0
Piast Gliwice
17.10.2020
15:00
Górnik Zabrze
1:3
Raków Częstochowa
17.10.2020
17:30
Wisła Płock
1:0
Śląsk Wrocław
18.10.2020
12:30
Legia Warszawa
2:1
Zagłębie Lubin
18.10.2020
17:30
Stal Mielec
Wisła Kraków
18.10.2020
15:00
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
19.10.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:2
Warta Poznań
19.10.2020
18:00

8. kolejka 24.10.2020

Zagłębie Lubin
1:1
Lechia Gdańsk
23.10.2020
20:30
Piast Gliwice
2:2
Wisła Płock
23.10.2020
18:00
Śląsk Wrocław
1:0
Jagiellonia Białystok
24.10.2020
17:30
Pogoń Szczecin
0:0
Legia Warszawa
24.10.2020
20:00
Wisła Kraków
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:1
Stal Mielec
24.10.2020
15:00
Lech Poznań
1:1
Cracovia Kraków
25.10.2020
17:30
Warta Poznań
0:1
Górnik Zabrze
26.10.2020
18:00

9. kolejka 07.11.2020

Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
07.11.2020
00:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
07.11.2020
00:00
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
07.11.2020
00:00
Lechia Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
07.11.2020
00:00
Stal Mielec
:
Warta Poznań
07.11.2020
00:00
Górnik Zabrze
:
Piast Gliwice
07.11.2020
00:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Lubin
07.11.2020
00:00
Raków Częstochowa
:
Wisła Kraków
07.11.2020
00:00

10. kolejka 21.11.2020

Zagłębie Lubin
:
Stal Mielec
21.11.2020
00:00
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
21.11.2020
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
21.11.2020
00:00
Pogoń Szczecin
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.11.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
21.11.2020
00:00
Lech Poznań
:
Raków Częstochowa
21.11.2020
00:00
Piast Gliwice
:
Lechia Gdańsk
21.11.2020
00:00
Warta Poznań
:
Wisła Kraków
21.11.2020
00:00

11. kolejka 28.11.2020

Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.11.2020
00:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2020
00:00
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
28.11.2020
00:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
28.11.2020
00:00
Stal Mielec
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
00:00
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
28.11.2020
00:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Śląsk Wrocław
28.11.2020
00:00
Raków Częstochowa
:
Warta Poznań
28.11.2020
00:00

12. kolejka 05.12.2020

Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
05.12.2020
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Warta Poznań
05.12.2020
00:00
Pogoń Szczecin
:
Stal Mielec
05.12.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
05.12.2020
00:00
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
05.12.2020
00:00
Legia Warszawa
:
Lechia Gdańsk
05.12.2020
00:00
Lech Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
05.12.2020
00:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
05.12.2020
00:00

13. kolejka 12.12.2020

Zagłębie Lubin
:
Śląsk Wrocław
12.12.2020
00:00
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
12.12.2020
00:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Płock
12.12.2020
00:00
Stal Mielec
:
Lech Poznań
12.12.2020
00:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
12.12.2020
00:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Piast Gliwice
12.12.2020
00:00
Raków Częstochowa
:
Jagiellonia Białystok
12.12.2020
00:00
Warta Poznań
:
Pogoń Szczecin
12.12.2020
00:00

14. kolejka 19.12.2020

Śląsk Wrocław
:
Warta Poznań
19.12.2020
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Górnik Zabrze
19.12.2020
00:00
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
19.12.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Lechia Gdańsk
19.12.2020
00:00
Wisła Płock
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
19.12.2020
00:00
Legia Warszawa
:
Stal Mielec
19.12.2020
00:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.12.2020
00:00
Piast Gliwice
:
Raków Częstochowa
19.12.2020
00:00

15. kolejka 06.02.2021

Zagłębie Lubin
:
Wisła Płock
06.02.2021
00:00
Wisła Kraków
:
Piast Gliwice
06.02.2021
00:00
Lechia Gdańsk
:
Jagiellonia Białystok
06.02.2021
00:00
Stal Mielec
:
Śląsk Wrocław
06.02.2021
00:00
Górnik Zabrze
:
Lech Poznań
06.02.2021
00:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Legia Warszawa
06.02.2021
00:00
Raków Częstochowa
:
Pogoń Szczecin
06.02.2021
00:00
Warta Poznań
:
Cracovia Kraków
06.02.2021
00:00

16. kolejka 13.02.2021

Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
13.02.2021
00:00
Wisła Kraków
:
Jagiellonia Białystok
13.02.2021
00:00
Legia Warszawa
:
Raków Częstochowa
13.02.2021
00:00
Lechia Gdańsk
:
Warta Poznań
13.02.2021
00:00
Stal Mielec
:
Wisła Płock
13.02.2021
00:00
Lech Poznań
:
Zagłębie Lubin
13.02.2021
00:00
Piast Gliwice
:
Śląsk Wrocław
13.02.2021
00:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Górnik Zabrze
13.02.2021
00:00

17. kolejka 20.02.2021

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
20.02.2021
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Legia Warszawa
20.02.2021
00:00
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
20.02.2021
00:00
Cracovia Kraków
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
20.02.2021
00:00
Wisła Płock
:
Lech Poznań
20.02.2021
00:00
Górnik Zabrze
:
Stal Mielec
20.02.2021
00:00
Raków Częstochowa
:
Lechia Gdańsk
20.02.2021
00:00
Warta Poznań
:
Zagłębie Lubin
20.02.2021
00:00

18. kolejka 27.02.2021

Zagłębie Lubin
:
Raków Częstochowa
27.02.2021
00:00
Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
27.02.2021
00:00
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
27.02.2021
00:00
Lechia Gdańsk
:
Górnik Zabrze
27.02.2021
00:00
Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
27.02.2021
00:00
Lech Poznań
:
Śląsk Wrocław
27.02.2021
00:00
Piast Gliwice
:
Warta Poznań
27.02.2021
00:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Jagiellonia Białystok
27.02.2021
00:00

19. kolejka 06.03.2021

Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
06.03.2021
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
06.03.2021
00:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
06.03.2021
00:00
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
06.03.2021
00:00
Stal Mielec
:
Lechia Gdańsk
06.03.2021
00:00
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
06.03.2021
00:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
06.03.2021
00:00
Warta Poznań
:
Lech Poznań
06.03.2021
00:00

20. kolejka 13.03.2021

Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
13.03.2021
00:00
Śląsk Wrocław
:
Legia Warszawa
13.03.2021
00:00
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
13.03.2021
00:00
Wisła Kraków
:
Górnik Zabrze
13.03.2021
00:00
Piast Gliwice
:
Stal Mielec
13.03.2021
00:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Lechia Gdańsk
13.03.2021
00:00
Raków Częstochowa
:
Cracovia Kraków
13.03.2021
00:00
Warta Poznań
:
Wisła Płock
13.03.2021
00:00

21. kolejka 20.03.2021

Jagiellonia Białystok
:
Pogoń Szczecin
20.03.2021
00:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
20.03.2021
00:00
Wisła Płock
:
Raków Częstochowa
20.03.2021
00:00
Legia Warszawa
:
Warta Poznań
20.03.2021
00:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Kraków
20.03.2021
00:00
Stal Mielec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
20.03.2021
00:00
Lech Poznań
:
Piast Gliwice
20.03.2021
00:00
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Lubin
20.03.2021
00:00

22. kolejka 03.04.2021

Zagłębie Lubin
:
Legia Warszawa
03.04.2021
00:00
Śląsk Wrocław
:
Wisła Płock
03.04.2021
00:00
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
03.04.2021
00:00
Wisła Kraków
:
Stal Mielec
03.04.2021
00:00
Lech Poznań
:
Jagiellonia Białystok
03.04.2021
00:00
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
03.04.2021
00:00
Raków Częstochowa
:
Górnik Zabrze
03.04.2021
00:00
Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.04.2021
00:00

23. kolejka 10.04.2021

Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
10.04.2021
00:00
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
10.04.2021
00:00
Wisła Płock
:
Piast Gliwice
10.04.2021
00:00
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
10.04.2021
00:00
Lechia Gdańsk
:
Zagłębie Lubin
10.04.2021
00:00
Stal Mielec
:
Raków Częstochowa
10.04.2021
00:00
Górnik Zabrze
:
Warta Poznań
10.04.2021
00:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Wisła Kraków
10.04.2021
00:00

24. kolejka 17.04.2021

Zagłębie Lubin
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.04.2021
00:00
Śląsk Wrocław
:
Lechia Gdańsk
17.04.2021
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
00:00
Pogoń Szczecin
:
Wisła Płock
17.04.2021
00:00
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
17.04.2021
00:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
17.04.2021
00:00
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
17.04.2021
00:00
Warta Poznań
:
Stal Mielec
17.04.2021
00:00

25. kolejka 21.04.2021

Wisła Kraków
:
Warta Poznań
21.04.2021
00:00
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
21.04.2021
00:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
21.04.2021
00:00
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
21.04.2021
00:00
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
21.04.2021
00:00
Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
21.04.2021
00:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Pogoń Szczecin
21.04.2021
00:00
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań
21.04.2021
00:00

26. kolejka 24.04.2021

Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
24.04.2021
00:00
Śląsk Wrocław
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2021
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Stal Mielec
24.04.2021
00:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
24.04.2021
00:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
24.04.2021
00:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
24.04.2021
00:00
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
24.04.2021
00:00
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
24.04.2021
00:00

27. kolejka 01.05.2021

Zagłębie Lubin
:
Piast Gliwice
01.05.2021
00:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
01.05.2021
00:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
01.05.2021
00:00
Stal Mielec
:
Pogoń Szczecin
01.05.2021
00:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
01.05.2021
00:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Lech Poznań
01.05.2021
00:00
Raków Częstochowa
:
Śląsk Wrocław
01.05.2021
00:00
Warta Poznań
:
Jagiellonia Białystok
01.05.2021
00:00

28. kolejka 08.05.2021

Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
08.05.2021
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Raków Częstochowa
08.05.2021
00:00
Pogoń Szczecin
:
Warta Poznań
08.05.2021
00:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze
08.05.2021
00:00
Wisła Płock
:
Lechia Gdańsk
08.05.2021
00:00
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
08.05.2021
00:00
Lech Poznań
:
Stal Mielec
08.05.2021
00:00
Piast Gliwice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
08.05.2021
00:00

29. kolejka 12.05.2021

Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
12.05.2021
00:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
12.05.2021
00:00
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
12.05.2021
00:00
Stal Mielec
:
Legia Warszawa
12.05.2021
00:00
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
12.05.2021
00:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Wisła Płock
12.05.2021
00:00
Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
12.05.2021
00:00
Warta Poznań
:
Śląsk Wrocław
12.05.2021
00:00

30. kolejka 16.05.2021

Śląsk Wrocław
:
Stal Mielec
16.05.2021
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
16.05.2021
00:00
Pogoń Szczecin
:
Raków Częstochowa
16.05.2021
00:00
Cracovia Kraków
:
Warta Poznań
16.05.2021
00:00
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
00:00
Legia Warszawa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
00:00
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
16.05.2021
00:00
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
16.05.2021
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

9. kolejka 07.11.2020

07.11.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
07.11.2020
00:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
07.11.2020
00:00
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
07.11.2020
00:00
Lechia Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
07.11.2020
00:00
Stal Mielec
:
Warta Poznań
07.11.2020
00:00
Górnik Zabrze
:
Piast Gliwice
07.11.2020
00:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Lubin
07.11.2020
00:00
Raków Częstochowa
:
Wisła Kraków

8. kolejka 24.10.2020

23.10.2020
20:30
Zagłębie Lubin
1:1
Lechia Gdańsk
23.10.2020
18:00
Piast Gliwice
2:2
Wisła Płock
24.10.2020
17:30
Śląsk Wrocław
1:0
Jagiellonia Białystok
24.10.2020
20:00
Pogoń Szczecin
0:0
Legia Warszawa
24.10.2020
15:00
Wisła Kraków
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:1
Stal Mielec
25.10.2020
17:30
Lech Poznań
1:1
Cracovia Kraków
26.10.2020
18:00
Warta Poznań
0:1
Górnik Zabrze

10. kolejka 21.11.2020

21.11.2020
00:00
Zagłębie Lubin
:
Stal Mielec
21.11.2020
00:00
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
21.11.2020
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
21.11.2020
00:00
Pogoń Szczecin
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.11.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
21.11.2020
00:00
Lech Poznań
:
Raków Częstochowa
21.11.2020
00:00
Piast Gliwice
:
Lechia Gdańsk
21.11.2020
00:00
Warta Poznań
:
Wisła Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00
Warta Poznań
:
Legia Warszawa
02.11.2020
18:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
2:3
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
.
GKS Katowice
:
Błękitni Stargard
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (17 października, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Lewart Lubartów
31.10.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
11:00
Avia Świdnik
:
Stal Kraśnik
31.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
31.10.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
31.10.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
31.10.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
31.10.2020
17:00
Korona II Kielce
:
Wisłoka Dębica
31.10.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
31.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II
31.10.2020
14:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
31.10.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Proszowianka Proszowice
31.10.2020
14:00
KS Chełmek
:
Garbarnia II Kraków
31.10.2020
14:00
LKS Rajsko
:
Wiślanie Jaśkowice
31.10.2020
11:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
31.10.2020
11:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Watra Białka Tatrzańska
:
Orkan Szczyrzyc
31.10.2020
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Lubań Maniowy
31.10.2020
13:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
31.10.2020
14:00
Sokół Słopnice
:
Unia Tarnów
31.10.2020
13:00
Rylovia Rylowa
:
Poprad Rytro
31.10.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
31.10.2020
13:00
Barciczanka Barcice
:
Glinik Gorlice
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
GKS Drwinia
31.10.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
:
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
:
Przebój Wolbrom
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Przemsza Klucze
:
TS Węgrzce
31.10.2020
14:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
:
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
:
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
:
Dąbski Kraków
31.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
:
Skawinka Skawina
31.10.2020
15:45
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
:
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
14:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
31.10.2020
13:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Złomex Branice
31.10.2020
15:00
Pasternik Ochojno
:
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
15:00
Orzeł Myślenice
:
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiarusy Igołomia
31.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Zgoda Byczyna
31.10.2020
13:30
Brzezina Osiek
:
Sokół Przytkowice
31.10.2020
12:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Tempo Białka
31.10.2020
13:30
LKS Gorzów
:
Halniak Maków Podhalański
31.10.2020
14:00
Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
31.10.2020
14:00
Victoria Jaworzno
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
31.10.2020
14:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
31.10.2020
14:00
LKS Żarki
:
Hejnał Kęty
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tuchovia Tuchów
31.10.2020
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
31.10.2020
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szynwałd
31.10.2020
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Zorza Zaczarnie
31.10.2020
11:00
LKS Rzuchowa
:
Polan Żabno
31.10.2020
14:00
LKS Ładna
:
Olimpia Wojnicz
31.10.2020
13:00
Ikar Odporyszów
:
Unia Niedomice
31.10.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Orzeł Dębno
:
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia B.
31.10.2020
14:00
Sokół Maszkienice
:
Arkadia Olszyny
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
:
Wola Radłowska
31.10.2020
11:00
Poręba Spytkowska
:
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
Zawisza R.
31.10.2020
11:00
LKS Zagórzany
:
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
:
LKSKobylankaKobylanka
31.10.2020
14:00
Zyndram
:
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
:
Podhalanin Biecz
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
13:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
Ekler Baranówka
:
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
14:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Błękitni II Modlnica
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
:
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
:
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
:
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
:
Strażak Rączna
31.10.2020
11:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
14:00
Fairant Kraków
:
Iskra Krzęcin
31.10.2020
13:00
Płomień Kostrze
:
Kabel Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Skotniki
:
Rzozovia Rzozów
31.10.2020
14:30
Krakus Swoszowice
:
Tramwaj Kraków
31.10.2020
14:30
Gajowianka Gaj
:
Strzelcy Kraków
31.10.2020
14:30
Bratniak Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
31.10.2020
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
:
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
:
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
:
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
:
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
:
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
11:00
Zieloni Niegowić
:
Iskra Zakrzów
31.10.2020
15:00
Zryw Szarów
:
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
14:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
:
Zielonka Wrząsowice
31.10.2020
18:00
Rokita Kornatka
:
Beskid Tokarnia
31.10.2020
14:00
Górki Myślenice
:
Staw Polanka
31.10.2020
15:00
Iskra Brzączowice
:
Skalnik Trzemeśnia
31.10.2020
14:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Sokół Borzęta
31.10.2020
14:30
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
31.10.2020
14:30
Gościbia Sułkowice
:
Topór Tenczyn
31.10.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
:
Sokół Gołaczewy
31.10.2020
12:00
Błysk Zederman
:
Olimpia Łobzów
31.10.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Laskowianka Laski
:
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2020
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błyskawica Kolbark
31.10.2020
14:00
Legion Bydlin
:
Pilica Wierbka
31.10.2020
14:30
Unia Jaroszowiec
:
Spartak Charsznica
31.10.2020
14:30
Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
:
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
31.10.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
:
Victoria Zalas
31.10.2020
11:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
31.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Borkowianka Borek Sz.
:
Skawinka II Skawina
31.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
31.10.2020
14:00
Sankowia Sanka
:
Błękitni Czułówek
31.10.2020
13:30

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
31.10.2020
14:00
Promień Zakrzowiec
:
Batory Wola Batorska
31.10.2020
14:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
31.10.2020
14:00
Gryf Wiatowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
31.10.2020
14:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
31.10.2020
15:30
Gdovia II Gdów
:
Wieliczanka Wieliczka
31.10.2020
14:00
Ledniczanka
:
Tęcza Słomiróg
31.10.2020
10:30

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
:
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
:
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
:
Cisy Harbutowice
31.10.2020
11:00
Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
:
Wicher Stróża
31.10.2020
14:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lechia
8:2
Gwarek Zabrze
29.10.2020
11:00
Legia Warszawa
:
Korona
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
31.10.2020
11:00
Hutnik Kraków
:
Zagłębie Lubin
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
31.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
31.10.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Wisła Kraków
:
KKP Korona
30.10.2020
16:00
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
31.10.2020
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
31.10.2020
11:00
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
31.10.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
30.10.2020
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
09:30
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.10.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
31.10.2020
13:00
Pcimianka Pcim
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
14:30
Unia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
31.10.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Wieliczka
01.11.2020
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
31.10.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
31.10.2020
13:00
Glinik Gorlice
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:15
Pcimianka
:
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
13:30

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
29.10.2020
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
31.10.2020
15:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00
Kalwarianka
:
Sandecja
31.10.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AS Progres Kraków
31.10.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
31.10.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
11:00
Fablok Chrzanów
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
AZS UJ Kraków
31.10.2020
11:00
Rolnik Biedrzychowice
:
KKP Bydgoszcz
31.10.2020
11:00
Górnik Łęczna
:
Olimpia Szczecin
31.10.2020
 
przełożony
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
APLG Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
15:30
ROW Rybnik
:
SMS Łódź
31.10.2020
14:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
14:00
Stomil Olsztyn
:
UKS SMS II Łódź
31.10.2020
16:00
Czwórka Radom
:
Piastovia Piastów
31.10.2020
12:00
UKS Staszkówka Jelna
:
Praga Warszawa
31.10.2020
14:30
Rekord Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
31.10.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Widok Lublin
31.10.2020
12:00
Loczki Wyszków
:
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
KS Raszyn
31.10.2020
14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
14:00
Sparta Daleszyce
:
AZS UW Warszawa
31.10.2020
16:00
KSP Kielce
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020
14:00

III liga kobiet, gr.4

Hetman Włoszczowa
:
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
13:30
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Krzemień
31.10.2020
11:00
Naprzód Sobolów
:
DAP Dębica
31.10.2020
12:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SMS Łódź
:
Górnik Ł.
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
:
Bronowianka Kraków
31.10.2020
17:30
Unia Opole
:
Zabrze
31.10.2020
15:00
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
31.10.2020
12:00