facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

PKO Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Cracovia została przed sezonem ukarana odjęciem 5 pkt za czyny korupcyjne.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.08.2020

Zagłębie Lubin
2:1
Lech Poznań
22.08.2020
18:00
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
22.08.2020
15:00
Śląsk Wrocław
2:0
Piast Gliwice
22.08.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:2
Legia Warszawa
22.08.2020
20:00
Wisła Płock
1:1
Stal Mielec
23.08.2020
12:30
Warta Poznań
0:1
Lechia Gdańsk
23.08.2020
15:00
Górnik Zabrze
4:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.08.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
1:1
Wisła Kraków
24.08.2020
18:00

2. kolejka 28.08.2020

Zagłębie Lubin
1:0
Warta Poznań
28.08.2020
18:00
Stal Mielec
0:2
Górnik Zabrze
28.08.2020
20:30
Lechia Gdańsk
1:3
Raków Częstochowa
29.08.2020
15:00
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław
29.08.2020
17:30
Legia Warszawa
1:2
Jagiellonia Białystok
29.08.2020
20:00
Piast Gliwice
0:1
Pogoń Szczecin
30.08.2020
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Cracovia Kraków
30.08.2020
15:00
Lech Poznań
2:2
Wisła Płock
30.08.2020
17:30

3. kolejka 11.09.2020

Jagiellonia Białystok
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.09.2020
18:00
Wisła Płock
0:1
Legia Warszawa
11.09.2020
20:30
Cracovia Kraków
1:1
Stal Mielec
12.09.2020
15:00
Warta Poznań
0:0
Piast Gliwice
12.09.2020
17:30
Śląsk Wrocław
3:3
Lech Poznań
12.09.2020
20:00
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
13.09.2020
15:00
Górnik Zabrze
3:0
Lechia Gdańsk
13.09.2020
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Zagłębie Lubin
14.09.2020
18:00

4. kolejka 19.09.2020

Wisła Kraków
Wisła Płock
18.09.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:4
Raków Częstochowa
18.09.2020
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Śląsk Wrocław
19.09.2020
17:30
Legia Warszawa
1:3
Górnik Zabrze
19.09.2020
20:00
Lechia Gdańsk
4:2
Stal Mielec
19.09.2020
15:00
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
20.09.2020
15:00
Lech Poznań
1:0
Warta Poznań
20.09.2020
17:30
Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

5. kolejka 26.09.2020

Wisła Płock
1:3
Warta Poznań
25.09.2020
18:00
Górnik Zabrze
0:0
Wisła Kraków
25.09.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Zagłębie Lubin
26.09.2020
20:00
Cracovia Kraków
2:2
Raków Częstochowa
26.09.2020
15:00
Lechia Gdańsk
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.09.2020
17:30
Stal Mielec
3:2
Piast Gliwice
28.09.2020
18:00
Legia Warszawa
2:1
Śląsk Wrocław
21.10.2020
18:00
Lech Poznań
0:4
Pogoń Szczecin
16.12.2020
20:30

6. kolejka 03.10.2020

Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
02.10.2020
20:30
Raków Częstochowa
3:0
Wisła Płock
02.10.2020
18:00
Zagłębie Lubin
2:0
Górnik Zabrze
03.10.2020
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Stal Mielec
03.10.2020
15:00
Piast Gliwice
1:4
Lech Poznań
04.10.2020
17:30
Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
Pogoń Szczecin
3:0
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00
Warta Poznań
0:3
Legia Warszawa
02.11.2020
18:00

7. kolejka 17.10.2020

Jagiellonia Białystok
2:1
Lech Poznań
17.10.2020
20:00
Cracovia Kraków
1:0
Piast Gliwice
17.10.2020
15:00
Górnik Zabrze
1:3
Raków Częstochowa
17.10.2020
17:30
Wisła Płock
1:0
Śląsk Wrocław
18.10.2020
12:30
Legia Warszawa
2:1
Zagłębie Lubin
18.10.2020
17:30
Stal Mielec
Wisła Kraków
18.10.2020
15:00
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
19.10.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:2
Warta Poznań
19.10.2020
18:00

8. kolejka 24.10.2020

Zagłębie Lubin
1:1
Lechia Gdańsk
23.10.2020
20:30
Piast Gliwice
2:2
Wisła Płock
23.10.2020
18:00
Śląsk Wrocław
1:0
Jagiellonia Białystok
24.10.2020
17:30
Pogoń Szczecin
0:0
Legia Warszawa
24.10.2020
20:00
Wisła Kraków
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:1
Stal Mielec
24.10.2020
15:00
Lech Poznań
1:1
Cracovia Kraków
25.10.2020
17:30
Warta Poznań
0:1
Górnik Zabrze
26.10.2020
18:00

9. kolejka 07.11.2020

Cracovia Kraków
3:1
Jagiellonia Białystok
07.11.2020
17:30
Stal Mielec
0:1
Warta Poznań
07.11.2020
 
Legia Warszawa
2:1
Lech Poznań
08.11.2020
15:00
Raków Częstochowa
0:0
Wisła Kraków
08.11.2020
17:30
Lechia Gdańsk
3:2
Śląsk Wrocław
20.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
1:2
Piast Gliwice
20.11.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Zagłębie Lubin
24.11.2020
18:00
Wisła Płock
0:0
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

10. kolejka 21.11.2020

Śląsk Wrocław
0:0
Górnik Zabrze
07.11.2020
20:00
Pogoń Szczecin
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
09.11.2020
18:00
Zagłębie Lubin
2:2
Stal Mielec
21.11.2020
17:30
Warta Poznań
2:1
Wisła Kraków
21.11.2020
20:00
Cracovia Kraków
0:1
Legia Warszawa
22.11.2020
17:30
Lech Poznań
3:3
Raków Częstochowa
22.11.2020
12:30
Jagiellonia Białystok
5:2
Wisła Płock
23.11.2020
20:30
Piast Gliwice
2:0
Lechia Gdańsk
23.11.2020
18:00

11. kolejka 28.11.2020

Wisła Płock
0:1
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:1
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
2:2
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
0:1
Lech Poznań
30.11.2020
18:00

12. kolejka 05.12.2020

Cracovia Kraków
Wisła Kraków
04.12.2020
20:30
Śląsk Wrocław
1:0
Raków Częstochowa
05.12.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
4:3
Warta Poznań
05.12.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Lechia Gdańsk
05.12.2020
20:00
Lech Poznań
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
06.12.2020
17:30
Piast Gliwice
1:1
Zagłębie Lubin
06.12.2020
15:00
Pogoń Szczecin
2:0
Stal Mielec
07.12.2020
18:00
Wisła Płock
0:1
Górnik Zabrze
07.12.2020
20:30

13. kolejka 12.12.2020

Zagłębie Lubin
2:1
Śląsk Wrocław
11.12.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:5
Piast Gliwice
11.12.2020
18:00
Wisła Kraków
Legia Warszawa
12.12.2020
20:00
Górnik Zabrze
Cracovia Kraków
12.12.2020
17:30
Warta Poznań
1:2
Pogoń Szczecin
12.12.2020
15:00
Stal Mielec
1:1
Lech Poznań
13.12.2020
15:00
Raków Częstochowa
3:2
Jagiellonia Białystok
13.12.2020
17:30
Lechia Gdańsk
0:1
Wisła Płock
14.12.2020
18:00

14. kolejka 19.12.2020

Śląsk Wrocław
2:1
Warta Poznań
17.12.2020
18:00
Wisła Płock
4:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.12.2020
18:00
Legia Warszawa
2:3
Stal Mielec
18.12.2020
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Lubin
19.12.2020
15:00
Cracovia Kraków
0:3
Lechia Gdańsk
19.12.2020
17:30
Lech Poznań
Wisła Kraków
19.12.2020
20:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Górnik Zabrze
20.12.2020
17:30
Piast Gliwice
0:0
Raków Częstochowa
20.12.2020
15:00

15. kolejka 30.01.2021

Zagłębie Lubin
0:2
Wisła Płock
29.01.2021
18:00
Raków Częstochowa
0:1
Pogoń Szczecin
29.01.2021
20:30
Lechia Gdańsk
0:2
Jagiellonia Białystok
30.01.2021
17:30
Górnik Zabrze
1:1
Lech Poznań
30.01.2021
20:00
Warta Poznań
Cracovia Kraków
30.01.2021
15:00
Wisła Kraków
Piast Gliwice
31.01.2021
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Legia Warszawa
31.01.2021
17:30
Stal Mielec
0:0
Śląsk Wrocław
01.02.2021
18:00

16. kolejka 06.02.2021

Lechia Gdańsk
1:1
Warta Poznań
05.02.2021
18:00
Lech Poznań
0:0
Zagłębie Lubin
05.02.2021
20:30
Pogoń Szczecin
Cracovia Kraków
06.02.2021
17:30
Legia Warszawa
2:0
Raków Częstochowa
06.02.2021
20:00
Piast Gliwice
2:0
Śląsk Wrocław
06.02.2021
15:00
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
07.02.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Górnik Zabrze
07.02.2021
15:00
Stal Mielec
2:2
Wisła Płock
04.03.2021
18:00

17. kolejka 13.02.2021

Śląsk Wrocław
Wisła Kraków
12.02.2021
20:30
Pogoń Szczecin
0:0
Piast Gliwice
13.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
Podbeskidzie Bielsko Biała
13.02.2021
15:00
Raków Częstochowa
0:1
Lechia Gdańsk
13.02.2021
20:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Legia Warszawa
14.02.2021
17:30
Wisła Płock
1:0
Lech Poznań
14.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
2:1
Stal Mielec
15.02.2021
20:30
Warta Poznań
1:0
Zagłębie Lubin
15.02.2021
18:00

18. kolejka 20.02.2021

Wisła Kraków
Pogoń Szczecin
19.02.2021
20:30
Stal Mielec
0:0
Cracovia Kraków
19.02.2021
18:00
Legia Warszawa
5:2
Wisła Płock
20.02.2021
15:00
Lechia Gdańsk
2:0
Górnik Zabrze
20.02.2021
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Jagiellonia Białystok
20.02.2021
17:30
Zagłębie Lubin
1:2
Raków Częstochowa
21.02.2021
15:00
Lech Poznań
1:0
Śląsk Wrocław
21.02.2021
17:30
Piast Gliwice
0:1
Warta Poznań
22.02.2021
18:00

19. kolejka 27.02.2021

Raków Częstochowa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.02.2021
18:00
Warta Poznań
1:2
Lech Poznań
26.02.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Piast Gliwice
27.02.2021
17:30
Stal Mielec
0:1
Lechia Gdańsk
27.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
1:2
Legia Warszawa
27.02.2021
20:00
Śląsk Wrocław
2:1
Pogoń Szczecin
28.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
Zagłębie Lubin
28.02.2021
15:00
Wisła Płock
Wisła Kraków
28.02.2021
12:30

20. kolejka 06.03.2021

Wisła Kraków
Górnik Zabrze
05.03.2021
20:30
Zagłębie Lubin
3:0
Jagiellonia Białystok
06.03.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Lechia Gdańsk
06.03.2021
15:00
Raków Częstochowa
0:0
Cracovia Kraków
06.03.2021
20:00
Śląsk Wrocław
0:1
Legia Warszawa
07.03.2021
17:30
Pogoń Szczecin
0:1
Lech Poznań
07.03.2021
15:00
Piast Gliwice
2:1
Stal Mielec
07.03.2021
12:30
Warta Poznań
2:0
Wisła Płock
08.03.2021
18:00

21. kolejka 13.03.2021

Jagiellonia Białystok
0:1
Pogoń Szczecin
12.03.2021
20:30
Cracovia Kraków
Śląsk Wrocław
12.03.2021
18:00
Wisła Płock
2:2
Raków Częstochowa
13.03.2021
15:00
Legia Warszawa
3:2
Warta Poznań
13.03.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:0
Wisła Kraków
13.03.2021
17:30
Lech Poznań
0:0
Piast Gliwice
14.03.2021
17:30
Górnik Zabrze
2:0
Zagłębie Lubin
14.03.2021
15:00
Stal Mielec
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
15.03.2021
18:00

22. kolejka 20.03.2021

Pogoń Szczecin
1:0
Lechia Gdańsk
19.03.2021
20:30
Piast Gliwice
Cracovia Kraków
19.03.2021
18:00
Śląsk Wrocław
0:0
Wisła Płock
20.03.2021
15:00
Lech Poznań
2:3
Jagiellonia Białystok
20.03.2021
20:00
Raków Częstochowa
0:0
Górnik Zabrze
20.03.2021
17:30
Zagłębie Lubin
0:4
Legia Warszawa
21.03.2021
17:30
Wisła Kraków
Stal Mielec
21.03.2021
15:00
Warta Poznań
2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.03.2021
12:30

23. kolejka 03.04.2021

Cracovia Kraków
Lech Poznań
03.04.2021
20:00
Wisła Płock
0:1
Piast Gliwice
03.04.2021
12:30
Legia Warszawa
4:2
Pogoń Szczecin
03.04.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Śląsk Wrocław
05.04.2021
17:30
Lechia Gdańsk
3:1
Zagłębie Lubin
05.04.2021
20:00
Górnik Zabrze
1:2
Warta Poznań
05.04.2021
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:0
Wisła Kraków
05.04.2021
15:00
Stal Mielec
0:1
Raków Częstochowa
05.05.2021
19:00

24. kolejka 10.04.2021

Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
09.04.2021
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
10.04.2021
20:00
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
10.04.2021
15:00
Wisła Kraków
Raków Częstochowa
10.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
10.04.2021
17:30
Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
2:0
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

25. kolejka 17.04.2021

Górnik Zabrze
1:1
Śląsk Wrocław
16.04.2021
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Pogoń Szczecin
16.04.2021
18:00
Wisła Kraków
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:2
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
0:2
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30

26. kolejka 21.04.2021

Śląsk Wrocław
4:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
20.04.2021
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Górnik Zabrze
20.04.2021
18:00
Lech Poznań
3:0
Lechia Gdańsk
20.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:2
Raków Częstochowa
20.04.2021
18:00
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
21.04.2021
18:00
Jagiellonia Białystok
3:3
Stal Mielec
21.04.2021
18:00
Cracovia Kraków
Wisła Płock
21.04.2021
20:30
Piast Gliwice
0:1
Legia Warszawa
21.04.2021
20:30

27. kolejka 24.04.2021

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Lech Poznań
23.04.2021
20:30
Raków Częstochowa
2:0
Śląsk Wrocław
23.04.2021
18:00
Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
24.04.2021
17:30
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
24.04.2021
20:00
Górnik Zabrze
0:2
Wisła Płock
24.04.2021
15:00
Lechia Gdańsk
0:1
Legia Warszawa
25.04.2021
17:30
Stal Mielec
1:0
Pogoń Szczecin
25.04.2021
15:00
Warta Poznań
2:0
Jagiellonia Białystok
25.04.2021
12:30

28. kolejka 01.05.2021

Jagiellonia Białystok
0:0
Raków Częstochowa
28.04.2021
19:00
Śląsk Wrocław
0:0
Zagłębie Lubin
30.04.2021
20:30
Wisła Płock
1:3
Lechia Gdańsk
30.04.2021
18:00
Pogoń Szczecin
1:1
Warta Poznań
01.05.2021
17:30
Legia Warszawa
0:0
Wisła Kraków
01.05.2021
15:00
Lech Poznań
1:2
Stal Mielec
01.05.2021
20:00
Cracovia Kraków
1:0
Górnik Zabrze
03.05.2021
17:30
Piast Gliwice
2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.05.2021
15:00

29. kolejka 08.05.2021

Zagłębie Lubin
1:1
Pogoń Szczecin
07.05.2021
20:30
Górnik Zabrze
3:1
Jagiellonia Białystok
07.05.2021
18:00
Wisła Kraków
1:2
Lech Poznań
08.05.2021
20:00
Lechia Gdańsk
1:1
Cracovia Kraków
08.05.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Wisła Płock
08.05.2021
15:00
Stal Mielec
0:0
Legia Warszawa
09.05.2021
17:30
Warta Poznań
2:3
Śląsk Wrocław
09.05.2021
15:00
Raków Częstochowa
1:0
Piast Gliwice
10.05.2021
18:00

30. kolejka 16.06.2021

Pogoń Szczecin
1:3
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
0:1
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
4:0
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
1:1
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
2:3
Wisła Kraków
16.05.2021
17:30
Śląsk Wrocław
1:1
Stal Mielec
16.06.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Lechia Gdańsk
16.06.2021
17:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 16.06.2021

16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
1:3
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
0:1
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
4:0
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
1:1
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
2:3
Wisła Kraków
16.06.2021
17:30
Śląsk Wrocław
1:1
Stal Mielec
16.06.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Lechia Gdańsk

30. kolejka 16.06.2021

16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
1:3
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
0:1
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
4:0
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
1:1
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
2:3
Wisła Kraków
16.06.2021
17:30
Śląsk Wrocław
1:1
Stal Mielec
16.06.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Lechia Gdańsk

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
1:1
Radomiak Radom
18.10.2021
20:30
Stal Mielec
4:2
Zagłębie Lubin
18.10.2021
18:00

Fortuna I Liga

GKS Tychy
1:2
Stomil Olsztyn
18.10.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
19.10.2021
18:00
Odra Opole
:
Skra Częstochowa
20.10.2021
20:30
Górnik Polkowice
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2021
18:00
Stomil Olsztyn
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Lech II Poznań
20.10.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
20.10.2021
15:30
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.10.2021
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Orzeł Myślenice
20.10.2021
16:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
20.10.2021
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Hutnik Kraków
18.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

AS Progres Kraków
:
Górnik Tarnów
20.10.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

Sandecja
5:2
Tarnovia Tarnów
19.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.10.2021
14:15
Pogoń S.
:
Unia Tarnów
21.10.2021
16:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
18.10.2021
19:00
Cracovia Kraków
1:0
Wisła Kraków
18.10.2021
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Prokocim Kraków
18.10.2021
16:00
Grębałowianka Kraków
3:0 v.o.
Armatura Kraków
18.10.2021
16:00
Hutnik Kraków
:
Dąbski
19.10.2021
21:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
2:2
Victoria Kobierzyn
18.10.2021
19:00
Borek Kraków
3:0
Krakus Swoszowice
18.10.2021
20:00
Strzelcy
0:4
Tyniec Kraków
18.10.2021
20:45
Wanda Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
18.10.2021
16:00
Clepardia Kraków
4:1
Prądniczanka Kraków
18.10.2021
20:00