facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Wirtualna IV liga rozgrywana jest w formie głosowania kibiców, które skutkuje zdobywaniem wirtualnych goli przez drużyny, a w konsekwencji osiąganiem wirtualnych wyników w meczach z przeciwnikami i generowaniem wirtualnej tabeli. Wirtualna liga startuje od 18.kolejki. Pierwsze 17 kolejek to wyniki osiągane przez prawdziwe zespoły podczas prawdziwych meczów. Wirtualna (runda wiosenna) liga to zabawa dla czytelników i kibiców podczas stanu epidemii który w marcu i kwietniu obowiązywał w Polsce.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.08.2019

Słomniczanka Słomniki
4:1
LKS Rajsko
10.08.2019
13:00
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Wisła II Kraków
10.08.2019
15:00
MKS Trzebinia
2:0
Czarni Staniątki
10.08.2019
17:00
Unia Oświęcim
1:3
Cracovia II Kraków
10.08.2019
17:00
Dalin Myślenice
2:0
Sokół Kocmyrzów
10.08.2019
17:00
Pcimianka Pcim
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
11.08.2019
16:30
Skawinka Skawina
1:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11.08.2019
17:00
Orzeł Ryczów
2:1
Clepardia Kraków
11.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
0:3
Beskid Andrychów
11.08.2019
17:00

2. kolejka 14.08.2019

Beskid Andrychów
2:0
Pcimianka Pcim
14.08.2019
17:30
Wisła II Kraków
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
14.08.2019
17:30
Wiślanie Jaśkowice
1:0
Dalin Myślenice
14.08.2019
17:30
Clepardia Kraków
2:4
LKS Jawiszowice
15.08.2019
11:00
Cracovia II Kraków
3:0
Orzeł Ryczów
15.08.2019
12:00
Czarni Staniątki
3:2
Unia Oświęcim
15.08.2019
17:00
Skawinka Skawina
3:2
Słomniczanka Słomniki
15.08.2019
17:00
LKS Rajsko
0:0
MKS Trzebinia
15.08.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

3. kolejka 17.08.2019

Dalin Myślenice
4:2
Wisła II Kraków
17.08.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:1
Wiślanie Jaśkowice
18.08.2019
14:00
Pcimianka Pcim
3:1
Clepardia Kraków
18.08.2019
16:30
Orzeł Ryczów
1:0
Czarni Staniątki
18.08.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
18.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
1:10
Cracovia II Kraków
18.08.2019
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Beskid Andrychów
18.08.2019
17:00
MKS Trzebinia
2:2
Skawinka Skawina
18.08.2019
17:00
Unia Oświęcim
4:0
LKS Rajsko
18.08.2019
17:30

4. kolejka 24.08.2019

Clepardia Kraków
3:3
Orzeł Piaski Wielkie
24.08.2019
11:00
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Słomniczanka Słomniki
24.08.2019
11:00
Cracovia II Kraków
3:1
Pcimianka Pcim
24.08.2019
12:00
Sokół Kocmyrzów
2:4
MKS Trzebinia
24.08.2019
17:00
Skawinka Skawina
2:3
Unia Oświęcim
24.08.2019
17:00
LKS Rajsko
1:4
Orzeł Ryczów
24.08.2019
17:00
Dalin Myślenice
2:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
24.08.2019
17:30
Wisła II Kraków
4:0
Beskid Andrychów
25.08.2019
11:00
Czarni Staniątki
0:3
LKS Jawiszowice
25.08.2019
17:00

5. kolejka 28.08.2019

Orzeł Piaski Wielkie
0:6
Cracovia II Kraków
28.08.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:3
Wisła II Kraków
28.08.2019
17:00
MKS Trzebinia
1:1
Wiślanie Jaśkowice
28.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
2:1
LKS Rajsko
28.08.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
2:3
Unia Oświęcim
28.08.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
1:6
Dalin Myślenice
28.08.2019
17:00
Orzeł Ryczów
3:0
Skawinka Skawina
28.08.2019
17:00
Pcimianka Pcim
5:2
Czarni Staniątki
28.08.2019
17:30
Beskid Andrychów
4:1
Clepardia Kraków
28.08.2019
17:30

6. kolejka 31.08.2019

Wiślanie Jaśkowice
4:0
Unia Oświęcim
31.08.2019
11:00
Cracovia II Kraków
1:0
Beskid Andrychów
31.08.2019
12:00
Dalin Myślenice
0:0
MKS Trzebinia
31.08.2019
12:00
LKS Rajsko
1:3
Pcimianka Pcim
31.08.2019
17:00
Czarni Staniątki
0:4
Orzeł Piaski Wielkie
31.08.2019
17:00
Wisła II Kraków
3:0
Clepardia Kraków
01.09.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
3:3
Orzeł Ryczów
01.09.2019
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:3
Słomniczanka Słomniki
01.09.2019
16:00
Skawinka Skawina
2:0
LKS Jawiszowice
01.09.2019
17:00

7. kolejka 07.09.2019

Clepardia Kraków
1:6
Cracovia II Kraków
07.09.2019
11:00
Unia Oświęcim
0:0
Dalin Myślenice
07.09.2019
12:00
Orzeł Ryczów
0:2
Wiślanie Jaśkowice
07.09.2019
17:00
LKS Jawiszowice
4:3
Sokół Kocmyrzów
07.09.2019
17:00
MKS Trzebinia
2:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.09.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
3:2
Wisła II Kraków
07.09.2019
17:00
Pcimianka Pcim
2:0
Skawinka Skawina
08.09.2019
11:00
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
LKS Rajsko
08.09.2019
12:00
Beskid Andrychów
3:3
Czarni Staniątki
11.09.2019
17:00

8. kolejka 13.09.2019

Wiślanie Jaśkowice
2:1
LKS Jawiszowice
13.09.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
0:1
MKS Trzebinia
14.09.2019
11:00
Czarni Staniątki
0:1
Clepardia Kraków
14.09.2019
16:00
Dalin Myślenice
1:2
Orzeł Ryczów
14.09.2019
16:00
LKS Rajsko
3:0
Beskid Andrychów
14.09.2019
17:00
Skawinka Skawina
2:6
Orzeł Piaski Wielkie
14.09.2019
17:00
Wisła II Kraków
3:2
Cracovia II Kraków
15.09.2019
13:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:3
Unia Oświęcim
15.09.2019
16:00
Sokół Kocmyrzów
2:3
Pcimianka Pcim
15.09.2019
16:00

9. kolejka 21.09.2019

Clepardia Kraków
3:1
LKS Rajsko
21.09.2019
11:00
MKS Trzebinia
1:3
Wisła II Kraków
21.09.2019
16:00
Orzeł Ryczów
0:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.09.2019
16:00
Beskid Andrychów
5:0
Skawinka Skawina
21.09.2019
16:00
LKS Jawiszowice
2:5
Dalin Myślenice
21.09.2019
16:30
Cracovia II Kraków
2:0
Czarni Staniątki
21.09.2019
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
Sokół Kocmyrzów
22.09.2019
11:00
Unia Oświęcim
0:0
Słomniczanka Słomniki
22.09.2019
12:00
Pcimianka Pcim
0:1
Wiślanie Jaśkowice
22.09.2019
16:30

10. kolejka 28.09.2019

Wiślanie Jaśkowice
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
28.09.2019
11:00
MKS Trzebinia
2:1
Unia Oświęcim
28.09.2019
11:00
Dalin Myślenice
0:0
Pcimianka Pcim
28.09.2019
16:00
LKS Rajsko
2:2
Cracovia II Kraków
28.09.2019
16:00
Sokół Kocmyrzów
0:0
Beskid Andrychów
28.09.2019
16:00
Skawinka Skawina
1:2
Clepardia Kraków
28.09.2019
16:00
Słomniczanka Słomniki
1:1
Orzeł Ryczów
28.09.2019
16:00
Wisła II Kraków
3:2
Czarni Staniątki
29.09.2019
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:1
LKS Jawiszowice
29.09.2019
13:00

11. kolejka 05.10.2019

Clepardia Kraków
4:0
Sokół Kocmyrzów
05.10.2019
11:00
LKS Jawiszowice
3:4
Słomniczanka Słomniki
05.10.2019
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Dalin Myślenice
05.10.2019
15:30
Beskid Andrychów
2:3
Wiślanie Jaśkowice
05.10.2019
15:30
Unia Oświęcim
0:3
Wisła II Kraków
05.10.2019
15:30
Cracovia II Kraków
3:0
Skawinka Skawina
06.10.2019
12:00
Czarni Staniątki
0:1
LKS Rajsko
06.10.2019
15:00
Orzeł Ryczów
0:2
MKS Trzebinia
06.10.2019
15:30
Pcimianka Pcim
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
06.10.2019
15:30

12. kolejka 12.10.2019

MKS Trzebinia
5:1
LKS Jawiszowice
12.10.2019
11:00
Wiślanie Jaśkowice
5:0
Clepardia Kraków
12.10.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
1:3
Cracovia II Kraków
12.10.2019
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:3
Orzeł Piaski Wielkie
12.10.2019
13:00
Skawinka Skawina
0:3
Czarni Staniątki
12.10.2019
15:00
Unia Oświęcim
2:5
Orzeł Ryczów
12.10.2019
15:00
Słomniczanka Słomniki
0:1
Pcimianka Pcim
12.10.2019
15:00
Dalin Myślenice
2:2
Beskid Andrychów
12.10.2019
15:00
Wisła II Kraków
2:0
LKS Rajsko
13.10.2019
11:00

13. kolejka 19.10.2019

Beskid Andrychów
4:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19.10.2019
11:00
Clepardia Kraków
2:1
Dalin Myślenice
19.10.2019
11:00
LKS Rajsko
4:0
Skawinka Skawina
19.10.2019
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Słomniczanka Słomniki
19.10.2019
15:00
LKS Jawiszowice
2:2
Unia Oświęcim
19.10.2019
15:00
Czarni Staniątki
2:0
Sokół Kocmyrzów
20.10.2019
11:00
Cracovia II Kraków
2:1
Wiślanie Jaśkowice
20.10.2019
12:00
Orzeł Ryczów
0:1
Wisła II Kraków
20.10.2019
15:00
Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
20.10.2019
15:30

14. kolejka 26.10.2019

Wiślanie Jaśkowice
2:1
Czarni Staniątki
26.10.2019
11:00
Dalin Myślenice
1:1
Cracovia II Kraków
26.10.2019
15:00
MKS Trzebinia
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
26.10.2019
15:00
Sokół Kocmyrzów
3:4
LKS Rajsko
26.10.2019
15:00
Słomniczanka Słomniki
1:0
Beskid Andrychów
26.10.2019
15:00
Unia Oświęcim
1:2
Pcimianka Pcim
26.10.2019
15:00
Wisła II Kraków
3:0
Skawinka Skawina
27.10.2019
11:00
Orzeł Ryczów
3:1
LKS Jawiszowice
27.10.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:1
Clepardia Kraków
27.10.2019
14:00

15. kolejka 02.11.2019

Clepardia Kraków
2:3
Słomniczanka Słomniki
02.11.2019
11:00
Cracovia II Kraków
1:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
02.11.2019
12:00
Beskid Andrychów
1:1
MKS Trzebinia
02.11.2019
14:00
LKS Jawiszowice
0:2
Wisła II Kraków
02.11.2019
14:00
LKS Rajsko
0:3
Wiślanie Jaśkowice
02.11.2019
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:3
Unia Oświęcim
03.11.2019
12:00
Czarni Staniątki
0:4
Dalin Myślenice
03.11.2019
13:00
Skawinka Skawina
0:3
Sokół Kocmyrzów
03.11.2019
14:00
Pcimianka Pcim
3:3
Orzeł Ryczów
03.11.2019
14:00

16. kolejka 09.11.2019

Wiślanie Jaśkowice
4:0
Skawinka Skawina
09.11.2019
11:00
Dalin Myślenice
5:0
LKS Rajsko
09.11.2019
11:00
MKS Trzebinia
0:1
Clepardia Kraków
09.11.2019
11:00
Unia Oświęcim
0:1
Beskid Andrychów
09.11.2019
13:00
Słomniczanka Słomniki
1:0
Cracovia II Kraków
09.11.2019
13:00
Sokół Kocmyrzów
2:0
Wisła II Kraków
09.11.2019
13:30
LKS Jawiszowice
2:3
Pcimianka Pcim
09.11.2019
13:30
Orzeł Ryczów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
10.11.2019
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:2
Czarni Staniątki
10.11.2019
13:30

17. kolejka 16.11.2019

Clepardia Kraków
1:3
Unia Oświęcim
16.11.2019
11:00
Beskid Andrychów
2:2
Orzeł Ryczów
16.11.2019
11:00
Czarni Staniątki
3:0
Słomniczanka Słomniki
16.11.2019
12:00
Cracovia II Kraków
2:0
MKS Trzebinia
16.11.2019
12:00
LKS Rajsko
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
16.11.2019
13:00
Sokół Kocmyrzów
3:0
Wiślanie Jaśkowice
16.11.2019
13:30
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
LKS Jawiszowice
17.11.2019
12:00
Pcimianka Pcim
2:1
Wisła II Kraków
17.11.2019
13:30
Skawinka Skawina
0:3
Dalin Myślenice
17.11.2019
13:30

18. kolejka 27.03.2020

Czarni Staniątki
6:7
MKS Trzebinia
27.03.2020
19:00
(61-72)
LKS Rajsko
1:2
Słomniczanka Słomniki
27.03.2020
19:00
(13-26)
Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Pcimianka Pcim
27.03.2020
19:00
(28-22)
Beskid Andrychów
1:1
LKS Jawiszowice
27.03.2020
19:00
(15-10)
Cracovia II Kraków
1:2
Unia Oświęcim
27.03.2020
19:00
(13-20)
Wisła II Kraków
4:0
Wiślanie Jaśkowice
27.03.2020
19:00
(41-7)
Sokół Kocmyrzów
1:2
Dalin Myślenice
27.03.2020
19:00
(19-29)
Clepardia Kraków
1:0
Orzeł Ryczów
27.03.2020
19:00
(16-8)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Skawinka Skawina
28.03.2020
19:00
(33-16)

19. kolejka 28.03.2020

MKS Trzebinia
4:0
LKS Rajsko
28.03.2020
19:00
(45-7)
Unia Oświęcim
1:5
Czarni Staniątki
28.03.2020
19:00
(18-54)
Dalin Myślenice
2:1
Wiślanie Jaśkowice
28.03.2020
19:00
(28-11)
LKS Jawiszowice
1:1
Clepardia Kraków
28.03.2020
19:00
(13-13)
Orzeł Ryczów
2:1
Cracovia II Kraków
28.03.2020
19:00
(22-12)
Słomniczanka Słomniki
3:1
Skawinka Skawina
28.03.2020
19:00
(39-16)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:4
Sokół Kocmyrzów
28.03.2020
19:00
(31-48)
Pcimianka Pcim
5:1
Beskid Andrychów
28.03.2020
19:00
(51-15)
Orzeł Piaski Wielkie
4:3
Wisła II Kraków
28.03.2020
19:00
(47-30)

20. kolejka 29.03.2020

Wisła II Kraków
6:7
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
(60-73)
Cracovia II Kraków
2:5
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
(23-51)
Czarni Staniątki
6:1
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
(66-12)
LKS Rajsko
2:1
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
(20-13)
Sokół Kocmyrzów
9:8
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
(97-86)
Wiślanie Jaśkowice
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
(14-34)
Beskid Andrychów
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
(19-44)
Skawinka Skawina
1:5
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
(16-57)
Clepardia Kraków
2:4
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
(28-41)

21. kolejka 30.03.2020

MKS Trzebinia
12:11
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
(121-115)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
(26-52)
Beskid Andrychów
2:6
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
(24-63)
Słomniczanka Słomniki
8:3
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
(81-30)
LKS Jawiszowice
5:6
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
(56-62)
Unia Oświęcim
2:1
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
(25-19)
Orzeł Ryczów
1:2
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
(12-21)
Pcimianka Pcim
6:2
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
(66-26)
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
(45-24)

22. kolejka 31.03.2020

Clepardia Kraków
3:5
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
(34-56)
Wiślanie Jaśkowice
2:8
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
(23-86)
LKS Rajsko
2:5
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
(22-59)
Dalin Myślenice
15:14
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
(151-149)
Unia Oświęcim
3:6
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
(34-62)
Wisła II Kraków
6:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
(65-43)
Cracovia II Kraków
2:8
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
(21-82)
Skawinka Skawina
2:2
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
(27-23)
Czarni Staniątki
15:16
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
(151-165)

23. kolejka 01.04.2020

Clepardia Kraków
3:7
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
(32-77)
MKS Trzebinia
22:23
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
(223-232)
Orzeł Ryczów
2:6
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
(25-62)
Orzeł Piaski Wielkie
5:7
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
(58-79)
Unia Oświęcim
3:2
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
(33-28)
Słomniczanka Słomniki
10:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
(103-44)
Beskid Andrychów
8:2
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
(83-21)
LKS Jawiszowice
5:2
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
(59-27)
Pcimianka Pcim
9:6
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
(90-65)

24. kolejka 02.04.2020

Dalin Myślenice
12:3
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
(123-32)
Czarni Staniątki
9:6
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
(95-68)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:9
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
(49-94)
Wiślanie Jaśkowice
2:2
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
(25-24)
Cracovia II Kraków
2:5
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
(25-53)
Wisła II Kraków
7:12
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
(75-120)
Skawinka Skawina
5:8
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
(50-80)
Sokół Kocmyrzów
10:5
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
(102-51)
LKS Rajsko
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00
(31-44)

25. kolejka 03.04.2020

Clepardia Kraków
2:6
Czarni Staniątki
03.04.2020
19:00
(20-67)
MKS Trzebinia
12:9
Słomniczanka Słomniki
03.04.2020
19:00
(121-97)
Orzeł Ryczów
4:14
Dalin Myślenice
03.04.2020
19:00
(44-145)
Unia Oświęcim
1:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.04.2020
19:00
(19-41)
Orzeł Piaski Wielkie
2:3
Skawinka Skawina
03.04.2020
19:00
(24-33)
Beskid Andrychów
4:1
LKS Rajsko
03.04.2020
19:00
(45-18)
Cracovia II Kraków
3:12
Wisła II Kraków
03.04.2020
19:00
(39-121)
Pcimianka Pcim
23:23
Sokół Kocmyrzów
03.04.2020
19:00
(237-239)
LKS Jawiszowice
5:2
Wiślanie Jaśkowice
03.04.2020
19:00
(52-26)

26. kolejka 04.04.2020

Słomniczanka Słomniki
10:2
Unia Oświęcim
04.04.2020
19:00
(102-23)
Dalin Myślenice
11:7
LKS Jawiszowice
04.04.2020
19:00
(117-72)
LKS Rajsko
3:1
Clepardia Kraków
04.04.2020
19:00
(31-18)
Sokół Kocmyrzów
10:5
Orzeł Piaski Wielkie
04.04.2020
19:00
(103-54)
Wiślanie Jaśkowice
6:13
Pcimianka Pcim
04.04.2020
19:00
(66-134)
Czarni Staniątki
11:1
Cracovia II Kraków
04.04.2020
19:00
(116-14)
Wisła II Kraków
9:9
MKS Trzebinia
04.04.2020
19:00
(98-96)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:0
Orzeł Ryczów
04.04.2020
19:00
(53-6)
Skawinka Skawina
3:4
Beskid Andrychów
04.04.2020
19:00
(35-40)

27. kolejka 05.04.2020

Unia Oświęcim
3:10
MKS Trzebinia
05.04.2020
19:00
(36-103)
Orzeł Piaski Wielkie
5:4
Wiślanie Jaśkowice
05.04.2020
19:00
(55-41)
Pcimianka Pcim
77:74
Dalin Myślenice
05.04.2020
19:00
(777-744)
LKS Jawiszowice
8:6
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
05.04.2020
19:00
(85-60)
Beskid Andrychów
4:9
Sokół Kocmyrzów
05.04.2020
19:00
(46-99)
Orzeł Ryczów
3:10
Słomniczanka Słomniki
05.04.2020
19:00
(36-106)
Clepardia Kraków
3:3
Skawinka Skawina
05.04.2020
19:00
(31-39)
Czarni Staniątki
11:13
Wisła II Kraków
05.04.2020
19:00
(112-133)
Cracovia II Kraków
5:7
LKS Rajsko
05.04.2020
19:00
(57-77)

28. kolejka 06.04.2020

Dalin Myślenice
14:10
Orzeł Piaski Wielkie
06.04.2020
19:00
(143-103)
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Beskid Andrychów
06.04.2020
19:00
(34-32)
MKS Trzebinia
8:1
Orzeł Ryczów
06.04.2020
19:00
(81-15)
LKS Rajsko
2:6
Czarni Staniątki
06.04.2020
19:00
(22-66)
Sokół Kocmyrzów
8:1
Clepardia Kraków
06.04.2020
19:00
(85-13)
Skawinka Skawina
6:2
Cracovia II Kraków
06.04.2020
19:00
(63-24)
Słomniczanka Słomniki
8:4
LKS Jawiszowice
06.04.2020
19:00
(87-44)
Wisła II Kraków
7:2
Unia Oświęcim
06.04.2020
19:00
(73-23)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19:20
Pcimianka Pcim
06.04.2020
19:00
(196-204)

29. kolejka 07.04.2020

Czarni Staniątki
6:3
Skawinka Skawina
07.04.2020
19:00
(64-34)
Orzeł Piaski Wielkie
6:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.04.2020
19:00
(61-50)
LKS Rajsko
3:8
Wisła II Kraków
07.04.2020
19:00
(31-88)
Orzeł Ryczów
2:2
Unia Oświęcim
07.04.2020
19:00
(25-25)
Beskid Andrychów
11:12
Dalin Myślenice
07.04.2020
19:00
(112-124)
Cracovia II Kraków
2:11
Sokół Kocmyrzów
07.04.2020
19:00
(22-118)
Clepardia Kraków
2:1
Wiślanie Jaśkowice
07.04.2020
19:00
(29-18)
Pcimianka Pcim
23:20
Słomniczanka Słomniki
07.04.2020
19:00
(232-202)
LKS Jawiszowice
5:9
MKS Trzebinia
07.04.2020
19:00
(56-90)

30. kolejka 08.04.2020

MKS Trzebinia
12:18
Pcimianka Pcim
08.04.2020
19:00
(127-183)
Słomniczanka Słomniki
9:3
Orzeł Piaski Wielkie
08.04.2020
19:00
(97-30)
Sokół Kocmyrzów
9:6
Czarni Staniątki
08.04.2020
19:00
(98-60)
Wiślanie Jaśkowice
7:2
Cracovia II Kraków
08.04.2020
19:00
(75-22)
Unia Oświęcim
2:5
LKS Jawiszowice
08.04.2020
19:00
(23-57)
Dalin Myślenice
9:7
Clepardia Kraków
08.04.2020
19:00
(98-72)
Skawinka Skawina
4:1
LKS Rajsko
08.04.2020
19:00
(43-13)
Wisła II Kraków
9:2
Orzeł Ryczów
08.04.2020
19:00
(97-21)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:2
Beskid Andrychów
08.04.2020
19:00
(50-20)

31. kolejka 09.04.2020

Orzeł Piaski Wielkie
6:7
MKS Trzebinia
09.04.2020
19:00
(64-73)
Pcimianka Pcim
13:5
Unia Oświęcim
09.04.2020
19:00
(139-50)
LKS Rajsko
2:7
Sokół Kocmyrzów
09.04.2020
19:00
(20-71)
Beskid Andrychów
2:9
Słomniczanka Słomniki
09.04.2020
19:00
(24-90)
Czarni Staniątki
6:2
Wiślanie Jaśkowice
09.04.2020
19:00
(65-21)
LKS Jawiszowice
5:1
Orzeł Ryczów
09.04.2020
19:00
(58-10)
Clepardia Kraków
1:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.04.2020
19:00
(16-43)
Skawinka Skawina
1:8
Wisła II Kraków
09.04.2020
19:00
(12-84)
Cracovia II Kraków
4:10
Dalin Myślenice
09.04.2020
19:00
(47-108)

32. kolejka 10.04.2020

MKS Trzebinia
6:1
Beskid Andrychów
10.04.2020
19:00
(68-15)
Dalin Myślenice
7:8
Czarni Staniątki
10.04.2020
19:00
(72-88)
Słomniczanka Słomniki
4:1
Clepardia Kraków
10.04.2020
19:00
(45-10)
Sokół Kocmyrzów
5:1
Skawinka Skawina
10.04.2020
19:00
(53-11)
Wiślanie Jaśkowice
1:1
LKS Rajsko
10.04.2020
19:00
(19-16)
Unia Oświęcim
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
10.04.2020
19:00
(20-36)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
6:1
Cracovia II Kraków
10.04.2020
19:00
(60-19)
Orzeł Ryczów
5:11
Pcimianka Pcim
10.04.2020
19:00
(54-119)
Wisła II Kraków
5:6
LKS Jawiszowice
10.04.2020
19:00
(56-60)

33. kolejka 11.04.2020

Clepardia Kraków
2:5
MKS Trzebinia
11.04.2020
19:00
(23-51)
LKS Rajsko
3:8
Dalin Myślenice
11.04.2020
19:00
(33-85)
Skawinka Skawina
1:1
Wiślanie Jaśkowice
11.04.2020
19:00
(16-15)
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Orzeł Ryczów
11.04.2020
19:00
(46-22)
Beskid Andrychów
2:2
Unia Oświęcim
11.04.2020
19:00
(21-23)
Cracovia II Kraków
1:10
Słomniczanka Słomniki
11.04.2020
19:00
(19-105)
Wisła II Kraków
5:9
Sokół Kocmyrzów
11.04.2020
19:00
(58-90)
Pcimianka Pcim
9:9
LKS Jawiszowice
11.04.2020
19:00
(97-92)
Czarni Staniątki
5:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11.04.2020
19:00
(53-51)

34. kolejka 12.04.2020

Orzeł Ryczów
2:2
Beskid Andrychów
12.04.2020
19:00
(21:20)
Dalin Myślenice
6:3
Skawinka Skawina
12.04.2020
19:00
(67-32)
Słomniczanka Słomniki
10:5
Czarni Staniątki
12.04.2020
19:00
(101-55)
Wisła II Kraków
7:11
Pcimianka Pcim
12.04.2020
19:00
(71-113)
Wiślanie Jaśkowice
1:7
Sokół Kocmyrzów
12.04.2020
19:00
(14-77)
Unia Oświęcim
2:2
Clepardia Kraków
12.04.2020
19:00
(24-25)
LKS Jawiszowice
4:4
Orzeł Piaski Wielkie
12.04.2020
19:00
(44-40)
MKS Trzebinia
9:2
Cracovia II Kraków
12.04.2020
19:00
(42-12)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:1
LKS Rajsko
12.04.2020
19:00
(42-12)

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 12.04.2020

12.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
2:2
Beskid Andrychów
12.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
6:3
Skawinka Skawina
12.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
10:5
Czarni Staniątki
12.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
7:11
Pcimianka Pcim
12.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
1:7
Sokół Kocmyrzów
12.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
2:2
Clepardia Kraków
12.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
4:4
Orzeł Piaski Wielkie
12.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
9:2
Cracovia II Kraków
12.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:1
LKS Rajsko

34. kolejka 12.04.2020

12.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
2:2
Beskid Andrychów
12.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
6:3
Skawinka Skawina
12.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
10:5
Czarni Staniątki
12.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
7:11
Pcimianka Pcim
12.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
1:7
Sokół Kocmyrzów
12.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
2:2
Clepardia Kraków
12.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
4:4
Orzeł Piaski Wielkie
12.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
9:2
Cracovia II Kraków
12.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:1
LKS Rajsko

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
26.09.2020
 
Cracovia Kraków
:
Raków Częstochowa
26.09.2020
 
Wisła Płock
:
Warta Poznań
26.09.2020
 
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
26.09.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.09.2020
 
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
26.09.2020
 
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
26.09.2020
 
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 

Fortuna I liga

Miedź Legnica
:
Korona Kielce
25.09.2020
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
25.09.2020
19:00
GKS Tychy
:
Resovia Rzeszów
25.09.2020
19:00
Odra Opole
:
GKS Bełchatów
25.09.2020
19:45
Stomil Olsztyn
:
Zagłębie Sosnowiec
25.09.2020
19:45
Górnik Łęczna
:
Radomiak Radom
26.09.2020
16:00
ŁKS Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
19:08
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Arka Gdynia
26.09.2020
20:00
GKS Jastrzębie
:
Widzew Łódź
26.09.2020
 

II liga

Wigry Suwałki
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2020
17:00
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
25.09.2020
19:50
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
26.09.2020
15:00
Hutnik Kraków
:
Olimpia Grudziądz
26.09.2020
16:00
Chojniczanka Chojnice
:
Błękitni Stargard
26.09.2020
17:00
GKS Katowice
:
Pogoń Siedlce
26.09.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
Skra Częstochowa
26.09.2020
18:00
Sokół Ostróda
:
Znicz Pruszków
26.09.2020
18:00
Lech II Poznań
:
Górnik Polkowice
26.09.2020
 

III liga, gr. 4

Orlęta Radzyń Podlaski
1:6
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
8:0
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
3:2
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Wisła Sandomierz
2:1
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00
Hetman Zamość
:
KSZO Ostrowiec Św.
26.09.2020
15:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
26.09.2020
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
26.09.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Avia Świdnik
26.09.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
:
Jutrzenka Giebułtów
26.09.2020
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Stal Stalowa Wola
26.09.2020
16:00
KS Wiązownica
:
Orlęta Radzyń Podlaski
26.09.2020
 
Wisła Sandomierz
:
Cracovia II Kraków
26.09.2020
 
ŁKS Łagów
:
Wisła Puławy
26.09.2020
 
Korona II Kielce
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
26.09.2020
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
26.09.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.09.2020
15:00
Orzeł Ryczów
:
Dalin Myślenice
26.09.2020
17:00
Puszcza II
:
MKS Trzebinia
26.09.2020
 
KS Chełmek
:
LKS Rajsko
26.09.2020
 
Proszowianka Proszowice
:
Unia Oświęcim
26.09.2020
 
LKS Śledziejowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
27.09.2020
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Clepardia Kraków
27.09.2020
16:30
Pcimianka Pcim
:
Słomniczanka Słomniki
27.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
3:1
Watra Białka Tatrzańska
23.09.2020
16:00
Poprad Muszyna
:
Glinik Gorlice
26.09.2020
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
26.09.2020
15:00
Metal Tarnów
:
GKS Drwinia
26.09.2020
16:00
Sokół Słopnice
:
Rylovia Rylowa
26.09.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
26.09.2020
 
Lubań Maniowy
:
Wierchy Rabka Zdrój
26.09.2020
 
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
27.09.2020
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Watra Białka Tatrzańska
27.09.2020
16:00
Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
27.09.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

TS Węgrzce
:
Piliczanka Pilica
26.09.2020
11:00
Leśnik Gorenice
:
Orzeł Bębło
26.09.2020
16:30
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
26.09.2020
16:00
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Orzeł Iwanowice
26.09.2020
16:00
LOT Balice
:
Przemsza Klucze
26.09.2020
16:00
Bolesław Bukowno
:
Błękitni Modlnica
26.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
0:4
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00
Bronowianka Kraków
:
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
11:00
Dąbski Kraków
:
Orlęta Rudawa
26.09.2020
17:00
Nadwiślan Kraków
:
Skawinka Skawina
26.09.2020
17:00
Borek Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.09.2020
 
Kmita Zabierzów
:
Wieczysta Kraków
26.09.2020
 
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
27.09.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
:
Tempo Rzeszotary
26.09.2020
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Raba Dobczyce
26.09.2020
16:00
Gdovia Gdów
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.09.2020
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Myślenice
26.09.2020
16:00
Błękitni Bodzanów
:
Górnik Wieliczka
26.09.2020
17:00
Wiślanka Grabie
:
Radziszowianka Radziszów
26.09.2020
16:00
Złomex Branice
:
Pasternik Ochojno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sokół Przytkowice
:
MKS Libiąż
26.09.2020
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Zatorzanka Zator
26.09.2020
16:00
Hejnał Kęty
:
Niwa Nowa Wieś
26.09.2020
16:00
Zgoda Byczyna
:
Garbarz Zembrzyce
26.09.2020
16:00
Tempo Białka
:
LKS Gorzów
26.09.2020
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Brzezina Osiek
26.09.2020
16:00
Victoria Jaworzno
:
Nadwiślanin Gromiec
26.09.2020
16:30
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Halniak Maków Podhalański
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Zorza Zaczarnie
:
LKS Rzuchowa
26.09.2020
16:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
26.09.2020
16:00
LKS Szynwałd
:
LKS Ładna
26.09.2020
16:30
LUKS Skrzyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
26.09.2020
17:00
GLKS Gromnik
:
Ikar Odporyszów
27.09.2020
16:00
Wisła Szczucin
:
Olimpia Wojnicz
27.09.2020
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
27.09.2020
16:00
Unia Niedomice
:
Polan Żabno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
:
Sokół Borzęcin Górny
26.09.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.09.2020
16:00
Wola Radłowska
:
Radłovia Radłów
26.09.2020
16:00
Arkadia Olszyny
:
Orzeł Dębno
27.09.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia Kąty
27.09.2020
15:00
Sokół Maszkienice
:
Raba Książnice
27.09.2020
16:00
Olimpia B.
:
Poręba Spytkowska
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Helena Nowy Sącz
:
Gród Podegrodzie
26.09.2020
15:00
LKS Łużna
:
LKS Uście Gorlickie
26.09.2020
16:00
Grybovia Grybów
:
ULKS Korzenna
27.09.2020
11:00
Zawisza R.
:
LKS Zagórzany
27.09.2020
11:00
Hart Tęgoborze
:
LKSKobylankaKobylanka
27.09.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:00
Zyndram
:
Kolejarz Stróże
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
:
Jarmuta
26.09.2020
16:00
Laskovia
:
Huragan Waksmund
26.09.2020
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Wierchy Pasierbiec
27.09.2020
14:30
Czarni Czarny Dunajec
:
Turbacz Mszana Dolna
27.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
:
LKS Szaflary
27.09.2020
16:00
Jordan Jordanów
:
Wiatr Ludźmierz
27.09.2020
16:00
Granit Czarna Góra
:
Zalesianka
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
:
Prądniczanka II Kraków
26.09.2020
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Bibiczanka Bibice
26.09.2020
16:30
Wierzbowianka Wierzbno
:
Płomień Kościelec
26.09.2020
 
Błękitni II Modlnica
:
Strażak Goszcza
26.09.2020
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Słomniczanka II Słomniki
27.09.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
:
Ekler Baranówka
27.09.2020
16:00
Galicja Raciborowice
:
Partyzant Dojazdów
27.09.2020
16:30

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
:
MKS Skała 2004
26.09.2020
15:30
Sokół Rybna
:
Wisła Jeziorzany
26.09.2020
16:00
Wisła Rząska
:
Liszczanka Liszki
26.09.2020
16:30
Wisła Czernichów
:
Iskra Czułów
27.09.2020
15:00
Maszycanka Maszyce
:
Tęcza Piekary
27.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
27.09.2020
16:00
Strażak Rączna
:
Dragon Szczyglice
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
:
Tramwaj Kraków
26.09.2020
16:00
Iskra Krzęcin
:
Krakus Swoszowice
26.09.2020
16:00
Rzozovia Rzozów
:
Wanda Nowa Huta
26.09.2020
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
26.09.2020
 
Pogoń Skotniki
:
Płomień Kostrze
27.09.2020
16:00
Fairant Kraków
:
Strzelcy Kraków
27.09.2020
16:00
Kabel Kraków
:
Podgórze Kraków
27.09.2020
16:30

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
:
Contra Sułków
26.09.2020
16:00
Rożnowa
:
Zieloni Niegowić
26.09.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Wolni Kłaj
26.09.2020
16:30
Czarnochowice
:
Iskra Zakrzów
26.09.2020
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Gwiazda Brzegi
27.09.2020
13:00
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
27.09.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Zryw Szarów
27.09.2020
16:30
Piast Łapanów
:
Czarni Staniątki
27.09.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
:
LKS Rudnik
26.09.2020
16:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Brzączowice
26.09.2020
16:00
Zielonka Wrząsowice
:
Karpaty Siepraw
26.09.2020
16:00
Staw Polanka
:
Rokita Kornatka
26.09.2020
16:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Sęp Droginia
26.09.2020
16:00
Topór Tenczyn
:
Lubomir Wiśniowa
26.09.2020
17:00
Gościbia Sułkowice
:
Hejnał Krzyszkowice
26.09.2020
17:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
27.09.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
:
Błyskawica Kolbark
26.09.2020
11:00
Pilica Wierbka
:
Sokół Gołaczewy
26.09.2020
11:00
Olimpia Łobzów
:
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Błysk Zederman
:
Wielmożanka Wielmoża
26.09.2020
16:00
Spartak Charsznica
:
Legion Bydlin
27.09.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Centuria Chechło
27.09.2020
16:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Trzy Korony Żarnowiec
27.09.2020
16:00
Strażak Przybysławice
:
Prądnik Sułoszowa
27.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Fablok Chrzanów
:
SPRiN Regulice
26.09.2020
11:00
Wisła Jankowice
:
Unia Kwaczała
26.09.2020
16:00
Start Kamień
:
Błyskawica Myślachowice
26.09.2020
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Promyk Bolęcin
26.09.2020
16:00
Wolanka Wola Filipowska
:
UKS Dulowa
26.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
:
Tęcza Tenczynek
27.09.2020
16:00
Wisełka Rozkochów
:
Victoria Zalas
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Trątnowianka Trątnowice
26.09.2020
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Niedźwiedź II
26.09.2020
16:00
Milenium Radziemice
:
Zawisza Sulechów
27.09.2020
12:00
Juvenia Prandocin
:
Agricola Klimontów
27.09.2020
16:00
LKS Polanowice
:
Sparta Skrzeszowice
27.09.2020
16:00
Novi Narama
:
Polonia Wilczkowice
27.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Iskra Radwanowice
26.09.2020
16:00
Fitball Szklary
:
Maszycanka II Maszyce
26.09.2020
16:00
Płomień Jerzmanowice
:
Topór Aleksandrowice
26.09.2020
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Orzeł II Bębło
26.09.2020
 
Niegoszowianka
:
Kmita II Zabierzów
27.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
:
Wieczysta II
26.09.2020
 
Opatkowianka Opatkowice
:
Albertus Kraków
26.09.2020
 
Wawel Kraków
:
Grom Kraków
26.09.2020
 
Universum Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
26.09.2020
 
Dragoons Kraków
:
Victoria Kraków
27.09.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
:
Tyniec Kraków
26.09.2020
16:00
Lotnik II Kryspinów
:
Gwiazda Ściejowice
26.09.2020
16:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
26.09.2020
 
Błękitni Czułówek
:
Borkowianka Borek Sz.
26.09.2020
 
Skawinka II Skawina
:
Trzebol Wielkie Drogi
27.09.2020
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Tęcza Słomiróg
26.09.2020
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Promień Zakrzowiec
26.09.2020
16:30
Batory Wola Batorska
:
Górnik II Wieliczka
26.09.2020
17:00
Gdovia II Gdów
:
Gryf Wiatowice
26.09.2020
 
Wiarusy II
:
Start Brzezie
27.09.2020
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Naprzód Ochmanów
27.09.2020
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Ledniczanka
27.09.2020
17:00

Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
:
LKS Trzebunia
26.09.2020
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Iskra Głogoczów
26.09.2020
16:00
Raba II Dobczyce
:
Orzeł Nowa Wieś
26.09.2020
16:00
Szczebel Lubień
:
Karpaty II Siepraw
26.09.2020
16:00
Wicher Stróża
:
Jawor Jawornik
26.09.2020
17:00
Cisy Harbutowice
:
Górki II Myślenice
27.09.2020
16:00
Dukla Bysina
:
Grodzisko Raciechowice
27.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Stare Bukowno
:
Piliczanka II Pilica
26.09.2020
16:00
Victoria Smroków
:
Trzy Buki Wierzchowisko
27.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
:
Northstar Miechów
27.09.2020
11:00
Hetman Dłużec
:
Orzeł K.
27.09.2020
12:00
Cobra Wężerów
:
Pilica II Wierbka
27.09.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Strumyk Zarzecze
27.09.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Czarnochowice II
26.09.2020
 
Złomex II Branice
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
27.09.2020
16:00
UKS Sygneczów II
:
Start II Brzezie
27.09.2020
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
3:2
Jagiellonia
23.09.2020
10:00
Arka G.
5:0
Lech Poznań
23.09.2020
10:30
Arka G.
:
Zagłębie Lubin
26.09.2020
12:00
Jagiellonia
:
Legia Warszawa
26.09.2020
12:00
SMS Łódź
:
Górnik Zabrze
26.09.2020
12:00
Lech Poznań
:
Korona
26.09.2020
 
Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 
Cracovia Kraków
:
Escola Varsovia Warszawa
26.09.2020
 
Gwarek Zabrze
:
Hutnik Kraków
27.09.2020
12:00
Lechia
:
Pogoń Szczecin
27.09.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Stal Mielec
:
Hutnik Kraków
26.09.2020
12:00
Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
26.09.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Motor Lublin
26.09.2020
 
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
26.09.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

KKP Korona
:
BKS Lublin
26.09.2020
15:00
Motor Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
16:00
Górnik Ł.
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
26.09.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
:
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
26.09.2020
10:00
BKS Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
16:30
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Garbarnia Kraków
27.09.2020
10:00
Orkan Raba Wyżna
:
Beskid Andrychów
27.09.2020
15:00
Górnik Wieliczka
:
Okocimski Brzesko
27.09.2020
15:30
Profi Zielonki
:
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Podgórze Kraków
26.09.2020
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
13:30
Profi Zielonki
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
15:30
Garbarnia Kraków
:
Glinik Gorlice
26.09.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja II Nowy Sącz
27.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
:
Pcimianka
27.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
26.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
 
AP 21 Kraków
:
Unia Tarnów
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Respect Szalowa
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Raba Dobczyce
27.09.2020
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
:
Kalwarianka
26.09.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Sandecja
26.09.2020
 
AS Progres Kraków
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
:
Fablok Chrzanów
26.09.2020
 
AS Progress Andrychów
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Limanovia Limanowa
27.09.2020
13:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
Czarni Sosnowiec
26.09.2020
15:00
Śląsk Wrocław
:
Olimpia Szczecin
26.09.2020
 
Medyk Konin
:
Górnik Łęczna
26.09.2020
 
GKS Katowice
:
KKP Bydgoszcz
26.09.2020
 
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Biedrzychowice
26.09.2020
 
ROW Rybnik
:
APLG Gdańsk
26.09.2020
 

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Polonia Środa Wielkopolska
26.09.2020
12:00
Stomil Olsztyn
:
UKS Staszkówka Jelna
26.09.2020
 
Czwórka Radom
:
UKS SMS II Łódź
26.09.2020
 
Resovia Rzeszów
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
 
Rekord Bielsko Biała
:
Praga Warszawa
26.09.2020
 
Piastovia Piastów
:
SWD Wodzisław
27.09.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Włókniarz Białystok
26.09.2020
16:00
KS Raszyn
:
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
 
Loczki Wyszków
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.09.2020
14:00
AZS UW Warszawa
:
Widok Lublin
27.09.2020
15:00
Ząbkovia Ząbki
:
Sparta Daleszyce
27.09.2020
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
KSP Kielce
27.09.2020
16:30

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
:
Naprzód Sobolów
26.09.2020
15:00
Iskra Brzezinka
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
 
Hetman Włoszczowa
:
Podgórze Kraków
26.09.2020
 
DAP Dębica
:
Iskra Krzemień
26.09.2020
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Tarnovia II
27.09.2020
11:00
Unia Lublin
:
Izolator Boguchwała
27.09.2020
13:30

IV liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
:
Uran Łukowica
26.09.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Górnik Wieliczka
26.09.2020
 
Burza Roczyny
:
FSA Kraków
26.09.2020
 
Olimpia Osieczany
:
Tempo Białka
26.09.2020
 
Bronowianka Kraków
:
Victoria Zalas
26.09.2020
 

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
:
Zabrze
26.09.2020
12:00
Unia Opole
:
Górnik Ł.
26.09.2020
14:00
UKS Staszkówka Jelna
:
SMS Łódź
26.09.2020
 
ROW Rybnik
:
Bronowianka Kraków
26.09.2020
 
Resovia Rzeszów
:
Ślęza Wrocław
27.09.2020
13:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30