facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.03.2020

Tarnovia Tarnów
:
Wisła Kraków
21.03.2020
00:00
Respect Szalowa
:
Beskid Andrychów
21.03.2020
00:00
MOSiR Bochnia
:
Okocimski Brzesko
21.03.2020
00:00
Raba Dobczyce
:
Sandecja Nowy Sącz
22.03.2020
11:00

2. kolejka 28.03.2020

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
28.03.2020
00:00
Wisła Kraków
:
Beskid Andrychów
28.03.2020
00:00
Tarnovia Tarnów
:
Raba Dobczyce
28.03.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
MOSiR Bochnia
28.03.2020
00:00

3. kolejka 04.04.2020

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
04.04.2020
11:00
Respect Szalowa
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
12:30
Beskid Andrychów
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
00:00
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
00:00

4. kolejka 11.04.2020

Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
11.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Okocimski Brzesko
11.04.2020
00:00
Tarnovia Tarnów
:
Respect Szalowa
11.04.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Beskid Andrychów
11.04.2020
00:00

5. kolejka 18.04.2020

Respect Szalowa
:
Raba Dobczyce
18.04.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja Nowy Sącz
18.04.2020
00:00
Beskid Andrychów
:
Tarnovia Tarnów
18.04.2020
00:00
MOSiR Bochnia
:
Wisła Kraków
18.04.2020
00:00

6. kolejka 25.04.2020

Raba Dobczyce
:
Beskid Andrychów
25.04.2020
11:00
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
25.04.2020
00:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
25.04.2020
00:00
MOSiR Bochnia
:
Respect Szalowa
25.04.2020
00:00

7. kolejka 02.05.2020

Respect Szalowa
:
Wisła Kraków
02.05.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Raba Dobczyce
02.05.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
02.05.2020
00:00
Beskid Andrychów
:
MOSiR Bochnia
02.05.2020
00:00

8. kolejka 09.05.2020

Wisła Kraków
:
Tarnovia Tarnów
09.05.2020
00:00
Okocimski Brzesko
:
MOSiR Bochnia
09.05.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Raba Dobczyce
09.05.2020
00:00
Beskid Andrychów
:
Respect Szalowa
09.05.2020
00:00

9. kolejka 16.05.2020

Raba Dobczyce
:
Tarnovia Tarnów
16.05.2020
11:00
Beskid Andrychów
:
Wisła Kraków
16.05.2020
00:00
MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
16.05.2020
00:00
Respect Szalowa
:
Okocimski Brzesko
16.05.2020
00:00

10. kolejka 23.05.2020

Wisła Kraków
:
Raba Dobczyce
23.05.2020
00:00
Okocimski Brzesko
:
Beskid Andrychów
23.05.2020
00:00
Tarnovia Tarnów
:
MOSiR Bochnia
23.05.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Respect Szalowa
23.05.2020
00:00

11. kolejka 30.05.2020

Respect Szalowa
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
30.05.2020
00:00
Beskid Andrychów
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
00:00
MOSiR Bochnia
:
Raba Dobczyce
30.05.2020
00:00

12. kolejka 03.06.2020

Raba Dobczyce
:
Respect Szalowa
03.06.2020
10:00
Wisła Kraków
:
MOSiR Bochnia
03.06.2020
00:00
Tarnovia Tarnów
:
Beskid Andrychów
03.06.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
03.06.2020
00:00

13. kolejka 06.06.2020

Respect Szalowa
:
MOSiR Bochnia
06.06.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
06.06.2020
00:00
Beskid Andrychów
:
Raba Dobczyce
06.06.2020
00:00

14. kolejka 13.06.2020

Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
13.06.2020
13:00
Raba Dobczyce
:
Okocimski Brzesko
13.06.2020
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
13.06.2020
13:00
MOSiR Bochnia
:
Beskid Andrychów
13.06.2020
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 13.06.2020

13.06.2020
13:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
13.06.2020
13:00
Raba Dobczyce
:
Okocimski Brzesko
13.06.2020
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
13.06.2020
13:00
MOSiR Bochnia
:
Beskid Andrychów

14. kolejka 13.06.2020

13.06.2020
13:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
13.06.2020
13:00
Raba Dobczyce
:
Okocimski Brzesko
13.06.2020
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
13.06.2020
13:00
MOSiR Bochnia
:
Beskid Andrychów

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
:
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Stal Stalowa Wola
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
:
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
:
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
:
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
:
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
Clepardia Kraków
08.08.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
:
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
:
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Poprad Rytro
:
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
:
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
:
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
:
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
:
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Orlęta Rudawa
08.08.2020
 
Kaszowianka Kaszów
:
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
:
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
:
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
:
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
:
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
:
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
:
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
:
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
:
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
:
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Maszkienice
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
06.08.2020
18:30
Sokół Borzęcin Górny
:
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
:
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
:
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia B.
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
:
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
:
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
:
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
:
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
17:00
LKSKobylankaKobylanka
:
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
:
ULKS Korzenna
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
:
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Huragan Waksmund
:
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
:
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
:
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:00
Błękitni II Modlnica
:
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
:
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
:
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
:
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
:
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
:
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
:
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
17:00
Rożnowa
:
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
:
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
:
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
:
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
:
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
:
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00
Zielonka Wrząsowice
:
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
:
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
:
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30
Promień Przeginia
:
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
:
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
:
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
:
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
:
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
:
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Wicher Stróża
:
Cisy Harbutowice
08.08.2020
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
:
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
:
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
:
Orzeł K.
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
:
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
:
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
2:0
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
0:4
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
0:2
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
0:3
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
0:0
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
3:3
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
Medyk Konin
:
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15