facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.03.2020

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
21.03.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
21.03.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Podhale Nowy Targ
21.03.2020
 
Unia Tarnów
:
Hejnał Kęty
22.03.2020
10:00

2. kolejka 28.03.2020

Pcimianka Pcim
:
Tarnovia Tarnów
28.03.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
28.03.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
28.03.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Hejnał Kęty
29.03.2020
12:00

3. kolejka 04.04.2020

Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
04.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Hejnał Kęty
:
Górnik Wieliczka
05.04.2020
11:00

4. kolejka 11.04.2020

Podhale Nowy Targ
:
Górnik Wieliczka
11.04.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Hejnał Kęty
11.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
11.04.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Unia Tarnów
11.04.2020
 

5. kolejka 18.04.2020

Górnik Wieliczka
:
Okocimski Brzesko
18.04.2020
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2020
 
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
19.04.2020
10:00
Hejnał Kęty
:
Pcimianka Pcim
19.04.2020
11:00

6. kolejka 25.04.2020

Podhale Nowy Targ
:
Okocimski Brzesko
25.04.2020
12:30
Tarnovia Tarnów
:
Hejnał Kęty
25.04.2020
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
25.04.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.04.2020
 

7. kolejka 02.05.2020

Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
02.05.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Pcimianka Pcim
02.05.2020
 
Unia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
03.05.2020
10:00
Hejnał Kęty
:
Sandecja II Nowy Sącz
03.05.2020
11:00

8. kolejka 09.05.2020

Podhale Nowy Targ
:
Pcimianka Pcim
09.05.2020
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja II Nowy Sącz
09.05.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
09.05.2020
 
Hejnał Kęty
:
Unia Tarnów
10.05.2020
11:00

9. kolejka 16.05.2020

Tarnovia Tarnów
:
Pcimianka Pcim
16.05.2020
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
16.05.2020
 
Unia Tarnów
:
Górnik Wieliczka
17.05.2020
10:00
Hejnał Kęty
:
Podhale Nowy Targ
17.05.2020
11:00

10. kolejka 23.05.2020

Górnik Wieliczka
:
Hejnał Kęty
23.05.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
23.05.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Sandecja II Nowy Sącz
23.05.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Tarnovia Tarnów
24.05.2020
10:00

11. kolejka 30.05.2020

Górnik Wieliczka
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 
Unia Tarnów
:
Pcimianka Pcim
31.05.2020
10:00
Hejnał Kęty
:
Okocimski Brzesko
31.05.2020
11:00

12. kolejka 03.06.2020

Okocimski Brzesko
:
Górnik Wieliczka
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
03.06.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Hejnał Kęty
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja II Nowy Sącz
03.06.2020
 

13. kolejka 06.06.2020

Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
Hejnał Kęty
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
11:00
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

14. kolejka 14.06.2020

Tarnovia Tarnów
:
Górnik Wieliczka
14.06.2020
11:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Hejnał Kęty
14.06.2020
11:00
Pcimianka Pcim
:
Okocimski Brzesko
14.06.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
14.06.2020
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

12. kolejka 03.06.2020

03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Górnik Wieliczka
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
03.06.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Hejnał Kęty
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja II Nowy Sącz

11. kolejka 30.05.2020

30.05.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
31.05.2020
10:00
Unia Tarnów
:
Pcimianka Pcim
31.05.2020
11:00
Hejnał Kęty
:
Okocimski Brzesko

13. kolejka 06.06.2020

06.06.2020
10:00
Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
11:00
Hejnał Kęty
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
:
Piast Gliwice
05.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
05.06.2020
20:30

Fortuna I Liga

Stomil Olsztyn
0:0
Chrobry Głogów
02.06.2020
18:00
GKS Bełchatów
0:3
Sandecja Nowy Sącz
02.06.2020
18:10
Puszcza Niepołomice
1:0
Chojniczanka Chojnice
02.06.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
Wigry Suwałki
02.06.2020
20:00
Miedź Legnica
1:2
Stal Mielec
02.06.2020
20:40
Olimpia Grudziądz
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.06.2020
20:40
GKS Jastrzębie
:
Warta Poznań
03.06.2020
18:10
Radomiak Radom
:
Odra Opole
04.06.2020
18:10
GKS Tychy
:
Zagłębie Sosnowiec
04.06.2020
20:40
Chrobry Głogów
:
GKS Bełchatów
05.06.2020
20:10
Stal Mielec
:
Puszcza Niepołomice
05.06.2020
17:40
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
05.06.2020
15:30

II liga

Elana Toruń
1:4
Stal Rzeszów
03.06.2020
17:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
03.06.2020
20:05
Lech II Poznań
2:2
Garbarnia Kraków
03.06.2020
17:00
Resovia Rzeszów
1:1
Błękitni Stargard
03.06.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Skra Częstochowa
03.06.2020
19:10
Górnik Polkowice
1:2
Legionovia Legionowo
03.06.2020
15:00
Znicz Pruszków
0:2
Bytovia Bytów
03.06.2020
17:00
Gryf Wejherowo
2:3
Pogoń Siedlce
03.06.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Olimpia Elbląg
03.06.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
03.06.2020
17:30
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
03.06.2020
 
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
03.06.2020
 
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
03.06.2020
18:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
03.06.2020
 
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
03.06.2020
18:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
03.06.2020
18:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
03.06.2020
18:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.06.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Limanovia Limanowa
:
Barciczanka Barcice
03.06.2020
18:00
Orkan Szczyrzyc
:
Unia Tarnów
03.06.2020
18:00
Glinik Gorlice
:
Poprad Muszyna
03.06.2020
17:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Wolania Wola Rzędzińska
03.06.2020
18:00
Okocimski Brzesko
:
Wierchy Rabka Zdrój
03.06.2020
17:30
Poprad Rytro
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
03.06.2020
17:00
BKS Bochnia
:
GKS Drwinia
03.06.2020
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podgórze Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Profi Zielonki
03.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Okocimski Brzesko
:
Górnik Wieliczka
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
03.06.2020
 
Pcimianka
:
Hejnał
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja II Nowy Sącz
03.06.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Unia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
AP 21 Kraków
:
Podhale Nowy Targ
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Respect Szalowa
03.06.2020
10:00
Wisła Kraków
:
MOSiR Bochnia
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
03.06.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
03.06.2020
 
Cracovia Kraków
:
Sandecja
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Okocimski II
:
Limanovia Limanowa
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
TS Wisła I Kraków
03.06.2020
 
Fablok Chrzanów
:
Bronowianka
03.06.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Cracovia II
03.06.2020
 

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny