facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Liga Centralnej Europy Blind Football

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 07.12.2019

Wisła Kraków
0:0
Avoy Mu Brno
07.12.2019
09:30
OBSV Wiedeń
0:1
Śląsk Wrocław
07.12.2019
10:25
BSC Praga
2:1
Lass Budapeszt
07.12.2019
11:20

2. kolejka 07.12.2019

Avoy Mu Brno
2:0
OBSV Wiedeń
07.12.2019
12:15
Wisła Kraków
3:2
BSC Praga
07.12.2019
13:10
Lass Budapeszt
0:0
Śląsk Wrocław
07.12.2019
14:05

3. kolejka 07.12.2019

Avoy Mu Brno
2:1
BSC Praga
07.12.2019
15:00
Wisła Kraków
0:0
Śląsk Wrocław
07.12.2019
15:55
Lass Budapeszt
0:1
OBSV Wiedeń
07.12.2019
16:50

4. kolejka 08.12.2019

Wisła Kraków
1:0
OBSV Wiedeń
08.12.2019
08:55
Śląsk Wrocław
0:0
BSC Praga
08.12.2019
09:50
Lass Budapeszt
0:0
Avoy Mu Brno
08.12.2019
10:45

5. kolejka 08.12.2019

BSC Praga
0:1
OBSV Wiedeń
08.12.2019
11:40
Śląsk Wrocław
:
Avoy Mu Brno
08.12.2019
12:35
przełożony
Wisła Kraków
1:0
Lass Budapeszt
08.12.2019
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

5. kolejka 08.12.2019

08.12.2019
11:40
BSC Praga
0:1
OBSV Wiedeń
08.12.2019
12:35
Śląsk Wrocław
:
Avoy Mu Brno
08.12.2019
13:30
Wisła Kraków
1:0
Lass Budapeszt

5. kolejka 08.12.2019

08.12.2019
11:40
BSC Praga
0:1
OBSV Wiedeń
08.12.2019
12:35
Śląsk Wrocław
:
Avoy Mu Brno
08.12.2019
13:30
Wisła Kraków
1:0
Lass Budapeszt

Wiadomości ligowe


Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
5:3
Rekord Bielsko Biała
18.01.2020
15:00
ISD-AJD Częstochowa
3:6
Wierzbowianka Wierzbno
19.01.2020
16:00
Rolnik Głogówek
1:4
AZS UJ Kraków
19.01.2020
19:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
1:2
Plon Błotnica Strzelecka
19.01.2020
16:00
AZS UP Kraków
3:4
ROW Rybnik
19.01.2020
17:45

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Respekt Myślenice
:
AZS AGH Kraków
19.01.2020
15:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

BSF Bochnia
4:4
Marfarbex Busko Zdrój
18.01.2020
20:30
Górnik Polkowice
3:5
GKS Komprachcice
18.01.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:1
AZS UMCS Lublin
19.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
0:2
Futsal Nowiny
19.01.2020
17:00
Heiro Rzeszów
4:3
Futsal Team Brzeg
19.01.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
11:5
Profisport Wrocław
19.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Futsal II Nowiny
2:2
Sparta Spytkowice
18.01.2020
15:00
Unia Tarnów
2:6
AZS UEK Kraków
19.01.2020
18:30
UKS Pińczów
10:3
BSF Busko Zdrój
19.01.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
3:7
Opatkowianka Opatkowice
17.01.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:6
Garbarnia Kraków
17.01.2020
19:30
Wieczysta Kraków
4:3
Hutnik Kraków
17.01.2020
20:30
Grębałowianka Kraków
2:9
Wisła Kraków
17.01.2020
20:30
Cracovia Kraków
19:5
Strzelcy
17.01.2020
21:30
Dąbski
7:4
Prokocim Kraków
17.01.2020
21:30