facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mecze rozgrywane są w hali balonowej przy ul.Dekerta w Krakowie.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.11.2019

Hutnik Kraków
5:0
Clepardia Kraków
29.11.2019
19:30
Dąbski Kraków
7:7
Wieczysta Kraków
29.11.2019
19:30
Grębałowianka Kraków
4:6
Prokocim Kraków
29.11.2019
20:30
Opatkowianka Opatkowice
7:4
Strzelcy Kraków
29.11.2019
20:30
Cracovia Kraków
7:5
Orzeł Piaski Wielkie
29.11.2019
21:30
Garbarnia Kraków
1:8
Wisła Kraków
29.11.2019
21:30

2. kolejka 06.12.2019

Hutnik Kraków
3:6
Opatkowianka Opatkowice
06.12.2019
19:30
Strzelcy Kraków
5:13
Grębałowianka Kraków
06.12.2019
19:30
Wisła Kraków
11:4
Wieczysta Kraków
06.12.2019
20:30
Prokocim Kraków
10:3
Garbarnia Kraków
06.12.2019
20:30
Cracovia Kraków
8:5
Dąbski Kraków
06.12.2019
21:30
Clepardia Kraków
2:10
Orzeł Piaski Wielkie
06.12.2019
21:30

3. kolejka 13.12.2019

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy Kraków
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski Kraków
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30

4. kolejka 20.12.2019

Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
20.12.2019
19:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Dąbski Kraków
20.12.2019
19:30
Cracovia Kraków
:
Prokocim Kraków
20.12.2019
20:30
Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
20.12.2019
20:30
Garbarnia Kraków
:
Wieczysta Kraków
20.12.2019
21:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Strzelcy Kraków
20.12.2019
21:30

5. kolejka 03.01.2020

Clepardia Kraków
:
Cracovia Kraków
03.01.2020
19:30
Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
03.01.2020
19:30
Dąbski Kraków
:
Grębałowianka Kraków
03.01.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
03.01.2020
20:30
Garbarnia Kraków
:
Strzelcy Kraków
03.01.2020
21:30
Wieczysta Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
03.01.2020
21:30

6. kolejka 10.01.2020

Prokocim Kraków
:
Clepardia Kraków
10.01.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
10.01.2020
19:30
Strzelcy Kraków
:
Dąbski Kraków
10.01.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Garbarnia Kraków
10.01.2020
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Wisła Kraków
10.01.2020
21:30
Hutnik Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
10.01.2020
21:30

7. kolejka 17.01.2020

Clepardia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
17.01.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
17.01.2020
19:30
Wieczysta Kraków
:
Hutnik Kraków
17.01.2020
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Wisła Kraków
17.01.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Strzelcy Kraków
17.01.2020
21:30
Dąbski Kraków
:
Prokocim Kraków
17.01.2020
21:30

8. kolejka 24.01.2020

Strzelcy Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.01.2020
19:30
Clepardia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.01.2020
19:30
Prokocim Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
24.01.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Dąbski Kraków
24.01.2020
20:30
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
24.01.2020
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
24.01.2020
21:30

9. kolejka 14.02.2020

Strzelcy Kraków
:
Hutnik Kraków
14.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Garbarnia Kraków
14.02.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Opatkowianka Opatkowice
14.02.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
14.02.2020
20:30
Dąbski Kraków
:
Clepardia Kraków
14.02.2020
21:30
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
14.02.2020
21:30

10. kolejka 21.02.2020

Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
21.02.2020
19:30
Prokocim Kraków
:
Strzelcy Kraków
21.02.2020
19:30
Hutnik Kraków
:
Wisła Kraków
21.02.2020
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Dąbski Kraków
21.02.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
21.02.2020
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Garbarnia Kraków
21.02.2020
21:30

11. kolejka 28.02.2020

Dąbski Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
28.02.2020
19:30
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
28.02.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
28.02.2020
20:30
Wieczysta Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
28.02.2020
21:30
Strzelcy Kraków
:
Clepardia Kraków
28.02.2020
21:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

2. kolejka 06.12.2019

06.12.2019
19:30
Hutnik Kraków
3:6
Opatkowianka Opatkowice
06.12.2019
19:30
Strzelcy Kraków
5:13
Grębałowianka Kraków
06.12.2019
20:30
Wisła Kraków
11:4
Wieczysta Kraków
06.12.2019
20:30
Prokocim Kraków
10:3
Garbarnia Kraków
06.12.2019
21:30
Cracovia Kraków
8:5
Dąbski Kraków
06.12.2019
21:30
Clepardia Kraków
2:10
Orzeł Piaski Wielkie

1. kolejka 29.11.2019

29.11.2019
19:30
Hutnik Kraków
5:0
Clepardia Kraków
29.11.2019
19:30
Dąbski Kraków
7:7
Wieczysta Kraków
29.11.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
4:6
Prokocim Kraków
29.11.2019
20:30
Opatkowianka Opatkowice
7:4
Strzelcy Kraków
29.11.2019
21:30
Cracovia Kraków
7:5
Orzeł Piaski Wielkie
29.11.2019
21:30
Garbarnia Kraków
1:8
Wisła Kraków

3. kolejka 13.12.2019

13.12.2019
19:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy Kraków
:
Wisła Kraków
13.12.2019
20:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
21:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski Kraków
:
Hutnik Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Arka Gdynia
06.12.2019
18:00
Górnik Zabrze
4:2
Wisła Kraków
06.12.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Zagłębie Lubin
07.12.2019
15:00
Lechia Gdańsk
2:0
Wisła Płock
07.12.2019
20:00
Lech Poznań
2:0
ŁKS Łódź
07.12.2019
17:30
Śląsk Wrocław
:
Legia Warszawa
08.12.2019
17:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
08.12.2019
15:00
Cracovia Kraków
:
Raków Częstochowa
08.12.2019
12:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
3:10
AZS UJ Kraków
07.12.2019
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Kraków
:
AZS UŚ Katowice
08.12.2019
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

FC Siemianowice Śląskie
4:5
GKS Komprachcice
07.12.2019
18:30
AZS UMCS Lublin
:
Marfarbex Busko Zdrój
08.12.2019
16:00
Górnik Polkowice
:
Sośnica Gliwice
08.12.2019
17:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2019
17:00
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Sparta Spytkowice
:
BSF Busko Zdrój
07.12.2019
 
Futsal II Nowiny
:
Unia Tarnów
07.12.2019
20:00
UKS Pińczów
:
AZS UEK Kraków
07.12.2019
 

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
3:6
Opatkowianka Opatkowice
06.12.2019
19:30
Strzelcy
5:13
Grębałowianka Kraków
06.12.2019
19:30
Wisła Kraków
11:4
Wieczysta Kraków
06.12.2019
20:30
Prokocim Kraków
10:3
Garbarnia Kraków
06.12.2019
20:30
Cracovia Kraków
8:5
Dąbski
06.12.2019
21:30
Clepardia Kraków
2:10
Orzeł Piaski Wielkie
06.12.2019
21:30