facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.09.2019

Profisport Wrocław
1:6
AZS UMCS Lublin
22.09.2019
12:30
Górnik Polkowice
3:6
Futsal Nowiny
22.09.2019
17:00
BSF Bochnia
1:4
Futsal Team Brzeg
22.09.2019
17:00
FC Siemianowice Śląskie
6:3
Marfarbex Busko Zdrój
22.09.2019
17:00
Heiro Rzeszów
1:4
GKS Komprachcice
22.09.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
2:6
Sośnica Gliwice
22.09.2019
18:00

2. kolejka 28.09.2019

AZS UMCS Lublin
4:5
GKS Futsal Tychy
28.09.2019
17:30
Futsal Nowiny
4:2
Sośnica Gliwice
28.09.2019
17:30
Marfarbex Busko Zdrój
6:3
BSF Bochnia
28.09.2019
18:00
Futsal Team Brzeg
6:2
Heiro Rzeszów
28.09.2019
19:00
Profisport Wrocław
2:6
FC Siemianowice Śląskie
29.09.2019
14:00
GKS Komprachcice
7:5
Górnik Polkowice
29.09.2019
17:00

3. kolejka 05.10.2019

BSF Bochnia
4:2
Profisport Wrocław
05.10.2019
15:30
FC Siemianowice Śląskie
8:3
AZS UMCS Lublin
05.10.2019
18:30
Górnik Polkowice
3:7
Futsal Team Brzeg
05.10.2019
19:30
GKS Futsal Tychy
8:8
Futsal Nowiny
06.10.2019
15:00
Heiro Rzeszów
5:8
Marfarbex Busko Zdrój
06.10.2019
17:00
GKS Komprachcice
5:3
Sośnica Gliwice
06.10.2019
17:00

4. kolejka 12.10.2019

AZS UMCS Lublin
5:4
Futsal Nowiny
09.10.2019
20:00
Marfarbex Busko Zdrój
10:1
Górnik Polkowice
12.10.2019
18:00
Profisport Wrocław
2:4
Heiro Rzeszów
13.10.2019
13:30
GKS Komprachcice
1:6
GKS Futsal Tychy
13.10.2019
17:00
FC Siemianowice Śląskie
4:6
BSF Bochnia
13.10.2019
17:00
Futsal Team Brzeg
5:3
Sośnica Gliwice
27.10.2019
18:00

5. kolejka 20.10.2019

Marfarbex Busko Zdrój
3:1
Sośnica Gliwice
18.10.2019
18:30
BSF Bochnia
2:1
AZS UMCS Lublin
19.10.2019
19:00
Futsal Nowiny
4:2
GKS Komprachcice
19.10.2019
20:30
Heiro Rzeszów
5:2
FC Siemianowice Śląskie
20.10.2019
16:00
Górnik Polkowice
4:2
Profisport Wrocław
20.10.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
2:1
Futsal Team Brzeg
20.10.2019
18:00

6. kolejka 02.11.2019

AZS UMCS Lublin
5:3
GKS Komprachcice
02.11.2019
14:30
Marfarbex Busko Zdrój
3:4
GKS Futsal Tychy
02.11.2019
18:00
Profisport Wrocław
2:5
Sośnica Gliwice
03.11.2019
13:30
BSF Bochnia
10:2
Heiro Rzeszów
03.11.2019
17:00
FC Siemianowice Śląskie
3:5
Górnik Polkowice
03.11.2019
17:00
Futsal Team Brzeg
7:6
Futsal Nowiny
03.11.2019
18:00

7. kolejka 09.11.2019

Futsal Nowiny
4:1
Marfarbex Busko Zdrój
09.11.2019
18:00
Górnik Polkowice
0:3
BSF Bochnia
10.11.2019
17:00
Heiro Rzeszów
3:4
AZS UMCS Lublin
10.11.2019
17:00
GKS Komprachcice
1:3
Futsal Team Brzeg
10.11.2019
17:00
FC Siemianowice Śląskie
2:4
Sośnica Gliwice
10.11.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
6:1
Profisport Wrocław
10.11.2019
18:00

8. kolejka 16.11.2019

AZS UMCS Lublin
4:0
Futsal Team Brzeg
16.11.2019
14:00
BSF Bochnia
9:1
Sośnica Gliwice
16.11.2019
15:00
Futsal Nowiny
10:2
Profisport Wrocław
16.11.2019
18:30
Marfarbex Busko Zdrój
2:3
GKS Komprachcice
16.11.2019
18:30
Heiro Rzeszów
7:4
Górnik Polkowice
17.11.2019
15:00
FC Siemianowice Śląskie
4:1
GKS Futsal Tychy
17.11.2019
17:00

9. kolejka 23.11.2019

Górnik Polkowice
1:2
AZS UMCS Lublin
24.11.2019
17:00
Heiro Rzeszów
5:4
Sośnica Gliwice
24.11.2019
17:00
GKS Komprachcice
3:1
Profisport Wrocław
24.11.2019
17:00
Futsal Nowiny
4:1
FC Siemianowice Śląskie
24.11.2019
17:00
Futsal Team Brzeg
4:2
Marfarbex Busko Zdrój
24.11.2019
18:00
GKS Futsal Tychy
6:8
BSF Bochnia
24.11.2019
18:00

10. kolejka 07.12.2019

Profisport Wrocław
4:7
Futsal Team Brzeg
02.12.2019
20:00
FC Siemianowice Śląskie
4:5
GKS Komprachcice
07.12.2019
18:30
AZS UMCS Lublin
1:1
Marfarbex Busko Zdrój
08.12.2019
16:00
Górnik Polkowice
3:3
Sośnica Gliwice
08.12.2019
17:00
Heiro Rzeszów
4:5
GKS Futsal Tychy
08.12.2019
17:00
BSF Bochnia
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

11. kolejka 14.12.2019

Futsal Nowiny
4:4
Heiro Rzeszów
30.11.2019
18:00
AZS UMCS Lublin
8:2
Sośnica Gliwice
01.12.2019
14:00
Marfarbex Busko Zdrój
6:4
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30
GKS Komprachcice
4:2
BSF Bochnia
15.12.2019
17:30
Futsal Team Brzeg
3:2
FC Siemianowice Śląskie
15.12.2019
18:00
GKS Futsal Tychy
6:3
Górnik Polkowice
15.12.2019
18:00

12. kolejka 11.01.2020

AZS UMCS Lublin
7:2
Profisport Wrocław
11.01.2020
19:00
Futsal Nowiny
4:7
Górnik Polkowice
11.01.2020
15:00
Futsal Team Brzeg
2:2
BSF Bochnia
11.01.2020
19:00
Marfarbex Busko Zdrój
4:1
FC Siemianowice Śląskie
11.01.2020
18:00
GKS Komprachcice
2:0
Heiro Rzeszów
12.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
6:3
GKS Futsal Tychy
12.01.2020
17:00

13. kolejka 18.01.2020

BSF Bochnia
Marfarbex Busko Zdrój
18.01.2020
20:30
Górnik Polkowice
3:5
GKS Komprachcice
18.01.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:1
AZS UMCS Lublin
19.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
0:2
Futsal Nowiny
19.01.2020
17:00
Heiro Rzeszów
4:3
Futsal Team Brzeg
19.01.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
11:5
Profisport Wrocław
19.01.2020
17:00

14. kolejka 25.01.2020

AZS UMCS Lublin
3:3
FC Siemianowice Śląskie
25.01.2020
13:30
Marfarbex Busko Zdrój
6:0
Heiro Rzeszów
25.01.2020
18:00
Profisport Wrocław
BSF Bochnia
26.01.2020
15:30
Futsal Nowiny
6:2
GKS Futsal Tychy
26.01.2020
18:45
Sośnica Gliwice
3:4
GKS Komprachcice
26.01.2020
17:00
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

15. kolejka 15.02.2020

Futsal Nowiny
4:8
AZS UMCS Lublin
14.02.2020
20:00
Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
6:1
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
4:4
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00

16. kolejka 29.02.2020

Sośnica Gliwice
3:3
Marfarbex Busko Zdrój
01.03.2020
17:00
AZS UMCS Lublin
1:4
BSF Bochnia
01.03.2020
16:00
GKS Komprachcice
3:3
Futsal Nowiny
01.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
4:6
Heiro Rzeszów
01.03.2020
17:00
Profisport Wrocław
4:7
Górnik Polkowice
01.03.2020
16:30
Futsal Team Brzeg
8:1
GKS Futsal Tychy
01.03.2020
18:00

17. kolejka 07.03.2020

Górnik Polkowice
4:1
FC Siemianowice Śląskie
07.03.2020
17:00
Futsal Nowiny
1:7
Futsal Team Brzeg
07.03.2020
20:00
GKS Komprachcice
3:3
AZS UMCS Lublin
08.03.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:7
Marfarbex Busko Zdrój
08.03.2020
17:00
Sośnica Gliwice
3:2
Profisport Wrocław
08.03.2020
17:00
Heiro Rzeszów
4:2
BSF Bochnia
08.03.2020
17:00

18. kolejka 14.03.2020

AZS UMCS Lublin
3:5
Heiro Rzeszów
02.02.2020
19:00
Marfarbex Busko Zdrój
:
Futsal Nowiny
14.03.2020
 
Futsal Team Brzeg
:
GKS Komprachcice
14.03.2020
 
Profisport Wrocław
:
GKS Futsal Tychy
14.03.2020
 
BSF Bochnia
:
Górnik Polkowice
15.03.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
FC Siemianowice Śląskie
15.03.2020
17:00

19. kolejka 21.03.2020

Futsal Team Brzeg
:
AZS UMCS Lublin
21.03.2020
00:00
Profisport Wrocław
:
Futsal Nowiny
21.03.2020
00:00
GKS Komprachcice
:
Marfarbex Busko Zdrój
21.03.2020
00:00
Górnik Polkowice
:
Heiro Rzeszów
21.03.2020
00:00
GKS Futsal Tychy
:
FC Siemianowice Śląskie
21.03.2020
00:00
Sośnica Gliwice
:
BSF Bochnia
22.03.2020
17:00

20. kolejka 28.03.2020

AZS UMCS Lublin
:
Górnik Polkowice
28.03.2020
00:00
Profisport Wrocław
:
GKS Komprachcice
28.03.2020
00:00
Marfarbex Busko Zdrój
:
Futsal Team Brzeg
28.03.2020
00:00
Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00

21. kolejka 04.04.2020

Futsal Team Brzeg
:
Profisport Wrocław
04.04.2020
00:00
GKS Komprachcice
:
FC Siemianowice Śląskie
04.04.2020
00:00
Marfarbex Busko Zdrój
:
AZS UMCS Lublin
04.04.2020
00:00
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.04.2020
00:00
Futsal Nowiny
:
BSF Bochnia
04.04.2020
00:00
Sośnica Gliwice
:
Górnik Polkowice
05.04.2020
17:00

22. kolejka 18.04.2020

Heiro Rzeszów
:
Futsal Nowiny
18.04.2020
18:00
Profisport Wrocław
:
Marfarbex Busko Zdrój
18.04.2020
18:00
BSF Bochnia
:
GKS Komprachcice
18.04.2020
18:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Team Brzeg
18.04.2020
18:00
Górnik Polkowice
:
GKS Futsal Tychy
18.04.2020
18:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
19.04.2020
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

21. kolejka 04.04.2020

04.04.2020
00:00
Futsal Team Brzeg
:
Profisport Wrocław
04.04.2020
00:00
GKS Komprachcice
:
FC Siemianowice Śląskie
04.04.2020
00:00
Marfarbex Busko Zdrój
:
AZS UMCS Lublin
04.04.2020
00:00
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.04.2020
00:00
Futsal Nowiny
:
BSF Bochnia
05.04.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Górnik Polkowice

20. kolejka 28.03.2020

28.03.2020
00:00
AZS UMCS Lublin
:
Górnik Polkowice
28.03.2020
00:00
Profisport Wrocław
:
GKS Komprachcice
28.03.2020
00:00
Marfarbex Busko Zdrój
:
Futsal Team Brzeg
29.03.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy

22. kolejka 18.04.2020

18.04.2020
18:00
Heiro Rzeszów
:
Futsal Nowiny
18.04.2020
18:00
Profisport Wrocław
:
Marfarbex Busko Zdrój
18.04.2020
18:00
BSF Bochnia
:
GKS Komprachcice
18.04.2020
18:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Team Brzeg
18.04.2020
18:00
Górnik Polkowice
:
GKS Futsal Tychy
19.04.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UMCS Lublin

Wiadomości ligowe


II liga

Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

III liga, grupa IV

Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
:
Okocimski Brzesko
29.03.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Wierchy Rabka Zdrój
29.03.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
29.03.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
29.03.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Korona Kielce
29.03.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Chełmianka Chełm
:
Siarka
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta R.P.
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II
29.03.2020
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Hejnał
29.03.2020
12:00

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła II Kraków
6:7
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
(60-73)
Cracovia II Kraków
2:5
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
(23-51)
Czarni Staniątki
6:1
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
(66-12)
LKS Rajsko
2:1
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
(20-13)
Sokół Kocmyrzów
9:8
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
(97-86)
Wiślanie Jaśkowice
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
(14-34)
Beskid Andrychów
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
(19-44)
Skawinka Skawina
1:5
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
(16-57)
Clepardia Kraków
2:4
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
(28-41)
MKS Trzebinia
12:11
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
(121-115)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
(26-52)
Beskid Andrychów
2:6
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
(24-63)
Słomniczanka Słomniki
8:3
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
(81-30)
LKS Jawiszowice
5:6
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
(56-62)
Unia Oświęcim
2:1
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
(25-19)
Orzeł Ryczów
1:2
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
(12-21)
Pcimianka Pcim
6:2
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
(66-26)
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
(45-24)
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:1
LOT Balice
29.03.2020
19:05
(19-19)
Zieleńczanka Zielonki
4:2
KS Olkusz
29.03.2020
19:05
(46-24)
Przemsza Klucze
8:8
LKS Niedźwiedź
29.03.2020
19:05
(80-83)
Bolesław Bukowno
1:3
Piliczanka Pilica
29.03.2020
19:05
(16-32)
Pogoń Miechów
2:3
Orzeł Iwanowice
29.03.2020
19:05
(24-38)
Proszowianka Proszowice
9:3
Spójnia Osiek
29.03.2020
19:05
(99-38)
Grębałowianka Kraków
2:1
Prądniczanka Kraków
29.03.2020
19:05
(22-17)
Piliczanka Pilica
7:4
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
(74-43)
LKS Niedźwiedź
4:1
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
(44-12)
Orzeł Iwanowice
3:5
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
(32-51)
Spójnia Osiek
2:4
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
(26-48)
LOT Balice
1:2
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
(16-20)
Proszowianka Proszowice
9:2
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
(91-22)
Bolesław Bukowno
1:2
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
(14-21)
Pogoń Miechów
:
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
31.03.2020
19:05
KS Olkusz
:
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
(17-25)
Prokocim Kraków
1:2
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
(12-26)
Dąbski Kraków
1:0
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
(18-7)
Nadwiślan Kraków
5:2
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
(57-29)
Kaszowianka Kaszów
1:4
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
(16-40)
Piast Wołowice
0:0
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
(5-9)
Hutnik II Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
(22-44)
Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
(11-12)
Bronowianka Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
(13-56)
TS Węgrzce
9:5
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
(90-52)
Kmita Zabierzów
3:2
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
(31-24)
Borek Kraków
3:1
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
(31-15)
Garbarnia II Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
(13-17)
Błękitni Modlnica
3:3
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
(35-36)
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
4:8
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
(46-80)
Dziecanovia Dziekanowice
4:1
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
(46-18)
Błękitni Bodzanów
1:4
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
(18-43)
Orzeł Myślenice
7:1
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
(76-19)
Jordan Sum Zakliczyn
2:7
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
(27-74)
Górnik Wieliczka
3:1
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
(38-19)
Wiślanka Grabie
7:8
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
(77-85)
Radziszowianka Radziszów
2:5
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
(22-51)
Pasternik Ochojno
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
(26-21)
Raba Dobczyce
8:5
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
(86-54)
Tempo Rzeszotary
5:10
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
(51-109)
Błękitni Bodzanów
2:9
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
(25-95)
LKS Śledziejowice
9:12
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
(90-129)
Targowianka Targowisko
4:3
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
(44-36)
Górnik Wieliczka
:
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny