facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.09.2019

Profisport Wrocław
1:6
AZS UMCS Lublin
22.09.2019
12:30
Górnik Polkowice
3:6
Futsal Nowiny
22.09.2019
17:00
BSF Bochnia
1:4
Futsal Team Brzeg
22.09.2019
17:00
FC Siemianowice Śląskie
6:3
Marfarbex Busko Zdrój
22.09.2019
17:00
Heiro Rzeszów
1:4
GKS Komprachcice
22.09.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
2:6
Sośnica Gliwice
22.09.2019
18:00

2. kolejka 28.09.2019

AZS UMCS Lublin
4:5
GKS Futsal Tychy
28.09.2019
17:30
Futsal Nowiny
4:2
Sośnica Gliwice
28.09.2019
17:30
Marfarbex Busko Zdrój
6:3
BSF Bochnia
28.09.2019
18:00
Futsal Team Brzeg
6:2
Heiro Rzeszów
28.09.2019
19:00
Profisport Wrocław
2:6
FC Siemianowice Śląskie
29.09.2019
14:00
GKS Komprachcice
7:5
Górnik Polkowice
29.09.2019
17:00

3. kolejka 05.10.2019

BSF Bochnia
4:2
Profisport Wrocław
05.10.2019
15:30
FC Siemianowice Śląskie
8:3
AZS UMCS Lublin
05.10.2019
18:30
Górnik Polkowice
3:7
Futsal Team Brzeg
05.10.2019
19:30
GKS Futsal Tychy
8:8
Futsal Nowiny
06.10.2019
15:00
Heiro Rzeszów
5:8
Marfarbex Busko Zdrój
06.10.2019
17:00
GKS Komprachcice
5:3
Sośnica Gliwice
06.10.2019
17:00

4. kolejka 12.10.2019

AZS UMCS Lublin
5:4
Futsal Nowiny
09.10.2019
20:00
Marfarbex Busko Zdrój
10:1
Górnik Polkowice
12.10.2019
18:00
Profisport Wrocław
2:4
Heiro Rzeszów
13.10.2019
13:30
GKS Komprachcice
1:6
GKS Futsal Tychy
13.10.2019
17:00
FC Siemianowice Śląskie
4:6
BSF Bochnia
13.10.2019
17:00
Futsal Team Brzeg
5:3
Sośnica Gliwice
27.10.2019
18:00

5. kolejka 20.10.2019

Marfarbex Busko Zdrój
3:1
Sośnica Gliwice
18.10.2019
18:30
BSF Bochnia
2:1
AZS UMCS Lublin
19.10.2019
19:00
Futsal Nowiny
4:2
GKS Komprachcice
19.10.2019
20:30
Heiro Rzeszów
5:2
FC Siemianowice Śląskie
20.10.2019
16:00
Górnik Polkowice
4:2
Profisport Wrocław
20.10.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
2:1
Futsal Team Brzeg
20.10.2019
18:00

6. kolejka 02.11.2019

AZS UMCS Lublin
5:3
GKS Komprachcice
02.11.2019
14:30
Marfarbex Busko Zdrój
3:4
GKS Futsal Tychy
02.11.2019
18:00
Profisport Wrocław
2:5
Sośnica Gliwice
03.11.2019
13:30
BSF Bochnia
10:2
Heiro Rzeszów
03.11.2019
17:00
FC Siemianowice Śląskie
3:5
Górnik Polkowice
03.11.2019
17:00
Futsal Team Brzeg
7:6
Futsal Nowiny
03.11.2019
18:00

7. kolejka 09.11.2019

Futsal Nowiny
4:1
Marfarbex Busko Zdrój
09.11.2019
18:00
Górnik Polkowice
0:3
BSF Bochnia
10.11.2019
17:00
Heiro Rzeszów
3:4
AZS UMCS Lublin
10.11.2019
17:00
GKS Komprachcice
1:3
Futsal Team Brzeg
10.11.2019
17:00
FC Siemianowice Śląskie
2:4
Sośnica Gliwice
10.11.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
6:1
Profisport Wrocław
10.11.2019
18:00

8. kolejka 16.11.2019

AZS UMCS Lublin
4:0
Futsal Team Brzeg
16.11.2019
14:00
BSF Bochnia
9:1
Sośnica Gliwice
16.11.2019
15:00
Futsal Nowiny
10:2
Profisport Wrocław
16.11.2019
18:30
Marfarbex Busko Zdrój
2:3
GKS Komprachcice
16.11.2019
18:30
Heiro Rzeszów
7:4
Górnik Polkowice
17.11.2019
15:00
FC Siemianowice Śląskie
4:1
GKS Futsal Tychy
17.11.2019
17:00

9. kolejka 23.11.2019

Górnik Polkowice
1:2
AZS UMCS Lublin
24.11.2019
17:00
Heiro Rzeszów
5:4
Sośnica Gliwice
24.11.2019
17:00
GKS Komprachcice
3:1
Profisport Wrocław
24.11.2019
17:00
Futsal Nowiny
4:1
FC Siemianowice Śląskie
24.11.2019
17:00
Futsal Team Brzeg
4:2
Marfarbex Busko Zdrój
24.11.2019
18:00
GKS Futsal Tychy
6:8
BSF Bochnia
24.11.2019
18:00

10. kolejka 07.12.2019

Profisport Wrocław
4:7
Futsal Team Brzeg
02.12.2019
20:00
FC Siemianowice Śląskie
4:5
GKS Komprachcice
07.12.2019
18:30
AZS UMCS Lublin
1:1
Marfarbex Busko Zdrój
08.12.2019
16:00
Górnik Polkowice
3:3
Sośnica Gliwice
08.12.2019
17:00
Heiro Rzeszów
4:5
GKS Futsal Tychy
08.12.2019
17:00
BSF Bochnia
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

11. kolejka 14.12.2019

Futsal Nowiny
4:4
Heiro Rzeszów
30.11.2019
18:00
AZS UMCS Lublin
8:2
Sośnica Gliwice
01.12.2019
14:00
Marfarbex Busko Zdrój
6:4
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30
GKS Komprachcice
4:2
BSF Bochnia
15.12.2019
17:30
Futsal Team Brzeg
3:2
FC Siemianowice Śląskie
15.12.2019
18:00
GKS Futsal Tychy
6:3
Górnik Polkowice
15.12.2019
18:00

12. kolejka 11.01.2020

AZS UMCS Lublin
7:2
Profisport Wrocław
11.01.2020
19:00
Futsal Nowiny
4:7
Górnik Polkowice
11.01.2020
15:00
Futsal Team Brzeg
2:2
BSF Bochnia
11.01.2020
19:00
Marfarbex Busko Zdrój
4:1
FC Siemianowice Śląskie
11.01.2020
18:00
GKS Komprachcice
2:0
Heiro Rzeszów
12.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
6:3
GKS Futsal Tychy
12.01.2020
17:00

13. kolejka 18.01.2020

BSF Bochnia
Marfarbex Busko Zdrój
18.01.2020
20:30
Górnik Polkowice
3:5
GKS Komprachcice
18.01.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:1
AZS UMCS Lublin
19.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
0:2
Futsal Nowiny
19.01.2020
17:00
Heiro Rzeszów
4:3
Futsal Team Brzeg
19.01.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
11:5
Profisport Wrocław
19.01.2020
17:00

14. kolejka 25.01.2020

AZS UMCS Lublin
3:3
FC Siemianowice Śląskie
25.01.2020
13:30
Marfarbex Busko Zdrój
6:0
Heiro Rzeszów
25.01.2020
18:00
Profisport Wrocław
BSF Bochnia
26.01.2020
15:30
Futsal Nowiny
6:2
GKS Futsal Tychy
26.01.2020
18:45
Sośnica Gliwice
3:4
GKS Komprachcice
26.01.2020
17:00
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

15. kolejka 15.02.2020

Futsal Nowiny
4:8
AZS UMCS Lublin
14.02.2020
20:00
Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
6:1
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
4:4
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00

16. kolejka 29.02.2020

Sośnica Gliwice
3:3
Marfarbex Busko Zdrój
01.03.2020
17:00
AZS UMCS Lublin
1:4
BSF Bochnia
01.03.2020
16:00
GKS Komprachcice
3:3
Futsal Nowiny
01.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
4:6
Heiro Rzeszów
01.03.2020
17:00
Profisport Wrocław
4:7
Górnik Polkowice
01.03.2020
16:30
Futsal Team Brzeg
8:1
GKS Futsal Tychy
01.03.2020
18:00

17. kolejka 07.03.2020

Górnik Polkowice
4:1
FC Siemianowice Śląskie
07.03.2020
17:00
Futsal Nowiny
1:7
Futsal Team Brzeg
07.03.2020
20:00
GKS Komprachcice
3:3
AZS UMCS Lublin
08.03.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:7
Marfarbex Busko Zdrój
08.03.2020
17:00
Sośnica Gliwice
3:2
Profisport Wrocław
08.03.2020
17:00
Heiro Rzeszów
4:2
BSF Bochnia
08.03.2020
17:00

18. kolejka 14.03.2020

AZS UMCS Lublin
3:5
Heiro Rzeszów
02.02.2020
19:00
Marfarbex Busko Zdrój
:
Futsal Nowiny
14.03.2020
 
Futsal Team Brzeg
:
GKS Komprachcice
14.03.2020
 
Profisport Wrocław
:
GKS Futsal Tychy
14.03.2020
 
BSF Bochnia
:
Górnik Polkowice
15.03.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
FC Siemianowice Śląskie
15.03.2020
17:00

19. kolejka 21.03.2020

Futsal Team Brzeg
:
AZS UMCS Lublin
21.03.2020
00:00
Profisport Wrocław
:
Futsal Nowiny
21.03.2020
00:00
GKS Komprachcice
:
Marfarbex Busko Zdrój
21.03.2020
00:00
Górnik Polkowice
:
Heiro Rzeszów
21.03.2020
00:00
GKS Futsal Tychy
:
FC Siemianowice Śląskie
21.03.2020
00:00
Sośnica Gliwice
:
BSF Bochnia
22.03.2020
17:00

20. kolejka 28.03.2020

AZS UMCS Lublin
:
Górnik Polkowice
28.03.2020
00:00
Profisport Wrocław
:
GKS Komprachcice
28.03.2020
00:00
Marfarbex Busko Zdrój
:
Futsal Team Brzeg
28.03.2020
00:00
Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00

21. kolejka 04.04.2020

Futsal Team Brzeg
:
Profisport Wrocław
04.04.2020
00:00
GKS Komprachcice
:
FC Siemianowice Śląskie
04.04.2020
00:00
Marfarbex Busko Zdrój
:
AZS UMCS Lublin
04.04.2020
00:00
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.04.2020
00:00
Futsal Nowiny
:
BSF Bochnia
04.04.2020
00:00
Sośnica Gliwice
:
Górnik Polkowice
05.04.2020
17:00

22. kolejka 18.04.2020

Heiro Rzeszów
:
Futsal Nowiny
18.04.2020
18:00
Profisport Wrocław
:
Marfarbex Busko Zdrój
18.04.2020
18:00
BSF Bochnia
:
GKS Komprachcice
18.04.2020
18:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Team Brzeg
18.04.2020
18:00
Górnik Polkowice
:
GKS Futsal Tychy
18.04.2020
18:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
19.04.2020
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 18.04.2020

18.04.2020
18:00
Heiro Rzeszów
:
Futsal Nowiny
18.04.2020
18:00
Profisport Wrocław
:
Marfarbex Busko Zdrój
18.04.2020
18:00
BSF Bochnia
:
GKS Komprachcice
18.04.2020
18:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Team Brzeg
18.04.2020
18:00
Górnik Polkowice
:
GKS Futsal Tychy
19.04.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UMCS Lublin

22. kolejka 18.04.2020

18.04.2020
18:00
Heiro Rzeszów
:
Futsal Nowiny
18.04.2020
18:00
Profisport Wrocław
:
Marfarbex Busko Zdrój
18.04.2020
18:00
BSF Bochnia
:
GKS Komprachcice
18.04.2020
18:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Team Brzeg
18.04.2020
18:00
Górnik Polkowice
:
GKS Futsal Tychy
19.04.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UMCS Lublin

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

GKS Tychy
0:1
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
15:10
Stomil Olsztyn
1:2
Miedź Legnica
11.07.2020
17:40
GKS Jastrzębie
0:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
12:40
Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
:
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
:
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:4
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny