facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.11.2019

Plon Błotnica Strzelecka
3:4
Unia Opole
16.11.2019
17:00
Olimpia Osieczany
0:5
AZS UŚ Katowice
17.11.2019
14:00
ROW Rybnik
1:8
AZS UP Wanda Kraków
22.12.2019
16:00

2. kolejka 23.11.2019

Unia Opole
4:0
Olimpia Osieczany
23.11.2019
15:30
ROW Rybnik
3:0
Plon Błotnica Strzelecka
24.11.2019
16:00
AZS UP Wanda Kraków
3:2
AZS UŚ Katowice
08.12.2019
16:00

3. kolejka 30.11.2019

AZS UŚ Katowice
5:3
Unia Opole
30.11.2019
14:00
Plon Błotnica Strzelecka
8:4
AZS UP Wanda Kraków
30.11.2019
15:00
Olimpia Osieczany
2:13
ROW Rybnik
01.12.2019
15:30

4. kolejka 14.12.2019

Plon Błotnica Strzelecka
12:5
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00
AZS UP Wanda Kraków
4:3
Unia Opole
15.12.2019
14:30
ROW Rybnik
5:0
AZS UŚ Katowice
15.12.2019
16:00

5. kolejka 22.12.2019

AZS UŚ Katowice
5:7
Plon Błotnica Strzelecka
21.12.2019
14:00
Unia Opole
4:13
ROW Rybnik
28.12.2019
18:30
Olimpia Osieczany
0:10
AZS UP Wanda Kraków
29.12.2019
15:30

6. kolejka 18.01.2020

AZS UŚ Katowice
7:3
Olimpia Osieczany
11.01.2020
16:00
Unia Opole
1:2
Plon Błotnica Strzelecka
19.01.2020
16:00
AZS UP Wanda Kraków
3:4
ROW Rybnik
19.01.2020
17:45

7. kolejka 01.02.2020

AZS UŚ Katowice
:
AZS UP Wanda Kraków
01.02.2020
 
Olimpia Osieczany
2:5
Unia Opole
02.02.2020
15:30
Plon Błotnica Strzelecka
3:5
ROW Rybnik
02.02.2020
16:45

8. kolejka 08.02.2020

Unia Opole
1:3
AZS UŚ Katowice
09.02.2020
16:00
AZS UP Wanda Kraków
Plon Błotnica Strzelecka
09.02.2020
18:00
ROW Rybnik
13:0
Olimpia Osieczany
09.02.2020
16:00

9. kolejka 15.02.2020

Unia Opole
0:5
AZS UP Wanda Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
1:5
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
2:6
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

10. kolejka 29.02.2020

ROW Rybnik
9:2
Unia Opole
12.01.2020
16:00
Plon Błotnica Strzelecka
2:2
AZS UŚ Katowice
29.02.2020
 
AZS UP Wanda Kraków
19:0
Olimpia Osieczany
01.03.2020
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

10. kolejka 29.02.2020

12.01.2020
16:00
ROW Rybnik
9:2
Unia Opole
29.02.2020
 
Plon Błotnica Strzelecka
2:2
AZS UŚ Katowice
01.03.2020
17:00
AZS UP Wanda Kraków
19:0
Olimpia Osieczany

10. kolejka 29.02.2020

12.01.2020
16:00
ROW Rybnik
9:2
Unia Opole
29.02.2020
 
Plon Błotnica Strzelecka
2:2
AZS UŚ Katowice
01.03.2020
17:00
AZS UP Wanda Kraków
19:0
Olimpia Osieczany

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny