facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 06.11.2019

Wierzbowianka Wierzbno
AZS UJ Kraków
06.11.2019
20:00
Wanda Słomniczanka Słomniki
6:6
Rolnik Głogówek
10.11.2019
13:00
ISD-AJD Częstochowa
4:6
Rekord Bielsko Biała
10.11.2019
18:00

2. kolejka 16.11.2019

AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
16.11.2019
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
ISD-AJD Częstochowa
16.11.2019
 
Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
17.11.2019
16:30

3. kolejka 23.11.2019

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.11.2019
 
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
23.11.2019
 
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UJ Kraków
23.11.2019
 

4. kolejka 30.11.2019

Wierzbowianka Wierzbno
:
Rolnik Głogówek
30.11.2019
 
ISD-AJD Częstochowa
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
30.11.2019
 
AZS UJ Kraków
:
Rekord Bielsko Biała
01.12.2019
19:00

5. kolejka 14.12.2019

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
14.12.2019
 
Rolnik Głogówek
:
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
 
Rekord Bielsko Biała
:
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

2. kolejka 16.11.2019

16.11.2019
 
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
16.11.2019
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
ISD-AJD Częstochowa
17.11.2019
16:30
Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki

1. kolejka 06.11.2019

06.11.2019
20:00
Wierzbowianka Wierzbno
AZS UJ Kraków
10.11.2019
13:00
Wanda Słomniczanka Słomniki
6:6
Rolnik Głogówek
10.11.2019
18:00
ISD-AJD Częstochowa
4:6
Rekord Bielsko Biała

3. kolejka 23.11.2019

23.11.2019
 
Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.11.2019
 
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
23.11.2019
 
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UJ Kraków

Wiadomości ligowe


III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
:
Sokół Sieniawa
16.11.2019
12:00
Avia Świdnik
:
Wisłoka Dębica
16.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
KSZO Ostrowiec Św.
16.11.2019
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Hutnik Kraków
16.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Korona II Kielce
16.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Siarka Tarnobrzeg
16.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Hetman Zamość
16.11.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Unia Oświęcim
16.11.2019
11:00
Czarni Staniątki
:
Słomniczanka Słomniki
16.11.2019
12:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
16.11.2019
13:30
LKS Rajsko
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
16.11.2019
 
Cracovia II Kraków
:
MKS Trzebinia
16.11.2019
 
Sokół Kocmyrzów
:
Wiślanie Jaśkowice
16.11.2019
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Jawiszowice
16.11.2019
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
16.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
:
Sokół Maszkienice
16.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Ciężkowianka Ciężkowice
16.11.2019
13:00
Pogórze
:
LKS Ładna
16.11.2019
13:00
LKS Szynwałd
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.11.2019
13:00
Wisła Szczucin
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.11.2019
13:00

Klasa A (Kraków I)

Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
16.11.2019
14:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
16.11.2019
13:00

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
:
Złomex Branice
16.11.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Sokół Gołaczewy
16.11.2019
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Przebój II Wolbrom
16.11.2019
 
Leśnik Gorenice
:
Unia Jaroszowiec
16.11.2019
 
Strażak Przybysławice
:
Legion Bydlin
16.11.2019
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Olimpia Łobzów
16.11.2019
 
Centuria Chechło
:
Prądnik Sułoszowa
16.11.2019
 
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
16.11.2019
 
Błysk Zederman
:
Spartak Charsznica
16.11.2019
 

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
:
SPRiN Regulice
16.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Korona Kielce
:
Lech Poznań
16.11.2019
 
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Lubin
16.11.2019
 
Cracovia Kraków
:
SMS Łódź
16.11.2019
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Arka G.
16.11.2019
 
Pogoń Szczecin
:
Hutnik Kraków
16.11.2019
 
Legia Warszawa
:
Lechia
16.11.2019
 
Jagiellonia
:
Wisła Kraków
16.11.2019
 
Śląsk Wrocław
:
Gwarek Zabrze
16.11.2019
 

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
16.11.2019
 
Stal Mielec
:
Podgórze Kraków
16.11.2019
 
Korona Kielce
:
Karpaty Krosno
16.11.2019
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
BKS Lublin
16.11.2019
 

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
:
TOP 54 Biała Podlaska
16.11.2019
 
Sandecja Nowy Sącz
:
KKP Korona
16.11.2019
 
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
16.11.2019
 
AP 21 Kraków
:
Stal Rz.
16.11.2019
 

II liga kobiet, gr. małopolska

Naprzód Sobolów
:
Iskra Brzezinka
16.11.2019
12:00
Starówka Nowy Sącz
:
KSP Kielce
16.11.2019
13:00
Potok Sitno
:
UKS Staszkówka Jelna
16.11.2019
14:00

III liga kobiet, gr. małopolska

FSA Kraków
:
Podgórze Kraków
16.11.2019
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Unia Opole
3:2
Zabrze
16.11.2019
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
16.11.2019
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
ISD-AJD Częstochowa
16.11.2019